Buty Melissa Vivienne Westwood cz II - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-30, 13:03   #511
ntliee
Raczkowanie
 
Avatar ntliee
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 130
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Gdzie kupowałaś? Po ile? No i foto poproszę, najlepiej na stopie
Na schaffaschoes w ten weekend, jak wskoczyły na stronę chwilowo. Nie wiem od czego to zależy że raz są a raz nie ma, trzeba polować. A kosztowały 249,95 zł. Polecam brać swój nr w razie czego

Póki co jestem w pracy i rajstopach, więc na razie mogę tylko takie podesłać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00067.jpg (90,3 KB, 63 załadowań)
ntliee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 13:10   #512
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez ntliee Pokaż wiadomość
Na schaffaschoes w ten weekend, jak wskoczyły na stronę chwilowo. Nie wiem od czego to zależy że raz są a raz nie ma, trzeba polować. A kosztowały 249,95 zł. Polecam brać swój nr w razie czego

Póki co jestem w pracy i rajstopach, więc na razie mogę tylko takie podesłać.
Śliczne faktycznie gratuluję łowu. Musisz mi koniecznie streścić jak się ma ta wysokość, bo też mnie zainteresowały A jaki masz rozmiar?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 15:34   #513
powoli_znikajaca
Rozeznanie
 
Avatar powoli_znikajaca
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krosno/Gdynia
Wiadomości: 794
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Wynika z tego, że musisz inną opcję wysyłki wybrać. Są do wyboru kurier/poczta itp?
Właśnie w tym problem, że po wyborze Poland nie ma żadnej opcji, automatycznie wskakuje Delivery European i nie ma nic innego, dolicza kwotę a nie da się przejść dalej. Nie ma nic więcej do zaznaczenia..

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Ufff udało mi się zamówić rano w pośpiechu chyba musiało mi przeskoczyć z PL na inny kraj, bo teraz nie było problemu.
Pierwotnie miałam zamówić srebrne, o które pytałam wcześniej ale stwierdziłam, że neutralny kolor będzie na co dzień, zamówiłam sobie czarne http://www.danielfootwear.com/women-...rt-shoe-p41750 a koleżance beżowe http://www.danielfootwear.com/women-...rt-shoe-p41749
Rozmiary wzięłyśmy 39 i 40 więc zawsze możemy się zamienić jak nasz rozmiar nie będzie pasować
Mam nadzieję, że tym razem zamówienie zagraniczne uda się zrealizować

Ps. Bardzo tanie są jeszcze botki http://www.danielfootwear.com/women-...le-boot-p42736 i baleriny złote http://www.danielfootwear.com/women-...at-pump-p38841

tylko ta wysyłka 20 euro :/ nie raz kosztuje tyle ile buty... dlatego warto by zamówić kilka par za jednym razem...
__________________
ZAPRASZAM NA ----> www.pirelkablog.pl


Edytowane przez powoli_znikajaca
Czas edycji: 2013-01-30 o 16:19
powoli_znikajaca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 17:11   #514
malgoska_78
Zakorzenienie
 
Avatar malgoska_78
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: LEGNICA
Wiadomości: 4 108
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

[QUOTE=powoli_znikajaca;38 944247]

i czarne i nudziaki bardzo fajne, szkoda, że przesyłka taka droga... daj znać jak tam z wygodą bo ciekawa jestem ;-)

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez ntliee Pokaż wiadomość
Na schaffaschoes w ten weekend, jak wskoczyły na stronę chwilowo. Nie wiem od czego to zależy że raz są a raz nie ma, trzeba polować. A kosztowały 249,95 zł. Polecam brać swój nr w razie czego

Póki co jestem w pracy i rajstopach, więc na razie mogę tylko takie podesłać.
Ciekawie wyglądają
malgoska_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 19:19   #515
19izka89
Rozeznanie
 
Avatar 19izka89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 860
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

