Jak to jest u Was z tym dowodzikiem?:D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-20, 09:19   #1
SanDru
Zadomowienie
 
Avatar SanDru
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Ś:)
Wiadomości: 1 379
Talking

Jak to jest u Was z tym dowodzikiem?:D


Witam Was
Mam nadzieję, że takiego wątku nie było jeśli był nie bijcie heh . Szukałam ale nie mogłam znaleźć . Albo źle coś szukam w końcu bez okularów siedzę teraz
Jak Wy macie? Chodzi mi dokładnie o ten moment..wchodzicie do sklepu , chcecie kupić sobie piwko obojętnie na imprezę bądź tak na rozluźnienie na nerwy itp itd same wiecie o co chodzi ... i KLAPS pytają się o dowodzik czy niet?
Ja ostatnio miałam taką sytuację ... wczoraj dokładnie , dziewczyna była młoda i ja jestem przyzwyczajona do tego więc zawsze dowód mam ze sobą i trzymam w ręku jakoś tak nie wiem heh . Bo później nie chce mi się szperać w torebce ona na to "o widzę dowodzik przyszykowany" -"no pewnie, jak zawsze" -"akurat Ciebie bym się nie zapytała bo widać, że masz te 18 lat" -"no tak..ale niektórzy dają mi 16 więc wiesz.." ona zapytała się na ile wygląda powiedziałam 18 ( choćby dlatego , że inaczej nie pracowałaby w całodobowym a wyglądała na 16 tak na prawdę) no i tak sobie pogadałyśmy troszkę się pośmiałyśmy
Aczkolwiek znam inne przypadki ... nie chcą sprzedać bo kłócą się, że nie ma wcale 18stu lat i nie sprzeda mimo tego , że dowód ma przed sobą ... albo dowodu się zapomniało albo jeszcze się nie wyrobiło i ma się legitkę no to pamiętam raz mój kumpel właśnie tak miał na festynie u nas to babka 5 minut sprawdzała i pytała się kumpeli czy 05 to maj i rocznik 86 to ile to lat no cóż bywa i tak
Czasami są wesołe sytuacje a niektóre to po prostu dobijają ...
A wy jak macie?
Ja zwróciłam też uwagę, że w Stanach nawet staruszka zapytają się czy ma ID a u nas jest różnie.. 18stce nie sprzedadzą a 16stce tak bo wygląd ...
Może głupi temat ale jakoś mi się nasunęła taka myśl po wczorajszym
Reasumując ... dają Wam te 18ście lat? Pytają o dowód? Kłócą się , że nie macie? I takie tam
P.S zauważyłam jak dowodu się nie ma to się pytają a jak już jest to jakoś rzadko dziwna sprawa..
Buziaki
SanDru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 09:27   #2
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Jak to jest u Was z tym dowodzikiem?:D

Praktycznie zawsze bez wzgledu na miasto, miejsce chca ode mnie dowod. Juz sie przyzwyczailam, ale denerwujace to jest mimo wszystko, gdy mam 22 lata a oni do mnie o dowod, ale coz zycie. Najgorzej jest gdy nie wezme dowodu
__________________
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem"
Arthur Schopenhauer
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 09:39   #3
Aneta(anecia)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 315
Dot.: Jak to jest u Was z tym dowodzikiem?:D

Dowód mam od marca i tylko raz sie zdarzyło, że nie zostałam o niego poproszona(Dni mojego miasta, pijane 13 latki i pełno policji jednym słowem jakaś paranoja. Wystarczy przecież że interes sie kreci) Raz w tesco miła pani ze stoiska alkoholowego sugerowała dość stanowczo, że ma nadzieje iż mój dowód nie jest podrabiany. Heh... Ale to wszystko jest spowodowane tym, że wiekszość daje mi góra 15-16 lat
__________________

"Nawet jeśli miłość niesie z sobą rozłąkę, samotność i smutek, to warta jest ceny, jaką trzeba za nią zapłacić."


