Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-02-03, 14:01   #3481
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Na helfach w opisie produktów Khadi s± popisane straszliwe bzdury Przeczytaj ca³y opis Cassii, a zobaczysz, ¿e sam sobie przeczy. Na pocz±tek pisz±, ¿e nie ma w³a¶ciwo¶ci koloryzuj±cych, a w opisie przygotowania mówi± o intensywno¶ci koloru.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-03, 14:51   #3482
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Delave Poka¿ wiadomo¶æ
Ja siê pierwszy raz wypowiem choæ podczytujê was od d³u¿szego czasu- tego olejku nie radzê, przewin±³ siê ju¿ przez który¶ w±tek.. w sk³adzie ma tylko parafinê, zapach i czerwony barwnik, szkoda na niego jakichkolwiek pieniêdzy



o, tu na koñcu strony jest sk³ad:
http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100089
No faktycznie... moze zapomnieli podaæ tê ro¶linê w sk³adzie... Sami sobie przecz±, wiec to mo¿e b³±d edycji. swoj± drog± na tej stronce tylko 3 z³
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-03, 15:16   #3483
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomo¶ci: 3 770
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez rousse Poka¿ wiadomo¶æ
aha dzieki btw, zaopatrzy³am siê tez w ocet jab³kowy do zakwaszenia, i w sklepie widzia³am te¿ ocet winny czerwony z czerwonego wina, ciekawe czy on by nie koloryzwowa³ dodatkowo i nie podkresla³ rudosci ? Ktos próbowa³?
Ja mam winny z czerwonego wina, robi³am nim ostatnio p³ukankê. Nie wiem czy jest ró¿nica z dzia³aniem octu jab³kowego, bo nie u¿ywa³am. Dzi¶ chyba bêdê siê farbowa³a, to po farbowaniu u¿yjê winnego, jestem ciekawa efektu
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczêdzaæ w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-03, 16:42   #3484
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

agusiaki witamy, zdjecie dodam, mialam spore problemy z netem, zwolniona predkosc, masakra
wlasnie moje koncowki tez sie o to prosza a mi szkoda.

rousse wlasnie chyba o tym olejku kiedys slyszalam, nie sadzilam tylko, ze ma cos nie tak ze skladem

Lisbeth a mozesz mi powiedziec jak to mozliwe, ze moge stosowac henne po farbie i na odwrot, opjonalnie znasz jakies nazwy, konkretne firmy bo mowiac szczerze czasem mnie kusi sprobowac, ale jak sobie pomysle ze moglabym utkwic w hennie ( a nie wiem przeciez jak "zlapie" mi henna ) to sie denerwuje. jedyne doswiadczenie jakie mialam na zywo z henna to wlosy mojej kolezanki (zeszlo po tygodniu, a dziewczyna miala poniszczone wlosy) i tyle
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-03, 16:57   #3485
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

agusiaki, julianna
dziwne ale moje w³osy na koñcach ok, zawsze najbardziej niszczy siê górna warstwa po bokach - upar³am siê i przetrwam bez podcinania do momentu osi±gniêcia odpowiedniej d³ugo¶ci, muszê wreszcie zapu¶ciæ
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-03, 17:31   #3486
Elisa76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
6%
Dziêkujê za rade Jestem ciekawa efektu. Pocz±tkowo my¶la³am nad Mjirelem 7.44, ale nie by³am pewna, czy nie ma jakiego¶ czerwonego po³ysku. Bardzo mi zale¿y na miedzi bez tego czerwonego refleksu.
Elisa76 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-03, 17:37   #3487
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomo¶ci: 1 745
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Przysz³a dzi¶ moja farba, zaraz idê dzia³aæ. Trochê siê boje, trzymajcie kciuki

