Grubsze i gęstsze włosy - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-24, 07:37   #2221
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Sowa06 Pokaż wiadomość
Słomiany zapał to tutaj najgorsze co może być. Naprawdę nie ma co się poddawać, wierzę że dasz sobie radę... W końcu kto nie chciałby mieć ładnych włosów Mam nadzieję że nie zrezygnujesz z tego, naprawdę nie ma co się poddawać, skoro i tak jest dużo lepiej niż było, a i będzie jeszcze lepiej
Dziękuję za słowa wsparcia Naprawdę wiele dają. Myślę, że jak będę systematycznie podcinać, to jeśli naprawdę te baby hair zostają, w końcu odczuję to na ilości. choć fakt, mam włosy cieniowane, ale bardzo delikatnie, bo one mi się układać nie chcą w ogóle, jak są prawie tej samej długości... Tak przynajmniej nabierają objętości i łatwiej mi nad nimi zapanować.
Myślę, że jak skończę zapasy oleju, sięgnę po khadi. Niemal cały czs czytam na jego temat praktycznie same pochwały.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 13:49   #2222
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 323
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Dziękuję za słowa wsparcia Naprawdę wiele dają. Myślę, że jak będę systematycznie podcinać, to jeśli naprawdę te baby hair zostają, w końcu odczuję to na ilości. choć fakt, mam włosy cieniowane, ale bardzo delikatnie, bo one mi się układać nie chcą w ogóle, jak są prawie tej samej długości... Tak przynajmniej nabierają objętości i łatwiej mi nad nimi zapanować.
Myślę, że jak skończę zapasy oleju, sięgnę po khadi. Niemal cały czs czytam na jego temat praktycznie same pochwały.
Też myślałam, żeby kupić ten olej, jednak na razie jego cena jest dla mnie trochę za duża (kiedy indziej kupię, jak trochę odłożę).
Używałaś oleju Sesa?
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 15:35   #2223
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Sowa06 Pokaż wiadomość
Też myślałam, żeby kupić ten olej, jednak na razie jego cena jest dla mnie trochę za duża (kiedy indziej kupię, jak trochę odłożę).
Używałaś oleju Sesa?
W sumie fakt, sporo kosztuje, ale znowu nie na tyle, aby na mnie to zrobiło większe wrażenie, zważając, ile już na to ratowanie włosów poszło... A skoro faktycznie takie ekstra [obyyyyy] to tym bardziej myślę, że nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto.
Tak, używałam. I jestem zadowolona, bo podejrzewam, że to ona głownie przyczyniła się do zahamowania wypadania Teraz priorytetem są odczuwalne na ilości baby hair. Bo generalnie przyrost mam już od kilku miesięcy i o różnej długości, ale jak pisałam, na objętości zmian nie uświadczam A przy szybkości, z jaką rosną moje włosy, powinnam zauważyć już dawno...
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 16:48   #2224
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 323
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
W sumie fakt, sporo kosztuje, ale znowu nie na tyle, aby na mnie to zrobiło większe wrażenie, zważając, ile już na to ratowanie włosów poszło... A skoro faktycznie takie ekstra [obyyyyy] to tym bardziej myślę, że nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto.
Tak, używałam. I jestem zadowolona, bo podejrzewam, że to ona głownie przyczyniła się do zahamowania wypadania Teraz priorytetem są odczuwalne na ilości baby hair. Bo generalnie przyrost mam już od kilku miesięcy i o różnej długości, ale jak pisałam, na objętości zmian nie uświadczam A przy szybkości, z jaką rosną moje włosy, powinnam zauważyć już dawno...
Nie martw się, naprawdę. Wkrótce baby hair się pojawią, tylko musisz trafić na odpowiedni produkt. Miejmy nadzieję że khadi się nim okaże
Po jego wypróbowaniu napisz oczywiście czy się sprawdził
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 17:24   #2225
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Sowa06 Pokaż wiadomość
Nie martw się, naprawdę. Wkrótce baby hair się pojawią, tylko musisz trafić na odpowiedni produkt. Miejmy nadzieję że khadi się nim okaże
Po jego wypróbowaniu napisz oczywiście czy się sprawdził
Chyba największy wysyp miałam po joannie rzepie i sie tak dziś zastanawiałam, czy nie wrócić... No nic, mam mydełko Sesa, niedługo zacznę go używać. Co do Khadi, to pewnie nie wcześniej niż za dwa miesiące nabędę, bo mam ok 1,5 butelki samorobnego olejku i zanim zużyje, minie trochę, bo oleje są wydajne Ale oczywiście dam znać
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 18:26   #2226
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 323
