Lloret de mar(GRUPON) z biurem Pai 12.07.2012r.+zwiedzanie Paryża, Wenecji,Monako. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-27, 22:07   #1
AaNUsia1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Z pięknego miasta ;)
Wiadomości: 332

Lloret de mar(GRUPON)z Pai 12.07.2012r.+zwiedzanie Paryża, Wenecji,Monako.Kto jedzie?


Hej Czy ktoś może z was wybiera się na tę wycieczkę z GRUPONA? Ja się zapisałam z moim narzeczonym Chętnie kogos poznam przed wyjazdem
Wycieczka 12-dniowa autokarem z biurem podróży Pai do Lloret de mar ze zwiedzaniem Paryża, Wenecji i Monako. Cena 1399zł+50zł+ 85euro)Hotel Hawaii lub Athene.
Wyjazd z Bolesławca.

Czekam na odpowiedzi!
Już się nie mogę doczekać!
__________________


"walczmy o szczęście swoje, bo nie poprawne są podróbki"

On całym moim życiem
Kocham Go jak nigdy nikt!!;***

Miś;*************

Edytowane przez AaNUsia1990
Czas edycji: 2012-07-08 o 13:30
AaNUsia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 22:41   #2
N_atal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 7
Dot.: Lloret de mar(GRUPON) z biurem Pai 12.07.2012r.+zwiedzanie Paryża, Wenecji,Mona

Witam

Ja również wybieram się na ta wycieczkę, ale niestety w poźniejszym terminie..
Chętnie sie dowiem jak wyglądał pobyt i przede wszystkim czy warto jechac..
Mam nadzieje, że podzielicie sie wrażeniami za co z góry serdecznie dziekuje
N_atal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 11:32   #3
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Lloret de mar(GRUPON) z biurem Pai 12.07.2012r.+zwiedzanie Paryża, Wenecji,Mona

podziwiam odwagi
Ja bym sie raczej nie odwazyla jechac za granice z grouponem. Ale mam nadzieje, ze bedzie tak, jak powinno byc. Pozniej zdajcie relacje jak było
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 16:55   #4
sabi_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Lloret de mar(GRUPON) z biurem Pai 12.07.2012r.+zwiedzanie Paryża, Wenecji,Mona

AaNUsia1990 napisz jak było bo jade we wrzesniu bardzo prosze moj mail sabina.marciszewska@gmail .com

udanego urlopu zyczę !
sabi_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 13:33   #5
AaNUsia1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Z pięknego miasta ;)
Wiadomości: 332
Dot.: Lloret de mar(GRUPON) z biurem Pai 12.07.2012r.+zwiedzanie Paryża, Wenecji,Mona

Hej ! Już nie mogę doczekać się wyjazdu, w środę wieczorem jedziemy) Jestem ciekawa jak o wszytko będzie zorganizowane:P Jak wrócę dam znać czy było warto!
__________________


"walczmy o szczęście swoje, bo nie poprawne są podróbki"

On całym moim życiem
Kocham Go jak nigdy nikt!!;***

Miś;*************
AaNUsia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 21:27   #6
justynka860515
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 111
Dot.: Lloret de mar(GRUPON) z biurem Pai 12.07.2012r.+zwiedzanie Paryża, Wenecji,Mona

Cytat:
Napisane przez AaNUsia1990 Pokaż wiadomość
Hej ! Już nie mogę doczekać się wyjazdu, w środę wieczorem jedziemy) Jestem ciekawa jak o wszytko będzie zorganizowane:P Jak wrócę dam znać czy było warto!

To czekam na relację- bo ja również jestem ciekawa tych gruponiwych wycieczek.
Osobiście trochę się zraziłam bo kupiłam 2 różne usługi kosmetyczne i nie byłam zadowolona- ale może akurat trafiłam na takie mało profesjonalne zakłady(taką mam nadzieję). Teraz bardzo często widzę ciekawe wyjazdy za granicę z Gruponem, ale szczerze to się boję... Także jestem bardzo ciekawa Twoich wrażeń. Czekam na relację i życzę udanego i spokojnego wypoczynku!
justynka860515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 22:42   #7
N_atal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 7
Dot.: Lloret de mar(GRUPON) z biurem Pai 12.07.2012r.+zwiedzanie Paryża, Wenecji,Mona

