Nowy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja - zapraszam :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-03, 14:35   #1
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Arrow

Nowy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja - zapraszam :)


nieaktualne


dokładka na zielono 28.08 - Decleor, Vichy Myokine, L'oreal Professionnel Vitamino Color, SVR 100 ultra max; Clarins Par Amour, torba na plażę; Gliss Kur, Clinique, Body Shop, Kappus; L'instant Mandarine Flower, balsam do ciała Miracle Lancome, lakier do włosów Matrix; L'Occitane, kolczyki; olejek Nuxe, perfumy Hermes, Nina Ricci, Tommy; do włosów szampon Matrix, do twarzy Mary Cohr !

Poszukuję (za odlewki i odpsiki z góry dziękuję) :

- YSL - Paris printemps, letnia wersja zapachu Paris,
- Very Irresistible Summer Givenchy,
- Trussardi Skin, Lancome Poeme (mała ilość),
- Lanvin, Eclat d'Arpege summer lub letnia Boucheron różowa (?),
- letnia wersja zapachu Tresor (Eau Etincelante), na wyprobowanie,
- Valentino - Rock'n'Rose (?),
- Azuree Soleil Estee Lauder,
- Aqua Allegoria Herba Fresca, Mandarine Basilic (? to drugie raczej na wypróbowanie),
- męskie perfumy: CK Euphoria Men, Hypnose, ewentualnie inne,
rozważę inne ciekawe zapachy, ale tylko górna półka.

Jestem maniakiem zapachowcem, więc interesują mnie wszelkie oryginalnie i ciekawie pachnące kosmetyki, żele, balsamy i inne. Zawsze chętnie przygarnę jakieś produkty Taberna Saponaria, L'Occitane en Provance (np. wodę Cytrusowa Werbena), Body shop i inne.
Poza tym chętnie przygarnę niektóre kosmetyki firm: Decleor, Nuxe, Thalgo, Kanebo, Aesop, oraz:
[font=Verdana]Meteoryty Guerlain lub brązery pryzmatyczne Givenchy, chętniej prasowane bo sypkich nie umiem używać ,
kosmetyki Thalgo,
dobry krem na cellulit np. Vichy Lipo-metric,
produkty profesjonalne do włosów specyficznych: przetłuszczających się u nasady a suchych na końcach i generalnie paskudnych,
spray ochronny na słońce L'oreal Professionnel, ewentualnie inne produkty z tej serii (słonecznej),
fajne paletki cieni z górnej i średniej półki, raczej ciepłe kolory, ewentualnie fiolety i wrzosy, szarości. Na pewno żadnych niebieskich ,
wszelkie zapachy lawendowe w spray'u, szczególnie do pomieszczeń,
woda toaletowa lawenda YR,
Inneov cellulit,
rozważę też kosmetyki Mineral Care,
Body Coffee, peeling z wyciągiem z kawy,
ciekawą biżuterię, torebki,
niezniszczone fajne i rozwijające zabawki edukacyjne dla malucha z mpdz,

W kwestii innych rzeczy (kolorówka i pielęgnacja) będę bardzo wybredna bo już i tak za dużo tego nazbierałam ( co widać poniżej)

Jeśli coś mnie bardzo zainteresuje, przekopię moje zapasy żeby znaleźć coś jeszcze na wymianę


Szukam także lampy bioptron Zepter lub podobna, może być używana.
Za lampę mogę oddać coś innego niż kosmetyki, ale proszę wtedy o kontakt.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  nuxe.jpg
Wyświetleń: 26
Rozmiar:  16,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  293229.jpg
Wyświetleń: 60
Rozmiar:  4,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  b27_fruity_red.jpg
Wyświetleń: 58
Rozmiar:  45,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  tommy.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  7,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  puder_pedzel.jpg
Wyświetleń: 21
Rozmiar:  35,8 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Obraz 350265993m.jpg
Wyświetleń: 61
Rozmiar:  36,2 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________


Edytowane przez biala_malpeczka
Czas edycji: 2007-11-01 o 22:05
biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 14:35   #2
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nowy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja - zapraszam

Zapachy (najchętniej wymienię na inne perfumy):

- Clarins, Par Amour, edp połowa z 50 ml, zdjęcie na życzenie,
- Guerlain, L'instant Fleur de Mandarine, limitowanka Guerlain, 50 ml bez kilku psików, za coś super ,
- Tommy, tommy girl 10, nowy zapach Hilfigera, lekki super na lato, 100 ml, tylko za coś super ,
- Nina Ricci, L'air du temps, nowa 100 ml jeszcze w folii, tylko za coś na czym mi bardzo zależy ,
- Hermes, Amazone Light, eau de fraicheur, 100 ml bez kilku psików, mam je z wymianki ale zapach mi nie podpasował,

- Jessica Simpson, Dessert Treats, Hula Girl , zapach który jest idealnym na lato egzotycznym mixem kokosa, bananów i mango, mi się kojarzy z chińskim piórnikiem i gumkami-myszkami , jest prawie całe 30 ml, bez kilkunastu psików.
- Van Gils, Basic Instinct - dezodorant w sprayu 150 ml (cena ok. 80 zł), szczegóły o zapachu tutaj:
http://www.estyl.pl/sklep/customer/home.php?cat=477
wymienię najchętniej na męski zapach lub pielęgnację.
- Ferre, Ferre Rose, 30 ml edt, nowa w folii (narazie tylko za coś z wish-listy)
- Chanel, Chance eau fraiche, 50 ml, nowa w folii (tylko za coś z wish-listy)
- Euphoria CK 100 ml bez kilku-kilkunastu psików (nie widać bo flakon nieprzeźroczysty, tylko za coś z wish-listy),
- Promesse Cacharel edt 100 ml, j.w., tu też będę wybredna bo ją w sumie lubię a na lato jest idealna,
- Ferre for MEN, edt 30 ml, nowa w folii (najchętniej na inną męską),
- Versace Man, Eau Fraiche, after shave balm, 75 ml, nowy zafoliowany, męski,
- D&G, Sicilly, 50 ml bez kilku psików,
- Shiseido, Relaxing Fragrance, oryginał ale bez atomizera, ok. 80 ml zostało ze 100 ml,
- Amarige Givenchy, miniaturka ok. 4 ml,
- Estee Lauder, Beyond Paradise, miniaturka ok. 4 ml, odłamany kawałek korka, co nie przeszkadza w używaniu,
- Estee Lauder, nowa miniaturka Pure White Linen, 4 ml,
- zapachy Crabtree&Evelyn English Floral z Anglii (z wymiany z mamąmichałka), nie podpasowały mi:
Evelyn Rose, Gardenia, Freesia po 5 ml, (Gardenia troszkę zużyta, jest ok. 4 ml)

