Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-28, 11:19   #91
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Odnoszę wrażenie, że i tak najtaniej wychodzi apteka internetowa. Po aptekach stacjonarnych już nie chodzę i nie pytam, ponieważ odnoszę wrażenie, że oni specjalnie wyczytują mi tylko te najdroższe leki a tańszych to niby nie mają. Byłam w jednej aptece to wymieniła mi tylko leki za 120 i 160 zł. ale o braciszku za 89 zł nie pisnęła paniusia. ale ja i tak zamówiłam go za 80 z grosikami, i odebrałam w dokładnie tej samej aptece xD no i dopiero wtedy coś mi powiedziała o tym, że na miejscu jest za te 89 zł... phi, jak to już po ptakach było!
Może nie miała Tretinexu na stanie i dlatego nie powiedziała Ci jego ceny? A później domówili i już cenę miała...
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 11:21   #92
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

107 zł to też tanio, bo większośc cen zaczyna się od 120 zł. ale wiem, że w aptece można znaleźć IZOTEK za jakieś 99 zł. ale jeśli wolisz pozostać przy Akne, to chyba najtańszy znalazłaś jaki może być.

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Może nie miała Tretinexu na stanie i dlatego nie powiedziała Ci jego ceny? A później domówili i już cenę miała...

hm... nie pamiętam już jak to było, ale w innych podawali mi nnawet ceny tego co nie mieli na stanie.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 11:21   #93
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez okej01 Pokaż wiadomość
Acnenormin, Izotek, Roaccutane, Curacne, Tretinex? Tylko takie, czy jest ich więcej? Zastanawiam się podobnie jak mmm3m czy można sobie skakać z opakowania akne na opakowanie izoteku np. Mówiąc szczerze chciałabym żeby efekt był i to za jak najniższą cenę z możliwych, które i tak małe nie wyjdą.
Poza tym mam jakąś taką dziwną manierę-akneonormin i izotek wydają mi się bardziej popularne niż 3 kolejne nazwy leków które wymieniłam. I przez to wydają mi się być bardziej wiarygodne, skuteczne. Źle?
Ja biorę Curacne i potwierdzam - jest skuteczny I płacę 89 zł za opakowanie 20 mg Do tego zbieram na kartę punkciki, które później wymieniam na pieniężne czeki Bo jak już tyle kasy zostawiam w tej aptece, to sobie kartę lojalnościwoą wyrobiłam
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!


Edytowane przez aktogimka
Czas edycji: 2010-02-28 o 11:22
aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 11:24   #94
okej01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 246
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

to jeszcze napisz ile za to curacne płacisz : D
Mnie przeraża Akne nawet za 107. Bo 40mg to już będzie 214zł, plus jakieś kosmetyki nawilżające. I będę żyła o chlebie i wodzie. : D
okej01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 11:24   #95
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
hm... nie pamiętam już jak to było, ale w innych podawali mi nnawet ceny tego co nie mieli na stanie.
Wszystko zalezy od apteki, ich systemu, połączeń internetowych z hurtownią itd

W jednej aptece pytałam o Curacne i Pan sprawdził cenę, mimo że nie miał leku na stanie. W innej nie mógł podać mi ceny, powiedział, że musi zamówić
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 11:27   #96
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Ja pierdo.......ę !!! mój chłopak to chyba jakiś debil.
Wie że ten trądzik mnie dobija ale kurde... no jemu moje pryszcze zbytnio nie robią (co mnie nieco irytuje ale i pociesza), ale nadal twierdzi, że ta kuracja to jakieś trucie i w ogole.... eh... to co mi teraz napisał mnie wkurzyło... wiem, że chce dobrze, ale niech lepiej już się nie wtrąca... bo jego krosteczki to nic w porównianiu do mojego ogulowacenia, zaropienia, zabliznowacenia, zaczerwienienia, zatłuszczenia i zaświądzenia. a ten mnie chce namówc na leczenie solą ;/ damn!!!

