Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-13, 09:27   #2371
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

mi oczarowy zadziwijaćo pomaga ostatnio chodzilam długo po mrozie i oczywiscie wracam do domu z jakimis plamami
popryskalam twarz hydrolatem oczarowym i poszlam spac - rano juz oki

zauwazylam ze on lepiej dziala jak sie go zostawi na twarzy i nic juz wiecej nie kaldzie zadnych kremow itp.
Zamowilam go znowu - teraz juz 200ml
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 09:31   #2372
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
mi oczarowy zadziwijaćo pomaga ostatnio chodzilam długo po mrozie i oczywiscie wracam do domu z jakimis plamami
popryskalam twarz hydrolatem oczarowym i poszlam spac - rano juz oki

zauwazylam ze on lepiej dziala jak sie go zostawi na twarzy i nic juz wiecej nie kaldzie zadnych kremow itp.
Zamowilam go znowu - teraz juz 200ml
Spróbuję na pewno... Tylko jeszcze musze znaleźć skuteczny specyfik z witaminą K i będę miała wszystko

Dziękuję za pomoc
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 09:36   #2373
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
mi oczarowy zadziwijaćo pomaga ostatnio chodzilam długo po mrozie i oczywiscie wracam do domu z jakimis plamami
popryskalam twarz hydrolatem oczarowym i poszlam spac - rano juz oki

zauwazylam ze on lepiej dziala jak sie go zostawi na twarzy i nic juz wiecej nie kaldzie zadnych kremow itp.
Zamowilam go znowu - teraz juz 200ml

mnie też hydrolat oczarowy pięknie łagodzi buzię, szczególnie jak jakieś niespodzianki są. ja mam z mazideł
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 09:36   #2374
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja sie uwazam za super wrażliwca, zadnych kremow sklepowych nie uzywam, nawet olejek pomaraczowy z BU mi nie sluzy, ale to raczej dlatego ze trzeba go zmywac wodą a jej tez nie moge uzywac, nawet przegotowanej bo zawsze, zawsze mam po niej uczulenie.
Jedyny krem - physiogel pokusilam sie ostatnio na Emolium ale niestety nie udalo sie i moja skóra go nie zaakceptowala.....
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 09:49   #2375
cosmoaga
Raczkowanie
 
Avatar cosmoaga
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 198
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
ja sie uwazam za super wrażliwca, zadnych kremow sklepowych nie uzywam, nawet olejek pomaraczowy z BU mi nie sluzy, ale to raczej dlatego ze trzeba go zmywac wodą a jej tez nie moge uzywac, nawet przegotowanej bo zawsze, zawsze mam po niej uczulenie.
Jedyny krem - physiogel pokusilam sie ostatnio na Emolium ale niestety nie udalo sie i moja skóra go nie zaakceptowala.....
a to ja myślałam że mam wrażliwą skórę ;o
cosmoaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 10:48   #2376
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

kupując ten hydrolat w ogole nie wierzylam juz w niego, bo przeterstowałam wiekszosc drogeryjnych i aptecznych rzeczy i zawsze cos bylo nie tak.....
złozylam wiec mini zamówienie i prawie wszystko na mnie dziala pozytywnie.
Jestem pewna ze gdybym maseczke morską zmywala hydrolatem a nie wodą byloby swietnie - ale wtedy finansowo nie wydole

teraz zamowilam seroum Lemon i jeszcze pare innych rzeczy, ogolnie duza paczka a dali mi kupon na nastepne zamowienie - raczej nie wykorzystam bo wlasnie zapasy zrobilam
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 11:31   #2377
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja mam ochotę na rozmarynowy Hydrolat i żel haluronowy podwojny ale juz nie w tym miesiącu bo z mazideł i ekstraktow zrobiłam zamowienie
Dziewczyny ktoś juz kupował ten nowy krem liponowy ? jak on służy?
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 12:19   #2378
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dopiero dzisiaj wysłali moją paczkę, tydzień to trwało
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 12:23   #2379
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

czy oni zawsze wysylaja osobnego maila kiedy nadaza paczke? w piatek dostali moja kase na konto i na razie nie dostalam info ze cos wyslali
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 12:49   #2380
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
czy oni zawsze wysylaja osobnego maila kiedy nadaza paczke? w piatek dostali moja kase na konto i na razie nie dostalam info ze cos wyslali
A na stronie sprawdzałaś? - u góry pod linkiem Koszyka, jest odnośnik do sprawdzenia statusu zamówienia.
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 12:59   #2381
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
czy oni zawsze wysylaja osobnego maila kiedy nadaza paczke? w piatek dostali moja kase na konto i na razie nie dostalam info ze cos wyslali

