Studniówka 2009 (część III) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-23, 13:27   #331
BiznesOla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: Studniówka 2009 (część III)

Witam.
Ja mam studniówkę 1szego lutego i powiem wam że udało mi się trafić z sukienką i butami Jak wyglądają koszta

360 bal ( ja i osoba towarzysząca, Hotel Gołębiewski w Mikołajkach, orkiestra jedzenie dj wszystko wliczone nawet dojazd z mojego miasta 25 km)
118 kiecka ( kupiłam na wyprzedaży przed świętami z 235 zł)
20 zł butki ( również wyprzedaż nie dość że przecenione po lecie bo to sandałki, to jeszcze wyprzedaż)
Fryzier okolo 60
Pazurki siostra mi zrobi
Makijaż - jestem po kursie wiec sama sie umaluje

Kiecke kupiłam w sklepie taką ( na allegro taka sama i droższa)

http://allegro.pl/item536378721_sexo...a_nowa_38.html

Butki srebrne sandałki z cyrkoniami, jak na sukience i taka sama delikatna biżuteria nie wiem jakie wloski, chce jakis delikatne niskie upięcie po 100dniowce dam zdjęcia moje
BiznesOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 13:31   #332
kkkaaarrrolina19992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4
Dot.: Studniówka 2009 (część III)

Witam dziewczynki jedną studniówke mam juz za tydzien :/ a drugą za dwa :p przesylwam wam fotke mojej sukienki tylko nie wiem kurcze jakie dodatki :/ i buciki ale buty to juz mniejszy problem P.S. to nie moje 100dn ja mam dopiero za 2 lata a i moze jakas propozycja fryzurki ) z gory dziekuje ( i jeszcze jedno jak macie jakies fajne stronki z makijazem to bardzo bym prosila ) :p ta fota sukienki to dopiero w przymierzalni ;p wiec niedopasowany biustonosz i jecsze byla poprawiana troszke u krawcowej, ale aktualnej fotki nie mam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lustereczkooo.jpg (39,2 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0329.jpg (57,6 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0128.jpg (68,4 KB, 447 załadowań)
kkkaaarrrolina19992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 13:33   #333
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: Studniówka 2009 (część III)

Cytat:
Napisane przez BiznesOla Pokaż wiadomość
Witam.
Ja mam studniówkę 1szego lutego i powiem wam że udało mi się trafić z sukienką i butami Jak wyglądają koszta

360 bal ( ja i osoba towarzysząca, Hotel Gołębiewski w Mikołajkach, orkiestra jedzenie dj wszystko wliczone nawet dojazd z mojego miasta 25 km)
118 kiecka ( kupiłam na wyprzedaży przed świętami z 235 zł)
20 zł butki ( również wyprzedaż nie dość że przecenione po lecie bo to sandałki, to jeszcze wyprzedaż)
Fryzier okolo 60
Pazurki siostra mi zrobi
Makijaż - jestem po kursie wiec sama sie umaluje

Kiecke kupiłam w sklepie taką ( na allegro taka sama i droższa)

http://allegro.pl/item536378721_sexo...a_nowa_38.html

Butki srebrne sandałki z cyrkoniami, jak na sukience i taka sama delikatna biżuteria nie wiem jakie wloski, chce jakis delikatne niskie upięcie po 100dniowce dam zdjęcia moje
szczerze to jzu nie moge patrzec na sukienki takiego typ na kazdej imprezie kogos w niej spotykam jaki wzielas kolor?
Zycze udanej imprezy i czekamy na fotki
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 13:35   #334
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Studniówka 2009 (część III)

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
szczerze to jzu nie moge patrzec na sukienki takiego typ na kazdej imprezie kogos w niej spotykam jaki wzielas kolor?
Zycze udanej imprezy i czekamy na fotki

racja... one sa wszedzie...
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 13:36   #335
kkkaaarrrolina19992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4
Dot.: Studniówka 2009 (część III)

