Zdjęcia ślubne-czy drogo? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-25, 06:48   #1
gosia2121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 27

Zdjecia slubne-Czy drogo?


Witam
Byłam wczoraj u fotografa umowic sie na sesje zdjeciowa(zdjecia studyjne)powiedział mi ze koszt zdjec to: 150 zł za trzy ujecia.Czy to jest rosadna cena?Czy jedno ujecie to 1 zdjecie?
Pozdrowienia
gosia2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 07:09   #2
joasia25
Raczkowanie
 
Avatar joasia25
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 248
Dot.: Zdjecia slubne-Czy drogo?

Hmmm wydaje mi się, że drogo. My płaciliśmy za album ślubny, w ktorym były zdjęcia w sesji plenerowej (35 zdjęć, ok 15x21) wraz z płytą CD, na której były wszystkie zdjęcia i te "obrobione", które były wklajone do albumu oraz wszystkie pozostałe (ok 160). Czyli razem na płycie było ok 200 zdjęć. To wszystko kosztowało 650 PLN wraz z kubkiem z naszym wizerunkiem

Możliwe, że 150 PLN za 3 ujęcia, ale może masz możliwość zamówienia w tej cenie X ilości odbitek. Czy wraz ze zdjęciami dostajesz płytę lub kliszę??? aby później dodrukowac zdjęcia dla rodziny, przyjaciół, znajmowych???
joasia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 14:07   #3
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: Zdjecia slubne-Czy drogo?

raczej standardowa ... zwykle za 1 ujecie płaci się 45-50zł oznacza to 1 zdjęcie w formacie 15X21 kolejna odbitka może być tańsza (choć niekoniecznie) Pewnie jak zamówisz pełen pakiet czyli to o czym pisała moja poprzedniczka wyjdzie ci taniej
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 14:23   #4
kasiak-22
Raczkowanie
 
Avatar kasiak-22
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 153
Dot.: Zdjecia slubne-Czy drogo?

chyba trochę dużo... Ale jak jest dobry fotograf to warto tyle zapłacić. My płaciliśmy 400 za 72 zdjęcia (plener+reportaż), ale nie jestem zadowolona. Zdjęcia takie jakieś... zwyczajne
kasiak-22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 19:57   #5
Ejva
Zadomowienie
 
Avatar Ejva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 417
GG do Ejva
Dot.: Zdjecia slubne-Czy drogo?

O my gooooooodnesss
to mnie fotograf sypnal cenami:
12 duzych plenerowych - 600, 36 reportazowych - 250 !!!
BTW - moze ktos zna godnego polecenia fotografa z Tychow badz okolic
__________________
A+E=JKD

Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me
Ejva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 20:40   #6
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: Zdjecia slubne-Czy drogo?

Niestety fotografowie i kamerzyści (jak by się zmówili) wykorzystują fakt że każdy chce mieć pamiątkę z tego dnia i rządają dużej kasy a czasami poziom ich usług pozostawia wiele do życzenia no ale co zrobić :-( ...
Czasem warto poprosic znajomego który ma smykałke do fotografi i posiada lustrzanke żeby wam zrobił zdjecia do tego znaleść kawałek zieleni i efekt dużo razy lepszy niz w studio a i zanacznie taniej.
Ja sama robie znajomym zdjęcia i to Zenitem i naprawde wychodzą superrr
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 22:13   #7
smakjapka
Raczkowanie
 
Avatar smakjapka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk
Wiadomości: 31
Dot.: Zdjecia slubne-Czy drogo?

