Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-19, 10:06   #3151
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Maalla nad morzem wciąż
Miszka Ty teraz smarujesz pigmanormem?
ja nie, zacznę po wakacjach
a który ze stabilnych filtrów jest bezzapachowy? - powoli przestaje to wszsytko ogarniać
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 10:10   #3152
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Niby macie rację teraz prawie wszystko jest w jakims stopniu szkodliwe więc z braku laku dobry kit

Zastanawiam się nad tym Pigmanormem ale ciezko to dostac, nie ? mówiłyscie, ze tylko u Niemców nie ?
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 10:13   #3153
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
Maalla nad morzem wciąż
Miszka Ty teraz smarujesz pigmanormem?
ja nie, zacznę po wakacjach
a który ze stabilnych filtrów jest bezzapachowy? - powoli przestaje to wszsytko ogarniać
Iwostin mam sprawdziłam-bezzapachowyRoc i tu uwaga mam dwa..i jeden jest perfumowany..och:mad RoC Minesol Creme Fluide 50-nieperfumowany..i RoC Minesol 50+, Anti-Brown Spot Care / Soin Anti-Taches Brunes, krem przeciw przebarwieniom-perfumowany)Avene Krem SPF 50+, wersja bezbarwna, perfumowana, niedostepna w Polsce, Niemczech, 50ml
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 10:16   #3154
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell, to serum z NAC nie przynosi spektakularnych efektów i z alkoholem drażni naczynka.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 10:20   #3155
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Iwostin mam sprawdziłam-bezzapachowyRoc i tu uwaga mam dwa..i jeden jest perfumowany..och:mad RoC Minesol Creme Fluide 50-nieperfumowany..i RoC Minesol 50+, Anti-Brown Spot Care / Soin Anti-Taches Brunes, krem przeciw przebarwieniom-perfumowany)Avene Krem SPF 50+, wersja bezbarwna, perfumowana, niedostepna w Polsce, Niemczech, 50ml
to jestem uratowana - mam iwostin
ojojoj jeszcze trochę i doktorat napieszemy
lece po truskaweczki bo podobno to juz końcówka w tym roku
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 10:20   #3156
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lasencje, uciekam bo mam cosik do zrobienia, moze wpadne pózniej.
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 10:38   #3157
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Michell, to serum z NAC nie przynosi spektakularnych efektów i z alkoholem drażni naczynka.
tez mam cere naczynkową..łykam acerolę plus i nacieram lico Auriderm XO..potem na to serum 8 % i krem flavo c..Z ranca obecnie chanel i na to roca..potem cała reszta...Kupie to atrederm bo corka ma plecy fatalne(blizny po pryszczach)sprobuje ja tym maziać
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 10:43   #3158
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
tez mam cere naczynkową..łykam acerolę plus i nacieram lico Auriderm XO..potem na to serum 8 % i krem flavo c..Z ranca obecnie chanel i na to roca..potem cała reszta...Kupie to atrederm bo corka ma plecy fatalne(blizny po pryszczach)sprobuje ja tym maziać

Auriderm jest dobry mi też pomaga, muszę go ponownie kupić

Tylko bardzo uważaj, bo Atredem to bomba z opóźnionym zapłonem smaruj najpierw 1-2 razy w tyygodniu i niech nie wystawia pleców na słońce
__________________



Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2009-06-19 o 10:45
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 11:47   #3159
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Auriderm jest dobry mi też pomaga, muszę go ponownie kupić

Tylko bardzo uważaj, bo Atredem to bomba z opóźnionym zapłonem smaruj najpierw 1-2 razy w tyygodniu i niech nie wystawia pleców na słońce
co znaczy z opóżnionym zaplonem-kobieto słońce to wiem..retinole....a le ona ma takie te plecy brzydkie ze masakra jakaś..gra w siatkówke,poci sie..ech..Pisz mi tu jakie sa pozniejsze skutki pliss
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 12:39   #3160
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
co znaczy z opóżnionym zaplonem-kobieto słońce to wiem..retinole....a le ona ma takie te plecy brzydkie ze masakra jakaś..gra w siatkówke,poci sie..ech..Pisz mi tu jakie sa pozniejsze skutki pliss

