Zrobię wszystko żeby przytyć! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-02, 17:45   #1
DefSquad
Przyczajenie
 
Avatar DefSquad
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 16

Jak szybko przytyć ??


Cześć chciałbym wiedziec czy znacie jakieś sposoby na szybki przyrost masy ?? Moze co należy jesć i w jakich ilościach..
DefSquad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 19:14   #2
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Jak szybko przytyć ??

Mogłaś skorzystać z wyszukiwarki, jest dosyć dużo wątków o przytyciu... Np.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...hlight=przytyc
(opisane jest co powinnaś jeść, aby przytyć itp )
Pozdrawiam
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 19:21   #3
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: Jak szybko przytyć ??

Dzięki wielkie ale moze mogłabyś sie do mnie zwracać jak do faceta hahaha Pozdrawiam gorąco...
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 20:30   #4
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Jak szybko przytyć ??

nie jesteśmy przyzwyczajone do mężczyzn na forum a tym bardziej z "kobiecym" nickiem, avatarem i w dziale dietetyki
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 20:41   #5
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak szybko przytyć ??

Wiesz, najłatwiej przytyć niezdrowo się odżywiając... A przytycie jest o tyle trudne, że wyrabia złe nawyki żywieniowe, bo jeśli się je zdrowo to się nie tyje.
Więc jeśli chcesz przytyć to może wprowadzić do diety słodycze (najlepiej czekoladę, bo ma najwięcej kalorii)? Wiem tylko, że najlepej jeść dużo na kolację - to najprostsza droga.
Jednak podkreślam, te sposoby nie są zbyt zdrowe, jeśli chcesz zdrowo przytyć musisz poradzić się dietetyka.
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 21:46   #6
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Jak szybko przytyć ??

jedyne co ze zdrowych rzeczy przychodzi mi do głowy to orzechy, pestki (są bardzo kaloryczne)
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 17:45   #7
Poetka22
Raczkowanie
 
Avatar Poetka22
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
GG do Poetka22
Dot.: Jak szybko przytyć ??

Mój kolega znalazł sposób na przytycie, był anorektykiem, przez wiele lat się leczył, i w końcu chciał przytyć.Sposób który zastosował nie jest jakąś filozofią straszną...Codziennie przed snem zjadał czekoladę mleczną(pół tabliczki lub cała) i wypijał szklankę mleka...
__________________
"I nawet kiedy będę sam, nie zmienię się, to nie mój świat, przede mną droga którą znam, którą ja wybrałem sam...."
MYSLOVITZ


ZAPRASZAM NA MÓJ PAZURKOWY WĄTEK
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134430
Poetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-04, 11:02   #8
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Jak szybko przytyć ??

wybaaacz.... To przez tego niickaaaa :P
Gdzieś wyczytałam, że nawet tyjąc nie powinno się jeśc tyle słodyczy... przecież to nie zdrowe... Makaron, ryż biały i brązowy... Ja od niedawna jem codziennie zupe mleczną z dużą porcją miodu... I trochę pomogło mi przybrać na wadze
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 16:36   #9
wariatka_20
Rozeznanie
 
Avatar wariatka_20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wieś (ale nie zadupie)
Wiadomości: 600
Dot.: Jak szybko przytyć ??

moja mama mnie lekko "utuczyła" robiąc mi codziennie na śniadanie kanapki z białym i żółtym serem (nie to żebym sama nie robiła sobie śniadań, ale tak się składa że zazwyczaj wychodzę do szkoły o tej samej porze co mój młodszy brat, a jemu trzeba śniadanie wmuszać wiec skorzystałam przy okazji )
Od grudnia przytyłam 6 kg(ale może to być także zasługa tabletek anty)
wariatka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 12:53   #10
allpinoska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8
nie moge przytyć!!!!

witam , mam poważny problem z tyciem, przy wzroście 1,76 waze zaledwie 53 kg, probowalam juz roznych metod jem doslownie wszystko , co robić????????
allpinoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 13:10   #11
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: nie moge przytyć!!!!

