Aniołkowe mamy - mamusie i staraczki z dobrze zgranej paczki. - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-27, 08:01   #3091
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Aniołkowe mamy - mamusie i staraczki z dobrze zgranej paczki.

dziekuje
no mam nadzieje, ze bedzie wszystko ok, wiecie teraz jest ten czas kiedy w poprzednia ciaza sie zatrzymala staram sie myslec, ze to jest calkiem inna ciaza, ktora juz swoj problem miala i wiecej nie bedzie, ale no.
w sumie dopiero od wtorku gdzie na wizycie u mojej gin stwierdzone bylo, ze pusty przestal rosnac zaczelam sie nia bardziej cieszyc itd.
Tz mi tez wytlumaczyl, ze rozumie moj strach, ale jesli cos by sie stalo to to czy bym sie nia cieszyla czy nie nic nie zmieni i tak bedziemy zrozpaczeni, a teraz jestem w ciazy, pestka rosnie i powinna czuc ze mama sie z niej cieszy.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 08:38   #3092
ecia91
Wtajemniczenie
 
Avatar ecia91
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 387
Dot.: Aniołkowe mamy - mamusie i staraczki z dobrze zgranej paczki.

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
To ja w ramach "dobrych rad" powiem tylko, że te dzieci to cały czas na przekór temu, co my byśmy chcieli Jak nie chce mi się spać i nie kładę się wtedy, kiedy mój mały ma drzemkę, to śpi jak przysłowiowe niemowlę - jak mi się chce spać, to jemu niekoniecznie albo budzi się milion razy
Jak śpi, a ja sobie zrobię kawę, obiad - cokolwiek ciepłego, to przecież też trzeba się budzić Matka nie może zjeść ciepłego
....i tak można wymieniać

A tak serio. Wiadomo, że nie ma reguły Ale moje dziecko autentycznie ma te czujniki

No i poród niestety wbrew pozorom nie tak łatwo wywołać. To jest paranoja ciąży - najpierw do 36/37 tygodnia się martwimy, żeby to dziecko tam siedziało, a potem zaczyna się kilka tygodni nerwówki, bo mogłoby już wyjść.

Życzę Ci jednak, żeby Pola się ogarnęła i wyszła A to będzie Pola czy Apolonia ?



To usg dopiero za tydzień. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Ciśnienia pilnuj. Trzymam kciuki cały czas
Pola .
Wiesz, ogólnie ja bym się tak nie nastawiała na wcześniejszy poród, ale to wszystko wina mojej ginekolog. Nawet nie widziała potrzeby żeby zapisać mnie na kolejną wizytę bo raczej nie jest możliwe bym do niej dotrwała... I co? I w środę chyba jednak będzie trzeba jechać. Narobiła mi nadziei i tyle. No nic, najważniejsze by Polcia urodziła się zdrowa i wtedy kiedy będzie odpowiedni czas... Zmieniam taktykę

W sumie u nas nawet na wątku kwietniówek dziewczyna która miała tp jak ja bardzo nie chciała urodzić przed terminem ze względu na przeprowadzkę. I bez żadnych wcześniejszych objawów nagle odeszły jej wody i już tuli małego. Więc taki paradoks. Te co chcą wcześniej nie rodzą, a co chcą później to się rozpakowują .

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
dziekuje
no mam nadzieje, ze bedzie wszystko ok, wiecie teraz jest ten czas kiedy w poprzednia ciaza sie zatrzymala staram sie myslec, ze to jest calkiem inna ciaza, ktora juz swoj problem miala i wiecej nie bedzie, ale no.
w sumie dopiero od wtorku gdzie na wizycie u mojej gin stwierdzone bylo, ze pusty przestal rosnac zaczelam sie nia bardziej cieszyc itd.
Tz mi tez wytlumaczyl, ze rozumie moj strach, ale jesli cos by sie stalo to to czy bym sie nia cieszyla czy nie nic nie zmieni i tak bedziemy zrozpaczeni, a teraz jestem w ciazy, pestka rosnie i powinna czuc ze mama sie z niej cieszy.
Będzie dobrze! Ja pamiętam jak dla mnie to był trudny czas gdy byłam w czasie kiedy poprzednią ciążę straciłam. Tym bardziej że zaniknęły mi ciążowe objawy. A jednak jest wszystko dobrze. Także trzymam kciuki
__________________
Pola
20.04.2017


4.11.2015 (9/12)

5.12.2019 (12/14)
ecia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 09:11   #3093
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Aniołkowe mamy - mamusie i staraczki z dobrze zgranej paczki.