AAAAA ale jestem wkurzona!!
Zamówiłam dla faceta buty, mieliśmy razem iść w plastikach do ślubu... najpierw mieli problem bo kupiłam rozmiar, którego nie mieli, to zamieniłam na mniejsze... i zapomnieli wysłać, a wszystkie się już wyprzedały.
zamawiałam te buty: http://www.garmentquarter.com/meliss...hoe-black.html
Ale pieniądze już odesłali, zaraz jak do nich napisałam. Dostałam kod na darmową wysyłkę i 10Ł rabatu na następne zakupy... no ale nie mamy teraz butów dla TŻ
Widziałyście gdzieś takie w cenie około 50 E? Pewnie się nie rozglądałyście za męskimi, ale nie zaszkodzi spytać.
Dobrze, że nie mieli takich jazd z moimi sercami, które na szczęście doszły w 5 dni
__________________
nasz ślub
19izka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 19:40   #516
powoli_znikajaca
Rozeznanie
 
Avatar powoli_znikajaca
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krosno/Gdynia
Wiadomości: 794
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez 19izka89 Pokaż wiadomość
AAAAA ale jestem wkurzona!!
Zamówiłam dla faceta buty, mieliśmy razem iść w plastikach do ślubu... najpierw mieli problem bo kupiłam rozmiar, którego nie mieli, to zamieniłam na mniejsze... i zapomnieli wysłać, a wszystkie się już wyprzedały.
zamawiałam te buty: http://www.garmentquarter.com/meliss...hoe-black.html
Ale pieniądze już odesłali, zaraz jak do nich napisałam. Dostałam kod na darmową wysyłkę i 10Ł rabatu na następne zakupy... no ale nie mamy teraz butów dla TŻ
Widziałyście gdzieś takie w cenie około 50 E? Pewnie się nie rozglądałyście za męskimi, ale nie zaszkodzi spytać.
Dobrze, że nie mieli takich jazd z moimi sercami, które na szczęście doszły w 5 dni
Znalazłam tutaj takie same--->http://www.nonnon.co.uk/men/m-zero-b...ce-up-iii.html

są też inne kolory
__________________
ZAPRASZAM NA ----> www.pirelkablog.pl

powoli_znikajaca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 19:51   #517
19izka89
Rozeznanie
 
Avatar 19izka89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 860
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Tylko na nonnon są po 87Ł, a ja zamówiłam, za 43Ł. Już chyba tak tanio nie znajdę
__________________
nasz ślub
19izka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 19:54   #518
powoli_znikajaca
Rozeznanie
 
Avatar powoli_znikajaca
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krosno/Gdynia
Wiadomości: 794
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez 19izka89 Pokaż wiadomość
Tylko na nonnon są po 87Ł, a ja zamówiłam, za 43Ł. Już chyba tak tanio nie znajdę
pewnie nie nie można mieć wszystkiego..
__________________
ZAPRASZAM NA ----> www.pirelkablog.pl

powoli_znikajaca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 19:57   #519
19izka89
Rozeznanie
 
Avatar 19izka89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 860
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Oj może można będę szukać
Tu już są tańsze o 30 E od tych z nonnon
http://www.maufeitio.pt/onlineshop/s...ero-black.html
__________________
nasz ślub

Edytowane przez 19izka89
Czas edycji: 2013-01-30 o 19:59
19izka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:01   #520
powoli_znikajaca
Rozeznanie
 
Avatar powoli_znikajaca
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krosno/Gdynia
Wiadomości: 794
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez 19izka89 Pokaż wiadomość
Oj może można będę szukać
Tu już są tańsze o 30 E od tych z nonnon
http://www.maufeitio.pt/onlineshop/s...ero-black.html
powodzenia

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez 19izka89 Pokaż wiadomość
Oj może można będę szukać
Tu już są tańsze o 30 E od tych z nonnon
http://www.maufeitio.pt/onlineshop/s...ero-black.html
no widzisz, nawet udało Ci się samej znaleźć taki sam model w odpowiedniej cenie
__________________
ZAPRASZAM NA ----> www.pirelkablog.pl

powoli_znikajaca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:08   #521
19izka89
Rozeznanie
 
Avatar 19izka89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 860
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

i tak 20E więcej ...
__________________
nasz ślub
19izka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 06:06   #522
hania90
Przyczajenie
 
Avatar hania90
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 19
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Piękny ten model!