Skorzystać z wyszukiwarki.
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-14, 13:33   #12
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: nie moge przytyć!!!!

jest na ten temat bardzo duzo wątków. radzę poszukać, bo znaczna część wizażanek ma ten sam problem, w tym ja
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 14:10   #13
akram
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 11
Dot.: nie moge przytyć!!!!

pewnie masz zbyt szybka przemiane materii, czasem jest to taki urok, a czasami moze byc przyczyna jakiejs dolegliwosci, np nadczynnosci tarczycy.
akram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 18:42   #14
Patrycjap86198619
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Question Pomocy!!jak przytyć!

Witam!mam problem ale troche inny niż większość z Was.Może któraś z was była chuda i udało jej się przytyć?ja już próbowałam wszystkiego ale nie udaje mi się jedynie co to moje uda i tyłek są całe w cellulicie przez nadmiar fast food...Moż znacie jakieś ćwiczenia w szczególności na przybranie na udach łydkach i wymodelowaniu pośladków??Zakupiłam sobie stepper ale poczytałam o nim troche na necie i mam mieszane uczucia dużo osób pisze że dzieki nimu udalo im się zmniejszyć objętość ud i pupy.Jak to jest naprawdę.Mam ogromne kompleksy jeżeli chodzi o nogi...Chciałam nawet zamieścic fotki ale to zbyt krępujące....Piszcie moze mi pomożecie i dziewczyną podobnym do mnie....
Patrycjap86198619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 18:49   #15
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Pomocy!!jak przytyć!

nie to podforum...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 18:59   #16
Patrycjap86198619
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Dot.: Pomocy!!jak przytyć!

boże jak to teraz się kasuje.......sorry...
Patrycjap86198619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 12:59   #17
asienka2608
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Zrobię wszystko żeby przytyć!

Mam 164 cm wzrostu i ważę 45 kg. Zrobiłam już tak wiele żeby przytyć i nic. Badania były - nie mam ani tarczycy ani żadnego tasiemca. Szybkiej przemiany nie mam bo potrafię się załatwiać nawet raz na trzy dni. Jem więcej niż normalny facet dziennie. Brałam tabletki antykoncepcyjne przez pół roku - jedyny plus to to że pod bluzką coś było choć i tak tylko rozmiar 70A. Po odstawieniu jestem płaska. Brałam Mutant-Mass. Też mi to nie pomogło.

PROSZĘ PORADŹCIE. MOJE ŻYCIE NIE MA SENSU. Jestem na skraju załamania. Za dużo myślę, nie umiem się z tym pogodzić.
PROSZĘ POMÓŻCIE!
asienka2608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 13:58   #18
Winky
Zadomowienie
 
Avatar Winky
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 231
Dot.: Zrobię wszystko żeby przytyć!

Cytat:
Napisane przez asienka2608 Pokaż wiadomość
MOJE ŻYCIE NIE MA SENSU.
To proponuję wybrać się do psychologa.
__________________
Kochać i tracić, pragnąć i żałować;
Padać boleśnie i znów się podnosić.
Krzyczeć tęsknocie: PRECZ! i błagać: PROWADŹ! -
Oto jest życie: nic a jakże dosyć...
Winky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 14:07   #19
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Zrobię wszystko żeby przytyć!

Cytat:
Napisane przez asienka2608 Pokaż wiadomość
Mam 164 cm wzrostu i ważę 45 kg. Zrobiłam już tak wiele żeby przytyć i nic. Badania były - nie mam ani tarczycy ani żadnego tasiemca. Szybkiej przemiany nie mam bo potrafię się załatwiać nawet raz na trzy dni. Jem więcej niż normalny facet dziennie. Brałam tabletki antykoncepcyjne przez pół roku - jedyny plus to to że pod bluzką coś było choć i tak tylko rozmiar 70A. Po odstawieniu jestem płaska. Brałam Mutant-Mass. Też mi to nie pomogło.

PROSZĘ PORADŹCIE. MOJE ŻYCIE NIE MA SENSU. Jestem na skraju załamania. Za dużo myślę, nie umiem się z tym pogodzić.
PROSZĘ POMÓŻCIE!
jest osobny wątek na forum na ten temat, wystarczy poszukać
a co do jedzenia, to możesz jeść nawet tonę na dzień, ale jak jesz nieodpowiednie rzeczy to i tak Ci to nic nie da.
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 14:51   #20
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: Zrobię wszystko żeby przytyć!

