Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorczy - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-11, 15:04   #241
dixie1990
Zakorzenienie
 
Avatar dixie1990
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 146
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

A co sądzicie o Kwalifikacyjnych kursach zawodowych ? Jest ktoś na takim ?
dixie1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 13:44   #242
igula30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Red face Szukam

hej dziewczyny, jak tam u was z wyborem szkoły policealnej ? ; -) ?
Ja nadal się zastanawiam nad tym wymyślałam zapisałam się do paru szkół ale zastanawiam się najbardziej nad goworkiem, czy ktoś był już u nich w sekretariacie? jakie mają warunki nauczania?
igula30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 17:49   #243
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Dziewczyny, oświeccie mnie proszę czy można znaleźc bezpłatną policealną szkołę fryzjerską czy wszystkie mają czesne?
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 15:33   #244
Maja1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 5
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, oświeccie mnie proszę czy można znaleźc bezpłatną policealną szkołę fryzjerską czy wszystkie mają czesne?

Nie ma bezpłatnych policealnych, niestety. Są roczne i KKZ, najlepiej wybrać takie KKZ, gdzie czesne nie wzrasta co miesiąc tylko jest stałe. A z jakiego miasta jesteś?
Maja1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 16:58   #245
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Pasuje mi kostrzyn wlkp., swarzędz i poznań.
Obecnie jestem na studiach ale jest to dla mnie zły wybór
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 21:23   #246
daria656
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: kurs fryzjerstwa w szkole select

Cytat:
Napisane przez Select_ Pokaż wiadomość
Szanowna Pani - jest nam bardzo przykro, że szkolenie nie spełniło Pani oczekiwań. Staramy się zawsze, aby kurs zadowolił naszych kursantów. Pani argumenty przeciwko nam zazwyczaj są odbierane jako nasze zalety. Kurs jest jak najbardziej dla osób początkujących, można się na nim nauczyć wszystkiego od podstaw. Teoria – czyli zasady wprowadzające, o których Pani napisała to pokaz multimedialny, informacje zawarte w konspekcie i omówione najważniejsze zagadnienia związane z fryzjerstwem. Program jest jednak tak ułożony, żeby kursanci mogli ćwiczyć zdobyte umiejętności. Zawsze podkreślamy, że zwracamy szczególną uwagę na możliwość praktyki, ponieważ wychodzimy z założenia, że dopóki się czegoś nie zrobi samemu to się tego nie nauczy robić dobrze. Dlatego szczególnie dużo czasu poświęcają nasi kursanci na ćwiczenie na modelkach. Pozwala im to na nabranie wprawy i tym samym pewności siebie jako fryzjer.
Pani uwagi są dla nas cenne i będziemy starać się wydłużyć zajęcia teoretyczne, żeby jeszcze dokładniej przybliżyć fryzjerstwo naszym kursantom.
Jeśli chciałaby Pani uzupełnić wiedzę teoretyczną z kursu prosimy o kontakt ze szkołą.
Pozdrawiamy
Szkoła SELECT
Obiecanki cacanki, teoria do tej pory trwa 1 dzień. Stronę mają super wszystkie opinie jakie czytałam są ekstra tylko szkoda że sprzed kliku lat.

Prawda jest taka że pierwszego dnia masz 'niby teorie' , niby - zapoznajemy się i czyta nam pani instruktor coś z książki ale nic nie zapamiętujesz po czym pokazuje slajd w którym nic ciekawego nie ma.
Drugiego dnia zostajesz rzucony na głęboką wodę. Jeśli jesteś zdolny i masz wyobrażnie dasz sobie rade. Pracujesz od razu na ludziach.
Sprzęt jest stary, suszarki parzą, maszynki nie tną bo są tak stare że nawet wymiana ostrza nic nie daje, jest jeden gdziebień do tapiru, a manekiny są 'przetyrany a Ty ich używasz jeśli nie masz nic ciekawszego do roboty. na 8 osób jest jeden instruktor który jest lekko wypalony zawodowo. Instruktor podchodzi i tłumaczy jeśli poprosisz tylko w tym problem że za dużo nie zrozumiesz i stwierdzasz że lepiej Ci wychodzi jak zrobisz to po swojemu (kreatywność :P ) .
Byłam super zadowolona że tam się zapisałam ale pod koniec marzyłam żeby to już się skończyło. Nie że polecam i nie że odradzam. Moim zdaniem to nie kurs tylko staż w którym nie tylko myjesz głowy ale robisz sam wszystko od poczatku, nawet jak nie umiesz. Jak masz podstawy fryzjerstwa opanowane i cięcia to możesz iść tam poćwiczyć ( nie masz stażu idziesz na ten kurs i płacisz za to żeby moc kogoś strzyc). Jeśli nie masz nic wspólnego z fryzjerstwem, możesz iść się sprawdzic ale nie wiem czy jest sens bo niczego KONKRETNEGO się nie nauczysz tylko tyle o ile. Troche tego troche tamtego.
daria656 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 08:52   #247
paula_palka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Hej dziewczyny ; ))
Ja tam polecam NOVĄ CE w Gdańsku. Byłam tam na kursie fryzjerskim 3 stopnie i w sumie to jestem zadowolona. Fajna Babka prowadzi zajęcia i grupa była nie duża bo były 4 osoby więc była skupiona na nas. Pracownia na miejscu, wyposażona w sprzęt fryzjerski wiec o nic się nie martwiłam ; )). Teraz zastanawiam się na nad kursem Kosmetycznym tam ; )).
paula_palka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-11, 10:50   #248
keejti_93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 16
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Witam wszystkich ja bylam na kursie w NOVA w Warszawie, musialam niestety przerwac bo zaszlam w ciaze ale milo wspominam.