Jużem się tłumaczę przy pierwszych aplikacjach może nie być żadnych podrażnień dopiero po kilku dniach może jak grom z jasnego nieba może pojawić się silne pieczenie, zaczerwienienie i tego typu atrakcje, z później wylinka Na placach, gdzie skóra jest inna niż na twarzy może się obyć bez tych atrakacji, ale kto wie jak córka będzie reagować, dlatego lepiej powoli wprowadzać atre.
Efekty są widoczne, ale po systematycznym stosowaniu przez jakiś dłuższy okres czasu
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 13:01   #3161
Lekko plamiasta
Raczkowanie
 
Avatar Lekko plamiasta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 100
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Iwostin mam sprawdziłam-bezzapachowyRoc i tu uwaga mam dwa..i jeden jest perfumowany..och:mad RoC Minesol Creme Fluide 50-nieperfumowany..i RoC Minesol 50+, Anti-Brown Spot Care / Soin Anti-Taches Brunes, krem przeciw przebarwieniom-perfumowany)Avene Krem SPF 50+, wersja bezbarwna, perfumowana, niedostepna w Polsce, Niemczech, 50ml
A gdzie Michelko wyczytałaś, że perfumowane filciary niedobre, o nie....???? jakiś link, please to oczywiście dla nas filciarek - plameczek b. istotne
Lekko plamiasta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 13:31   #3162
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Lekko plamiasta Pokaż wiadomość
A gdzie Michelko wyczytałaś, że perfumowane filciary niedobre, o nie....???? jakiś link, please to oczywiście dla nas filciarek - plameczek b. istotne
Wklejałam wczesniej post w ktorym babka opisywała kuracje pigma w niemczech i tam wlasnie byly zalecenia lekarza co do filtru nieperfumowanego..Godne zapamietania wiec dziele sie z Wami kochaniutkieprobowa łaś Lekus pigma?

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Jużem się tłumaczę przy pierwszych aplikacjach może nie być żadnych podrażnień dopiero po kilku dniach może jak grom z jasnego nieba może pojawić się silne pieczenie, zaczerwienienie i tego typu atrakcje, z później wylinka Na placach, gdzie skóra jest inna niż na twarzy może się obyć bez tych atrakacji, ale kto wie jak córka będzie reagować, dlatego lepiej powoli wprowadzać atre.
Efekty są widoczne, ale po systematycznym stosowaniu przez jakiś dłuższy okres czasu
Dzieki niuniaz systematyka gorzej u mojego dziecka,ale postaram sie przypilnować ją i sama nacierac bede jej plecki..zobaczymy jak bedzie z rezultatem
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 14:32   #3163
Lekko plamiasta
Raczkowanie
 
Avatar Lekko plamiasta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 100
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

[QUOTE=Michell72;12836467]Wklejałam wczesniej post w ktorym babka opisywała kuracje pigma w niemczech i tam wlasnie byly zalecenia lekarza co do filtru nieperfumowanego..Godne zapamietania wiec dziele sie z Wami kochaniutkieprobowa łaś Lekus pigma