- Avon, today, tomorrow, always, summer - letnia edycja, żółta, edt, 75 ml, nowa
- Avon naturals, odżywczy body spray wanillia i mleczko sojowe, 125 ml, parę razy psiknięty ale dla mnie za słodki
- Sergio Tacchini, Ozone woman, balsam do ciała perfumowany, 250 ml, raz wypróbowany więc właściwie nowy,
- Guerlain, Aqua Allegoria Flora Nerolia, edt, miniaturka 7,5 ml, zostało ponad połowa, mam ją z wymiany ale to jednak kompletnie nie mój zapach,
- YR, Mangue edt, woda o zapachu mango z serii Les Plaisirs Nature, 20 ml, kilka razy użyta,
- spray do wnętrz YR o zapachu migdała, 25 ml, kilka razy psiknięty,
- L'Occitane, Parfum pour la maison, Rose Poivre/Rose Pepper, spray do wnętrz o zapachu róży, 75 ml kilka razy psiknięty.

- próbki:

- DKNY women, edp 1,5 ml x 2,
- Hermes Eau de Merveilles 1,6 ml,
- Dolce&Gabbana 1,5 ml,
- Givenchy Amarige Marriage 1 ml,
- Calvin Clein Euphoria,
- Valentino Absolu 2ml,
- Lacoste touch of pink 2 ml,
- DKNY Be delicious 1,5 ml jest 3/4,
- DKNY Be delicious Red 1,5 ml jest połowa,
- Must de Cartier 1,2 ml,
- Givenchy Amarige 1,2 ml,
- Issey Miyake L'eau d'Issey 1,2 ml,
- Moschino, l'eau cheap and chic, edt 1,5 ml,
- Cacharel, Noa Perle, 1,5 ml,
nie wszystkie są pełne, niektóre były testowane, pytajcie

Suplementy:

- Bio-Active La Karnita Slim, herbatka wspomagająca odchudzanie:
http://www.bio-active.pl/?cat=44
- Bio-Active La Karnita Sun, herbatka wspomagająca odchudzanie i przygotowująca skórę do opalania:
[url]http://www.bio-life.pl/sklep/scripts/prodView.asp?idproduct=18 0[/url

Dodatki:

- Decleor Coffret Incense Christmas Kit, zestaw kadzidełek z poprzedniej Gwiazdki (cytryna, lawenda, cyprus, róża), jednego nie ma, oddam całość za coś na czym mi szczególnie zależy lub się podzielę,
- Mam do wydania także kolczyki na zdjęciu
, zielone ręcznie robione, zakupione na którejś ze stron internetowych z biżuterią; w złotym kolorze River Island; i jedne i drugie raz założone.
- torba Eveline na plażę, duża i ładna, w kolorowe paski, nowa. Zdjęcie na życzenie.

Pielęgnacja:

Mam też trochę kosmetyków do opalania, jeśli kogoś interesują, sama w życiu tyle nie zużyję

- SVR 100, Ultra Max, ultra wysoka ochrona dla osób z I fototypem skóry, kobiet w ciąży, po pilingach, laserze, w czasie stosowania niektórych leków, 50 ml,
- Vichy Myokine, krem intensywnie korygujący zmarszczki, 50 ml, kilka razy użyty, malutki ubytek,
- Kappus, żel do mycia o zapachu bzu - violet lilac, 300 ml, jest ok. 3/4,
- Clinique, dramatically different moisturizing gel, 30 ml, kilka razy użyty,
- Body Shop, Cranberry Shimmer lotion, żurawinowy lotion do ciała z drobinkami, 60 ml, myślę że jest ponad połowa, sprawdzę na życzenie ,
- lotion do ciała z linii zapachowej Miracle, Lancome, 30 ml,
- Nuxe, olejek Prodigieuse z drobinkami, suchy olejek o wielu zastosowaniach, z efektem rozświetlenia, 50 ml, raz użyte, ubytek niewidoczny
- Mary Cohr Paris, Creme Eclaircissante Cellulaire, krem wybielający - Cell Clarifier Cream, 50 ml, nowy,
- Mary Cohr Paris, Creme d'Essences Eclaircissante Cellulaire, wybielający krem esencjonalny, 30 ml, nowy
[/B]:
link do Mary Cohr: http://www.allprof.com.pl/marycohr/pt/08.html
- Clinique repairwear, , deep wrinkle concentrate for face and eye, 30 ml, nie używany w kartoniku:
http://www.girl.com.au/clinique-repa...ep-wrinkle.htm
nie wiem jeszcze czy chcę go oddać, skusiłoby mnie tylko coś specjalnego za ten krem