Dam zdjêcia przed i po
__________________
"Bo ¿ycie to co¶ wiêcej, nie tylko krew,pot sperma i ³zy "
Marz± siê lepsze dni ? One przyjd± z czasem. Wystarczy ruszyæ dupê i pokazaæ klasê !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym ka¿da my¶l wa¿y grubo ponad tonê
Paulinax123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 17:51   #3488
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Elisa76 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê za rade Jestem ciekawa efektu. Pocz±tkowo my¶la³am nad Mjirelem 7.44, ale nie by³am pewna, czy nie ma jakiego¶ czerwonego po³ysku. Bardzo mi zale¿y na miedzi bez tego czerwonego refleksu.
Daj znaæ po farbowaniu

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Poka¿ wiadomo¶æ
Przysz³a dzi¶ moja farba, zaraz idê dzia³aæ. Trochê siê boje, trzymajcie kciuki

Dam zdjêcia przed i po
No pewnie ¿e trzymam
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-03, 18:05   #3489
karuka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

ja mam pytanie do kathy579 ¶ledzê to forum ju¿ jaki¶ czas i kathy to moje guru!!! -zamówi³am farbê vitalitys 7.44 i 8.44 oraz utleniacz 6%. Tak doradzi³a mi Pani w hurtowni- trochê siê martwie czy ten utleniacz nie bêdzie zbyt s³aby, widzia³am ze kathy doradzala kilka komentarzy wcze¶niej dziewczynie, która ma naturalne w³osy trszkê jasniejsze ode moich (ja mam br±zowo mysie). Mam ju¿ spory odrost i chyba zaryzykujê, reszta w³osa jest po dekoloryzacji (zafarbowane rud± farb± joico). Kathy proszê o radê czy ten utleniacz bêdzie w porz±dku??? mieszaæ oba odcienie 1:1? powiedz proszê jak d³ugo 3maæ farbê na w³osach.
karuka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-03, 18:39   #3490
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 10 846
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Hej rudzielce
Ca³y czas Was podczytujê widzê, ¿e jest Was coraz wiêcej, cieszê siê bo ja od dzi¶ jestem blondynk± i wpad³am do Was na chwilkê
By³am dzi¶ zrobiæ pasemka i jestem bardzo zadowolona z efektu i du¿o lepiej siê czujê. Przy okazji zrobi³am grzywkê i pocieniowa³am w³oski.

Kathy super kolorek no i te loczki
__________________
meeedzik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-03, 18:58   #3491
Twiggyfejs
Przyczajenie
 
Avatar Twiggyfejs
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Tycjan lub mied¼ obecnie posiadam mied¼ i jestem zadowolona . Ale w moim mie¶cie mied¼ jest tylko w postaci szamponetki .

http://www.photoblog.pl/twiggyxd/84694458

to moje zdjêcie . Ale obecnie koloru ju¿ nie ma , bo szybko siê zmywa . :c
Twiggyfejs jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 19:11   #3492
along
Przyczajenie
 
