Scent Bar - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-14, 23:31   #2431
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
A co jest złego w Kenzo Amour?
To, że podoba się wielu osobom? Że nie jest niszowy, a przez to wstyd go kupić czy jak? bo ja nie czaję
Chyba mnie nie zrozumiałaś Czy ja kiedykowiek pisałam, że wstyd mi kupować nie-niszowe perfumy (których w zasadzie w swojej kolekcji nie mam)? Przecież noszę Dune, Smoka, Must... i nie tylko te perfumy - więc nie rozumiem zarzutu.

Chodzi o to, że powinnam się ograniczyć z wydatkami, bo ostatnio przeholowałam zdrowo (i to nie na perfumy); poza tym miałam zbierać na Shaal Nur. A w głowie siedzi mi tylko ten przeapetyczny ryż na mleku i pewnie nie da spokoju, póki nie będę miała własnej flaszki. Po czym po dwóch tygodniach mi się pewnie znudzi
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 23:35   #2432
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
A co jest złego w Kenzo Amour?
To, że podoba się wielu osobom? Że nie jest niszowy, a przez to wstyd go kupić czy jak? bo ja nie czaję
Wydaje mi sie ,ze Racheli chodzi o to,z musi powstrzymac sie z zakupami , raczej chodzi o finanse ,a nie o zapach i dlatego prosi o wsparcie , bo ja to ba...rdzo kusi
Irkax mam dla Ciebie Hot Coutre , Narciso Rodrigeza kcesz?
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 23:37   #2433
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Dziennikarstwo
A pracę piszę sobie na temat reklamy, ale żeby nie było zbyt ogólnie, postanowiłam skupić się na czymś konkretnym i wybrałam perfumy, a konkretniej reklamy perfum.
Aaa, no tak. Reklama. Wystarczyło ruszyć łebkiem.
A ja sobie wyobrażałam jakąś perfumologię czy inne aromaterapie.

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
A co jest złego w Kenzo Amour?
To, że podoba się wielu osobom? Że nie jest niszowy, a przez to wstyd go kupić czy jak? bo ja nie czaję
Jeśli jest pierwszą, drugą, trzecią flaszką - zapewne nic.
Kiedy jest np. dwudziestą siódmą - tu czai nam się dylemat...
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 23:37   #2434
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar

Rachel, pamiętasz przecież, że już raz strasznie strasznie chciałaś Amoura. Znowu Ci przejdzie Zużyj tę próbkę co masz, jak będziesz tęsknić kolejny tydzień to się zastanów nad klikaniem. Chociaż trochę rozumiem, bo kiedyś Amour pachniał na mnie wyjątkowo pięknie.
Daj spokój, nie lepiej najpierw upolować Szalnurka?

Cytat:
Napisane przez Dallale
Kiedy nosiłam Dolce Vitę, czułam drzewo sandałowe naszpikowane przyprawami (no dobrze, może i z szampańskim akordem musujących owoców w tle), a teraz owa DV raczy mnie mało wyrafinowanym aromatem wszechogarniającej wanili i ociekających ulepnym syropem brzoskwiń z puszki, przyprószonych namiastką cynamonu. Nie, to nie <ciężko obrażony>.
a to rozumiem
u mnie brzoskiń nie ma (całe szczęście!)
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 23:39   #2435
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Rachel, pamiętasz przecież, że już raz strasznie strasznie chciałaś Amoura. Znowu Ci przejdzie Zużyj tę próbkę co masz, jak będziesz tęsknić kolejny tydzień to się zastanów nad klikaniem. Chociaż trochę rozumiem, bo kiedyś Amour pachniał na mnie wyjątkowo pięknie.
Daj spokój, nie lepiej najpierw upolować Szalnurka?
Pewnie że lepiej.
Właśnie przechodzę terapię odwykową: oglądam Shaal Nur na truskawie i do nosa przystawiam rękę zlaną Tumulte, tłumacząc sobie że przecież słodycze za szybko mi się nudzą (co jest prawdą).
Jest nieźle, widać postęp. Wyłączyłam przynajmniej allegro
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 23:42   #2436
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Pewnie że lepiej.
Właśnie przechodzę terapię odwykową: oglądam Shaal Nur na truskawie i do nosa przystawiam rękę zlaną Tumulte, tłumacząc sobie że przecież słodycze za szybko mi się nudzą (co jest prawdą).
Jest nieźle, widać postęp. Wyłączyłam przynajmniej allegro
Jesli ten Amour mial byc z allegro, to jest na to metoda...
Wrzuc linka do watku o weryfikacji aukcji. Zaraz ktos inny kliknie i bedzie po sprawie. Przynajmniej na jakis czas
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 23:50   #2437
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Chyba mnie nie zrozumiałaś Czy ja kiedykowiek pisałam, że wstyd mi kupować nie-niszowe perfumy (których w zasadzie w swojej kolekcji nie mam)? Przecież noszę Dune, Smoka, Must... i nie tylko te perfumy - więc nie rozumiem zarzutu.