Ecia, trzymam kciuki za rozpakowywanie 😉

ja mam urodziny dzień po Twoim tp, jakoś mi to strasznie doskwiera (kolejny rok na plecach)...

Cherry, trzymam kciuki za Was

Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi na moje rozterki, przepraszam ze tak z doskoku się udzielam, praca mnie bardzo absorbuje
Witam też nowe mamusie

Byłam w środę u gina, wszystko Oki, cytomegalii nie ma, po zwiększeniu euthyroxu tylko mam dużą różnicę między ft3 (50%) i ft4 (100%) ale spróbuję brać selen, podobno pomaga przy przemianie hormonów, TSH 1,35 😍 zielone światło mamy, ją w tym tygodniu na urlopie, mam pisać pracę mgr i tak się złożyło ze z początku kwietnia mam mieć owu, może przed urodzinami uda się "zaskoczyć"
Wczoraj wszystkie wspomnienia wróciły tak realnie, wszystkie emocje, obrazy... muszę znaleść jakiś sposób na przezwyciężenie tego strachu, który nam wszystkim towarzyszy
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 13:19   #3094
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Aniołkowe mamy - mamusie i staraczki z dobrze zgranej paczki.

Mala wez nic nie mow, ze dziecki wszystko na zlosc... Jest zajbiscie cieplo, a Lel spi w najlepsze ale jak ma spac to niebrrrrrrrrr

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Chcialam isc na spacer i po meza do pracy. Teraz czekam, az maz wroci to Lel sie obudzi i pojdziemy razem.
Ech te dziecki
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 14:04   #3095
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: Aniołkowe mamy - mamusie i staraczki z dobrze zgranej paczki.

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
To ja w ramach "dobrych rad" powiem tylko, że te dzieci to cały czas na przekór temu, co my byśmy chcieli Jak nie chce mi się spać i nie kładę się wtedy, kiedy mój mały ma drzemkę, to śpi jak przysłowiowe niemowlę - jak mi się chce spać, to jemu niekoniecznie albo budzi się milion razy
Jak śpi, a ja sobie zrobię kawę, obiad - cokolwiek ciepłego, to przecież też trzeba się budzić Matka nie może zjeść ciepłego
....i tak można wymieniać

A tak serio. Wiadomo, że nie ma reguły Ale moje dziecko autentycznie ma te czujniki

No i poród niestety wbrew pozorom nie tak łatwo wywołać. To jest paranoja ciąży - najpierw do 36/37 tygodnia się martwimy, żeby to dziecko tam siedziało, a potem zaczyna się kilka tygodni nerwówki, bo mogłoby już wyjść.

Życzę Ci jednak, żeby Pola się ogarnęła i wyszła A to będzie Pola czy Apolonia ?



To usg dopiero za tydzień. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Ciśnienia pilnuj. Trzymam kciuki cały czas
Taaak... Pamiętam to, mój też miał taki czujnik - jak tylko na stole się pojawiała ciepła kawa lub obiad to się budził 😀 a teraz z nami je 😊
Cytat:
Napisane przez ecia91 Pokaż wiadomość
Pola .
Wiesz, ogólnie ja bym się tak nie nastawiała na wcześniejszy poród, ale to wszystko wina mojej ginekolog. Nawet nie widziała potrzeby żeby zapisać mnie na kolejną wizytę bo raczej nie jest możliwe bym do niej dotrwała... I co? I w środę chyba jednak będzie trzeba jechać. Narobiła mi nadziei i tyle. No nic, najważniejsze by Polcia urodziła się zdrowa i wtedy kiedy będzie odpowiedni czas... Zmieniam taktykę

W sumie u nas nawet na wątku kwietniówek dziewczyna która miała tp jak ja bardzo nie chciała urodzić przed terminem ze względu na przeprowadzkę. I bez żadnych wcześniejszych objawów nagle odeszły jej wody i już tuli małego. Więc taki paradoks. Te co chcą wcześniej nie rodzą, a co chcą później to się rozpakowują .