Cytat:
Napisane przez BiznesOla Pokaż wiadomość
Witam.
Ja mam studniówkę 1szego lutego i powiem wam że udało mi się trafić z sukienką i butami Jak wyglądają koszta

360 bal ( ja i osoba towarzysząca, Hotel Gołębiewski w Mikołajkach, orkiestra jedzenie dj wszystko wliczone nawet dojazd z mojego miasta 25 km)
118 kiecka ( kupiłam na wyprzedaży przed świętami z 235 zł)
20 zł butki ( również wyprzedaż nie dość że przecenione po lecie bo to sandałki, to jeszcze wyprzedaż)
Fryzier okolo 60
Pazurki siostra mi zrobi
Makijaż - jestem po kursie wiec sama sie umaluje

Kiecke kupiłam w sklepie taką ( na allegro taka sama i droższa)

http://allegro.pl/item536378721_sexo...a_nowa_38.html

Butki srebrne sandałki z cyrkoniami, jak na sukience i taka sama delikatna biżuteria nie wiem jakie wloski, chce jakis delikatne niskie upięcie po 100dniowce dam zdjęcia moje
szczerze to mi tez nie podobaja sie sukienki takiego typu :/ uwazam ze sa staromodne po prostu ale to kwestia gustu
kkkaaarrrolina19992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 13:51   #336
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Studniówka 2009 (część III)

Cytat:
Napisane przez kkkaaarrrolina19992 Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki jedną studniówke mam juz za tydzien :/ a drugą za dwa :p przesylwam wam fotke mojej sukienki tylko nie wiem kurcze jakie dodatki :/ i buciki ale buty to juz mniejszy problem P.S. to nie moje 100dn ja mam dopiero za 2 lata a i moze jakas propozycja fryzurki ) z gory dziekuje ( i jeszcze jedno jak macie jakies fajne stronki z makijazem to bardzo bym prosila ) :p ta fota sukienki to dopiero w przymierzalni ;p wiec niedopasowany biustonosz i jecsze byla poprawiana troszke u krawcowej, ale aktualnej fotki nie mam
to ty?
ladna jestes
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 14:00   #337
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: Studniówka 2009 (część III)

Cytat:
Napisane przez kkkaaarrrolina19992 Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki jedną studniówke mam juz za tydzien :/ a drugą za dwa :p przesylwam wam fotke mojej sukienki tylko nie wiem kurcze jakie dodatki :/ i buciki ale buty to juz mniejszy problem P.S. to nie moje 100dn ja mam dopiero za 2 lata a i moze jakas propozycja fryzurki ) z gory dziekuje ( i jeszcze jedno jak macie jakies fajne stronki z makijazem to bardzo bym prosila ) :p ta fota sukienki to dopiero w przymierzalni ;p wiec niedopasowany biustonosz i jecsze byla poprawiana troszke u krawcowej, ale aktualnej fotki nie mam
sliczna sukienka ja bym zalozyła zloty lancuszek z jakims fajnym cyrkoniowym zlotym wisiorkiem i podobne kolczyki buty to mysle ze i czarne by tu pasowaly bo u gory dekoldu masz chyba czarna wstawke no i wtedy tez czarna kopertowka
Skad sukienkai za ile?
teraz tak patrze te ramiaczka jakies dziwne sa ty je domalowywalas?
__________________
Żona

Zakochana

Edytowane przez BBlondyneczkAA
Czas edycji: 2009-01-23 o 14:03 Powód: dopisek
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 14:01   #338
kkkaaarrrolina19992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4
Dot.: Studniówka 2009 (część III)

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
to ty?
ladna jestes
dzieki wielkie PS nie macie dla mnie zadnych propozycji na dodatki? :p
kkkaaarrrolina19992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 14:03   #339
kkkaaarrrolina19992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4
Dot.: Studniówka 2009 (część III)

