Zapraszam tutaj Wizażanki niesłyszące, migające lub mające osoby Głuche w rodzinie :) - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-27, 21:13   #721
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Zapraszam tutaj Wizażanki niesłyszące, migające lub mające osoby Głuche w rodzi

Email jest jakas opcja, ale nie chce z niej korzystac.. kurde, jestem dorosla, wiec musze sie wziac w garsc..
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 21:22   #722
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Zapraszam tutaj Wizażanki niesłyszące, migające lub mające osoby Głuche w rodzi

Najlepiej w oczy, i w sumie od razu możesz sprawdzic jego reakcję.
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 21:31   #723
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Zapraszam tutaj Wizażanki niesłyszące, migające lub mające osoby Głuche w rodzi

My czesto wymienialiśmy emailena tematy ktorych sie baliśmy.
Mój tz choruje na powazną chorobę, można powiecieć ze psychiczną, ja to akceptowałam, on mnie też, zapytał tylko:" to to jest ten Twój problem?" jak mieszkalam w PL to dużo osób mnie pytało :a co to?
ja burak i odpowiadałam, po prostu ciemnogród, a tutaj jest troche lepiej, dużo ludzi z aparatami widuje.
Mam nadzieję, że w pl jest teraz lepiej. zresztą, ja to traktuje tak jak wadę wzroku, tzn. popularne i normalne. choć nie powiem, wzrok i węch mam aż za bardzo rozwinięte.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 09:58   #724
Lushka
Przyczajenie
 
Avatar Lushka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 19
Dot.: Zapraszam tutaj Wizażanki niesłyszące, migające lub mające osoby Głuche w rodzi

Dziewczyny, a może jakieś spotkanie? Babski zlocik zrobimy? Wiadomo, że każda z nas z innej części kraju jest, więc można by w każdym miesiącu w innym miejscu się spiknąć? Która z Was ma bliżej do Wawy, Torunia, Bydgoszczy? W marcu byśmy mogły się spotkać w którymś z tych trzech miast? Co Wy na to? Podałam marzec, bo to już po sesji egzaminacyjnej będzie
Lushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 10:10   #725
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Zapraszam tutaj Wizażanki niesłyszące, migające lub mające osoby Głuche w rodzi

Mnie nikt NIGDY nie zapytał 'a co to'? I nie wiem, czy ludzie tego nie widzą, czy najzwyczajniej w świecie ignorują, bądź sami się boją zadać mi takie pytanie hehe
A swoją sprawę postaram się załatwić jak najszybciej, żeby móc w 100% cieszyć się spędzanym razem czasem, a nie ciągle rozmkniać..

Co do spotkania to ja chętnie Mi najbliżej do Warszawy ;PP
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 10:38   #726
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Zapraszam tutaj Wizażanki niesłyszące, migające lub mające osoby Głuche w rodzi

może nie widzieli? mnie dużo osób w klasie pytało, jak zauważyło.
ja niestey na spotkanie się nie załapię, bo będe w Polsce w lutym i to też na tydzien tylko, więc szkoda(
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 12:22   #727
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Zapraszam tutaj Wizażanki niesłyszące, migające lub mające osoby Głuche w rodzi

ja nie dam rady. bo mam dwójkę dzieci
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-25, 18:48   #728
Kraudia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17
Dot.: Zapraszam tutaj Wizażanki niesłyszące, migające lub mające osoby Głuche w rodzi

Cześć.
Szkoda, że ten wątek jest tak rzadko odwiedzany W sumie niedawno zaczęłam prowadzić blog z punktu widzenia osoby z wadą słuchu. Ciekawskich serdecznie zapraszam pod ten adres.

Są tutaj jacyś implantowcy? ^^
Kraudia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 14:21   #729
Lushka
Przyczajenie
 
Avatar Lushka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 19
Dot.: Zapraszam tutaj Wizażanki niesłyszące, migające lub mające osoby Głuche w rodzi

Implantowców i słabosłyszących spotkacie na Facebook - poniżej wklejam linki do aktywnych grup:
https://www.facebook.com/groups/125437527545288/
https://www.facebook.com/groups/274726362552958/
https://www.facebook.com/groups/359578007457930/
Lushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 16:07   #730
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Zapraszam tutaj Wizażanki niesłyszące, migające lub mające osoby Głuche w rodzi

Cytat:
Napisane przez Kraudia Pokaż wiadomość
Cześć.
Szkoda, że ten wątek jest tak rzadko odwiedzany W sumie niedawno zaczęłam prowadzić blog z punktu widzenia osoby z wadą słuchu. Ciekawskich serdecznie zapraszam pod ten adres.

Są tutaj jacyś implantowcy? ^^
Switny blog! zabieram się za czytanie!


Ja nie mam aż takiego niedosłuchu, ale odbieranie telefonu szczegónie w pracy był to wielki stres dla mnie.
ogólnie mam zawsze stres jeśli rozmawiam z kimś po anieglsku/ niemiecku przez telefon, po polsku zawsze mogłabym się domyślić, a w obcych językach jest mi ciężej.

