Pomóżcie Kochane ! ;*;* ;)) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-22, 19:55   #1
Sylaaa
Raczkowanie
 
Avatar Sylaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 50

Pomóżcie Kochane ! ;*;* ;))


Mam prośbę Mam nadzieję, że mi pomożecie. Mianowicie co byście zmieniły w moim wyglądzie Głównie chodzi mi o fryzurkę i makijaż ... Na tych zdjęciach mam 'bardziej' proste włoski, teraz trochę je tapiruję (mam zrobionych kilka warstw, oczywiście dolna długość włosów jest taka sama) ... Co do makijażu to raczej stawiam na naturalny wygląd. Jedynie mocno podkreślam oczy (tusz i czarna kredka - duuuzo tego ) ... Do tego podkład, korektor, delikatny błyszczyk .
Z góry wielkie dzięki za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _67946458669229.jpg (31,8 KB, 461 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _39315346288821.jpg (31,6 KB, 302 załadowań)
Sylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 20:10   #2
Atiya
Raczkowanie
 
Avatar Atiya
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 95
Dot.: Pomóżcie Kochane ! ;*;* ;))

Może grzywka na bok zamiast włosów zaczesanych przez całe czoło? Wydaje mi się, że dodałaby Twojej fryzurze lekkości. Uważam, że kolor włosów Ci pasuje, długośc także.
Na Twoim miejscu nie podkreślałabym tak mocno oka na co dzień. Jeżeli lubisz miec wyrazisty makijaż oczu, to może spróbuj z brązową kredką?
Tak poza tym to jesteś bardzo ładną dziewczyną.
Atiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 20:28   #3
Sylaaa
Raczkowanie
 
Avatar Sylaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 50
Dot.: Pomóżcie Kochane ! ;*;* ;))

W sumie od dawna mam taką grzywkę na bok ... Tylko zaczęło mnie to nudzić, więc przez jakiś czas zaczesywałam ją na bok . Ale widzę, że to nie był za dobry pomysł Dzięki za rady ;*
A jak myślisz, pasowałby mi jakiś ciepły brąz... ? Kusi mnie i nie wiem czy to będzie dobry pomysł ...
Sylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 21:12   #4
Atiya
Raczkowanie
 
Avatar Atiya
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 95
Dot.: Pomóżcie Kochane ! ;*;* ;))

Ciepły brąz to dobry pomysł! Byle nie za ciemny. Najlepiej taki karmelek.
Atiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 09:18   #5
SandruS94
Przyczajenie
 
Avatar SandruS94
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
GG do SandruS94 Send a message via Skype™ to SandruS94
Wink Dot.: Pomóżcie Kochane ! ;*;* ;))

Ładnie będzie Ci w takim karmelku no ale tak jak jest teraz też bardzo Ci Ładnie. Zgadzam się z koleżanką może nie czarna kredka a brązowa;*Włoski masz bardzo ładne długie tylko ta grzywka to na bok mogła by iść a nie przez całe czoło no ale to tylko i wyłącznie twoja decyzja;p
Pozdrawiam;*
__________________
"Oczy Są Ślepe. Szukać Należy Sercem."
SandruS94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 11:08   #6
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Pomóżcie Kochane ! ;*;* ;))

chyba lubisz to, jak wyglądasz - wnioskuję po zdjęciach na ścianie;- )
lepsze jest wrogiem dobrego. więc życzę Ci, żebyś nie przekombinowała. wyglądasz na bardzo młodą dziewczynkę - i jeśli to tylko pozory, a chciałabyś je zmienić, myślę, że na Twoim miejscu przyciemniłabym włosy. raczej chłodny odcień brązu - ale niezbyt ciemny. taki karmel, ale zimny:- )
co do makijażu - masz ładną buźkę, a ładnemu we wszystkim ładnie. spróbuj poeksperymentować z kolorami, potestować, w których kolorach jest Ci dobrze, a w których nie.
zadałaś trochę mało konkretne pytania i wrzuciłaś mało wyraźne zdjęcia. jeśli chcesz porady - prawdziwej i szczerej, wrzuć zdjęcia, które obnażają mankamenty Twojej urody - a nie wyszopowane/słabo oświetlone fotki.
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 11:30   #7
Sylaaa
Raczkowanie
 
