uważać???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-13, 00:48   #1
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645

uważać????


Pewnie wiele z WAS wie , że miałam kiedyś ogromny problem....Jeszcze dzisiaj pochwaliłam Tż'ta na pewnym forum. Ale jedno nie daje mi spokoju....

jesteśmy razem ponad pięć lat.... ślub został zaplanowany na września przyszłego roku. Aż u nagle ... Nie jestem osobą grzebiącą telefonie czy w jakikolwiek sposób ograniczjącą wolnośc bo ufam MU. Dzisiaj sprawdziłam mu telefon ot tak sobie ...okazało się że po raz kolejny usunął przed powrotem do domu listę połączeń. Dlaczego? Nie wiem. Ale stałam się czujna. Już kiedyś niejednokrotnie próbował mi wmówić zdradę. A raz ? wychodzi na to, że coś nie gra. Jest makotny, unika zbliżeń i uważa, że elefon to błahostka (miał zawaloną listę połączeń)Ale mi coś tuaj nie gra) nie jestem przwrażlioona bo robię to po raz pierwszyale poradźcie co Wy byście robiły na moim miejscu??? Bo niestety rozmowa nic nie daje
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 00:50   #2
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: uważać????

mam nadzieje Chanelko - że Twoje obawy nie potwierdzą się.

Czy Twój narzeczony ma telefon na abonament?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 04:56   #3
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: uważać????

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
Pewnie wiele z WAS wie , że miałam kiedyś ogromny problem....Jeszcze dzisiaj pochwaliłam Tż'ta na pewnym forum. Ale jedno nie daje mi spokoju....

jesteśmy razem ponad pięć lat.... ślub został zaplanowany na września przyszłego roku. Aż u nagle ... Nie jestem osobą grzebiącą telefonie czy w jakikolwiek sposób ograniczjącą wolnośc bo ufam MU. Dzisiaj sprawdziłam mu telefon ot tak sobie ...okazało się że po raz kolejny usunął przed powrotem do domu listę połączeń. Dlaczego? Nie wiem. Ale stałam się czujna. Już kiedyś niejednokrotnie próbował mi wmówić zdradę. A raz ? wychodzi na to, że coś nie gra. Jest makotny, unika zbliżeń i uważa, że elefon to błahostka (miał zawaloną listę połączeń)Ale mi coś tuaj nie gra) nie jestem przwrażlioona bo robię to po raz pierwszyale poradźcie co Wy byście robiły na moim miejscu??? Bo niestety rozmowa nic nie daje
Po raz kolejny, czyli juz sie tak zdarzylo wczesniej.

Jesli jego telefon jest na abonament, to z bilingow bedziesz mogla sie dowiedziec, gdzie telefonowal, jesli nie, to rada jest inna, wyprobowana przez kolezanke.

Wlozyla do samochodu swojego TZ maly magnetofon (dyktafon), ktory rejestrowal wszystko przez kilka godzin...

Ja zorganizowalabym wyjazd na weekend i dobrze go w tym czasie poobserwowala.

Przepraszam, ale nie wierze w kasowanie listy polaczen, bo jest zawalona... po prostu w to nie wierze.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 06:29   #4
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: uważać????

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość

Przepraszam, ale nie wierze w kasowanie listy polaczen, bo jest zawalona... po prostu w to nie wierze.


Hmmm a jaki jest sens usuwania zawalonej listy polaczen, prezciez ona sie za kazdym razem "przesuwa"...
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 09:41   #5
kasiuni_a
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiuni_a
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 2 818
Dot.: uważać????

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość


Hmmm a jaki jest sens usuwania zawalonej listy polaczen, prezciez ona sie za kazdym razem "przesuwa"...

Dokładnie. Lista połączeń się nie zapycha, przecież to nie jest tak jak z esmsami.
Jeśli rozmowa rzeczywiście nic nie daje, to bilingi są najlepszym rozwiązaniem niestety.
__________________
DAWID
MIŁOSZ

Mel B 14/14 +
kasiuni_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 09:46   #6
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: uważać????

