Nierówne piersi - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-29, 22:19   #61
myslov
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: kraina mojego bloku i moich kredek
Wiadomości: 110
Dot.: Nierówne piersi

nie ma człowieka symetrycznego, więc nie ma idealnie równych piersi- no, chyba, że zajmie się nimi sztab chirurgów, ale jakoś nie planuje. Najważniejsze to pokochać siebie- żaden facet nie zwraca uwagi na takie małe niedociągnięcie. Pamiętam kiedyś rozmowę swojej dobrej koleżanki z mamą jednej z naszych wspólnych znajomych. Koleżanka narzekała, że ma mały, nierówny biust (co oczywiście ja uważam za bzdurę) nie może bluzki z dekoltem założyć bo wszystko widać itp... A mama znajomej odpowiedziała tylko- ja jestem od 10 lat amazonką.
Wtedy zrozumiałam, że to właściwie nic... i trzeba się cieszyć tym, co mamy nawet, jak jest to trochę nierówne
myslov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 11:55   #62
anjaa31
Raczkowanie
 
Avatar anjaa31
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 161
Dot.: Nierówne piersi

pewnie, nie ma co przesadzać. mam nierówne piersi z różnicą dobrego rozmiaru, ale nie będę panikować, nosząc staniki 70D ;D Moje Kochanie je uwielbia i po 2 latkach jeszcze nie zauwazył między nimi różnicy.
Kiedys kolega stwierdzil, ze gdyby mial piersi, ciagle by je dotykal, bo sa cudowne^^. Takze drogie Panie, nie przejmujcie się, tylko plecy proste, brzuch wciagniety, piersi do przodu
anjaa31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 22:51   #63
gofiaczek92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 23
Dot.: Nierówne piersi

Ja niestety mam dość sporą różnicę, nie dość, że małe to jeszcze nierówne... Znacie jakieś dobre i wygodne sposoby, aby zniwelować tę różnicę?
Mam problem z tym, ze nawet jeśli włożę jakąś wkładkę albo coś to po prostu czuć, że coś tam jest, jest twardsza i jak tu się przytulać... A wam to nie przeszkadza?
gofiaczek92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 23:28   #64
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Nierówne piersi

Ja też mam dużą różnicę, lewa pierś sporo większa od prawej , ale jakoś daje radę i chyba nie ma co się tym przejmować. Przez to moja prawa pierś jest jędrniejsza , a druga trochę taka obwisła, śmiesznie to wygląda.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 00:52   #65
_Pati_17
Raczkowanie
 
Avatar _Pati_17
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 116
Dot.: Nierówne piersi

Ja mam prawą pierś większą od lewej. Na szczęście w staniku nie widać tej różnicy. Gorzej jak zdejmę. Pocieszam się tym, że mam 17 lat to może ta mniejsza zdąży mi jeszcze urosnąć
_Pati_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 10:39   #66
gofiaczek92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 23
Dot.: Nierówne piersi

A maskujecie to jakoś? Bo w moim przypadku chodzenie w takim "stanie" odpada.
gofiaczek92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 22:44   #67
gofiaczek92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 23
Dot.: Nierówne piersi

nie pomoże nikt..
gofiaczek92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-25, 23:23   #68
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Nierówne piersi

zamaskować to można jedynie stanikiem, inaczej się nie da

eh nie dość, że mam małe to jeszcze nie równe, jakby tego było mało...
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 07:20   #69
nikt_mnie_nie_lubi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: moja samotnia
Wiadomości: 42
Dot.: Nierówne piersi

Ja też mam nierówne "piersi", o ile to co mam w ogóle można nazwać piersiami można powiedzieć, że mają zeza rozbieżnego, przy czym lewa zezuje trochę bardziej. Są mikroskopijne i o-hyd-ne. Ale że nikomu ich nie pokazuję, a pod stanikiem nic nie widać to nie będę się przejmować tym że są nierówne. Ich mikroskopijność, to dla mnie prawdziwy problem.
nikt_mnie_nie_lubi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 11:06   #70
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Nierówne piersi

Cytat:
Napisane przez nikt_mnie_nie_lubi Pokaż wiadomość
Ja też mam nierówne "piersi", o ile to co mam w ogóle można nazwać piersiami można powiedzieć, że mają zeza rozbieżnego, przy czym lewa zezuje trochę bardziej. Są mikroskopijne i o-hyd-ne. Ale że nikomu ich nie pokazuję, a pod stanikiem nic nie widać to nie będę się przejmować tym że są nierówne. Ich mikroskopijność, to dla mnie prawdziwy problem.