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Chyba największy wysyp miałam po joannie rzepie i sie tak dziś zastanawiałam, czy nie wrócić... No nic, mam mydełko Sesa, niedługo zacznę go używać. Co do Khadi, to pewnie nie wcześniej niż za dwa miesiące nabędę, bo mam ok 1,5 butelki samorobnego olejku i zanim zużyje, minie trochę, bo oleje są wydajne Ale oczywiście dam znać
Skoro po joannie było w porządku, to czemu by nie spróbować drugi raz?
Chciałabym, aby moje oleje też były wydajne... Ale przy mojej grubości i długości to jest chyba niemożliwe
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 19:11   #2227
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Sowa06 Pokaż wiadomość
Skoro po joannie było w porządku, to czemu by nie spróbować drugi raz?
Chciałabym, aby moje oleje też były wydajne... Ale przy mojej grubości i długości to jest chyba niemożliwe
Chyba tak zrobię Ale mam przerwę, bo niedawno całkiem skończyłam już drugą kurację i teraz zmieniłam całkowicie. Ale chyba największy przyrost zauważyłam właśnie po rzepie.
Ja akurat sięgam przede wszystkim po oleje na porost/ przeciw wypadaniu, wiec idą tylko na skalp/ bo na długości mijałoby się z celem Wręcz unikam olejowania ze względu na ich marna ilość, aby nie obciążyć dodatkowo. Czasem tylko jak zostanie coś na dłoniach to przejadę po długości no i zawsze traktuję też końce.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-31, 22:41   #2228
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 323
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Chyba tak zrobię Ale mam przerwę, bo niedawno całkiem skończyłam już drugą kurację i teraz zmieniłam całkowicie. Ale chyba największy przyrost zauważyłam właśnie po rzepie.
Ja akurat sięgam przede wszystkim po oleje na porost/ przeciw wypadaniu, wiec idą tylko na skalp/ bo na długości mijałoby się z celem Wręcz unikam olejowania ze względu na ich marna ilość, aby nie obciążyć dodatkowo. Czasem tylko jak zostanie coś na dłoniach to przejadę po długości no i zawsze traktuję też końce.
Chyba też zacznę stosować trochę oleju na same końcówki.
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 15:44   #2229
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Sowa06 Pokaż wiadomość
Chyba też zacznę stosować trochę oleju na same końcówki.
Ja praktycznie przed każdym myciem nakładałam olej na skalp, ale wiadomo, zawsze coś jednak znalazło się na długości... Myłam jednak potem zawsze dwa razy mocno oczyszczającym szamponem. Tak jak do niedawno wszystko było ok, tak od kilku tygodni zauważyłam znacznie szybsze przetłuszczanie włosów. Nie wiem, czym spowodowane, bo akurat niczego w pielęgnacji nie zmieniałam. Jednak przy ostatnim myciu nie miałam czasu na olej i musiałam szybko wymyć włosy, więc zrezygnowałam... I teraz po kilku dniach [!] moje włosy wyglądają lepiej, niż ostatnio na drugi dzień... Już sama nie wiem, co w takim wypadku robić. A mam ok 1,5 butelki własnej mieszanki i chciałam ten Khadi kupić.
Natomiast jestem w trakcie używania wcierki od dermatologa, jak się skończy, zamierzam wypróbować placentę w ampułkach. Liczę, że ona co nieco pobudzi do wzrostu...
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 16:23   #2230
Smerfetka22
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 405
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Ja praktycznie przed każdym myciem nakładałam olej na skalp, ale wiadomo, zawsze coś jednak znalazło się na długości... Myłam jednak potem zawsze dwa razy mocno oczyszczającym szamponem. Tak jak do niedawno wszystko było ok, tak od kilku tygodni zauważyłam znacznie szybsze przetłuszczanie włosów. Nie wiem, czym spowodowane, bo akurat niczego w pielęgnacji nie zmieniałam. Jednak przy ostatnim myciu nie miałam czasu na olej i musiałam szybko wymyć włosy, więc zrezygnowałam... I teraz po kilku dniach [!] moje włosy wyglądają lepiej, niż ostatnio na drugi dzień... Już sama nie wiem, co w takim wypadku robić. A mam ok 1,5 butelki własnej mieszanki i chciałam ten Khadi kupić.
Natomiast jestem w trakcie używania wcierki od dermatologa, jak się skończy, zamierzam wypróbować placentę w ampułkach. Liczę, że ona co nieco pobudzi do wzrostu...
By może Twoje włosy są już odpowiednio nawilżone i to powoduje szybsze przetłuszczanie
Z mojej strony proponuję Ci odpowiedni masaż skóry głowy, który powinnaś robic przed i po aplikacji wcierki.
Możesz zajrzec na mojego bloga lub na bloga Anwen.
U mnie jeszcze pół roku temu było podejrzenie łysienia hormonalnego. W efekcie wyszło, że to wypadanie telogenowe.
Po 3 miesiącach kuracji którą stosuję wreszcie mogę powiedziec, że opanowałam wypadanie jak również, że moje włosy zaczynają odrstac.Ale przede mną jeszcze długa droga.....
__________________
Bloguję