Aneta(anecia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 09:44   #4
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Jak to jest u Was z tym dowodzikiem?:D

jak nie mialam, to pytali, teraz jakos nie, ale pewnie dlatego, ze zmienilam sie z wygladu i wygladam doroslej ale ogolnie rzadko sprawdzaja u mnie w miescie.
lubie, jak mnie pytaja, a ja wyciagam - mam jakas tak satysfakcje
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 09:44   #5
SanDru
Zadomowienie
 
Avatar SanDru
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Ś:)
Wiadomości: 1 379
Dot.: Jak to jest u Was z tym dowodzikiem?:D

no właśnie.. w sumie zależy od osoby... mi jedni dadzą 16naście inni 20 bo z tym też się spotykałam mówię czasami są śmieszne sytuacje a czasami to mam ochotę kogoś zabić he
SanDru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 09:46   #6
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Jak to jest u Was z tym dowodzikiem?:D

Ostatnio kupowałam z koleżanką dwa piwa w hipermarkecie (jakoś w lutym to było) to pani w kasie zapytała o dowód. Starszy pan za nami mało nie wybuchnał śmiechem

Moja koleżanka miała taką sytuację, że brała piwo w biedronce. Nie miała dowodu, bo był w trakcie "wyrabiania". Pani oczywiście nie chciała sprzedać na "legitymację". Więc jakiś pan za kumpelą powiedzial "Dobra, wezmę na siebie to piwo!" I jemu sprzedała. Koleś zapłacił, kumpela oddała kasę i jej oddał...
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 09:46   #7
kala507
Rozeznanie
 
Avatar kala507
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 659
Dot.: Jak to jest u Was z tym dowodzikiem?:D

Ja miałam ostatnio taką sytuacje, aż się zdenerwowałam.
Pojechałam z kuzynką do sklepu, do wioski, która jest położona blisko miejscowości zamieszkania mojej babci. Chciałyśmy kupić piwo, ba nawet nie sobie tylko mojemu tacie i wujkowi, ja od dwóch lat pełnoletnia, moja kuzynka ma 16 lat. Więc wchodzę do sklepu , przede mną stała dziewczyna w wieku mojej kuzynki ( wiem bo dziewczyna chodziła do klasy z moją kuzynką) i owa dziewczyna kupowała piwo i to na dodatek "na miejscu"() i pani sprzedawczyni nie zapytała jej o dowód, natomiast gdy ja poprosiłam o piwo to mnie zapytała czy dowód mam, normalnie w szoku byłam, pech chciał że owego dokumentu nie miałam przy sobie , ale powiedizałam jej że jestem pełnoletnia a do sklepu przyjechałam samochodem (prawka też nie wziełam, bo moja torebka została u babci )
Normalnie sie zdenerwowałam, już miałam pytac tą kobiete dlaczego mnie pyta o dowód a dziecku piwo sprzedaje, ale sie powstrzymałam bo w koncu piwo mi sprzedała, a nie musiała.
Zgadzam sie z twierdzeniem że zawsze pytają o dowód gdy nie mamy go przy sobie
__________________
A każdy krok zaprowadzi nas, szybciej, wolniej lecz ku sobie...
kala507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-20, 09:47   #8
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Jak to jest u Was z tym dowodzikiem?:D

Mnie praktycznie zawsze proszą o dowód, nawet, kiedy kupuję papierosy w kiosku. Co prawda nikt się, ze mną nigdy nie kłócił o mój wiek mając przed sobą dokument, ale zdarzyło mi się olbrzymie zdziwienie osoby sprzedającej, że jednak nie mam 15-stu lat, tylko 20. Mam też wrażenie, że kiedy niektórzy sprzedawcy proszą mnie o dowód słyszę w ich głosie pęlną satysfakcji pewność, że dowodu nie mam. A mam.

