Nab³yszczacze Do W³osów - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-06-25, 09:12   #1
malgoska-mowia-mi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 36
GG do malgoska-mowia-mi

Nab³yszczacze Do W³osów


HEY Dziewczyny mam do was ogromna prosbe, piszcie o waszych doswiadczeniach i sposobach na super blyszczace wloski, a co sadzicie o nablyszczaczach do wlosow? moze znacie jakies super preparaty nablyszczajace?.... zawsze marzylam o olsniewajacych wlosach ale niestety nie znalazlam jeszcze takiego produktu ktory spelnilby moje oczekiwania moze ktoras z WAS jest w stanie mi pomoc? bylabym wdzieczna pozdrawiam Was
malgoska-mowia-mi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-25, 09:31   #2
madzia.a
U¿ytkownik ma klikn±æ w link aktywuj±cy (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 8 198
Dot.: Nab³yszczacze Do W³osów

¶wietnym nablyszczaczem byl nablyszczacz z Welli ShockWaves Trysk super blysk. Niestety dwa miesi±ce temu zostal wycofany.
Nablyszczacz z Joanny jako¶ mnie do siebie nie przekonal, a poza tym ma okropny zapach. Natomiast nablyszcacz ze Schwarzkopfa Got2b moze nie jest tak dobry jak z Welli, ale z tego co siê orientuje to nie ma wiêcej wyboru w sprzedazy detalicznej.
madzia.a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-25, 10:12   #3
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 896
Dot.: Nab³yszczacze Do W³osów

Dla mnie super nab³yszczaczem, który jednocze¶nie nawil¿a i wyg³adza "pierze" jest serum L'oreal Liss Extreme. Naby³am go niedawno po raz pierwszy i jestem zadowolona w 100%
ank@ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-25, 10:50   #4
malgoska-mowia-mi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 36
GG do malgoska-mowia-mi
Dot.: Nab³yszczacze Do W³osów

Duzo czytalam o tym produkcie, i jak dotad same dobre rzeczy tylko zastanawiam sie czy rzeczywiscie po uzyciu tego produktu wloski beda sie suuuuper blyszczaly? mozesz cos wiecej napisac na ten temat? wloski suuper sie blyszcza czy tak naturalnie?
malgoska-mowia-mi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-25, 10:54   #5
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 16 173
Dot.: Nab³yszczacze Do W³osów

ank@ A czy ten nab³yszczacz L'oreal nie sprawia,ze w³osy wygl±daja na przet³uszczone?i w jakiej on postaci wystepuje?
z góry dziêkuje za odpowied¼,mo¿e skusze siê na jego kupno
domi7ks jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-25, 10:55   #6
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 2 535
Dot.: Nab³yszczacze Do W³osów

Cytat:
Napisane przez malgoska-mowia-mi Poka¿ wiadomo¶æ
Duzo czytalam o tym produkcie, i jak dotad same dobre rzeczy tylko zastanawiam sie czy rzeczywiscie po uzyciu tego produktu wloski beda sie suuuuper blyszczaly? mozesz cos wiecej napisac na ten temat? wloski suuper sie blyszcza czy tak naturalnie?
mam juz chyba z 3 buteleczke serum liss extreme i tez jestem bardzo zadowolona jest super do wygladzenia niesfornych kosmyków, nablyszcza wloski dosc dobrze ale nie jest to typowy nablyszczacz. Mialam nablyszczacz z welli profesionalnej shimmer spray byl swietny i dawal niesamowity blask

Jestem jeszcze bardzo ciekawa tych 3 nab³yszczaczy:
- matrix colo smart
- L'oreal prof. Pure Gloss tecni.art - mgielka nablyszczaj±ca w sprayu
- Alfaparf CRISTALLI FINISHING - spray intensywnie nab³yszczaj±cy
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha siê tak d³ugo, az cz³owiek zapragnie mieæ flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-25, 12:28   #7
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 896
Dot.: Nab³yszczacze Do W³osów

No w³a¶nie tak jak pisa³a Soft. To nie jest typowy nab³yszczacz, choæ tak¿e w tej roli dla mnie spisuje siê ¶wietnie. W³osy nabieraj± zdrowego, g³êbokiego ale naturalnego po³ysku. Na ciemnych w³oskach (takie mam) jest taki fajny efekt "lustrzany". Na pewno nie jest to produkt po którym wlosy ¶wiec± sie jak na sylwestra... Ma on postaæ olejkowat±, i dlatego jest bardzo wydajny - jeden "psik" na ³apkê wystarcza mi na wtarcie we w³osy do ramion. Je¿eli przedobrzysz - przet³u¶cisz. W³a¶ciwie zastosowany ani specjalnie nie nat³u¶ci ani nie obci±¿y ale wyg³adzi - przynajmniej u mnie
ank@ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-06-25, 12:34   #8
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 9 769
Dot.: Nab³yszczacze Do W³osów