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Smerfetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 09:13   #2231
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Smerfetka22 Pokaż wiadomość
By może Twoje włosy są już odpowiednio nawilżone i to powoduje szybsze przetłuszczanie
Z mojej strony proponuję Ci odpowiedni masaż skóry głowy, który powinnaś robic przed i po aplikacji wcierki.
Możesz zajrzec na mojego bloga lub na bloga Anwen.
U mnie jeszcze pół roku temu było podejrzenie łysienia hormonalnego. W efekcie wyszło, że to wypadanie telogenowe.
Po 3 miesiącach kuracji którą stosuję wreszcie mogę powiedziec, że opanowałam wypadanie jak również, że moje włosy zaczynają odrstac.Ale przede mną jeszcze długa droga.....
Zawsze staram sie go wykonywać, aczkolwiek nie wiem, czy robię to dobrze... Ale lepsze pobudzenie krążenia jakiekolwiek niż żadne
W wolniejszej chwili z przyjemnością zapoznam się z lekturą.
Mi lekarka zleciła badania, ale musiałabym je robić w trakcie okresu, a jakoś nie mam zazwyczaj czasu i sposobności, poza tym, mówiła, że są kosztowne, a aktualnie pieniądzem nie grzeszę... Wolę wydać na skuteczne preparaty na odrost, tak szczerze mówiąc.
Ja na chwilę obecna postanowiłam nakładać olej do drugie mycie i zobaczę, czy coś się zmieni. Jeśli nie, to chyba zrezygnuję... Wypadanie całkiem opanowane, wiec teraz zależy mi na odroście. Dlatego myślę o tej placencie. Pewnie zamówię od razu dwa opakowania, żeby faktycznie jakaś kuracja była. Powoli zastanawiam sie też, na co mogłabym zamienić sufrin. Jeszcze nie teraz, ale za jakiś czas warto spróbować czegoś nowego. Na chwilę obecną dermatolog włączył mi jeszcze cynk i biotebal. No i biorę wapno nieustannie, paznokcie mi dziękują
We wtorek natomiast podetnę sporo włosy. Znowu...
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-04, 09:32   #2232
Smerfetka22
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 405
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Zawsze staram sie go wykonywać, aczkolwiek nie wiem, czy robię to dobrze... Ale lepsze pobudzenie krążenia jakiekolwiek niż żadne
W wolniejszej chwili z przyjemnością zapoznam się z lekturą.
Mi lekarka zleciła badania, ale musiałabym je robić w trakcie okresu, a jakoś nie mam zazwyczaj czasu i sposobności, poza tym, mówiła, że są kosztowne, a aktualnie pieniądzem nie grzeszę... Wolę wydać na skuteczne preparaty na odrost, tak szczerze mówiąc.
Ja na chwilę obecna postanowiłam nakładać olej do drugie mycie i zobaczę, czy coś się zmieni. Jeśli nie, to chyba zrezygnuję... Wypadanie całkiem opanowane, wiec teraz zależy mi na odroście. Dlatego myślę o tej placencie. Pewnie zamówię od razu dwa opakowania, żeby faktycznie jakaś kuracja była. Powoli zastanawiam sie też, na co mogłabym zamienić sufrin. Jeszcze nie teraz, ale za jakiś czas warto spróbować czegoś nowego. Na chwilę obecną dermatolog włączył mi jeszcze cynk i biotebal. No i biorę wapno nieustannie, paznokcie mi dziękują
We wtorek natomiast podetnę sporo włosy. Znowu...
Jak próbowałam masować głowę palcami, to chyba więcej przynosiło mi to szkody niż pożytku. W sensie wyrywałam dużo włosów i tak naprawdę ten pseudo masaż nie działał. Dopiero szczotka z dzika przyniosła efekty. Ale każdy musi dojść tak naprawdę do swojej metody
__________________
Bloguję

