Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-31, 16:25   #4681
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Poszłam dzisiaj po bandzie- spieszyłam sie i pomalowałam oczy Otherearthly i efekt spodobał mi sie do tego stopnia, ze zamierzam go wykorzystac w ten sposób znowu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 19:20   #4682
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ale jestem zła Odebrałam paczkę z D. z Cosmic Force i Ray Beam. Zanim zdążyłam otworzyć opakowanie spojrzałam na skład - jest zmieniony w porównaniu do mineralnych ze stałej kolekcji i to na gorsze. Wsadzili trójglicerydy na początku składu

No i co, mam zamrożone $$$ na przynajmniej 3 tygodnie, jeśli odeślę paczkomatem. Może lepiej poczekam kilka dni na rachunek? Ech, a to takie piękne róże

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Przyszedł mój puder z Chris Chang - śliczne jest to opakowanie, naprawdę Fajnie, że można potem depotować puder i korzystać z tego cacka dalej

Dziewczyny, które też zamawiały ten puder - możecie mi powiedzieć, czy Wasz wygląda tak samo jak ten na zdjęciu? http://www.mynewestaddiction.com/wp-...ng-compact.jpg
Bo ja mam właśnie taką wersję, ale oglądając zdjęcia/filmiki w sieci zauważyłam, że są przeróżne wersje tego opakowania, z różnymi grafikami

Piękne jest to opakowanie Gorzej z pudrem, bo wypatrzyłam skład w internetach
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 19:33   #4683
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Przyszedł mój puder z Chris Chang - śliczne jest to opakowanie, naprawdę Fajnie, że można potem depotować puder i korzystać z tego cacka dalej

Dziewczyny, które też zamawiały ten puder - możecie mi powiedzieć, czy Wasz wygląda tak samo jak ten na zdjęciu? http://www.mynewestaddiction.com/wp-...ng-compact.jpg
Bo ja mam właśnie taką wersję, ale oglądając zdjęcia/filmiki w sieci zauważyłam, że są przeróżne wersje tego opakowania, z różnymi grafikami
Ja też dziś dostałam puder i szminki.

Widziałam w internetach, że pudry mają różne opakowania. Moje jest trochę inne, zaraz zrobię fotę. Twoje ładniejsze - może chcesz się wymienić?

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ale jestem zła Odebrałam paczkę z D. z Cosmic Force i Ray Beam. Zanim zdążyłam otworzyć opakowanie spojrzałam na skład - jest zmieniony w porównaniu do mineralnych ze stałej kolekcji i to na gorsze. Wsadzili trójglicerydy na początku składu

No i co, mam zamrożone $$$ na przynajmniej 3 tygodnie, jeśli odeślę paczkomatem. Może lepiej poczekam kilka dni na rachunek? Ech, a to takie piękne róże

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------



Piękne jest to opakowanie Gorzej z pudrem, bo wypatrzyłam skład w internetach
Oj, współczuję rozczarowania . Ja na składy nie zwracam uwagi, bo mnie tam generalnie nic nie szkodzi, ale przykro, że musisz zwracać, bo Cosmic Force jest świetny - naprawdę uniwersalny.

Edit - pomalowałam się przed chwilą tą niby czerwoną. Na mnie wychodzi mocno pomarańczowo . Boję się nawet testować pozostałe kolory.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (150,1 KB, 45 załadowań)
__________________

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2016-05-31 o 19:38
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 19:38   #4684
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też dziś dostałam puder i szminki.

Widziałam w internetach, że pudry mają różne opakowania. Moje jest trochę inne, zaraz zrobię fotę. Twoje ładniejsze - może chcesz się wymienić?

Oj, współczuję rozczarowania . Ja na składy nie zwracam uwagi, bo mnie tam generalnie nic nie szkodzi, ale przykro, że musisz zwracać, bo Cosmic Force jest świetny - naprawdę uniwersalny.
I jak szminki? Jest love?