Będzie dobrze! Ja pamiętam jak dla mnie to był trudny czas gdy byłam w czasie kiedy poprzednią ciążę straciłam. Tym bardziej że zaniknęły mi ciążowe objawy. A jednak jest wszystko dobrze. Także trzymam kciuki
To tak właśnie jest, mnie mój poród zaskoczył -11 dni przed terminem. Co prawda lekarka powiedziała mi że jej zdaniem urodzę do tygodnia, ale jakoś wtedy się tym nie przejelam 😀 teraz też się nie chce nastawiac (tym bardziej że zostały mi 2 miesiące, a z przygotowaniami jestem mocno w lesie...) Cierpliwości, wyjdzie jak będzie gotowa 😊

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Franuś

"Kiedyś tam,będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam,kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam."
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 21:50   #3096
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Aniołkowe mamy - mamusie i staraczki z dobrze zgranej paczki.

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
dziekuje
no mam nadzieje, ze bedzie wszystko ok, wiecie teraz jest ten czas kiedy w poprzednia ciaza sie zatrzymala staram sie myslec, ze to jest calkiem inna ciaza, ktora juz swoj problem miala i wiecej nie bedzie, ale no.
w sumie dopiero od wtorku gdzie na wizycie u mojej gin stwierdzone bylo, ze pusty przestal rosnac zaczelam sie nia bardziej cieszyc itd.
Tz mi tez wytlumaczyl, ze rozumie moj strach, ale jesli cos by sie stalo to to czy bym sie nia cieszyla czy nie nic nie zmieni i tak bedziemy zrozpaczeni, a teraz jestem w ciazy, pestka rosnie i powinna czuc ze mama sie z niej cieszy.
Twój facet ma rację. Mnie moja terapeutka też to radziła. Pamiętam, jak mi powiedziała zaraz na początku ciąży, że niezależnie jak ona się zakończy, to to jest jedyny taki czas w życiu i aby się cieszyć każdym dniem, każdą chwilą. Aż mi się wiersz Szymborskiej przypomniał "nic dwa razy w życiu się nie zdarza i nie zdarzy..."

I wiesz...ja teraz myśląc o mojej pierwszej ciąży pamiętam te chwile radości, pozytywnego testu, pikniku na trawie, tej radości - takiej beztroskiej, bo mimo, że wiedziałam, że poronienia się zdarzają, to nie sądziłam, że nas to dotknie. Skończyło się, jak się skończyło, ale jeśli mam mówić jako o ciąży w całości, to pamiętam więcej tej radości dziś niż smutku. Smutek przywołują jakieś konkretne zdarzenia, np. mój zabieg który będę miała za tydzień.

Cytat:
Napisane przez ecia91 Pokaż wiadomość
Pola .
Wiesz, ogólnie ja bym się tak nie nastawiała na wcześniejszy poród, ale to wszystko wina mojej ginekolog. Nawet nie widziała potrzeby żeby zapisać mnie na kolejną wizytę bo raczej nie jest możliwe bym do niej dotrwała... I co? I w środę chyba jednak będzie trzeba jechać. Narobiła mi nadziei i tyle. No nic, najważniejsze by Polcia urodziła się zdrowa i wtedy kiedy będzie odpowiedni czas... Zmieniam taktykę
Co to za ginekolog co takie brednie mówi Jakby tak się dało poród wywołać, to ho ho