Chodzi o to, że powinnam się ograniczyć z wydatkami, bo ostatnio przeholowałam zdrowo (i to nie na perfumy); poza tym miałam zbierać na Shaal Nur. A w głowie siedzi mi tylko ten przeapetyczny ryż na mleku i pewnie nie da spokoju, póki nie będę miała własnej flaszki. Po czym po dwóch tygodniach mi się pewnie znudzi
Nie nie Rachelo to nie był zarzut, tylko pytanie.
Bo czasami obserwuję na Czym dziś pachniesz.. taką tendencję, że jak się komuś spodoba coś "popularnego" acz ogólnie uznanego za fuj (choćby Hypnose ) to się zaraz sam puka w czoło jak mu się mogło spodobać, a jak nie on się puka, to się zaraz inni dziwią, że TAKIE coś mu się mogło spodobać. Zamotałam?
Serio już to widziałam parę razy, dlatego chciałam wiedzieć.
Źle sformułowałam pytanie sorki.

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Irkax mam dla Ciebie Hot Coutre , Narciso Rodrigeza kcesz?
Serio, serio? Jejku czym ja Ci się odwdzięczę Lecę na PW wysłać Ci listę tego co mam

Myszko - ankieta wypełniona
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-14, 23:57   #2438
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar

Irkax, rozumiem.
U mnie niechęć do Hypnose jest wynikiem nie do końca sprecyzowanych odczuć co do tego zapachu, i kilku traum w komunikacji miejskiej ;]
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 00:05   #2439
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Irkax, rozumiem.
U mnie niechęć do Hypnose jest wynikiem nie do końca sprecyzowanych odczuć co do tego zapachu, i kilku traum w komunikacji miejskiej ;]
Wiesz, ja po Hypnose zauważyłam jak duży wpływ ma na mnie to forum - zanim go powąchałam już miał u mnie z niewyjaśnionych względów punkty ujemne na starcie (uświadomiłam sobie to dopiero później, wpływ na to miał wątek o Hypnose na wizażu), a potem jak go powąchałam to się zdziwiłam, że tak zjechany przez większość zapach, może być tak ciekawy Od tej pory wierzę tylko swojemu nosowi

A co do traum w autobusie, to niestety miałam to samo tego lata.
Hypnose był wszechobecny no i słoń (nawet w upały )

Miałam już iść spać..
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 00:25   #2440
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar

Od razu przyznaję się - nie nadrobię tego watku. Odpadam.

To co wyłapałam:

Tymeno - najserdeczniejsze życzenia urodzinowe. Życzę Ci szczęścia we wszystkich dziedzinach życia i powodzenia we wszystkim, czego się podejmiesz.


Homyczku - ogromnie mi przykro. Wiem, jak bardzo trudne są takie sytuacje. Ściskam wirtualnie.

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za wypełnianie ankiety, jednak prosiłabym aby te osoby, które już raz wypełniły, zrobiły to po raz drugi
Tamtą ankietę skasowałam, ponieważ niektóre pytania zawierały zbyt mało wariantów odpowiedzi...
Myszko, mimo najszczerszych chęci, nie jestem w stanie rzetelnie wypełnić tej ankiety, ponieważ zawiera ona zbyt wiele błędów metodologicznych.

Wspomnę tylko o podstawowej zasadzie:
w przypadku, kiedy warianty odpowiedzi nie wykorzystują wszystkich możliwości konieczne jest zostawienie opcji: inne (jakie?)