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
sliczna sukienka ja bym zalozyła zloty lancuszek z jakims fajnym cyrkoniowym zlotym wisiorkiem i podobne kolczyki buty to mysle ze i czarne by tu pasowaly bo u gory dekoldu masz chyba czarna wstawke no i wtedy tez czarna kopertowka
Skad sukienkai za ile?
Dzięki za podpowiedz tak samo myslalam o tych dodatkach ale nie chcialam wam nic proponowac a sukienka kupiona w Busku Zdroju :p woj. świętkorzyskie
za 250zł :P
kkkaaarrrolina19992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 14:06   #340
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: Studniówka 2009 (część III)

Cytat:
Napisane przez kkkaaarrrolina19992 Pokaż wiadomość
Dzięki za podpowiedz tak samo myslalam o tych dodatkach ale nie chcialam wam nic proponowac a sukienka kupiona w Busku Zdroju :p woj. świętkorzyskie
za 250zł :P
no widzisz napewno domu masz zlota bizuterie i czarne buciki wiec pomierz zoabcz jak to bedzie wygladac. Myslałam tez o peep toe ecri ale nie wiem czy nie bedzie wtedy za mdło
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 15:14   #341
nixx
Przyczajenie
 
Avatar nixx
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5
Dot.: Studniówka 2009 (część III)

Hej, mam studniówkę za tydzień, a na razie kupiłam tylko sukienkę ^^ w tym tygodniu będę kupować dodatki i dlatego mam kilka pytań:
- czy można założyć na ramiona coś jeszcze oprócz szala lub bolerka (bolerko mi się nie podoba, a szal to oklepana sprawa )?
- rajstopy: oglądam zdjęcia ze studniówek i widzę tylko cieliste lub czarne. Nie znam się i pomyślałam, że może nie wypada założyć innych? Mam czarną sukienkę i uważam, że ciemno-szare wyglądały by ładnie, ale boję się, że będę jedyna w rajstopach innych niż czarne/cieliste :P
- na jakie buty można przebrać buty na obcasie, które zamierzam sobie kupić, a które mogą okazać się zbyt niewygodne na kilkugodzinne szaleństwo na parkiecie?

Pozdrawiam
nixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 17:45   #342
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Studniówka 2009 (część III)

Cytat:
Napisane przez nixx Pokaż wiadomość
Hej, mam studniówkę za tydzień, a na razie kupiłam tylko sukienkę ^^ w tym tygodniu będę kupować dodatki i dlatego mam kilka pytań:
- czy można założyć na ramiona coś jeszcze oprócz szala lub bolerka (bolerko mi się nie podoba, a szal to oklepana sprawa )?
- rajstopy: oglądam zdjęcia ze studniówek i widzę tylko cieliste lub czarne. Nie znam się i pomyślałam, że może nie wypada założyć innych? Mam czarną sukienkę i uważam, że ciemno-szare wyglądały by ładnie, ale boję się, że będę jedyna w rajstopach innych niż czarne/cieliste :P
- na jakie buty można przebrać buty na obcasie, które zamierzam sobie kupić, a które mogą okazać się zbyt niewygodne na kilkugodzinne szaleństwo na parkiecie?

Pozdrawiam
- zamiast bolerka lub szalu możesz założyć elegancki żakiet.
- rajstopy ciemnoszare jak najbardziej pasują.
- mokasyny, baleriny.
soulone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 09:06   #343
BiznesOla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: Studniówka 2009 (część III)

czerwona no aukurat ta sukienka zakyrwa wszystkie mankamenty mojej figury i podkresla to co u siebie lubię :P
BiznesOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 09:33   #344
chmielna
Raczkowanie
 
Avatar chmielna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 112
Dot.: Studniówka 2009 (część III)

ja mam studniówke jutro, ide jako osoba towarzysząca i własnie przeżywam załamanie. Tydzień temu po paru godz. chodzenia po naszym wielkim Forum w Gliwicach mierzyłam setną pare butów w Zarze, rodzice juz padali i usłyszałam tylko "bierz, bierz, super idealne, wyglądasz świetnie" a ja zamiast troche w nich pochodzić to od razu je wziełam. I teraz mam problem, gdyż mnie cisną ja nie wiem jak ja zatańcze poloneza, masakra siedze w nich, chodze po domu i próbuje troche rozciągnąć...są jakieś sposoby? Ktoś mi powiedział, że wodą polać i chodzic to sie rozejdą...

