Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-09, 10:05   #1531
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Coś chyba na ich stronie internetowej nie działa, bo przy składaniu zamówienia wskakuje koszt dostawy 20 zł
hmmm a na banerze promocja z okazji Dnia Kobiet -30% na wszystko i darmowa dostawa
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 10:08   #1532
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Też jestem zdziwiona i w dodatku , a jeszcze sporo produktów jest "chwilowo niedostępnych" i to już od początku tej promocji - 5 marca
__________________
No silicone




Edytowane przez jelonki
Czas edycji: 2014-03-09 o 10:10
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 10:37   #1533
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Spotkałyście się moze z odpowiednikiem Chanel Allure Velvet w innych markach? Pomadka idealna dla mnie, ale gama kolorystyczna pozostawia wiele do życzenia, mam ochotę na jakąś ciepłą jasną czerwień, nie wiem skąd mi sie wzięło, ze 38 taka będzie, w domu się zorientowałam dopiero, ze nie jest. Ewentualnie moze były jakieś limitowane kolekcje, w których były ciepłe nawet lekko oranżowe czerwienie z tych pomadek?
Nie koniecznie muszą byc identyczne jak Chanel, byleby były w miare matowe, satynowe, bez drobinek , nie wysuszały ust i wytrzymywały jakiś czas.
Mac się u mnie nie do końca sprawdza od razu mówie, aczkolwiek próbowałam jedynie wykończenia matowego (swoją drogą i tak nie lubie wchodzic do Maca, bo zawsze ktos mi chce od razu doradzać i czuje sie przymuszana do kupna, a ja wole spokojnie obejrzeć i przemyśleć w domu, a od tego nagabywania boje się, ze zaraz kupie coś niepotrzebnego
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 11:18   #1534
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Czy któraś z Was poleca lub używała tusze Lancome, które są obecnie w promocji w Douglasie?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 11:27   #1535
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was poleca lub używała tusze Lancome, które są obecnie w promocji w Douglasie?
Ja miałam tusz z Lancome, a dokładniej Virtuose Byłam z niego bardzo zadowolona i mam zamiar ponownie go kupić w najbliższej przyszłości
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 11:34   #1536
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez gosica Pokaż wiadomość
Dziękuję za porównanie Ja nie miałam w rękach żadnego koloru poza właśnie 257 - który rzeczywiście jest perłowy (na moim jest nazwa 257 Pearl, a teraz nazywa się Venus?). Masz może 442 i mogłabyś wkleić foto jak wygląda na ustach?
Cytat:
Napisane przez gosica Pokaż wiadomość
Dzięki za kod na lakier do paznokci w Douglasie
Właśnie złożyłam zamówienie i dodatkowo właśnie dołożyli lakier, krem clinique dla mężczyzn oraz miniaturę tuszu EL
zamówiłam dla koleżanki diora 442 petillante -dzięki Margo25
Przepraszam dopiero odczytałam, ale widzę że już zdjęcie nie jest potrzebne. Moim zdaniem bardzo dobry wybór - 442
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 11:39   #1537
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Jakie kody wchodza jeszcze w dougim online?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-09, 12:08   #1538
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
W Douglasie od 13-go przy zakupie lakieru do paznokci Anny drugi dostajemy gratis, tylko jeszcze dziewczyny nie wiedzą jakie są kolory gratisów.

W Kielcach jest już Laura Mercier
A w Łodzi ma nie być w ogóle . Macie takie cienie w kremie w takich tubeczkach jak farby olejne? Na stronie online ich nie ma.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 12:30   #1539
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A w Łodzi ma nie być w ogóle . Macie takie cienie w kremie w takich tubeczkach jak farby olejne? Na stronie online ich nie ma.
jesteś pewna, że w Łodzi nie będzie? strasznie chciałam ich baze i podkład obmacać.
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 12:40   #1540
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ciekawa jestem czy to oryginał
http://allegro.pl/clarisonic-mia-2-b...025443294.html
Cena jest okazyjna i w sumie nie wiem czy kupić czy sobie darować
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 12:51   #1541
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem czy to oryginał
http://allegro.pl/clarisonic-mia-2-b...025443294.html
Cena jest okazyjna i w sumie nie wiem czy kupić czy sobie darować

