Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-23, 15:41   #3121
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nigdy nie mialam piękniejszej, chyba tylko będąc dzieckiem. Używam kremu raz w tygodniu, i raz w tygodniu serum. Kremy mnie zapychają. Stosuję delikatne oczyszczanie, używam lagodnych środków myjących, glinki, klinsery aubrey, mydla, ostatnio peeling balm balm z hibiskusa, dużo maseczek, np algowe bielendy, domowe z miodu i kakao. Przeróżne zabiegi, a kremów odmawiam, jak mogę. Grunt żeby tonik był nawilzający.

inspirujesz mnie
Rozejrze się za jakimś ^^
Też używam mydeł, ale skorę mam zawszę po tym taką ściągniętą, po prostu MUSZĘ coś nałożyć.
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 15:44   #3122
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

a ja mam chłopaka, ale na randki nie chodzę on jest w Łodzi, ja w Krakowie i widujemy się w soboty co 2tygodnie, spędzamy ten czas u mnie w domu. totalna monotonia niestety. tym bardziej zazdroszczę Kakulince randki

jp, Korah, dziękuję za odpowiedzi co do miarki (i poproszę o Wasze adresy, przygotowałam już odsypki dla Was )
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 15:44   #3123
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Nie czekaj, sama zatroszcz się o siebie
W sensie?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 15:44   #3124
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
margoltka Bardzo się cieszę, że wszystko się dobrze skończyło. Wiem że musiałaś być bardzo zestresowana

Kusisz tym pudrem, a jego kolor dopasowuje się do twarzy? A konsystencja jest taka sucha i dająca efekt maki na twarzy czy mogę liczyć na lekko kremowy efekt? A jakim pędzlem go nakładasz? Takim zbitym jak minerały?
Ja oczekuje lekkiego matowienia (tu sprawdza się genialnie Jedwabny Hauschka) i żeby blizny na brodzie były odrobinkę mniej widoczne, nie chodzi o krycie tylko o wyrównanie kolorytu


To muszę go mieć - i peeling i mocznik i kofeinę.
A gdzie kupujecie produkty Topfer?
Puder sypki moim zdaniem jest transparentny, może troszkę ujednolica ale na krycie nie ma co liczyć. Nakładam go na podkład lub po prostu "gołą" twarz największym pędzlem (omiatam twarz).

Kosmetyki Topfer są rewelacyjne. Uspokajają pięknie podrażnienia, nawilżają, pachną nienachalnie drożdżówką (stwierdzenie mojego męża) Uwielbiam puder do kąpieli. Średnio wydajny, ale ratuje moją suchą skórę. Kupuję po prostu gdzie są
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 15:51   #3125
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość

inspirujesz mnie
Rozejrze się za jakimś ^^
Też używam mydeł, ale skorę mam zawszę po tym taką ściągniętą, po prostu MUSZĘ coś nałożyć.