- Olay krem aktywnie nawilżający na dzień, pomaga przywrócić naturalny poziom nawilżenia skóry, cera normalna i sucha, 50 ml, nie używany,
- Olay krem aktywnie nawilżający na noc, pomaga przywrócić naturalny poziom nawilżenia skóry, cera normalna, sucha i mieszana, 50 ml, nie używany,
- Lirene Skin Balance, delikatne mleczko do demakijażu twarzy i oczu, zachowujące młodość skóry, 200 ml, nie używane:
http://www.ell-shop.pl/go/_info/?id=2434
- L'Biotica DHEA reduktor przebarwień, 30 ml:
http://www.lbiotica.pl/?sub=produkt&pr=10
- Bioderma, Hydrabio, Tonik nawilżający do skóry odwodnionej i wrażliwej, 200 ml,
- YR, Bath-Shower Nectar z serii Les Plaisirs Nature, Lychee, 50 ml.
- YR, Bronze nature, nawilżająco-brązujący krem do twarzy 2 w 1, Hydratant Effet Bonne Mine, 50 ml,
- Collistar, lifting ujędrniający pośladki, 150 ml, nowy ale kartonik jest pognieciony:
Specyficzny preparat skutecznie naprężający skórę pośladków. Nowatorski składnik Skin Tightner wygładza i widocznie napina skórę. Slimming Complex patent Collistar działa kompleksowo na komórki tłuszczowe redukując je co daje widoczny efekt wyszczuplenia. Zielona kawa i guarana stymulują enzymy, które rozkładają tłuszcze, rhodiola rosea i gorzka pomarańcza pomagają przyspieszyć procesy spalania tłuszczu, a brązowe algi przeciwdziałają tworzeniu nowych komórek tłuszczowych. Polecany dla wszystkich typów skóry skłonnej do wiotczenia.
- Olay, daily facials chusteczki czyszcząco-nawilżające do cery normalnej i suchej. 30 chusteczek bez jednej, otwarte 2 dni temu.
- Nuxe, Nuxuriance, Brightening re-densifying radiance cream, 50 ml, nowy (ma trochę pogniecione pudełko tekturowe od przechowywania w mojej szafeczce ), rozświetlający krem przeciwzmarszczkowy przywracający gęstość skóry przeciw przebarwieniom na dzień, SPF 8:
http://www.e-lek.pl/ecommerce/store/...2&catid=100197
- Mustela 9 miesięcy, specjalny krem do pielęgnacji biustu, Soin Specifique Buste, 125 ml, nowy
- SVR 60 B, lait, dermatologiczny ekran słoneczny maksymalna ochrona, 100 ml, nowy
- SVR XERIAL 10, intensywnie nawilżające mleczko do ciała dla skóry suchej z tendencją do rogowacenia, 100 ml, nowe

- La Roche Posay, Effaclar, płyn micelarny do oczyszczania I demakijażu twarzy, 200 ml, nowy
- La Roche Posay, Hydraphase, tonik nawilżający, 200 ml, nowy- La Roche Posay, Lipikar surgras, mydło w płynie do mycia twarzy i ciała, przeciwdziała wysuszeniu skóry, dla skóry suchej i bardzo suchej dzieci i dorosłych, 200 ml, nowe,
- OtoMer, Instituto Ganassini Milano, Italy, spray do higieny uszu, izotoniczny roztwór przefiltrowanej wody morskiej przeznaczony do czyszczenia uszu dorosłych i dzieci, zapobiega tworzeniu się czopów woskowinowych i ułatwia ich usunięcie, http://www.ganassini.pl, 25 ml, nowy
- Avon Planet Spa, Dead Sea Minerals, detoksykująca i ujędrniająca maska do ciała z minerałami morza martwego, 200 ml,
- Avon Planet Spa, Dead Sea Minerals, krem do stóp z minerałami morza martwego, 75 ml,
- Avon bronze, regeneracyjno-chłodzący balsam po opalaniu, 200 ml, data prod. 04.05, nowy
- Soraya, Biostymulacja odbudowy kolagenu, aktywny wypełniacz zmarszczek, 15 ml, nowy (mam też jakieś kremy Soraya),
http://www.ell-shop.pl/go/_info/?id=1534
- Lavera Body & Spa Naturkosmetik, Mleko i miód, olejek do ciała, 50 ml, nowy
http://www.lavera.com.pl/p110-mleko.i.miod.htm

- Aquolina, mleczko do ciała, meringa al limone, beza cytrynowa, 250 ml, dwa razy użyte,
- Bielenda SPA Morska Kuracja, luksusowa sól do kąpieli, Aktywna kuracja wyszczuplająca, sól z Morza Martwego, Algi Fucus, koncentrat wody morskiej, olejki eteryczne, 500 g, zostało jakieś 3/4,
- Neutrogena, Optymalne Nawilżenie, Krem na dzień z aktywną Soją, spf 15, dla suchej skóry, nowy, 50 ml,
- Merz Spezial Anti-Age, krem na noc do głębokiej i intensywnej pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. 50 ml, tu opis kremu:
http://www.apotheke-heute.de/index.p...tcreme%26lr%3D

- Merz Spezial Anti-Age, krem do pielęgnacji skóry wokół oczu, 15 ml:
Intensywnie działający krem do codziennej piel. skóry wokół oczu. Efekty są już widoczne po ok. 2 tygodniach stosowania kremu. Małe zmarszczki wygładzają się, skóra wokół oczu jest dobrze nawilżona i elastyczna.
Innowacja: Mikrobiony (opatentowana przez firmę farmaceutyczną Merz formuła) transportują przez górne partie skóry zawarte w kremie substancje odżywcze i usuwają obumarłe komórki naskórka. Dzięki temu sunstancje odżywcze głęboko wnikają w skórę.
Unikatowy skład: Wyciąg z Buboisia, Koenzym Q 10, Hyaluron S.