Niestety muszę patrzeć na składy. Jest kilka takich, które mi szkodzą (parafinka, trójglicerydy, olej kokosowy). Lepiej to, niż szukać potem sprawcy gul na policzkach

Cosmic Force jest naprawdę piękny Ray Beam też

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2016-05-31 o 19:40
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 19:50   #4685
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Wyżej edytowałam swój post

Generalnie chyba będzie wielkie rozczarowanie. Rożową na razie słoczowałam tylko na ręce, czerwona na ustach wypada jak rasowa marchew, a sinej Plum Princess nie mam odwagi spróbować (chyba odeślę), choć korci zobaczyć, jak dzięki szmince można z siebie zrobić (wizualnie) denata
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 20:04   #4686
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wyżej edytowałam swój post

Generalnie chyba będzie wielkie rozczarowanie. Rożową na razie słoczowałam tylko na ręce, czerwona na ustach wypada jak rasowa marchew, a sinej Plum Princess nie mam odwagi spróbować (chyba odeślę), choć korci zobaczyć, jak dzięki szmince można z siebie zrobić (wizualnie) denata


Szkoda Marchewek i trupich fioletów też nie mogę nosić, więc nawet bym nie próbowała Plum Princess

Najbardziej ciekawa jestem różowej, obczaję ją stacjonarnie, ale coś czuję, że i tak jej nie wezmę
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 20:10   #4687
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wyżej edytowałam swój post

Generalnie chyba będzie wielkie rozczarowanie. Rożową na razie słoczowałam tylko na ręce, czerwona na ustach wypada jak rasowa marchew, a sinej Plum Princess nie mam odwagi spróbować (chyba odeślę), choć korci zobaczyć, jak dzięki szmince można z siebie zrobić (wizualnie) denata
Widziałam te szminki na McKarrie i na niej czerwona nie wyglada na taka marchewę aż, No ale moze to monitor/ aparat/ kolor ust?
Zas w Fioletowej nie wyglada ona za ciekawie, tylko różowa jej wg mnie pasuje.

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Najbardziej ciekawa jestem różowej, obczaję ją stacjonarnie, ale coś czuję, że i tak jej nie wezmę
Ale przecież Changa nie ma stacjonarnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-31, 20:11   #4688
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wyżej edytowałam swój post

Generalnie chyba będzie wielkie rozczarowanie. Rożową na razie słoczowałam tylko na ręce, czerwona na ustach wypada jak rasowa marchew, a sinej Plum Princess nie mam odwagi spróbować (chyba odeślę), choć korci zobaczyć, jak dzięki szmince można z siebie zrobić (wizualnie) denata
Oj niedobrze myślałam że może jednak na szminkę się skuszę, ale po Twojej opinii zrezygnuje z niej na bank.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 20:17   #4689
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też dziś dostałam puder i szminki.

Widziałam w internetach, że pudry mają różne opakowania. Moje jest trochę inne, zaraz zrobię fotę. Twoje ładniejsze - może chcesz się wymienić?


Oj, współczuję rozczarowania . Ja na składy nie zwracam uwagi, bo mnie tam generalnie nic nie szkodzi, ale przykro, że musisz zwracać, bo Cosmic Force jest świetny - naprawdę uniwersalny.

Edit - pomalowałam się przed chwilą tą niby czerwoną. Na mnie wychodzi mocno pomarańczowo . Boję się nawet testować pozostałe kolory.

piękne to opakowanie

Mnie ten fiolet kusi, ale cena studzi mój zapał wolałabym sobie szminkę chanel na vipach kupić jak już mam 100 dawać bo jednak mimo wszystko wolę je od Mac, ale to opakowanie




Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Widziałam te szminki na McKarrie i na niej czerwona nie wyglada na taka marchewę aż, No ale moze to monitor/ aparat/ kolor ust?
Zas w Fioletowej nie wyglada ona za ciekawie, tylko różowa jej wg mnie pasuje.

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------



Ale przecież Changa nie ma stacjonarnie
A nie wiesz czy jest szansa że w D będzie Chang? Miałam nadzieję że w stacjo kupię...
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 20:21   #4690
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Tak właśnie chyba będę w nich wyglądać, jak McKarrie. To już wolałabym tak, jak Kryśka . Już wielokrotnie pisałam, że słocze Tempatlii są dla mnie zupełnie niemiarodajne, bo mam inny koloryt i wybarwienie ust, ale muszę przyznać, że większość szminek, które na mnie wyglądają strasznie, u niej mi się podoba.