Edit: Miałam też kiedyś sytuację, że wyszłam po papierosy do sklepu na osiedlu i nie wzięłam ze sobą dowodu. Pani w sklepie oczywiście kategorycznie odmówiła sprzedaży. Dobrze, że jakiś facet za mną się ulitował i kupił mi te papierosy, bo wcale nie miałam ochoty wracać po dowód do domu.

Jedyne co mnie drażni, to moment, kiedy wchodzę ze znajomymi do klubu. Wchodzą wszyscy bez problemu, a ja zawsze usłyszę "od pani poproszę jakiś dokument". Chociaż może nie powinnam się czepiać, bo większość klubów wywiesza tabliczkę "Wstęp od 21 lat"...
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 09:47   #9
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Jak to jest u Was z tym dowodzikiem?:D

mam 23 lata i o dowod zaczeli sie pytac, nie gdy mialam te nascie lat, ale jakos tak od 2-3 lat... czasem mnie to smieszy a czasem denerwuje, ale rozumiem, to ich obowiazek, sama takze bym sie o niego pytala gdybym sprzedawala np alkohol
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 09:49   #10
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Jak to jest u Was z tym dowodzikiem?:D

Rzadko, ale czasem mi się zdarza że proszą mnie o dowód przy kupowaniu alkoholu A mam już 22 lata wg mnie na mniej niż 18 nie wyglądam Spokojnie wyglądam na tyle co mam.
A raz kupowałam wódkę Sobieskiego dla wujka na imprezę imieninową i nie wzięłam dowodu ze sobą, i mi nie chcieli sprzedać weszłam z mamą i mi sprzedali
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 09:53   #11
SanDru
Zadomowienie
 
Avatar SanDru
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Ś:)
Wiadomości: 1 379
Dot.: Jak to jest u Was z tym dowodzikiem?:D

No w sumie fakt to jest ich praca no i obowiązek ... ale to jest oczywiste mi chodziło tylko czy pytają się czy nie ( bo jak widać niby ich obowiazęk ale 16stolatkowi sprzedadzą a 18stolatkowi już np. nie ) i w jaki sposób bo tak jak pisałam to niektórzy są tacy chamscy i rzeczywiście ta ich satysfakcja, że zapomni się dowodu to dla nich coś cudownego he dlatego ja zawsze mam przy sobie dokumenty żeby nie było takich sytuacji .
SanDru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-20, 09:59   #12
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Jak to jest u Was z tym dowodzikiem?:D

Ja kończę niedługo 22lata i dalej mnie pytają Chociaż teraz już się zdarza, że w knajpie dostanę piwo bez pokazywania dokumentow, ale wodki jeszcze mi się tak nie udało kupić
Czasem są śmieszne sytuacje, bo moj TŻ o 6lat starszy wygląda w opinii większości co najmniej na 30 i często na niego dziwnie patrzą, jak wchodzimy razem do knajpy i zamawiamy alkohol
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 10:00   #13
Adkara
Zakorzenienie
 
Avatar Adkara
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 252
Dot.: Jak to jest u Was z tym dowodzikiem?:D

Jakoś nigdy mnie nie prosili o dowód, nawet jak miałam 16 lat... Może wyglądam na starą? ;D
Adkara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 10:02   #14
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Jak to jest u Was z tym dowodzikiem?:D

Mnie bardzo rzadko proszą o dowód, a jeśli już to tylko wtedy, kiedy jestem w towarzystwie młodszych koleżanek, albo takich w moim wieku, wyglądających na 16 lat.
A alkohol rzadko kupuję "samodzielnie", więc właściwie nie miałam okazji sprawdzić w tej sytuacji.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 10:06   #15
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Jak to jest u Was z tym dowodzikiem?:D

Ostatnio wyskoczyłam do sklepu po piwo. Włożyłam do koszyka, poszłam do kasy.
Pani: a dowodzik jest?
ja: hę? Nie mam ze sobą
pani: niestety, za młodo wyglądasz złotko.
ja: hę??!!
Dodam, że mam 24 lata.

