Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-05, 11:52   #751
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Lenka_Magda Pokaż wiadomość
sliczne macie odrosty ) gratuluje co do miodu to jaki stosujecie? ja kupiłam ostatnio sztuczny za 2,50 zł i pachnie niezbyt no i nie wiem czy on mi coś daje dlatego go już nie nakładam :P Co do moich włosków to ostatnio wspominałam ,że moje wyglądają nieestetycznie. w styczniu zaliczyłam wpadke z farbowaniem i włosy wyszły blond a wyżej rude. Jakies dwa miesiace temu zrobiłam sobie blond pasemka. Te ciemne odrosty wyglądaja fatalnie plus to rude ;( na fotkach tego aż tak bardzo nie widać ale jest....
Ładne masz włoski Nie widać na zdjęciach żadnej rudości

Cytat:
Napisane przez paprykowy cukierek Pokaż wiadomość
Dzięki xyolax , zastanawiałam się nad platyną z odrostami, ale jednak wolałam zbliżony kolor ale w nim czuję się jakoś tak nijako :/
To może przyciemnij tylko delikatnie włoski, żeby nie było aż takiego kontrastu

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
ja też byłam już praktycznie zdecydowana na blond, już nawet się chwaliłam, że do blondu waracam, ale zrobiłam moim włosom sesję zdjęciową i wrzuciłam na kompa, bo tak w lustrze to ciężko obiektywnie ocenić, i jak przejżałam te foty to tak mi się szkoda moich włosów zrobiło i tego czasu, co poświęciłam na to, żeby dojść tam, gdzie teraz jestem i stwierdziłam, że nie mogę tego zrobić jestem zdecydowana na refleksy tylko to wchodzi w grę, chcę zapytać fryzjera czy jakoś mógłby przybliżyć kolorem farbowańce do odrostu, nie ruszając odrostu...mógłby pzecież zrobić na tych farbowańcach pełno refleksów no nie?
Ja się kiedyś pytałam fryzjerów czy pofarbowaliby mi same farbowańce bez ruszania odrostów to mało kto był chętny, a jak już to też mi wyskoczyli z ceną więc wolałam nie ryzykować i nie tracić kasy i siostra mi pofarbowała
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 11:54   #752
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Dziewczyny mogę dołączyć? i potrzebuję solidnego kopa w d**sko!
W wielkim skrócie:
długo miałam prawie platynę, potem przyciemniałam, w końcu zrobiłam ciemny brąz.
Kilka razy chciałam wrócić do naturalnego koloru ze względu na kondycję włosów. Nikt mi nie wmówi, ze farby nie niszczą włosów Ale przy blondach nie mogłam znieść odrostów.
Naturalnie mam średnio-ciemny blond.
Ostatnio farbowałam sie 21stycznie 2011r, jestem w ciąży więc postanowiłam nie farbować się. (nie ze względu na wieści, że farba może szkodzić dziecku tylko dla samej siebie). Odrost mam już ponad 6cm. Nie rzuca się aż tak strasznie w oczy. Wszystko było ok do zeszłego tygodnia... spotkałam koleżankę z liceum i na dzień dobry mi powiedziała: ale Ty masz paskudne włosy w sensie, że farba sprana, odrost duży... i od tej chwili ciągle myślę o tym jak beznadziejnie wyglądam
Tak bardzo chciałabym wrócić do naturalnych ale teraz w głowie siedzą mi jej słowa...
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 11:59   #753
paprykowy cukierek
Raczkowanie
 
Avatar paprykowy cukierek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 50
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Xyolax ja już mam swój zbliżony kolor na łebku od 4 dni Tylko to nie to samo co platyna, nie przyciąga wzroku :/
__________________
Włosomaniaczka