Ja bym w takiej sytuacji zalogowała sie na stronie sieci, utworzyła konto numeru i sprawdziła polaczenia. Czy jakis nr sie powtarza zbyt czesto. Wszystko mozna sprawdzic jak sie chce. Gdybym miała podejrzenia, sprawdziłabym.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 09:58   #7
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: uważać????

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
Pewnie wiele z WAS wie , że miałam kiedyś ogromny problem....Jeszcze dzisiaj pochwaliłam Tż'ta na pewnym forum. Ale jedno nie daje mi spokoju....

jesteśmy razem ponad pięć lat.... ślub został zaplanowany na września przyszłego roku. Aż u nagle ... Nie jestem osobą grzebiącą telefonie czy w jakikolwiek sposób ograniczjącą wolnośc bo ufam MU. Dzisiaj sprawdziłam mu telefon ot tak sobie ...okazało się że po raz kolejny usunął przed powrotem do domu listę połączeń. Dlaczego? Nie wiem. Ale stałam się czujna. Już kiedyś niejednokrotnie próbował mi wmówić zdradę. A raz ? wychodzi na to, że coś nie gra. Jest makotny, unika zbliżeń i uważa, że elefon to błahostka (miał zawaloną listę połączeń)Ale mi coś tuaj nie gra) nie jestem przwrażlioona bo robię to po raz pierwszyale poradźcie co Wy byście robiły na moim miejscu??? Bo niestety rozmowa nic nie daje

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○
Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Jesli jego telefon jest na abonament, to z bilingow bedziesz mogla sie dowiedziec, gdzie telefonowal, jesli nie, to rada jest inna, wyprobowana przez kolezanke.

Wlozyla do samochodu swojego TZ maly magnetofon (dyktafon), ktory rejestrowal wszystko przez kilka godzin...


Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Ja bym w takiej sytuacji zalogowała sie na stronie sieci, utworzyła konto numeru i sprawdziła polaczenia. Czy jakis nr sie powtarza zbyt czesto. Wszystko mozna sprawdzic jak sie chce. Gdybym miała podejrzenia, sprawdziłabym.
Dziewczyny, czy Wy nie przesadzacie?

Chciałybyście, żeby Was ktoś tak inwigilował?

Według mnie niepotrzebne mącicie cc_chanel w głowie i podsycacie atmosferę niepewności, wyluzujcie trochę
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-13, 10:00   #8
pogodynka20
Raczkowanie
 
Avatar pogodynka20
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 348
Dot.: uważać????

Mysle ze jednak nie masz się czym martwić Moj TŻ kasuje wszelkie połączenia i smsy od zawsze ufam mu- to wystarczy. A może poprostu ma jakieś problemy w pracy lub z rodziną o których nie chce mówić? a moze to poprostu jakieś ' gorsze' dni?? Poprostu może nie wypytuj, nie naciskaj, bądź troskliwa, wspieraj ale bądź uważna... Wydaje mi się, że jeśli będzie go drażnić Twoja opiekuńczość i troska to ma coś na sumieniu... w przeciwnym razie by to docenił...

Edytowane przez pogodynka20
Czas edycji: 2008-12-13 o 10:03
pogodynka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 10:00   #9
Sylviiaa
Raczkowanie
 
Avatar Sylviiaa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Varsovie
Wiadomości: 114
GG do Sylviiaa
Dot.: uważać????

Facet ma wyraźnie coś do ukrycia.
Jeśli czara Twoich podejrzeń przeleje się pod wpływem licznych obserwacji jego osoby (co bardzo polecam), to radzę sprawdzić billingi połączeń. Najlepiej poprzez net.
I raczej nie zwlekaj z tym.
__________________


What shall I do to believe? Love.
What shall I do to love? Believe.


Aparatka
=> 19.06.2009 => góra (ligatury ciemnoniebieskie)
=> 14.07.2009 => góra (ligatury różowe)
Sylviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 10:05   #10
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: uważać????

nie wiem ,no nie wiem

mam nadzieje ze takie cos nie przyjdzie do glowy mojemu Tz bo... co jakis czas kasuje sms wszystkie i polaczenia (tak co tydzien ) jakos lubie miec porzadek w tel
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 10:17   #11
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: uważać????

