Erotyczny filmik na prezent? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-21, 00:37   #1
firanka_89
Przyczajenie
 
Avatar firanka_89
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 29

Erotyczny filmik na prezent?


Hej dziewczyny!
Do założenia tego wątku skłoniła mnie chęć zaimponowania swojego TŻ a jednocześnie chęć udowodnienia sobie, że potrafię być seksowna jak dziewczyny w klipach. Mojego TŻ strasznie jarają filmiki typu...
Pokaże wam tutaj kilka pierwszy raz zakładam wątek ale to chyba linki normalnie można wklejać - wcześniej nie pisałam nic na forum tylko czytałam o hula hop

1.
2. http://www.youtube.com/watch?v=WU5So...8w3eZCx4Ly8aez --> ulubiony
3. http://www.youtube.com/watch?v=rWT-h...eature=related
4.
5. http://www.youtube.com/watch?v=SvVMAIZWD1k

Czwarty króciutki i najsłabszy a i tak ma jakiś urok. Piąty dla mnie to już arcydzieło ale bardziej chodzi mi o coś jak 2. Zresztą był taki filmik krązyl na pewo po vimeo zatytuowany Gosia, jak dla mnie swietny był ale nie moge go jakos odnalezc.,,

Nie ma tu porfnografii moim zdaniem dziewczyny sa zmysłowe wszystko jest w dobrym smaku itd. uwazam ze kazdy facet ucieszył by się z takiego prezentu od swojej kobiety.

I tutaj pytania. Miałyście już doczynienia z tworzeniem takiego filmiku?Może któraś z was ma jakieś doświadczenie? Znacie kogoś kto się tym zajmuje ale tak aby i "modelce" było swobodnie? Lub jak zrobić samej coś takiego? Hmm co w ogole sądzicie o takim pomyśle

---------- Dopisano o 01:37 ---------- Poprzedni post napisano o 01:35 ----------

Dodam jeszcze że numer 1 to ulubiony TŻ Ps: chciałabym taką koszulkę ale nigdzie takich nie spotkałam xD
firanka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 02:32   #2
owieczka_pl
Raczkowanie
 
Avatar owieczka_pl
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 34
Dot.: Erotyczny filmik na prezent?

Witaj,

Jestem dziewczyną marynarza i tak się akurat składa, że dosyć często nakręcam mu filmy. Może nie jest to zbyt fajne robić zdjęcia sobie samej i się nagrywać, w każdym bądz razie wiem jaką frajdę to sprawia mojemu TŻ.
Przejrzałam kilka filmów które wrzuciłaś i mogę Cię pocieszyć, że jesteś w stanie nagrać podobny film w domu. Może to być cały film od początku do końca, albo fragmenty Twoich poz jak na wyżej pokazanych filmach. Osobiście sklejam je w całość z podkładem muzycznym w programie moviemaker i przy odrobinie poświęconego czasu wychodzi to całkiem fajnie - jak w clipie a i po czasie można dojść do wprawy Poza tym polecam Ci filmy innych dziewczyn z których można pościągać trochę kroków i ułożyć fajną choreografię (np. http://www.youtube.com/watch?v=7s0A648FzUs )
Uważam, że każdy facet byłby zadowolony z takiego typu prezentu, tym bardziej, że to Ty jesteś operatorem kamery i scenarzystką. Zawsze możesz pokazać to co masz najfajniejsze, a i przy okazji ukryć to co Ci nie odpowiada, przez odpowiedni make up, światło i strój. No i fajnie jest też ująć na filmie w dużej mierze to co go np. kręci. Jedni wolą pupę, drudzy cycki a trzeci stopy Także powodzenia !
owieczka_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 08:48   #3
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Erotyczny filmik na prezent?

Takie samo wicie się przy ścianie w ogóle mnie nie kręci ale nie jestem facetem

Zdarzyło mi się raz nagrywać striptiz w prezencie dla mojego TŻ kiedy jeszcze nie mieszkaliśmy razem i był bardzo zadowolony
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 14:46   #4
firanka_89
Przyczajenie
 
Avatar firanka_89
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 29
Dot.: Erotyczny filmik na prezent?

Właśnie wiadomo że wolalabym sama taki nakręcić odpada wtedy element skrępowania przed osobą nagrywającą jednak nie które ujęcia ciężko zrobić samemu :P dochodzi odpowiednie ustawienie kamery i chyba trzeba by robic z wielu ujec zeby wyszly takie fajne urywki jak na filmach w linkach ;]

W movie maker się bawiłam robiąc filmiki ze zdjęć xD ale zrobienie tego typu filmu to juz wyzsza szkola jazdy xd

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

widziałyście gdzieś może podobne koszulki na sprzedaż? takie z dziurami po bokach? jak ta czerwona
firanka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 00:53   #5
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Erotyczny filmik na prezent?