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Smerfetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 13:53   #2233
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Smerfetka22 Pokaż wiadomość
Jak próbowałam masować głowę palcami, to chyba więcej przynosiło mi to szkody niż pożytku. W sensie wyrywałam dużo włosów i tak naprawdę ten pseudo masaż nie działał. Dopiero szczotka z dzika przyniosła efekty. Ale każdy musi dojść tak naprawdę do swojej metody
To ja wykonuję takie lekko koliste ruchy od nasady i kieruję się ku dołowi, jak już coś tam poczuję Po prostu w ten sposób 'wsmarowuję' kosmetyk w skalp.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 14:06   #2234
Smerfetka22
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 405
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
To ja wykonuję takie lekko koliste ruchy od nasady i kieruję się ku dołowi, jak już coś tam poczuję Po prostu w ten sposób 'wsmarowuję' kosmetyk w skalp.
No i dobrze, ważne, że coś robisz. Od jak dawna wykonujesz masaż?? Bo ja od 3 miesiecy i dopiero teraz widzę efekty
__________________
Bloguję

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Smerfetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 15:27   #2235
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Smerfetka22 Pokaż wiadomość
No i dobrze, ważne, że coś robisz. Od jak dawna wykonujesz masaż?? Bo ja od 3 miesiecy i dopiero teraz widzę efekty
Kilka miesięcy świadomie, ale dokładnie ciężko mi stwierdzić, ile tak dokładnie, Może ze 4, 5..? Ja jednak efektów nie widzę żadnych jeśli chodzi o całokształt w walce Tzn nie odrastają
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 07:11   #2236
Smerfetka22
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 405
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Kilka miesięcy świadomie, ale dokładnie ciężko mi stwierdzić, ile tak dokładnie, Może ze 4, 5..? Ja jednak efektów nie widzę żadnych jeśli chodzi o całokształt w walce Tzn nie odrastają
Wobec tego będę Cię cały czas namawiała na szczotkę z dzika
__________________
Bloguję