31.05.2011 nie farbuję włosów wracam do naturalnych

21-22-23-24-25-26-27-28....40
paprykowy cukierek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 12:02   #754
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny mogę dołączyć? i potrzebuję solidnego kopa w d**sko!
W wielkim skrócie:
długo miałam prawie platynę, potem przyciemniałam, w końcu zrobiłam ciemny brąz.
Kilka razy chciałam wrócić do naturalnego koloru ze względu na kondycję włosów. Nikt mi nie wmówi, ze farby nie niszczą włosów Ale przy blondach nie mogłam znieść odrostów.
Naturalnie mam średnio-ciemny blond.
Ostatnio farbowałam sie 21stycznie 2011r, jestem w ciąży więc postanowiłam nie farbować się. (nie ze względu na wieści, że farba może szkodzić dziecku tylko dla samej siebie). Odrost mam już ponad 6cm. Nie rzuca się aż tak strasznie w oczy. Wszystko było ok do zeszłego tygodnia... spotkałam koleżankę z liceum i na dzień dobry mi powiedziała: ale Ty masz paskudne włosy w sensie, że farba sprana, odrost duży... i od tej chwili ciągle myślę o tym jak beznadziejnie wyglądam
Tak bardzo chciałabym wrócić do naturalnych ale teraz w głowie siedzą mi jej słowa...
Coś Ty, nie ulegaj wpływom innych. Teraz koleżanka może tak uważać, ale później jak dojdziesz do swoich naturalnych będzie Ci zazdrościć, zobaczysz A jeśli nie masz tyle silnej woli, żeby zrobić to dla siebie, zrób to dla dzidziusia

Póki co możesz maskować odrost szamponetkami (polecam Joannę).

Na mnie takie słowa działają wręcz odwrotnie, jest to dla mnie idealna motywacja, żeby dążyć do celu To coś w stylu: "Nie dasz rady. Nie? To patrz!"

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez paprykowy cukierek Pokaż wiadomość
Xyolax ja już mam swój zbliżony kolor na łebku od 4 dni Tylko to nie to samo co platyna, nie przyciąga wzroku :/
Wolałabyś, żeby kolor przyciągał wzrok? :P
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 12:03   #755
paprykowy cukierek
Raczkowanie
 
Avatar paprykowy cukierek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 50
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Golidka - witamy nie przejmuj się, zobaczymy jak bd miała całe naturalki.! Ciekawe co wtedy powie Może zadbaj o nie olejki itp.? TO odwróci uwagę od koloru
__________________
Włosomaniaczka

31.05.2011 nie farbuję włosów wracam do naturalnych

21-22-23-24-25-26-27-28....40
paprykowy cukierek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 12:04   #756
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny mogę dołączyć? i potrzebuję solidnego kopa w d**sko!
W wielkim skrócie:
długo miałam prawie platynę, potem przyciemniałam, w końcu zrobiłam ciemny brąz.
Kilka razy chciałam wrócić do naturalnego koloru ze względu na kondycję włosów. Nikt mi nie wmówi, ze farby nie niszczą włosów Ale przy blondach nie mogłam znieść odrostów.
Naturalnie mam średnio-ciemny blond.
Ostatnio farbowałam sie 21stycznie 2011r, jestem w ciąży więc postanowiłam nie farbować się. (nie ze względu na wieści, że farba może szkodzić dziecku tylko dla samej siebie). Odrost mam już ponad 6cm. Nie rzuca się aż tak strasznie w oczy. Wszystko było ok do zeszłego tygodnia... spotkałam koleżankę z liceum i na dzień dobry mi powiedziała: ale Ty masz paskudne włosy w sensie, że farba sprana, odrost duży... i od tej chwili ciągle myślę o tym jak beznadziejnie wyglądam
Tak bardzo chciałabym wrócić do naturalnych ale teraz w głowie siedzą mi jej słowa...
Ja tez dzisiaj uslyszalam, ze mam okropny odrost chociaz moj ma dopiero 3,5cm Ale nawet nie przejelam sie tym, jestem zdeterminowana zeby miec juz naturalki i nic mi po takim glupim gadaniu innych i ty tez nie zwracaj na to uwagi Zwlaszcza, ze naprawde szkoda zmarnowac polroczny odrost
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 12:07   #757
paprykowy cukierek
Raczkowanie
 
Avatar paprykowy cukierek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 50
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Xyolax - po prostu teraz czuję się taka nijaka
__________________
Włosomaniaczka

31.05.2011 nie farbuję włosów wracam do naturalnych

21-22-23-24-25-26-27-28....40
paprykowy cukierek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-05, 12:09   #758
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Fajny odroscik i ladne naturalki, podobne do moich I masz mala roznice w kolorach ja mam duza niestety
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 12:19   #759
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Ojej jak Wy tu szybko wsparcia udzielacie
Ta koleżanka sama kiedyś chciała wrócić do naturalnego... i jej się nie udało. Chociaż z 10cm udało jej się wyhodować. Potem pękła i zafarbowała.
Może faktycznie powinnam zmotywować się także dla mojego maleństwa.