Nie, no jestem zła. Takie piękne opakowania, a taka słaba zawartość (dla mnie of kors).
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 20:23   #4691
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
A nie wiesz czy jest szansa że w D będzie Chang? Miałam nadzieję że w stacjo kupię...
Wydaje mi sie, ze Changa w Dougu nie bedzie, ale 100% pewności nie mam

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tak właśnie chyba będę w nich wyglądać, jak McKarrie. To już wolałabym tak, jak Kryśka . Już wielokrotnie pisałam, że słocze Tempatlii są dla mnie zupełnie niemiarodajne, bo mam inny koloryt i wybarwienie ust, ale muszę przyznać, że większość szminek, które na mnie wyglądają strasznie, u niej mi się podoba.

Nie, no jestem zła. Takie piękne opakowania, a taka słaba zawartość (dla mnie of kors).
Wypróbuj na sobie fioletowa, moze zle nie bedzie jednak. Niektórym ona pasuje
Dla mnie wiarygodne sa wlasnie fotki McKarrie, bo ona kolor cery, jak ja ma, a i na niej szminki wychodzą podobnie jak u mnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-31, 20:24   #4692
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale przecież Changa nie ma stacjonarnie
Macówki mi mówiły, że będzie stacjonarnie No nic, okaże się jutro.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 20:26   #4693
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Macówki mi mówiły, że będzie stacjonarnie No nic, okaże się jutro.
Aaa, No chyba ze tak.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 20:33   #4694
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Aaa, No chyba ze tak.
Nie wiem czy uda mi się jutro skoczyć do Maca. Ciekawa jestem nowości, ale mam kino praktycznie zaraz po pracy
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 20:36   #4695
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Nie wiem czy uda mi się jutro skoczyć do Maca. Ciekawa jestem nowości, ale mam kino praktycznie zaraz po pracy
Ja sie nie wybieram, bo nie mam po co, nic z Changa dalej nie chce Za to zachciało mi sie quadu Call of The canyon
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 20:42   #4696
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja sie nie wybieram, bo nie mam po co, nic z Changa dalej nie chce Za to zachciało mi sie quadu Call of The canyon
Ja też nie chcę, ale przynajmniej się pogapię Chcę też obczaić inne nowości - nowe kolory płynnych szminek mają wejść, zwykłe szminki, może też balsamy. To mnie bardziej interesuje

Mnie się ten quad w ogóle nie podoba, ten drugi też, więc mam spokój Za to czekam na 164 i lip conditioner - ciekawe kiedy D. zaksięguje wpłatę
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 20:51   #4697
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja też nie chcę, ale przynajmniej się pogapię Chcę też obczaić inne nowości - nowe kolory płynnych szminek mają wejść, zwykłe szminki, może też balsamy. To mnie bardziej interesuje

Mnie się ten quad w ogóle nie podoba, ten drugi też, więc mam spokój Za to czekam na 164 i lip conditioner - ciekawe kiedy D. zaksięguje wpłatę
Nie wiedziałam, ze aż tyle nowości ma byc od jutra, do tylu jestem
Z płynnych szminek bym chciała Oh, Ladyale ona z poprzedniej jeszcze. Z tych nowych kolorow nic nie wpadło mi w oko na nie, wsio jakos mpodobne do tych co były, wtórne no

Masz o tych szminkach z Blue cos tam? Bo na nie jestem napalona na przynajmniej ze trzy, ale i tak bez kasy wiec, nic bym nie zdziałała one do stałej wchodza?

Drugi quad nie rusza mnie, bo 2 kolory mam, a niebieski rzadko uzywam w makijazu
Mi tamten canyon bo takiej wlasnie bieli szukałam tyle czasu i chyba kliknę go dla niej, nim przyjdzie z maca, to tydzien minie, to bedzie z czego moze opłacić juz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-05-31 o 20:53
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 21:06   #4698
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, ze aż tyle nowości ma byc od jutra, do tylu jestem
Z płynnych szminek bym chciała Oh, Ladyale ona z poprzedniej jeszcze. Z tych nowych kolorow nic nie wpadło mi w oko na nie, wsio jakos mpodobne do tych co były, wtórne no

Masz o tych szminkach z Blue cos tam? Bo na nie jestem napalona na przynajmniej ze trzy, ale i tak bez kasy wiec, nic bym nie zdziałała one do stałej wchodza?