Prosze przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź, bo ją edytowałam, żeby uściślić informacje
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 15:52   #3126
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze wnioskujesz Można codziennie np logone, a z BU rewelacyjny zestaw. Co do zaskórników, to jeśli odstawisz całkowicie chemie, a kremów nakladać mniej, to one bedą znikać. Na codzień zastąp kremy tonikami nawilzajacymi np Ava Eco linea, Aubrey organics, AA Eco micel, Yves Rocher Culture Bio fioletowy. Kremy stosuj doraźnie i z rzadka np raz w tygodniu. Argiletz jest ok, ale bardzo wysusza, wydaje mi się że są lepsze glinki.
O, to mnie zaciekawiłaś tymi tonikami. Myślałam, że brak kremu nawilżającego może rozregulować mi cerę i zwiększyć wydzielanie sebum. Poza tym moja skóra ma tendencje do łuszczenia się w okolicach czoła i nosa - chyba jest lekko odwodniona...? Obecnie używam Humektanu, który choć nie ma rewelacyjnego składu, to krzywdy mi nie robi (chyba) i hydrolatu oczarowego jako toniku. Myślałam nad kupieniem nowego kremu - Fitomedu tradycyjnego nawilżającego, Weledy irysowej albo Azelo z 2% BHA z BU... Próbowałam połączenia olej + żel hialuronowy, ale jakoś nie byłam zachwycona. Na noc jeszcze uchodził, ale na dzień, pod makijaż zupełnie się nie nadawał (używam minerałów). Myślisz, że toniki wystarczą, również pod makijaż? A jaki krem proponujesz do stosowania ten jeden raz w tygodniu? W sumie jak się nad tym zastanowię, to na święta, kiedy z lenistwa odstawiłam prawie wszystko poza środkami do mycia twarzy, miałam cerę tak dobrą, jak nigdy... No poza tym łuszczeniem.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-01-23 o 15:55
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 15:52   #3127
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
W sensie?
Badz odwazna, sama zrób pierwszy krok, nie czekaj az ktoś Cię zaprosi, albo zrób tak by Cię zaprosił
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 15:58   #3128
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Badz odwazna, sama zrób pierwszy krok, nie czekaj az ktoś Cię zaprosi, albo zrób tak by Cię zaprosił
Ja na oku mam takiego jednego, ale on zajęty, a ja nie lubię rozwalać związków.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 16:01   #3129
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
O, to mnie zaciekawiłaś tymi tonikami. Myślałam, że brak kremu nawilżającego może rozregulować mi cerę i zwiększyć wydzielanie sebum. Poza tym moja skóra ma tendencje do łuszczenia się w okolicach czoła i nosa - chyba jest lekko odwodniona...? Obecnie używam Humektanu, który choć nie ma rewelacyjnego składu, to krzywdy mi nie robi (chyba) i hydrolatu oczarowego jako toniku. Myślałam nad kupieniem nowego kremu - Fitomedu tradycyjnego nawilżającego, Weledy irysowej albo Azelo z 2% BHA z BU... Próbowałam połączenia olej + żel hialuronowy, ale jakoś nie byłam zachwycona. Na noc jeszcze uchodził, ale na dzień, pod makijaż zupełnie się nie nadawał (używam minerałów). Myślisz, że toniki wystarczą, również pod makijaż? A jaki krem proponujesz do stosowania ten jeden raz w tygodniu? W sumie jak się nad tym zastanowię, to na święta, kiedy z lenistwa odstawiłam prawie wszystko poza środkami do mycia twarzy, miałam cerę tak dobrą, jak nigdy... No poza tym łuszczeniem.