Cytat:
Napisane przez asienka2608 Pokaż wiadomość
Mam 164 cm wzrostu i ważę 45 kg. Zrobiłam już tak wiele żeby przytyć i nic. Badania były - nie mam ani tarczycy ani żadnego tasiemca. Szybkiej przemiany nie mam bo potrafię się załatwiać nawet raz na trzy dni. Jem więcej niż normalny facet dziennie. Brałam tabletki antykoncepcyjne przez pół roku - jedyny plus to to że pod bluzką coś było choć i tak tylko rozmiar 70A. Po odstawieniu jestem płaska. Brałam Mutant-Mass. Też mi to nie pomogło.

PROSZĘ PORADŹCIE. MOJE ŻYCIE NIE MA SENSU. Jestem na skraju załamania. Za dużo myślę, nie umiem się z tym pogodzić.
PROSZĘ POMÓŻCIE!
Po pierwsze- przemiana materii a regularność wypróżnień to zupełnie dwie różne rzeczy. Regularność wypróżnień to wiemy wszyscy czym jest, a przemiana materii(metabolizm) to reakcje chemiczne, które mi.in. warunkują szybkość przemian energetycznych (katabolizm i anabolizm)- i jeśli rzeczywiście nie możesz przytyć to przemianę materii masz bardzo szybką przez co organizm nie może zgromadzić żadnych zapasów tłuszczu.
Po drugie- tak, jak wspomniała koleżanka- jest różnica w jakości jedzenia i myślę, że w Twoi przypadku jest to kluczowe., bo skoro wypróżniasz się tak rzadko to wnioskuję, że kiepsko z tym u Ciebie...
Po trzecie- nie przesadzasz z tym sensem życia? :P

Ja radzę spróbować z jakimiś ćwiczeniami siłowymi(chyba nie chciałabyś być szczupłym tłuściochem? ^^), do tego dobrać odpowiednią, poprawnie skomponowaną dietę, dbać o posiłku przed/po treningowe, jeść często. Poczytaj o tym, na pewno przy odpowiednim wysiłku się uda.

Edytowane przez garden_d
Czas edycji: 2011-02-18 o 14:52
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 00:08   #21
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Zrobię wszystko żeby przytyć!

przede wszystkim dużo pszennego makaronu z sosami treściwymi, mięsnymi, serowymi, no i kluchy śląskie, kopytka, buchty, też z sosami - nie ma bata, że nie utyjesz szybko na takiej diecie, ale tego się je normalne ilości, czyli 1/4 opakowania makaronu na osobę a nie tyle co dla ptaszka małego, kluchy też w sporych ilościach, nie 10 czy 15 sztuk
Jarzynki wszelakie do obiadu na zasmażce, marchewka, fasolka szparagowa, groszek
Kupić filet z kurczaka, z jednego nasmażyć kotlecików panierowanych i zjeść wszystkie samej, aaa, i najważniejsze, zaraz po obfitym posiłku rzucić się do spania
Ja kiedyś jadłam leżąc w łóżku, bo musiałam szybko przytyć w ciąży.
Potrafiłam wepchnąć w siebie na siłę zawartość całej puszki tuńczyka w oliwie, bleh
I dddużo bułeczek pszennych, najlepiej maślanych własnej roboty

Aaaa, i jedzenie późną nocą polecam, wtedy wszystko najlepiej smakuje
I podczas oglądaniu filmów ustawić duuuużo żarcia wokół, wtedy człowiek nie patrzy co je tylko łapką sięga chipsy, paluszki, rogaliki, ciasteczka, ptasie mleczko
I przez cały dzień jakieś przekąski kaloryczne szamać
Nakupić mnóstwo słodyczy
Utyłam 12kg

Szlag, głodna się zrobiłam od tego pisania, idę lodówkę przetrzepać.

Tylko żadnych ruchów gwałtownych podczas trwania diety nie należy wykonywać, a broń bóg żeby sportów jakiś się wyczyniać nie zachciało
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.

Edytowane przez trojka
Czas edycji: 2011-02-19 o 00:27
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 05:53   #22
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: Zrobię wszystko żeby przytyć!

Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
przede wszystkim dużo pszennego makaronu z sosami treściwymi, mięsnymi, serowymi, no i kluchy śląskie, kopytka, buchty, też z sosami - nie ma bata, że nie utyjesz szybko na takiej diecie, ale tego się je normalne ilości, czyli 1/4 opakowania makaronu na osobę a nie tyle co dla ptaszka małego, kluchy też w sporych ilościach, nie 10 czy 15 sztuk
Jarzynki wszelakie do obiadu na zasmażce, marchewka, fasolka szparagowa, groszek
Kupić filet z kurczaka, z jednego nasmażyć kotlecików panierowanych i zjeść wszystkie samej, aaa, i najważniejsze, zaraz po obfitym posiłku rzucić się do spania
Ja kiedyś jadłam leżąc w łóżku, bo musiałam szybko przytyć w ciąży.
Potrafiłam wepchnąć w siebie na siłę zawartość całej puszki tuńczyka w oliwie, bleh
I dddużo bułeczek pszennych, najlepiej maślanych własnej roboty

Aaaa, i jedzenie późną nocą polecam, wtedy wszystko najlepiej smakuje
I podczas oglądaniu filmów ustawić duuuużo żarcia wokół, wtedy człowiek nie patrzy co je tylko łapką sięga chipsy, paluszki, rogaliki, ciasteczka, ptasie mleczko
I przez cały dzień jakieś przekąski kaloryczne szamać
Nakupić mnóstwo słodyczy
Utyłam 12kg

Szlag, głodna się zrobiłam od tego pisania, idę lodówkę przetrzepać.

Tylko żadnych ruchów gwałtownych podczas trwania diety nie należy wykonywać, a broń bóg żeby sportów jakiś się wyczyniać nie zachciało
Średni 'przepis' na przytycie. :P średnio zdrowy. Chyba lepiej zabrać się za to z rozsądkiem, bo równie dobrze autorka mogłaby siedzieć pół dnia w Mc'u...
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 09:58   #23
asienka2608
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Dot.: Zrobię wszystko żeby przytyć!

Ale zrozumcie wpychanie w siebie nic mi nie da. Próbowałam tego nie raz. Nawet nie raz tak byłam najedzona że potrafiałam zwymiotować. Jadłam codziennie 500 g makaronu do tego normalnie, jak zawsze obfite snidanie , obiad , kolocja no i oczywiscie podajadałam między posiłkami. I tak przez dwa tyg. Nic nie dało.
Tak bardzo chciałabym się dowiedzieć dlaczego ja taka jestem .!
asienka2608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 10:25   #24
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Zrobię wszystko żeby przytyć!

Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
przede wszystkim dużo pszennego makaronu z sosami treściwymi, mięsnymi, serowymi, no i kluchy śląskie, kopytka, buchty, też z sosami - nie ma bata, że nie utyjesz szybko na takiej diecie, ale tego się je normalne ilości, czyli 1/4 opakowania makaronu na osobę a nie tyle co dla ptaszka małego, kluchy też w sporych ilościach, nie 10 czy 15 sztuk
Jarzynki wszelakie do obiadu na zasmażce, marchewka, fasolka szparagowa, groszek
Kupić filet z kurczaka, z jednego nasmażyć kotlecików panierowanych i zjeść wszystkie samej, aaa, i najważniejsze, zaraz po obfitym posiłku rzucić się do spania
Ja kiedyś jadłam leżąc w łóżku, bo musiałam szybko przytyć w ciąży.
Potrafiłam wepchnąć w siebie na siłę zawartość całej puszki tuńczyka w oliwie, bleh
I dddużo bułeczek pszennych, najlepiej maślanych własnej roboty

Aaaa, i jedzenie późną nocą polecam, wtedy wszystko najlepiej smakuje
I podczas oglądaniu filmów ustawić duuuużo żarcia wokół, wtedy człowiek nie patrzy co je tylko łapką sięga chipsy, paluszki, rogaliki, ciasteczka, ptasie mleczko
I przez cały dzień jakieś przekąski kaloryczne szamać
Nakupić mnóstwo słodyczy
Utyłam 12kg

Szlag, głodna się zrobiłam od tego pisania, idę lodówkę przetrzepać.