Avatar Sylaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 50
Dot.: Pomóżcie Kochane ! ;*;* ;))

Dziękuję za te rady ;*
SandruS94 masz rację, włosy zaczesane przez czoło nie wyglądają fajnie . Już tak nie robię.
mal_a_gosia nie narzekam na swój wygląd, ale już mi się znudził A taką dziewczynką już nie jestem, bo mam 20 lat ^^ Zaraz wrzucę jeszcze inną fotkę. Hmmm to może zadam bardziej konkretne pytania. Mianowicie czy będą mi pasowały krótkie włoski ... ? Co do makijażu - to jakie kolorki masz na myśli ... ? Przeważnie używam cieni w naturalnym odcieniu, lekkiego beżu... A może jakiś fiolecik ... ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _22885385359565.jpg (18,0 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3090407.jpg (64,4 KB, 197 załadowań)
Sylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 18:12   #8
Nikaa9922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Polski xPP
Wiadomości: 177
Dot.: Pomóżcie Kochane ! ;*;* ;))

Jak dla mnie to ładnie byłoby z jakimś brąziku.. może jasny bądź czekoladka... ale pierwsze co to zrezygnuj z kreski na dole oka i zacznij zamiast tego rysować kreskę eye linerem na górnej powiece... a to dlatego, że kreska 'na dole' optycznie pomniejsza oko [co nie wpływa korzystnie] a na górze optycznie powiększa

chodzi mi o coś takiego:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 761.jpg (15,8 KB, 47 załadowań)
__________________
Dietka z Dukanem od 07.06.10
59-58-57-56-55-54-53-52

Biorę się za siebie
Od wakacji siłownia


Nikaa9922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 19:25   #9
dominikaj
Raczkowanie
 
Avatar dominikaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 33
Dot.: Pomóżcie Kochane ! ;*;* ;))

Hej Moim zdaniem masz bardzo ladne gęste włosy i pasuje ci obecny kolor. Jeśli chcesz coś zmienić brąz może być ładny choć ja bym nie zmieniała aby nie przedobrzyć. jedyne co to faktycznie myslę, że fajnie może wyglądać to kreska tylko na górnej powiece (super wygląda taka jak w poprzednim postcie) bo tak jak na zdjęciach jest wydaje mi się być makijaż oka dość mocny a kreska tylko na górze doda Ci uroku i fajnego, kociego oka. ) Myślę, że tak jak dziewczyny mówiły pobaw się i potestuj takie właśnie makijaże - zobaczysz czy dobrze się będziesz w nich czuła Pozdrawiam
dominikaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 19:32   #10
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Pomóżcie Kochane ! ;*;* ;))

Ja bym Ci radziła pobawić się pastelami na oku I może zacznij podkreślać różem leciutko kości policzkowe, a co jakiś czas nałóż wyraźniejszą szminkę. Jesteś tylko rok młodsza ode mnie a dawałam Ci 16-17 głównie przez ten przesadzony emo-makijaż z grudkami tuszu na rzęsach... Zainwestuj w mniej kosmetyków, ale naprawdę dobre! Ze swojej strony polecam np. tusz Define-a-lash Kosztuje 21 zł, a silikonowa szczoteczka fajnie rozdziela rzęsy po starym tuszu umyj dokładnie szczoteczkę i stosuj jako grzebyk do brwi i rzęs by je dodatkowo rozczesać...
No i szalej, szalej z kolorami, z miksowaniem! Mamy 20-parę, a nie 40-parę by trzymać się jednego koloru i jednego szablonu makijażowego

Mam nadzieję, że coś Ci pomogłam
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 19:44   #11
Sylaaa
Raczkowanie
 
