polećcie cardio dla początkujących - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-06, 19:24   #1
martolina1982
Zakorzenienie
 
Avatar martolina1982
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 213

polećcie cardio dla początkujących


Cwiczę od kilku dni skalpel, ale chcialam je uzupelnic cwiczeniami cardio. niestety nie wiem, ktore sa najlepsze dla poczatkujacych. za turbo i killera sie nie zabieram nawet.

trafiłam na mel b cardio ale wymiękłam gdy zaczely sie cwiczenia w podparciu i pompki. nie zrobię tego jeszcze. dupsko za cięzkie. poczatek ok i czego takiego szukam. cos jak zwykly aerobic.

mozecie podac linki?
__________________
...88-89-90-91-92

04.05.2017 start!
martolina1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 20:46   #2
venuswo
Raczkowanie
 
Avatar venuswo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 291
Dot.: polećcie cardio dla początkujących

Martolina1982 - w ćwiczeniach Mel B, kiedy właśnie były te ćwiczenia "pompkowe", to ja też wymiękałam, ale nie chcąc przerywać treningu sobie robiłam lżejszą wersję - czyli opierałam się rękoma (w pozycji stojącej) o ścianę (WYBACZCIE mi to bezczeszczenie) i tak umiałam zrobić chociaż część tych ćwiczeń.
Znalazłam takie o to cardio - nie wiem, czy Ci podejdą:
http://www.youtube.com/watch?v=6F66ikdYmA4
http://www.youtube.com/watch?v=bSZj19AUU5I
A jeśli nie, to po prostu zrób zestaw ćwiczeń, które Ci podbiją puls: przysiady, pajacyki, bieg w miejscu, podskoki...to, co lubisz najbardziej.
venuswo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 11:34   #3
gotfrydka
Raczkowanie
 
Avatar gotfrydka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 95
GG do gotfrydka
Dot.: polećcie cardio dla początkujących

witam. znowu wracam z zamiarem ćwiczeń. jestem juz naprawde wielka. Większość Pań zrobi na skalpelu ewy 1 przerwę i uważają z emają słabą kondyche. Ja się męcze już na poczatkujacych ćweiczeniach i muszer robić przerwy. w tamtym roku ćwiczyłam 1,5 miesiąca i zobaczyłąm efekt, ale bardzo słaby. Niestety skalpel rzeźbi, ale tłuszczu nie spala.
miło jest spotkać "większą" panią która uważa ze killer można robić już drugiego dnia Ja robiłam w listopadzie Jillian Michaels 30 daye schred. Ona ma program 2 min cardio, 2 min siłowe 1 min abs. jak nie umiałam zrobic pąpki tak po 10 dniach byłam ich w stanie zrobić 10 ale jakos jillian mi nie przypadła do gustu.
dziekuję venuswo za link http://www.youtube.com/watch?v=6F66ikdYmA4 dzisiaj go wypróbuje i zrobie z dwa treningi mel b
gotfrydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 11:48   #4
spira
Raczkowanie
 
Avatar spira
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 75
Dot.: polećcie cardio dla początkujących

Ja do skalpela skacze na skakance
__________________
63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58- 57 - 56 - 55
spira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 20:48   #5
martolina1982
Zakorzenienie
 
Avatar martolina1982
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 213
Dot.: polećcie cardio dla początkujących

dla mnie skalpel spoko. bardzo go lubię. siłowo jestem ok, ale wydolnsciowo...zaraz zadyszka.

a filmiki ze zwykłym aerobikiem, takim jak w klubach...jak chodzilam kiedys to byly fajne, mozna sie bylo spocic ale nie zdechnac jak przy mel b
__________________
...88-89-90-91-92

04.05.2017 start!
martolina1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 19:53   #6
Cinnamonka
Przyczajenie
 
Avatar Cinnamonka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: polećcie cardio dla początkujących

Ja zaczęłam skalpel 4 dni temu, ale chcę też trochę spalić tłuszcz, więc dziś dla odmiany ćwiczyłam cardio z Mel B. I też najgorzej było z pompkami!!! Ale po prostu robiłam 3 pompki - przerwa - znów 3 pompki - znów przerwa I liczę, że za każdym kolejnym razem będzie lepiej... Jak przeglądałam inne cardio na YouTube to jakoś do mnie tak nie przemawiały, akurat Mel B przypadła mi do gustu najbardziej szczególnie, jak na niektórych jej filmikach widać, że też jest zmęczona i niedokładnie wykonuje te ćwiczenia, i że też jej dają w kość
Cinnamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.