sprzedawca ma też zestaw 24 pedzli Bobbie Brown za 90zł, wiec wątpie, że to oryginał
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-09, 12:53   #1542
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
sprzedawca ma też zestaw 24 pedzli Bobbie Brown za 90zł, wiec wątpie, że to oryginał
O tym samym pomyślałam jak przeglądałam co ten sprzedawca wystawił.
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 13:38   #1543
delilahinsomnia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 002
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem czy to oryginał
http://allegro.pl/clarisonic-mia-2-b...025443294.html
Cena jest okazyjna i w sumie nie wiem czy kupić czy sobie darować
Nie ryzykowałabym..
delilahinsomnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 13:39   #1544
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ktory byś najbardziej poelcała z tych 3 wymienionych bordowych?
wszystkie 3 są fajne ale ja bym wybierała między Solo mate a Wicked, ten pierwszy ma chyba podbicie bardziej wina/bordo a drugi idzie w stronę ciemnej gorzkiej czekolady


Cytat:
Napisane przez Denticoo Pokaż wiadomość
Hm to muszę wrócić do Douglasa. Dziś oglądałam ten kryjący, całkiem niezły, myślę nad nr 107. Pani powiedziała mi , że Skin Illusion jest dobry dla suchych cer a ja mam zdecydowanie mieszaną w stronę tłustej. WOgóle to mi trochę namieszała bo doradziła nr10 z Chanel perfection lumiere. W sumie też wydał mi się ładny choć go nie znam. I teraz to już sama nie wiem.
Ale w końcu kupiłam swój pierwszy Lip perfector z Clarins i jutro zaczynam testy. Wzięłam nr3 nude shimmer.
Skin Illusion to coś dla mnie mam suchą cerę, natomiast z Perfection nie byłam zadowolona ze względu właśnie na rodzaj skóry czułam się w nim wysuszona i naciągnięta, jesdnym słowem czułam go na sobie a tego nie znoszę ale jak masz mieszaną w kierunku tłustej to może się u Ciebie sprawdzi

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Z tego co keidyś tu pisano i czytano z regulaminu sephory wyszło ze ok 6 tys,
zgadza się 6 tys

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
W Douglasie od 13-go przy zakupie lakieru do paznokci Anny drugi dostajemy gratis, tylko jeszcze dziewczyny nie wiedzą jakie są kolory gratisów.
kiedyś była już taka promocja a kolory gratisów co tu duzo mówić strasznie kiepskie... wzięłam 1 szt a za gratis podziękowałam


Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was poleca lub używała tusze Lancome, które są obecnie w promocji w Douglasie?
z Lancome swego czasu to miałam chyba wszystkie możliwe dawne dzieje to były ale pamiętam ze dobre wrażenie zrobił na mnie Virtuose

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A w Łodzi ma nie być w ogóle . Macie takie cienie w kremie w takich tubeczkach jak farby olejne? Na stronie online ich nie ma.
a to nie są te farbki ??
http://www.maccosmetics.pl/product/s...BKI/index.tmpl
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 15:31   #1545
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
wszystkie 3 są fajne ale ja bym wybierała między Solo mate a Wicked, ten pierwszy ma chyba podbicie bardziej wina/bordo a drugi idzie w stronę ciemnej gorzkiej czekolady
Dziękuję, to już wiem, ze Solo Mate chce.
Pomogłas mi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 15:40   #1546
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
jesteś pewna, że w Łodzi nie będzie? strasznie chciałam ich baze i podkład obmacać.
Ręki sobie za to uciąć nie dam, ale pytałam pań w galerii i u Łodzi wg nich ma nie być w ogóle.
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
wszystkie 3 są fajne ale ja bym wybierała między Solo mate a Wicked, ten pierwszy ma chyba podbicie bardziej wina/bordo a drugi idzie w stronę ciemnej gorzkiej czekolady