Nie wiem czy zawsze ale ja dzisiaj dostałam maila z informacją o wysłaniu.
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 13:45   #2382
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hydrolat z bułgarskiej róży damascena - rewelka! Użyłam już wszystkich hydrolatów z BU i ten zostanie moim ulubionym. Przede wszystkim poradził sobie z moimi popękanymi naczynkami koło nosa i w ogóle super odświeża skórę

Dziękuję za odpowiedzi dot. oleju arganowego. Chyba się skuszę...
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 13:50   #2383
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

sprawdzilam na stronie, jeszcze nie wysłali nic heh
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 20:41   #2384
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hej dziewczyny!
Zazdroszcze Wam obeznania w tworzeniu mazideł oraz efektów z ich stosowania.
Mam do znawczyń pytanie: jestem w trakcie kuracji retinoidami (Izotek - lek na trądzik) przez co mam bardzo wrażliwą, przesuszoną i łuszczącą się skórę. Mam zaskórniki na nosie, których chciałabym się pozbyć i ogólnie poprawić kondycję wysuszonej skóry.
Chciałabym zakupić kilka prozycji z BU:

- SERUM LEMON- chcę się pozbyć zaskórników
- maseczka truskawkowa
- hydrolat oczarowy
- hydrolat geranioay
- peeling enzymatyczny z bromelainą
Jak sądzicie czy w/w preparaty mogą mnie podrażnić? Najbardziej obawiam się peelingu.
Czy może poleciłybyście mi coś innego?

Pozdrawiam
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 21:13   #2385
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny...nie wiem jak zrobić ta maseczkę truskawkowa, mam 3 rzeczy do niej, ale w jakich ilościach dawać na jeden raz? dałam szczypte glinki, szczypte mleka i szczypte truskawki w proszku no i wode niegaz i nie wyszła mi papka....
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 21:23   #2386
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Dziewczyny...nie wiem jak zrobić ta maseczkę truskawkowa, mam 3 rzeczy do niej, ale w jakich ilościach dawać na jeden raz? dałam szczypte glinki, szczypte mleka i szczypte truskawki w proszku no i wode niegaz i nie wyszła mi papka....
a czemu nie zrobisz całości od razu? przecież łatwiej wymieszać wszystko i potem robić jednorazowe porcje. nie wyszła teraz papka czyli za rzadkie? czy grudki?
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 21:23   #2387
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość

- SERUM LEMON- chcę się pozbyć zaskórników
- maseczka truskawkowa
- hydrolat oczarowy
- hydrolat geranioay
- peeling enzymatyczny z bromelainą
Jak sądzicie czy w/w preparaty mogą mnie podrażnić? Najbardziej obawiam się peelingu.
Czy może poleciłybyście mi coś innego?

Pozdrawiam
Też mam wrażliwą skórę i peeling mnie nigdy nie podrażnił. Lemona też bardzo polecam a co do hydrolatów to według mnie nic ciekawego. Brzydko pachną i nic nie robią. Do odświeżania wolę wodę termalną
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 22:25   #2388
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Też mam wrażliwą skórę i peeling mnie nigdy nie podrażnił. Lemona też bardzo polecam a co do hydrolatów to według mnie nic ciekawego. Brzydko pachną i nic nie robią. Do odświeżania wolę wodę termalną
A ja uwielbiam hydrolaty, takie geranium czy oczar pięknie pachną, zwłaszcza geranium i dla mnie dużo robią.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 22:47   #2389
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
A ja uwielbiam hydrolaty, takie geranium czy oczar pięknie pachną, zwłaszcza geranium i dla mnie dużo robią.

ja też uwielbiam hydrolaty, stosuję zamiast toniku i nie wyobrażam sobie nic innego w zamian (może mam płytką wyobraźnię). akurat geranium nie lubię ale.... jest tak dużo rodzajów hydrolatów i z różnych źródeł, że każdy znajdzie coś dla siebie. wolę je zdecydowanie od wody thermalnej.
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 05:42   #2390
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez madziamaria Pokaż wiadomość
a czemu nie zrobisz całości od razu? przecież łatwiej wymieszać wszystko i potem robić jednorazowe porcje. nie wyszła teraz papka czyli za rzadkie? czy grudki?
Czyli co wymieszać te wszystkie składniki razem np. w tym białym plastikowym pojemniku i później gdy będę robić maseczkę to dawać płaską łyżeczką, tak?
Widzisz nie wpadłam na to, to mój "pierwszy raz" na BU...
Ale wczoraj naożyłam to co wyszło, buzie miałam ściagnięta, ale nic mnie nie piekło. Dziś jest gladka, nowych niespodzianek nie ma
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 06:47   #2391
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