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Smerfetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 09:41   #2237
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Smerfetka22 Pokaż wiadomość
Wobec tego będę Cię cały czas namawiała na szczotkę z dzika
Ja mam od jakiegoś czasu na oku taką szczotkę silikonową do masażu. Ma bardzo krótkie wypustki, więc podejrzewam, że jest delikatna. Ale nie wiem, czy jednak przy moich problemach to się tak do końca sprawdzi Czasem myślę, że już zostanę z taką ilością włosów, jaką mam Najważniejsze jest, aby znów wypadać nie zaczęły...
W przyszłym tyg idę do nowego endokrynologa, może ona coś świeżego wprowadzi w moje leczenie, albo chociaż ustawi inaczej dawkę hormonów. Wczoraj miałam też badania i wyszły ok, ale w sumie parametry normy są całkiem rozległe, więc może wystarczy troszkę zwiększyć lub zmniejszyć..? Jak na razie ani dermatolog ani endokrynolog niczego nie wniósł w moje włosowe kuracje i tak naprawe pomogłam sobie sama. Jakbym miała na nich liczyć i stosować tylko to, co mi polecali, to bym była łysa chyba, a z pewnością włosy leciały by mi dalej... A jak sugeruję, że chcę teraz coś na wzrost, to i tak przepisują mi to, co dawali na początku i co raczej na wypadanie działa, a u mnie nie działało na nic... A mi samej pomysły się niestety kończą.
Oczywiście leczę się prywatnie i państwowo...
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 09:55   #2238
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 323
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Polecam Wam peeling skóry głowy, tak około raz na tydzień
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 10:37   #2239
Smerfetka22
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 405
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

No z tym peelingiem to też tak do końca nie jest ok, bo np u mnie się wogóle nie sprawdził. Ale wiem, że wiele osób jest zachwycone. Ja po moich problemach z wypadaniem nie zaryzykowałabym drugi raz.

Nie wiem czy to Ci pomoże w jakiś sposób, ale napiszę po kolei co ja robię.
Przed każdym myciem:
1.masaż szczotką z dzika
2. wcierka (np Radical, Jantar lub inna którą chcemy skończyć)
3. masaż szczotką znów

I to sobie trzymam ok 3-4godzin, w między czasie nakładam jakiś olej na końce, maskę, odżywkę i co tam tylko chcesz

Po myciu:
1.masaż szczotką z dzika
2. wcierka Revitax
3. masaż szczotką z dzika

Między myciami robię to co po myciu.

Wiem, że jest to upierdliwe, ale jeśli się walczy o wzrost nowych włosów to trzeba się poświęcić
__________________
Bloguję

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Smerfetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-05, 11:42   #2240
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Ja już tyle czasu i pieniędzy poświęciłam włosom, że stało się to moją codziennością; dodatkowa czynność mnie nie przerazi Ale nie robiłam masażu przed, tylko w trakcie aplikacji, może spróbuję i to coś zmieni..?
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 13:03   #2241
Smerfetka22
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 405
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Ja już tyle czasu i pieniędzy poświęciłam włosom, że stało się to moją codziennością; dodatkowa czynność mnie nie przerazi Ale nie robiłam masażu przed, tylko w trakcie aplikacji, może spróbuję i to coś zmieni..?
Mam taką swoją teorię, że masaż przed przygotowywuje skórę na przyjęcie wcierki, a masaż po wiadomo.
__________________
Bloguję

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Smerfetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 15:39   #2242
Granuaile
Przyczajenie
 
Avatar Granuaile
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 24
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Udzielam się na wątku, ponieważ jestem załamana.
Nigdy nie miałam jakiś szczególnie grubych włosów, ale również nie były bardzo cieniutkie. Niestety parę miesięcy temu włosy zaczęły wypadać mi na potęgę. Niedawno usłyszałam werdykt - niedoczynność tarczycy. Zanim dowiedziałam się o chorobie stosowałam kilka odżywek i wcierek. Włosy co prawda przestały wypadać, ale nie wróciły do swojej dawnej objętości. Od około tygodnia biorę leki na niedoczynność i tran, ale chciałabym się dowiedzieć czy jest w ogóle możliwość aby włoski wróciły do starego stanu :c
Wieczorem albo jutro mogę wkleić stan włosów kiedyś/teraz jeśli to potrzebne...
edit : jednak udało mi się dzisiaj dodać zdjęcia
kłos przed :

kłos po :
__________________
“If there’s one thing I know, it’s that there’s some people in this world who you can just love and love and love no matter what.”