Avatar along
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

cze¶æ dziewczyny (mój pierwszy post na forum)
czy która¶ z Was farbowa³a w³osy majirel 8.34? a mo¿e 8.30? (w internecie te farby przez to, ze zdjecia s± pod¶wietlone nie s± wiarygodne w 100% tu przyk³ad: http://www.skapiec.pl/site/cat/140/comp/591071 - ten kolor w³asnie chcia³abym uzyskaæ, mam teraz podobny, tylko ¿e wyp³ukany) jest to kolor wpadaj±cy w blond, ale przeszuka³am ca³e forum, ca³y internet, kilka sklepów i nic nie daje mi pewno¶ci, ¿e wyjdzie mi mój wymarzony kolor. Przez 3 lata farbowa³am w³osy garnier belle colour 75, ale wycofali ten kolor i bardzo nad tym ubolewam. Poszukuje teraz czego¶ ¶wie¿ego, nie chce tu nikogo obra¿aæ u¿ywaj±c pojêcia blond, ale w³asnie taki rudo-blond chcia³abym uzyskaæ. Chcia³abym ¿eby wysz³a mi taka pomarañcza, choæ trochê wyp³ukana. nie czujê siê ostatnio dobrze z jarzeniow±-g³ow±
http://tapeciarnia.pl/tapety/normaln...ole_kidman.jpg
http://www.gadulek.pl/wp-content/upl...man-botoxy.jpg
pozdrawiam!
along jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-03, 19:34   #3493
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez along Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ dziewczyny (mój pierwszy post na forum)
czy która¶ z Was farbowa³a w³osy majirel 8.34? a mo¿e 8.30? (w internecie te farby przez to, ze zdjecia s± pod¶wietlone nie s± wiarygodne w 100% tu przyk³ad: http://www.skapiec.pl/site/cat/140/comp/591071 - ten kolor w³asnie chcia³abym uzyskaæ, mam teraz podobny, tylko ¿e wyp³ukany) jest to kolor wpadaj±cy w blond, ale przeszuka³am ca³e forum, ca³y internet, kilka sklepów i nic nie daje mi pewno¶ci, ¿e wyjdzie mi mój wymarzony kolor. Przez 3 lata farbowa³am w³osy garnier belle colour 75, ale wycofali ten kolor i bardzo nad tym ubolewam. Poszukuje teraz czego¶ ¶wie¿ego, nie chce tu nikogo obra¿aæ u¿ywaj±c pojêcia blond, ale w³asnie taki rudo-blond chcia³abym uzyskaæ. Chcia³abym ¿eby wysz³a mi taka pomarañcza, choæ trochê wyp³ukana. nie czujê siê ostatnio dobrze z jarzeniow±-g³ow±
http://tapeciarnia.pl/tapety/normaln...ole_kidman.jpg
http://www.gadulek.pl/wp-content/upl...man-botoxy.jpg
pozdrawiam!
Je¶li podoba ci siê kolor Nicole to szukaj w z³ocistych blondach, moim zdaniem 8.34 odpada bo du¿o w nim miedzi, fajny w tej tonacji jest Alfaparf Evolution 8.33

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez karuka Poka¿ wiadomo¶æ
ja mam pytanie do kathy579 ¶ledzê to forum ju¿ jaki¶ czas i kathy to moje guru!!! -zamówi³am farbê vitalitys 7.44 i 8.44 oraz utleniacz 6%. Tak doradzi³a mi Pani w hurtowni- trochê siê martwie czy ten utleniacz nie bêdzie zbyt s³aby, widzia³am ze kathy doradzala kilka komentarzy wcze¶niej dziewczynie, która ma naturalne w³osy trszkê jasniejsze ode moich (ja mam br±zowo mysie). Mam ju¿ spory odrost i chyba zaryzykujê, reszta w³osa jest po dekoloryzacji (zafarbowane rud± farb± joico). Kathy proszê o radê czy ten utleniacz bêdzie w porz±dku??? mieszaæ oba odcienie 1:1? powiedz proszê jak d³ugo 3maæ farbê na w³osach.
Trzeba by okre¶liæ na jakim poziomie s± twoje w³osy, nie mam zdjêcia wiêc ciê¿ko jest mi siê wypowiedziec. Mieszamy 1:1.5 czyli 100 ml farby na 150 utleniacza, i ok 35 minut.
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=8074
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-03 o 19:38
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-03, 19:38   #3494
along
Przyczajenie
 
Avatar along
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

dziêki za odpowied¼, jednak chyba chcia³abym zostaæ czy majirel. nie próbowa³abym nigdy alfaparg evolution... ale skoro polecasz, to nie pozostaje mi nic innego jak znów przeczytaæ ca³y internet
tak to w³asnie jest jak fryzjer wyje¿d¿a zagranice i pozostaje kontakt mailowy a w³osy a¿ prosz± siê o uwagê...
along jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-03, 19:46   #3495
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez meeedzik Poka¿ wiadomo¶æ
Hej rudzielce
Ca³y czas Was podczytujê widzê, ¿e jest Was coraz wiêcej, cieszê siê bo ja od dzi¶ jestem blondynk± i wpad³am do Was na chwilkê
By³am dzi¶ zrobiæ pasemka i jestem bardzo zadowolona z efektu i du¿o lepiej siê czujê. Przy okazji zrobi³am grzywkê i pocieniowa³am w³oski.