wymiana nie wchodzi w gre, bo 39 mi spadał z nogi, a po za tym rachunek wsiąkł pod ziemie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04958.jpg (55,7 KB, 112 załadowań)
__________________
sklejone oko wtopione w poduszkę
tak ponury dzień nie chcę się rozstać z łóżkiem
mam jeszcze czas, jeszcze się zdrzemnę
budzik dzwoni nadaremnie... ;]




chmielna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 10:09   #345
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Studniówka 2009 (część III)

Cytat:
Napisane przez chmielna Pokaż wiadomość
ja mam studniówke jutro, ide jako osoba towarzysząca i własnie przeżywam załamanie. Tydzień temu po paru godz. chodzenia po naszym wielkim Forum w Gliwicach mierzyłam setną pare butów w Zarze, rodzice juz padali i usłyszałam tylko "bierz, bierz, super idealne, wyglądasz świetnie" a ja zamiast troche w nich pochodzić to od razu je wziełam. I teraz mam problem, gdyż mnie cisną ja nie wiem jak ja zatańcze poloneza, masakra siedze w nich, chodze po domu i próbuje troche rozciągnąć...są jakieś sposoby? Ktoś mi powiedział, że wodą polać i chodzic to sie rozejdą...

wymiana nie wchodzi w gre, bo 39 mi spadał z nogi, a po za tym rachunek wsiąkł pod ziemie...
Mówiąc szczerze nigdy nie robiłam takich cudów z butami, ale słyszałam coś o denaturacie.
soulone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 10:22   #346
Nelciaa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 24
Dot.: Studniówka 2009 (część III)

Cytat:
Napisane przez chmielna Pokaż wiadomość
ja mam studniówke jutro, ide jako osoba towarzysząca i własnie przeżywam załamanie. Tydzień temu po paru godz. chodzenia po naszym wielkim Forum w Gliwicach mierzyłam setną pare butów w Zarze, rodzice juz padali i usłyszałam tylko "bierz, bierz, super idealne, wyglądasz świetnie" a ja zamiast troche w nich pochodzić to od razu je wziełam. I teraz mam problem, gdyż mnie cisną ja nie wiem jak ja zatańcze poloneza, masakra siedze w nich, chodze po domu i próbuje troche rozciągnąć...są jakieś sposoby? Ktoś mi powiedział, że wodą polać i chodzic to sie rozejdą...

wymiana nie wchodzi w gre, bo 39 mi spadał z nogi, a po za tym rachunek wsiąkł pod ziemie...
Z tą wodą to prawda, zawsze jak kupuje buty to zanurzam je na chwile w wodzie i chodzę po domu(rajstopa+skarpetka ), i wtedy buciki ładnie dopasowują sie do stopy, tylko że robię to ze skórzanymi a z twoimi to nie wiem, żeby się przypadkiem nie rozkleiły?
Nelciaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 14:18   #347
egejszynUT
Raczkowanie
 
Avatar egejszynUT
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 32
Dot.: Studniówka 2009 (część III)

Dziewczyny pomozcie, do przymiarki ide we wtorek, studniowka za 2 tygodnie a ja mam problem ;| wiecie moze na jakim kleju mozna przykleic cyrkonie do materialu tak jak ta dziewczyna na zdjeciu ma? O ile to cyrkonie sa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5691B.jpg (49,2 KB, 235 załadowań)
__________________
Born to fight. Fight to win.
egejszynUT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 14:35   #348
katarinka99
Raczkowanie
 
Avatar katarinka99
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 62
Dot.: Studniówka 2009 (część III)