jego wypowiedz:



hmmm;p to nie kupuj xd (odnośnie cen leku)


mi w piatek zanjoma starej mówiła, że moje z pleców to np.: zejda po wodzie z sola kuchenna;p i powiedziała mi jak to robic;p a biorac pod uwage, że ma cały gabinet wywieszony chyba ze 30 dyplomami i certyfikatami to jestem skłonny uwierzyć;p


wogóle ona mi to z oka chce usunać.. już od dawna.. ale mówi, że to bedzie bolało jak **uj xd wiec chyba wole to miec;p


moze powinnaś sie jej pokazac to poznajomosci by ci coś taniego albo za darmo wymysliła;p



;//////////// ktoś mnie rozumie? ;(

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2010-02-28 o 13:11
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 11:32   #97
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

mmm3m, ale bluzgi to można jakoś ominąć mimo wszystko

Poza tym decyzja o leczeniu to Twoja decyzja. Lek jest drogi, ale to Twój chłopak będzie Ci go kupował, że narzeka na cenę? Buzię masz jedną, jak Ci te jakieś sole nie pomogą, to później będziesz płakać, że straciłaś trochę czasu, bo mogłaś już łykać retinoidy

Btw, ile masz lat? Bo ja już na trądzik czuję się za stara, więc zdecydowałam się bez namysłu na izotretynoinkę
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!


Edytowane przez aktogimka
Czas edycji: 2010-02-28 o 11:36
aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 11:33   #98
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Przepraszam, starałam sie to jak najgrzeczneij napisać.. widac nie wyszło ;/
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 11:39   #99
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Przepraszam, starałam sie to jak najgrzeczneij napisać.. widac nie wyszło ;/
Nie no, ja nie chcę na Ciebie naskakiwać i nie chcę tu znowu jakiejś kłótni, ale bluzgi mnie rażą
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 11:44   #100
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

no ja wiem wiem, ale nie chce też podpadać przez mój atak agresji wobec chłopaka xD
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 12:49   #101
EdzikK
Raczkowanie
 
Avatar EdzikK
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 199
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

mmm3m, jeśli chodzi o ceny to ja kupuję opakowanie Acnenorminu 20mg po 89zł jedno w Aptece Kwiaty Polskie , można zamawiać też przez internet.
Jeśli chodzi o kurację wody z solą, to troszkę wierzyć mi się nie chce, że to taka super metoda walki z trądzikiem. To typowy domowy sposób i w poważnych stanach zaplanych może tylko zaszkodzić i poważnie podrażnić Ci skórę ( zwłaszcza jeśli masz otwarte zmiany ropne, pominę fakt jak to będzie piekło i wysuszało...). Nas na zajęciach z dermy ostrzegają przed takimi ' metodami' leczenia niektórych lekarzy...
Jeśli chodzi o Twoją kurację to myślę, że nie powinnaś się poddawać, jeśli dotychczas leczyłaś się na trądzik i to nieskutecznie. Retinoidy to jakby ostatnia deska ratunku, potencjalnie bardzo szkodliwa dla organizmu, ale uwierz mi nie musisz mieć tych wszystkich objawów , to indywidualna kwestia, natomiast efekty są oj są widzę po sobie. Ja mam już 20 lat :P i bardzo czułam się niezręcznie z moją buźką...;| teraz wraca mi pewność siebie,a każdy dzień jest coraz lepszy Można powiedzieć, że gra jest warta świeczki. Ja wiem ceny są odstraszające, ale spójrz na to jako inwestycję w siebie