Skin Illusion to coś dla mnie mam suchą cerę, natomiast z Perfection nie byłam zadowolona ze względu właśnie na rodzaj skóry czułam się w nim wysuszona i naciągnięta, jesdnym słowem czułam go na sobie a tego nie znoszę ale jak masz mieszaną w kierunku tłustej to może się u Ciebie sprawdzi

zgadza się 6 tys

kiedyś była już taka promocja a kolory gratisów co tu duzo mówić strasznie kiepskie... wzięłam 1 szt a za gratis podziękowałam

z Lancome swego czasu to miałam chyba wszystkie możliwe dawne dzieje to były ale pamiętam ze dobre wrażenie zrobił na mnie Virtuose

a to nie są te farbki ??
http://www.maccosmetics.pl/product/s...BKI/index.tmpl
Tak tylko, że mi chodziło o firmę Laura Mercier: http://www.selfridges.com/en/Beauty/...ttribute=Alloy
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 16:16   #1547
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Przepraszam dopiero odczytałam, ale widzę że już zdjęcie nie jest potrzebne. Moim zdaniem bardzo dobry wybór - 442
Dzięki
Ale jeśli masz jakieś foto, to chętnie zobaczę
gosica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 18:09   #1548
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ręki sobie za to uciąć nie dam, ale pytałam pań w galerii i u Łodzi wg nich ma nie być w ogóle.

Tak tylko, że mi chodziło o firmę Laura Mercier: http://www.selfridges.com/en/Beauty/...ttribute=Alloy
Ja go miałam w kolorze Platinum. Wg mnie mocno przeciętny - średnia pigmentacja i kiepska trwałość nawet na bazie. Ale może Tobie będzie się lepiej powieki trzymał, ja mam dosyć tłuste.
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 18:38   #1549
Denticoo
Raczkowanie
 
Avatar Denticoo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 403
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja mialam kiedyś Perfection Lumiere, ale sprzedalam, bo coś mi sie przestalo podobać, teraz wzielam probki i juz wiem co - swiece sie szybko po nim, no i roze/bronzery nie sa takie trwale na tym podkładzie, jak np na Lingerie Guerlaina. A tez mam cere mieszana. Póki co skłaniam sie ku kupnie Diorowego Capture Totale, najlepiej na mnie wypada. Wygrałaby Lingerie, ale kuśwa kolor nie pasuje mi za bardzo do cery
A i jeszcze dodam, ze Perfection Lumeire nr 10 jest dla mnie kolorem idealnym. Gdyby trwalosciowo bylo lepiej ...
No u mnie właśnie też 10 perfection lumiere była super pod względem koloru. A który kolor z Diora najbardziej przypomina tą 10? O Guerlain też myślałam. Ja muszę mieć coś po czym za szybko się nie świecę i wyglądam w miarę ładnie bo pracuję z pacjentem czasem 10h dziennie i czuję się niekomfortowo jak wyglądam koszmarnie.
__________________
Zapraszam do mnie

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-09, 18:58   #1550
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was poleca lub używała tusze Lancome, które są obecnie w promocji w Douglasie?
ja używałam ze 3- ale po każdym strasznie mi rzęsy wypadały
Cytat:
Napisane przez Denticoo Pokaż wiadomość
Hm to muszę wrócić do Douglasa. Dziś oglądałam ten kryjący, całkiem niezły, myślę nad nr 107. Pani powiedziała mi , że Skin Illusion jest dobry dla suchych cer a ja mam zdecydowanie mieszaną w stronę tłustej. WOgóle to mi trochę namieszała bo doradziła nr10 z Chanel perfection lumiere. W sumie też wydał mi się ładny choć go nie znam. I teraz to już sama nie wiem.
Ale w końcu kupiłam swój pierwszy Lip perfector z Clarins i jutro zaczynam testy. Wzięłam nr3 nude shimmer.
lip perfectory są genialne! i ten zapach!