Czy te wszystkie wymienione przez Was produkty nablyszczajace do wlosow sa dostepne w wersji detalicznej w drogeriach i sklepach z kosmetykami??
Jakie ceny??


cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-25, 12:36   #9
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 16 173
Dot.: Nab³yszczacze Do W³osów

Cytat:
Napisane przez ank@ Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie tak jak pisa³a Soft. To nie jest typowy nab³yszczacz, choæ tak¿e w tej roli dla mnie spisuje siê ¶wietnie. W³osy nabieraj± zdrowego, g³êbokiego ale naturalnego po³ysku. Na ciemnych w³oskach (takie mam) jest taki fajny efekt "lustrzany". Na pewno nie jest to produkt po którym wlosy ¶wiec± sie jak na sylwestra... Ma on postaæ olejkowat±, i dlatego jest bardzo wydajny - jeden "psik" na ³apkê wystarcza mi na wtarcie we w³osy do ramion. Je¿eli przedobrzysz - przet³u¶cisz. W³a¶ciwie zastosowany ani specjalnie nie nat³u¶ci ani nie obci±¿y ale wyg³adzi - przynajmniej u mnie
a zdradzisz nam w jakiej on jest cenie??chyba zaraz lece do sklepu
domi7ks jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-25, 13:27   #10
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 896
Dot.: Nab³yszczacze Do W³osów

Niestety w drogerii serum L'oreal Liss Extreme nie znajdziecie. Albo w zak³adach fryzjerskich pracuj±cych na L'orealu (ok55z³) albo na Allegro (ok35z³ + przesy³ka) Ja kupowa³am na Allegro.
ank@ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-25, 13:43   #11
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 9 769
Dot.: Nab³yszczacze Do W³osów

Cytat:
Napisane przez ank@ Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety w drogerii serum L'oreal Liss Extreme nie znajdziecie. Albo w zak³adach fryzjerskich pracuj±cych na L'orealu (ok55z³) albo na Allegro (ok35z³ + przesy³ka) Ja kupowa³am na Allegro.

Tak wlasnie myslalam
Dzieki!
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-25, 13:57   #12
madzia.a
U¿ytkownik ma klikn±æ w link aktywuj±cy (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 8 198
Dot.: Nab³yszczacze Do W³osów

Dziewczyny, a jak siê sprawdza olejek z Renee Blanche nablyszczaj±co-regeneruj±cy?
madzia.a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-25, 15:14   #13
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 16 173
Dot.: Nab³yszczacze Do W³osów

Cytat:
Napisane przez ank@ Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety w drogerii serum L'oreal Liss Extreme nie znajdziecie. Albo w zak³adach fryzjerskich pracuj±cych na L'orealu (ok55z³) albo na Allegro (ok35z³ + przesy³ka) Ja kupowa³am na Allegro.

dziekuje za info
domi7ks jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-25, 16:41   #14
kasiula243
Raczkowanie
 
Avatar kasiula243
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: dom
Wiadomo¶ci: 80
GG do kasiula243
Dot.: Nab³yszczacze Do W³osów

z welli nab³yszczacz nie zosta³ wycofany ;PP normalnie mozna go w sklepach dostac w aptekach i wg

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195444
kasiula243 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-25, 17:32   #15
madzia.a
U¿ytkownik ma klikn±æ w link aktywuj±cy (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 8 198
Dot.: Nab³yszczacze Do W³osów

Cytat:
Napisane przez kasiula243 Poka¿ wiadomo¶æ
z welli nab³yszczacz nie zosta³ wycofany ;PP normalnie mozna go w sklepach dostac w aptekach i wg

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195444
Z tego co mi wiadomo, to seria Wella Schock Waves zmienila calkowice opakowania, doszlo kilka nowych produktów, a nablyszczacza nie ma w obecnej ofercie! A w aptekach tego nablyszczacza chyba nigdy nie bylo, przeciez to kosmetyk do stylizacji wlosów, a nie do od¿ywiania.
madzia.a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-25, 17:39   #16
asenette
Raczkowanie
 
Avatar asenette
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 170
Dot.: Nab³yszczacze Do W³osów