Nawiasem mówiąc kiedy ostatnio robiłam tam zakupy jakiś dryblasty nastolatek kupował piwo i jakoś jego o dowód nie pytała. Dlatego, że dryblasty? I może zrobić awanturę? A mała dziewczynka - jak ja się nie spiera? W sumie powinnam ją o to zapytać.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 10:15   #16
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150
Dot.: Jak to jest u Was z tym dowodzikiem?:D

to było z rok temu ja jestem z czerwca i na początku sierpnia miałam juz dowód moja kumpela jest z października - chciała kupic papierosy , w takim zwykły osiedlowym sklepie pani sprzedawczyni się spytała czy ma 18 , więc ja machnełam dowodem i było załatwione . A ogólnie to alkohol czy papierosy to praktycznie wogóle nie kupuję więc takie sytuacje nie przydarzaja się często .
__________________
Najważniejsza w życiu jest decyzja. Reszty dokona przypadek
Lidia Jasińska


Chcesz podarować uśmiech dzieciom wyślij kartkę więcej na: http://marzycielskapoczta.pl/
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 10:36   #17
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Jak to jest u Was z tym dowodzikiem?:D

Takie sytuacje zdarzają się dosyć często i już nawet przestały mnie dziwić.

Natomiast, do tej pory chce mi się śmiać, gdy przypomninam sobie, że w pewnym sklepie (może tylko dodam, że jest to sklep w jednej z bieszczadzkich wiosek) nie sprzedają zapałek i zapalniczek osobom, które nie mają dowodu. Autentycznie.
Nie pytajcie dlaczego, bo nie mam zielonego pojęcia.
Westalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 10:41   #18
SLAWEK_TM
Zadomowienie
 
Avatar SLAWEK_TM
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z zadu....
Wiadomości: 1 146
GG do SLAWEK_TM
Dot.: Jak to jest u Was z tym dowodzikiem?:D

mnie nie pytają a dowód połamany
__________________
Mężczyźni piją z trzech powodów



SLAWEK_TM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 10:49   #19
anega
Wtajemniczenie
 
Avatar anega
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 961
Dot.: Jak to jest u Was z tym dowodzikiem?:D

odemnie zawsze chca dowód kiedy chce kupić cos mocniejszego- mówia ze wyglądam na 16 lat(chociaż mam 21).
anega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-20, 10:50   #20
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Jak to jest u Was z tym dowodzikiem?:D

Heh u mnie to różnie bywa czasem zapytają o dowodzik, czasem nie raz sprzedwaczyni sie zapytała, to ja jej położyłam tylko odwrotną stroną ten dowód a ona nawet go nie sprawdza a raz mi i koleżance sie zdarzyło, że byłyśmy w hipermarkecie i nie chciała bez dowodu fajek sprzedać
więc to naprawde zależy od sklepu i sprzedawczyń
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 11:02   #21
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Jak to jest u Was z tym dowodzikiem?:D

jak jeszcze bylam niepelnoletnia to nigdy sie nie pytali o dowod, a odkad ten dowod mam pytaja sie bardzo czesto nie wiem od czego to zalezy choc czesciej sie pytaja gdy wpadam do sklepu z kolezankami i kierujemy sie do lodowki z piwami
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 11:08   #22
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Jak to jest u Was z tym dowodzikiem?:D

mam 24 lata i do dziś czesto proszą o dowód - czy to przy wejściu na impreze czy też kupując piwo. Rok temu kupowałam mamie pepierosyw kiosku i pan zapytał ile lat mam że kupuję.