Ja jednak zdecydowanie muszę najpierw zmierzyć, bo moja łydka jest naprawdę mocno masywna : (. Jeśli piszecie, że czasem potrzebujecie pomocy przy ich ściąganiu, to ja ze swoją budową nóg mogłabym już w nich zostać na zawsze i żadna pomoc nie dałaby rady .

Mnie się jeszcze spodobały Huntery Carnaby Boa, takie, ale niestety trudno rozmiar trafić : (. A w ogóle to chętnie kupiłabym takie, żeby trochę jak oficerki wyglądały.


Dziękuję
Ten model ma to do siebie, że nie przypomina zwykłych kaloszy. Zawsze wszyscy się dziwią jak im mówię, że to gumiaki
__________________
dum spiro, spero...
hania90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 07:20   #523
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez hania90 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Ten model ma to do siebie, że nie przypomina zwykłych kaloszy. Zawsze wszyscy się dziwią jak im mówię, że to gumiaki
I właśnie o taki rodzaj mi chodzi i takiego przede wszystkim będę szukać .

A możesz mi powiedzieć, gdzie kupowałaś swoje? Najbardziej zależałoby mi na zlokalizowaniu jakiegoś sklepu stacjonarnego, w którym mogłabym sobie z bliska pooglądać różne modele, no i przymierzyć.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-01-31 o 09:06
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 08:19   #524
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

[QUOTE=malgoska_78;3894695 2]
Cytat:
Napisane przez powoli_znikajaca Pokaż wiadomość


i czarne i nudziaki bardzo fajne, szkoda, że przesyłka taka droga... daj znać jak tam z wygodą bo ciekawa jestem ;-)

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------



Ciekawie wyglądają

ja jestem jeszcze ciekawa jak wypada rozmiwrówka-czaję się na te buty od kilku tygodni ale nie mogę znależć info o tym czy sa wygodne i czy rozmiarowka standardowa
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 15:47   #525
powoli_znikajaca
Rozeznanie
 
Avatar powoli_znikajaca
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krosno/Gdynia
Wiadomości: 794
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

[QUOTE=mysia82;38957320]
Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość


ja jestem jeszcze ciekawa jak wypada rozmiwrówka-czaję się na te buty od kilku tygodni ale nie mogę znależć info o tym czy sa wygodne i czy rozmiarowka standardowa
Moje drugie zamówienie z zagranicznej strony zaraz po nie wypale z pierwszym i już mam dość. Dzisiaj wracam z pracy i widzę e-maile, że moja transakcja pojawiła się wysokiego ryzyka przez system i abym podała adres do zamówienia taki jak na rachunku i w banku. Taki przecież wpisałam i kasę już wczoraj zabrało. Podejrzewam, że chodzi o imię z polską literką, jak wpisywałam w zamówieniu to wyskakiwał pytajnik więc wpisałam normalnie zamiast 'ł' do 'l'.
Dopiero im odpisałam, nie wiem czy dzisiaj odpiszą i mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni i wyślą bez problemu. Ale chyba mam dość już zamówień zagranicznych
Napisałam im jeszcze raz imię, nazwisko i cały adres. Dodałam, że takie same dane są w banku i rachunkach ... wiadomo, znowu mam nerwa


No, napisali że teraz wszystko ok i że jutro dadzą do realizacji moje zamówienie. Mam nadzieję, że już żadnych niespodzianek nie spotkam...
__________________
ZAPRASZAM NA ----> www.pirelkablog.pl


Edytowane przez powoli_znikajaca
Czas edycji: 2013-01-31 o 16:39
powoli_znikajaca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 06:10   #526
hania90
Przyczajenie
 
Avatar hania90
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 19
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
I właśnie o taki rodzaj mi chodzi i takiego przede wszystkim będę szukać .

A możesz mi powiedzieć, gdzie kupowałaś swoje? Najbardziej zależałoby mi na zlokalizowaniu jakiegoś sklepu stacjonarnego, w którym mogłabym sobie z bliska pooglądać różne modele, no i przymierzyć.