- zestaw nowy Vichy do mikrodermabrazji, oddam za coś na czym mi szczególnie zależy, bo nie wiem jeszcze czy nie powinnam go wypróbować
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=10695,


- Yves Rocher, z serii 3 minutes, maseczka energizująca z miętą, 50 ml, nowa
- Merz Special Anti-age, 2 in 1 clean & care lotion, mleczko oczyszczające i tonik w jednym, do każdego rodzaju cery, prawie pełne 2 razy użyte,
- Avon, planet spa, brazilian rainforest, dotleniający balsam w sprayu, 150 ml, nowy
- Avon, planet spa, brazilian rainforest, dotleniająca mgiełka odświeżająca oddech Amazonii, 150 ml, nowa
- do depilacji z serii Veet oraz Tanita - do wyboru parę
kosmetyków nowych i tylko wypróbowanych, do depilacji różnych części ciała, wosk, plastry itp
- nowe okulary żelowe na zmęczone oczy, do chłodzenia w lodówce
- Clarins, Mat Express, Instant shine control gel, żel matujący do twarzy, 20 ml, użyty kilka razy, ubytek ok. 10%, może być przeterminowany, bo mam go ze 2 lata, ale nadal ładnie pachnie, matuje, nic się z nim nie dzieje moim zdaniem, dodam gratis do wymiany,
- Estee Lauder, Future Perfect - próbka z dwiema saszetkami: Future Perfect Anti-wrinkle Radiance Creme spf 15 i Future Perfect Anti-wrinkle Radiance eye creme, 2 x 5 ml.
- Bratek, zioła w tabletkach, wygładza cerę, oczyszcza organizm, przyspiesza przemianę materii, pomaga usunąć zmiany charakterystyczne dla okresu dojrzewania, 30 tabletek. Colfarm SA.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Obraz 350265991b.jpg
Wyświetleń: 41
Rozmiar:  42,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Obraz 350265989aa.jpg
Wyświetleń: 66
Rozmiar:  112,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Obraz 092b.jpg
Wyświetleń: 120
Rozmiar:  102,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Obraz 350266033a.jpg
Wyświetleń: 18
Rozmiar:  93,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Obraz 350266030a.jpg
Wyświetleń: 62
Rozmiar:  80,0 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Obraz 350266042.jpg
Wyświetleń: 19
Rozmiar:  93,8 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________


Edytowane przez biala_malpeczka
Czas edycji: 2007-11-01 o 22:07
biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 14:35   #3
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nowy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja - zapraszam

do włosów:

- L'oreal Professionnel, Vitamino Color, szampon chroniący kolor Incell Hydro-Resist, 250 ml,
- Gliss Kur, szampon Asia Beauty, ekstrakt z kwiatu lotosu i proteiny soi, włosy trudne do ułożenia i wymagające pielęgnacji, 250 ml, nowy,
- Matrix, Curl.life defining system, szampon, 250 ml, nowy,
- Fudge, Szampon i odżywka precyzyjnie dobrane do włosów są warunkiem niezbędnym do osiągnięcia sukcesu w pielęgnacji włosów, które staną się zdrowe i będą zwracały na siebie uwagę.
Szampon Colour Lock, nowy – utrwala połysk i piękny kolor włosów farbowanych dzięki zawartości keratyny i protein, które tworzą specjalną powłokę chroniącą przed niszczącym działaniem promieniowania UV oraz zanieszczyczeniami ze środowiska. Zawarte w formule szamponu dobre silikony i proteiny jedwabiu utrwalają żywy kolor i silny połysk włosów.
Odżywka Colour Lock, nowa – zawiera dodatnie odżywcze cząstki polimerów, które zabezpieczają włosy przed gorącym powietrzem suszarki. Odżywia włosy, nadaje im blasku i podkreśla kolor.
http://www.fudge-sklep.pl/index.php?cPath=29

- Timotei, wygładzająca pielęgnacja, odżywka bambus i shea butter, 300 ml, nowa
- Sunsilk, głęboki brąz, do wszystkich odcieni brązowych włosów, naturalnych i farbowanych, krem bez spłukiwania, 150 ml, nowy.

kolorówka:

- LRP nowy tusz do rzęs - Respectissime, Mascara Duoscopic, regenerująco-wydłużający tusz do rzęs, 72 noir, tylko za coś specjalnego,
- Estee Lauder nowa szminka Pure Color, nie używana, pięknie pachnie, opakowanie GWP (dostałam do zakupów) ale pełnowymiarowy produkt, odcień 183 Sugar Honey, zdjęcie na życzenie. Ciemna czerwień wpadająca w toffee ze złotymi drobinkami, nie wiem czy chcę się jej pozbywać więc będę wybredna
- Isadora pojedyńczy cień do powiek 35 forest, taka ciemniejsza, butelkowa zieleń,
- Isadora nowość Isadory czyli mineralny podkład do twarzy, mineral foundation powder, odcień 02 light rose,
http://www.poradnikzdrowie.pl/1608_7734.htm
- Isadora nowość Isadory - pędzel do aplikacji podkładu, mineral foundation powder kabuki brush, nieużywany,
http://drogeriaglamour.pl/index.php?...b942016e184b59
- Isadora nowość Isadory, mineral eye shadow, mineralny cień do powiek, odcień 43 golden brass, Cienie do powiek IsaDora Mineral Eye Shadow rozświetlą powiekę delikatnymi jak mgiełka mikro-kryształkami minerałów.
http://www.balticcompany.pl/index.ph...26idCnt%3D2348
- Isadora błyszczyk optycznie powiększający usta, Mega Wet Gloss lasting shine, 27 fruity red, śliczny nasycony kolor czerwieni ze złocistymi drobinkami. Kilka razy użyty, ubytek minimalny. Trochę starte napisy od noszenia w torebce.
- Givenchy Prisme Again visage, 04 impertinent rose, puder pryzmatyczny a raczej róż, opakowanie z lusterkiem i nie używanym pędzelkiem, niestety ułamany kawałeczek przy lusterku, ale zamyka się normalnie. Róż malutko używany, zużycie widać na zdjęciu. Blade kolory, raczej dla blondynek, dla mnie za jasne ,
- Rimmel, Silky Loose Face Powder, puder sypki, zapewnia długotrwały efekt, sprawia, że cera uzyskuje aksamitny i półmatowy wygląd. Kolor 001 translucent, 13g,
- Rimmel, róż na policzki, 037 smoked oyster, 4 g,
- Givenchy, Prismissime eyes, cienie limitowane 51 intense chocolate, praktycznie tylko wypróbowane, z kartonikiem, tu będę bardzo wybredna, wymienię albo za zapach, którego szukam, albo za inne pryzmy,
- La Roche Posay, Novalip, błyszczyk w kremie, 02 creamy gloss, nowy, 6,5 ml,
- Revlon, podwójne cienie do powiek wet/dry shadow, safari sh08, brąz z drobinkami i beż, brąz niestety się pokruszył chociaż ich nie używałam, nie nadają się więc do noszenia w torebce, ale do używania na miejscu nadal super, zamknięcie trzyma je w ryzach, brak pacynki,
- Clarins, cień pojedynczy Mono Reflets, Ombre Intense, 25 vert tonic – groomy greek, intensywna zieleń, ubytek minimalny,
- cienie Collistar, brąz z małym ubytkiem, amarantowy ze złocistym beżem, jak nowy
- nowa szminka Rimmel Full Volume Liquid lipcolour, 100 outdoor, ciemny róż z drobinkami,
- kredka zielona Lancome, 001 noir andalou, niewiele używana,
- Astor, Air Mousse, 3-d matte make-up, Air Light Express Finish, matujący podkład o konsystencji musu, dający efekt lekkiego i świeżego makijażu, 30 ml, nowy, odcień 200, moim zdaniem średni beż,
- La Roche Posay Toleriane Teint, podkład korygujący doskonale kryjący, idealny do skóry wrażliwej, nowy nie otwierany, pełnowymiarowy produkt, 30 ml, odcień 13 sand beige, średni beż,
- nowy błyszczyk Aquolina brzoskiwniowo-morelowy, nie używany, nie lubię tego zapachu :/