Mam na sprzedaz nozyczki jaguar pre style ergo p glowke raz umyta wlos naturalny peleryne fartuszek komplet grzebieni fox maszynke babylliss do strzyzenia, czyli to co na poczatek potrzebne, sprzedam za grosze bo mi niepotrzebne jak przerwalam szkole. Kontakt. Krasowska7@o2.pl
keejti_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 08:50   #249
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Ja się wybieram teraz na KKZ, we Wrocławiu, ciekawa jestem czy będę zadowolona
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 19:29   #250
2misiaczki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: kurs fryzjerstwa w szkole select

Szkoła Select-Nie będę wypowiadać się nt kursu wizażu, ale fryzjerstwo, to wielkie nieporozumienie. Idąc do szkoły, która firmuje się jako EUROPEJSKA spodziewałam się czegoś więcej, dużo więcej.
W szkole sprzęt z jakiego się korzysta, to odzwierciedlenie zakładu fryzjerskiego p.Zeni w piwnicy na osiedlu z lat 70-80-tych. Na 8 stanowisk są 2 myjnie do dyspozycji na wszystkie kursantki 2 pary degażówek. Nie spodziewajcie się, że poznacie zasadę działania infrazonów czy atuoklawów, jedyna forma sterylizacji sprzętu to płyn, który ciągle jest na wykończeniu. Tak jak wszystko inne. Suszarki z demobilu, prostownice z nadtopionymi obudowami, grzebienie bez zębów, czy rozwalające się szczotki do modelowania oraz pocięte, brudne peleryny. Tak wygląda europejski poziom kształcenia.
Jedyne czego nie można zarzucić tej szkole, to pracy na żywym organizmie, czyli klientach, którzy nie boją się oddać w ręce kursantów. Choć jeśli policzymy, że farbowanie z modelowaniem w tej szkole to koszt 40zł, to niewiele mniejszy jest koszt farby, którą kupimy w Rossmannie.
Zajęcia tam, to rzucone na głęboką wodę osoby, które mają pasję do fryzjerstwa, nie wiem czy po zakończeniu kursu nadal będą ją miały. Wszystko niby pod okiem instruktorek, które nie zawsze mają czas, aby każdemu poświęcić tyle uwagi, ile potrzebuje, bo na jedną godzinę jest zapisanych tyle osób ile uczniów, więc wszystko tak naprawdę robi się intuicyjnie, choć nie wiem, czy zawsze dobrze.
2misiaczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 14:17   #251
dariadoris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 7
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Ja z kolei polecam szkołę Select w Warszawie. Oczekiwałam intensywnego kursu i rzucenia mnie na szeroką wodę. Płacę i mam się nauczyć!! Na kurs jadę po to żeby wypracować efekt, a nie podziwiać sprzęt jaki jest w szkole. Select zapamiętam jako czysty, profesjonalny, a i co ważne łatwo się do nich dostać komunikacją miejską. Od ukończenia kursu pracuję w zawodzie. Mam niewielki salon i cieszę się dobrą opinią, pewnie nie u wszystkich, ale wszystkim nie dogodzę buziaki !!
dariadoris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-24, 14:25   #252
rojka89
Przyczajenie
 
Avatar rojka89
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

kursiki robie w select w warszawie. Maja super narzedzia, szkola jest zrobiona ze smakiem, towarzystwo energiczne. maly parking .Pozdrowionka!!
rojka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 16:21   #253
Honolulu321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Kursy Fryzjerskie-pomóżcie!!!