“Do you love him?"
Deryn swallowed, then pointed at the screen. "He makes me feel like that. Like flying.”

Edytowane przez Granuaile
Czas edycji: 2013-11-05 o 17:02
Granuaile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 06:56   #2243
Smerfetka22
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 405
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Granuaile Pokaż wiadomość
Udzielam się na wątku, ponieważ jestem załamana.
Nigdy nie miałam jakiś szczególnie grubych włosów, ale również nie były bardzo cieniutkie. Niestety parę miesięcy temu włosy zaczęły wypadać mi na potęgę. Niedawno usłyszałam werdykt - niedoczynność tarczycy. Zanim dowiedziałam się o chorobie stosowałam kilka odżywek i wcierek. Włosy co prawda przestały wypadać, ale nie wróciły do swojej dawnej objętości. Od około tygodnia biorę leki na niedoczynność i tran, ale chciałabym się dowiedzieć czy jest w ogóle możliwość aby włoski wróciły do starego stanu :c
Wieczorem albo jutro mogę wkleić stan włosów kiedyś/teraz jeśli to potrzebne...
edit : jednak udało mi się dzisiaj dodać zdjęcia
kłos przed :

kłos po :
Mam nadzieję, że Ci się poprawi po tych lekach, ale z reguły jest tak że na odrost potrzeba dwa razy tyle czasu ile trwało wypadanie. Np jesli rok leciały Ci włosy, to do dawnego stanu powrócą po 2 latach.
Ciężki temat- może zainwestuj w jakąś profesjonalną serię do włosów wypadających: Revitax, Seboradin, Dermena, zacznij robić masaż (ze swojej strony polecam do tego celu szczotkę z dzika ). Moja wspólokatorka też ma ten problem co Ty i ona systematycznie wciera kozieradkę.
3mam kciuki żeby było ok.
__________________
Bloguję

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Smerfetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 07:20   #2244
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Granuaile Pokaż wiadomość
Udzielam się na wątku, ponieważ jestem załamana.
Nigdy nie miałam jakiś szczególnie grubych włosów, ale również nie były bardzo cieniutkie. Niestety parę miesięcy temu włosy zaczęły wypadać mi na potęgę. Niedawno usłyszałam werdykt - niedoczynność tarczycy. Zanim dowiedziałam się o chorobie stosowałam kilka odżywek i wcierek. Włosy co prawda przestały wypadać, ale nie wróciły do swojej dawnej objętości. Od około tygodnia biorę leki na niedoczynność i tran, ale chciałabym się dowiedzieć czy jest w ogóle możliwość aby włoski wróciły do starego stanu :c
Wieczorem albo jutro mogę wkleić stan włosów kiedyś/teraz jeśli to potrzebne...
edit : jednak udało mi się dzisiaj dodać zdjęcia
kłos przed :

