I nagle złapał mnie smutek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-05, 12:32   #1
gloryandgoore
Raczkowanie
 
Avatar gloryandgoore
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 108

I nagle złapał mnie smutek


Nie wiem w sumie dlaczego tutaj piszę. Chyba, żeby pozbyć się tego z siebie i usłyszeć zdanie kogoś innego na ten temat. Miesiąc temu rozstałam się z chłopakiem po rocznym związku. Oczywiście była wielka miłość, to prawda ale w ostatnich miesiącach była tylko jednostronna. Wszystko zaczęło się psuć od naszego wspólnego wyjazdu na wakacje, gdzie tak naprawdę wtedy go poznałam, bo wcześniej spotykaliśmy się rzadko, gdyż dzieliła nas spora odległość. Po 1,5 tygodnia spędzonych razem, 24 godziny na dobę stwierdziłam, że nie jest jednak tą osobą za którą go uważałam i nie pasujemy do siebie. Nie ten charakter, po prostu poznałam go z innej strony i stwierdziłam, że to jednak nie jest to, a jego charakteru przecież nie zmienię. I podjęłam decyzję o rozstaniu. On mnie w momencie zerwania kochał, ja już nie i ciężko to przeżył, bo stwierdziłam, że jednak jeżeli się rozstawać to definitywnie zakończyć związek, a nie takie zawieszenie, że "może jeszcze kiedyś". I powiedziałam, że nie ma szans. On jeszcze próbował walczyć, napisał list jednak byłam nieugięta. Teraz jest mi trochę szkoda, że nie dałam mu drugiej szansy, tylko skreśliłam od razu. Potraktowałam go okropnie i źle się z tym czuję. Nawet jeżeli chciałabym dać mu drugą szansę, nie wiem czy by to wyszło a poza tym nie wiem czy takim definitywnym zakończeniu "wypada" coś próbować zmienić...
gloryandgoore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 13:02   #2
AdiG2014
Raczkowanie
 
Avatar AdiG2014
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Okolice Gliwic
Wiadomości: 142
Dot.: I nagle złapał mnie smutek

Sprobuj. Mowie serio. Nie jeden facet chcialby miec taka szanse.
AdiG2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 13:17   #3
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: I nagle złapał mnie smutek

Nie. Nie. Nie. Nie. Nie.
Absolutnie NIE.

Nie kochasz go, przez pół roku "dawania sobie szansy" tylko go torturowałaś i nie kochasz go nadal - czemu chcesz mu to robić? Chcesz go "z litości" skrzywdzić jeszcze bardziej?

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

To nie Twoja wina, że on Cię pokochał a Ty jego nie, ale to będzie Twoja wina, jeśli wpakujesz się w jakieś "drugie szansy" bez miłości.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 14:56   #4
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: I nagle złapał mnie smutek

Dobrze, że byłaś nieugięta. Żadnych powrotów, żadnych szans kolejnych, skoro facet pod względem charakteru ci nie odpowiada.
Na poparcie podam ci swój przykład, rozstałam się z tego samego powodu. Stwierdziłam, że na dłuższą metę z tym facetem nie wytrzymam.
Spotkałam go po latach, zaprosił mnie na kawę, pogadaliśmy... i co? Utwierdziłam się w przekonaniu, że kiedyś podjęłam słuszną decyzje.
Bo to niezmiennie ten sam człowiek, tyle że starszy.
Charakteru nie da się zmienić.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 15:25   #5
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: I nagle złapał mnie smutek

I siebie skrzywdzisz, przede wszystkim*.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 17:01   #6
tymczasowa_
Rozeznanie
 
Avatar tymczasowa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 675
GG do tymczasowa_
Dot.: I nagle złapał mnie smutek