Za pomocą źle skonstruowanego narzędzia badawczego nie uzyskasz rzetelnych wyników.
Z resztą - mam obawy, że Twój promotor może Ci nie przyjąć tej ankiety.

Może wstrzymaj się z zamieszczaniem jej w sieci, bo potem okaże sie, że dziewczyny będą wypełniały po raz trzeci...

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Mówisz i masz...
Tylko jedno pytanie musiałam naciągnąć - i tak zamiast cynamonu powinnam zaznaczyć - kardamon i vetiwer, ale nie ma...

Reszta się w miarę zgadza (choć miałam problem, bo dla mnie reklama jest nieważna, ale mam świadomość, że dla przemysłu jest ważna, bo wiele osób szuka "tego z reklamy" ).
Annmarie - rozumiem Twoje obiekcje.
To ma być ankieta badająca Ciebie, nie przemysł przecież, więc skoro dla Ciebie reklama jest nieważna, nie ma sensu odpowiadanie na pytanie, jaka jest najważniejsza.

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Nie nie Rachelo to nie był zarzut, tylko pytanie.
Bo czasami obserwuję na Czym dziś pachniesz.. taką tendencję, że jak się komuś spodoba coś "popularnego" acz ogólnie uznanego za fuj (choćby Hypnose ) to się zaraz sam puka w czoło jak mu się mogło spodobać, a jak nie on się puka, to się zaraz inni dziwią, że TAKIE coś mu się mogło spodobać. Zamotałam?
Serio już to widziałam parę razy, dlatego chciałam wiedzieć.
Źle sformułowałam pytanie sorki.
Hihihih.
Nie, nie zamotałaś.

Choć w tej sytuacji to już nie wiem, czym dobrze jest pachnieć, bo kiedy przyznaję się, że marzą mi się perfumy o zapachu liści pomidora to ludzie też pukają się w głowę.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 00:34   #2441
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Hihihih.
Nie, nie zamotałaś.

Choć w tej sytuacji to już nie wiem, czym dobrze jest pachnieć, bo kiedy przyznaję się, że marzą mi się perfumy o zapachu liści pomidora to ludzie też pukają się w głowę.
Dobrze pachnieć jest tym, na co ma się ochotę, bez względu na trendy czy opinie. No, ale komu jak komu - Tobie tego mówić nie trzeba
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-15, 06:36   #2442
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez tharoon Pokaż wiadomość
Tymeno wszystkiego najlepszego w dniu urodzin, zdrowia, szczęścia oraz spełnienia marzeń .
Dziękuje Tharoon

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
Tymenko, Tobie też dziekuję za wsparcie w decyzji na wątku z sondą i Wszystkiego naj, naj z okazji urodzin! . Niech się spełniają Twoje najskrytsze perfumowe i nie tylko marzenia!!
Maju Koniecznie pochwal się sukienka jak będzie gotowa

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Tymeno, wszystkiego, o czym marzysz...


Cytat:
Napisane przez tornado Pokaż wiadomość
Tymeno, spelnienia marzen
Tornado, dziekuje

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
tymenko - spełnienia marzeń i dużo nowych zapachów do wąchania


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Tymeno - najserdeczniejsze życzenia urodzinowe. Życzę Ci szczęścia we wszystkich dziedzinach życia i powodzenia we wszystkim, czego się podejmiesz.
Dziękuję Sabbath
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 06:54   #2443
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Scent Bar

Aggie, Irkax, Tulip, Contax, Czarnazuziu, Strachulcu, Myszko, Anuschko, Papugo, Lavendefay, Margot, Secco, Ondine, Agaa, Dallale, Kota, Tymeno, Tornado, Sabbath - dziewczyny kochane bardzo Wam dziękuję za słowa otuchy i wsparcie.



