pomysł na mycie kabiny prysznicowej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-12-17, 11:10   #1
josefine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 136
GG do josefine

pomysł na mycie kabiny prysznicowej


Kochane!Jeżeli macie w domu kabinę prysznicową zapewne bliski waszemu sercu bedzie mój wątek...[img]icons/icon12.gif[/img]Chyba każdej z nas przechodzi po plecach dreszcz kiedy kończy się tydzień i trzeba się zabrać za mycie łazienki... łazienka to nic ale ta kabina...
Powiem wam co ostatnio wymyśliłam-trzeba sobie ułatwiać życie ...
A więcJa mam kabine z hydromasarzem wiec ma wewnątrz plastikowe ścianki, na zewnątrz sa dwie przeźroczyste proste szyby)
1.Na ostrą duża gąbkę sypie proszek lub płyn do czyszczenia(np cif albo ajax) i nacieram gąbką wszystkie 4 ścianki(łącznie z szybami)
2.odkręcam wode na full biorę prysznic do ręki -trzymam ja wewnątrz, w tym czasie (UWAGA!) wchodze na taboret ,drugą reką "przejmuję" prysznic od góry kabiny i zamykam ja.
3. Z góry robię prysznic cłej kabince oblewając i spłukując wszystkie jej ścianki
4. Podziwiam świetny efekt-lśni jak nówka [img]icons/icon10.gif[/img]

ps. dodam ze na początku świrowałam z plasterkami cytryny, myłam szyby jak okna ściągaczką -ogólnie pół soboty poświęcalam kabince. Teraz-to kwesta kilkunastu minut! [img]icons/icon7.gif[/img]
Moze Wam się przyda ten pomysł przed świętami-nawet jeśli ktoś sie wkurzał na kabinę i nie mył jej do tej pory to na Swięta wypada ją nieco odświerzyć...
Powodzeniai WESOłYCH Świąt!
josefine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-17, 11:28   #2
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Re: pomysł na mycie kabiny prysznicowej

Bardzo dziękuję za pomysł - do tej pory aby umyć kabinę rozbierałam się i myłam ją od środka, wobec czego w czasie spłukiwania moje ciało było całe w Cifie. Dziękowałam Bogu, że nie mam na nic alergii.
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-17, 11:34   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pomysł na mycie kabiny prysznicowej

no tak, ale zeby drzwi doklandnie umyc jakims mleczkiem czy proszkiem jak Josefine i tak trzeba wejsc do srodka by zrobic to precyzyjnie,
mam pytanie, czy polerujesz potem dzrzwi na sucho tak jak np. okna?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-17, 11:51   #4
josefine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 136
GG do josefine
Re: pomysł na mycie kabiny prysznicowej

mnie jest łatwo bo moje szklane drzwi otwierają sie na zewnątrz. Teraz sobie uświadomiłam, że przecież niektóre drzw są zasuwane...[img]icons/icon9.gif[/img], te faktycznie trzeba by natrzreć od wewnątrz-no ale fakt spłukiwania zamkniętego prysznica od góry każdemu chyba moze sie przydać.
Nie poleruję juz potem szyb. Zapomniałm dodać, że te szyby z zewnątrz jednak dalej myję ściągaczką-i to wystarcza. Zawsze najbrudniejsze są wewnątrz [img]icons/icon9.gif[/img] ale jak je potraktuję ostra gabka z proszkiem to potem idealnie spływa po nich woda i sa czyściutkie
josefine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-17, 11:53   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pomysł na mycie kabiny prysznicowej

Piszesz, że używasz "ostrej dużej gąbki", czy po takim myciu nie masz porysowanych ścianek?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-17, 11:58   #6
josefine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 136
GG do josefine
Re: pomysł na mycie kabiny prysznicowej

Sylwik-może przesadziłam z przymiotnikami...[img]icons/icon12.gif[/img] nie taką znowu dużą i nie bardzo ostrą-zwykła gąbka 15x10 powiedzmy z jednej strony gładka z drugiej ostrzejsza-myję ta ostrzejszą stroną. Nie nie mam porysowanych szyb (aż tak to nie drapie...) zmywa za to dobrze cały osad
josefine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 20:03   #7
tustuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Re: pomysł na mycie kabiny prysznicowej

Genialny post z 2002 roku co prawda ale jak sposob dobry to nie wazne z kiedy
Moja kabina wygladala juz koszmarnie, zalozylam rekawiczki, uzylam cifa, silnie zracy, ale za to teraz kabina wyglada jak nowa. Dziekuje josefine!!
tustuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-11, 20:42   #8
Hortencja
Zadomowienie
 
Avatar Hortencja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 692
Dot.: Re: pomysł na mycie kabiny prysznicowej

Wątek sprzed 8 lat Ja myję kabinę podobnie, tylko zamiast gąbki używam szczoteczki z rączką.
__________________

2 more months...
Hortencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.