Zgadzam się z przedmówczynią Ja poprosiłam wujka - ma cyfrową lustrzankę i zdolności plastyczne, więc mam nadzieję, że efekt będzie pozytywny. Zrobiłam to nie tylko z powodów finansowych. Przede wszystkim - NIE CIERPIĘ tej arogancji i braku delikatności, gdy fotograf robi każdemu zdjęcia z odległości 15 cm, niemalże włazi między młodych w czasie składania przysięgi... Kilka razy już się z tym spotkałam na ślubach znajomych i stwierdziłam, że nie chcę czegoś takiego u siebie
__________________
...'cause the things that I prize
like the stars in the skies
all are free...
smakjapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-26, 22:13   #8
grafi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9
Dot.: Zdjecia slubne-Czy drogo?

moja droga polecam http://www.fotogemini.sxx.pl/fotogem...rel="nofollow" target=kontakt jest tam do obejrzenia galeria i podany cennik. ja dzisiaj umówiłam się z nimi na sesję, a to już 1 szego października.
grafi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 08:40   #9
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Zdjecia slubne-Czy drogo?

Cytat:
Napisane przez grafi
moja droga polecam http://www.fotogemini.sxx.pl/fotogem...rel="nofollow" target=kontakt jest tam do obejrzenia galeria i podany cennik. ja dzisiaj umówiłam się z nimi na sesję, a to już 1 szego października.
ja też się na te PAnie zdecydowałam grafi będę wdzięczna za informację, jak było i czy jesteś zadowolona
Pozdrawiam!

jeżeli komuś się wydaje, złaci za fotografa, to ja wam zaraz pokażę co to jest drogo zdjęcia co prawda mają świetne ale ceny takie lekko kosmiczne

* reportaż z uroczystości ślubnej – 800 zł.



* sesja studyjna:

* 7 -10 póz – cena za pozę – 80 zł.

* powyżej 10 póz – cena za pozę – 60 zł.

* powyżej 20 póz – cena za pozę – 50 zł.



* sesja plenerowa STANDARD – 800 zł.



* sesja plenerowa MAX – od 2.500 zł.



* 3 godziny reportażu (przygotowania lub przyjęcie) – 700 zł.

PAKIET „14” – cena 1.400 zł.
PAKIET „17” – cena 1.700 zł.
PAKIET „22” – cena 2.200 zł.
PAKIET „26” – cena 2.600 zł.




a sesja w plenerze to tylko 10 zdjęc, za każde kolejne 45 zł , no chyba, zę to opcja MAX, ale wtedy za każde kolejne jest 80 zł, a w cenie jest 20 odbitek.

nic tylko zostac fotografem

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-07-05 o 18:59 Powód: 3 posty pod sobą
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 11:43   #10
gosiqa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 593
GG do gosiqa
Dot.: Zdjecia slubne-Czy drogo?

Sohf. o MATKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! te ceny są prawdziwe??? Przecież to kosmosssssssssssss. Sama wiesz, jakie my mieliśmy zdjęcia i ile nas to kosztowało. Może lepiej poszuka wśród znajomych lub znajomych znajomych kogoś z dobrym aparatem?

My się jeszcze zastanawialiśmy nad zaangażowaniem jakiegoś studenta z kółka fotograficznego z uniwerku.
gosiqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 12:08   #11
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Zdjecia slubne-Czy drogo?

Cytat:
Napisane przez gosiqa
Sohf. o MATKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! te ceny są prawdziwe??? Przecież to kosmosssssssssssss. Sama wiesz, jakie my mieliśmy zdjęcia i ile nas to kosztowało. Może lepiej poszuka wśród znajomych lub znajomych znajomych kogoś z dobrym aparatem?

My się jeszcze zastanawialiśmy nad zaangażowaniem jakiegoś studenta z kółka fotograficznego z uniwerku.
ja się broń boże na tego fotografa nie decyduję zdjęcia mi się podobały więc się dopytałam o cenę, ale bez przesady, za najładniejsze zdjęcia nie dam 3000

ja planuję dac max 800, za 100 fotek, kopię na CD i coś tam jeszcze, dokładna cena wyjdzie po sesji

a Tobie Gosiu jeszcze raz powiem: TWOJE ZDJĘCIA SĄ ŚLICZNE!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 20:11   #12
Ejva
Zadomowienie
 
Avatar Ejva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 417
GG do Ejva
Dot.: Zdjecia slubne-Czy drogo?

a ktory to taki drogi??
ten gemini??
__________________
A+E=JKD

Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me
Ejva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 20:25   #13
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Zdjecia slubne-Czy drogo?