no właśnie moja lewa też tak jakby "patrzy" bardziej na lewo, nie cierpię ich i też się cieszę że nie muszę ich nikomu pokazywać problem będzie jak kogos poznam, ale że to nie będzie w najblizszym czasie więc się jeszcze nie przejmuję
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 12:44   #71
izolda26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 42
Dot.: Nierówne piersi

Też mam nie równe piersi różnica u mnie jest duuuża, prawa takie mniejsze D a lewa C. To jest mój kompleks nie daje sobie z tym rady. Gdy się ubieram to zamykam oczy bo nie mogę na to patrzeć. Mniejsza jest jedrna a druga obwisła i to okropnie wygląda wydaje mi się że w ogóle różnią się że sobą nawet wyglądem. Wiem, że nikt nie jest idealny ale ja wszystko mam brzydkie. .
izolda26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 14:08   #72
Anonimka1992
Wtajemniczenie
 
Avatar Anonimka1992
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 645
Dot.: Nierówne piersi

kobiety maja nierowne piersi a faceci nierowne jadra... i tyle w temacie
Anonimka1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 14:21   #73
buhahah12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: TUTAJ
Wiadomości: 101
Dot.: Nierówne piersi

Cytat:
Napisane przez Magnolia_83 Pokaż wiadomość
Witam was kochane dziewczyny

Wiecie.. hmm jakoś nigdy mi to nie przeszkadzało, ba nawet nie zdawałam sobie z tego sprawy..
Zauważyłam to dopiero jak moja koleżanka zwróciła mi uwage na wakacjach jak byłam w kostiumie kąpielowym.
No i faktycznie mam niesymetryczne piersi jedna rozmiar B druga C juz wiem czemu żaden stanik mi nigdy nie pasował
Niby róznica niewielka ale wierzcie mi nago widoczna

Moj kochany chłopak zawsze mnie akceptował taka jaka jestem,
tylko ja czuje sie jak taki niedorobiony qwasimodo

Czy wy tez tak macie??
tak, też tak mam. może nie tak jak Ty, ale różnica jest. jednak nie przeszkadza mi to jakoś bardzo szczerze mówiąc
buhahah12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 10:05   #74
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Nierówne piersi

oo czyli nie tylko ja mam taki problem jak miło ze mozemy sie tutaj wygadac moja lewa piers jest wieksza nieraz jak sie przyjrze im w lustrze to tak z perspektywy osoby która o tym nie wie (np.faceta)nie jest to moze to tak widoczne ale mnie lekko drażni
no ale cóż skoro to tak czeste zjawisko w naturze to trzeba to zaakceptować
tyle ze kurcze...np przed okresem mam bolące piersi i takie nabrzmiale(znacie to) i ta jedna w tym okresie,lewa to jzu totalnie taka cięższa nabrzmiała,wtedy najbardziej odczuwam ze jest wieksza ale olać
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 11:34   #75
biutiful
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 31
Dot.: Nierówne piersi

Moja lewa też jest większa, z mojej perspektywy to ze 2 razy Niemniej chłopak się zdziwił, kiedy mu to powiedziałam po dwóch latach, więc chyba z boku to nie jest na szczęście takie widoczne.
biutiful jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 12:49   #76
podwodniak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 682
Dot.: Nierówne piersi

Ale jak nie równe? jedna pierś jest większe o jeden rozmiar?
podwodniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 13:50   #77
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Nierówne piersi

Noszę stanik 70E ale dla lewej piersi ta miseczka jest za mała, a dla prawej za duża bo ma jeszcze trochę luzu.

Mnie osobiście nierówne piersi denerwują, bo nie mogę dobrać stanika, a i tak kupuje taki niestandardowy rozmiar i to za minimum 60zł Czytałam dużo o doborze staników, ale przy aż tak nierównych piersiach (zapewne o 2 rozmiary) to widać! Noszę krój bardotkę, bo inaczej lewa pierś kompletnie mi wypływa z miseczki a prawa się chmajcze ocierając sutkiem o miseczkę co w efekcie po całym dniu sprawia że mnie sutek piecze. a jak wybiorę rozmiar 70F to chyba prawą pierś musiałabym wypchać skarpetkami
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 15:17   #78
czukcza
Rozeznanie
 