znowu wczoraj wieczorem jakies czerwone plamy mi wyszły, wiec hydolacik oczarowy przed snem i dzis nie ma juz śladu
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 07:57   #2392
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Czyli co wymieszać te wszystkie składniki razem np. w tym białym plastikowym pojemniku i później gdy będę robić maseczkę to dawać płaską łyżeczką, tak?
Widzisz nie wpadłam na to, to mój "pierwszy raz" na BU...
Ale wczoraj naożyłam to co wyszło, buzie miałam ściagnięta, ale nic mnie nie piekło. Dziś jest gladka, nowych niespodzianek nie ma
Każda jakoś zaczynała a przypuszczam że wszystkie miałyśmy różne przygody
Tak jak piszesz, wszystko razem zmieszaj. Na ich stronie jest dokładna instrukcja wykonania produktów (to na przyszłość).
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 08:18   #2393
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Jakiś czas temu kupiłam na BU amlę. Używałam jej do włosów, ale ostatnio zrobiłam maseczkę na twarz i wg mnie jest rewelacyjna. Wymieszałam amlę z żelem HA i hydrolatem oczarowym, trzymałam na twarzy ok. 20 min. i byłam zaskoczona jej działaniem - pory zwężone, zaczerwienienia zmniejszone, wypryski ładnie się goją.
Zastanawiam się nad zakupem serum z amlą. Może ktoś używał i podzieli się wrażeniami?
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 10:00   #2394
ewi762
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 94
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez betig1975 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu kupiłam na BU amlę. Używałam jej do włosów, ale ostatnio zrobiłam maseczkę na twarz i wg mnie jest rewelacyjna. Wymieszałam amlę z żelem HA i hydrolatem oczarowym, trzymałam na twarzy ok. 20 min. i byłam zaskoczona jej działaniem - pory zwężone, zaczerwienienia zmniejszone, wypryski ładnie się goją.
Zastanawiam się nad zakupem serum z amlą. Może ktoś używał i podzieli się wrażeniami?
No właśnie ja mam dylemat z ta amlą (z serum znaczy się)
Na początku jak zamówiłam i zaczęłam używać wydawało mi się równie dobre jak flavo c a teraz po stosowaniu ok 1 m-ca wydaje mi się że jednak flavo c było lepsze.

Ja mam pomiganą cerę niby tłusta gruba rozszerzone pory czasem gule bolące, a na policzkach rumień i naczynka do tego zmarszczki pod oczami - wszystko w jednym
I właśnie ze względu na naczynka zamówiłam serum z amlą bo można nie dodawać alkoholu i nie chciałam ich dodatkowo podrażniać ale ostatnio wyskoczyły mi pryszczce (ale z tych mega podskórnych) i mam wrażenie, że po flavo c szybciej sie goiły tak samo jak plamy po pryszczach.
Natomiast dałam mojej chrzesnicy lat 14 troszkę serum z amlą do smarowania dekoltu (pryszcze i blizny) i jest zachwycona mówi że jej ślady po pryszczach bledną a nowe niespodzianki nie wyskakują i zażyczyła sobie całe opakowanie

Posumowując do moich tłustych partii wolę flavo c a w zw z tym że większa część twarzy należy do tych "tłustych" wracam do flaco c -naczynka muszą sobie radzić same .
ewi762 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 10:05   #2395
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Czyli co wymieszać te wszystkie składniki razem np. w tym białym plastikowym pojemniku i później gdy będę robić maseczkę to dawać płaską łyżeczką, tak?
Widzisz nie wpadłam na to, to mój "pierwszy raz" na BU...
Ale wczoraj naożyłam to co wyszło, buzie miałam ściagnięta, ale nic mnie nie piekło. Dziś jest gladka, nowych niespodzianek nie ma
Wystarczy wejsc z powrotem na strone BU, poszukac maseczki truskawkowej, dalej sposob wykonania Z reszta to wszystko sie miesza w tym pojemniczku z glinka
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 12:11   #2396
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez ewi762 Pokaż wiadomość
No właśnie ja mam dylemat z ta amlą (z serum znaczy się)
Na początku jak zamówiłam i zaczęłam używać wydawało mi się równie dobre jak flavo c a teraz po stosowaniu ok 1 m-ca wydaje mi się że jednak flavo c było lepsze.