To ja może napiszę tak - ciesz się tymi ostatnimi dniami, bo nie wiadomo - możesz za nimi zatęsknić prędko Ja kilka dni po porodzie marzyłam, żeby móc małego wepchnąć z powrotem do środka Do dziś mi się zdarza mieć takie marzenia

Cytat:
Napisane przez lubieCie Pokaż wiadomość
Byłam w środę u gina, wszystko Oki, cytomegalii nie ma, po zwiększeniu euthyroxu tylko mam dużą różnicę między ft3 (50%) i ft4 (100%) ale spróbuję brać selen, podobno pomaga przy przemianie hormonów, TSH 1,35 😍 zielone światło mamy, ją w tym tygodniu na urlopie, mam pisać pracę mgr i tak się złożyło ze z początku kwietnia mam mieć owu, może przed urodzinami uda się "zaskoczyć"
Wczoraj wszystkie wspomnienia wróciły tak realnie, wszystkie emocje, obrazy... muszę znaleść jakiś sposób na przezwyciężenie tego strachu, który nam wszystkim towarzyszy
Trzymam zatem kciuki - oby zaskoczyło od razu
Mnie i mój gin i moja endo mówili, że ft3 ma bardzo krótki okres półtrwania i nie jest takie znaczące jak ft4 i tsh. Stąd ja ft3 nawet nigdy nie badam. Tzn badam, jak robię tarczycę pełną, czyli z przeciwciałami, ale tak normalnie to tsh i ft4.

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Mala wez nic nie mow, ze dziecki wszystko na zlosc... Jest zajbiscie cieplo, a Lel spi w najlepsze ale jak ma spac to niebrrrrrrrrr

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Chcialam isc na spacer i po meza do pracy. Teraz czekam, az maz wroci to Lel sie obudzi i pojdziemy razem.
Ech te dziecki
A na spacerze nie pośpi ?
My mamy nowy wózek i jutro umówiłam się ze znajomą na spacer. Ryzykownie, bo w czasie porannej drzemki małego. Zobaczymy, czy zaśnie w tym nowym wózku. Nie ma tak zabudowanej budy, jak Camarelo więc zobaczymy, zobaczymy.... Starego jeszcze nie sprzedałam więc jak coś to go zostawię i będę się "męczyć"

Cytat:
Napisane przez inezz6 Pokaż wiadomość
Taaak... Pamiętam to, mój też miał taki czujnik - jak tylko na stole się pojawiała ciepła kawa lub obiad to się budził 😀 a teraz z nami je 😊
Oh jak ja się nie mogę doczekać, aż to moje bobo będzie z nami jadło Stety albo nie on jest jeszcze głównie mleczny. Przyprawia to o nerwicę moją teściową i mamę, ale cóż im poradzę
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-28, 17:49   #3097
aja1
Zakorzenienie
 
Avatar aja1
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 4 644
Dot.: Aniołkowe mamy - mamusie i staraczki z dobrze zgranej paczki.

No a u mnie plany przesuwają się na przyszły rok właśnie dostałam staz w bibliotece

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Moja Kasia 02.02.2004
Moja Basia 17.04.2011

Mój Aniołek 30.12.2016
aja1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-28, 20:56   #3098
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Aniołkowe mamy - mamusie i staraczki z dobrze zgranej paczki.

Cytat:
Napisane przez aja1 Pokaż wiadomość
No a u mnie plany przesuwają się na przyszły rok właśnie dostałam staz w bibliotece

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje stażu
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 08:24   #3099
aja1
Zakorzenienie
 
Avatar aja1
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 4 644
Dot.: Aniołkowe mamy - mamusie i staraczki z dobrze zgranej paczki.

Ecia heheh ja swoje obie przenosiłam 2 tyg :p
niby mówili, ze jak drugie to szybciej wychodzi - gucio prawda

Lubię Cie Dzięki i trzymam kciuki
__________________
Moja Kasia 02.02.2004
Moja Basia 17.04.2011

Mój Aniołek 30.12.2016
aja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 18:19   #3100
ecia91
Wtajemniczenie
 
Avatar ecia91
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 387
Dot.: Aniołkowe mamy - mamusie i staraczki z dobrze zgranej paczki.

