Neonatura Seve - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-02, 21:23   #1
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa

Neonatura Seve


Widziałam, że cocon ma swój wątek, ale jakoś tej nie znalazłam, a jestem jej bardzo ciekawa. Jeśli jednak jest taki watek to lanie pewnie

W sumie nie lubię zapachów przesadnie zielonych, ale ostatnio coś mnie wzięło na testowanie takich klimatów. Jako, że jestem fanką YR to zaczynam się kręcić wokół ten neonatury.
Mam tylko takie pytanie (poza prośbą o opinie o zapachu , które na KWC są bardzo obiecujące). Ja mam wrażenie , że neonatura cocon jest wariacją (bardziej udaną ) na temat wycofanego nature milenaire . Czy neonatura seve jest też wariacją na temat zielonego nature? Czy to zupełnie inna bajka?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 22:32   #2
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Neonatura Seve

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
Widziałam, że cocon ma swój wątek, ale jakoś tej nie znalazłam, a jestem jej bardzo ciekawa. Jeśli jednak jest taki watek to lanie pewnie

W sumie nie lubię zapachów przesadnie zielonych, ale ostatnio coś mnie wzięło na testowanie takich klimatów. Jako, że jestem fanką YR to zaczynam się kręcić wokół ten neonatury.
Mam tylko takie pytanie (poza prośbą o opinie o zapachu , które na KWC są bardzo obiecujące). Ja mam wrażenie , że neonatura cocon jest wariacją (bardziej udaną ) na temat wycofanego nature milenaire . Czy neonatura seve jest też wariacją na temat zielonego nature? Czy to zupełnie inna bajka?
Wypowiem się, jak dostanę moją Neonaturę w swoje ręce [kupiłam na allegro]. Ale miałam jej próbkę i baardzo mnie urzekła. Pierwszy raz testowałam ją parę lat temu, ze 2-3 albo i więcej... Nie jestem fanką zielonych, świeżych zapachów, tak więc mile się rozczarowałam, bo na mojej skórze testy Neonatury Seve wypadły baaardzo zachęcająco. Zapach wg mnie nie jest wcale świeży i lekki. Mi strasznie się podoba jego pieprzna nuta, a na mojej skórze zapach jest ciepły i zmysłowy, nawet lekko korzenny Niemniej zielone nuty są, gdzieś tam czuję ten rabarbar czy hiacynt Takie mam odczucia po testach próbkowych, a czy podtrzymam je po dostaniu moich upragnionych 50 ml, przekonam się już niedługo

A zielonego nature nie znam
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 08:12   #3
Zielona30
Zakorzenienie
 
Avatar Zielona30
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 5 290
Dot.: Neonatura Seve

Mam obydwie czyli Seve oraz Nature i wg mnie to raczej zupełnie inne zapachy.Nature jest bardziej ciepły,,,jakiś mszasty''a Neonatura Seve to zapach soczyście zielony-mój ulubiony.
Zielona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 08:27   #4
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Neonatura Seve

No właśnie bo ja tego zielonego nature nie czuję. Ucieka ze mnie w trzy minuty...prawie nie pachnie. A seve? Jak z trwałością?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 08:37   #5
Zielona30
Zakorzenienie
 
Avatar Zielona30
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 5 290
Dot.: Neonatura Seve

Na mnie obydwie dosyć długo pachną,z tym że Nature mam edp.,jednak chyba Seve trochę dłużej.
Zielona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 17:21   #6
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Neonatura Seve

Zacznę od tego, że Neonatura Seve niezwykle mi odpowiada, latem szczególnie. Nature w ogóle mi się nie podoba. Jak dla mnie jest mdły, bez wyrazu, taki "grzeczny". Jak dla mnie odmiany zimowe tych zapachów też nie mają nic ze sobą wspólnego. Neonatura Seve jest taka przejrzysta, czysta, ostra, pieprzna i jednocześnie zielona, roślinna, soczysta i kwiatowa. Gdybym miała przyrównywać do muzyki, to byłyby to skrzypce i harfa, czyli jakieś dźwięki o wysokiej częstotliwości. Jest w tym zapachu kwaśna owocowa soczystość , delikatna kwiatowość i drapieżność pieprzu i paczuli. Piękny!! Czuję się po jego użuciu jak po orzeźwiającej kąpieli w jeziorze, albo jak po spacerze w zacisznym ogródku, przyjemnie zacienionym. Bardzo trwały zapach!!
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:19.