Nie zabij mnie Michelko , masz do czynienia z bardzo trudnym przypadkiem, przewrażliwioną na punkcie eksperymentowania na twarzy kobitą , z pewnością spróbowałabym, gdyby nie było teraz lata....mu sze dojrzeć....może jednak wkrótce.... dorwałam gdzieś na necie wypowiedzi na amerykańskim forum, gdzie laska opisuje, jak jej po pigma (PO PEWNYM CZASIE) wróciły plamy mocniejsze, większe.. (stosowała filtry)...kurczę zapytałabym się mojej dermatolog, ale ta dopiero będzie w sierpniu (dłuuuugi urlop)
Kochana moja nie zmarnuje tej próbki ,
a te kwasiorki i kremik na naczynka od Ciebie to stosuję
Lekko plamiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 15:19   #3164
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
jezeli chcesz wyśle ci hydrolant z kocanki(poczytaj na biochemii)to taki tonik do buzi o niewyjściowym zapachu i skwalan na naczynka kup moze teraz sobie Pelethrokrem 2%-Magda go polecała..A Michelka dzisiaj wolneLaseczki kawa?
Dzięki Miszelka poszukam opini na temat tego kremu
Wiesz, nawet jak mi wyślesz trochę tych toników to nic mi nie da.A teraz zaraziłam BU koleżankę i bedziemy razem robić zamówienia
Lekuś wczoraj było fajnie z pogodą a dziś szkoda gadacOby jutro było ładnie bo wianki są
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 16:18   #3165
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lekus w sumie na nic nie ma gwarancjipo cosmelanie tez plamy wracają..ale popatrz robimy sie coraz madrzejsze..wiedza o filtrach..dostosowanie kremów..przestrzeganie zasad plamiastychNamawiam Cie gorąco na pigma..moze lepiej jesienia i zacznij od jednej plamki i zobaczysz sama jaka reakcja Twoja będzieSzatanka- Magda bardzo chwaliła ten krem i on ponoc do nóg jesta pomaga na paszczęłykasz rutyne ?Lekus a moze Ty chcesz hydrolant z kocanki z biochemii na naczynka(tonik taki)i skwalan..bozesz ale leje
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 18:32   #3166
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszka nie łykam rutyny bo mi lekarka powiedziała że musiałabym tonę tego zażyć żeby pomogło.Za to kupiłam inne lekarstwo,nie pamiętam jakie ale raczej też nie pomogło:\
A teraz na BU jest olejek z kocanki chyba albo coś pomieszałam
Miszelka a czemu zlikwidowałaś podpis?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 21:02   #3167
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Miszka nie łykam rutyny bo mi lekarka powiedziała że musiałabym tonę tego zażyć żeby pomogło.Za to kupiłam inne lekarstwo,nie pamiętam jakie ale raczej też nie pomogło:\
A teraz na BU jest olejek z kocanki chyba albo coś pomieszałam
Miszelka a czemu zlikwidowałaś podpis?
Miałam wstawc inny i zapomniałam..ech popatrz jak nie przebarwienia to naczynka....Ide pod prysznic..dobranoc..kolor owych snów wszystkim
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 15:38   #3168
agabi
Rozeznanie
 