Cytat:
Napisane przez joasiczka Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj na pierwszych zajęciach w Europejskim Centrum Kształcenia Stylistów na Kruszwickiej. Było suuuuper! JEstem zachwycona. Przypadkowy wybór, a okazał się dobrym. Zobaczę jak będzie dalej. Póki co kurs przerósł moje oczekiwania. Spodziewałam się lightowego podejścia, a tu jednak dają ostry wycisk. Dzisiaj modelowaliśmy i gdyby ręce były nogami to wchodziłyby mi do d... Masakra, jakie to jest ciężkie, ale podoba mi się Chyba trafiłam w 10
Witam.czy możesz powiedzieć cos więcej po juz skończonym kursie?

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Witam,troche czytałam o tej szkole
a jak to wygląda z praktykami jest ich dużo?

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez paula_palka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ; ))
Ja tam polecam NOVĄ CE w Gdańsku. Byłam tam na kursie fryzjerskim 3 stopnie i w sumie to jestem zadowolona. Fajna Babka prowadzi zajęcia i grupa była nie duża bo były 4 osoby więc była skupiona na nas. Pracownia na miejscu, wyposażona w sprzęt fryzjerski wiec o nic się nie martwiłam ; )). Teraz zastanawiam się na nad kursem Kosmetycznym tam ; )).
dużo zajęć praktycznych??
Honolulu321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 10:59   #254
ladyyy90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Witam,
Absolutnie przestrzegam przed szkołą wizażu "Select", która notorycznie zmienia ceny regularne kursów oraz wprowadza konsumentów w błąd. Do niedawna cena regularna kursu wynosiła 2290 zł, natomiast w przeciągu miesiąca zmieniła się na 2999 zł z 50% zniżką na 1999 zł, gdzie według szkoły oszczędza się aż 1350 zł! Ponadto, proszę być czujnym jeśli chodzi o 50% zniżki gdyż na stronie nie ma informacji o tym, iż wiąże się to ze zmniejszeniem kursu o połowę zajęć (tak było w przypadku kursu weekendowego) w związku z tym nie jest to żadna promocja!
Firma ma lekceważący stosunek do klienta i łamie Ustawę o Ochronie Praw Konsumenta. Utrzymują się bezprawnie za cudze pieniądze. Do tej pory nie oddali mi zaliczki za kurs, a mieli na to 14 dni od otrzymania oświadczenia (nadmienię, iż minął już miesiąc).
ladyyy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 12:03   #255
@angelika@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Witam, jestem zainteresowana centrum szkoleniowy imperium wizażu w Szczecinie warsztatami fryzjerskimi. Jednak najpierw chciałabym zaciągnąć jakichś opinii na ich temat. Może któraś z was jest ze Szczecina i robiła tam kurs fryzjerski? Co możecie o nich powiedzieć?
Pozdrawiam
@angelika@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 09:14   #256
Ada_mielec
Przyczajenie
 
Avatar Ada_mielec
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

W Szczecinie nie, ale gdybyś się wybierała do Warszawy to mam sprawdzone miejsce w którym byłam najpierw na kursie fryzjerskim, potem jesczcze na szkoleniu inspiracje w koloryzacji a teraz chcę iść na barbering
Ada_mielec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 14:36   #257
Piotr098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Barbera w hairxtend polecam, tylko oni to mają nazwane jako kreatywne strzyżenia męskie i cięcie brody czy jakoś tak.
Ja byłem na jednodniowym szkoleniu, praktycznie sama praktyka, zero teorii. Spokojnie możesz do nich iść.
Piotr098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 06:15   #258
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Wybieraj szkolenia po programie, rekomendacjach, poleceniach znajomych. Nie patrz na papierki, na lokalizację. Znajdź taką szkołę, która faktycznie cię czegoś nauczy - w tym kraju liczy się wyłącznie praktyczna wiedza.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 23:49   #259
Maja1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 5
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez kajankas Pokaż wiadomość
Wybieraj szkolenia po programie, rekomendacjach, poleceniach znajomych. Nie patrz na papierki, na lokalizację. Znajdź taką szkołę, która faktycznie cię czegoś nauczy - w tym kraju liczy się wyłącznie praktyczna wiedza.
Jak chcesz dużo praktyki na "żywych" modelach to idź dp CK Zacisze, ja w tym roku skończyłam u nich rocznego fryzjera, pierwszorzędnie uczy taka fajna młoda kobitka,p. Monika. Praktycznie sama praktyka, teoria jest ale nie za wiele, tak akurat. Mają też KKZ. Oni są w Warszawie i atmosfera jest fajna, swobodna i da się wszystko dogadac, tylko trzeba do szkoły chodzić na wszystkie zajęcia i tu jest mus ale warto było.
Maja1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-18, 18:17   #260
RubinowaPat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dobry kurs fryzjerski w Bydgoszczy