Cytat:
Napisane przez chmielna Pokaż wiadomość
ja mam studniówke jutro, ide jako osoba towarzysząca i własnie przeżywam załamanie. Tydzień temu po paru godz. chodzenia po naszym wielkim Forum w Gliwicach mierzyłam setną pare butów w Zarze, rodzice juz padali i usłyszałam tylko "bierz, bierz, super idealne, wyglądasz świetnie" a ja zamiast troche w nich pochodzić to od razu je wziełam. I teraz mam problem, gdyż mnie cisną ja nie wiem jak ja zatańcze poloneza, masakra siedze w nich, chodze po domu i próbuje troche rozciągnąć...są jakieś sposoby? Ktoś mi powiedział, że wodą polać i chodzic to sie rozejdą...

wymiana nie wchodzi w gre, bo 39 mi spadał z nogi, a po za tym rachunek wsiąkł pod ziemie...
ja slyszalam ze trzeba nalozyc more skarpetki i polazic w butkach kolezanka mowila, ze pomoglo
katarinka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 15:02   #349
^ Red dress ^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 411
Dot.: Studniówka 2009 (część III)

Kobietki, mam do Was pytanie Bo to jedyny temat studniówkowy który śledze

Najpierw do fryzjera czy do kosmetyczki ?
^ Red dress ^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-25, 15:14   #350
ollena
Raczkowanie
 
Avatar ollena
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 344
Dot.: Studniówka 2009 (część III)

Cytat:
Napisane przez ^ Red dress ^ Pokaż wiadomość
Kobietki, mam do Was pytanie Bo to jedyny temat studniówkowy który śledze

Najpierw do fryzjera czy do kosmetyczki ?
fryzjer (przy myciu, a nawet układaniu włosów makijaż może się popsuć np. głupie starcie pudru z czoła, a jeszcze do tego te pianki, spraye i inne psiukadła, którymi fryzjerki lubią spryskać naszą fryzurę)

Edytowane przez ollena
Czas edycji: 2009-01-25 o 15:17
ollena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 17:19   #351
Magdusia014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Studniówka 2009 (część III)

Ja również mam problem z doborem makijażu na studniówkę. Mam czarną sukienkę z czarnymi dodatkami i srebrną, błyszczącą biżuterią, szaro-niebieskie oczy, ciemno brązowe włosy, a karnację jasną ale opaloną Dlatego proszę Was o pomoc w tej sprawie
Magdusia014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 19:08   #352
grusza90
Raczkowanie
 
Avatar grusza90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tatry
Wiadomości: 110
GG do grusza90
Dot.: Studniówka 2009 (część III)

wiec potrzebuje waszej pomocy i opinii..
wklejam zdjecia sukienki którą niedawno kupiłąm (oczywiście ja jestem na zdjeciach) i butków też.
chciałąbym żebyśce mi poradziły jakie dodatki dobrać do już zakupionego zestawiku.
ogolnie buty i sukienka są bardzo ciemne. znalazłam nawet torebkę ktora moglaby pasować kolorem do koloru sukienki i ogólnie była taka w kształcie bombeczki.
tylko się zastanawiam czy nie lepiej by było wpowadzić troszke jaiegos blasku, czegoś jaśniejszego. tak dla odmiany jasniejsza srebrną torebke, jasniejsze kolczyki i coś na rączke.
co o tym myślicie?
jesli znalazłbyście jakąś torebke na necie ktora wg was bedzie pasowała do calej reszty to poprosze o przesłanie linka



tak poza tym zastanaiwam sie co z kolczykami. (o szyi nie ma mowy, nie moge nic założyć bo sukieneczka wysoko podchodzi)
jaki kształt. czy kółka, czy może jakies długie zwisające.
nie mam pojecia!

czekam na rady z niecierpliwością.


tak poza tym podoba wam sie moja sukienka? jak waszym zdaniem prezentuje sie na mnie ? troszke niee jestem przekonana przez te moje krotkie nogi czy mi pasuje.
co prawda już jej nie zmienie i nie zakupie nowej .ale chcialabym znać wasze zdanie.
dzieki wielkie z góry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buty 1.jpg (65,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buty 2.jpg (63,4 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buty 4.jpg (58,4 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia 1.jpg (80,2 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia 2.jpg (83,8 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia 3.jpg (91,2 KB, 122 załadowań)
__________________
..
55 kg -> 54 kg -> 53 kg -> 52 kg -> 51 kg -> 50 kg