Ja swoje kupowałam na schaffashoes, ale mierzyłam w Katowicach w silesi a co śmieszniejsze nie mierzyłam podobnego modelu tylko zwykłe glossy
__________________
dum spiro, spero...
hania90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 07:34   #527
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez hania90 Pokaż wiadomość
Ja swoje kupowałam na schaffashoes, ale mierzyłam w Katowicach w silesi a co śmieszniejsze nie mierzyłam podobnego modelu tylko zwykłe glossy
Dzięki
Musze najpierw zlokalizować jakiś stacjonarny sklep we Wrocławiu, pomierzyć co trzeba, a potem będę szukać, gdzie taniej .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 08:37   #528
dolcissimaa85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 572
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

witam Melissoholiczki

Zastanawiam sie nad zakupem melissek Vivienne z Kulkami
Tylko niestety nie wiem jaki kolor,
podobaja mi sie te fiolet/fuksja ale jak one na zywo wygladaja?
Ten kolor jest taki intensywny jak na zdjeciach, czy moze jest ciemny wpadajacy w bordo az(gdzies widzialam w internecie zdjecie i kolor byl bardzo ciemny)
Ja bym je chciala w kolorze intensywnym.
Ma ktos z Was ten kolor i mi go opisze albo zrobi zdjecie?

czy moze lepiej zostac przy tych granatowych kulkach?

Jak one wypadaja rozmiarowo do Jasonow Wu? sa waskie itp?
Bo ja Jasony zamowilam 40 i byly zaduze niestety, wiec kulki napewno bym brala 39, ale czy one sa w palach jakies bardzo waskie?

cena 90 euro plus przesylka gratis
na Shoescribe, jest chyba ok? (niestety kody znizkowe nie dzialaja na tej stronce)Taniej raczej nie znajde?

http://www.shoescribe.com/it/donna/s...4451801xn.html

pozdrawiam

p.s czy ktos wie czy kupie gdzies jeszcze rozowe serca? nawet po cenie normalniej nie przecenione, baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo bym chciala ale szukam szukam i nigdzie nie ma
dolcissimaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 09:04   #529
ntliee
Raczkowanie
 
Avatar ntliee
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 130
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Czy któraś z Was zdecydowała się na zakup Jean Paul Gaultier + Melissa? Zastanawiam się mocno, ale mam dość szeroką stopę i obawiam się że będę dziwnie wyglądać A one są takie piękne.. Czytałam wcześniejsze wasze wypowiedzi, ale może jakieś nowe wrażenia?

Rzeczywiście brać rozmiar większe? Czy te paseczki pod wpływem ciepła się nie rozciągają trochę, tak jak w innych modelach?
Z większym rozmiarem tak się nacięłam z sandałami Amazonista i teraz idą na sprzedaż.. w ogóle pierwsze moje zakupy melissowe były o rozmiar za duże, nie wiem co ja sobie myślałam

I czy ktoś miał do czynienia z modelem Melissa Ocean? Zastanawiam się nad nimi, na lato. Trochę ten mały obcas mi nie pasuje ale na stopie leżą ładnie, sądząc po zdjęciach w necie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ocean.jpg (25,7 KB, 42 załadowań)
ntliee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 09:10   #530
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez ntliee Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was zdecydowała się na zakup Jean Paul Gaultier + Melissa? Zastanawiam się mocno, ale mam dość szeroką stopę i obawiam się że będę dziwnie wyglądać A one są takie piękne.. Czytałam wcześniejsze wasze wypowiedzi, ale może jakieś nowe wrażenia?

Rzeczywiście brać rozmiar większe? Czy te paseczki pod wpływem ciepła się nie rozciągają trochę, tak jak w innych modelach?
Z większym rozmiarem tak się nacięłam z sandałami Amazonista i teraz idą na sprzedaż.. w ogóle pierwsze moje zakupy melissowe były o rozmiar za duże, nie wiem co ja sobie myślałam

I czy ktoś miał do czynienia z modelem Melissa Ocean? Zastanawiam się nad nimi, na lato. Trochę ten mały obcas mi nie pasuje ale na stopie leżą ładnie, sądząc po zdjęciach w necie.
Nie zdecydowałam się, nie pomogę.

A Amazonista jaki rozmiar?