Zastanawiam się także nad zmianą fryzury. Prawdę mówiąc moje włosy dawno fryzjera nie widziały może w pn skoczę podciąć je, może trochę wycieniuje żeby lekkości im dodać. Mam włosy gęste ale cieniutkie. Same z siebie kompletnie nie chcą się układać, ale wystarczy wysuszyć je na okrągłej szczotce i już można wyjść do ludzi

Możecie polecić jakieś fryzury maskujące odrost? Bo rozpuszczone nie wyglądają za dobrze. Najczęściej podpinam grzywkę w górę, wtedy tego aż tak nie widać.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 12:41   #760
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez paprykowy cukierek Pokaż wiadomość
Mógłby Bayka Ja wolę wydać na kosmetyki i oleje do włosów niż na fryzjera :p bo teraz zapuszczam I odstawiłam kosmetyki z silikonem a jutro do apteki po olejki ;D

No! i tak trzymaj, a jak zmienisz zdanie to wiesz...

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Ja się kiedyś pytałam fryzjerów czy pofarbowaliby mi same farbowańce bez ruszania odrostów to mało kto był chętny, a jak już to też mi wyskoczyli z ceną więc wolałam nie ryzykować i nie tracić kasy i siostra mi pofarbowała

hm, zobaczę co mi powiedzą...jakwżej te refleksy na całej długości, to może też jakoś się to wszystko razem stopi

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny mogę dołączyć? i potrzebuję solidnego kopa w d**sko!
W wielkim skrócie:
długo miałam prawie platynę, potem przyciemniałam, w końcu zrobiłam ciemny brąz.
Kilka razy chciałam wrócić do naturalnego koloru ze względu na kondycję włosów. Nikt mi nie wmówi, ze farby nie niszczą włosów Ale przy blondach nie mogłam znieść odrostów.
Naturalnie mam średnio-ciemny blond.
Ostatnio farbowałam sie 21stycznie 2011r, jestem w ciąży więc postanowiłam nie farbować się. (nie ze względu na wieści, że farba może szkodzić dziecku tylko dla samej siebie). Odrost mam już ponad 6cm. Nie rzuca się aż tak strasznie w oczy. Wszystko było ok do zeszłego tygodnia... spotkałam koleżankę z liceum i na dzień dobry mi powiedziała: ale Ty masz paskudne włosy w sensie, że farba sprana, odrost duży... i od tej chwili ciągle myślę o tym jak beznadziejnie wyglądam
Tak bardzo chciałabym wrócić do naturalnych ale teraz w głowie siedzą mi jej słowa...

Witaj nie możesz przejmować się opiniamii innych osób, oczywiście, to nie jest miłe słyszeć takie negatywne oceny, ale z drugiej strny nie można zmienić siebie pod presją otoczenia, chcesz wrócić do nauralek, to teraz masz idealną okazję, bo już zaczęłaś, a zresztą zobaczysz, przyjdzie maluszek na świat, to nie bedziesz miała czasu zbytnio o tym myśleć, czas Ci szybko będzie mijał na pielęgnacji dzidzi i nim się obejrzysz a naturalne włoski będą dłuuugie a pozatym pomyśl, Twoja dzidzia będzie miała naturalne, piękne włoski przez wiele pierwszych lat życia, wtedy będziesz często myśleć, że też mogłabyś mieć naturalki jak będziesz czesać i myć dziecku włosy

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez paprykowy cukierek Pokaż wiadomość
Xyolax - po prostu teraz czuję się taka nijaka

wiem o co chodzi, też tak czasem mam ale możesz przyciągnąć uwagę wyrazistszym strojem/makijażem/dodatkami/etc odwracając w tym momencie jednocześnie uwagę od włosów

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez paprykowy cukierek Pokaż wiadomość
Golidka - witamy nie przejmuj się, zobaczymy jak bd miała całe naturalki.! Ciekawe co wtedy powie Może zadbaj o nie olejki itp.? TO odwróci uwagę od koloru

fotki, fotki,fotki!
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 12:47   #761
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Dziewczyny wrzucę fotki jak ogarnę włosy zmotywowana nałożyłam sobie ampułkę Loreal'a
nawet nie wiem kiedy mi przeleciały te miesiące bez farbowania. Chyba ciąża odwróciła moją uwagę od włosów(a raczej problemy z nią) bo wcześniej już 2cm odrostu mnie irytowało.