- AA, liftingujący podkład pod krem na dzień, z algaDHEA i ekstraktem z hibiskusa białego, do cery dojrzałej, do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii, 30 ml, nowy zafoliowany,
- Pupa, nowy błyszczyk w kostce freezing cube color, odcień 04,
- Pupa, nowa szminka - pomadka do ust, shiny lipstick out of the blue, odcień 03,
- Pupa, nowy cień Freezing shadow, wodoodporny cień do powiek w aplikatorze, odcień 02 (niebieski).
http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=310&page=1
- cień Sephora do makijażu "smoky eyes", czarny z drobinkami, nr.121, jak nowy bo tylko raz wypróbowany, ale ma odłamane wieczko, trzeba go pilnować np. w torebce,
- cienie YSL nr. 31, jak nowe, z kartonikiem, wypróbowane tylko, jasny zielony i taki bladoróżowo-beżowy, dla mnie jednak te cienie są za subtelne ,
- róż Guerlain Divinora, beige plein vent n.525, kilka razy wypróbowany, nie mogę się przekonać do siebie w tym odcieniu różu,
- cień Christian Dior z wymianki, jak widać na zdjęciu częściowo pokruszony, reszta się ostała, jak się nie wywija opakowaniem to nie ma problemu, nie rozsypuje się, kompletnie nie mój kolor, taka seledynowa zieleń,

- podkład w kompakcie, tester, Clinique, 04 perfect linen, z SPF 15, maźnięty dla wypróbowania, ja jednak wolę tradycyjne podkłady,
- szminka Dior nr 325, pomarańczowy odcień, przeze mnie raz wypróbowana ale mam ją z wymiany, w każdym razie dużo zostało co widać na zdjęciu, ja jej nie używałam bo kolor nie mój
- szminka Revlon ColorStay soft & smooth, nowa seria, 230 rich raisin, nowa
- Isadora, Sun Glow Powdre, prasowany puder brązujący z drobinkami, nowy,
- Isadora, nawilżająca pomadka do ust, 23 rose mallow, nowa
- Mary Cohr, Masters Colors, szminka i błyszczyk w jednym, mat & shine, szminka nr 225, błyszczyk 007, nowe,
- Mary Cohr, Masters Colours, cream eye shadow duo powdery sensation, złocisty i brązowy, czyli z jednej strony 52 z drugiej 40, nowy,
- Mary Cohr, Masters Colors, lakier do paznokci 715, delikatny perłowy blady róż a może nawet beż, nowy,
- Isadora, build-up extra volume mascara with panthenol,01 black, nowa
- Isadora, waterproof cream eye shadow, 61 pink apricot, cień do powiek w kremie, 5 ml, nowy
- Isadora, gleaming eye shadow wet&dry, 83 icy khaki, nowy
- Isadora, błyszczyk wet gloss, błyszczyk do ust w postaci sztyftu, nadaje efekt soczystych i wilgotnych ust, doskonale nawilża, nowy, kolor 22 (golden cherry),
- Isadora, Perfect powder Rouge, róż pudrowy, 09 frosty toffee, jest nowy ale kawałeczek z boku się ukruszył, ale naprawdę minimalny,
- Versace, eye shadow duo - podwójne cienie do powiek w pudełeczku z meduzą i z lusterkiem, kolory to ciepły brąz i lila, brąz zużyte ok. 1/3, lila została prawie cała,
- Avon, dwa cienie LAVENDER, jasny liliowy i ciemny fioletowo-szary z drobinkami, tylko wypróbowane, jak nowe
- Avon, Colour Trend, pojedyńczy cień Angel Food, jasny opalizujący szary lekko wpadający w lila, tylko wypróbowany jeszcze z tekturką
- Oriflame, błyszczyk Blueberry Lip Gloss, jagodowy błyszczyk do ust z anty-utleniaczami, 8 ml, kilka razy użyty, pachnie jagodami
- Avon, lakier do paznokci bladoróżowy, kolor wink, nowy (reszta lakierów na zdjęciu)
- Lancome, kremowa pomadka le rouge absolu, 320 goutte de rose, róż, nowa
- Dior, Rouge a levres, hydrating satine lipstick, 325 peche irise, taka satynowa brzoskwinka, mam ją z wymianki ale to nie mój kolor, jest używana ale niewiele,
- Bourjois, ombre a paupieres, cień do powiek, 69 violet artistique, wrzos, nowy
- Constance Carroll, glamour eyes, paleta 9 cieni, fiolety, szarości, róże, nowa
- Constance Carroll, glamour eyes, paleta 9 cieni, brązy i beże, nowa
- Revlon, Lipglide, błyszczyk mirrored mocha 11, brązowy
- Astor, szminka color last, kolor 232 red impulse, czerwień, nowa
- Astor, pojedyńczy cień do powiek, crystal lilac 670, delikatny odcień lila, nowy
- pojedyńcze cienie Bell i Max Factor earth colours, raczej fiolet, róż, brązy, beż,
- Constance Carroll, paleta 7 błyszczyków do ust w kształcie muszelek, cacko