Edytowane przez EdzikK
Czas edycji: 2010-02-28 o 12:59 Powód: literówki ;D
EdzikK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 13:04   #102
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Edzikk, ** dziękuję! Miło, że ktoś mnie rozumie. Jak nieco pomyślałam, czy może ta kuracja solą ma jakiś sens, to od razu na myśl przyszło mi szczypanie i podrażnienia, a już bez tego moja skóra jest obolała ;/ Tak poza tym też mam 20 lat trądzik od około 11 roku życia - z każdym rokiem a nawet miesiącem ma on różne nasilenie; ten zaliczam do tragicznych ;/.
Ale nie, chłopak nie kuma jak ja mogę się tak truć, że przecież te krosty nie są takie złe, że z wiekiem mi przejdzie... Z JAKIM WIEKIEM?! Mam 20 lat i z roku na rok jest coraz gorzej.
W ogóle zauważyłam, że każda osoba która odradzała lub odradza mi tę kurację, nigdy nie miała problemów ze skórą lub nie takie jak ja. Ale nie, są mądrzejsi ode mnie i chcą mnie "nawrócić". I plotą o kuracjach solą, ziółkami, o tym że za bardzo się może stresuję i stąd te krosty... Stresuję się bo mam krosty, nie mam krost bo się stresuję!
Albo, że po pierwszej ciąży mi przejdzie przecież to nie jest pewne, i z dzidziusiem mi się nie spieszy.
Dlatego cieszę się, że tu są osoby które mają więcej wiedzy na temat leczenia trądziku, i do tego równie ciężkie przeżycia.

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2010-02-28 o 13:06
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 13:26   #103
okej01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 246
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

EdzikK, niestety aknonorminu nie dostanę, bo jest na receptę i napisali: Prawdopodobnie preparat, którego Państwo poszukują dostępny jest wyłącznie na receptę.
Apteka Internetowa tanie-leczenie.pl nie prowadzi wysyłkowej sprzedaży produktów leczniczych wydawanych na podstawie recepty lekarskiej. W tym celu zapraszamy do naszych aptek lista naszych aptek»»
A szkoda, bo 89 złotych za akne to spełnienie moich marzeń.
okej01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 13:43   #104
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Edzikk, ** dziękuję! Miło, że ktoś mnie rozumie. Jak nieco pomyślałam, czy może ta kuracja solą ma jakiś sens, to od razu na myśl przyszło mi szczypanie i podrażnienia, a już bez tego moja skóra jest obolała ;/ Tak poza tym też mam 20 lat trądzik od około 11 roku życia - z każdym rokiem a nawet miesiącem ma on różne nasilenie; ten zaliczam do tragicznych ;/.
Ale nie, chłopak nie kuma jak ja mogę się tak truć, że przecież te krosty nie są takie złe, że z wiekiem mi przejdzie... Z JAKIM WIEKIEM?! Mam 20 lat i z roku na rok jest coraz gorzej.
W ogóle zauważyłam, że każda osoba która odradzała lub odradza mi tę kurację, nigdy nie miała problemów ze skórą lub nie takie jak ja. Ale nie, są mądrzejsi ode mnie i chcą mnie "nawrócić". I plotą o kuracjach solą, ziółkami, o tym że za bardzo się może stresuję i stąd te krosty... Stresuję się bo mam krosty, nie mam krost bo się stresuję!
Albo, że po pierwszej ciąży mi przejdzie przecież to nie jest pewne, i z dzidziusiem mi się nie spieszy.
Dlatego cieszę się, że tu są osoby które mają więcej wiedzy na temat leczenia trądziku, i do tego równie ciężkie przeżycia.
O mojej kuracji wie najbliższa rodzina i chłopak, jego rodzice też, ale oni wiedzą jedynie, że biorę jakieś tabletki
Nie rozpowiadam reszcie, bo po co? Jak ktoś pyta czemu nie piję, czemu mam czerwone oczy, czemu w tak zastraszającym tempie zużywam pomadki, to odpowiadam krótko 'biorę leki (od dermatologa)' i już Nie pytałam innych co sądzą o kuracji, bo ich opinia mnie nie interesuje. To moja buzia, którą mam tylko jedną i całe życie z trądzikiem chodzić nie będę. Przejdzie z wiekiem? Tia, tylko ja okres dojrzewania mam już względnie za sobą, więc jak ma przejść z wiekiem? Próbowałam innych sposobów - antybiotyki, maści i zero efektu, dlatego zmieniłam lekarza i już na pierwszej wizycie dostałam skierowanie na badania, a tydzień później łyknęłam pierwsze Curacne