Co do odwracania uwagi od włosów: mój brzuszek powoli zaczyna przyciągać wzrok ludzi więc odwracalnik uwagi sam mi się kształtuje
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-05, 12:47   #762
paprykowy cukierek
Raczkowanie
 
Avatar paprykowy cukierek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 50
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Hah...od dziecka mi mówią że mam piękne oczy i cudne rzęsy takie dłuugie ;D
trudno, niejedna platyna nie ma tego czegoś co ja mam

Teraz po tym co przeczytałam, patrzę do lustra i ten kolor obecny całkiem ciekawy i ładny.

Dziękuje dziewczyny.!
__________________
Włosomaniaczka

31.05.2011 nie farbuję włosów wracam do naturalnych

21-22-23-24-25-26-27-28....40

Edytowane przez paprykowy cukierek
Czas edycji: 2011-06-05 o 12:50
paprykowy cukierek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 12:55   #763
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez paprykowy cukierek Pokaż wiadomość
Hah...od dziecka mi mówią że mam piękne oczy i cudne rzęsy takie dłuugie ;D
trudno, niejedna platyna nie ma tego czegoś co ja mam

Teraz po tym co przeczytałam, patrzę do lustra i ten kolor obecny całkiem ciekawy i ładny.

Dziękuje dziewczyny.!

no!
nie no ale tak serio, każdy zaczyna farbować, bo chce coś zmienić, spróbować czegoś nowego, potem trzeba farbować bo odrosty, trudno z tego wyjść....ale kto się nie ogląda za długimi, pięknymi włosami na ulicy?? ja w każdym razie tak i szczerze zazdroszczę! dlatego teraz się jakoś przemęczę, ale potem będą zazsrościć mi NAM
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 13:04   #764
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

a ja muszę się pochwalić, fotki ze wczorajszej sesji zdjęciowej akurat teraz jestem zadowolona ze swoich włossk, ale znając życie za kilka dni będę znów na nie psioczyć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie3468.jpg (82,4 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie3490.jpg (116,3 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie3492.jpg (116,6 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie3493.jpg (109,4 KB, 148 załadowań)
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 13:04   #765
paprykowy cukierek
Raczkowanie
 
Avatar paprykowy cukierek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 50
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Kolor zawsze jest piękny kiedy włosy są śliczne, zdrowe, zadbane i zdrowe ;D ahhh...chciałabym takie błyszczące jak z reklamy...może macie jakiś sposób na błyszczenie.?


Od dłuższego czasu nie lubię ciepłej i letniej wody jak myję głowę...muszę mieć wodę zimną lub lodowatą
__________________
Włosomaniaczka

31.05.2011 nie farbuję włosów wracam do naturalnych

21-22-23-24-25-26-27-28....40
paprykowy cukierek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 13:09   #766
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez paprykowy cukierek Pokaż wiadomość
Kolor zawsze jest piękny kiedy włosy są śliczne, zdrowe, zadbane i zdrowe ;D ahhh...chciałabym takie błyszczące jak z reklamy...może macie jakiś sposób na błyszczenie.?


Od dłuższego czasu nie lubię ciepłej i letniej wody jak myję głowę...muszę mieć wodę zimną lub lodowatą

no właśnie ostatnie płukanie w zimnj wodze daje błysk bo zamyka łuski włosa, wtedy włsos jest gładki i odbija światło, słyszałam też, że pomaga płukanie w roztworze wody i octu, tylko nie pamiętam jaki ocet...ale to też trochę wysusza...są nabłyszczacze w sprayu, ale też trzeba uważać, żeby z koleji znowu nie obciążyć włosów zbytnio, bo przesadzenie z nabłyszczaczem daje efekt tłustych strąków ale najbardziej będą się błyszczeć zdrowe naturalki, żadna z metod nie da tego błysku zniszczonym włosom


płukanie w lodowatej wodzie napwno poprawia mikrokrążenie skóry głowy, co prowadzi do lepszego dotlenienia i odżywienia cebulek włosów ale trzeba uważać, żeby nie przeziębić sobie w ten sposób zatok!
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak

Edytowane przez Bayka
Czas edycji: 2011-06-05 o 13:11
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 13:13   #767
paprykowy cukierek
Raczkowanie
 
Avatar paprykowy cukierek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 50
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Z tego co wiem to jakiś jabłkowy ocet czy coś Kosmetyków nabłyszczających nie tknę bo to zło.! Olejek kokosowy trochę nabłyszcza, ale jak inne wizażanki robią że mają włosy jak lustro.! Jak z reklamy ;D
__________________
Włosomaniaczka