Kathy super kolorek no i te loczki
Samopoczucie najwa¿niejsze - pochwal siê kolorkiem

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez along Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki za odpowied¼, jednak chyba chcia³abym zostaæ czy majirel. nie próbowa³abym nigdy alfaparg evolution... ale skoro polecasz, to nie pozostaje mi nic innego jak znów przeczytaæ ca³y internet
tak to w³asnie jest jak fryzjer wyje¿d¿a zagranice i pozostaje kontakt mailowy a w³osy a¿ prosz± siê o uwagê...
8.30 (jasny blond z³ocisty intensywny) z Majirel te¿ bêdzie podobny.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-03, 19:51   #3496
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
Lisbeth a mozesz mi powiedziec jak to mozliwe, ze moge stosowac henne po farbie i na odwrot, opjonalnie znasz jakies nazwy, konkretne firmy bo mowiac szczerze czasem mnie kusi sprobowac, ale jak sobie pomysle ze moglabym utkwic w hennie ( a nie wiem przeciez jak "zlapie" mi henna ) to sie denerwuje. jedyne doswiadczenie jakie mialam na zywo z henna to wlosy mojej kolezanki (zeszlo po tygodniu, a dziewczyna miala poniszczone wlosy) i tyle
Henna uwalnia barwnik (lawson), który ³±czy siê z keratyn± na sta³e. W³a¶ciwie nie da siê go odzieliæ, wiêc po dobrze wykonanym farbowaniu kolor wcale siê nie zmywa. Nie jest te¿ prawd± powszechne przekonanie, ¿e henna oblepia w³osy. W ka¿dym razie po farbowaniu henn± we w³osach zostaje tylko barwnik po³±czony z keratyn± i mo¿na to potraktowaæ farb± z amoniakiem. Na pewno w jakim¶ stopniu lawson wp³ywa na kolor uzyskany po farbowaniu hemi±, ale nie powstanie nic zielonego ani w³osy nie bêd± siê bardziej niszczy³y.
Problemy pojawiaj± siê, gdy do proszku dodaje siê sztuczne barwniki, albo cokolwiek reaguj±cego z amoniakiem. Ta praktyka jest niestety powszechna. Jest sporo 'henn' daj±cych odcienie typu "burgund", które s± niemo¿liwe do uzyskania sam± henn±. Takie rzeczy napradê siê wyp³ukuj± po tygodniu zostawiaj±c najczê¶ciej rudaw± po¶wiatê. Czego¶ takiego lepiej ju¿ nie traktowaæ zwyk³± farb±. Btw czym dok³adnie farbowa³a w³osy twoja kole¿anka? Mo¿e Venit±?
Inna sprawa to 'henny' w p³ynie. Najczê¶ciej maj± tajemniczy sk³adnik 'lawsonia inermis extract' czyli co¶ bli¿ej nieokre¶lonego, a resztê mo¿na przyrównaæ do sk³adu zwyk³ej szamponetki.
A je¶li chodzi o konkretne firmy, to mogê poleciæ w³a¶nie Khadi z helfów. Wcze¶niej u¿ywa³am Venity w proszku, ale to by³a pora¿ka (chocia¿ wtedy by³am zadowolona), kolor siê wyp³ukiwa³, wychodzi³ nierówny i za bardzo czerwony. Potem wypróbowa³am Khadi i od tej pory u¿ywam tylko jej. Kolor wychodzi dok³adnie taki jak chcê, nie zmywa siê wcale i ma wiarygonde certyfikaty potwierdzaj±ce naturalny sk³ad.
Mimo wszystko nie radzê ci farbowaæ w³osów henn± je¶li nie jeste¶ do koñca przekonana i je¶li ju¿ trafi³a¶ w swój odcieñ chemicznie. Istnieje bardzo du¿e prawdopodobieñstwo, ¿e kolor wyjdzie za ciemny, a wtedy ciê¿ko siê go pozbyæ. Moim zdaniem do farbowania konkretnie na rudo henna jest najlepszym rozwi±zaniem dla naturalnych blondynek zapuszczaj±cych w³osy.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-03, 20:08   #3497
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