Cytat:
Napisane przez gloryandgoore Pokaż wiadomość
Nie wiem w sumie dlaczego tutaj piszę. Chyba, żeby pozbyć się tego z siebie i usłyszeć zdanie kogoś innego na ten temat. Miesiąc temu rozstałam się z chłopakiem po rocznym związku. Oczywiście była wielka miłość, to prawda ale w ostatnich miesiącach była tylko jednostronna. Wszystko zaczęło się psuć od naszego wspólnego wyjazdu na wakacje, gdzie tak naprawdę wtedy go poznałam, bo wcześniej spotykaliśmy się rzadko, gdyż dzieliła nas spora odległość. Po 1,5 tygodnia spędzonych razem, 24 godziny na dobę stwierdziłam, że nie jest jednak tą osobą za którą go uważałam i nie pasujemy do siebie. Nie ten charakter, po prostu poznałam go z innej strony i stwierdziłam, że to jednak nie jest to, a jego charakteru przecież nie zmienię. I podjęłam decyzję o rozstaniu. On mnie w momencie zerwania kochał, ja już nie i ciężko to przeżył, bo stwierdziłam, że jednak jeżeli się rozstawać to definitywnie zakończyć związek, a nie takie zawieszenie, że "może jeszcze kiedyś". I powiedziałam, że nie ma szans. On jeszcze próbował walczyć, napisał list jednak byłam nieugięta. Teraz jest mi trochę szkoda, że nie dałam mu drugiej szansy, tylko skreśliłam od razu. Potraktowałam go okropnie i źle się z tym czuję. Nawet jeżeli chciałabym dać mu drugą szansę, nie wiem czy by to wyszło a poza tym nie wiem czy takim definitywnym zakończeniu "wypada" coś próbować zmienić...
A dlaczego teraz chcesz do niego wrócić?
tymczasowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 17:16   #7
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: I nagle złapał mnie smutek

Cytat:
Napisane przez tymczasowa_ Pokaż wiadomość
A dlaczego teraz chcesz do niego wrócić?
Bo już do niej nie pisze miłosnych listów. Współczucie to taka ładna wymówka dla ewentualnych działań podjętych z powodu braku uwagi osoby płci przeciwnej.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-05, 17:22   #8
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: I nagle złapał mnie smutek

To nie jest dobry pomysł. Dasz mu szansę a potem uznasz, że jednak nie zniesiesz tych cech, które tak Cię w nim denerwują i znowu będzie "ostateczny koniec" po raz drugi? Zranisz tylko chłopa, bo dasz mu nadzieję, a potem pewnie znowu go zranisz. A on potem stwierdzi, że skoro za pierwszym razem miał być ostateczny koniec, a jednak wróciłas, to może wrócisz i po raz trzeci.

Szansę możesz mu dac tylko wtedy, jeśli przestanie to być związek na odległość. Wtedy istnieje szansa, że byście zaczęli jeszcze raz poznawać się dobrze i spędzać razem czas, zamiast być w związku na odległośćmi nie znać nawet swoich charakterów, prawdziwych wad i zalet. I wtedy zdecydować, czy wam się układa. Jeśli dalej miałoby to być na odległość, to dawanie szansy nic nie zmieni.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 17:42   #9
Matka Dyrektorka
Raczkowanie
 
Avatar Matka Dyrektorka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 153
Dot.: I nagle złapał mnie smutek

Niby każda historia jest inna, ale robiłam tak kilka razy i nigdy nie wyszło z tego nic dobrego.
__________________
"- Nie boję się niczego!
-To niedobrze. Człowiek powinien się czegoś bać, choćby samego siebie"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
Matka Dyrektorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 19:51   #10
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: I nagle złapał mnie smutek

Dokladnie, chcesz sprobowac bo jest ci go szkoda, a nie dlatego ze cos do niego jeszcze czujesz. Pomysl o tym gdy spedziliscie 24 h na dobe razem- on nadal taki jest, nie zmienil sie, wiec czemu chcesz z nim byc? Uwazam ze dajac mu szanse zrobisz mu nadzieje, on bedzie sie staral, moze nawet bedzie zapewnial cie ze sie zmieni lub zmieni sie ale chwilowo, potem znowu wrocisz do puntku wyjscia, a stracisz tylko swoj i jego czas, a jego kolejne rozstanie bedzie bolalo jeszcze bardziej. Czasem lepiej odpuscic
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-05 20:51:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.