kłos po :
Mam podobny problem, bo moja utrata włosów także wiąże się z problemami z tarczycą [no i odchudzanie...]. Z tym, że mi dermatolog powiedziała, że i przy niedoczynności i nadczynności lecą. A dodatkowo ja weszłam z niedoczynności w nadczynność.
Moja walka trwa już ponad trzy lata Na razie nie ma większej poprawy niestety i lamentuję, bo mi włosy nie chcą odrosnąć. Jednak całe szczęście, że już tak nie lecą, ale doskonale znam ten ból, bo zawsze miałam grube, gęste włosy, a teraz kilka kosmyków dłuższych, dlatego wczoraj zdecydowałam sie na ścięcie dobrych kilkanaście cm. W czasie walki oczywiście sporo już z długości mi poleciało, ale ja mam to szczęście, że włosy rosną mi bardzo szybko. Tylko z długości niestety. Ale uznałam, że kilaka długich piórek nie wygląda korzystnie, a tak niech sobie dojdą powoli do siebie.
Powiem Ci, że u mnie za wypadanie i ogólnie na pojawienie się baby hair najbardziej pomogło:
vitapil od środka, na skalp olej Sesa, maska drożdżowa Agafii, joanna rzepa [ta w butelce z aplikatorem]. Biorę także od ok roku wapno jelfy. Ale ciągle próbuję kolejnych produktów, co kilka miesięcy zmieniam kuracje. Chce także wypróbować olej Khadi na porost, wiele osób baaardzo go poleca. I placentę w ampułkach.
Powiem Ci, że najważniejsze jest nie poddawać się i uzbroić w cierpliwość. No i od siebie polecam kuracje kilkumiesięczne, po jednym czy dwóch opakowaniach nie ma raczej co liczyć na efekty [choć po rzepie joanny miałam odrost już po butelce w zasadzie]. Warto też wszelkie maski czy oleje trzymać pod folią/czepkiem i ręcznikiem.
Trzymam kciuki
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 16:49   #2245
Granuaile
Przyczajenie
 
Avatar Granuaile
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 24
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Dziękuję za odpowiedzi
Włosy wypadają mi już wiele wiele mniej, w zasadzie prawie w ogóle nie znajduje na ubraniu czy meblach pojedynczych włosków. Baby hair mam sporo i dość szybko rosną. Strasznie dobija mnie jak tych włosów jest mało :c Mam nadzieję, że obie doczekamy się chwili kiedy włosy będą tak piękne jak kiedyś
__________________
“If there’s one thing I know, it’s that there’s some people in this world who you can just love and love and love no matter what.”

“Do you love him?"
Deryn swallowed, then pointed at the screen. "He makes me feel like that. Like flying.”
Granuaile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 17:18   #2246
gosita213
Zadomowienie
 
Avatar gosita213
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Blachownia k/Czestochowy
Wiadomości: 1 731
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Mi włosy zaczęły wypadać na potęgę jakieś 5 lat temu, to była masakra bo byłam w trakcie zapuszczania no i zaczęła sie moja przygoda z polepszaczami włosowymi zaczęłam od naturalnych wcierek z ziół, póżniej maski, suplementacja, w końcu poszłam do dermatologa. 2,5 roku temu już sie poddałam, miałąm włosy prawie do pasa i ścięłam na chłopaka, dosłownie miałąm krótsze włosy niż mój brat regularnie chodziłam na strzyżenie co ok dwa miesiące aż w końcu zachciało mi sie znowu zapuszczać w tej chwili mam już włosy do łopatek widzę znaczną różnicę w jakości włosa. przede wszystkim jest ich więcej, są gęściejsze na strzyżeniu byłam ostatnio przed świętami bożonarodzeniowymi 2012 i o dziwo wogóle mi sie nie rozdwajają ale zrezygnowałam całkowicie z farbowania (a męczyłąm włosy jakieś 10 lat), wole nie prostuję, nie używam pianek, żeli, lakierów, jedynie maski, odżywki, jedwab, i staram sie jak najmniej suszyć. więc doszłam do wniosku że w moim przypadku wyeliminowanie tego wszystkiego pomogło TŻ sie lubi nimi bawić i często mi mówi że w końcu mam włosy
__________________
Wiem jak trudno jest znalezc milosc. Kiedy znajdziesz kogos, trzeba korzystac z okazji. Nie mozesz tylko siedziec i liczyc na to, ze jutro tu bedzie, bo czasami – bum! Nie ma go. I nie masz nikogo. Hilda, Ugly Betty

góra - 23.09.2013
dół i wyciągi - 03.01.2014
gosita213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 15:27   #2247
Granuaile
Przyczajenie
 
Avatar Granuaile
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 24
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Hej ;3
Mama kupiła mi dzisiaj serum Joanna - Rzepa oraz, również z joanny, Kurację wzmacniającą w ampułkach i dzisiaj zacznę stosować, mam nadzieję że będzie poprawa : D jutro idę również nieco obciąć włosy, zwłaszcza zniszczone końcówki żeby nieco je wzmocnić ;3 Mam zamiar także zacząć pić drożdże albo pokrzywę. Ostro się wzięłam za te włosy i nie odpuszczę im tym razem
__________________
“If there’s one thing I know, it’s that there’s some people in this world who you can just love and love and love no matter what.”