Cytat:
Napisane przez AaNUsia1990 Pokaż wiadomość
Hej ! Już nie mogę doczekać się wyjazdu, w środę wieczorem jedziemy) Jestem ciekawa jak o wszytko będzie zorganizowane:P Jak wrócę dam znać czy było warto!
Życzę udanego wypoczynku i trzymam kciuki, aby wszystko sie udalo...
Czekam również na relacje z calego pobytu..
N_atal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-09, 20:45   #8
Lilo0209
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 12
Dot.: Lloret de mar(GRUPON) z biurem Pai 12.07.2012r.+zwiedzanie Paryża, Wenecji,Mona

Hej

Ja wybieram się 16 sierpnia, wyjazd z Bolesławca.
Nie kupowałam Gruponu, bo na stronie internetowej biura PAI cena jest identycznie taka sama jak cena gruponu. Obawiam się tylko hotelu- zakwaterowania i autokaru.
Baaaaaardzo proszę o szczegóły z Twojego wyjazdu. Jestem bardzo ciekawa.
Lilo0209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 12:32   #9
AaNUsia1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Z pięknego miasta ;)
Wiadomości: 332
Dot.: Lloret de mar(GRUPON) z biurem Pai 12.07.2012r.+zwiedzanie Paryża, Wenecji,Mona

Też mam obawy jak to będzie. Również jadę z narzeczonym z Bolesławca. Jak wróce dam znać jak było
__________________


"walczmy o szczęście swoje, bo nie poprawne są podróbki"

On całym moim życiem
Kocham Go jak nigdy nikt!!;***

Miś;*************
AaNUsia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 07:55   #10
N_atal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 7
Dot.: Lloret de mar(GRUPON) z biurem Pai 12.07.2012r.+zwiedzanie Paryża, Wenecji,Mona

Hej

Czy ktoś mógłby zdać relacje z wycieczki Wyjeżdżam za tydzień i strasznie jestem ciekawa jak to wygladalo w rzeczywistości i na co sie tak naprawde nastawiac..

Dziękuje z góry za odpowiedź
N_atal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 17:24   #11
AaNUsia1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Z pięknego miasta ;)
Wiadomości: 332
Dot.: Lloret de mar(GRUPON) z biurem Pai 12.07.2012r.+zwiedzanie Paryża, Wenecji,Mona

Wycieczka naprawdę była super!
Autokar przyjechał punktualnie, miejsca w autokarze sa z góry ustalone, więc nie ma zamieszania. Przerwy co 3,4 godziny, klima działa Pilotka autokaru Karolina młodziutka laseczka , bardzo fajna, przyjazna informowała nas o wszystkim Uwielbia mini spódniczki i zmienia je co 5 minut
Hotel w Paryżu 3-gwiazdkowy, bardzo ładny z łazienką Podróż trwała tyle ile miała
Hotel Montevista w którym byłam naprawde fajny hotel. Pokoje bardzo ładne i czyste. Z duzym balkonem, wanną i suszarkami w łazienkach. Sprzątane sa codziennie, każdy z nich ma plazme na scianie, głośno gra więc głośniki nie sa potrzebne Pokoje są takie jak na zdjęciach z hotelu z gwiazdą na ścianie Basen znajduje się na 2 piętrze i tez jest fajny. Jedzenia bardzoo dużo do wyboru, jednak na mięso nie ma co liczyc , po prostu go nie ma:P No i trzeba się liczyć z kolejkami na sniadanie i obiadokolację , poniewaz jest tam mnóstwo kolonii.
sniadanie:8.00-10.00 obiadokolacje :18.45-20.45
5 minut do plaży z góreczki, obok hotelu duzy sklep caprabo w którym jest tanio i wszystko można znaleźć
Lloret de mar to bardzo imprezowe miasto, mnóstwo dyskotek, i clubów
Plaża jest żwirowa a nie piszczysta, co mnie zdziwiło Jest mnóstwo atrakcji, warto korzystać kebaby za 4 euro Nie ma aż tak drogo Ogólnie podobyt bardzo mi sie podobał i mojemu narzeczonemu także jestesmy mega zadowoleni i nie warto słuchac opini osób o gruponie które z niego nie korzystają, bo tak naprawdę zalezy to od tego na jakie biuro się trafi!
Monte Carlo również piękne, mnóstwo kasyn i pieknych jachtów. Wenecja jeszcze lepsza Trzeba zobaczyć, oczywiście jak i w Parżu tak i we Wenecji był przewodnik Nie zdradzam więcej tajemnic sami zobaczycie!!
Życzę udanego pobytu. Jeżeli macie jakieś pytania proszę pisać Pozdrawiam!
__________________