Cytat:
Napisane przez Ejva
a ktory to taki drogi??
ten gemini??
nieee, Gemini jest moje miejscowe, a ta kosmiczno cenowa firma to z Warszawy. być może w stolicy sa tylko takie ceny
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 20:43   #14
Ejva
Zadomowienie
 
Avatar Ejva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 417
GG do Ejva
Dot.: Zdjecia slubne-Czy drogo?

Sohf - polecasz to Gemini?
Bo ja szukam kogos z Tychow badz okolic - ceny wyzej przytoczone przeze mnie sa z ponizszej firmy:
http://www.bmfoto.pl/
__________________
A+E=JKD

Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me
Ejva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 20:58   #15
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Zdjecia slubne-Czy drogo?

Cytat:
Napisane przez Ejva
Sohf - polecasz to Gemini?
Bo ja szukam kogos z Tychow badz okolic - ceny wyzej przytoczone przeze mnie sa z ponizszej firmy:
http://www.bmfoto.pl/
ciężko mi powiedzieć że polecam, dopiero po sesji będe się mogła autorytatywnie wypowiedzieć. oglądałam próbki ich prac, spotkałam się z obiema paniami i zdecydowałam sie właśnie na ta firmę. na dzień dzisiejszy moge tylko powiedzieć, ze kobietki są bardzo miłe, wydają się mieć jakies pojęcie o tym co robią a ceny mają całkiem przystępne. nie wiem czy to Ci pomoże

btw. na tej Twojej stronce fajnutkie tez zdjęciucha, tylko ceny faktycznie toche mniej ciekawe

Pozdrawiam!
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 07:15   #16
annres22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 9
Zdjecia slubne-Czy drogo?

ale drogo wam policzyli ja znalazłam kamerzyste za 750 złotych w tym mam dwie płyty dvd i kasete pięknie zrobioną super a fotografa mieliśmy kuzyna męża który wziął 100 złotych za 130 zdjęć i są śliczne nawet byliśmy na wawelu (w rakowie ) na nocnych zdjęciach i bajka cudne a normalnie bierze chyba koła 1000 zł ale nie jestem pewna

oczywiście w Krakowie

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-07-10 o 08:49 Powód: post pod postem
annres22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 09:43   #17
olkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: Zdjecia slubne-Czy drogo?

Ja nie chcialam miec zdjec robionych w studio, ani tym bardziej za taka kase, wiec poprosilam dwoch kolegow po fotografii czy by mi w ramach prezentu slubnego nie porobili jakis fotek. tak wiec za fotografow nie zaplace nic jedynie za wywolanie jak bedzie po slubie to chetnie wam pokaze czy bylo warto zaufac znajomym
olkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 16:34   #18
bifo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2
Dot.: Zdjecia slubne-Czy drogo?