dla mam i dzieci:

- kremy dla dzieci m.in bubchen, Ziajka, Nivea baby i oliwki (nowe, a jeśli jest ubytek to minimalny bo ja używałam bardzo rzadko)
- Oilatum Stieffel, mydło w kostce do skóry suchej i wrażliwej,
- nowy preparat do nosa Sterimar,
- nowa oliwka pielęgnacyjna Nivea Baby,
- termometr do wanienki w kształcie rybki, nowy
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  soraya1.jpg
Wyświetleń: 17
Rozmiar:  12,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  mak6a.jpg
Wyświetleń: 35
Rozmiar:  89,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Obraz 350265984a.jpg
Wyświetleń: 42
Rozmiar:  109,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  givenchy.jpg
Wyświetleń: 46
Rozmiar:  118,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  mak8a.jpg
Wyświetleń: 56
Rozmiar:  56,7 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Obraz 350266048a.jpg
Wyświetleń: 16
Rozmiar:  112,3 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________


Edytowane przez biala_malpeczka
Czas edycji: 2007-11-01 o 22:10
biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 14:36   #4
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nowy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja - zapraszam

fotki
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Obraz 091b.jpg
Wyświetleń: 145
Rozmiar:  98,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Obraz 350265980a.jpg
Wyświetleń: 84
Rozmiar:  119,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Obraz 357ab.jpg
Wyświetleń: 52
Rozmiar:  18,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Obraz 357aa.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  61,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Obraz 350266056a.jpg
Wyświetleń: 13
Rozmiar:  84,9 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Obraz 357ac.jpg
Wyświetleń: 56
Rozmiar:  65,9 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________


Edytowane przez biala_malpeczka
Czas edycji: 2007-08-29 o 17:16
biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 14:36   #5
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nowy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja - zapraszam

fotki 1
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Obraz 350265983a.jpg
Wyświetleń: 18
Rozmiar:  120,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Obraz 350265507aa.jpg
Wyświetleń: 16
Rozmiar:  21,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Obraz 350265692a.jpg
Wyświetleń: 28
Rozmiar:  74,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Obraz 350265693a.jpg
Wyświetleń: 27
Rozmiar:  89,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  mak4.jpg
Wyświetleń: 23
Rozmiar:  114,3 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Obraz 350266054a.jpg
Wyświetleń: 15
Rozmiar:  120,2 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________


Edytowane przez biala_malpeczka
Czas edycji: 2007-08-29 o 17:18
biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 14:36   #6
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nowy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja - zapraszam

fotki 2
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Obraz 350266045a.jpg
Wyświetleń: 15
Rozmiar:  118,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Obraz 350266040a.jpg
Wyświetleń: 55
Rozmiar:  103,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Obraz 350266029a.jpg
Wyświetleń: 57
Rozmiar:  121,2 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________


Edytowane przez biala_malpeczka
Czas edycji: 2007-08-29 o 15:33
biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 14:41   #7
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Przekupka: 69 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nowy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja - zapraszam

Małpeczko - byłabym zainteresowana tymi cieniami Givenchy (które to dokładnie są?) na wymianę mam Prisme Libre nr 2
bieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-03, 17:04   #8
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
GG do groszek75
Dot.: Nowy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja - zapraszam

a moze cos ode mnie za Ferre Rose ?
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 18:23   #9
Anitka11
Zakorzenienie
 
Avatar Anitka11
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 9 203
Przekupka: 227 pkt / 100% pozyt.
GG do Anitka11
Dot.: Nowy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja - zapraszam

Może u mnie coś za YR, Mangue edt, woda o zapachu mango z serii Les Plaisirs Nature, 20 ml, kilka razy użyta i SVR 60 B, lait, dermatologiczny ekran słoneczny maksymalna ochrona, 100 ml, nowy. Z Twojej listy mam Ziaja 40 na usta i znamiona ale nie w sztyfcie tylko w takim małym słoiczku, użyty kilka razy.
__________________
Wymiana:
Zestaw kosmetyków
Anitka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 18:26   #10
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nowy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja - zapraszam

Może coś u mnie? Narazie nie piszę co mnie interesuje u Ciebie, bo trochę tego jest http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=184121
Ewentualnie jaka biżuteria by Cię interesowała? (koczyki, bransoletki, naszyjniki?)
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 18:45   #11
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nowy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja - zapraszam

A coś u mnie? W Twoim poprzednim wątku napisałaś, że podobało Ci się u mnie kilka książek.
Mnie nadal interesują: Neutrogena krem na dzień do suchej skóry, Avon balsam w sprayu, Avon mgiełka odświeżająca, Isadora puder brązujący i Isadora tusz do rzęs z panthenolem.
__________________
Wątek wymiankowy- zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=281525
Książki szukam/wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...21#post9464921
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-03, 19:47   #12
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Przekupka: 192 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nowy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja - zapraszam

czy interesowałaby Cię w zamian Dolce&Gabbana- Women 75 ml

- Promesse Cacharel edt 100 ml, j.w., tu też będę wybredna bo ją w sumie lubię a na lato jest idealna,
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2007-05-04 o 08:16
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 22:35   #13
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nowy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja - zapraszam

Cytat:
Napisane przez bieta Pokaż wiadomość
Małpeczko - byłabym zainteresowana tymi cieniami Givenchy (które to dokładnie są?) na wymianę mam Prisme Libre nr 2
Załączyłam zdjęcie, a masz zdjęcie pryzm ?