Hmm ja tam kasuje liste połączeń automatycznie prawie od razu jak przestane rozmawiać. Szczerze mowiac nie widze w tym nic podejrzanego.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-13, 10:30   #12
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: uważać????

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
Nie jestem osobą grzebiącą telefonie czy w jakikolwiek sposób ograniczjącą wolnośc bo ufam MU. Dzisiaj sprawdziłam mu telefon ot tak sobie ...okazało się że po raz kolejny usunął przed powrotem do domu listę połączeń. Dlaczego?
Nie sprawdzasz mu telefonu, jednakże po raz kolejny usunął listę...

Ufasz mu, a jednak kontrolujesz...


Pytanie, co w sytuacji, kiedy zdarzyło mu się zadzwonić przykładowo do Zuzi, czy Marysi?
A co jeżeli Zuzia, czy Marysia okaże się jego byłą dziewczyną?
A może po prostu zwyczajnie lubi kasować sobie listę?


Myślę, że gorsza jest inwigilacja i zatruwanie sobie nią życia niż faktyczne znalezienie czegoś, co bardzo chcemy znaleźć.
Jeżeli chcesz, to znajdziesz.
Dorosły człowiek sam dokonuje wyborów.
Telefon do kogoś jeszcze o niczym nie świadczy.
Znam takie przypadki, które mając do wyboru zdradę mówiły: "Dziękuję".
I życzę Tobie, żeby Twój narzeczony był właśnie takim facetem.

Zazwyczaj takie akcje wynikają z niepewności partnera.
Szkoda, że mają miejsce, bo to nie prowadzi według mnie do niczego dobrego.
Przede wszystkim dla osoby inwigilującej.

Nie wykluczam "czarnego" wariantu pod tytułem - ma coś na sumieniu, ale jeżeli tak jest - dobrze, gdy sami o sobie możemy powiedzieć, że mamy je czyste.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 11:11   #13
cirillka
Rozeznanie
 
Avatar cirillka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 616
Dot.: uważać????

Jesteś przewrażliwiona. Nie powinnaś sprawdzać telefonu TŻ (a najwyraźniej zdarzyło Ci się to nie raz). Tłumaczenia TŻ są jak dla mnie całkiem przekonujące. Jeśli nie dał Ci innych powodów do niepokoju, trochę zaufania się przyda
cirillka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 11:15   #14
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: uważać????

Cytat:
Napisane przez cbc6429be45513368b51b71e3 40d921ce6d338a3 Pokaż wiadomość
Myślę, że gorsza jest inwigilacja i zatruwanie sobie nią życia niż faktyczne znalezienie czegoś, co bardzo chcemy znaleźć.
Jeżeli chcesz, to znajdziesz.


Dziewczyny, sprawdzanie telefonu, logowanie się na stronie sieci, podkładanie dyktafonu? A co z prywatnością? Nie przesadzajmy, to nie jest Orwell .

Autorko, skoro jesteś ze swoim narzeczonym (?) od pięciu lat, to pewnie dobrze go znasz. Wystarczy go poobserwować, nie koniecznie uciekając się do tak poniżających chwytów, jak grzebanie mu w telefonie czy czymkolwiek.
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 12:13   #15
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: uważać????

Ja nie mam nic wnoszącego do tematu tylko tyle, że też liste połączeń od czasu do czasu kasuje Nie ma to nic jakiegoś super konkretnego na celu ale jakoś tak czasem musze to zorbić bo własnie czuje się jakby była zapchana(wiem to głupie, jakaś obsesja czy coś ), albo po prostu z nudów nie mam co robić i np kasuje wszystkie połączenia i smsy przeglądam ustawienia (choć nic w nich nie zmieniam).
Nie mam nic kompletnie nic do ukrycia.
Ale gdyby mój TŻ zaobserwował że to robie pewnie też by się zaniepokoił..albo i nie..