Drogie Panie, wysokość ceny to pojęcie względne. Faktem również jest, że po latach to po zdjęcia będziecie częściej sięgać niż po film, który niekiedy trwa nawet kilka godzin. Jeżeli nie zależy Wam na jakości proszę poprosić kolegę o zrobienie zdjęć. Może się niestety zdarzyć też tak, że zdecydujecie się na "drogiego" fotografa, który zrobi marne fotki. Zauważyłem, że niestety często fotografią ślubną zajmują się ludzie z przypadku. Ktoś zastanawia się co można w życiu robić i myśli kupię aparat i będę fotografem. Jako że po zrobieniu zdjęć tacy ludzie sami sobie czasem zdają sprawę, że w fotografii nie czują się jak "ryba w wodzie", nie rządają za swoją pracę dużych pieniędzy bo może jest im głupio. Są niestety tacy (częściej), którzy niewiele potrafią, ale skoro już się tym zajęli to trzeba kasowć jak najwięcej. Zdarzają się jeszcze inni. Ludzie, którzy robią foty od lat, ale nie żyją ze ślubów. Focą do gazet, magazynów itp. Mają doświadczenie, potrafią patrzeć jeżeli komuś zależy na rzeczywiście rzetelnym reportażu, jednym zdaniem mają oko i często spory talent. Ci ludzie czasem focą na ślubach bo niestety takie mamy realia, że aby żyć trzeba pracować i czasem robić coś co do wymarzonych zajęć nie należy, a tak niestety jest z fotami ślubnymi ponieważ ze względu na natłok "fotografów" (wiadomo, że polacy potrafią wszystko więc wystarczy im dać aparat aby robili dobre zdjęcia), fotografia ślubna przez tę ambitną część zajmującą się fotografią zwykle traktowana jest jak coś mniej wartościowego. Poziom większości fotografów weselnych sprawia, że ta dziedzina sztuki fotgraficznej traktowana jest jak chałturzenie. Ale z drugiej strony jaki popyt taka podaż i nie ma się co dziwić. Wracając do ceny. Ile więc powinny kosztować zdjęcia ślubne? Cena podana przez Sohf czyli jakieś 2300 zł za wszystko to rzeczywiście przegięcie w naszej rzeczywistości. Przegięcie, żenada i wręcz psucie rynku to również cena na poziomie 400-600 zł bo jakie umiejętności prezentuje człowiek, który tak nisko się ceni? Policzcie amortyzację sprzętu (lustrzanka z porządnymi obiektywami to wydatek rzędu 10 tys. zł minimum), materiały, dojazd (i nie na rowerze), od tego co zostanie odejmijcie 19% podatku (zakładam, że człowiek prowadzi legalną działalność) i co Wam zostaje za talent, doświadczenie, zaangażowanie i czas? Czy wiedząc, że np. jesteście fachowcami w jakiejś dziedzinie byłybyście skłonne pracować wiele godzin za "ochłapy", "napiwki". Na pewno nie. Ślub to duży wydatek niestety i każdy wydaje na fotografa tyle ile może i tyle, na ile ceni wartość dobrych zdjęć. Tak naprawdę to każda cena może być dobra. Jak kogoś stać to zapłaci 2500 bo będzie przekonany, że jak jest tak drogo to pewnie coś ekskluzywnego i wartego swojej ceny. Jak ktoś chce zapłacić 400 zł za "obsługę" całej uroczystości to jego sprawa. Jak będzie zadowolony to super, inna rzecz czy otrzymane zdjęcia rzeczywiście będą miały jakąś wartość ale o gustach się nie dyskutuje. Ja biorę 850-1400 zł za wszystko (za wszystko dotyczy kwot powyżej 1000) i focę zawsze dwoma lustrzankami (jedna to cyfra) aby nic mi nie umknęło. Czy to dużo? pozdrawiam i kończę to sciemnianie
bifo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 18:05   #19
kasiak-22
Raczkowanie
 
Avatar kasiak-22
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 153
Zdjecia slubne-Czy drogo?

A nie pomyślał Pan czasem, że Pana zdjęcia też niektórym mogą wydawać sie kiczowate??
I że żałują tych 850 czy 1400 wyrzuconych w błoto??
Myślę, że w tym akurat przypadku cena nie idzie w parze z jakością.
Pozdrawiam i życzę samych zadowolonych klientów.

I jeszcze jedno. Nie bierze Pan pod uwage lokalizacji. Ja mam porównanie między Kielcami a Krakowem, gdzie ceny sa o połowę niższe a nie sądzę żeby nie było tam dobrych fotografów.

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-07-10 o 08:59 Powód: post pod postem
kasiak-22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 08:24   #20
bifo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2
Dot.: Zdjecia slubne-Czy drogo?

