Nokia 5530 - opinie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe wyliczanki

Notka

Wizażowe wyliczanki Wizażowe wyliczanki, to miejsce gdzie porozmawiasz o pogodzie, jedzeniu, twoim samopoczuciu lub o tym co ostatnio dostałaś od swojego ukochanego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-17, 23:16   #1
karolinka91lca
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinka91lca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 380

Nokia 5530 - opinie.


Witam. Zastanawiam się nad wzięciem tego telefonu w Play w Mixie. Proszę o opinie na temat tego telefonu osób, które miały z nim doczynienia Z góry dziękuję
karolinka91lca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 08:21   #2
delete007
Raczkowanie
 
Avatar delete007
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 36
Dot.: Nokia 5530 - opinie.

Swoją nokię mam już dwa lata i największym minusem tego telefonu od początku była bateria, przy intensywnym używaniu jeden dzień (teraz niekiedy pół )
internet to również droga przez mękę - telefon ma mało pamięci ram i potrafi wyłączyć przeglądarkę., aparat robi dobre zdjęcia tylko jak jest ładna pogoda, telefon potrafi się zawieszać tak, że tylko wyciągnięcie baterii ratuje. Za to polecam do słuchania muzyki
delete007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 10:48   #3
karolinka91lca
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinka91lca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 380
Dot.: Nokia 5530 - opinie.

No właśnie na razie mam Nokie 5310 i bardzo ją sobie chwalę, a teraz chciałabym jakiś dotykowy i pomyślałam, że skoro jeden muzyczny telefon mi się spisał to może muzyczny dotykowy też się spisze... Nie zależy mi na internecie w tym telefonie, tylko właśnie na słuchaniu muzyki, rozmawianiu, sms-owaniu i tyle No i czasem zrobieniu zdjęć, ale to tez nie jest jakoś strasznie ważne, żeby zdjęcia były idealne, bo od tego mam aparat
karolinka91lca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 21:35   #4
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Nokia 5530 - opinie.

Ja również mam muzyczną Nokie 5310, ale moja siostra ma Sony Ericssona też z jakiejś muzycznej serii (walkman czy jakoś tak ) i muszę stwierdzić, że przynajmniej moim zdaniem, SE jest zdecydowanie lepszy do słuchania muzyki niż Nokia (np lepsza jakość dźwięku, fajna playlista). Z dotykowych SE bardzo ładna wizualnie jest Xperia X8
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 08:51   #5
karolinka91lca
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinka91lca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 380
Dot.: Nokia 5530 - opinie.

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Ja również mam muzyczną Nokie 5310, ale moja siostra ma Sony Ericssona też z jakiejś muzycznej serii (walkman czy jakoś tak ) i muszę stwierdzić, że przynajmniej moim zdaniem, SE jest zdecydowanie lepszy do słuchania muzyki niż Nokia (np lepsza jakość dźwięku, fajna playlista). Z dotykowych SE bardzo ładna wizualnie jest Xperia X8

Właśnie ja jakos za bardzo przekonana do Sony Ericssona nie jestem. Już kiedyś miałam z tej firmy telefon i po jakimś czasie strasznie zaczął się psuć.
karolinka91lca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 09:12   #6
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: Nokia 5530 - opinie.

a ja się nie wypowiem na temat telefon, lecz na temat Play Mix.

JESTEM W PLAY W NOWYM MIXIE i to była głupota jaką zrobiłam prawie 3 lata temu podpisując z nimi umowę

okej, telefon mam bardzo fajny, wytrzymały i w ogóle!
ale nie dość, że zrobili mnie w ciula przy podpisywaniu umowy to przez 3 lata jedyna promocja jaką miałam to zmniejszyli mi koszt smsów z 18 gr na 10gr do play.
zero darmowych smsów czy rozmów.
a nie przepraszam, na początku miałam 200 przy każdym doładowaniu, ale z racji, że raz niedoładowałam w danym terminie to mi to na stałe "znieśli"


Jeśli jesteś w mixie i nie zraził Cię do siebie - to bierz.
Jeśli nie jesteś to przeanalizuj to jeszcze.

Bo jak widzę opinie wyżej to telefon do najlepszych nie należy, więc żebyś nie miała udręki nad umową i rozpaczy nad telefonem.
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 09:39   #7
karolinka91lca
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinka91lca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 380
Dot.: Nokia 5530 - opinie.

Jestem w Mixie, ale w Plusie i chciałabym przejść do Play. Z tego co czytałam na necie na stronie Play to jest teraz trochę promocji w Mixie w Play. A jeśli chodzi o telefon to na razie tylko się zastanawiam, chciałabym jakiś dotykowy i na razie ta Nokia mi wpadła w oko... Jeszcze mam czas, więc się zastanowię nad telefonem, bo jeśli chodzi o sieć to podjęłam już decyzję.
karolinka91lca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-02, 21:54   #8
iamcookie
Rozeznanie
 
Avatar iamcookie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 626
Dot.: Nokia 5530 - opinie.

Miałam ten telefon w abonamencie, wytrzymałam rok. Bez przerwy się zacinał, np. podczas odbierania czy odrzucania połączenia, co bardoz mnie denerwowało, bo często musiałam "prosić" rozmówcę o to, żeby się rozłączył, bo ja swoim telefonem nie mogę Czasami sam wyłaczał się bez powodu, kiedyś miałam taką sytuację, że pisałam smsa i w pewnym momencie mi się wyłączył, po ponownym włączeniu go skasowały mi się WSZYSTKIE wiadomości w telefonie (odebrane, robocze, wysłane). Co do aparatu - robi ładne zdjęcia. Ogólnie najbardziej przeszkadzało mi to, że tak bardzo się zacinał, a jak to w dotykowym - nie masz guzika którym możesz telefon odebrać, do tego służy ekranik 2 moich znajomych ma ten telefon, jeden ma ten sam problem co ja, drugi nie narzeka, więc to może zależy po prostu na jaki się telefon trafi
__________________

aparatka

31.01.2013 - góra


iamcookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 10:34   #9
karolinka91lca
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinka91lca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 380
Dot.: Nokia 5530 - opinie.

Hmmm... To ja już sama nie wiem co myśleć o tym telefonie... Dziękuję za opinie



Proszę o opinie na temat telefonów dotykowych: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post30296102
karolinka91lca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 09:03   #10
Cathe_Elen
Raczkowanie
 
Avatar Cathe_Elen
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 223
Dot.: Nokia 5530 - opinie.

...

Edytowane przez Cathe_Elen
Czas edycji: 2012-08-11 o 11:22
Cathe_Elen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 12:33   #11
karolinka91lca
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinka91lca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 380
Dot.: Nokia 5530 - opinie.

Dziękuję wszystkim za opinię, jednak zdecydowałam się na Samsunga Diva S7070 i jak na razie jestem zadowolona
karolinka91lca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe wyliczanki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.