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No tez sie sama pofatygowałałam do hebe
Z bordo/vino podobaja mi sie: Sole Matte, Wicked i Recessionista, sklaniam sie jednak ku temu pierwszemu

Eeeeee, no coś Ty jaką tam idolką
Ale dziękuję za komplement
sole mate jest absolutnie piękny! bierz!

ostatnio go kupiłam i luxedo niedawno wróciłam po jeszcze czarny i teraz mnie kusi big spender no i jeszcze 6 kolorów
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 19:30   #1551
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

dziewczyny, mam pytanie, posiada może któraś paletke Smashbox Full Exposure???
kolory urzekły mnie totalnie, zastanawia mnie czy warta zakupu.
I zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia, skąd taka przebitka w polskiej Sephorze, http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...oczu-/P1728003 215zł, natomiast tu http://www.sephora.com/full-exposure-palette-P383775 49$ (ok 150zł)... nie znam sie na tym i ciekawi mnie ta różnica. Znajoma może mi ją przywieźć ze Stanów i myśle czy warto zainwestować
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 19:47   #1552
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
sole mate jest absolutnie piękny! bierz!

ostatnio go kupiłam i luxedo niedawno wróciłam po jeszcze czarny i teraz mnie kusi big spender no i jeszcze 6 kolorów
Sole Mate mam w planach nie tak dalekich, natomiast na już chciałam Lapis Of Luxury
I podoba mi się Playa Del Platinum, ale nie wiem, czy to stała kolekcja czy le była??

No zauważyłam, ze kupując jedną buteleczkę Essiaka, nie można jakoś na tym poprzestać mimo szczerych cheęci

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Denticoo Pokaż wiadomość
No u mnie właśnie też 10 perfection lumiere była super pod względem koloru. A który kolor z Diora najbardziej przypomina tą 10? O Guerlain też myślałam. Ja muszę mieć coś po czym za szybko się nie świecę i wyglądam w miarę ładnie bo pracuję z pacjentem czasem 10h dziennie i czuję się niekomfortowo jak wyglądam koszmarnie.
Niestety żaden dior nie jest zblizony do 10 Perfection Lumiere. Diory sa bezowo-rozowawe bardziej niestety. Jednak 010 Capture Totale daje u mnie nadzwyczaj dobrze radę W niego będę celować jak znó będą vipy w S , a póki co kupię Pro Long Wear NC15, który też jest idealny do mojej cery I nie swieci się
Chanele coś mi nie podpasowywują pod względem trwałości - świecą się niemiłosiernie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 19:59   #1553
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam pytanie, posiada może któraś paletke Smashbox Full Exposure???
kolory urzekły mnie totalnie, zastanawia mnie czy warta zakupu.
I zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia, skąd taka przebitka w polskiej Sephorze, http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...oczu-/P1728003 215zł, natomiast tu http://www.sephora.com/full-exposure-palette-P383775 49$ (ok 150zł)... nie znam sie na tym i ciekawi mnie ta różnica. Znajoma może mi ją przywieźć ze Stanów i myśle czy warto zainwestować
Ja ją mam. Osobiście jestem zadowolona, cienie śliczne napigmentowane, nie osypują się. trwałe, bardzo łatwo się z nimi pracuje/ blenduje. tylko, że "błyszczące" cienie są naprawde brokatowe, mnie to się podoba, ale wiem że nie wszyscy to lubią. Zawsze możesz sprawdzić na stronie internetowej sephory czy paleta jest dostępna w jakiejś z bliskiej Tobie perfumerii, iść i obmacać.

Apropo przebitki cenowej wszystkie takie kosmetyki są importowane do nas, obciążane są więc najwyższym podatkiem.
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 20:01   #1554
Denticoo
Raczkowanie
 
Avatar Denticoo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 403
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Sole Mate mam w planach nie tak dalekich, natomiast na już chciałam Lapis Of Luxury
I podoba mi się Playa Del Platinum, ale nie wiem, czy to stała kolekcja czy le była??

No zauważyłam, ze kupując jedną buteleczkę Essiaka, nie można jakoś na tym poprzestać mimo szczerych cheęci

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------



Niestety żaden dior nie jest zblizony do 10 Perfection Lumiere. Diory sa bezowo-rozowawe bardziej niestety. Jednak 010 Capture Totale daje u mnie nadzwyczaj dobrze radę W niego będę celować jak znó będą vipy w S , a póki co kupię Pro Long Wear NC15, który też jest idealny do mojej cery I nie swieci się
Chanele coś mi nie podpasowywują pod względem trwałości - świecą się niemiłosiernie
Dziękuję za wszystkie podpowiedzi
__________________
Zapraszam do mnie

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 20:13   #1555
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Na mojej skórze wszystkie testowane podkłady chanel masakrycznie ciemnieją, w dodatku na pomarańczowo

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
W Douglasie od 13-go przy zakupie lakieru do paznokci Anny drugi dostajemy gratis, tylko jeszcze dziewczyny nie wiedzą jakie są kolory gratisów.