Żeby uporac sie z odwodnieniem trzeba troche pocierpieć i stosować oleje, które moga zapychac niestety. Powiedzmy oleje przez tydzień, np kapsulki dermogal a+e, a potem tonik nawilzający, najwązniejsze żeby przy tym nie używac żadnych oczyszczaczy zawierających ostre detergenty takie jak SLS i cocamidopropyl betaine na pierwszym miejscu w skladzie. Ja zrezygnowalam calkowicie z żeli do mycia twarzy, nawet tych naturalnych na rzecz mydła. glinek i miceli. Teraz uzywam kremu na noc do cery tlustej Aubrey organics, cena niech nie przeraża mam go już pól roku, zuzylam raptem polowe, jest mega wydajny i stosuję raz w tygodniu, na caly tydzień ten krem mi nawilza buzie A jako serum obecnie mam Alterre orchidea ampulki. Zamierzam potem kupić koncentrat AMB jaako serum, a z kreów lotion holistic phenome. Zamiast fitomedu tradycyjnego polecam flos lek be eco nawilzający.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 16:08   #3130
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Żeby uporac sie z odwodnieniem trzeba troche pocierpieć i stosować oleje, które moga zapychac niestety. Powiedzmy oleje przez tydzień, np kapsulki dermogal a+e, a potem tonik nawilzający, najwązniejsze żeby przy tym nie używac żadnych oczyszczaczy zawierających ostre detergenty takie jak SLS i cocamidopropyl betaine na pierwszym miejscu w skladzie. Ja zrezygnowalam calkowicie z żeli do mycia twarzy, nawet tych naturalnych na rzecz mydła. glinek i miceli. Teraz uzywam kremu na noc do cery tlustej Aubrey organics, cena niech nie przeraża mam go już pól roku, zuzylam raptem polowe, jest mega wydajny i stosuję raz w tygodniu, na caly tydzień ten krem mi nawilza buzie A jako serum obecnie mam Alterre orchidea ampulki. Zamierzam potem kupić koncentrat AMB jaako serum, a z kreów lotion holistic phenome. Zamiast fitomedu tradycyjnego polecam flos lek be eco nawilzający.
Hej, wiesz co, jesteś moim guru Właśnie się zastanawiałam nad tym kremem AO I zrobiłam dziś zakupy mazidlane,więc chyba sama sobie ukręcę taki tonik. Kurczę, wiesz co, za Twoją sprawą całkowicie zmienię pielęgnację Glinka L i mydło Aleppo już kupione
Dzięki za wszystkie rady
Dotąd codziennie stosowałam oleje, i stan skóry się znaaacznie poprawił, ale cały czas coś mi ona świrowała.Czas spróbować czegoś nowego
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 16:26   #3131
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Żeby uporac sie z odwodnieniem trzeba troche pocierpieć i stosować oleje, które moga zapychac niestety. Powiedzmy oleje przez tydzień, np kapsulki dermogal a+e, a potem tonik nawilzający, najwązniejsze żeby przy tym nie używac żadnych oczyszczaczy zawierających ostre detergenty takie jak SLS i cocamidopropyl betaine na pierwszym miejscu w skladzie. Ja zrezygnowalam calkowicie z żeli do mycia twarzy, nawet tych naturalnych na rzecz mydła. glinek i miceli. Teraz uzywam kremu na noc do cery tlustej Aubrey organics, cena niech nie przeraża mam go już pól roku, zuzylam raptem polowe, jest mega wydajny i stosuję raz w tygodniu, na caly tydzień ten krem mi nawilza buzie A jako serum obecnie mam Alterre orchidea ampulki. Zamierzam potem kupić koncentrat AMB jaako serum, a z kreów lotion holistic phenome. Zamiast fitomedu tradycyjnego polecam flos lek be eco nawilzający.
Olej + żel hialuronowy używałam przez dobry miesiąc, chociaż tylko na noc. I niestety nie zniwelowało to odwodnienia... Winię strasznie suche powietrze w mieszkaniu. Żele z silnymi detergentami już dawno odstawiłam, obecnie stosuję rano żel Babydream i wieczorem olejek myjący (wcześniej BU, teraz Naturalis, który niestety śmierdzi). Jestem jakoś sceptycznie nastawiona do mydeł - wydają mi się niehigieniczne. A jakie ewentualnie polecasz? I poza micelem z AA Eco masz jeszcze jakieś sprawdzone? Myślałam o koncentracie z AMB, zwłaszcza że mam bony do Douglasa. Bałam się tylko, że nie będzie się nadawał do mojej cery. Pisałaś też gdzieś kiedyś o stosowaniu niebieskiego lotionu Babydream do tłustej cery, dobrze pamiętam?
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 16:36   #3132
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Olej + żel hialuronowy używałam przez dobry miesiąc, chociaż tylko na noc. I niestety nie zniwelowało to odwodnienia... Winię strasznie suche powietrze w mieszkaniu. Żele z silnymi detergentami już dawno odstawiłam, obecnie stosuję rano żel Babydream i wieczorem olejek myjący (wcześniej BU, teraz Naturalis, który niestety śmierdzi). Jestem jakoś sceptycznie nastawiona do mydeł - wydają mi się niehigieniczne. A jakie ewentualnie polecasz? I poza micelem z AA Eco masz jeszcze jakieś sprawdzone? Myślałam o koncentracie z AMB, zwłaszcza że mam bony do Douglasa. Bałam się tylko, że nie będzie się nadawał do mojej cery. Pisałaś też gdzieś kiedyś o stosowaniu niebieskiego lotionu Babydream do tłustej cery, dobrze pamiętam?

Tak, suche powietrze robi swoje, wiem coś o tym, zamiast hialuronu spróbuj czegoś z algami, najlepiej serum algowe. Do tego oleje. Babydream jest dobry, ale wysusza. Odstaw żele do mycia i kup mydlo, tez wysusza, ale trzeba dac mu szanse, bo pomimo wysuszania cera poprawia sie, uspokaja i nie tylko ja tak uważam na tym wątku. Z mydeł polecam Savon du midi, albo Scandia rumiankowe, o ile nie masz alergii na rumianek. Z miceli Argile provence.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 16:38   #3133
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dziewczyny w tydzień ponad 20 stron! Przyznaję przeczytałam tylko pobieżnie.

Ile inspiracji... i jeszcze więcej kuszenia Szczególnie Sicilia skusiła mnie filtrem JMO. Mój AubreyOrganics jeszcze nie dotarł. Clinique ma gigantyczny skład, oczywiście nienaturalny, ale przyznać muszę buzia po nim śliczna. Hipp natomist dość tłusty.