Rachelo, czytam, że Amour zawróciło Ci w głowie Ta mleczno-ryżowa wanilia jest wg mnie ryzykowna. Owszem, miła, kojąca itp. itd., ale na dłuższa metę może zamęczyć jednostajnością.
Shaal Nur z kolei mienią się barwami. W nich jest życie, przestrzeń.
Ciężko jest odpędzić zaloty Amour'ka, ale nie daj się

Choć wiem, że i tak pójdziesz pewnie na żywioł i zrobisz to, co każe serce
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 06:59   #2444
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar

Rachelo, ja tez miałam fazę Amour'kową jakoś we wrześniu. Zanabyłam limitiowankę - fuksjowy flakon 50tki i cieszyłam się nim jakieś 2 tygodnie Potem budyń zaczął mnie zabijać jednostajną waniliną Poszedł szybciej niż przyszedł

Trzymaj się dzielnie i zbieraj na Shal Nur'a
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 10:36   #2445
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Mówisz i masz...
Tylko jedno pytanie musiałam naciągnąć - i tak zamiast cynamonu powinnam zaznaczyć - kardamon i vetiwer, ale nie ma...
Dziękuję
Nie dałam kordamonu i vetiveru, fakt , ale dobrze, że jednak znalazłaś coś co lubisz i mogłaś zaznaczyć.

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Reszta się w miarę zgadza (choć miałam problem, bo dla mnie reklama jest nieważna, ale mam świadomość, że dla przemysłu jest ważna, bo wiele osób szuka "tego z reklamy" ).
Owszem

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Aaa, no tak. Reklama. Wystarczyło ruszyć łebkiem.
A ja sobie wyobrażałam jakąś perfumologię czy inne aromaterapie.
A jest taki kierunek ?

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Myszko - ankieta wypełniona
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Wspomnę tylko o podstawowej zasadzie:
w przypadku, kiedy warianty odpowiedzi nie wykorzystują wszystkich możliwości konieczne jest zostawienie opcji: inne (jakie?)
Racja, ale za późno doszłam do tego w jaki sposób oprócz opcji do zaznaczenia, zostawić puste pole w którym można wpisać coś od siebie i niestety nie dało się już wprowadzic zmian

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Za pomocą źle skonstruowanego narzędzia badawczego nie uzyskasz rzetelnych wyników.
Z resztą - mam obawy, że Twój promotor może Ci nie przyjąć tej ankiety.

(...) Może wstrzymaj się z zamieszczaniem jej w sieci, bo potem okaże sie, że dziewczyny będą wypełniały po raz trzeci... (...)
Mam nadzieję, że aż tak źle nie będzie.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
To ma być ankieta badająca Ciebie, nie przemysł przecież, więc skoro dla Ciebie reklama jest nieważna, nie ma sensu odpowiadanie na pytanie, jaka jest najważniejsza.
Nie "najważniejsza", tylko "najbardziej skuteczna" =>
Przykładowo - dla mnie reklama nie jest ważna, ale jednocześnie wydaje mi się, że najbardziej skutecznymi reklamami perfum są takie, w których biorą udział znane osobistości, np. aktorki - Charlize Theron i ogólnie myślę, że reklama ma istotne znaczenie dla przemysłu perfumeryjnego.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Myszko, mimo najszczerszych chęci, nie jestem w stanie rzetelnie wypełnić tej ankiety, ponieważ zawiera ona zbyt wiele błędów metodologicznych.
Tak czy inaczej dziękuję, że zajrzałaś

Dziękuję wszytkim, którzy poświęcili czas i wypełnili ankietę
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 11:00   #2446
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar

Sabbath - u lala ! jaka piekna pani w avatarze!

Wczoraj usnac nie moglam dlugo ale za wczesnie wylaczylam tv i komp wiec tylko przerwacalam sie z boku na bok.
Az nagle sennosc nadeszla niespodziewanie i zdalam siebie sprawe , ze juz spie.