"walczmy o szczęście swoje, bo nie poprawne są podróbki"

On całym moim życiem
Kocham Go jak nigdy nikt!!;***

Miś;*************
AaNUsia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 21:22   #12
N_atal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 7
Dot.: Lloret de mar(GRUPON) z biurem Pai 12.07.2012r.+zwiedzanie Paryża, Wenecji,Mona

Mam pytanie, co do autokaru jakiej byl klasy nowy czy stary? Jak wyglądał nocleg w okolicach Tarvisio? Interesuje mnie jeszcze czy idzie sie tam dogadac po angielsku?
Aaaa i bym zapomniala..jeszcze jak wyglada sprawa bagazu czy jakos sprawdzaja wymiary lub wage..?
Dziękuje za odpowiedź


Najważniejsze, ze wycieczka sie udala! i warto jechac

Edytowane przez N_atal
Czas edycji: 2012-07-25 o 21:53
N_atal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 22:13   #13
AaNUsia1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Z pięknego miasta ;)
Wiadomości: 332
Dot.: Lloret de mar(GRUPON) z biurem Pai 12.07.2012r.+zwiedzanie Paryża, Wenecji,Mona

Więc tak co do autokaru jechały dwa , ponieważ było duzo ludzi. Jeden był piętrowy, ładny busik, drugi którym jechałam ja był zwykły normalny autobus średniej jakości, ale jechało sie dobrze, a wieczorem kierowcy puszczali nam różne filmy Oby dwa autobusy są pokazane na stronie www.sobolewscy.pl

Co do noclegu we Włoszech , hotel równiez 3 gwiazdki, położony 1500m .n.p.m, w samych górach, widoki boskie a zakręty co jeden to bardziej ostrzejszy Wszystkim sie bardzo podobało bo nikt nie spodziewał się , ze będziemy tak wysoko w samycyh górach. Hotel troszke mniej fajny jak w Paryzu , ale za to duzy rózniez z łazienka i suszarką Na śniadano rano jednak trzeba troszke p[oczekać, ponieważ Włosi majś zawsze czas...

Z angielskim nie ma problemu, zawsze się dogadasz No prawie;p

Co do bagażu to nikt oczywiście nie sprawdzał Kierowcy z mojego busa byli uprzejmni więc nie ma problemu
__________________


"walczmy o szczęście swoje, bo nie poprawne są podróbki"

On całym moim życiem
Kocham Go jak nigdy nikt!!;***

Miś;*************

Edytowane przez AaNUsia1990
Czas edycji: 2012-07-25 o 22:14
AaNUsia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 22:24   #14
N_atal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 7
Dot.: Lloret de mar(GRUPON) z biurem Pai 12.07.2012r.+zwiedzanie Paryża, Wenecji,Mona

No to naprawde super..mam nadzieje, ze bede rownie zadowolona
Dziękuje bardzo za relacje i odpowiedzi Napewno jestem spokojniejsza juz o ten wyjazd
N_atal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 11:37   #15
N_atal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 7
Dot.: Lloret de mar(GRUPON) z biurem Pai 12.07.2012r.+zwiedzanie Paryża, Wenecji,Mona

Mam pytanie jeszcze o wycieczke do Barcelony? Czy wiesz moze jak wyglada taka wycieczka zorganizowana przez biuro( co sie zwiedza itp) wiem tylko tyle, ze kosztuje 35 euro. Zastanawiam sie czy warto z tego skorzystac czy moze lepiej zwiedzic na wlasna reke?
N_atal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 14:12   #16
A_gniecha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: Lloret de mar(GRUPON) z biurem Pai 12.07.2012r.+zwiedzanie Paryża, Wenecji,Mona