Glinka zaprosiła mnie na wizyte 6tyg po porodzie. Także tym razem nastawiam się z jakieś 2 wizyty i dopiero poród

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pola
20.04.2017


4.11.2015 (9/12)

5.12.2019 (12/14)
ecia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-01, 13:47   #3101
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Aniołkowe mamy - mamusie i staraczki z dobrze zgranej paczki.

Ecia jak tam ?

Cherry jak u Was ?

Ciężaróweczki spowiadać się Staraczki kiedy testujecie ?

Trzymajcie kciuki we wtorek - mam mieć zabieg. Oby się w ogóle odbył
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-01, 14:45   #3102
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Aniołkowe mamy - mamusie i staraczki z dobrze zgranej paczki.

Cześć mała
U mnie w poniedziałek wybije 15tc skończony ... niby kawal czasu a ja wciaz jakbym nie dowierzała ze to się dzieje naprawdę...serio
O kupowaniu rzeczy nie ma mowy...nie jestem jeszcze gotowa.

Czuję się dobrze

To najważniejsze
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-01, 15:42   #3103
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Aniołkowe mamy - mamusie i staraczki z dobrze zgranej paczki.

Alla oby już do końca dobrze

Mala w czwartek miałam kardiolog, dostałam skierowanie na 2 holtery i od razu udało się założyć cisnieniowego. Niestety wyniki są takie sobie a teraz np też leżę bo mi skoczylo i czuję za mostkiem takie cmienie jak przed leczeniem się na nadciśnienie. W czwartek mam kolejny holter a w piątek po zdjęciu idę pogadać z kardiolog.
No a w poniedziałek mam wizytę w poradni patologii i usg i też się martwię bo 2tyg pestki nie widziałam i to ten "czas" więc no. Ale przynajmniej pogoda dopisuje

Będę mocno trzymać kciuki!
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-01, 17:12   #3104
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: Aniołkowe mamy - mamusie i staraczki z dobrze zgranej paczki.

Biegaczko - kciuki mocne 😊

U mnie dobrze, zostały mi niecałe 2 miesiące, a ciągle wydaje mi się że to mnóstwo czasu 😀 z wyprawka średnio, poki co korzystamy z pogody i jakoś z pracą nie umiem się na dobre pożegnać...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Franuś

"Kiedyś tam,będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam,kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam."
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-01, 19:39   #3105
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Aniołkowe mamy - mamusie i staraczki z dobrze zgranej paczki.

Biegaczka-
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-01, 19:53   #3106
lexi_one
Rozeznanie
 
Avatar lexi_one
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 876
Dot.: Aniołkowe mamy - mamusie i staraczki z dobrze zgranej paczki.

Ode mnie również zaciśnięte!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Aleksander, ur. 29.06.2011r.
Adrianna, ur. 26.10.2016r.
Najlepsze, co mnie w życiu spotkało, to Wy!!!
Aniołek 15.10.2015r.
...zawsze będę pamiętać...
lexi_one jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-01, 20:29   #3107
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Aniołkowe mamy - mamusie i staraczki z dobrze zgranej paczki.

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Cześć mała
U mnie w poniedziałek wybije 15tc skończony ... niby kawal czasu a ja wciaz jakbym nie dowierzała ze to się dzieje naprawdę...serio
O kupowaniu rzeczy nie ma mowy...nie jestem jeszcze gotowa.