Cena leczenia jest wysoka, ale to przecież inwestycja w siebie, w swój wygląd, w poczucie własnej wartości itd.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 13:43   #105
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez okej01 Pokaż wiadomość
EdzikK, niestety aknonorminu nie dostanę, bo jest na receptę i napisali: Prawdopodobnie preparat, którego Państwo poszukują dostępny jest wyłącznie na receptę.
Apteka Internetowa tanie-leczenie.pl nie prowadzi wysyłkowej sprzedaży produktów leczniczych wydawanych na podstawie recepty lekarskiej. W tym celu zapraszamy do naszych aptek lista naszych aptek»»
A szkoda, bo 89 złotych za akne to spełnienie moich marzeń.

Ale dlaczego tak na siłę to Akne? przecież możesz zamówić tańszy odpowiednik. Np. mój Tretinex, który podrożał o niecałą złotówkę ;/ za 81 zł z grosikami na ☠☠☠☠☠☠☠. Tam bez problemu możesz odebrać zamówiony lek w wybranej aptece. Ja tak zrobiłam, bo jak na razie tam było najtaniej.



Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
O mojej kuracji wie najbliższa rodzina i chłopak, jego rodzice też, ale oni wiedzą jedynie, że biorę jakieś tabletki
Nie rozpowiadam reszcie, bo po co? Jak ktoś pyta czemu nie piję, czemu mam czerwone oczy, czemu w tak zastraszającym tempie zużywam pomadki, to odpowiadam krótko 'biorę leki (od dermatologa)' i już Nie pytałam innych co sądzą o kuracji, bo ich opinia mnie nie interesuje. To moja buzia, którą mam tylko jedną i całe życie z trądzikiem chodzić nie będę. Przejdzie z wiekiem? Tia, tylko ja okres dojrzewania mam już względnie za sobą, więc jak ma przejść z wiekiem? Próbowałam innych sposobów - antybiotyki, maści i zero efektu, dlatego zmieniłam lekarza i już na pierwszej wizycie dostałam skierowanie na badania, a tydzień później łyknęłam pierwsze Curacne

Cena leczenia jest wysoka, ale to przecież inwestycja w siebie, w swój wygląd, w poczucie własnej wartości itd.

Tylko, że to właśni moja rodzina tak gada, mój chłopak i jego mam ;/ reszta nic nie wie lub poleca antykon. jako kurację, co dla mnie jest głupotą.
Oczywiście, że inwestycja xD ja nic innego nie robię tylko wszelką kasę inwestuję teraz w tę buzię i resztę skóry. Tylko teraz u mnie trochę krucho z kasą i dlatego mam dodatkowy powód do dołowania się. Ale liczę, że lada dzień będzie cudnie

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2010-02-28 o 13:48
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 14:11   #106
misiuniek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Tretinex u was tez bylo?

Biore tretinex od 3 tygodni i po paru dniach brania bylo pogorszenie na czole , suche usta i wogole duzo krost. Boli mnie rowniez miesnie gdy sie schylam czy wy tez tak macie?
dermatolog powiedzial ze po 2 tyg powinno byc coraz lepiej a nie jest , mam brac 9 opakowan. Czy ktos tak mial? kuracje skoncze w czerwcu i boje sie ze mi nie znikna...piszcie
misiuniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 14:32   #107
EdzikK
Raczkowanie
 
Avatar EdzikK
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 199
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Stwierdzenie, że trądzik mija z wiekiem, jest bzdurne i dawno obalone, bo może tak się stać, ale wcale nie musi. Znam przypadki, gdzie trądzik mają osoby w wieku 40lat! - jest to tzw. trądzik wieku dojrzałego.
Jeśli chodzi o terapię hormonalną, to nie widzę sensu jej wprowadzania jeśli nie mamy patologicznie zmienionego ich poziomu ( lub nie stosujemy antykoncepcji z przyczyn oczywistych), bo można sobie samemu naprawdę poważnie zaburzyć gospodarkę hormonalną i jeszcze gorzej zaszkodzić, a skutki uboczne po takim leczeni są niekiedy tak samo opłakane, jak te opisywane w ulotkach dołączanych do retinoidów. Czasami zwyczajnie nie rozumiem lekarzy, którzy z maniakalnym uporem próbują wcisnąć leki hormonalne, postrzegając je jako mniejsze zło... ( szczególnie jeśli recepta nie jest poprzedzona badaniami...).
Jeśli chodzi o ciąże to jest totalna rewolucja w organizmie ( hormonalna też), ale taki rad nie będę komentować xD, bo ja niestety też to słyszałam od mojej poprzedniej dermy... mojej siostrze np. po ciąży się trądzik jeszcze bardziej się nasilił :/