Witam Jadę z facetem 2 sierpnia, a co do Barcelony to znaleźliśmy informację o tym jak dojechać autobusem oraz pociągiem dodatkowo dowiedzieliśmy się, że w hotelu Athene (bo w tym mamy być) można wypożyczyć samochód, myślę, że lepiej zwiedzić ją na własną rękę - wyjdzie taniej i nie ma żadnych ograniczeń czasowych masz pełną dowolość.
Nie mogę się doczekać wyjazdu a jeszcze cały tydzień czekania :P
Pozdrawiam
A_gniecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 22:01   #17
AaNUsia1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Z pięknego miasta ;)
Wiadomości: 332
Dot.: Lloret de mar(GRUPON) z biurem Pai 12.07.2012r.+zwiedzanie Paryża, Wenecji,Mona

Cytat:
Napisane przez N_atal Pokaż wiadomość
Mam pytanie jeszcze o wycieczke do Barcelony? Czy wiesz moze jak wyglada taka wycieczka zorganizowana przez biuro( co sie zwiedza itp) wiem tylko tyle, ze kosztuje 35 euro. Zastanawiam sie czy warto z tego skorzystac czy moze lepiej zwiedzic na wlasna reke?
Hmm z biura nie jechałam więc dokładnie nie powiem, ja jechałam na własną rękę z osobami z autokaru i wyszło zdecydowanie taniej Zwiedziliśmy wszystko tak samo jak grupa która jechała z biurem. Wycieczka kosztuje 35euro z biura. Nas to wyszło około 21 euro. Tzn. 6.95euro bilet w jedna stronę do Barcelony(bus+pociąg) i bilet powrotny ta sama cena co daje prawie 14 euro. Oraz bilet metro na cały dzień około 7 euro. Łączna kwota 21euro. Można oczywiście obyć się bez metra, w sumie wychodzi na to samo, ponieważ tunele pod ziemią mają mnóstwo schodów trzeba schodzić do metra i wchodzić..więc w sumie nie wiem czy sie opłaca bilet na metro kupować. Jeżeli chcesz zwiedzać sama i jedziesz pierwszy raz to nie polecam, nie jest łatwo odnaleźć się samemu w tak dużym mieście. Najlepiej jechać z kimś kto już tam był tak jak ja

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez A_gniecha Pokaż wiadomość
Witam Jadę z facetem 2 sierpnia, a co do Barcelony to znaleźliśmy informację o tym jak dojechać autobusem oraz pociągiem dodatkowo dowiedzieliśmy się, że w hotelu Athene (bo w tym mamy być) można wypożyczyć samochód, myślę, że lepiej zwiedzić ją na własną rękę - wyjdzie taniej i nie ma żadnych ograniczeń czasowych masz pełną dowolość.
Nie mogę się doczekać wyjazdu a jeszcze cały tydzień czekania :P
Pozdrawiam
Zazdroszczę:)) Chciałbym jeszcze raz ahhhh..
__________________


"walczmy o szczęście swoje, bo nie poprawne są podróbki"

On całym moim życiem
Kocham Go jak nigdy nikt!!;***

Miś;*************
AaNUsia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 22:15   #18
N_atal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 7
Dot.: Lloret de mar(GRUPON) z biurem Pai 12.07.2012r.+zwiedzanie Paryża, Wenecji,Mona

Cytat:
Napisane przez AaNUsia1990 Pokaż wiadomość
Hmm z biura nie jechałam więc dokładnie nie powiem, ja jechałam na własną rękę z osobami z autokaru i wyszło zdecydowanie taniej Zwiedziliśmy wszystko tak samo jak grupa która jechała z biurem. Wycieczka kosztuje 35euro z biura. Nas to wyszło około 21 euro. Tzn. 6.95euro bilet w jedna stronę do Barcelony(bus+pociąg) i bilet powrotny ta sama cena co daje prawie 14 euro. Oraz bilet metro na cały dzień około 7 euro. Łączna kwota 21euro. Można oczywiście obyć się bez metra, w sumie wychodzi na to samo, ponieważ tunele pod ziemią mają mnóstwo schodów trzeba schodzić do metra i wchodzić..więc w sumie nie wiem czy sie opłaca bilet na metro kupować. Jeżeli chcesz zwiedzać sama i jedziesz pierwszy raz to nie polecam, nie jest łatwo odnaleźć się samemu w tak dużym mieście. Najlepiej jechać z kimś kto już tam był tak jak ja