A sny...
Addicta wybieralam, kupilam caly zestaw addicta (ktory niespecjalnie mi sie podoba) mialam balsam, wielka sete zapachu, kolczyki
potem do kefirka szlam po kefir i kefiru nie bylo.

musze sobie na zywca przypomniec tego Addicta...


w ogole to dostalam migreny wczoraj i do dzis chce mi sie rzygac, nie wiem czy dam rade sie dzis czyms wypachnic.
Jak narazie - stawiajacy na konczyny prysznic.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 11:29   #2447
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
(...)
A sny...
Addicta wybieralam, kupilam caly zestaw addicta (ktory niespecjalnie mi sie podoba) mialam balsam, wielka sete zapachu, kolczyki
potem do kefirka szlam po kefir i kefiru nie bylo.
Świetny sen - też mi się kiedyś przyśnił Addict, przypomniałam sobie zapach i tak mi się go zachciało, że obecnie zbieram fundusze na zakup
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 11:45   #2448
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Scent Bar

A mi się śniło dziś coś pięknego
hurtownia pomyliła mój adres z adresem ptissota z Allegro i kurier z hurtowni przywiózł mi 100 butelek 100ml OI, 50 butelek 50ml Theoremy, 25 flakonów 100ml Le Feu D'issey i bodajże 40 butelek 100ml Belle de Minuit i jeszcze kilka innych zapachów, ale tu już nie zapamiętałam ilosci i pojemności. no sen-marzenie po prostu.
yh, chciałabym tak
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 11:51   #2449
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
A mi się śniło dziś coś pięknego
hurtownia pomyliła mój adres z adresem ptissota z Allegro i kurier z hurtowni przywiózł mi 100 butelek 100ml OI, 50 butelek 50ml Theoremy, 25 flakonów 100ml Le Feu D'issey i bodajże 40 butelek 100ml Belle de Minuit i jeszcze kilka innych zapachów, ale tu już nie zapamiętałam ilosci i pojemności. no sen-marzenie po prostu.
yh, chciałabym tak
Chyba byś ze szczęścia oszalała, a ptissot ganiałby Cię po całej Polsce A powiedz, miewasz czasem prorocze sny? Bo nie wiem, czy mam sie do Ciebie usmiechać na wszelki wypadek.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-15, 11:52   #2450
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Świetny sen - też mi się kiedyś przyśnił Addict, przypomniałam sobie zapach i tak mi się go zachciało, że obecnie zbieram fundusze na zakup
Myszko - no i tego sie obawiam, sila sugestii sennej, pojde powacham i pewnie kupie.
ale co tam - ostanio zestaw 30stka plus balsam (pelno takich zestawow bylo) za 20 funtow to mozna jak cos kupic.
Jade w sobote wachac

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
A mi się śniło dziś coś pięknego
hurtownia pomyliła mój adres z adresem ptissota z Allegro i kurier z hurtowni przywiózł mi 100 butelek 100ml OI, 50 butelek 50ml Theoremy, 25 flakonów 100ml Le Feu D'issey i bodajże 40 butelek 100ml Belle de Minuit i jeszcze kilka innych zapachów, ale tu już nie zapamiętałam ilosci i pojemności. no sen-marzenie po prostu.
yh, chciałabym tak
uoooo milobybylo

A teraz powaznie - sny to juz zakrawa a mala obsesje, zamiast kolejnej flaszki zbierami pienadz na wizyte na kozetce.

http://www.boots.com/shop/product_de...6899&slmRefer=

takie byly...
z addictem tez
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 11:56   #2451
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Chyba byś ze szczęścia oszalała, a ptissot ganiałby Cię po całej Polsce A powiedz, miewasz czasem prorocze sny? Bo nie wiem, czy mam sie do Ciebie usmiechać na wszelki wypadek.
na pewno kiedyś kurier przywiezie mi pod dom kilkanaście litrów takich perełek jak OI, BdM, Le Feu, Theo jestem tego pewna. Co Ci zaklepać ?

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość

uoooo milobybylo

A teraz powaznie - sny to juz zakrawa a mala obsesje, zamiast kolejnej flaszki zbierami pienadz na wizyte na kozetce.
i to jak miło

wizyta na kozetce to by mi się przydała już nawet nie ze względu na perfumeryjną obsesję
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 11:57   #2452
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
A mi się śniło dziś coś pięknego
hurtownia pomyliła mój adres z adresem ptissota z Allegro i kurier z hurtowni przywiózł mi 100 butelek 100ml OI, 50 butelek 50ml Theoremy, 25 flakonów 100ml Le Feu D'issey i bodajże 40 butelek 100ml Belle de Minuit i jeszcze kilka innych zapachów, ale tu już nie zapamiętałam ilosci i pojemności. no sen-marzenie po prostu.
yh, chciałabym tak
A kto by nie chciał Ja to bym chyba oszalała ze szczęścia
Same rarytasy ci się śniły