Stosowa³am dwa:
1. Wella Shock Waves. Sliczny, do¶c naturalny efekt b³yszcz±cych w³osów. Nie obci±za. Piêkny zapach. Strasznie niewydajny.
2. Joanna. nienaturalny blask, jak po spryskaniu olejkiem do cia³a w sprayu, czy co s w tym stylu. Okropnie pachnie i smrud d³ugo utrzymuje siê na w³osach. Niewydajny.
asenette jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-25, 17:46   #17
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Nab³yszczacze Do W³osów

ja mialam do czynienia z nablyszczaczem Marion, ale jest za tlusty i obciaza wlosy
__________________
16.05.2013
Ag_nes jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-25, 17:55   #18
madzia.a
U¿ytkownik ma klikn±æ w link aktywuj±cy (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 8 198
Dot.: Nab³yszczacze Do W³osów

A jak oceniacie nablyszczacz Schwarzkopf Got2b?
madzia.a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-25, 18:04   #19
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 1 482
Dot.: Nab³yszczacze Do W³osów

Ma³gosia, zerknij tutaj:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=197

Teraz mam Farouk'a w srebrnym opakowaniu-efekt nieco podobny jak po jedwabiu tej firmy, czyli wyg³adzenie i bardzo naturalne nab³yszczenie. Ma fajny, bo dok³adny, drobny rozpylacz, nie psika jak w¶ciek³y tylko robi mgie³kê. U¿ywa³am te¿ Liss Extreme, do moich d³ugich w³osów by³ taki-sobie. Wszystko zale¿y od radzaju w³osów. Najlepiej wspominam 2 nab³yszczacze Permy z linii Artiste - jeden w sprayu, drugi podobny do Liss L'oreala, czyli olejek. Ten by³ b.dobry.
mex jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-26, 08:27   #20
malgoska-mowia-mi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 36
GG do malgoska-mowia-mi
Dot.: Nab³yszczacze Do W³osów

dziekuje za informacje a czy uzywalyscie moze HIGH HAIR GLOSS SERUM z Welli? szukam czegos co by mi widocznie nablyszczylo wloski ale zeby ich nie przetluscilo... mam ochote na olsniewajacy blask wlosow ale czy to jest realne? hmm... :P i mam jeszcze jedna prosbe do WAS jak mozecie zamieszczajcie Wasze super blyszczace fryzurki po spryskaniu nablyszczaczem ktorego uzywacie.... BARDZO WAS PROSZE
malgoska-mowia-mi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-26, 08:38   #21
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 1 482
Dot.: Nab³yszczacze Do W³osów

Cytat:
Napisane przez malgoska-mowia-mi Poka¿ wiadomo¶æ
dziekuje za informacje a czy uzywalyscie moze HIGH HAIR GLOSS SERUM z Welli? szukam czegos co by mi widocznie nablyszczylo wloski ale zeby ich nie przetluscilo... mam ochote na olsniewajacy blask wlosow ale czy to jest realne? hmm... :P
To serum daje lepszy po³ysk ni¿ niektóre inne nab³yszczacze. Wiêcej ni¿ naturalnie. Ale te¿ trzeba bardzo uwa¿aæ, ¿eby nie przesadziæ z ilo¶ci± (tym bardziej, ¿e aplikacja spryskiwaczem). Na pewno nie jest tak t³uste jak kiedy¶ "pomada ksiê¿ycowa" z tej serii. Super zapach (moim zdaniem).

Edit:
Zapomnia³am o Shimmer Spray z serii SP Welli - ten b³yszczy jak w¶ciek³y, dla mnie nawet za bardzo Ale mo¿e czego¶ tak intensywnego szukasz.
mex jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-26, 08:40   #22
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 2 535
Dot.: Nab³yszczacze Do W³osów

Cytat:
Napisane przez malgoska-mowia-mi Poka¿ wiadomo¶æ
dziekuje za informacje a czy uzywalyscie moze HIGH HAIR GLOSS SERUM z Welli? szukam czegos co by mi widocznie nablyszczylo wloski ale zeby ich nie przetluscilo... mam ochote na olsniewajacy blask wlosow ale czy to jest realne? hmm... :P i mam jeszcze jedna prosbe do WAS jak mozecie zamieszczajcie Wasze super blyszczace fryzurki po spryskaniu nablyszczaczem ktorego uzywacie.... BARDZO WAS PROSZE
jaki masz kolorek w³osków??Jesli ciemny powinno byc Ci do¶æ ³atwo uzyskac fajny po³ysk, oczywi¶cie je¶li masz w miare zdrowe w³oski. Na suchych i zniszczonych wlosach zaden nawet najlepszy nablyszczacz nie pomoze
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha siê tak d³ugo, az cz³owiek zapragnie mieæ flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-26, 12:25   #23
malgoska-mowia-mi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 36
GG do malgoska-mowia-mi
Dot.: Nab³yszczacze Do W³osów