31.05.2011 nie farbuję włosów wracam do naturalnych

21-22-23-24-25-26-27-28....40
paprykowy cukierek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 13:18   #768
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez paprykowy cukierek Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to jakiś jabłkowy ocet czy coś Kosmetyków nabłyszczających nie tknę bo to zło.! Olejek kokosowy trochę nabłyszcza, ale jak inne wizażanki robią że mają włosy jak lustro.! Jak z reklamy ;D

ja nie wiem jak, ale też się chętnie dowiem trzeba pytać konkretnych dziewczyn chyba, których włosy Ci się podobają może coś zdradzą
napewno odpowiednio nawilżone włosy też ładnie blyszczą
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 13:28   #769
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Bayka Piekne wlosy! Jakie geste! No nie moge sie napatrzec, i tez w ogole prawie nie widac roznicy
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-05, 13:31   #770
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Oj octu to nie polecam...po kilkakrotnym stosowaniu wloski przechwytuja zapaszek Ale polecam plukanke z cytryny i rumianku, tyle ze do blondow.
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 13:38   #771
Lenka_Magda
Raczkowanie
 
Avatar Lenka_Magda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 206
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Naprawde nie widzicie w moich wlosach nic odrzucającego? ja nie mogę na nie patrzeć ...jak widze ten mix kolorów...nie pasuje mi zuepłnie do bladej nieumalowanej twarzy ;( codziennie myśle co by tu z nimi zrobić....żałuje tych pasemek bo bez nic jak wezme do góry wlosy mam 6 cm odrostu

Lenka jakiego miodu uzywałaś? bo chyba ten taki zwykły stuczny za 2,50 xd co ja kupiłam ( mi smierdzi urządzeniem technicznym xd) nie jest dobry. i z jakiego kolor schodziłaś?

Edytowane przez Lenka_Magda
Czas edycji: 2011-06-05 o 13:42
Lenka_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 13:42   #772
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Bayka Piekne wlosy! Jakie geste! No nie moge sie napatrzec, i tez w ogole prawie nie widac roznicy

dziękuję
gęstnieją tgrzeba przyznać, teraz ja ścisnę kitka to czuję dużą różnicę ale to wszystko zasługa nie farbowania, nie prostowania i niesuszenia suszarką
to zależy od światła, czasami ten odrost widać wręcz perfidnie...
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 13:45   #773
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Oj octu to nie polecam...po kilkakrotnym stosowaniu wloski przechwytuja zapaszek Ale polecam plukanke z cytryny i rumianku, tyle ze do blondow.

a no właśnie, sama używam jednego i drugiego
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 14:33   #774
Gajuta
Raczkowanie
 
Avatar Gajuta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
Dziękuję.
Co do miodu, to ma on właściwości, odżywcze, nawilżające i rozjaśniające. To właśnie miód sprawił, że zatarła mi się różnica między farbowanymi i rozjaśnianymi włosami.
Miodu używam tak, że biorę jakąś prostą w składzie odżywkę, wcześniej była to odżywka bez spłukiwania JOANNA NATURIA (zależy jaka w sklepie była) później maska BINGO i z mieszanki z maską BINGO byłam bardziej zadowolona niż z JOANNĄ. A więc tak: biorę odżywkę/maskę i miód w różnych proporcjach (czasem łyżkę miodu, trzy łyżki odżywki; czasem do łyżki miodu dodaję dwie łyżki odżywki, czasem pół na pół; czasem do łyżki odżywki dodaję dwie lub trzy łyżki miodu. To zależy) mieszam to ze sobą, kładę na wcześniej umyte, mokre włosy, na to foliowa reklamówka, czapka albo dwie i idę tak spać. Rano w zależności od tego ile mam czasu albo tylko spłukuję miodową maskę, albo daję jeszcze odżywkę do spłukiwania albo maskę.
Dzięki Muszę kiedyś wypróbować

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez paprykowy cukierek Pokaż wiadomość
Mógłby Bayka Ja wolę wydać na kosmetyki i oleje do włosów niż na fryzjera :p bo teraz zapuszczam I odstawiłam kosmetyki z silikonem a jutro do apteki po olejki ;D
Dokładnie Ja też zamiast na fryzjera to wydaję teraz na kosmetyki do pielęgnacji włosów :P Do fryzjera pójdę za miesiąc, podciąć tylko końcóweczki, tak z 1-2cm. Minie akurat pół roku od ostatniej wizyty u fryzjera :P