Avatar Sylaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 50
Dot.: Pomóżcie Kochane ! ;*;* ;))

dominikaj dziękuję za te rady ! Masz rację, wypróbuję kreskę na górnej powiece
paollino dziękuję Kochana ;* Pobawię się różnymi pastelami Fakt, muszę kupić lepszy tusz i jakiś róż Może polecisz mi jakiś dobry ... ? A jak myślisz w jakim odcieniu powinien być ... Bo tyle ich jest i nie wiem ... Hmmm co do szminek, to jakoś nie za bardzo je lubię Ale zacznę powoli uśmiechać się do nich
Sylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 19:51   #12
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Pomóżcie Kochane ! ;*;* ;))

Cytat:
Napisane przez Sylaaa Pokaż wiadomość
Może polecisz mi jakiś dobry ... ? A jak myślisz w jakim odcieniu powinien być ... Bo tyle ich jest i nie wiem ...
Hmm... trafił mi kiedyś do łapek róż Guerlain... http://www.allegro.pl/item618209683_..._poj_4_5g.html o taki. Tani nie jest, ja dostałam od kumpeli siostry, która jest mega bogata, a jechałyśmy na Sylwestra w góry na bal, to nam podarowała
Wydaje mi się że do Twojej porcelanowej buzi pasuje właśnie taki, chłodny róż
zawsze możesz kupić też coś w rodzaju --> http://www.allegro.pl/item614919298_...nie_nowos.html

jasnej pastelowej mozaiki, zamieszając pędzlem uzyskasz ładny, ciepły kolorek
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 19:57   #13
Sylaaa
Raczkowanie
 
Avatar Sylaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 50
Dot.: Pomóżcie Kochane ! ;*;* ;))

Ooooo dziękuję Kochana ;* Fakt, tanie nie są ... No ale tak zachęcasz, więc warto zainwestować w ten kosmetyk )) Ważne żeby był dobry ))
Sylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 20:13   #14
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Pomóżcie Kochane ! ;*;* ;))

hmm... jeśli mogę jeszcze coś doradzić :
podkład - jeśli używasz często - kup dobry Polecam np. Affinitone z Maybelline... ładnie kryje, na długo matuje, nie ściera się, nie odbija na ubraniach, możesz nim nawet ładnie zakorygować wypryski same i faktycznie - nie daje efektu maski
puder - też dobry, matujący, może być sypki, mineralny ja lubię 2 w kamieniu - Astor Anti-Shine i Rimmel Stay Matte. Wybieraj transparente, bez koloru żeby nie kłóciło się z podkładem
o różu już mówiłam - ładnie ożywia twarz, wyszczupla i czyni twarz dojrzalszą
tusz - też ma być dobry. Z innych dobrych to np. tusze Max Factor albo Margaret Astor. Dobry jest też tusz Estee Lauder - Illusionist bodajże mu było
cienie i kredki - te kolorowe możesz spokojnie kupować na bazarku Jakościowo są podobne do tych wypasionych, a masz duży wybór kolorów... No i możesz sobie pozwolić np. jednorazowo na 5 cieni zamiast 1
szminki i błyszczyki - tu też możesz poszaleć aaaaaa zainwestuj w jedną lepszą, droższą szminkę - czerwoną, krwistą... klasyczna, na jakieś eleganckie wyjścia
lakiery do paznokci - nie wiem czy malujesz... ale tu też jest dowolność, chociaż na dzień preferuję french, dopiero na większe eventy - kolor
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 20:17   #15
Sylaaa
Raczkowanie
 
Avatar Sylaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 50
Dot.: Pomóżcie Kochane ! ;*;* ;))