Także niekoniecznie masz powód do zmartwień
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!

Edytowane przez wsiowy_gupek
Czas edycji: 2008-12-13 o 12:15
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 12:15   #16
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: uważać????

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Ja nie mam nic wnoszącego do tematu tylko tyle, że też liste połączeń od czasu do czasu kasuje Nie ma to nic jakiegoś super konkretnego na celu ale jakoś tak czasem musze to zorbić bo własnie czuje się jakby była zapchana(wiem to głupie, jakaś obsesja czy coś ), albo po prostu z nudów nie mam co robić i np kasuje wszystkie połączenia i smsy przeglądam suatwienia (choć nic w nich nie zmieniam).
Nie mam nic kompletnie nic do ukrycia.
Także niekoniecznie masz powód do zmartwień
ja tez czasem kasuje liste polaczen, a nie mam nic do ukrycia. Po prostu po jakims czasie jak nazbiera sie iles tam roznych nr, to je kasuje i zostawiam tylko te z ktorych najczesciej korzystam co mi ulatwia sprawe jak dzwonie, bo nie szukam nr etc. a tak jak mowilam, nie mam nic do ukrycia
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 12:24   #17
AgiGagi
Raczkowanie
 
Avatar AgiGagi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 190
Dot.: uważać????

Jeśli nie pomaga rozmowa...przeprowadź małe śledztwo tylko na zasadzie zdrowego rozsądku Jeśli jest ostatnio markotny może zabierz go na kolacje...niech odpocznie od szarej rzeczywistości bo prawdopodobnie po prostu jest zmęczony a tę listę mój Tż też czasem kasuje heh ale nie widzę nic w tym groźnego dla naszego związku.Czasem mi przeleci przez głowe myśl: "dlaczego to zrobił" ale zbytnio się tym nie denewuję.pozdrawiam
__________________
Dam radę


W byciu wyjątkowym nie chodzi żeby być lepszym od innych tylko żeby żyć w zgodzie ze sobą.


http://www.suwaczek.pl/cache/ce3df95e49.png

Edytowane przez AgiGagi
Czas edycji: 2008-12-13 o 12:27
AgiGagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 13:26   #18
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 090
Dot.: uważać????

Prywatność prywatnością... zaufanie zaufaniem... ale gdy się coś podejrzewa, to może warto przeprowadzić małe śledztwo... Ile tu już było wątków, w których autorka właśnie poprzez takie sprawdzenie smsów, maili, konta na naszej klasie itp. dowiadywała się, że facet ją zdradza? A w rozmowie w 4 oczy zapewniał, że nie zdradza? Nie twierdzę, że należy partnera ciągle kontrolować. Powinno się mieć zaufanie. Ale jeżeli wyczuwa się, że coś jest nie tak (kobiety bardzo często potrafią to wyczuć i się nie mylą), to można sprawdzić co nieco. Gdyby nie taka kontrola, to ile kobiet nie dowiedziałoby się o zdradzie i byłoby okłamywanych...
wiewioora83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 13:28   #19
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: uważać????

Ja czasami z nudów robię porządek w telefonie, kasuję wiadomości, połączenia, więc może nie do końca jest to takie podejrzane
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-13, 13:45   #20
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: uważać????

Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
Nie sprawdzasz mu telefonu, jednakże po raz kolejny usunął listę...

Ufasz mu, a jednak kontrolujesz...


Pytanie, co w sytuacji, kiedy zdarzyło mu się zadzwonić przykładowo do Zuzi, czy Marysi?
A co jeżeli Zuzia, czy Marysia okaże się jego byłą dziewczyną?
A może po prostu zwyczajnie lubi kasować sobie listę?


Myślę, że gorsza jest inwigilacja i zatruwanie sobie nią życia niż faktyczne znalezienie czegoś, co bardzo chcemy znaleźć.
Jeżeli chcesz, to znajdziesz.
Dorosły człowiek sam dokonuje wyborów.
Telefon do kogoś jeszcze o niczym nie świadczy.
Znam takie przypadki, które mając do wyboru zdradę mówiły: "Dziękuję".
I życzę Tobie, żeby Twój narzeczony był właśnie takim facetem.