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Myszko - no i tego sie obawiam, sila sugestii sennej, pojde powacham i pewnie kupie.
ale co tam - ostanio zestaw 30stka plus balsam (pelno takich zestawow bylo) za 20 funtow to mozna jak cos kupic.
Jade w sobote wachac
I dobrze zrobisz - Addict jest piękny

Jednak jest światełko w tunelu - nie zawsze sny mają wpływ na nasze portfele - niedawno śnił mi się Armani Code, a wcale nie podobają mi się te perfumy i nie chciałbym, a nawet wiem, że na pewno nie będę ich mieć

A ten zestaw HP boski oj chciałabym go, chciała
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 12:01   #2453
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar

Aggie - Ty to chyba moja siostra serialowa jesteś (Dowody zbrodni też lubię ).
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 12:04   #2454
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Aggie - Ty to chyba moja siostra serialowa jesteś (Dowody zbrodni też lubię ).
I moja
Ja jeszcze lubię Krok od domu
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 12:08   #2455
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar

Krok od domu też jest fajny
I Zabójcze Umysły.

Irkax - czyli jesteśmy trojaczki
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 12:14   #2456
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość

I dobrze zrobisz - Addict jest piękny

Jednak jest światełko w tunelu - nie zawsze sny mają wpływ na nasze portfele - niedawno śnił mi się Armani Code, a wcale nie podobają mi się te perfumy i nie chciałbym, a nawet wiem, że na pewno nie będę ich mieć

A ten zestaw HP boski oj chciałabym go, chciała
Armani Code kojarzy mi sie z Hypnose - nie, ze podobne tylko u mnie podobne uczucia wywoluja, 'drapia' mnie w nosie. Ale z dwojga zlego wolalabym pachniec Code bo od Hypnose to mnie mdli. A fuuuuuj.

Zestwik mega nie? takie byly z pure poison, HP, Addict, J'adore, tam na stronce jest, ze Addict 2,

jak sie nie skusze na addicta to pewnie se HP przytargam do domu a co - od przybytku glowa nie boli
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 12:15   #2457
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Aggie - Ty to chyba moja siostra serialowa jesteś (Dowody zbrodni też lubię ).
Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
I moja
Ja jeszcze lubię Krok od domu
Ha! Trojaczki!
Krok od domu, CSI Miami i Nowy Jork, Kości, Dowody zbrodni, Doktor House to standardowe pozycje do oglądania, według których układamy sobie z mężusiem plan dnia (nigdzie nie wychodzimy wieczorem, coby obejrzeć). Krok od domu niestety pokrywa się z Brzydulą Betty i niestety, Betty przegrywa z Annabeth na całej linii

Lea, a Ty tak ochoczo nie rob listy na te Twoje wysnione przesyłki, bo jak się sen spełni, to z płaczem będziesz obiecane flakony dziewczynom wysyłać
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 12:18   #2458
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Lea, a Ty tak ochoczo nie rob listy na te Twoje wysnione przesyłki, bo jak się sen spełni, to z płaczem będziesz obiecane flakony dziewczynom wysyłać
a co ja, moja droga, zrobie z tyloma setkami OI i innymi? We śnie połowe na allegro opchnęłam. przecież ja bym tego w życiu nie zużyła
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 12:20   #2459
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
a co ja, moja droga, zrobie z tyloma setkami OI i innymi? We śnie połowe na allegro opchnęłam. przecież ja bym tego w życiu nie zużyła
e tam.

Np jakbym miala duzo Angela lub HP to raz w tygodniu robilabym sobie w nim kapiel

widze sie lezaca w litrach perfum
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 12:24   #2460
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
e tam.

Np jakbym miala duzo Angela lub HP to raz w tygodniu robilabym sobie w nim kapiel

widze sie lezaca w litrach perfum
udusiłabyś się chyba

czasem trudno wytrzymać np. w autobusie obok kobiety zlanej chociażby Angelem, no jakimś killerem zapachowym, a co dopiero kąpać się w takim
ja bym nie dała rady
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:41.