Okej01, kurczę może masz rację, ale wiem, ze kiedyś była taka opcja, bo moja sąsiadka pracuje w tej aptece od początku i mi o czymś takim wspominała. W każdym razie w kwiatach polskich cena Acnernorminu jest naprawdę przystępna, w porównaniu z innymi. Ja stosuję ten niemiecki zamiennik Roa, bo moja derma mi go przypisała. Póki co nie zastanawiam się nad zmianą.
EdzikK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:13   #108
Olinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Witam wszystkich Dawno mnie tutaj nie było ....
Jestem już 1,5 roku po kuracji Aknenorminem. Przyznam - warto było Nie żałuje. Miałam bardzo ciężką postać trądziku. Guzki, blizny ... Wybrałam dawkę większą niż była mi przepisana. Kiedy inni widzieli już poprawę ja nadal miałam brzydkie guzki i nacieki Byłam najcięższym przypadkiem mojej Pani doktor, ale udało się. Dziś zostały mi już tylko blizny. Czasem coś małego się pojawi ale jest to naprawdę mały pryszczyk. Pozdrawiam Wszystkich Aknenormowiczów ;-)
__________________
Jesteś lekiem na całe zło.....
Olinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:22   #109
okej01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 246
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

jej, napisz coś więcej jak wągry? zniknęły? i czy Akne poradził sobie z takimi czerwonymi plamkami na twarzy?koloryt jest jednolity, zdrowy? jak zazdroszczę!
okej01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 16:43   #110
simcha
Zakorzenienie
 
Avatar simcha
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 423
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

zgłaszam się i ja, biorę Aknenormin, już wzięłam dwa op., teraz cały płatek z 3-go.
Efekty widać, wszystko 'schodzi', plecy mam już zupełnie czyste, mam nadzieję że chociaż to da radę, bo już leczę się 3 lata i nic
__________________

zapuszczam włosy



Pomóż Bronkowi Lopez zostać w Polsce z mamą!
podpisz PETYCJĘ
simcha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:49   #111
Olinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez okej01 Pokaż wiadomość
jej, napisz coś więcej jak wągry? zniknęły? i czy Akne poradził sobie z takimi czerwonymi plamkami na twarzy?koloryt jest jednolity, zdrowy? jak zazdroszczę!
Wągry w większości zniknęły aczkolwiek kilka znajdzie się na mojej twarzy. Co do kolorytu to się wyrównał. W zimie jednak przy niskiej temperaturze buźka mi lekko czerwienieje. Najważniejsze że poradził sobie z okropnymi guzkami. Ja już nie miałam nadziei Brałam Diane-35, tetracykline, doksycylkine, Tetralysal itp. Byłam u kilku lekarzy zanim trafiłam do swojej pani doktor i oni niestety nie wiedzieli już co mi przepisywać. Każdy się powtarzał I dałam sobie spokój. Stwierdziłam że taka moja natura. Ale teraz. Fakt - może nie mam najpiękniejszej twarzy bo mam dosyć głębokie blizny po wyciskaniu krost ( myślę nad peelingiem ) ale i tak jestem zadowolona z efektów. Trzymam kciuki

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Jakie dawki Aknenorminu bierzesz? i jak długo?
__________________
Jesteś lekiem na całe zło.....
Olinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:58   #112
simcha
Zakorzenienie
 
Avatar simcha
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 423
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Olinka23 Pokaż wiadomość


Jakie dawki Aknenorminu bierzesz? i jak długo?
Jeśli to do mnie to biorę od 16 grudnia, 20mg, jedną tabletkę dziennie.
__________________

zapuszczam włosy



Pomóż Bronkowi Lopez zostać w Polsce z mamą!
podpisz PETYCJĘ
simcha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 17:12   #113
Olinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez simcha Pokaż wiadomość
Jeśli to do mnie to biorę od 16 grudnia, 20mg, jedną tabletkę dziennie.
I jak efekty?