Podobnie jak Zetuzetia rezygnuję z Triacneal'u. Może wiosną odstawię pigułkę i przy ogromnym szczęściu coś z tego zakiełkuje

edit. Zapomniałabym zamówiłam próbkę farby Khadi Jasny brąz i Orzechowy brąz. Nie wiem jednak, czy zdecyduję się na farbowanie henną. Boję się... czy dam radę sama nałożyć, a co jeśli wyjdzie zielona, no i co jeśli będę chciała kiedyś rozjaśnić włosy ????
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-01-23 o 16:50
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 16:46   #3134
oshin85
Raczkowanie
 
Avatar oshin85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 170
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wpisz w google to taka żólta tuba, do kupienia takze na allegro. To nie to samo, ale glinki wszystkie są dobre, a ta jest wypróbowana przeze mnie i inne dziewczyny. Jest świetna.

a cleansery www.aubreyorganics.pl, jeśli masz jeszcze jakieś pytania co do tych kosmetyków to wal do mnie, wypróbowałam prawie wszystko do twarzy z tej firmy.

Przejrzyj też sklepy www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl i www.gaj-oliwny.pl

eh Powchodzilam na te stronki i zobaczylam krem brzozowo-rokitnikowy Sylveco INCI: Aqua, Glycine Soja (Soybean) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Grapeseed Oil, Beeswax, Hippophae Rhamnoides Oil, Betulin, Sodium Stearate, Citric Acid.
Jest bardzo tani ...ale jest promocja Bio2You , dwa produkty za jeden i juz sie napalilam Nie wiem, ktory z tych kremow bylby najlepszy dla mnie
Patrzylam tez na kremy Aubrey , lecz zobaczylam tam olej rozany a niektore mnie uczujaja Ostatnio mialam uczulenie nawet nie wiem na co
__________________
Na przekor kosmetyczce olejem maszcze twarz(. Obym krzywdy sobie nie zrobila.)
I szukam kwasow ktore beda bez prafiny i glikoli !!!
oshin85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 16:48   #3135
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez oshin85 Pokaż wiadomość
eh Powchodzilam na te stronki i zobaczylam krem brzozowo-rokitnikowy Sylveco INCI: Aqua, Glycine Soja (Soybean) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Grapeseed Oil, Beeswax, Hippophae Rhamnoides Oil, Betulin, Sodium Stearate, Citric Acid.
Jest bardzo tani ...ale jest promocja Bio2You , dwa produkty za jeden i juz sie napalilam Nie wiem, ktory z tych kremow bylby najlepszy dla mnie
Patrzylam tez na kremy Aubrey , lecz zobaczylam tam olej rozany a niektore mnie uczujaja Ostatnio mialam uczulenie nawet nie wiem na co