W Kielcach jest już Laura Mercier
Gratisowe Anny można sobie samemu wybrać, kupowałam wczoraj trochę i wszystkie kolory sama wybierałam

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
nie wiem, czy to jeszcze aktualna z Twojej strony sprawa, bo wątek przejrzałam pobieżnie - ale chciałam powiedzieć, że str. internetowa sklepu tez ma tą promocję. Chyba bardziej się opłaca zamówić u nich, bo jakbym miała Ci wysyłać z Warszawy to sporo wyjdzie za przesyłkę, bardzo ciężka ta maska :/
a w sklepie dostawa gratis.
Wiem Małgosiu, ale w sklepie online nie ma tej maski.

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Coś chyba na ich stronie internetowej nie działa, bo przy składaniu zamówienia wskakuje koszt dostawy 20 zł
W podsumowaniu zamówienia ten koszt znika Zamawiałam i wysyłka gratis.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 21:10   #1556
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Ja go miałam w kolorze Platinum. Wg mnie mocno przeciętny - średnia pigmentacja i kiepska trwałość nawet na bazie. Ale może Tobie będzie się lepiej powieki trzymał, ja mam dosyć tłuste.
Mam już jedną sztukę w odcieniu gold, ale teraz chciałabym kolor alloy.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 22:29   #1557
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziękuję, to już wiem, ze Solo Mate chce.
Pomogłas mi
Bardzo się cieszę

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość

Gratisowe Anny można sobie samemu wybrać, kupowałam wczoraj trochę i wszystkie kolory sama wybierałam
to wspaniale, uwielbiam lakiery Anny




A ja dziś wróciłam ze Świątyni Zła (czyt. Sephory) z nowym Diorem Overcurl, swoją drogą jakoś szybko mi on zawsze wysycha wzięłam 2 kremy CC do testów: Estee Lauder, Sephorę i nowy podkład Benefitu, jutro spr co to za cuda
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 22:38   #1558
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
A ja dziś wróciłam ze Świątyni Zła (czyt. Sephory) z nowym Diorem Overcurl, swoją drogą jakoś szybko mi on zawsze wysycha wzięłam 2 kremy CC do testów: Estee Lauder, Sephorę i nowy podkład Benefitu, jutro spr co to za cuda
Daj znać, jak testy CC Estee Lauder, ciekawa jestem
Przypomniałam sobie, ze ciągle zapominam wziac próbki podkłądu ysl Liberator
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 08:11   #1559
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A w Łodzi ma nie być w ogóle . Macie takie cienie w kremie w takich tubeczkach jak farby olejne? Na stronie online ich nie ma.
Stoisko jest chyba dopiero od soboty, a w sobotę było takie zamieszanie,że nie było jak pomacać kosmetyków. Jutro będę na zakupach to sprawdzę i dam Ci znać.

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
kiedyś była już taka promocja a kolory gratisów co tu duzo mówić strasznie kiepskie... wzięłam 1 szt a za gratis podziękowałam
Rzeczywiście. Pamiętam tą promocję i widzę ,że chyba tym razem szału też nie będzie.

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Gratisowe Anny można sobie samemu wybrać, kupowałam wczoraj trochę i wszystkie kolory sama wybierałam
No widzisz, a mnie udzieliły informacji,że kolory gratisowe dopiero przyjdą do nich.

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Daj znać, jak testy CC Estee Lauder, ciekawa jestem
Się wetnę ja testowała i kremik sam w sobie fajny efekt pielęgnacyjny daje. Minus za dziadowskie krycie i filtr, a kolor, który u mnie na twarzy się utworzył to takie wakacyjne zjaranie słońcem......trochę zbyt mocne jak na tą porę roku.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 08:40   #1560
Mn1s1ek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 065
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Poszłam wczoraj do Douglasa po próbkę nowego podkładu Lancome - dziś rano patrzę a w pudełeczku dosłownie kropla, nie wystarczyło nawet na pomalowanie całej twarzy....
Mn1s1ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.