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
no!
nie no ale tak serio, każdy zaczyna farbować, bo chce coś zmienić, spróbować czegoś nowego, potem trzeba farbować bo odrosty, trudno z tego wyjść....ale kto się nie ogląda za długimi, pięknymi włosami na ulicy?? ja w każdym razie tak i szczerze zazdroszczę! dlatego teraz się jakoś przemęczę, ale potem będą zazsrościć mi NAM
Będą nam zazdrościć, oj, będą Właśnie mieszyłam odrosty :P Z tyłu mam już same naturalne, a z przodu ok 17-18cm
Gajuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 15:06   #775
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Lenka_Magda Pokaż wiadomość
sliczne macie odrosty ) gratuluje co do miodu to jaki stosujecie? ja kupiłam ostatnio sztuczny za 2,50 zł i pachnie niezbyt no i nie wiem czy on mi coś daje dlatego go już nie nakładam :P Co do moich włosków to ostatnio wspominałam ,że moje wyglądają nieestetycznie. w styczniu zaliczyłam wpadke z farbowaniem i włosy wyszły blond a wyżej rude. Jakies dwa miesiace temu zrobiłam sobie blond pasemka. Te ciemne odrosty wyglądaja fatalnie plus to rude ;( na fotkach tego aż tak bardzo nie widać ale jest....
Sztuczny miód się nie nadaje, to powinien być miód naturalny, pszczeli
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 15:15   #776
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Lenka_Magda Pokaż wiadomość
Naprawde nie widzicie w moich wlosach nic odrzucającego? ja nie mogę na nie patrzeć ...jak widze ten mix kolorów...nie pasuje mi zuepłnie do bladej nieumalowanej twarzy ;( codziennie myśle co by tu z nimi zrobić....żałuje tych pasemek bo bez nic jak wezme do góry wlosy mam 6 cm odrostu

Lenka jakiego miodu uzywałaś? bo chyba ten taki zwykły stuczny za 2,50 xd co ja kupiłam ( mi smierdzi urządzeniem technicznym xd) nie jest dobry. i z jakiego kolor schodziłaś?

Ja używałam naturalnego, pszczelego miodu.

Schodziłam z nieudanego rozjaśniania (chciałam platynę a wyszło coś takiego jak na zdjęciach)

Na tym ostatnim zdjęciu jest widoczny odrost (ma około 1,5 miesiąca)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04159.jpg (53,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04163.jpg (113,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04199.jpg (85,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04493.jpg (77,1 KB, 48 załadowań)

Edytowane przez Lenka_1987
Czas edycji: 2011-06-05 o 15:16
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 15:23   #777
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Dziewczyny a probowalyscie dodawac olejek rycynowy do szamponu? Jak czytalam niektore wizazanki tak robia, co ponoc przyspiesza porost, czyli szybciej wrocimy do naturalek
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 15:30   #778
paulinka10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

witam. moj naturalny kolor wlosow to ciemny braz. zafarbowalam wlosy farba zmywalna palette do 24 myc odcien ciemna czekolada. niestety wlosy wyszly CZARNE ! ! wyglada to okropnie. bardzo chce jak najszybciej wrocic do dawnego koloru. ale mam zle przeczucia ze farba sie nie zmyje ((. co radzicie?
paulinka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 15:33   #779
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez paulinka10 Pokaż wiadomość
witam. moj naturalny kolor wlosow to ciemny braz. zafarbowalam wlosy farba zmywalna palette do 24 myc odcien ciemna czekolada. niestety wlosy wyszly CZARNE ! ! wyglada to okropnie. bardzo chce jak najszybciej wrocic do dawnego koloru. ale mam zle przeczucia ze farba sie nie zmyje ((. co radzicie?
Palette to najtrudniej zmywalne farby niestety...radzimy jw. szmpon prezciwlupiezowy, soda, ocet i cierpliwosc
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 15:36   #780
paprykowy cukierek
Raczkowanie
 
Avatar paprykowy cukierek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 50
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Muffka dodawałam olejku do szamponu, ale to za krótko by skóra chociaż poczuła rycynowy a co dopiero olejek wniknął. Stosuję go do maseczek, ale nie przyśpiesza wzrostu
__________________
Włosomaniaczka

31.05.2011 nie farbuję włosów wracam do naturalnych

21-22-23-24-25-26-27-28....40
paprykowy cukierek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.