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------



Zazdroszczę:)) Chciałbym jeszcze raz ahhhh..
W takim wypadku faktycznie wyszlo taniej..a co dokladnie taka wycieczka obejmuje ma jakis konkretny program czy poprostu zwiedzanie miasta?wchodziliscie moze na Camp Nou ?
N_atal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 22:35   #19
A_gniecha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: Lloret de mar(GRUPON) z biurem Pai 12.07.2012r.+zwiedzanie Paryża, Wenecji,Mona

My bierzemy nawigacje, mamy mapy wgrane wiec myślę ze nie będzie problemu podczas zwiedzania A co to camp nou to podobno wstęp okolo 15 euro
A_gniecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-28, 11:19   #20
AaNUsia1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Z pięknego miasta ;)
Wiadomości: 332
Dot.: Lloret de mar(GRUPON) z biurem Pai 12.07.2012r.+zwiedzanie Paryża, Wenecji,Mona

Wejście na Camp Nou kosztuje 23 euro, więc jest nie opłacalne.
Generalnie zwiedziliśmy to samo co wycieczka z biura a nawet więcej tylko bez przewodnika
Ahh i nie bylismy na pokazie fonntan, ponieważ ostatni bus z Barcelony do LLoret był albo 20.50 albo 21.29(tego nie bylismy pewni) więc niestety to nas ominęło.
Zwiedziliśmy między innymi Sagrade Familia, Park Guell(najdłuższa ławka),widoki Barcelony,Camp Nou, Ulice La Ramblas, Port, Różne kamiennice Gaudiego.
__________________


"walczmy o szczęście swoje, bo nie poprawne są podróbki"

On całym moim życiem
Kocham Go jak nigdy nikt!!;***

Miś;*************
AaNUsia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 23:38   #21
lady in blackk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Lloret de mar(GRUPON) z biurem Pai 12.07.2012r.+zwiedzanie Paryża, Wenecji,Mona

Witam wszystkie uzytkowniczki po raz pierwszy

Od razu przepraszam za wszelkie bledy, ale jestem tu nowa...

Nawiazujac do watku, jade z partnerem 9 sierpnia wlasnie na ta wycieczke..nie moge sie wprost doczekac.Wycieczke zakupilismy w grouponie, bo wydala nam sie bardzo atrakcyjna..(mimo tych wszytskich niusow apropo bankructwa roznych biur podrozy)
tym samym przeczytalam Wasze opinie tutaj i nastrajaja mnie bardzo pozytywnieale mam tez pare pytan natury organizacyjnej, do tych co byli...

*Miejsce zbiorki-w moim przypadku to Łódź tak mam najblizej, 8 sierpnia 23(bylo napisane dzien wczesniej), jak poznam autobus(a moze jest ich kilka i dojezdzaja do jednego miejsca??)?? jest mozliwy jakis nr kontaktowy by w razie czego byc w kontakcie(ew.korki)?? napisali tez, ze wyjazd jest od Al.Wlokniarzy mam nadzieje,ze mysle o dobrym miejscu...
*Kiedy i komu doplaca sie te dodatkowe koszty-ubezpieczenie,85 euro, itd.??
*Jak to jest z tym zwiedzaniem, np Paryza... wstepy sa dodatkowo platne?? mam nadzieje,ze nie przymuszaja...bo np.wiekszosc grupy chce, a mniejszosc ma mniej kasy..
pozatym moze dziwne pytanie, ale ile polecacie wziac kieszonkowego??
*W jakim miejscu przekraczamy granice w strone poczatkowa naszej wycieczki i tez powracajac??jest to dla mnie wazne, szczegolnie powrot, bo musze sobie wyliczyc czas, ile zza granicy do Lodzi,ktos tam mnie musi odebrac, i raczej to beda godziny nocne??[ps. jestem z Sosnowca, wiec do Lodzi mam najblizej, a w godzinach nocnych lipa z pociagami...]
* A MOZE(ma naiwna nadzieje:P)ktos jedzie tez 9 sierpnia??(fajnie by bylo poznac nowych ludzi)i moze z Lodzi(ale tu pewnie marne szanse:P)

Czekam z niecierpliwoscia i bede wdzieczna za wszelkie odpowiedzi
Pytania pewnie sie jeszcze jakies pojawia
lady in blackk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 17:52   #22
reisebus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 19
Dot.: Lloret de mar(GRUPON) z biurem Pai 12.07.2012r.+zwiedzanie Paryża, Wenecji,Mona

grupon czesto organzuje takowe promocje, jednak lloret de mar kojarzy mi sie z pamietnikami z wakacji, raczej bym tam nie pojechala
reisebus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 11:53   #23
Mooni_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12
Dot.: Lloret de mar(GRUPON) z biurem Pai 12.07.2012r.+zwiedzanie Paryża, Wenecji,Mona

Ja byłam w zeszłym roku z groupona, ale inne biuro podróży. Wszystko było w porządku.