Bardzo zaciekawil mnie Shimmer Spray z serii SP Welli tylko mam jeszcze jedno pytanie... czy on nie daje efektu przetluszczonych wlosow? tzn czy po uzyciu tego produktu wlosy nie wygladaja na tluste? a kolor moich wlosow to ciemny blond...
malgoska-mowia-mi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-26, 12:40   #24
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 2 535
Dot.: Nab³yszczacze Do W³osów

Cytat:
Napisane przez malgoska-mowia-mi Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo zaciekawil mnie Shimmer Spray z serii SP Welli tylko mam jeszcze jedno pytanie... czy on nie daje efektu przetluszczonych wlosow? tzn czy po uzyciu tego produktu wlosy nie wygladaja na tluste? a kolor moich wlosow to ciemny blond...
Tak jak w przypadku KA¯DEGO nab³yszczacza mo¿e on spowodowaæ efekt t³ustych w³osków ale tylko wtedy gdy sie przesadzi z jego ilo¶ci±. Akurat shimmer spray jest do cienkich w³osów wiec jest delikatniejszy, mniej obci±za i tym samym mniej natlusci w³osy. Ja by³am bardzo zadowolona z efektu.

Zamówi³am mgie³ke nab³yszczaj±c± CRYSTAL GLOSS Tecni z L'oreal-a Profesionalnego za 2dni powinna byc u mnie to dam znac jak sie sprawdza
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha siê tak d³ugo, az cz³owiek zapragnie mieæ flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-27, 12:59   #25
malgoska-mowia-mi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 36
GG do malgoska-mowia-mi
Dot.: Nab³yszczacze Do W³osów

no to czekamy na zdanie relacji z uwania nowego produktu
malgoska-mowia-mi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-27, 14:20   #26
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 9 769
Dot.: Nab³yszczacze Do W³osów

Mozecie zalaczyc ikonki jak wygladaja Wasze wlosy po nablyszczeniu??
Wtedy kazda z nas indywidualnie bedzie mogla ocenic efekt .




Pozdrawiam!
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-27, 23:39   #27
malgoska-mowia-mi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 36
GG do malgoska-mowia-mi
Dot.: Nab³yszczacze Do W³osów

Cytat:
Napisane przez backie Poka¿ wiadomo¶æ
Mozecie zalaczyc ikonki jak wygladaja Wasze wlosy po nablyszczeniu??
Wtedy kazda z nas indywidualnie bedzie mogla ocenic efekt .




Pozdrawiam!
suuuuuper pomysl jestes za :P a Wy dziewczyny? czekamy na fotki
malgoska-mowia-mi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-01, 18:41   #28
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 424
Dot.: Nab³yszczacze Do W³osów

Te¿ jestem na kupnie nab³yszczacza i chyba kupie Liss Extreme L'oreala.
Macie jakie¶ swoje "typy" ?
Jula84 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-01, 19:45   #29
jennifer87
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 598
Dot.: Nab³yszczacze Do W³osów

hejka dziewczyny przylanczam sie do tematu ,uzywam profesjonalnych kometykow do prostowania wlosowtypu babyliss pro liss i obecnie mam Elgon spray ,spelaniaja one swoje zadanie w kewstii prostowania ale efekt nablyszczenia daja subtelny ,zbyt subtelny jak dla mnie .Uzyalam rowniez biosilku ale jest to specyfik dobry na koncowki a nie na cale wlosy wiec od jakiegos czasu zastanwiam sie nad kupnem nablyszczacza

tak jak kolezanka jestem zaciekowiona shimmer spray z welli na allegro chodzi po 43zl z przesylka jakies 48 nie jest to maly wydatek a sprayu jest 100ml dlatego chcialabym sie zapytac czy jest on wydajny na jak dlugo starcza?
jennifer87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-01, 19:56   #30
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 424
Dot.: Nab³yszczacze Do W³osów

Cytat:
Napisane przez jennifer87 Poka¿ wiadomo¶æ
hejka dziewczyny przylanczam sie do tematu ,uzywam profesjonalnych kometykow do prostowania wlosowtypu babyliss pro liss i obecnie mam Elgon spray ,spelaniaja one swoje zadanie w kewstii prostowania ale efekt nablyszczenia daja subtelny ,zbyt subtelny jak dla mnie .Uzyalam rowniez biosilku ale jest to specyfik dobry na koncowki a nie na cale wlosy wiec od jakiegos czasu zastanwiam sie nad kupnem nablyszczacza

tak jak kolezanka jestem zaciekowiona shimmer spray z welli na allegro chodzi po 43zl z przesylka jakies 48 nie jest to maly wydatek a sprayu jest 100ml dlatego chcialabym sie zapytac czy jest on wydajny na jak dlugo starcza?
Jennifer a lepszy jest liss'up Babyliss'a czy Elgon?
Jula84 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.