Z nieba mi spadłaś ... Bo właśnie mam problem z doborem dobrego podkładu.. Tyle już ich miałam,że hoho ...Jutro śmignę do kosmetycznego i zobaczę ten który polecasz. Właśnie zależy mi na tym,żeby się nie ścierał i dobrze matował... Tylko właśnie, żeby twarz wyglądała w miarę naturalnie
Pudru od dawna nie używam, więc czas to zmienić ^^
Ojoojjj czerwona szminka ... ? Nie wiem czy się na taka odważę... Bardziej myślałam o jakiejś lekko różowej , wpadającej w kolor ust
Paznokietki oczywiście maluję )
Sylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 20:30   #16
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Pomóżcie Kochane ! ;*;* ;))

To jutro napisz jak efekty zakupów
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 20:31   #17
Sylaaa
Raczkowanie
 
Avatar Sylaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 50
Dot.: Pomóżcie Kochane ! ;*;* ;))

No jasne ;* Jak kupię, to napiszę ^^
Sylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 13:35   #18
Niskoslodzona
Rozeznanie
 
Avatar Niskoslodzona
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 548
Dot.: Pomóżcie Kochane ! ;*;* ;))

Bardzo podoba mi się Twoja fryzurka Może lekko zmieniłabym grzyweczkę ale tak to jest super. Kolor ładny, naturalny.
__________________

Mój nowy, wymiankowy.

_________________________ _______________

Całkiem miła ta samotność, kiedy jesteśmy razem

Niskoslodzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 13:44   #19
Sylaaa
Raczkowanie
 
Avatar Sylaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 50
Dot.: Pomóżcie Kochane ! ;*;* ;))

Niskoslodzona dziękuję Kochana ;* A jak proponujesz zmienić grzywkę ... ?
Sylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-24, 14:02   #20
Atiya
Raczkowanie
 
Avatar Atiya
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 95
Dot.: Pomóżcie Kochane ! ;*;* ;))

Jeżeli chodzi o cienie, to nie zgodzę się z paollino, że te bazarkowe są równie dobre jak inne. Kiepskie cienie bardzo szybko schodzą lub, co gorsza, wałkują się i zbierają w zagłębieniach powieki! Wygląda to koszmarnie. Bardzo ciężko jest znaleźc odpowiedni cień do powiek.

Ja używam cieni wyłącznie firmy Isadora i jestem zachwycona! Są bardzo wydajne i niesamowicie trwałe. Oko pomalowane rano wygląda identycznie wieczorem. Cienie nie schodzą, nie spływają, nie wałkują się. Nawet podczas całonocnych szaleństw w dyskotece! Sprawdzone nie raz.

Jeżeli chodzi o podkład, to ostatnio testowałam w drogerii ten reklamowany podkład Maybelline - satin liquid bodajże. Bardzo mi odpowiadał. Dośc dobrze krył i matowił skórę, a przy tym był "lekki". Możesz go również przetestowac.
Atiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 14:50   #21
Sylaaa
Raczkowanie
 
Avatar Sylaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 50
Dot.: Pomóżcie Kochane ! ;*;* ;))

Atiya też uważam,że warto zainwestować w lepsze kredki i cienie . Tamte kuszą taniością, ale co z tego,że nie są nic warte

Hmmm dziękuję za kolejną radę w sprawie podkładu . Dzisiaj miałam się udać na zakupy, ale badania krwi tak mnie wymęczyły (!) ,że siedzę w domku Hehe ... Ojj z tymi podkładami zawsze jest problem ;|
Sylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 12:20   #22
Sylaaa
Raczkowanie
 
Avatar Sylaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 50
Dot.: Pomóżcie Kochane ! ;*;* ;))

Atiya miałaś rację Ten podkład jest świetny Dobrze kryje, ładnie wygląda ;*
Sylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 12:27   #23
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Pomóżcie Kochane ! ;*;* ;))

Są nic nie warte? A wypróbowałaś?