Avatar agabi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 682
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć dziewczyny
kiedyś udzielałam się na tym wątku, chyba jeszcze w pierwszej jego części...oj daaawno temu...
mam tragicznie straszne przebarwienia nad górną wargą-wąsiska potworne pojawiły się 2 lata temu, po wizycie w solarium. Stosowałam przeróżne kremy na przebarwienia, wydałam już na to mnóstwo kasy ... a dzisiaj byłam u dermatologa i się dowiedziałam, że nic mi nie może-tylko cosmelan. Ale kurde nie stać mnie- u mnie koszt zabiegu to 1700zł...
mam pytanie do Was-bo Wy ekspertki najlepsiejsze w tej dziedzinie- czy jak kupię tylko cosmelan 2 i będę go stosowała tylko na te wąsiska to jest szansa , że się rozjaśnią chociaż? czy jest sens stosowania tylko kremu, bez maski? już nie wiem co mam robić...a patrzeć na siebie nie mogę...
pozdrawiam serdecznie
agabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 18:03   #3169
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agabi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
kiedyś udzielałam się na tym wątku, chyba jeszcze w pierwszej jego części...oj daaawno temu...
mam tragicznie straszne przebarwienia nad górną wargą-wąsiska potworne pojawiły się 2 lata temu, po wizycie w solarium. Stosowałam przeróżne kremy na przebarwienia, wydałam już na to mnóstwo kasy ... a dzisiaj byłam u dermatologa i się dowiedziałam, że nic mi nie może-tylko cosmelan. Ale kurde nie stać mnie- u mnie koszt zabiegu to 1700zł...
mam pytanie do Was-bo Wy ekspertki najlepsiejsze w tej dziedzinie- czy jak kupię tylko cosmelan 2 i będę go stosowała tylko na te wąsiska to jest szansa , że się rozjaśnią chociaż? czy jest sens stosowania tylko kremu, bez maski? już nie wiem co mam robić...a patrzeć na siebie nie mogę...
pozdrawiam serdecznie
Jak tylko w tym jednym miejscu - próbuj samym cosmelanem 2. Na allegro kosztuje jakieś 500 zł, ponoć był za nieco ponad 400 też. Tylko nie smaruj za blisko ust, może opryszczka wyleźć...Cały zabieg cosmelan z maską na Allegro też tańszy niż u kosmetyczki. Na marginesie - mi np. lekarz powiedział, ze maska mi nie pomoże i zaoferował laser+cos2. jakoś schodzą plamy, razem ze skórą...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 19:10   #3170
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam dziewczyny
Baaaardzo potrzebujeWaszej pomocy. Zamówiłam juz cosmelan(paczka dojdzie za kilka dni) proszę napiszcie czy moge go stosować również pod oczy i na powieki? 2 lata temu miałam ten zabieg w gabinecie lekarskim,ale był to totalny niewypał,nic kompletnie mi nie pomogło ,a nawet jest gorzej, mam typowy"efekt pandy" plamiska są tak ogromne,że czuje spojrzenia innych ludzi,nawet nie bedę opisywac mojej twarzy bo to jest jeden wielki koszmar. Tym razem wszystko zrobie sama, mam juzdość lekarzy naciągaczy- tylko prosze Was o pomoc. Nie pamietam jak to było za pierwszym razem, podpowiedzcie coś,proszę.
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 21:14   #3171
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hejka wszystkimAgabi cosm 2 powinien pomóc ba nawet zniwelować do zera plamiskasa dziewczyny którym sama 2 cosm pomogla w pozbyciu sie plam...Pigmanorm tez mozesz sprobowac ale to w okresie jesiennym..Vivaxyz z tego co pamietam laski cosmelanowe dla efektu odmlodzeniai pozbycia sie zmarszczek cieniutko pod oczy nakładały..na szyję..powieki...ale co buzia to inaczej..musisz sprobowac bo jakie masz wyjscie jezeli panda jest to po niej maziaj..innym sposobem nie zejdzie..Życze Wam powodzenia i głowa do górybedzie lepiej...a w razie wu piszcie bedziemy szukac złotego środkaGdzies Lapi pisała co kupic by dobrze nawilzac i nie dorobic sie ranek..poczytajcie wstecz..Buziaki dla wszystkich..hm..jakich wszystkich..jak tu cicho i glucho
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 08:54   #3172
agabi
Rozeznanie
 
Avatar agabi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 682
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej

Dzięki dziewczyny Kupuję cosmelan 2 na allegro , znalazłam za 420 zł. Trzymajcie kciuki, żeby pomógł . Przeraża mnie tylko fakt, że jak będę smarowała tylko te wąsiska moje to nie wyjdę na ulicę, bo jeszcze bardziej będzie je widać, jak się zrobią czerwone...a nie mogę siedzieć w domu przecież...no, tydzień wytrzymam ale nie dłużej
...i mam jeszcze takie może głupie ale bardzo nurtujące mnie pytanko-depiluję włoski pod nosem kremem -jak będę się smarowała cos. 2 to muszę zrezygnować z depilacji, prawda? i z wąsami chodzić ???
miłej niedzieli życzę

Edytowane przez agabi
Czas edycji: 2009-06-21 o 09:17
agabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 15:25   #3173
Volare75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zielona góra
Wiadomości: 12
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Kochane dajcie mi jakiegoś patenta na łuszcząca się skórę nic mnie nie piecze tylko czasami swędzi i zaczęła złazić jak głupia DŁUGO ONA BĘDZIE SIĘ ŁUSZCZYĆ??
Volare75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 20:43   #3174
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziewczyny ja wiem,że mnie wyśmiejecie,ale ja potrzebuje jeszcze Waszej pomocy.Już po zmyciu maski ,cosmelan 2 nakładam 3 razy dziennie? i czy przed nałożeniem każdej kolejnej warstwy zmywam twarz? no ,a jak z filtrami, czy nakładam je przed nałożeniem cosmelanu 2? Wiem,że to głupie pytania,ale ja najzwyczajniej w świecie nie znam na nie odpowiedzi. Poratujcie mnie bo w przyszłym tyg. sama robię sobie zabieg.
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 08:22   #3175
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

VIVAXYZ-ja co prawda nie miałam jeszcze cosmelanu ale z tego co pisały dziewczyny to pierwszy tydzień 3 razy dziennie cos 2, drugi tydzień 2 razy dziennie i od 3ciego tygodnia tylko raz dziennie aż do końca słoiczka.
Przed każdą apilikacją na pewno trzeba umyć dokładnie twarz.
Co do filtrów i nawilżaczy co kiedy i w jakiej kolejności to może dziewczyny pomogą które to już robiły.