Czuję się dobrze

To najważniejsze
Najwazniejsze ze czujesz się dobrze Czas leci jak szalony... zleci do końca

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Alla oby już do końca dobrze

Mala w czwartek miałam kardiolog, dostałam skierowanie na 2 holtery i od razu udało się założyć cisnieniowego. Niestety wyniki są takie sobie a teraz np też leżę bo mi skoczylo i czuję za mostkiem takie cmienie jak przed leczeniem się na nadciśnienie. W czwartek mam kolejny holter a w piątek po zdjęciu idę pogadać z kardiolog.
No a w poniedziałek mam wizytę w poradni patologii i usg i też się martwię bo 2tyg pestki nie widziałam i to ten "czas" więc no. Ale przynajmniej pogoda dopisuje

Będę mocno trzymać kciuki!
A w ciąży możesz dostawać leki na nadciśnienie ? Zawsze mnie to zastanawiało. Moja sąsiadka obydwie ciąże miała nadciśnienie i teraz jej powiedzieli, żeby już o trzecim nie myśleli, a ja wiem, że przecież są leki - dopegyt ? Coś mi w głowie świta.

Cytat:
Napisane przez inezz6 Pokaż wiadomość
Biegaczko - kciuki mocne 😊

U mnie dobrze, zostały mi niecałe 2 miesiące, a ciągle wydaje mi się że to mnóstwo czasu 😀 z wyprawka średnio, poki co korzystamy z pogody i jakoś z pracą nie umiem się na dobre pożegnać...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Dzięki za kciuki
Do kiedy zamierzasz pracować ? Ja ostatni raz byłam w pracy 29 kwietnia, a 28 maja mały się urodził, także też długo "pracowałam". Tyle, że cały marzec i kwiecień już z domu - raz tylko w tygodniu jeździłam

Wczoraj właśnie wysłałam oficjalnie wypowiedzenie Trochę mi smutno.

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
Biegaczka-
Dzięki
A jak u Was? Kiedy testujesz?

Cytat:
Napisane przez lexi_one Pokaż wiadomość
Ode mnie również zaciśnięte!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-01, 20:39   #3108
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Aniołkowe mamy - mamusie i staraczki z dobrze zgranej paczki.

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Dzięki
A jak u Was? Kiedy testujesz?
może za miesiąc o ile tak jak dziś tempka nie spadnie
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-01, 22:19   #3109
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Aniołkowe mamy - mamusie i staraczki z dobrze zgranej paczki.

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
może za miesiąc o ile tak jak dziś tempka nie spadnie
Ile cykli macie próbować? Gin ma jakiś plan? Może monitoring?
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-01, 22:53   #3110
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: Aniołkowe mamy - mamusie i staraczki z dobrze zgranej paczki.

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Najwazniejsze ze czujesz się dobrze Czas leci jak szalony... zleci do końca



A w ciąży możesz dostawać leki na nadciśnienie ? Zawsze mnie to zastanawiało. Moja sąsiadka obydwie ciąże miała nadciśnienie i teraz jej powiedzieli, żeby już o trzecim nie myśleli, a ja wiem, że przecież są leki - dopegyt ? Coś mi w głowie świta.



Dzięki za kciuki
Do kiedy zamierzasz pracować ? Ja ostatni raz byłam w pracy 29 kwietnia, a 28 maja mały się urodził, także też długo "pracowałam". Tyle, że cały marzec i kwiecień już z domu - raz tylko w tygodniu jeździłam

Wczoraj właśnie wysłałam oficjalnie wypowiedzenie Trochę mi smutno.



Dzięki
A jak u Was? Kiedy testujesz?



Dopegyt się właśnie bierze na ciśnienie w ciąży, brałam go przez 1 dzień, bo przed wizyta zawsze miałam lekko podwyższone, ale po tym leku czułam się jakby po mnie czołg przejechał. A w domu zawsze jak mierze jest w normie.

To długo pracowalas 😊 ja miałam w planie początkowo do końca lutego/marca. Cały marzec pracowałam po 3 dni w tygodniu, część rzeczy już pooddawalam. Ale poprosili mnie o kilka dni jeszcze w kwietniu, a że czuje się ok, to jeszcze do świąt idę 4 razy 😊

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:52 ----------

A będziesz szukać czegoś nowego?

Cherry - nie martw się, na pewno wszystko dobrze będzie, kciuki za ustabilizowanie ciśnienia 😊

I kciuki dla staraczek 😊

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Franuś

"Kiedyś tam,będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam,kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam."
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-02, 05:53   #3111
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Aniołkowe mamy - mamusie i staraczki z dobrze zgranej paczki.