Sylveco jest tlusty strasznie, ale dobry od czasu do czasu, używałam go na zmiane do twarzy ale częsciej do rąk.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 17:01   #3136
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tak, suche powietrze robi swoje, wiem coś o tym, zamiast hialuronu spróbuj czegoś z algami, najlepiej serum algowe. Do tego oleje. Babydream jest dobry, ale wysusza. Odstaw żele do mycia i kup mydlo, tez wysusza, ale trzeba dac mu szanse, bo pomimo wysuszania cera poprawia sie, uspokaja i nie tylko ja tak uważam na tym wątku. Z mydeł polecam Savon du midi, albo Scandia rumiankowe, o ile nie masz alergii na rumianek. Z miceli Argile provence.
Spróbuję, dziękuję za porady. Chciałabym jeszcze spytać, jak u Ciebie wygląda sytuacja z peelingami? Stosujesz / polecasz jakieś? Mam świeżo kupiony enzymatyczny z BU, ale jeszcze nie próbowałam. Dostałam też na święta szczoteczkę Shiseido i jestem nią zachwycona. Mimo że przy naczynkach i trądziku nie poleca się niby oczyszczania mechanicznego, ja nie zauważyłam, żeby pogorszyła stan mojej cery lub ja podrażniła. Pewnie dlatego, że jest niesamowicie delikatna. Za to pięknie usuwa mi suche skórki.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 17:08   #3137
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Spróbuję, dziękuję za porady. Chciałabym jeszcze spytać, jak u Ciebie wygląda sytuacja z peelingami? Stosujesz / polecasz jakieś? Mam świeżo kupiony enzymatyczny z BU, ale jeszcze nie próbowałam. Dostałam też na święta szczoteczkę Shiseido i jestem nią zachwycona. Mimo że przy naczynkach i trądziku nie poleca się niby oczyszczania mechanicznego, ja nie zauważyłam, żeby pogorszyła stan mojej cery lub ja podrażniła. Pewnie dlatego, że jest niesamowicie delikatna. Za to pięknie usuwa mi suche skórki.
Teraz mam maseczke peelingujacą z hibiskusa marki Balm balm, Cudowna. Na co dzień stosuję gąbeczki celulozowe zamiast zwyklych wacików, czasem maly ręczniczek frotte. Jeśli jesteś naczynkowcem to te gąbeczki polecam ( do kupienia w kazdym rossmannie lub supermarkecie, takie okrągłe z nieregularnymi porami) i ręczniczek też. Na szczoteczki radzę bardzo uwazać, bo mogą roznosić wypryski, ale może ta Twoja rzeczywiście delikatna, skoro Nie podrażnia naczynek.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 17:19   #3138
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Teraz mam maseczke peelingujacą z hibiskusa marki Balm balm, Cudowna. Na co dzień stosuję gąbeczki celulozowe zamiast zwyklych wacików, czasem maly ręczniczek frotte. Jeśli jesteś naczynkowcem to te gąbeczki polecam ( do kupienia w kazdym rossmannie lub supermarkecie, takie okrągłe z nieregularnymi porami) i ręczniczek też. Na szczoteczki radzę bardzo uwazać, bo mogą roznosić wypryski, ale może ta Twoja rzeczywiście delikatna, skoro Nie podrażnia naczynek.
Gąbeczki celulozowe stosuję do zmywania maseczek. Do szczoteczki byłam sceptycznie nastawiona, ale jak ją dotknęłam, to nie mogłam wyjść z podziwu - milutka niemal jak pędzel. Aż chce się nią miziać po twarzy, jesli wiecie, o co mi chodzi. A stosowałaś może jakieś kwasy? Obiecuję, że to dzisiaj już ostatnie z moich "100 pytań do...".
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 17:20   #3139
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Ja chciałam zdać relację z lauressa radiant gold-nie jest za ciemny fajnie się wtapia przy czym nie jestem do końca przekonana gdyż chyba ma za mało żółtych tonów
Aguś, wygląda na to że mamy ten sam odcień skóry! radiant gold też był dla mnie za bardzo beżowy, za to radiant yellow który dziś dostałam od Anuli jest idealny. Mogę Ci wysłać trochu, myślę że z raz udałoby Ci się umalować. no i przywiozłam już maskę algową
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
hola ola, mnie ta maska logony ładnie zrównoważyła skórę przetłuszczała mi się lekko (strefa T), teraz już jest duużo lepiej, rano budzę się bez tłustej warstewki na twarzy
zetuzetia jesteś moim mistrzem kuszenia jeśli chodzi o produkty do problematycznej twarzy, wypróbowałam tonik octowy i po dwóch aplikacjach widzę, że pory wyglądają ciut lepiej. a teraz przez Ciebie czaję się na koncentrat i glinkę!

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
a jak stosujecie tą ziemię wulkaniczną? jako żel do twarzy czy jako maskę? Ja lubię się nią myć i trzymam ją na twarzy tylko tyle ile zajmuje mi prysznic. Teraz zaczynam ją testować nie tylko na twarzy ale na innych problemowych miejscach
Byłam w sobotę na randce Ile się komplementów nasłuchałam... Chyba całe życie tylu nie słyszałam. Utwierdziłam się w przekonaniu z podkład mi wcale niepotrzebny. Kocham chodzić na randki
jak ja CI zazdroszczę! też chcę randkę!
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Oj kochane dobrze do Was wrócić. Tydzień mojej nieobecności spowodowany był problemami zdrowotnymi synka. Mam nadzieję, że temat już nie wróci i nigdy nie będę musiała się tak martwić. W ciągu tego tygodnia zrobiłam też porządek w koszyczkach z kosmetykami. Doszłam do wniosku, że w zasadzie mam wszystko czego mi trzeba, a nawet przydałoby się troszkę te zasoby obkurczyć. Wreszcie sfotografowałam moje mazidła, już tak dawno obiecałam to zrobić

Pielęgnacja twarzy
Dr.Hauschka: Krem do mycia, Tonik regulujący, Olejek do twarzy, Krem z pigwy, Lekki krem z płatków róży (próbka), Krem pod oczy, Maseczka oczyszczająca, Maseczka rewitalizująca
"Nienaturalny" wyjątek: Triacneal