Bo ja tak i proszę mi tu nie bredzić że się wałkują i ścierają

Wystarczy wcześniej wklepać bazę pod cień/rozświetlacz/kropelkę podkładu i w takich cieniach też szaleję całą noc w klubach, co więcej czasami (niestety!) kładę się w makijażu spać jak wracam ok.4 i wstaję rano z nienaruszonym makijażem...
Trzeba się je po prostu nauczyć nakładać. No i wiadomo że jak się nakłada 100 warstw to nawet z najlepszego cienia nic nie wyjdzie
Może nie każdego stać na Isadorę, hm?
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 12:33   #24
craaazygirl
Zadomowienie
 
Avatar craaazygirl
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 138
Dot.: Pomóżcie Kochane ! ;*;* ;))

jesli chodzi o fryzure to zrobilabym grzywke. bo nie podoba mi sie tak bardzo (az na sile ) na bok i jeszcze z wsuwkami . kolor jest fajny
__________________
bo jak powiedział Wergiliusz...


"ci, którzy kochają, sami kształtują sobie sny..."
craaazygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 13:49   #25
Sylaaa
Raczkowanie
 
Avatar Sylaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 50
Dot.: Pomóżcie Kochane ! ;*;* ;))

craaazygirl teraz już mam grzywkę Tamto to był taki niewypał ;D Heheh

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

paollino kilka wypróbowałam ... Hmmm ale ja nie wklepywałam ani bazy, ani podkładu Może dlatego I efekt nie był za fajny ^^
No pewnie,że nie każdego stać na Isadorę Ja osobiście lubię z Inglota ^^
Sylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 17:13   #26
Atiya
Raczkowanie
 
Avatar Atiya
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 95
Dot.: Pomóżcie Kochane ! ;*;* ;))

Paollino, byc może na Twojej powiece sprawdzają się wszystkie cienie, a na mojej nie.
Oczywiscie, że nie każdego stac na Isadorę, dlatego nie namawiam nikogo na kupno cieni tej firmy, tylko piszę że ja ich używam. Ty z kolei proponujesz autorce wątku tusz Estee Lauder Illusionist, który kosztuje znacznie więcej, więc nie wiem dlaczego właśnie w kwestii finansowej krytykujesz moją wypowiedź.

Sylaaa, cieszę się, że mogłam pomóc! Mi też ten podkład bardzo przypadł do gustu. Jak skończy mi się obecny, to na pewno go kupię!
Atiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 17:40   #27
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Pomóżcie Kochane ! ;*;* ;))

Tusz Estee Lauder jak i Diorshow np. można kupić w miniaturce 4 ml za 10 zł na allegro
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 18:13   #28
Atiya
Raczkowanie
 
Avatar Atiya
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 95
Dot.: Pomóżcie Kochane ! ;*;* ;))

Sprawdziłam. Próbki wszelkiego rodzaju tuszów Estee Lauder proponowanych na Allegro (Estee Lauder Illusionist nie znalazłam) mają po 2,8ml i wraz z przesyłką kosztują w granicach 20 zł. Natomiast dla porównania potrójne cienie Isadory normalnej wielkości (testery) na Allegro kosztują w granicach 10 zł.
Naprawdę nie wiem, co starasz się mi udowodnic. Tusz, który zaproponowałaś jest drogi i cena próbki tego nie zmieni.
Nie ma sensu zaśmiecac wątku autorki naszą dyskusją. Sylaaa, przepraszam za drobną prywatę.
Atiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 18:20   #29
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Pomóżcie Kochane ! ;*;* ;))

Hmm... dziwne że kupiłam oryginał 4 ml - chyba robili na moje zamówienie
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 20:01   #30
Sylaaa
Raczkowanie
 
Avatar Sylaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 50
Dot.: Pomóżcie Kochane ! ;*;* ;))

Atiya bardzo mi pomogłaś Dziękuję jeszcze raz Ajjj ciężko jest mi dobrać jakiś podkład. Mam taką cerę,że większość po nałożeniu daje efekt pomarańczy xD A nie chcę wyglądać jak przypał Natomiast ten podkład idealnie pasuje ^^
Nie szkodzi, taka prywata czasami jest potrzebna ) ;*

paollino Fajnie,że Tobie się udało kupić takie próbki ;] To się nazywa szczęście ;*
Sylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.