Melissę Ocean mam czarne, ale nie jestem zadowolona. Ciężko mi powiedzieć czemu, chyba fason mi nie pasuje.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 09:33   #531
ntliee
Raczkowanie
 
Avatar ntliee
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 130
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Amazonista 38, wtedy byłam w szale kupowania tego rozmiaru. Właśnie ich szukałam żeby sprawdzić czy rzeczywiście dalej są niedobre i nie moge znaleźć nie no jestem pewna że je miałam

Właśnie nie jestem zwolenniczką małego obcasa, albo co najmniej 8 albo baleriny noszę. Eh pewnie i tak je kupię bo przecież później nie będę mogła spać po nocach
ntliee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:03   #532
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

wlasnie odebralam czarne sowki i srebrne Divine

wydaja sie luznawe i na pewno bede musiala zapietki wsadzic, bo odstaja po bokach
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:20   #533
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
wlasnie odebralam czarne sowki i srebrne Divine

wydaja sie luznawe i na pewno bede musiala zapietki wsadzic, bo odstaja po bokach
Czrane sówki sa boskie, prawda? Divinki tez super
A brałaś swój rozmiar czy wiekszy? Bo ja się przekonałam nieawno, ze nie ma co brac rozmiaru większego, bo tylko będzie odstawał brzydko z boku i klapał
Nie ma sensu zapiętek wsadzać, lepiej wymienić na mniejsze, bo to brzydko wygląda za luźne Melisski na nodze.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-02-01 o 12:21
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 13:07   #534
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czrane sówki sa boskie, prawda? Divinki tez super
A brałaś swój rozmiar czy wiekszy? Bo ja się przekonałam nieawno, ze nie ma co brac rozmiaru większego, bo tylko będzie odstawał brzydko z boku i klapał
Nie ma sensu zapiętek wsadzać, lepiej wymienić na mniejsze, bo to brzydko wygląda za luźne Melisski na nodze.
sliczne sa, jedne i drugie
mam swoj rozmiar, mniejsze moga byc za male, bo one nie czlapia, tylko po bokach odstaja (trzeba piete podniesc, zeby ladnie noga sie ulozyla)

edit - mowie o podpietkach, ktorych nie widac - podnosza piete o ok. 0,5cm
zapietki to inna bajka i faktycznie moga wystawac nieladnie

Edytowane przez magda s.
Czas edycji: 2013-02-01 o 13:09
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 13:15   #535
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
sliczne sa, jedne i drugie
mam swoj rozmiar, mniejsze moga byc za male, bo one nie czlapia, tylko po bokach odstaja (trzeba piete podniesc, zeby ladnie noga sie ulozyla)

edit - mowie o podpietkach, ktorych nie widac - podnosza piete o ok. 0,5cm
zapietki to inna bajka i faktycznie moga wystawac nieladnie
Może po prostu masz szczupla noge i dlatego.
A w których Ci odstaje nieco?
Mnie w swoim normalnym rozmiarze nic nie odstaje, nawet mam wrazenie, ze momentami nieco ciasno, ale nie w sensie za małego buta tylko tak na styk
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 13:18   #536
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Może po prostu masz szczupla noge i dlatego.
A w których Ci odstaje nieco?
Mnie w swoim normalnym rozmiarze nic nie odstaje, nawet mam wrazenie, ze momentami nieco ciasno, ale nie w sensie za małego buta tylko tak na styk
w sumie to obie stopy w obu parach, z tym, ze prawa bardziej

zmierze je jeszcze jak dojda do pokojowej temperatury, bo byly zimne strasznie jak je kurier przyniosl moze wtedy beda lepiej wspolpracowac
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 14:36   #537
powoli_znikajaca
Rozeznanie
 
Avatar powoli_znikajaca
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krosno/Gdynia
Wiadomości: 794
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez dolcissimaa85 Pokaż wiadomość
witam Melissoholiczki

Zastanawiam sie nad zakupem melissek Vivienne z Kulkami
Tylko niestety nie wiem jaki kolor,
podobaja mi sie te fiolet/fuksja ale jak one na zywo wygladaja?
Ten kolor jest taki intensywny jak na zdjeciach, czy moze jest ciemny wpadajacy w bordo az(gdzies widzialam w internecie zdjecie i kolor byl bardzo ciemny)
Ja bym je chciala w kolorze intensywnym.
Ma ktos z Was ten kolor i mi go opisze albo zrobi zdjecie?

czy moze lepiej zostac przy tych granatowych kulkach?