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
a moze cos ode mnie za Ferre Rose ?
jakbyś miała te Paris różane, to bym pomyślała
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 22:38   #14
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nowy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja - zapraszam

Cytat:
Napisane przez Anitka11 Pokaż wiadomość
Może u mnie coś za YR, Mangue edt, woda o zapachu mango z serii Les Plaisirs Nature, 20 ml, kilka razy użyta i SVR 60 B, lait, dermatologiczny ekran słoneczny maksymalna ochrona, 100 ml, nowy. Z Twojej listy mam Ziaja 40 na usta i znamiona ale nie w sztyfcie tylko w takim małym słoiczku, użyty kilka razy.
Poza Ziają nic nie znalazłam

Cytat:
Napisane przez cheer Pokaż wiadomość
Może coś u mnie? Narazie nie piszę co mnie interesuje u Ciebie, bo trochę tego jest http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=184121
Ewentualnie jaka biżuteria by Cię interesowała? (koczyki, bransoletki, naszyjniki?)
ciekawa biżuteria owszem, a za co ?
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 22:40   #15
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nowy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja - zapraszam

Cytat:
Napisane przez Sunny20 Pokaż wiadomość
A coś u mnie? W Twoim poprzednim wątku napisałaś, że podobało Ci się u mnie kilka książek.
Mnie nadal interesują: Neutrogena krem na dzień do suchej skóry, Avon balsam w sprayu, Avon mgiełka odświeżająca, Isadora puder brązujący i Isadora tusz do rzęs z panthenolem.
Tak, jutro sobie spojrzę jeszcze raz co u ciebie wybrałam bo nie pamiętam, ale myślę że się w końcu dogadamy

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
czy interesowałaby Cię w zamian Dolce&Gabbana- Women 75 ml

- Promesse Cacharel edt 100 ml, j.w., tu też będę wybredna bo ją w sumie lubię a na lato jest idealna,
niestety, to nie mój zapach
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 22:42   #16
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nowy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja - zapraszam

Chciałabym jeszcze Was wszystkie z góry przeprosić za opoźnione reakcje, ale mam trochę problemów zdrowotnych i nie będę w stanie odpowiadać od razu, będę zaglądać bardziej z doskoku
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 23:03   #17
racoon2
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 31
Przekupka: 12 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nowy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja - zapraszam

mam Versace Jeans Couture Glam różowy 75 ml, Gucci Envi 100 ml ubytek ok 10 %
zainteresowala mnie Euphoria
mój wątek
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=179061
racoon2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 08:46   #18
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nowy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja - zapraszam

Cytat:
Napisane przez biala_malpeczka Pokaż wiadomość
ciekawa biżuteria owszem, a za co ?
Małpeczko, ja Ci napiszę co by mnie interesowało z Twoich kosmetyków, prześlę jeszcze trochę zdjęć biżuterii, jaką mogę zaoferować, i poczekam na Ciebie

- La Roche Posay, Effaclar, płyn micelarny do oczyszczania I demakijażu twarzy, 200 ml, nowy
lub: - La Roche Posay, Hydraphase, tonik nawilżający, 200 ml, nowy
(ale chętniej płyn micelarny )
- Isadora, build-up extra volume mascara with panthenol,01 black, nowa
- do depilacji z serii Veet oraz Tanita - do wyboru parę
kosmetyków nowych i tylko wypróbowanych, do depilacji różnych części ciała, wosk, plastry itp (jakie to są dokładnie rzeczy?)
- Revlon, Lipglide, błyszczyk mirrored mocha 11, brązowy
skusiłabym się jeszcze pewnie na:
- Amarige Givenchy, miniaturka ok. 4 ml,
- Estee Lauder, Beyond Paradise, miniaturka ok. 4 ml, odłamany kawałek korka, co nie przeszkadza w używaniu

Najbardziej mi zależy na pielęgnacji.
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 08:54   #19
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
GG do groszek75
Dot.: Nowy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja - zapraszam

mam jeszcze
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-04, 09:51   #20
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nowy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja - zapraszam

znajdziesz cos za:

- spray do wnętrz YR o zapachu migdała, 25 ml, kilka razy psiknięty,

Yves Rocher, z serii 3 minutes, maseczka energizująca z miętą, 50 ml, nowa

Bratek, zioła w tabletkach, wygładza cerę, oczyszcza organizm, przyspiesza przemianę materii, pomaga usunąć zmiany charakterystyczne dla okresu dojrzewania, 30 tabletek. Colfarm SA.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 11:22   #21
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nowy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja - zapraszam

Cytat:
Napisane przez racoon2 Pokaż wiadomość
mam Versace Jeans Couture Glam różowy 75 ml, Gucci Envi 100 ml ubytek ok 10 %
zainteresowala mnie Euphoria
mój wątek
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=179061
niestety nie moje zapachy

Cytat:
Napisane przez cheer Pokaż wiadomość
Małpeczko, ja Ci napiszę co by mnie interesowało z Twoich kosmetyków, prześlę jeszcze trochę zdjęć biżuterii, jaką mogę zaoferować, i poczekam na Ciebie