Pomysl fajny, ale wg mnie ten 2 filmik jest straszny. Dziewczyna robi to bardzo sztywno i w ogóle jakoś dziwnie- nic a nic nie widzę tu zmysłowości i lekkości tylko kawął ciała
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 01:19   #6
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Erotyczny filmik na prezent?

W sumie pomysł fajny A może sama wykorzystam niebawem?

Ja kleję filmy i filmiki w programie Ulead VideoStudio - jest nieco skomplikowany, ale wychodzą bosko!
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 12:31   #7
firanka_89
Przyczajenie
 
Avatar firanka_89
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 29
Dot.: Erotyczny filmik na prezent?

Jak dla mnie najgorsza to jest taaaka blokada, że po pierwsze i tak nie zrobię tego tak fajnie jak te laski xD a po drugie ja jak się tak wyginam to w większości nie czuję się zmysłowo tylko głupio ;p ale to chyba bariera w psychice jest
I ten montaż.. eh to przeraża :P

Ulead VideoStudio hmm.. może spróbuję się tym pobawić wersja PL jest dostepna?

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Pomysl fajny, ale wg mnie ten 2 filmik jest straszny. Dziewczyna robi to bardzo sztywno i w ogóle jakoś dziwnie- nic a nic nie widzę tu zmysłowości i lekkości tylko kawął ciała

Ta dziewczyna jest jednym z króliczków playboya ;D aczkolwiek wydaje mi się, że dużą robotę robi odpowiedni montaż (Trzeba zmontować tak żeby pokazywać same zalety, ukrywać wady), np. http://www.youtube.com/watch?v=94C3B...t=HL1390393769
początek tego filmiku jest zmysłowy a praktycznie nie widać dziewczyny - chodzi mi o pierwsze 25 sekund
Ważny jest też podkład muzyczny
firanka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-22, 20:08   #8
johnyboss 248
Raczkowanie
 
Avatar johnyboss 248
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 48
Dot.: Erotyczny filmik na prezent?

Cytat:
Napisane przez firanka_89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Do założenia tego wątku skłoniła mnie chęć zaimponowania swojego TŻ a jednocześnie chęć udowodnienia sobie, że potrafię być seksowna jak dziewczyny w klipach. Mojego TŻ strasznie jarają filmiki typu...
Pokaże wam tutaj kilka pierwszy raz zakładam wątek ale to chyba linki normalnie można wklejać - wcześniej nie pisałam nic na forum tylko czytałam o hula hop

1.
2. http://www.youtube.com/watch?v=WU5So...8w3eZCx4Ly8aez --> ulubiony
3. http://www.youtube.com/watch?v=rWT-h...eature=related

4.
5. http://www.youtube.com/watch?v=SvVMAIZWD1k

Czwarty króciutki i najsłabszy a i tak ma jakiś urok. Piąty dla mnie to już arcydzieło ale bardziej chodzi mi o coś jak 2. Zresztą był taki filmik krązyl na pewo po vimeo zatytuowany Gosia, jak dla mnie swietny był ale nie moge go jakos odnalezc.,,

Nie ma tu porfnografii moim zdaniem dziewczyny sa zmysłowe wszystko jest w dobrym smaku itd. uwazam ze kazdy facet ucieszył by się z takiego prezentu od swojej kobiety.

I tutaj pytania. Miałyście już doczynienia z tworzeniem takiego filmiku?Może któraś z was ma jakieś doświadczenie? Znacie kogoś kto się tym zajmuje ale tak aby i "modelce" było swobodnie? Lub jak zrobić samej coś takiego? Hmm co w ogole sądzicie o takim pomyśle

---------- Dopisano o 01:37 ---------- Poprzedni post napisano o 01:35 ----------