Czasem pytają nie o dowód a o rok urodzenia: pytając o wiek łatwiej jest powiedzieć że np. 19 a trudniej już szybko podać rok urodzenia (chyba ze ktoś wcześneij poobliczał sobie )
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 11:18   #23
SanDru
Zadomowienie
 
Avatar SanDru
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Ś:)
Wiadomości: 1 379
Dot.: Jak to jest u Was z tym dowodzikiem?:D

Cytat:
Napisane przez Westalka Pokaż wiadomość
Takie sytuacje zdarzają się dosyć często i już nawet przestały mnie dziwić.

Natomiast, do tej pory chce mi się śmiać, gdy przypomninam sobie, że w pewnym sklepie (może tylko dodam, że jest to sklep w jednej z bieszczadzkich wiosek) nie sprzedają zapałek i zapalniczek osobom, które nie mają dowodu. Autentycznie.
Nie pytajcie dlaczego, bo nie mam zielonego pojęcia.
No nie gadaj to cudownie
SanDru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 11:33   #24
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Jak to jest u Was z tym dowodzikiem?:D

Cytat:
Napisane przez SanDru Pokaż wiadomość
No nie gadaj to cudownie
Jak to zobaczyłam, to myślałam, że nie zdążę złapać szczęki i rozbije mi się o podłogę.

Cóż, ludzie mają "ciekawe" pomysły.
Westalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 11:34   #25
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: Jak to jest u Was z tym dowodzikiem?:D

w sklepach juz raczej nie pytaja o dowod, jednak w lokalach to co innego ... kiedys bylam z kumplem na piwie, on poszedl i kupil, a po kilku minutach barman przybiegl do naszego stolika zobaczyc czy ja na pewno jestem pelnoletnia bo nie wygladam
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 11:38   #26
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Jak to jest u Was z tym dowodzikiem?:D

Cytat:
Napisane przez Westalka Pokaż wiadomość
Jak to zobaczyłam, to myślałam, że nie zdążę złapać szczęki i rozbije mi się o podłogę.

Cóż, ludzie mają "ciekawe" pomysły.
ale z drugiej strony to ma sens - przeciez dzieci nie moga bawic sie zapałkami
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 11:45   #27
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Jak to jest u Was z tym dowodzikiem?:D

heh, przez jakieś 2 lata, od kiedy dostałam dowód, także dość często się mnie o niego pytali w sklepie lub lokalu. A teraz już nie
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 11:47   #28
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Jak to jest u Was z tym dowodzikiem?:D

To co ja mam powiedzieć? W zeszłe lato dwa razy proszono mnie o dowód przy kupowaniu papierosów, a mialam wtedy skończone... 28 lat!
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 11:51   #29
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Jak to jest u Was z tym dowodzikiem?:D

Ode mnie może ze dwa razy chcieli dowód Ostatnio w zeszłym roku, gdy miałam 23 lata

Co do Stanów Zjednoczonych, to wiadomo, że tam alkohol legalnie można spożywać, jak się skończy 21 lat. Kolega mojego brata był w USA, gdy miał 19 lat. W alkoholowym zapytali się go o wiek, to powiedział, że on jest z Polski, a w Polsce może pić od 18 roku życia i sprzedali mu

Kiedyś mój ojciec testował sprzedawczynię w sklepie Wysłał mojego brata, wówczas niepełnoletniego, żeby kupił piwo. Babka mu sprzedała, a ojciec jej gadkę urządził

Zdarzyło się mi też, że zostałam poproszona o kupno kilku piw dla grupki niepełnoletnich chłopaków Okazałam się niedobra, bo kazałam im czekać do 18-tki
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 12:01   #30
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Jak to jest u Was z tym dowodzikiem?:D

Calkiem niedawno po obornie pracy licencjackiej wybralam sie z kolezanka do puby zeby to oblac Oczywiscie zostalysmy poproszone o dowod - smieszna sytuacja bo tutaj za nami obrona, uzyskalysmy tytul licencjata, a jakas kobietka prosi nad o dowod No ale co poradzic kiedy wiecznie daja mi 16 lat Oby bylo tak jak najdluzej
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:24.