Ja mam pomiganą cerę niby tłusta gruba rozszerzone pory czasem gule bolące, a na policzkach rumień i naczynka do tego zmarszczki pod oczami - wszystko w jednym
I właśnie ze względu na naczynka zamówiłam serum z amlą bo można nie dodawać alkoholu i nie chciałam ich dodatkowo podrażniać ale ostatnio wyskoczyły mi pryszczce (ale z tych mega podskórnych) i mam wrażenie, że po flavo c szybciej sie goiły tak samo jak plamy po pryszczach.
Natomiast dałam mojej chrzesnicy lat 14 troszkę serum z amlą do smarowania dekoltu (pryszcze i blizny) i jest zachwycona mówi że jej ślady po pryszczach bledną a nowe niespodzianki nie wyskakują i zażyczyła sobie całe opakowanie

Posumowując do moich tłustych partii wolę flavo c a w zw z tym że większa część twarzy należy do tych "tłustych" wracam do flaco c -naczynka muszą sobie radzić same .
Dziękuję Ci za tą wyczerpującą odpowiedź
Ja mam flavo, ale nie jestem zadowolona, ponieważ dodałam kilka kropelek silikonów i chyba to jest przyczyną wyskakiwania pryszczyków. Muszę wypróbować bez silikonów. A zresztą tak się rzuciłam na kosmetyki z BU, że moja cera zareagowała wysypem, tak się oczyszczała. Musiałam wszystko odstawić.... Ale już wygląda lepiej. Jeszcze tylko te ślady po pryszczach.
Mam ochotę zamówić serum amla, trzeba wypróbować. Maseczka bardzo fajnie działa, więc mam nadzieję, że i serum będzie dobrze działać na moje plamki
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 21:02   #2397
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dostałam paczkę

Ukręciłam serum różane, wymieszałam piling. Tonik zrobię jutro.


Olej arganowy - zapach mnie rozczarował kompletnie Nie czuję tam orzechów, pachnie oleisto z nutą hmm... odchodów Na szczęście zapach szybko się ulatnia i na twarzy jest niewyczuwalny. Zapodałam go na całą twarz i pod oczy wymieszany z żelem hialuronowym.

Czy Wy tez macie problem z wymieszaniem oleju i żelu? Czy trzeba to mieszać do jednolitej konsystencji czy można nakładać takie glutki? Może coś źle zrobiłam albo dałam za dużo żelu?


Olej monoi - to twardy olej. Pięknie pachnie upojną gardenią. W kontakcie z ciałem ładnie się rozsmarowuje zmieniając konsystencję na bardziej płynną. Na noc posmaruję nim dłonie i łokcie i jutro napiszę więcej.


Generalnie fajna zabawa Mieszam kosmetyki pierwszy raz w zyciu i muszę Wam powiedzieć, że robiłam to z bijącym sercem
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 21:10   #2398
ewi762
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 94
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez betig1975 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za tą wyczerpującą odpowiedź
Ja mam flavo, ale nie jestem zadowolona, ponieważ dodałam kilka kropelek silikonów i chyba to jest przyczyną wyskakiwania pryszczyków. Muszę wypróbować bez silikonów. A zresztą tak się rzuciłam na kosmetyki z BU, że moja cera zareagowała wysypem, tak się oczyszczała. Musiałam wszystko odstawić.... Ale już wygląda lepiej. Jeszcze tylko te ślady po pryszczach.
Mam ochotę zamówić serum amla, trzeba wypróbować. Maseczka bardzo fajnie działa, więc mam nadzieję, że i serum będzie dobrze działać na moje plamki

betig1975

życzę w takim razie powodzenia

co do serum amli mam mieszane odczucia ale jeśli masz raczej wrażliwą cerę to dla Ciebie amla będzie lepsza (przez brak alkoholu)
ja mam skórę słonia co potwierdziła moja kosmetyczka więc na mnie alkohol raczej nie robi większego wrażenia
ja tez rzuciłam sie na kosmetyki z BU i mazideł i chyba się przeliczyłam
też mnie wysypało ale już sie zaleczam i mysle że teraz tylko bedzie lepiej

pozdrawiam
ewi762 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 22:12   #2399
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja mam taką zasadę - choćby mnie kroili, solili nowy kosmetyk wprowadzam JEDEN! wtedy mam jakąś tam orientację czy służy mi czy nie ( ewentualnie mogę go wyeliminować). spaliłam się już kilka razy wprowadzając dwa...niby mało? - nieprawda- każdy może mieć w składzie coś innego co akurat wybitnie mi pasuje -lub nie, a co dopiero się dzieję zmieniając całą pielęgnację? lepiej poczekać i być pewnym. asekurantka madziamaria
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 09:44   #2400
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez madziamaria Pokaż wiadomość
ja mam taką zasadę - choćby mnie kroili, solili nowy kosmetyk wprowadzam JEDEN! wtedy mam jakąś tam orientację czy służy mi czy nie ( ewentualnie mogę go wyeliminować). spaliłam się już kilka razy wprowadzając dwa...niby mało? - nieprawda- każdy może mieć w składzie coś innego co akurat wybitnie mi pasuje -lub nie, a co dopiero się dzieję zmieniając całą pielęgnację? lepiej poczekać i być pewnym. asekurantka madziamaria
Nie asekurantka, tylko rozsądna kobieta Mam te sama zasadę i póki co świetnie się sprawdzała!
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:38.