Witam
Chciałabym rozpocząć naukę w zawodzie fryjer, zależy mi na dobrych praktykach. Zastanawim się gdzie taki kurs zrobić, jak to wygląda w salonach fryzjerskich oraz czy jest możliwość dofinansowania z PUP.
Czy ktokolwiek tak zaczynał swoja przygodę z fryzjrstwem?

ps. Mam ponad 20lat, wiec szkoła odpada, do zaocznej też nie chce iść. Dziękuje z góry za wszystkie odpowiedzi.
RubinowaPat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 19:05   #261
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Dobry kurs fryzjerski w Bydgoszczy

Up, chętnie przeczytam odpowiedzi. Mam 21 lat i jestem w identycznej sytuacji. Tez jestem z Bydgoszczy :-D

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 20:04   #262
diana9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 5
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

praktyki masz podczas kursu w Select w Warszawie. Jestem już jakiś czas po i mogę polecić.
diana9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 08:50   #263
x_stynka
Przyczajenie
 
Avatar x_stynka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 12
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Podpisuję się pod wszystkimi NEGATYWNYMI opiniami na temat szkoły SELECT w Warszawie.
Uważam że były to pieniądze wyrzucone w błoto. Warunki i sprzęt na jakim się tam pracuje to żenada, notoryczne braki jednorazowych ręczników, szczotki , pędzle i peleryny są tak stare i zniszczone że wstyd dotykać. Instruktorka była bardziej zainteresowana swoim telefonem niż kursantami, trzeba było ciągle ją szukać i czekać na jakiekolwiek instrukcje (nawet gdy była jedna-dwie klientki w szkole, wiec nie ma tu mowy o tym że była zajęta tłumaczeniem komuś innemu). Generalnie zero organizacji. Szkoła miała zapewnić klientki jednak po tygodniu na 6 kursantów przypadało 3-4 klientki. Osoby którym nie było dane pracować od godziny 11 musiały same sobie wymyślić zajęcie ponieważ instruktorka nie była w stanie zaoferować ani pokazać nic kreatywnego. Dodam iż praca na główkach była nie lada wyzwaniem ponieważ były one w opłakanym stanie. Idąc na ten kurs byłam zachęcona pozytywnymi opiniami z internetu. Teraz już wiem że był to wielki błąd i nie rozumiem ani jednego pozytywnego komentarza. Jeżeli chcecie nauczyć się kręcenia trwałej bądź lubicie się nudzić i siedzieć w nieklimatyzowanym często pomieszczeniu to śmiało. Pozdrawiam

Edytowane przez x_stynka
Czas edycji: 2015-11-11 o 09:01
x_stynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 13:51   #264
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Ja chodziłam do szkoły policealnej Progres w Dąbrowie Górniczej. Szkołę już dawno skończyłam i pracuję teraz jako fryzjer. Jeśli ktoś miałby jakiekolwiek pytania zachęcam do dyskusji i zadawania pytań
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 08:21   #265
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Moja kolezanka jest fryzjerką i obecnie wybiera sie na szkolenie Hair Medica. Jest to kurs trychologiczny, podobny bardzo przydatny w zyciu kazdego fryzjera ktos byl na nim?
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 12:09   #266
helenkabe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 116
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

nope, osobiscie nie bylam ale widzialam te oferte. 2 dni szkolenia, konkretne tematy do zaznajomienia się i potem oczywiscie praktyki. wygląda to spoko.
helenkabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 04:49   #267
zielona2016
Zielona
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Ece na siemiradzkiego w krakowie, polecam
zielona2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 08:58   #268
linka1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 52
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

hej dziewczyny, szukam porządnego kursu na stylizację fryzur, upięcia okolicznościowe Warszawa i okolice najlepiej, może ktoś był na takim i mógłby coś polecić?? Znalazłam dość ciekawy kurs w szkole SWiCH w Warszawie ale nie widziałam żadnych opinii o tym kursie.
linka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 11:25   #269
asiek_94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Ja polecam szkolenia z upięć w Akademii Berendowicz Kublin.
Szkolenia prowadzi Asia. Przesympatyczna osoba, która robi cuda z włosów. Byłam tylko na 1 dniu i żałuję, że nie wybrałam szkolenia dwudniowego.
asiek_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 12:53   #270
wlosomaniaczkaa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez asiek_94 Pokaż wiadomość
Ja polecam szkolenia z upięć w Akademii Berendowicz Kublin.
Szkolenia prowadzi Asia. Przesympatyczna osoba, która robi cuda z włosów. Byłam tylko na 1 dniu i żałuję, że nie wybrałam szkolenia dwudniowego.
Słyszałam już o tej Akademii, czy wiesz, gdzie mogę znaleźć więcej informacji?
wlosomaniaczkaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-15 14:35:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.