Gr8ania

Biegaczka można zbijac ale ogólnie jest wiele szkół i w poprzedniej np miałam jak najdłużej unikać leków.
Ale sporo kobiet z tym walczy w ciąży i daje radę

Zaczynam się bać przed wizytą
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-02, 06:27   #3112
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Aniołkowe mamy - mamusie i staraczki z dobrze zgranej paczki.

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Gr8ania

Biegaczka można zbijac ale ogólnie jest wiele szkół i w poprzedniej np miałam jak najdłużej unikać leków.
Ale sporo kobiet z tym walczy w ciąży i daje radę

Zaczynam się bać przed wizytą
Cherry Kiedy wizyta?
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-02, 06:35   #3113
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Aniołkowe mamy - mamusie i staraczki z dobrze zgranej paczki.

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Cherry Kiedy wizyta?
Jutro.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-02, 06:37   #3114
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Aniołkowe mamy - mamusie i staraczki z dobrze zgranej paczki.

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Ile cykli macie próbować? Gin ma jakiś plan? Może monitoring?
Na razie odpuszczam temat. Za bardzo zaczęłam się nakręcać, do tego usunięcie ósemki na 15.05 dopiero mi przesunęli...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-02, 08:15   #3115
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Aniołkowe mamy - mamusie i staraczki z dobrze zgranej paczki.

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Jutro.
Ok. Daj znac od razu..... ale wiem o tym, ze będą same dobre wieści
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-02, 17:03   #3116
ecia91
Wtajemniczenie
 
Avatar ecia91
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 387
Dot.: Aniołkowe mamy - mamusie i staraczki z dobrze zgranej paczki.

Biegaczko- mocne kciuki, pozbądź się w końcu tego dziada!

Cherry- kciuki, na pewno z dzieciątkiem wszystko ok



A ja się jeszcze kulam. Od wczoraj zaczęły mi puchnąć nogi i liczę, że to objaw zbliżającego się porodu przynajmniej znam 3 osoby które tak właśnie miały
__________________
Pola
20.04.2017


4.11.2015 (9/12)

5.12.2019 (12/14)
ecia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-02, 20:25   #3117
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Aniołkowe mamy - mamusie i staraczki z dobrze zgranej paczki.

My się staramy ale do testowania to jeszcze trochę

Cherry- kciuki

Alla- super ze wszystko dobrze i ze dobrze się czujesz cieszę się )
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-03, 05:56   #3118
aja1
Zakorzenienie
 
Avatar aja1
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 4 644
Dot.: Aniołkowe mamy - mamusie i staraczki z dobrze zgranej paczki.

Dziewczyny kciuki za wszystkie. Ciekawe co u mnie będzie bo mieliśmy się wstrzymać ale ostatnio nas 2 razy poniosło i to w tym czasie

A wczoraj młodsza złamała rękę prawa była z tatusiem na rolkach :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Moja Kasia 02.02.2004
Moja Basia 17.04.2011

Mój Aniołek 30.12.2016
aja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-03, 09:14   #3119
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Aniołkowe mamy - mamusie i staraczki z dobrze zgranej paczki.

Jestem po usg a przed wizytą - pusty już prawie całkiem wchloniety. A Pestka ma serce jak dzwoń, 3,56cm i pięknie się ruszala
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-03, 09:17   #3120
lexi_one
Rozeznanie
 
Avatar lexi_one
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 876
Dot.: Aniołkowe mamy - mamusie i staraczki z dobrze zgranej paczki.

Cudne wieści Cherry!!! Niech Pesteczka rośnie duża i niech skacze ile wlezie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Aleksander, ur. 29.06.2011r.
Adrianna, ur. 26.10.2016r.
Najlepsze, co mnie w życiu spotkało, to Wy!!!
Aniołek 15.10.2015r.
...zawsze będę pamiętać...
lexi_one jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-23 11:28:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:47.