Pielęgnacja ciała:
Dr. Hauschka: Balsam do ciała z płatków róży, Olejek do ciała z migdałem i dziurawcem, Krem do rąk, Dezozorant z płatków róży
Sanoflore: Miodowe masło do ciała oraz Jedwabisty olejek
Crystal Dezodorant
Dobra na wszystko Avene Woda termalna
Yves Rocher Peeling do stóp oraz Krem intensywnie odzywiający z lawendą

Kosmetyki synka i moje, zdecydowanie najczęściej używane
Töpfer: Puder do kąpieli z oliwką, Szampon do włosów, Balsam do ciała i Krem do buzi
Alverde Oliwka do ciała i kąpieli
Hipp: Żel do mycia ciała i włosów, Oliwka pielęgnacyjna, Krem na niepogodę, Balsam na niepogodę, Krem z filtrem 30

Kosmetyki do włosów
Tu króluje zdecydowanie Alverde: Szampon regenerujący Winogrono/Avocado, Kuracja regenerująca Winogrono/Avocado, Serum na końcówki, Szampon nawilżający Hibiskus/Aloes, Kuracja nawilżająca Hibiskus/Aloes, Kuracja nabłyszczająca Morela/Kwiat cytryny, Szampon do włosów brązowych Orzech/Kasztan, Odżywka do włosów brązowych Orzech/Kasztan, Lakier do układania włosów
Yes to carrots: Szampon, Odżywka oraz Maska do włosów

Inne dziwolągi
Dr.Hauschka Odżywka/olejek do włosów
EcoSpa Olej ze słodkich migdałów, Olej kokosowy ze świeżego miąższu Ekologiczny, Olej z pestek brokułu
Psikadełko Odżywka Jantar

Kosmetyki do makijażu oraz pędzle
Dr. Hauschka: Puder roświetlający, Puder brązujący, Cień do powiek 04, Kredka do oczu (czarna), Tuz do rzęs pogrubiający
Wśród kosmetyków mineralnych sporo EverydayMinerals, Lumiere, LiliLolo
"Nienaturalne": Bourjois Podkład HealthyMix oraz Clinique Citi Block SPF40
Do ust: LipSmacker waniliowy, EverydayNaturals pomadka oraz peeling do ust, Alterra Bezbarwny balsam, SilkNaturals Balsam powiększający, Sanoflore Miodowy balsam do ust

Nie ma tu zdjęć mydełek LF oraz Tuli, kosmetyków męża i ogólnych do higieny.

Teraz zabierazm się za nadrabianie wątkowych zaległości.
nie potrzebujesz trochę wyrośniętego dziecka? co może bym się do Ciebie mogła wprowadzić :P

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Kolejna randka w środę...
baw się dobrze

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Hej, Dziewczyny! Podczytuję Was od pewnego czasu, ale jeszcze się w tym wątku nie udzielałam. Moja rewolucja pielęgnacyjna jest na etapie kosmetyków drogeryjnych o niezłych składach (typu Hipp, Babydream, Alterra) oraz kombinowania z półproduktami (BU, ZSK, Mazidła, Naturalis). Jak chcecie, to mogę opisać wrażenia odnośnie produktów z obu tych grup, ale chyba nie wszystkie spełniają normy tego wątku. Teraz jestem na etapie zbierania informacji i przygotowania psychicznego do zaopatrzenia się w niektóre kosmetyki naturalne / ekologiczne, o których tu piszecie. Jesteście prawdziwą kopalnią wiedzy, za co serdecznie dziękuję!
dziewczyny uciekaj gdzie pieprz rośnie bo jak tu zostaniesz to będziesz zgubiona te Kusicielki zrobią z Ciebie wariatkę która będzie myśleć tylko o tym jaki szampon kupić na najbliższe mycie... obiecają Ci że przygarną Cię do domu opieki z naturalnymi kosmetykami a w rzeczywistości zostawią z mega uzależnieniem od naturalnej pielęgnacji... strzeż się

swoją drogą niezłe tempo dziś macie i tyle pięknych kuszeń że aż muszę odejść od kompa żeby ochłonąć
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2012-01-23 o 18:37
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 17:25   #3140
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Gąbeczki celulozowe stosuję do zmywania maseczek. Do szczoteczki byłam sceptycznie nastawiona, ale jak ją dotknęłam, to nie mogłam wyjść z podziwu - milutka niemal jak pędzel. Aż chce się nią miziać po twarzy, jesli wiecie, o co mi chodzi. A stosowałaś może jakieś kwasy? Obiecuję, że to dzisiaj już ostatnie z moich "100 pytań do...".