- La Roche Posay, Effaclar, płyn micelarny do oczyszczania I demakijażu twarzy, 200 ml, nowy
lub: - La Roche Posay, Hydraphase, tonik nawilżający, 200 ml, nowy
(ale chętniej płyn micelarny )
- Isadora, build-up extra volume mascara with panthenol,01 black, nowa
- do depilacji z serii Veet oraz Tanita - do wyboru parę
kosmetyków nowych i tylko wypróbowanych, do depilacji różnych części ciała, wosk, plastry itp (jakie to są dokładnie rzeczy?)
- Revlon, Lipglide, błyszczyk mirrored mocha 11, brązowy
skusiłabym się jeszcze pewnie na:
- Amarige Givenchy, miniaturka ok. 4 ml,
- Estee Lauder, Beyond Paradise, miniaturka ok. 4 ml, odłamany kawałek korka, co nie przeszkadza w używaniu

Najbardziej mi zależy na pielęgnacji.
Podoba mi się chyba najbardziej ten fioletowy, ale mogłabyś mi przesłać jakieś jeszcze zdjęcie ? może zbliżenie (zielonego też) ? bo trochę to połączenie pereł z innymi kamieniami mnie niepokoi, nie umiem sobie tego wyobrazić na żywo
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 11:37   #22
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nowy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja - zapraszam

Już wysłałam PW, ewentualnie mogę zaproponować inny naszyjnik, z samych tylko pereł (pastelowych)
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 11:42   #23
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nowy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja - zapraszam

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
mam jeszcze
A byłabyś skłonna rozważyć oddanie ? ile i jaki ?
to się zastanowię, bo czekam jeszcze czy koleżanka mi mojego Printemps nie przywiezie

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
znajdziesz cos za:

- spray do wnętrz YR o zapachu migdała, 25 ml, kilka razy psiknięty,

Yves Rocher, z serii 3 minutes, maseczka energizująca z miętą, 50 ml, nowa

Bratek, zioła w tabletkach, wygładza cerę, oczyszcza organizm, przyspiesza przemianę materii, pomaga usunąć zmiany charakterystyczne dla okresu dojrzewania, 30 tabletek. Colfarm SA.
Czy ten Jeremiasz Kostka nadaje się dla 9-latki ?
Poza tym napisz coś więcej o tym pasku:
http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...postid=3725666

i podoba mi się biały z gumy.
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 12:15   #24
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
Przekupka: 64 pkt / 100% pozyt.
GG do Nevada87
Smile Dot.: Nowy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja - zapraszam

Hej
jestem bardzo zainteresowana :
- Chanel, Chance eau fraiche, 50 ml, nowa w folii

Z tym ,że nie za bardzo mam ,,coś'' z Twojej wish listy ,aczkolwiek mam dużo różnych rzeczy i może coś Ci wpadnie w oko
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=180709
Miłego dnia!
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 17:40   #25
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Przekupka: 4 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nowy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja - zapraszam

: )
Nie wiem, jak to widzisz... ale interesuje mnie (oczywiście nie wszystko razem, tylko albo/albo):

- pokruszony Dior (- cień Christian Dior z wymianki, jak widać na zdjęciu częściowo pokruszony, reszta się ostała, jak się nie wywija opakowaniem to nie ma problemu, nie rozsypuje się, kompletnie nie mój kolor, taka seledynowa zieleń) ale pewnie musiałabym Ci coś dołożyć; )

- Dior, Rouge a levres, hydrating satine lipstick, 325 peche irise, taka satynowa brzoskwinka, mam ją z wymianki ale to nie mój kolor, jest używana ale niewiele, - i tu jak wyżej

- Avon, dwa cienie LAVENDER, jasny liliowy i ciemny fioletowo-szary z drobinkami, tylko wypróbowane, jak nowe


Jeśli masz jakieś inne propozycje... Pisz; )
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 17:53   #26
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nowy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja - zapraszam

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Hej
jestem bardzo zainteresowana :
- Chanel, Chance eau fraiche, 50 ml, nowa w folii

Z tym ,że nie za bardzo mam ,,coś'' z Twojej wish listy ,aczkolwiek mam dużo różnych rzeczy i może coś Ci wpadnie w oko
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=180709
Miłego dnia!
Myślałam o Poison Elixir, popsikałam się próbką i chodzę i wącham, ale chyba jednak mnie rozczarował , po 2 godzinach już go kompletnie nie czuję na nadgarstku
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 19:45   #27
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
Przekupka: 64 pkt / 100% pozyt.
GG do Nevada87
Smile Dot.: Nowy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja - zapraszam

Cytat:
Napisane przez biala_malpeczka Pokaż wiadomość
Myślałam o Poison Elixir, popsikałam się próbką i chodzę i wącham, ale chyba jednak mnie rozczarował , po 2 godzinach już go kompletnie nie czuję na nadgarstku
Zrobiłam dokładkę ,sprawdź teraz mój wątek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=180709
Ostatecznie mogłabym się jeszcze rozstać z meteorytami Beige Chic - mam coś pomiędzy 1/2 ,a 1/3 opakowania 33g lub pryzmami Givenchy Smiling Brown ( o ile dobrze pamiętam nazwę)
Nie mniej jednak wolałabym oddać coś co jest w aktualnym wątku
Mam również wodę lawendową z Avonu
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 19:58   #28
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Przekupka: 57 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nowy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja - zapraszam

hej;zerknij prosze czy u mnie cos wpadloby Ci w oko?
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 20:26   #29
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Przekupka: 4 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nowy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja - zapraszam

Jestem jak najbardziej za; )
Zaznaczam więc w moich wątkach to, co wymieniłaś i rezerwuję dla Ciebie.

Wyślę Ci jeszcze PW z resztą informacji; )
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 20:41   #30
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Przekupka: 69 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nowy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja - zapraszam

Małpeczko - badzo Cię przepraszam, ale rozpędziłam się zamiast poczekać na zdjęcie. Te cienie pamiętałam z reklamy i na niej nieco inaczej wyglądały. Real foto nico ostudziło mój zapał co do ich posiadania. Jeszcze raz przepraszam za zamieszenie.
bieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.