Moja szafa.
grusza90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 19:13   #353
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Studniówka 2009 (część III)

jaka śliczna opaska!!!!! [lol] https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1232893076
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 19:14   #354
grusza90
Raczkowanie
 
Avatar grusza90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tatry
Wiadomości: 110
GG do grusza90
Dot.: Studniówka 2009 (część III)

jeszcze jedno pytanie.
rajstopy- czarne, cieliste, ze wzorkami czy bez ?
mam dylemacik.
__________________
..
55 kg -> 54 kg -> 53 kg -> 52 kg -> 51 kg -> 50 kg

Moja szafa.
grusza90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 19:25   #355
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: Studniówka 2009 (część III)

Cytat:
Napisane przez grusza90 Pokaż wiadomość
wiec potrzebuje waszej pomocy i opinii..
wklejam zdjecia sukienki którą niedawno kupiłąm (oczywiście ja jestem na zdjeciach) i butków też.
chciałąbym żebyśce mi poradziły jakie dodatki dobrać do już zakupionego zestawiku.
ogolnie buty i sukienka są bardzo ciemne. znalazłam nawet torebkę ktora moglaby pasować kolorem do koloru sukienki i ogólnie była taka w kształcie bombeczki.
tylko się zastanawiam czy nie lepiej by było wpowadzić troszke jaiegos blasku, czegoś jaśniejszego. tak dla odmiany jasniejsza srebrną torebke, jasniejsze kolczyki i coś na rączke.
co o tym myślicie?
jesli znalazłbyście jakąś torebke na necie ktora wg was bedzie pasowała do calej reszty to poprosze o przesłanie linka



tak poza tym zastanaiwam sie co z kolczykami. (o szyi nie ma mowy, nie moge nic założyć bo sukieneczka wysoko podchodzi)
jaki kształt. czy kółka, czy może jakies długie zwisające.
nie mam pojecia!

czekam na rady z niecierpliwością.


tak poza tym podoba wam sie moja sukienka? jak waszym zdaniem prezentuje sie na mnie ? troszke niee jestem przekonana przez te moje krotkie nogi czy mi pasuje.
co prawda już jej nie zmienie i nie zakupie nowej .ale chcialabym znać wasze zdanie.
dzieki wielkie z góry
sukieneczka ladnie sie na tobie prezentuje tylko szkoda ze u gory jest tak bardzo zabudowana dodatki koniecznie srebrne: kolczyki duze zeby byly zauwazalne i pasujaca do nich branzoletka. Torebke to jzu jak uwazasz moim zdaniem moze byc i czarna i srebrna(pasujaca do bucikow) rajstopy koniecznie(moim zdaniem to swiadczy o elegancji) cieliste bez wzorkow sukienka juz jest we wzorki byloby za pstrokato
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 19:40   #356
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Studniówka 2009 (część III)

tak wygladalam wczoraj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (88,8 KB, 249 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (89,5 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (108,0 KB, 208 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01004.jpg (54,1 KB, 175 załadowań)
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 09:38   #357
maggdax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10
Dot.: Studniówka 2009 (część III)

Macie jakies propozycje makijażu do różowej sukienki?
Róż nie jest jasny, raczej taki ciemny i wyrazisty.
maggdax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 09:45   #358
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Studniówka 2009 (część III)

a jakie dodaki beda?? ja bym stawiała na smokey jest uniwersalny i swietnie wyglada
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 10:49   #359
maggdax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10
Dot.: Studniówka 2009 (część III)

dodatki bardzo skromne - kolczyki z cyrkoniami i taka sama bransoletka. naszyjnika nie zakładam bo z tyłu sukienka ma doszyte kryształowe oczka i myślę ze co za duzo to nie zdrowo;D
maggdax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 11:04   #360
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Studniówka 2009 (część III)

ja bym radziła smokey chyba ze dobrze wygladaszw pastelowych kolorach jak tak to rózowy
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.