Jeszcze w marcu bylam niemal w 100% zdecydowana, że od wrzesnia zaczynam z kwasami, żeby nie uzywać przez sloneczny okres. Mialam juz serdecznie dosć kaprysów mojej skóry. Ale przez te pól roku cera mi sie tak poprawila, że juz ich nie potrzebuję, bo po prostu od naturalnej pielęgnacji zniknely mi wszystkie niedoskonalości, wygladzily blizny, są prawie niewidoczne, zaskórnika nie mam ani jednego. Najwazniejsze to być konsekwentnym w pielęgnacji.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 17:27   #3141
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
dziewczyny uciekaj gdzie pieprz rośnie bo jak tu zostaniesz to będziesz zgubiona te Kusicielki zrobią z Ciebie wariatkę która będzie myśleć tylko o tym jaki szampon kupić na najbliższe mycie... obiecają Ci że przygarną Cię do domu opieki z naturalnymi kosmetykami a w rzeczywistości zostawią z mega uzależnieniem od naturalnej pielęgnacji... strzeż się
Wiesz co, dla mnie i tak jest już za późno. Właściwie na Wizażu każdy wątek jest pełen pokus i mój portfel (oraz zdrowy rozsądek) już od pewnego czasu cierpi... Podobnie jak mój TŻ, który często wysłuchuje kosmetycznych dylematów. Na szczęście jest bardzo wyrozumiały (TŻ, nie portfel - ten już na mnie złowrogo łypie).
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jeszcze w marcu bylam niemal w 100% zdecydowana, że od wrzesnia zaczynam z kwasami, żeby nie uzywać przez sloneczny okres. Mialam juz serdecznie dosć kaprysów mojej skóry. Ale przez te pól roku cera mi sie tak poprawila, że juz ich nie potrzebuję, bo po prostu od naturalnej pielęgnacji zniknely mi wszystkie niedoskonalości, wygladzily blizny, są prawie niewidoczne, zaskórnika nie mam ani jednego. Najwazniejsze to być konsekwentnym w pielęgnacji.
Ja też jesienią miałam zdecydować się na kwasy, ale miałam akurat spore zawirowania w życiu i brak czasu sprawił, że kwasy zeszły na drugi plan. W tym roku pokombinuję z naturalną pielęgnacją i zobaczę, jak sprawa będzie wyglądać przyszłą jesienią. Korah, bardzo dziękuję Ci za cierpliwość i wszystkie rady!

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-01-23 o 17:36
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 17:40   #3142
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

aga, miło mi, że mogę kogoś kusić
poczekaj 30minut, zdam pierwsze wrażenia po ściągnięciu maski Bielendy z rutyną&wit.C
na razie mogę powiedzieć, że jak na pierwszy raz, udało mi się osiągnąć całkiem niezłą konsystencję, dałam 1,5 łyżki maski, a wody dolewałam na oko. nakładałam drewnianą szpatułką, którą do zamówienia dorzucił mi sprzedawca. na początku lekko spływała w dół, ale wystarczyło, że położyłam się na chwilę, żeby zastygła i teraz już normalnie z nią siedzę. bardzo przyjemnie chłodzi, ale trzeba uważać w okolicach oczu, bo może lekko podrażnić oczy.

Edytowane przez zetuzetia
Czas edycji: 2012-01-23 o 17:42
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 17:43   #3143
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
aga, miło mi, że mogę kogoś kusić
poczekaj 30minut, zdam pierwsze wrażenia po ściągnięciu maski Bielendy z rutyną&wit.C
na razie mogę powiedzieć, że jak na pierwszy raz, udało mi się osiągnąć całkiem niezłą konsystencję, dałam 1,5 łyżki maski, a wody dolewałam na oko. nakładałam drewnianą szpatułką, którą do zamówienia dorzucił mi sprzedawca. na początku lekko spływała w dół, ale wystarczyło, że położyłam się na chwilę, żeby zastygła i teraz już normalnie z nią siedzę. bardzo przyjemnie chłodzi, ale trzeba uważać w okolicach oczu, bo może lekko podrażnić oczy.