Nie, nie pomyślałem czasem. Ja po prostu wiem, że moje zdjęcia nie podobają się wszystkim. To chyba oczywiste. I dlatego nie zamierzam "wszystkim" zdjęć robić. Jak ktoś jest zdecydowany i wie czego chce ok, ale jeżeli nie, nie niech szuka kogo innego. Przecież nie ja mam być zadowolony tylko klienci. Zdaję sobie również sprawę, że w różnych regionach kraju ceny są różne. Ale nadal twierdzę, że np. 400 zł za zdjęcia to cena powiedzmy podejżanie niska. A co do Krakowa na pewno jest tam wielu utalentowanych i dobrych fotografów proszę tylko nie zakładać, że jak już Kraków to każdy jest świetny Widzę, że dbiera Pani wrogo każdą wypowiedź odbiegającą od schematu wątku.
bifo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 13:51   #21
kasiak-22
Raczkowanie
 
Avatar kasiak-22
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 153
Dot.: Zdjecia slubne-Czy drogo?

No niestety z Pana wypowiedzi wynika zupełnie coś innego.
Nie uważam że każdy krakowski fotograf jest doskonały, bo jest "krakowski" - to akurat ma najmniejsze znaczenie. A co do cen w Kielcach to jestem bardzo ciekawa ilu znalazłby Pan fotografów którzy biorą wiecej niż 700 zł i przy okazji - ilu mają klientów.
Pana wypowiedzi nie uważam za "odbiegającą od schematu wątku". Gdzie tu wogóle jakieś schematy??
kasiak-22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 17:26   #22
martynaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
Dot.: Zdjecia slubne-Czy drogo?

Ja za zdjęcia biorę 300zł/ 50 zdjęć . Nie mam własnego studia, dlatego zdjęcia wykonuję w kościele, plenerze i na weselu. Tylko Kraków i okolice.
martynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 18:26   #23
-jola-
Raczkowanie
 
Avatar -jola-
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 53
Dot.: Zdjecia slubne-Czy drogo?

Hej martyna, możesz podesłać jakiś link,gdzie masz swoje prace? Gdzie można zobaczyć Twoje zdjęcia? Jestem bardzo zainteresowana, pozdrawiam ciepło - Jola
-jola- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 19:01   #24
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Dot.: Zdjecia slubne-Czy drogo?

Cytat:
Napisane przez sohf
jeżeli komuś się wydaje, złaci za fotografa, to ja wam zaraz pokażę co to jest drogo zdjęcia co prawda mają świetne ale ceny takie lekko kosmiczne

* reportaż z uroczystości ślubnej – 800 zł.



* sesja studyjna:

* 7 -10 póz – cena za pozę – 80 zł.

* powyżej 10 póz – cena za pozę – 60 zł.

* powyżej 20 póz – cena za pozę – 50 zł.



* sesja plenerowa STANDARD – 800 zł.



* sesja plenerowa MAX – od 2.500 zł.



* 3 godziny reportażu (przygotowania lub przyjęcie) – 700 zł.

PAKIET „14” – cena 1.400 zł.
PAKIET „17” – cena 1.700 zł.
PAKIET „22” – cena 2.200 zł.
PAKIET „26” – cena 2.600 zł.


To ceny z www,slowohonoru.com
My bylismy tam w piatek wplacic zaliczke, ceny kosmiczne nawet na stolice ale to co oni potrafia zrobic ze zwyklego zdjecia to kosmosik
A cena 1700 to cena za trzy reportaże czyli np przygotowania, slub i plener po 20 zdjec z kazdego oprocz pleneru, tam 10 zdjec a kazde nastepne 45 zl.
Co bede duzo mowic, jestem naprawde szczesliwa ze udalo nam sie trafic jeszcze na wolny termin
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 19:08   #25
czarna-79
Raczkowanie
 
Avatar czarna-79
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 83
GG do czarna-79
Dot.: Zdjecia slubne-Czy drogo?