Weź sobie kocyk do autobusu, bo w nocy jest dość zimno.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez lady in blackk Pokaż wiadomość
*Kiedy i komu doplaca sie te dodatkowe koszty-ubezpieczenie,85 euro, itd.??
*Jak to jest z tym zwiedzaniem, np Paryza... wstepy sa dodatkowo platne?? mam nadzieje,ze nie przymuszaja...bo np.wiekszosc grupy chce, a mniejszosc ma mniej kasy..
Na początku wycieczki pilotowi. Zobacz sobie dokładnie w warunkach wycieczki, bo niektóre wstępy mogą być wliczone, a niektóre nie. Jeśli jesteś studentem lub uczniem to wieża Eiffela jest podobno za darmo, ale to info do sprawdzenia.
__________________
[ross_i]978870[/ross_i]
Mooni_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 19:46   #24
lady in blackk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Lloret de mar(GRUPON) z biurem Pai 12.07.2012r.+zwiedzanie Paryża, Wenecji,Mona

tak kocyk sie przydal:P
no niestety wstep na wieze nie byl dla studentow darmowy z tego co wiem,wiec obeszlam sie smakiem,zreszta wieza nie robi na mnie wrazenia:P

dla chetnych moje wrazenia z pobytu...juz tez pisalam na innym forum...