Avatar czukcza
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Bielsko- Biała
Wiadomości: 659
Dot.: Nierówne piersi

też tak mam, lewa większa od prawej o mniej więcej rozmiar. dodatkowo mam wadę klatki piersowiej, która jest po prawej stronie jakby zapadnięta (tylko z jednej strony), więc mam podwójnie przekichane. ale powiem szczerze, że nie jest to jakiś mój wielki kompleks, faceci też tego nie zauważają. nie eksponuje biustu jakoś specjalnie, ale z drugiej strony bez oporu zakładam bluzki z większym dekoltem i nie mam z tym problemu. próbowałam to wyrównać przez ćwiczenia, niemniej jednak nic na nie nie działa, takie już są i dziewczęta, życie jest za krótkie , żeby się przejmować krzywymi cyckami, bo i tak 9/10 facetów nie zastanawia się, czy są krzywe czy nie, także chill out
czukcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 16:08   #79
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Nierówne piersi

Zasmucę was i powiem, że większość kobiet dysponuje biustem z pewną asymetrią Nie chcę rzucać hasła "każda", ale przyznam, że nigdy na taką nie natrafiłam, a przez ładnych kilka lat miałam okazję w pracy zobaczyć niejeden nagi biust.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-26, 18:53   #80
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Nierówne piersi

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
Zasmucę was i powiem, że większość kobiet dysponuje biustem z pewną asymetrią Nie chcę rzucać hasła "każda", ale przyznam, że nigdy na taką nie natrafiłam, a przez ładnych kilka lat miałam okazję w pracy zobaczyć niejeden nagi biust.
Potwierdzam Są tylko większe lub mniejsze asymetrie; no chyba, że po operacji, ale najpiękniejsze jest naturalne
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 22:52   #81
Rabiosa7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 27
Dot.: Nierówne piersi

Ja słyszałam że wielkość piersi zależy od tego czy jesteś praworęczna czy leworęczna. U mnie się to potwierdza bo jestem praworęczna i prawą pierś mam mniejszą a lewą większą. Wy też tak macie dziewczyny?

Po prostu jak jesteś praworęczna to więcej czynności wykonujesz tą ręką i i prawa pierś (mięśnie i tkanka tłuszczowa) pracują bardziej, a lewa "nie pracuje tak bardzo".

Macie takie samo wrażenie?? Proszę o opinię.
Rabiosa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 23:17   #82
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Nierówne piersi

Cytat:
Napisane przez Rabiosa7 Pokaż wiadomość
Ja słyszałam że wielkość piersi zależy od tego czy jesteś praworęczna czy leworęczna. U mnie się to potwierdza bo jestem praworęczna i prawą pierś mam mniejszą a lewą większą. Wy też tak macie dziewczyny?

Po prostu jak jesteś praworęczna to więcej czynności wykonujesz tą ręką i i prawa pierś (mięśnie i tkanka tłuszczowa) pracują bardziej, a lewa "nie pracuje tak bardzo".

Macie takie samo wrażenie?? Proszę o opinię.
ja jestem praworęczna a lewą mam większą
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 16:23   #83
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Nierówne piersi

Ja tam mam minimalnie nierówne piersi, bo mam skoliozę
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 08:33   #84
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Nierówne piersi

Cytat:
Napisane przez Rabiosa7 Pokaż wiadomość
Ja słyszałam że wielkość piersi zależy od tego czy jesteś praworęczna czy leworęczna. U mnie się to potwierdza bo jestem praworęczna i prawą pierś mam mniejszą a lewą większą. Wy też tak macie dziewczyny?

Po prostu jak jesteś praworęczna to więcej czynności wykonujesz tą ręką i i prawa pierś (mięśnie i tkanka tłuszczowa) pracują bardziej, a lewa "nie pracuje tak bardzo".

Macie takie samo wrażenie?? Proszę o opinię.
Lewa zwykle jest wieksza, od strony serca

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Pokaż wiadomość
Noszę stanik 70E ale dla lewej piersi ta miseczka jest za mała, a dla prawej za duża bo ma jeszcze trochę luzu.

Mnie osobiście nierówne piersi denerwują, bo nie mogę dobrać stanika, a i tak kupuje taki niestandardowy rozmiar i to za minimum 60zł Czytałam dużo o doborze staników, ale przy aż tak nierównych piersiach (zapewne o 2 rozmiary) to widać! Noszę krój bardotkę, bo inaczej lewa pierś kompletnie mi wypływa z miseczki a prawa się chmajcze ocierając sutkiem o miseczkę co w efekcie po całym dniu sprawia że mnie sutek piecze. a jak wybiorę rozmiar 70F to chyba prawą pierś musiałabym wypchać skarpetkami
Wspolczuje ze masz az taką roznice. Nie wiem, moze sprobowalabys kupic wiekszy biustonosz i jedną miseczke czyms wypelnic? Niezdrowo nosic za ciasne..
Jesli chodzi o cene to 60zl to standard wg mnie nawet nie wiem czy mozna kupic sensowną bielizne ponizej tej kwoty


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-31 09:33:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.