Drugi quad nie rusza mnie, bo 2 kolory mam, a niebieski rzadko uzywam w makijazu
Mi tamten canyon bo takiej wlasnie bieli szukałam tyle czasu i chyba kliknę go dla niej, nim przyjdzie z maca, to tydzien minie, to bedzie z czego moze opłacić juz
Chyba wejdą jutro, podpatrzyłam na insta jednej Macówki

Oh Lady testowałam i kolor jest ale jakoś tak nieładnie rozprowadzał mi się na ustach.

Tak, o tę LE mi chodzi Chciałabym góra 1-2 szminki, ale to tak bez ciśnienia. Bardziej marzy mi się kolorowy balsam

Dla jednego cienia nie kupowałabym paletki ale skoro tak Cię zachwycił, to może warto.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 21:21   #4699
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Chyba wejdą jutro, podpatrzyłam na insta jednej Macówki

Oh Lady testowałam i kolor jest ale jakoś tak nieładnie rozprowadzał mi się na ustach.

Tak, o tę LE mi chodzi Chciałabym góra 1-2 szminki, ale to tak bez ciśnienia. Bardziej marzy mi się kolorowy balsam

Dla jednego cienia nie kupowałabym paletki ale skoro tak Cię zachwycił, to może warto.
Na macowe Oh Lady wygladała slicznie i nie widziałam zeby miała problemy z rozprowadzaniem. Kupie ten kolor w przyszłości na bank
Macalam nowe te rozswietlacze podoczne i w sumie te co mam sa lepsze kolorystycznie. Medium ewentualnie bym kupiła

A wiesz ze nawet niewiem o jakie balsamy kolorowe chodzi?

No szczerze to nie tylko dla tego białego, bo wykorzystałabym wszystkie jak juz ale fakt, ze biały mnie wola
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-31, 21:33   #4700
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na macowe Oh Lady wygladała slicznie i nie widziałam zeby miała problemy z rozprowadzaniem. Kupie ten kolor w przyszłości na bank
Macalam nowe te rozswietlacze podoczne i w sumie te co mam sa lepsze kolorystycznie. Medium ewentualnie bym kupiła

A wiesz ze nawet niewiem o jakie balsamy kolorowe chodzi?

No szczerze to nie tylko dla tego białego, bo wykorzystałabym wszystkie jak juz ale fakt, ze biały mnie wola
Może to moje usta się z nią nie polubiły, nie wykluczam Jakoś wolę zwykłe szminy. Z płynnych matowych akceptuję jedynie Bourjois.

Mnie ten light nawet pasuje kolorystycznie ale jeszcze nie mam jednoznacznej opinii na jego temat.
Zaczęłam w końcu używać podwójnej różdżki, kładę różowy kolor pod oko, na niego inny korektor (ale nie zawsze) i na to wszystko highlighter - nie jest źle, jeśli przypudruję od razu. Teraz muszę wymyślić sposób na żółtą część

Te balsamy to Tendertalk Lip Balms, ciekawa ich jestem bardzo

Jak wszystkie Ci się przydadzą, to klikaj, co się będziesz męczyć
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 22:19   #4701
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Może to moje usta się z nią nie polubiły, nie wykluczam Jakoś wolę zwykłe szminy. Z płynnych matowych akceptuję jedynie Bourjois.

Mnie ten light nawet pasuje kolorystycznie ale jeszcze nie mam jednoznacznej opinii na jego temat.
Zaczęłam w końcu używać podwójnej różdżki, kładę różowy kolor pod oko, na niego inny korektor (ale nie zawsze) i na to wszystko highlighter - nie jest źle, jeśli przypudruję od razu. Teraz muszę wymyślić sposób na żółtą część

Te balsamy to Tendertalk Lip Balms, ciekawa ich jestem bardzo

Jak wszystkie Ci się przydadzą, to klikaj, co się będziesz męczyć
Ja tez, ale ten kolor płynnej mnie uwiódł

U mnie Light zdecydowanie za jasny.
Różdżki uzywam zawsze pod podkład.