Witam!
.Na wyjedzie bylam od 9 sierpnia do 20 ze swoim chlopakiem,oboje konczymy juz studia...i od razu zaznacze,ze jezdze troche po swiecie,wiec mam rozeznanie....i to moja WLASNA opinia...
dla osob, ktore beda potrzebowaly-moja relacja z wyjazdu SZCZERA (moze mialam szczescie, ale POD KAZDYM WZGLEDEM NAJLEPSZE WAKACJE ZYCIA!!!)trudno bd wrocic do rzeczywistosci...
do rzeczy-> na poczatku;osobiscie wydalam 200euro kieszonkowych,wiec nie jest zle;p
niestety jest w lloret masa Polakow i innych nacji,ale mozna sie przyzwyczaic, jak pozna sie i Hiszpanow,cos za cos,bd w lloret jest turystycznie, jadac do Tossy juz mniej,wiec lepiej,dla kazdego cos milego
wyjazd z Łodzi(w mym przypadku)23:00, 8 sierpnia planowo, autokar przyjechal nawet 30 min wczesniejkierowcy,pani pilot super!a ekipa wyjazdowa NAJLEPSZA pod sloncem(nawet imprezowanie z tylu az tak nie przeszkadzalo)...co do autokaru,mialam miejsce na pietrze sprzodu wiec lux cala traseklimatyzacja dzialala idealnie,czasami nawet za bardzo..puszczono kilka filmow...mozliwosci kupienia hebaty/kawy...czeste postoje//9 sierpnia ok.18:00 bylismy pod Paryzem(hotelik jak hotelik ujdzie)10 sierpnia po sniadaniu zwiedzanie Paryza,miasto mnie niestety nie zauroczylo,ale co mielismy zobaczyc to zobaczylismy,choc w szybkim tempiepani przewodnik super z ogromna wiedza i dyscyplina i dobrym humorem!mielismy male opoznienia przez stluczke na ulicy,ale ujdzie...obiekty,ktore byly w planie zweidzilismy,na mnie najwieksze wrazenie wywarlo moulin rouge<3i bazylika Sacre Coeur!!!te widoki!!!a i mozna bylo dodatkowo za 12 euro plynac statkiem przez sekwane
11 sierpnia ok 18 przyjechalismy do Hiszpanii,jechalo sie tak dlugo gdyz byly potezne korki i dzieki Bogu,ze byla klima-bo upal byl nieziemski,podroz meczaca,ale na to bylam nastawiona..co do hotelu pokoje super czyste!!!jedzonko przepyszne,choc czasem dlugie kolejki przez kolonie ala pamietniki z wakacji:P...jedyny minus to maly basen....blisko centrum,plaza...
nastepnego dnia bylo spotkanie z pania karolina,rezydentka-super osobka z duza wiedza!
*w tym miejscu pare swoich uwag do zycia w LLoret; robcie zakupy w caprabo najtaniej,koniecznie przejdzcie wzdluz wybrzeza Lloret PIEKNE WIDOKI z gory!!co do imprez, na ktorych bylam sa NIEZAPOMNIANE,czesto mialysmy z kolezanka darmowe wstepy i 4 drinki w tym....mega!plaze zadbane,woda czysciutka,choc mnie wkurzaly osobiscie te kolorowe parasole wszdzie,troche to psulo klimat pieknej Hiszpanii(Katalonnii)
14 sierpnia wybralismy sie z rezydentka na wycieczke statkiem do Tossa de Mare polecam,piekne stare miasteczko, a z powrotem winiarnia i picie do upadlego (wycieczka byla w pakiecie Barcelona,za Tosse i Barce dalam 45 euro oplacalo sie)...16 sierpnnia Barcelona z pania karolina, niezapomniana wycieczka, chyba zamieszkam w Barcy(zwiedzalismy katedre sagra familia,przepiekne ogrody gaudiego, campe de nou od zew za drogi wstep,potem wzgorza ze stadionem olimpijskim,nastepnie rambla i czas naozakupy no i przepiekny pokaz fontann,chpc troche za krotki,cos nawalilo im)
co do wyjazdu,pani pilot tez ok,...18 sierpnia o 15, okolo 4 nad ranem bylismy w Monte,zdziwila mnie ta h zwiedzania,ale widoki wynagrodzily wstawanie z drzemki w busie...19 sierpnia zwiedzanie Wenecji,wtedy bylo apogeum upalow,rejs tramwajem(15 euro dodatkowo),wenecja jak wenecja nie rzuca na kolana,szczegolnie jak sie jest zmeczonym,ale za to byla mila pani przewodnik,...poznym wieczorem ok 22 bylismy w hotelu w Alpach a przejazd przez te gory mega adrenalina,ale kierowcy sie spisali, hotelik super,sniadanie super...a co do powrotu juz do Polski w Lodzi bylam 21 sierpnia o 5 nad ranem...od wieczora nekala nas okropna burza i troche dach przeciekal,ale dalo sie przezyc...21 sierpnia moje urodziny spedzilam u rodziny,by dzis powrocic do siebie do domu na Slask,...i ciezko mi sie przestawic...
co do przypadlosci, ktore mozecie tam napotkac-uwazajcie na gardla,mnie zlapalo pod koniec,raz upal raz klima-to niezdrowe dla gardla...aha i uwazajcie na jezowce,ja nadepnelam na takie zyjatko noga mi tak spuchla,ze nie moglam chodzic 3 dni(najwiecej ich przy skalach w morzu,dlatego warto tam miec specjalnie obuwie gumowe)...a co do opalania,nie poparzylam sie,ale moze dlatego ze nie lezalam jak kloda na plazy,gdyz tego nie lubie,wolalam sobie nurkowac w morzu-widoki piekne<3
mysle,ze to by bylo na tyle,przepraszam za dlugosc i chaos,ale chcialabym byscie mieli rozeznanie od razu po przyjedzie na swiezo,...mozecie zadawac pytania jak chcecie..podsumowujac wyjazd bardzo udany i polecam to biuro z pewnoscia, mozliwe,ze gdy beda miec inne atrakcyjne wycieczki to sie skusze,narazie USA we wrzesniu na wlasna reke
ps. swietna organizacja grupy,nikt sie raczej nie spoznial, nie gubil, wszystko bylo dograne...
ps...biuro dalo rade cenowo i przede wszystkim nie zbankutowalo,bo tego sie balam
ps....co do plaz jeszcze polecam te przy skalach,sa mniej zatloczone i troche cienie, gdy temp siega 40 stopni:P
Pozdrawiam.
lady in blackk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:34.