lisbeth - niez³y wyk³ad o hennach. Dziêkujemy
Zawsze to dobrze wiedzieæ, bo nigdy nie wiadomo co strzeli do g³owy
Ja mam tylko jedno pytanie: czy istnieje henna, która daje jasny rudy BEZ odrobiny czerwieni i nie wpadaj±ca w kasztan??
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-03, 20:17   #3498
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 10 846
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Kathy oj tak, masz racjê samopoczucie najwa¿niejsze
teraz mam kolor rudo-blond
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0046.jpg (16,9 KB, 58 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 100_0050.jpg (33,2 KB, 50 za³adowañ)
__________________
meeedzik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-03, 20:17   #3499
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

agusiaki - henna ma tylko jeden rodzaj barwnika i on zawsze ma ten sam kolor. Okre¶li³abym go jako rudoczerwony. Je¶li po³o¿ysz go na ciemne w³osy - bêd± czerwone refleksy, je¶li na jasny blond - bêdzie rudy bez czerwieni. Nie sposób okre¶liæ jaki dok³adnie bêdzie efekt, bo bardzo du¿o zale¿y od koloru pierwotnego. Ja mam naturalnie standarowo mysie w³osy i po samej hennie wychodzi mi kolor lekko wpadaj±cy w czerwieñ. Mo¿na z tym eksperymentowaæ - u mnie dzia³a pomieszanie henny z cassi±. Ostatnio zafarbowa³am tak odrosty i bardzo wyra¼nie widaæ miejsce, gdzie zaczynaj± siê w³osy bez czerwieni.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 20:36   #3500
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczêta kochane, kto jak kto, ale Wy na pewno ju¿ macie do¶wiadczenie ze Z³ocisto-miedzianym blondem Garniera, s³ynne 743
Otó¿, moje pytanie brzmi tak:
czy ta farba pokryje ciemne, br±zowe odrosty? Czy otrzymam tylko rud± po¶wiatê? Bo o resztê w³osów siê nie martwiê, mam ja¶niutkie rude, chyba ponad miesi±c po rozja¶nianiu i farbowaniu u fryzjera. Tylko te odrosty..
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg g1713d.jpg (29,4 KB, 14 za³adowañ)
Vanilka28 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-03, 20:51   #3501
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

meeedzik - to¿ Ty teraz ruda blondi jeste¶ Z t± grzywk± Ci ¶licznie!

lisbeth - o i w³a¶nie tego ja siê bojê. Henna jest nieprzewidywalna, a czerwieñ nie wchodzi w grê w moim wypadku, nawet odrobinê. Nie znoszê i wygl±dam ¼le. Obciê³abym siê na ³yso, gdyby mi wysz³o czerwone, którego na dodatek nie wyp³ukam nie nie przefarbujê
Dziêki za odpowied¼.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-03, 20:56   #3502
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczêta kochane, kto jak kto, ale Wy na pewno ju¿ macie do¶wiadczenie ze Z³ocisto-miedzianym blondem Garniera, s³ynne 743
Otó¿, moje pytanie brzmi tak:
czy ta farba pokryje ciemne, br±zowe odrosty? Czy otrzymam tylko rud± po¶wiatê? Bo o resztê w³osów siê nie martwiê, mam ja¶niutkie rude, chyba ponad miesi±c po rozja¶nianiu i farbowaniu u fryzjera. Tylko te odrosty..
Nie pokryje, ciemny bêdzie przebija³.

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy oj tak, masz racjê samopoczucie najwa¿niejsze
teraz mam kolor rudo-blond
Fajne wygl±dasz

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
meeedzik - to¿ Ty teraz ruda blondi jeste¶ Z t± grzywk± Ci ¶licznie!

lisbeth - o i w³a¶nie tego ja siê bojê. Henna jest nieprzewidywalna, a czerwieñ nie wchodzi w grê w moim wypadku, nawet odrobinê. Nie znoszê i wygl±dam ¼le. Obciê³abym siê na ³yso, gdyby mi wysz³o czerwone, którego na dodatek nie wyp³ukam nie nie przefarbujê
Dziêki za odpowied¼.
Masz jasne wiêc by³o by dla ciebie idealnie gdyby kolor tylko by³ rudy.