Dodam jeszcze że numer 1 to ulubiony TŻ Ps: chciałabym taką koszulkę ale nigdzie takich nie spotkałam xD
Jezeli moge dodac coś od siebie...
Kochana patrząc na te filmiki musze stwierdzic ze drzemie w Tobie ogromny potencjal... Powiem krótko.... Twoj TZ ma wielkie szczęscie mając taką kobiete jak Ty... Gdyby moja Tżka zrobila mi taką milą niespodziankę na rękach bym ją nosil.... Wierz mi ze bedzie w siódmym niebie....
Są osoby ktore zajmują sie takimi filmami... i robią to profesjonalnie Trzeba tylko wiedziec gdzie takie osoby znalezc.... Choc samemu tez pewnie mozna nagrac cos podobnego... zalezy kto jakie ma umiejętnosci no i sprzęt...
Filmiki są naprawde ekstra Bardzo zmyslowe... podniecające..... i mają to cos Jezeli chodzi o moj gust to podziele zdanie Twego TZ Rowniez jestem za pierwszym filmem... ale te dwie kobiety pewnie dzialają na kazdego faceta...
Z pewnoscią jaki bys nie nagrala bedzie bardzo zadowolony.... Wazne ze masz wspanialy pomyl... i zycze oby wyszlo to jak najlepiej
pozdrawiam
i czekam na efekty pracy

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

tak mnie nakręcil ten temat ze zacząlem oglądac takie filmiki... znalazlem rownie sexy... moze zainspiruje...
http://vimeo.com/channels/vimeogirls/56883104
johnyboss 248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 21:41   #9
firanka_89
Przyczajenie
 
Avatar firanka_89
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 29
Dot.: Erotyczny filmik na prezent?

Dzięki za opinię - jakoś dzięki niej jestem jeszcze bardziej przekonana, że pomysł jest dobry mój TŻ jest dość wymagający (tak mi się przynajmniej wydaje) ;p chociaż czasami się zastanawiam czy to ja nie wymagam od siebie za wiele - wiem, że jak mi taki filmik nie wyjdzie idealnie to pewnie go mu nie pokażę

Wiadomo, że najlepszy efekt byłby jakby zajął się tym ktoś profesjonalnie - niestety jak do tej pory nie znalazłam nikogo kto tworzy takie cudeńka (chyba, że zagranicą). Osoba druga może zrobić o wiele więcej ujęć niż jesteśmy w stanie sami ;] i przede wszystkim zmontować ;/

Dzięki za filmik! Świetny, krótkie szybkie ujęcia a jak znaczące jak już pisałam gdzieś wcześniej krążył po necie filmik zatytuowany gosia z taką śliczną brunetką, jeszcze w troszkę innym stylu ale zamysłowy i pamiętam że muzyka też mi się podobała ale nigdzie nie mogę go znaleźć ;/ ps: jakbyś odnalazł jeszcze jakieś inspirujące filmiki to chętnie obejrzę! ;D
firanka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 22:22   #10
johnyboss 248
Raczkowanie
 
Avatar johnyboss 248
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 48
Dot.: Erotyczny filmik na prezent?

Co masz na mysli " wymagający"
Nie ma sprawy... Jesli znajde cos ciekawego od razu wrzuce tu dla Ciebie
johnyboss 248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 23:09   #11
firanka_89
Przyczajenie
 
Avatar firanka_89
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 29
Dot.: Erotyczny filmik na prezent?

Mam namyśli to że... pracuje w takiej branży że naokoło ma wiele, wiele pięknych kobiet... (modelek) więc automatycznie ma duże porównanie.. xD dużo też naoglądał się tego typu filmików itd i boję się konfrontacji ;/ że jak ja coś takiego zrobię to tylko wydam się śmieszna ;] i strasznie boję się krytyki! <panika> tego że ja się tu postaram mega itd a on mi zacznie mówić że to powinno być inaczej a to lepiej, a czym kręciłam bo lepiej by było takim sprzętem itd.. bla bla bla ;p
A ja jestem perfekcjonistką

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:42 ----------

Nie chcę żeby to wyszło coś takiego http://www.youtube.com/watch?v=SQtfPadd7YU zgrabna dziewczyna, fajnie się rusza ale nijak się to ma do tamtych filmików ;D
firanka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-23, 01:28   #12
firanka_89
Przyczajenie
 
Avatar firanka_89
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 29
Dot.: Erotyczny filmik na prezent?

http://www.youtube.com/watch?v=z9pFZjYtWyY dodaje do kolekcji kurde właśnie tu jest fajnie bo jest pełno drobnych ujęć! Tylko w życiu nie będę umiała tego tak zmontować...
firanka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 10:26   #13
invisible_9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Erotyczny filmik na prezent?