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

VOLARCIA ty używasz pigma czy cos?
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 08:30   #3176
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

CzescAle u mnie juz trzeci dzien lejeOszalec mozna
Ale wiecie co?Znalazłam krem który opóźnia wzrost włosów na niechcianych miejscachCiekawe co to warte i gdzie oprócz netu to można kupić.Nazywa się Bio xet.Słyszałyscie o nim?Tani nie jest bo ok.100 zł ale jak na wyprobowanie to troche za drogo
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-06-22 o 08:34
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 09:10   #3177
Lekko plamiasta
Raczkowanie
 
Avatar Lekko plamiasta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 100
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Lekus w sumie na nic nie ma gwarancjipo cosmelanie tez plamy wracają..ale popatrz robimy sie coraz madrzejsze..wiedza o filtrach..dostosowanie kremów..przestrzeganie zasad plamiastychNamawiam Cie gorąco na pigma..moze lepiej jesienia i zacznij od jednej plamki i zobaczysz sama jaka reakcja Twoja będzieSzatanka- Magda bardzo chwaliła ten krem i on ponoc do nóg jesta pomaga na paszczęłykasz rutyne ?Lekus a moze Ty chcesz hydrolant z kocanki z biochemii na naczynka(tonik taki)i skwalan..bozesz ale leje
Michellko dobrze posłucham Cię odnośnie pigma , dzięki za propozycję kosmetyków z biochemi, ale miałam kiedyś ten tonik, raz zamówiłam kilka rzeczy i mi nie spasowały...na razie stosuje te twoje próbki i są ok
Też w Krakowie leje nieustannie, jedyny plus to mniejszy stres, że plamy powrócą/powiększą się w promieniach słońca, a tak to luzik
Lekko plamiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 17:53   #3178
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agabi Pokaż wiadomość
Hej

Dzięki dziewczyny Kupuję cosmelan 2 na allegro , znalazłam za 420 zł. Trzymajcie kciuki, żeby pomógł . Przeraża mnie tylko fakt, że jak będę smarowała tylko te wąsiska moje to nie wyjdę na ulicę, bo jeszcze bardziej będzie je widać, jak się zrobią czerwone...a nie mogę siedzieć w domu przecież...no, tydzień wytrzymam ale nie dłużej
...i mam jeszcze takie może głupie ale bardzo nurtujące mnie pytanko-depiluję włoski pod nosem kremem -jak będę się smarowała cos. 2 to muszę zrezygnować z depilacji, prawda? i z wąsami chodzić ???
miłej niedzieli życzę
Krem odpada - poparzysz się. Plastry zedrą skórę do krwi. Pozostaje Ci tylko pęseta.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 18:49   #3179
agabi
Rozeznanie
 
Avatar agabi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 682
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

ivonako -dzięki za radę- jak nie będzie innego wyjścia tak będzie trzeba robić...a może cosmelan mi wypali również cebulki włosków ???

tak się zastanawiam nad samoopalaczem...czy jak posmaruję twarz omijając te miejsca przebarwione to będzie ok?jak myślicie?

i czy jak wieczorkiem zaaplikuję sobie samoopalacz to rano filtr bez problemu nałożę i wszystko będzie ok???

sorki za takie może tendencyjne pytania...aż mi głupio, ale na prawdę byłabym wdzięczna za pomoc
agabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 19:06   #3180
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Jak już dziewczyny wcześniej pisały lepiej nie kombinować z samoopalczem na twarz a już zwłaszcza podczas wybielania. Mogą Ci zostać nowe dodatkowe plamy.
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.