Zazwyczaj takie akcje wynikają z niepewności partnera.
Szkoda, że mają miejsce, bo to nie prowadzi według mnie do niczego dobrego.
Przede wszystkim dla osoby inwigilującej.

Nie wykluczam "czarnego" wariantu pod tytułem - ma coś na sumieniu, ale jeżeli tak jest - dobrze, gdy sami o sobie możemy powiedzieć, że mamy je czyste.
Zgadzam się z całą wypowiedzią Backie
Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość


Dziewczyny, sprawdzanie telefonu, logowanie się na stronie sieci, podkładanie dyktafonu? A co z prywatnością? Nie przesadzajmy, to nie jest Orwell .

Autorko, skoro jesteś ze swoim narzeczonym (?) od pięciu lat, to pewnie dobrze go znasz. Wystarczy go poobserwować, nie koniecznie uciekając się do tak poniżających chwytów, jak grzebanie mu w telefonie czy czymkolwiek.
Z Maddie też



Ojjjj, żeby jakaś kobieta założyła wątek, że jej TŻet ją sprawdza na każdym kroku i to przy użuciu takich metod jak proponujecie (no, detektyw Monk by się nie powstydził ), to by się na niego gormy posypały, a tu jakieś dziwne robienie sensacji i zachęcanie do szpiegowania

Co ma wisieć, nie utonie
Jak on ma nieczyste sumienie to wpadnie przez jakiś głupi przypadek.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 13:52   #21
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: uważać????

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość

Ojjjj, żeby jakaś kobieta założyła wątek, że jej TŻet ją sprawdza na każdym kroku i to przy użuciu takich metod jak proponujecie (no, detektyw Monk by się nie powstydził ), to by się na niego gormy posypały, a tu jakieś dziwne robienie sensacji i zachęcanie do szpiegowania

Co ma wisieć, nie utonie
Jak on ma nieczyste sumienie to wpadnie przez jakiś głupi przypadek.
Freso, podejrzewam, że niejeden taki wątek na wizażu już był, i dam sobie coś uciąć, że odpowiedzi były takie, jak wyżej napisałaś. Moralność Kalego się kłania .
Dziewczyny, które tak zachęcają autorkę do szpiegowania (i sama autorko również) - chciałybyście, aby wasz TŻ tak was inwigilował? Jeśli tak, nie mam pytań
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 14:06   #22
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: uważać????

Matko kochana! Jakby mi facet zaglądał do telefonu, to bym dostała szału! A będąc facetem uciekłabym od inwigilujacej mnie kobiety - nie dlatego, ze mam coś na sumieniu. Niecierpię takich szpiego-bluszczy...

Mój telefon to moja prywatna sprawa. Tak jak e-mail. Bycie moim partnerem nie uprawnia do zaglądania tam! Żeby bylo jasne - też tego nie robię.

Co to ma byc do jasnej ciasnej? Co Wy dajecie dziewczynie za rady?
Moze trochę zaufania?

Podejrzliwość zabija związki. To siostra zazdrości.
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 14:07   #23
Broniecka
Raczkowanie
 
Avatar Broniecka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 479
Dot.: uważać????

Czy nikt Wam nigdy nie powiedział, że takie wdeptywanie w ludzką prywatność jest niezgodne z prawem? Mi by w życiu do głowy nie przyszło, żeby przejrzeć telefon kogokolwiek, choćbym była niewiadomo jak ciekawa. Naprawdę boicie się, że jak spuścicie TŻów ze smyczy chociaż trochę, to zaraz Wam uciekną? Chyba nie na tym polega prawdziwy związek.
__________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w szczęściu,
bo tylko nieliczni potrafią znieść nasze sukcesy.

Broniecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 14:10   #24
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: uważać????