Uważam, że to świetny pomysł! Ja byłbym zachwycony!
Uważam, że powinnaś nagrać go sama. Oczywiście nie nakręcisz filmu takiej jakości jak podałaś wyżej ale liczą się chęci i pomysł. Twój facet na pewno to doceni. Takie filmy są nagrywane przez profesjonalne ekipy filmowe w studiach itp..
A coś tego typu:
http://sexual-feelings.tumblr.com/post/73336357843
invisible_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 22:04   #14
firanka_89
Przyczajenie
 
Avatar firanka_89
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 29
Dot.: Erotyczny filmik na prezent?

Chciałabym coś bardziej zmysłowego co nie pokazuje nic wyraźnie a jednak..
firanka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 23:19   #15
invisible_9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Erotyczny filmik na prezent?

tak wpadłem teraz na taki pomysł....

Może zaproponuj mu, że będziesz jego modelką i zrobisz przed kamerą to co będzie chciał. On będzie operatorem kamery i rezyserem a ty do jego usług. Możesz wynająć pokój w hotelu na jedna noc, w łazience zrobić sie na bóstwo np. ostry makijaż, seksowna bielizna lub jak tylko tż będzie chciał.

Czy to nie jest idealne rozwiązanie? Moim zdaniem tak
invisible_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 23:28   #16
firanka_89
Przyczajenie
 
Avatar firanka_89
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 29
Dot.: Erotyczny filmik na prezent?

Tak jest idealne zwłaszcza że on jest fotografem i sam to proponował ale... tutaj wkradają się bariery... nie będę umiała się na tyle otworzyć.. nie umiem tego wyjaśnić bo już długo jesteśmy razem ale ... tu chyba jest obawa: jak sama to zrobię to zobaczę co jest nie tak i wyrzucę - sama zobacze jak to wyszło, jeśli on to będzie robił to jak wyjdzie to źle.. to od razu to zobaczy i nie ma odwrotu ;D nie umiem tego do końca wyjaśnić :P

Znalazłam jeden już dość wyuzdany filmik i to nie do końca mój klimat przytaczam go ponieważ wydaje mi się że jakość jest gorsza niż w moich pierwszych linkach- widać dokładnie ciało kobiety z jej wadami i zaletami a mimo wszystko chyba fajnie jest zmontowany i nie wyszedł najgorzej. Nie wydaje sie jak poprzednie robiony mega profesjonalnie...
firanka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 09:38   #17
invisible_9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Erotyczny filmik na prezent?

Nie będę Cię namawiał do tego żebyś zrobiła to przy nim skoro nie chcesz.
W takim razie musisz albo mieć jakąś zaufaną osobę przy której nie będziesz się krepowała np przyjaciółkę, która będzie operatorem kamery lub kamerę ustawisz na statywie. Po drugie musisz mieć jakiś pomysł, scenariusz a po trzecie montaż, dodanie muzyki itp (to już drobnostka)
invisible_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 00:36   #18
firanka_89
Przyczajenie
 
Avatar firanka_89
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 29
Dot.: Erotyczny filmik na prezent?

Muzyke już mam z zaufaną osobą hmm było by najlepiej i jest ich kilka aczkolwiek nie wiem jak by na to zareagowały xd jeszcze się zastanawiam czy kogoś angażowac planuję najpierw sama spróbować ze statywem i przyssawkami od kamery sportowej :P a jak będzie mi czegoś brakowało to się przemogę i zaangażuję za pewne którą z koleżanek ;D ale chyba będę musiała walnąć coś mocniejszego przed takim wyginaniem się przy jakiejś kumpeli :P
firanka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 15:34   #19
invisible_9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Erotyczny filmik na prezent?

Im więcej osób zaangazujesz tym lepiej. Oczywiście chodzi mi o osoby jak najbardziej zaufane. Można wtedy jednocześnie kręcić z różnych kątów / miejsc. Każdy może przedstawić swoją opinię oraz wpaść na jakiś ciekawy pomysł. Oczywiście dochodzi tu kwestia stresu. Sadze ze nawet jeśli będziesz sama nagrywala filmik lampka czy dwie wina nie zaszkodza;-) Jaka muzykę wybralas?
invisible_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-25, 16:56   #20
firanka_89
Przyczajenie
 
Avatar firanka_89
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 29
Dot.: Erotyczny filmik na prezent?

http://www.youtube.com/watch?v=u8C-ZTQJIkU Myślę o tej jeszcze nie na 100% ale jakoś mi pasuje ) Nom pewnie lampka dwie okej ale żeby też nie przesadzić bo muszę jednak mieć kontrolę nad tym co robię xD
firanka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-25 17:56:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.