Lisbeth
Dasz fotkê
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-03, 21:15   #3503
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ¶widnik
Wiadomo¶ci: 611
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

to s± fotki po 1 myciu. farba artego 7.4 sredni blond miedziany. zauwazy³am ze efekt mojej zabawy w prepigmentacje jest taki ze to co kiedys by³om jasnym blondem, lub wyp³owia³ymi rudymi pasemkami jest teraz nawet ciut ciemniejsze niz rudy na moich naturalnych wlosach, ale to dla mnie nie problem, mimo wszystko jestem dumna ze da³am rade fotki z lampa przy swietle dziennym , z przodu przy sztucznym.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08870.jpg (56,5 KB, 48 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC08873.jpg (37,3 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC08877.jpg (64,2 KB, 57 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC08878.jpg (48,1 KB, 38 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC08879.jpg (57,5 KB, 56 za³adowañ)
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-03, 21:17   #3504
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy ja mialam kilka lat ten sam problem, odkad upinam wlosy na noc jest lepiej

meedzik ladnie wygladasz, przypominasz mi moja kolezanke Marzene

Lisbeth fachowa wypowiedz,. mam swoje kasztanowe wlosy wiec teoretycznie to rudosc, ale jednak zawsze sie tego balam. nie pamietam czym dokladnie farbowala kolezanka, ale wybrala wlasnie odcien burgundu. to co zostalo z jej wlosow to byla tragedia. w tej chwili farbuje wlosy farba bez amoniaku wiec moze za jakis czas sie skusze
niemniej bardzo dziekuje i tez prosze o fotke

Vanilka moze byc roznica
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-03, 21:26   #3505
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Julianna,
Od dzisiaj chyba bêdê spinac - bo mo¿e to rzeczywi¶cie przez nocne wiercenie.

LadyBane,
£adne w³osy.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-03, 21:32   #3506
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy - ja np. wierzchnia warstwe mam zmêczon± od prostownicy.

ladybane - bardzo ³adny kolor i sliczny po³ysk w³osów!! Pewnie, ¿e da³as rade, bo to nie jest takie trudne. Szczególnie jak sie ma taka kathy-encyklopediê
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-03, 21:36   #3507
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy tez tak sadze , zawsze sadzilam, ze to przez farbowaie czy tez, ze mam w tym miejscu slabsze wlosy, ale teraz widze efekty (dotad nigdy nie udawalo mi sie zapuscic gornej wartswy teraz widze, ze bedzie to mozliwe).

lady bane ladny kolor, ladnie sie blyszcza
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-03, 21:39   #3508
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ¶widnik
Wiadomo¶ci: 611
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

dziêki dziewczyny
by³yszcz± sie dziko na zdjeciu, ale w naturze tez s± ok.

ktos pyta³ o ocet z wina. ja uzywam, nie zauwazy³am po nim bardziej rudego koloru, w sumie nic poza mega smrodkiem, nie zauwazylam efektów, ale uzywam bo wiem ze to dobrze dla w³osów
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-03, 21:41   #3509
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez LadyBane Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki dziewczyny
by³yszcz± sie dziko na zdjeciu, ale w naturze tez s± ok.

ktos pyta³ o ocet z wina. ja uzywam, nie zauwazy³am po nim bardziej rudego koloru, w sumie nic poza mega smrodkiem, nie zauwazylam efektów, ale uzywam bo wiem ze to dobrze dla w³osów
One nie bêd± bardziej rude po occie, to nie farba. On ma za zadanie sprawiæ, ¿eby nie by³y MNIEJ rude
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-03, 21:45   #3510
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ¶widnik
Wiadomo¶ci: 611
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kochana, ja to wiem., ale......ktos wczesniej pisa³/pyta³ czy od tego konkretnego octu w³osy nie nabior± wiekszej rudosci bo on ma taki rózowy kolor, chyba chodzi³o czy dzia³a tez jako p³ukanaka koloryzuj±ca - ja twierdze ze nie
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.