Tylko żadnych ruchów gwałtownych podczas trwania diety nie należy wykonywać, a broń bóg żeby sportów jakiś się wyczyniać nie zachciało
Bez urazy, ale to są żadne rady. Normalna osoba może i utyje w taki sposób, ale ktoś, kto jest chudy z natury nie. U ludzi chudych chodzi o nabranie masy mięśniowej, a nie tkanki tłuszczowej, dlatego do diety powinno się również dołączyć odpowiednie ćwiczenia. A co za tym idzie spożywać dużo białka i węglowodanów. Jeść dużo racja, bo 5-6 posiłków na dobę, ale nie wpychać w siebie na siłę.

Polecam już dawno powstały wątek na ten temat, na którym można znaleźć więcej dobrych rad w tej sprawie
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 12:36   #25
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Zrobię wszystko żeby przytyć!

Cytat:
Napisane przez asienka2608 Pokaż wiadomość
Ale zrozumcie wpychanie w siebie nic mi nie da. Próbowałam tego nie raz. Nawet nie raz tak byłam najedzona że potrafiałam zwymiotować. Jadłam codziennie 500 g makaronu do tego normalnie, jak zawsze obfite snidanie , obiad , kolocja no i oczywiscie podajadałam między posiłkami. I tak przez dwa tyg. Nic nie dało.
Tak bardzo chciałabym się dowiedzieć dlaczego ja taka jestem .!
Ja ciągle ważyłam 40kg i sobie nie żałowałam, potrafiłam zaraz po obiedzie zjeść całą tabliczkę czekolady, a inne słodycze tonami i nic nie tyłam, ale jak musiałam przytyć to się zawzięłam i się udało Szczególnie nocne jedzenie dużo mi pomogło, teraz też jadam ostatni posiłek około 2-3 w nocy.
Trzeba też dużo wypoczywać i prowadzić mniej nerwowe życie, jeść magnez i pić kakao.
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 20:50   #26
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: Zrobię wszystko żeby przytyć!

Cytat:
Napisane przez enka999 Pokaż wiadomość
Bez urazy, ale to są żadne rady. Normalna osoba może i utyje w taki sposób, ale ktoś, kto jest chudy z natury nie. U ludzi chudych chodzi o nabranie masy mięśniowej, a nie tkanki tłuszczowej, dlatego do diety powinno się również dołączyć odpowiednie ćwiczenia. A co za tym idzie spożywać dużo białka i węglowodanów. Jeść dużo racja, bo 5-6 posiłków na dobę, ale nie wpychać w siebie na siłę.

Polecam już dawno powstały wątek na ten temat, na którym można znaleźć więcej dobrych rad w tej sprawie
zdecydowanie mądrzejsze, zdrowsze i lepsze wyjście.
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 22:29   #27
Vacances
Przyczajenie
 
Avatar Vacances
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tu i tam :)
Wiadomości: 23
Dot.: Zrobię wszystko żeby przytyć!

Po pierwsze : wizyta u dobrego (!) dietetyka.
Po drugie : białko + ćwiczenia = wzrost masy.
Po trzecie : strasznie Ci zazdroszczę
Vacances jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 02:20   #28
banana split
Raczkowanie
 
Avatar banana split
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 225
Dot.: Zrobię wszystko żeby przytyć!

Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
przede wszystkim dużo pszennego makaronu z sosami treściwymi, mięsnymi, serowymi, no i kluchy śląskie, kopytka, buchty, też z sosami - nie ma bata, że nie utyjesz szybko na takiej diecie
Oj, to niestety różnie bywa. Jak ktoś ma naprawdę szybką przemianę materii to żadne kluchy nie pomogą. Ja zaczęłam tyć dopiero po włączeniu leku. Wydaje mi się, że u mnie kluczową rolę odgrywały nerwy, które "spalały" najwięcej kalorii. Mogłam zjadać paczkę makaronu dziennie, ciastka z kremami, białe pieczywo - i nic.
__________________
Królik doświadczalny w służbie wszystkim atopikom.
banana split jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 18:13   #29
asiczka_u
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Szybki sposób żeby przytyć!

Mam 169cm i ważę 42kg. Muszę koniecznie przytyć. Pomóżcie
asiczka_u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 11:56   #30
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Szybki sposób żeby przytyć!

idz do dietetyka
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.