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość
Freso, podejrzewam, że niejeden taki wątek na wizażu już był, i dam sobie coś uciąć, że odpowiedzi były takie, jak wyżej napisałaś. Moralność Kalego się kłania .
Dziewczyny, które tak zachęcają autorkę do szpiegowania (i sama autorko również) - chciałybyście, aby wasz TŻ tak was inwigilował? Jeśli tak, nie mam pytań
Coś uratowane , były, były takie wątki



Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
Matko kochana! Jakby mi facet zaglądał do telefonu, to bym dostała szału! A będąc facetem uciekłabym od inwigilujacej mnie kobiety - nie dlatego, ze mam coś na sumieniu. Niecierpię takich szpiego-bluszczy...

Mój telefon to moja prywatna sprawa. Tak jak e-mail. Bycie moim partnerem nie uprawnia do zaglądania tam! Żeby bylo jasne - też tego nie robię.

Co to ma byc do jasnej ciasnej? Co Wy dajecie dziewczynie za rady?
Moze trochę zaufania?

Podejrzliwość zabija związki. To siostra zazdrości.
Cieszę się, że więcej osób zachowuje zdrowy rozsądek

A poza tym.
Odnośnie sprawdzania telefonu i tym podobnych prywatności:
czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal
__________________




Edytowane przez Fresa
Czas edycji: 2008-12-13 o 14:11
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 14:12   #25
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: uważać????

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Zgadzam się z całą wypowiedzią Backie

Z Maddie też



Ojjjj, żeby jakaś kobieta założyła wątek, że jej TŻet ją sprawdza na każdym kroku i to przy użuciu takich metod jak proponujecie (no, detektyw Monk by się nie powstydził ), to by się na niego gormy posypały, a tu jakieś dziwne robienie sensacji i zachęcanie do szpiegowania

Co ma wisieć, nie utonie
Jak on ma nieczyste sumienie to wpadnie przez jakiś głupi przypadek.
No dzieki takim metodom zdobyłam dowody na zdrade i zakonczyłam zwiazek ze zdradzajacym. Ja osobiscie wole wiedziec.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 14:18   #26
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 090
Dot.: uważać????

Zgadzam się - należy mieć zaufanie, nie powinno się sprawdzać telefonów, maili itd. Ale jeżeli widzi się, że coś jest nie tak, a facet nie przyznaje się??? Ostatnio był podobny wątek... założony chyba przez poziomkę26. Nie dowiedziałaby się o zdradzie, gdyby nie skontrolowanie konta na naszej klasie. Jak widać nie zawsze warto ślepo wierzyć i ufać...
wiewioora83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 14:20   #27
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: uważać????

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
No dzieki takim metodom zdobyłam dowody na zdrade i zakonczyłam zwiazek ze zdradzajacym. Ja osobiscie wole wiedziec.
Wiedzieć a szpiegować to dwie różne sprawy...
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 14:23   #28
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 090
Dot.: uważać????

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Wiedzieć a szpiegować to dwie różne sprawy...
A jak inaczej się dowiedzieć, jak nie przez szpiegowanie, skoro sam się nie przyznaje?
wiewioora83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 14:25   #29
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: uważać????

Tez czasem czyszczę liste połączeń, ale wizażystka twierdzi, ze partner stał sie markotny i unika zbliżen...to jednak daje do myslenia
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 14:25   #30
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: uważać????

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Wiedzieć a szpiegować to dwie różne sprawy...
No sorry, czasem skrupuły trzeba zamknac w woreczku foliowym. Jesli uwazasz, ze zdradzajacy sie przyzna do zdrady, to powodzenia. Ja wiem, ze nieczesto sie przyznaja, a sa i tacy co w obliczu dowodow, nadal przekonuja o swojej niewinnosci i fatalnej pomyłce.
Jesli autorka watku ufa, to niech oczywiscie nie sprawdza, ale cos mi sie wydaje, ze niezbyt. Duzo zalezy od osoby z jaka sie jest. Ja tam nie załuje swojego szpiegowania, bo nadal bym robiła z siebie idiotke.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.