Ostatnio zauważyłam, ze mi się pogorszył słuch, muszę iść na badanie
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 23:01   #731
happycardcore
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 64
Dot.: Zapraszam tutaj Wizażanki niesłyszące, migające lub mające osoby Głuche w rodzi

Cześć Wam, ja w innej sprawie tutaj, nie wiem czy mogę poprosić o radę bądź o ocenę. Mam pewien mały problem z akceptacją mojej osoby, bo nie wiem co ludzie pomyślą, czy to o czymś złym, czy dobrym, czy cokolwiek. Chodzi o to, że mam aparat słuchowy i procesor mowy. Cały czas mam rozpuszczone włosy, po to, żeby nie było widać urządzeń nausznych. Ostatnio byłam zaskoczona tym co powiedział mój narzeczony, że mi ładnie w związanych włosach i sie pytal czemu ich nie wiążę...(tylko w domu czasem wiążę włosy) a ja mu powiedziałam, że nie fajnie to wygląda z urządzeniami na wierzchu, szczególnie procesor.. bardzo sie rzuca w oczy, a jemu to nie przeszkadza. Zrobilam nawet zdjecia zeby zobaczyc jak to wyglada. Kiedyś jako nastolatka mialam wiazane wlosy, bo mialam tylko aparat sluchowy i sie az tak nie rzucal w oczy a teraz to brak mi odwagi, ale jak jestem w szkole, mam jakies zajecia i musze zwiazac wlosy, to czuje sie czesto nie pewnie, a czasem staram sie o tym nie myslec i olewam to co inni mysla.
Jeśli ktoś by chciał mi pomóc, oceniłby ,prześlę prywatnie zdjęcia byłabym wdzięczna.

Edytowane przez happycardcore
Czas edycji: 2013-11-15 o 23:45
happycardcore jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-16, 06:24   #732
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Zapraszam tutaj Wizażanki niesłyszące, migające lub mające osoby Głuche w rodzi

Cytat:
Napisane przez happycardcore Pokaż wiadomość
Cześć Wam, ja w innej sprawie tutaj, nie wiem czy mogę poprosić o radę bądź o ocenę. Mam pewien mały problem z akceptacją mojej osoby, bo nie wiem co ludzie pomyślą, czy to o czymś złym, czy dobrym, czy cokolwiek. Chodzi o to, że mam aparat słuchowy i procesor mowy. Cały czas mam rozpuszczone włosy, po to, żeby nie było widać urządzeń nausznych. Ostatnio byłam zaskoczona tym co powiedział mój narzeczony, że mi ładnie w związanych włosach i sie pytal czemu ich nie wiążę...(tylko w domu czasem wiążę włosy) a ja mu powiedziałam, że nie fajnie to wygląda z urządzeniami na wierzchu, szczególnie procesor.. bardzo sie rzuca w oczy, a jemu to nie przeszkadza. Zrobilam nawet zdjecia zeby zobaczyc jak to wyglada. Kiedyś jako nastolatka mialam wiazane wlosy, bo mialam tylko aparat sluchowy i sie az tak nie rzucal w oczy a teraz to brak mi odwagi, ale jak jestem w szkole, mam jakies zajecia i musze zwiazac wlosy, to czuje sie czesto nie pewnie, a czasem staram sie o tym nie myslec i olewam to co inni mysla.
Jeśli ktoś by chciał mi pomóc, oceniłby ,prześlę prywatnie zdjęcia byłabym wdzięczna.
Nie muszę widzieć zdjęć zeby Ci napisać : olej to co inni sobie pomyślą!!!!
Ważne jest to jaką osobą jesteś a nie czy masz jakieś urządzenie za uchem. Zaakceptuj sama siebie to opinia innych nie będzie dla ciebie wazna.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 09:44   #733
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Zapraszam tutaj Wizażanki niesłyszące, migające lub mające osoby Głuche w rodzi

Dokładnie! Musisz przestać myśleć o tym, co mówią inni.
Przestan o tym myśleć, to że nosisz aparat i procesor mowy, nie czyni Cię gorszą od innych!

Też kiedyś się strasznie przejmowałam tym, co powiedzą inni o moim aparacie.
Nikt nigdy NIC nie powiedział, albo ew. zapytał, co to, nie spotkałam się z docinkami. teraz to mi wisi, czy ktos widzi, czy nie, a mam dość krótkie włosy, więc ogólnie widać, że coś nosze


Przetoczę pewne wulgarne, ale bardzo pasujące powiedzenie
:Miej wy☠☠☠****, a będzie Ci dane
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 17:54   #734
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Dot.: Zapraszam tutaj Wizażanki niesłyszące, migające lub mające osoby Głuche w rodzi

cześć dziewczyny
ja z taką prośbą. znalazłaby się chętna dobra dusza, żeby pomóc mi w pracy licencjackiej? mam za zadanie zbadać słuch i dopasować aparat sł. Miejsce: Poznań. Proszę o pomoc! pozdrawiam
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 23:34   #735
Kraudia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17
Dot.: Zapraszam tutaj Wizażanki niesłyszące, migające lub mające osoby Głuche w rodzi

Cytat:
Napisane przez moniaszelki Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
ja z taką prośbą. znalazłaby się chętna dobra dusza, żeby pomóc mi w pracy licencjackiej? mam za zadanie zbadać słuch i dopasować aparat sł. Miejsce: Poznań. Proszę o pomoc! pozdrawiam
Hej, może będę mogła pomóc, tyle, że mam niedosłuch w przedziale 100-120 db oraz mam 2 implanty, więc jeśli to nie przeszkadza to pisz na priv

Edytowane przez Kraudia
Czas edycji: 2015-02-05 o 14:43
Kraudia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-05 00:34:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.