Hej dziewczyny,
ja byłam się dzisiaj umówić na sesję zdjęciową (ślubną oczywiście) i zapłaciłam 750 zł za uwaga ...30zdjęć! Sesja będzie trwała 60 minut i mamy mieć zrobione około 100 ujęć, potem wybieramy sobie te 30 zdjęć, które będą w albumie. Każde następne zdjęcie, które będziemy chcieli wywołać to koszt 15 zł. Oczywiście dostajemy płytę ze zdjęciami (15 zdjęć). Wiecie co Wam powiem, że dla mnie to koszmarnie wysoka cena, tym bardziej, że nie będziemy mieć zdjęć plenerowych, czy reportażu, ale nie wybrałabym tego fotografa, gdyby nie poleciła mi go znajoma. WAZNE!!! Oglądajcie dokładnie zdjęcia, które zostały zrobione wcześniej w stodio, ja byłam pod wielkim wrażeniem. Zasięgajcie również opini innych, którzy są zadowoleni ze swoich zdjęć ślubnych, nigdy nie idźcie do fotografa "w ciemno". I zgadzam się z moimi przedmówczyniami, że Zakłady Fotograficzne nieźle zdzierają z nas kasę
I trzymajcie się ciepło, ja ślubuję w grudniu w święta(to już tylko 2,5 mies.)
czarna-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 20:21   #26
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Zdjecia slubne-Czy drogo?

Cytat:
Napisane przez rybkad
To ceny z www,slowohonoru.com
My bylismy tam w piatek wplacic zaliczke, ceny kosmiczne nawet na stolice ale to co oni potrafia zrobic ze zwyklego zdjecia to kosmosik
A cena 1700 to cena za trzy reportaże czyli np przygotowania, slub i plener po 20 zdjec z kazdego oprocz pleneru, tam 10 zdjec a kazde nastepne 45 zl.
Co bede duzo mowic, jestem naprawde szczesliwa ze udalo nam sie trafic jeszcze na wolny termin
nazwy fotografa, nie podawałam, żeby nie było, że jakieś tajemnice zdradzam
zgadzam się, ze zdjęcia są superaśne, tylko, że jak zobaczyłam ceny to mi nieco szczęka opadła )
ale jak ktoś ma pieniążki na taki wydatek, to na pewno opłaca się zainwestować
Pozdrawiam!
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 20:40   #27
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Dot.: Zdjecia slubne-Czy drogo?

Po prostu zrezygnowalismy z kamerzysty na konto fotek , ale to niewielka strata bo oni ze zdjec robia tez prezentacje multimedialna czyli taki 10 minutowy filmik z jakas fajna pioseneczka w tle
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 13:18   #28
d.woode
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15
Dot.: Zdjecia slubne-Czy drogo?

ups...ja robie sesje zdjeciowa u fotografa (nie zaklad fotograficzny) i place ...lacznie z wizazystka 1600zl ;]
__________________
Nie dam zapomnieć moim dłoniom dotyku Twojej skóry!____

http://suwaczki.waszslub.pl/img-2006111800100130.png
d.woode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 19:40   #29
ripos
Raczkowanie
 
Avatar ripos
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 82
Dot.: Zdjecia slubne-Czy drogo?

proponuje (jeślli chodzi o drożyznę) www.lysak.pl - chyba gość jest z Oświęcimmia ale cena kosmiczna cały dzień to 3200 zł - zgroza.
A jeśli chodzi o Tychy to słyszałam pozytywne opinie o fotografii na strychu - wpisz w google
Powodzenia - jeszcze same nie mam fotografa ani kamerzysty ale zdecydowaliśmy się na to aby fotograf robił nam tylko plener a reszta rodxzina i znajomii...
Natomiast chcieliśmy jeszcze kamerzystę...ale...narazi e wszystko inne zajmuje nam czas. Ślub jednak niedługo bo 04.08.2007
__________________
Życie jest piękne doputy
dopóki istnieje uśmiech na twarzy dziecka
ripos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 20:17   #30
zinedine
Raczkowanie
 
Avatar zinedine
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 125
Dot.: Zdjecia slubne-Czy drogo?


Edytowane przez zinedine
Czas edycji: 2007-02-12 o 19:24
zinedine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.