Jak one wypadaja rozmiarowo do Jasonow Wu? sa waskie itp?
Bo ja Jasony zamowilam 40 i byly zaduze niestety, wiec kulki napewno bym brala 39, ale czy one sa w palach jakies bardzo waskie?

cena 90 euro plus przesylka gratis
na Shoescribe, jest chyba ok? (niestety kody znizkowe nie dzialaja na tej stronce)Taniej raczej nie znajde?

http://www.shoescribe.com/it/donna/s...4451801xn.html

pozdrawiam

p.s czy ktos wie czy kupie gdzies jeszcze rozowe serca? nawet po cenie normalniej nie przecenione, baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo bym chciala ale szukam szukam i nigdzie nie ma
chodzi ci o ciemne różowe serca? ja też szukałam dla koleżanki różowe lub czerwone, nigdzie nie było... jedynie allegro.

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez ntliee Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was zdecydowała się na zakup Jean Paul Gaultier + Melissa? Zastanawiam się mocno, ale mam dość szeroką stopę i obawiam się że będę dziwnie wyglądać A one są takie piękne.. Czytałam wcześniejsze wasze wypowiedzi, ale może jakieś nowe wrażenia?

Rzeczywiście brać rozmiar większe? Czy te paseczki pod wpływem ciepła się nie rozciągają trochę, tak jak w innych modelach?
Z większym rozmiarem tak się nacięłam z sandałami Amazonista i teraz idą na sprzedaż.. w ogóle pierwsze moje zakupy melissowe były o rozmiar za duże, nie wiem co ja sobie myślałam

I czy ktoś miał do czynienia z modelem Melissa Ocean? Zastanawiam się nad nimi, na lato. Trochę ten mały obcas mi nie pasuje ale na stopie leżą ładnie, sądząc po zdjęciach w necie.
Model Jean Paul Gaultier + Melissa jest w okazyjnych cenach więc może warto jeśli ci się podoba, ale mnie nie kusi

a te ze zdjęcia nie podobają mi się

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
wlasnie odebralam czarne sowki i srebrne Divine

wydaja sie luznawe i na pewno bede musiala zapietki wsadzic, bo odstaja po bokach
Czekamy na zdjęcia ja dostałam wiadomość, że moje zamówienie zostało przekazane do wysłania

zamawiał ktoś z danielfootwear? ile się czeka i czym przychodzi ?
__________________
ZAPRASZAM NA ----> www.pirelkablog.pl

powoli_znikajaca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 15:39   #538
dolcissimaa85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 572
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Wy znawczynie melissek,
waszym zdaniem te buty sa orginalne ? szukam usilnie rozowych/fuksjowych melissek serc http://www.ebay.co.uk/itm/Vivienne-W...-/251219801003
czy moze drogie podrobki?
Bo nie wiem czy licytowac czy dac sobie spokoj i kupic granatowe kulki...
dolcissimaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 15:53   #539
powoli_znikajaca
Rozeznanie
 
Avatar powoli_znikajaca
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krosno/Gdynia
Wiadomości: 794
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez dolcissimaa85 Pokaż wiadomość
Wy znawczynie melissek,
waszym zdaniem te buty sa orginalne ? szukam usilnie rozowych/fuksjowych melissek serc http://www.ebay.co.uk/itm/Vivienne-W...-/251219801003
czy moze drogie podrobki?
Bo nie wiem czy licytowac czy dac sobie spokoj i kupic granatowe kulki...
Na moje oko oryginalne, ale nie widać napisów pod spodem...
nie lepiej kupić na allegro i poprosić o zdjęcia real ?
__________________
ZAPRASZAM NA ----> www.pirelkablog.pl

powoli_znikajaca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 16:36   #540
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez dolcissimaa85 Pokaż wiadomość
Wy znawczynie melissek,
waszym zdaniem te buty sa orginalne ? szukam usilnie rozowych/fuksjowych melissek serc http://www.ebay.co.uk/itm/Vivienne-W...-/251219801003
czy moze drogie podrobki?
Bo nie wiem czy licytowac czy dac sobie spokoj i kupic granatowe kulki...
Na zdjęciach na 100% oryginały, na 2 zdjęciu widać logo + zgadza się metka
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.