Ja na samym początku brałam 10 mg potem od listopada do stycznia 40 mg dziennie a przez miesiąc czy półtora 50 mg bonie było widać efeków Potem znów 40 mg i na końcu 10 mg

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
Napisane przez simcha Pokaż wiadomość
zgłaszam się i ja, biorę Aknenormin, już wzięłam dwa op., teraz cały płatek z 3-go.
Efekty widać, wszystko 'schodzi', plecy mam już zupełnie czyste, mam nadzieję że chociaż to da radę, bo już leczę się 3 lata i nic
Da, da radę Tylko trochę cierpliwości
__________________
Jesteś lekiem na całe zło.....
Olinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 17:17   #114
simcha
Zakorzenienie
 
Avatar simcha
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 423
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

u mnie efekty było widać od razu, początkowo była faza pogorszenia, a teraz wszystko 'schodzi'. Białe grudki podskórne niestety nadal siedzą, i będzie z nimi najgorzej, ale i tak duża poprawa jest, to pierwszy lek który mi pomaga
Skutków ubocznych praktycznie nie mam, usta też nawet nie wysychają, tylko trochę pieką oczy, ale jak na to co się nasłuchałam, to praktycznie nie odczuwam dyskomfortu.
Mam nadzieję że będzie lepiej
__________________

zapuszczam włosy



Pomóż Bronkowi Lopez zostać w Polsce z mamą!
podpisz PETYCJĘ
simcha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 17:18   #115
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

A te bliny to one są po wyciskaniu przed kuracją czy w trakcie kuracji? Bo ciekawi mnie na ile sobie można zaszkodzić wyciskając przed.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 17:25   #116
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
A te bliny to one są po wyciskaniu przed kuracją czy w trakcie kuracji? Bo ciekawi mnie na ile sobie można zaszkodzić wyciskając przed.
W czasie kuracji nic nie wyciskałam, no może zaledwie kilka syfków Ale przed kuracją często grzebałam przy buzi i blizny mam. Dwa typy blizn u siebie widzę - takie maleńkie niby dziurki, których nie widać przy makijażu i takie wgłębienia, które widać nawet z makijażem
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 17:53   #117
okej01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 246
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Ja nie mam w ogóle dziurek, tylko pełno czerwonych większych bądź mniejszych kropek na twarzy i zastanawiam się, czy akne sobie z tym poradzi. i się boję, że nie ;c
okej01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 18:10   #118
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Przeczytałam prawie cały wątek i jeśli dobrze zrozumiałam to nawilżać można tylko natłuszczać nie wolno , tak ?? bo ja od początku kuracji używam serii Ziaja Nuno i tam jest nawilżający tonik i nawilżający krem i tak sie zastanawiam..
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 18:36   #119
okej01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 246
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

nawilżać trzeba, natłuszczać w ogóle nie powinno się cery trądzikowej.
okej01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 19:17   #120
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez maadziulek91 Pokaż wiadomość
Przeczytałam prawie cały wątek i jeśli dobrze zrozumiałam to nawilżać można tylko natłuszczać nie wolno , tak ?? bo ja od początku kuracji używam serii Ziaja Nuno i tam jest nawilżający tonik i nawilżający krem i tak sie zastanawiam..
Ziaja Nuno jest skierowana do trądzikowców My musimy używać kosmetyków dla wrażliwców albo sucharków

Sama używam serii AA Help, Humektanu, kosmetyków z Blau Farmy (Dermoklar i Atoperal).
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.