Daj koniecznie znać po zdjeciu
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 17:46   #3144
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
aga, miło mi, że mogę kogoś kusić :brzydal
poczekaj 30minut, zdam pierwsze wrażenia po ściągnięciu maski Bielendy z rutyną&wit.C
na razie mogę powiedzieć, że jak na pierwszy raz, udało mi się osiągnąć całkiem niezłą konsystencję, dałam 1,5 łyżki maski, a wody dolewałam na oko. nakładałam drewnianą szpatułką, którą do zamówienia dorzucił mi sprzedawca. na początku lekko spływała w dół, ale wystarczyło, że położyłam się na chwilę, żeby zastygła i teraz już normalnie z nią siedzę. bardzo przyjemnie chłodzi, ale trzeba uważać w okolicach oczu, bo może lekko podrażnić oczy.
to ja spadam, mam jeszcze pół opakowania maski ze spiruliną i chyba wolę nie znać Twojej opinii o kolejnej masce, bo maski z Bielendy uwielbiam i boję się że musiałabym zakupić kolejną. w ogóle peeling kawitacyjny + maska algowa daje takie cudne efekty że aż następnego dnia mogłabym się tylko po buzi macać, tyle że to zawsze był efekt na 1-2 dni. mam nadzieję, że ten tonik octowy na stałe pomoże mi zamknąć pory
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 17:50   #3145
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

A, zapomniałam wspomnieć, że mam te słynne maski algowe Bielendy! Przypadkiem weszłam w posiadanie 3 saszetek - aloesowej, oliwkowej i perłowej. I oczywiście musiałam być taka samodzielna, że nie poszukałam instrukcji, tylko zrobiłam aloesową "na oko". Efekt - była tak gęsta, że zasychała już przy nakładaniu, nie chciała się przykleić do twarzy (nakładałam na serum) i na końcu zostałam z wielkim glutem w rękach. Taka jestem zdolniacha.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-01-23 o 17:52
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 17:58   #3146
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
A, zapomniałam wspomnieć, że mam te słynne maski algowe Bielendy! Przypadkiem weszłam w posiadanie 3 saszetek - aloesowej, oliwkowej i perłowej. I oczywiście musiałam być taka samodzielna, że nie poszukałam instrukcji, tylko zrobiłam aloesową "na oko". Efekt - była tak gęsta, że zasychała już przy nakładaniu, nie chciała się przykleić do twarzy (nakładałam na serum) i na końcu zostałam z wielkim glutem w rękach. Taka jestem zdolniacha.



Nie przejmuj się, z tymi maskami to tak jest, trzeba ćwiczyć Ja tez tak raz zrobilam, że rozrobilam maseczke, ale nagle przypomnialam sobie że przecież nie nalożylam serum, więc jak zaczelam szukać serum ,odkrecać, wmasowywać, to w tym czasie ta maseczka mi w misce calkiem stężala i po wyjęciu wygladala jak zimne nóżki w occie
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 17:59   #3147
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
Aguś, wygląda na to że mamy ten sam odcień skóry! radiant gold też był dla mnie za bardzo beżowy, za to radiant yellow który dziś dostałam od Anuli jest idealny. Mogę Ci wysłać trochu, myślę że z raz udałoby Ci się umalować. Jak by to był ten to można by się brać za zamówienie no i przywiozłam już maskę algową
zetuzetia jesteś moim mistrzem kuszenia jeśli chodzi o produkty do problematycznej twarzy, wypróbowałam tonik octowy i po dwóch aplikacjach widzę, że pory wyglądają ciut lepiej. a teraz przez Ciebie czaję się na koncentrat i glinkę!
można prosić o proporcje?
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 18:10   #3148
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Nie przejmuj się, z tymi maskami to tak jest, trzeba ćwiczyć Ja tez tak raz zrobilam, że rozrobilam maseczke, ale nagle przypomnialam sobie że przecież nie nalożylam serum, więc jak zaczelam szukać serum ,odkrecać, wmasowywać, to w tym czasie ta maseczka mi w misce calkiem stężala i po wyjęciu wygladala jak zimne nóżki w occie
Trzeba było zaserwować rodzince na obiad, żeby się nie zmarnowało!
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 18:15   #3149
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Kotwilka, ja zrobiłam mniej więcej 80% wody i 20% octu (i dodałam kilka kropelek olejku herbacianego).
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 18:20   #3150
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ale wy dzisiaj dziewczyny już dużo napisałyście, aż 3 strony!

Kakulinka super, że randka się udała. Właśnie sobie zdałam sprawę, że pomimo moich prawie 22 lat nigdy nie byłam na randce.
Margoltka, dobrze, że z synkiem się wyjaśniło.
No to masz oztanowienie noworoczne - zacząć chodzic na randki
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ale wiesz Ja mam męża To trochę utrudnia
ale nie uniemożliwia
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
można prosić o proporcje?
Ja daje od 1:6 nawet do 1:3
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.