“Do you love him?"
Deryn swallowed, then pointed at the screen. "He makes me feel like that. Like flying.”
Granuaile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 07:40   #2248
Smerfetka22
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 405
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Granuaile Pokaż wiadomość
Hej ;3
Mama kupiła mi dzisiaj serum Joanna - Rzepa oraz, również z joanny, Kurację wzmacniającą w ampułkach i dzisiaj zacznę stosować, mam nadzieję że będzie poprawa : D jutro idę również nieco obciąć włosy, zwłaszcza zniszczone końcówki żeby nieco je wzmocnić ;3 Mam zamiar także zacząć pić drożdże albo pokrzywę. Ostro się wzięłam za te włosy i nie odpuszczę im tym razem
Pamiętaj, że każda kuracja musi trwać kilka miesięcy, po jednym opakowaniu Ci się nie poprawi.
3 mam kciuki.
__________________
Bloguję

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Smerfetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 17:31   #2249
Granuaile
Przyczajenie
 
Avatar Granuaile
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 24
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Smerfetka22 Pokaż wiadomość
Pamiętaj, że każda kuracja musi trwać kilka miesięcy, po jednym opakowaniu Ci się nie poprawi.
3 mam kciuki.
Dziękuję ci bardzo :3
Byłam dzisiaj u fryzjerki, obcięłam sporo, ale dzięki temu wreszcie mam zdrowe, grube końcówki, włosy wyglądają na gęstsze. Usłyszałam od fryzjerki, że mam dużo bejbików i jak urosną to dość mocno zgęstnieją mi włosy
Czy któraś z was, dziewczyny, mogłaby mi poradzić jak stosować olejek rycynowy do wzmocnienia włosów? Słyszałam coś o podgrzaniu, ale sama nie wiem...
__________________
“If there’s one thing I know, it’s that there’s some people in this world who you can just love and love and love no matter what.”

“Do you love him?"
Deryn swallowed, then pointed at the screen. "He makes me feel like that. Like flying.”
Granuaile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 18:25   #2250
gosita213
Zadomowienie
 
Avatar gosita213
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Blachownia k/Czestochowy
Wiadomości: 1 731
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Granuaile Pokaż wiadomość
Dziękuję ci bardzo :3
Byłam dzisiaj u fryzjerki, obcięłam sporo, ale dzięki temu wreszcie mam zdrowe, grube końcówki, włosy wyglądają na gęstsze. Usłyszałam od fryzjerki, że mam dużo bejbików i jak urosną to dość mocno zgęstnieją mi włosy
Czy któraś z was, dziewczyny, mogłaby mi poradzić jak stosować olejek rycynowy do wzmocnienia włosów? Słyszałam coś o podgrzaniu, ale sama nie wiem...
Parę lat temu robiłam taką maskę. Olejek rycynowy, jajko, nafta kosmetyczna, taka papka z tego wychodzi i nakładałam na włosy i na to woreczek i ciepły ręcznik. Ok godziny i mycie, niekiedy zostawiałam na noc.
__________________
Wiem jak trudno jest znalezc milosc. Kiedy znajdziesz kogos, trzeba korzystac z okazji. Nie mozesz tylko siedziec i liczyc na to, ze jutro tu bedzie, bo czasami – bum! Nie ma go. I nie masz nikogo. Hilda, Ugly Betty

góra - 23.09.2013
dół i wyciągi - 03.01.2014
gosita213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-29 19:04:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.