Dzieki oblookam je

Kliknę, to juz postanowiłam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 23:49   #4702
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale przecież Changa nie ma stacjonarnie
Toż pisałam, że w Krakowie leży w szufladzie i czeka.
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 07:08   #4703
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Piękne jest to opakowanie Gorzej z pudrem, bo wypatrzyłam skład w internetach
A co jest nie tak ze składem tego pudru? Bo pierwsze słyszę, żeby był zły

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też dziś dostałam puder i szminki.

Widziałam w internetach, że pudry mają różne opakowania. Moje jest trochę inne, zaraz zrobię fotę. Twoje ładniejsze - może chcesz się wymienić?
Ej, ale moje jest praktycznie identyczne jak Twoje, tylko na moim obrazek jest trochę "przesunięty" w lewo, no i nie ma symbolu yin i yang
Dziwne, że są różne opakowania - z jednej strony fajny pomysł, bardziej indywidualne podejście, a z drugiej od razu rodzi chore domysły, że "może mogłabym mieć fajniejszą wersję"
Ja bym najbardziej chciała takie: http://cdn.sidewalkhustle.netdna-cdn...ang-powder.jpg
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 07:41   #4704
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
A co jest nie tak ze składem tego pudru? Bo pierwsze słyszę, żeby był zły
Trójglicerydy, to samo co w różach z Future Po nich mam zaraz bogdany. Przynajmniej zaoszczędzę
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 07:47   #4705
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Trójglicerydy, to samo co w różach z Future Po nich mam zaraz bogdany. Przynajmniej zaoszczędzę
A to mi one najwyraźniej nie szkodzą, bo nie miałam nigdy wysypu po sypkiej wersji tego pudru, a z tego co widzę, ona również je ma.
Współczuję bardzo z tymi różami, frustrujące są takie ograniczenia "odgórne"
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 09:26   #4706
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
A to mi one najwyraźniej nie szkodzą, bo nie miałam nigdy wysypu po sypkiej wersji tego pudru, a z tego co widzę, ona również je ma.
Współczuję bardzo z tymi różami, frustrujące są takie ograniczenia "odgórne"
Nie, nie ma dlatego ich używam.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 10:11   #4707
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Wstawiam kopię mojego postu z promocyjnego, może sie tu komus przyda.

Dostałam podkład Kat Von D, nałozyłam i nie wydaje mi sie jakoś za ciemny, o ile nie zoksyduje to kolor ok, zóltawy ładnie. Wydaje mi sie, ze lepiej lezy od 44
Poniżej wstawiam swatche podglądowe od prawej do lewej:
Studio Fix NW13
Kat von D 45
Pro LongWear NW15
Waterweight NC15
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg swatche.jpg (77,7 KB, 24 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-06-01 o 10:39
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 10:20   #4708
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Corii, ten waterweight to NW15 czy NC15?

Strasznie mi świruje ostatnio wizaż, znikają ikonki, zdjęcia.. koszmarek jakiś. Też tak macie?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 10:23   #4709
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wstawiam kopię mojego postu z promocyjnego, może sie tu komus przyda.

Dostałam podkład Kat Von D, nałozyłam i nie wydaje mi sie jakoś za ciemny, o ile nie zoksyduje to kolor ok, zóltawy ładnie. Wydaje mi sie, ze lepiej lezy od 44
Poniżej wstawiam swatche podglądowe od prawej do lewej:
Studio Fix NW13
Kat von D 45
Pro LongWear NW15
Waterweight 15
Dziękuję, przydało się Dla mnie za ciemny

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Corii, ten waterweight to NW15 czy NC15?

Strasznie mi świruje ostatnio wizaż, znikają ikonki, zdjęcia.. koszmarek jakiś. Też tak macie?
U mnie wszystko śmiga jak trzeba (i mam nadzieję, że się nie spierniczy)

Vine, teraz tak myślę i sobie przypominam, że prasowane pudry często mają gorszy skład niż sypkacze. W serii kolorowych pudrów prep+prime też tak jest, dlatego brałam sypki.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 10:38   #4710
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Corii, ten waterweight to NW15 czy NC15?

Strasznie mi świruje ostatnio wizaż, znikają ikonki, zdjęcia.. koszmarek jakiś. Też tak macie?
mi też, nie widzę zdjęć i nie wszystkie ikonki mam
małż mi coś z AdBlockiem kombinował i jest lepiej, ale nie do końca dobrze
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.