produkty do włosów firmy NISIM - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-20, 11:56   #121
nisim
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 47
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Cytat:
Napisane przez efusia Pokaż wiadomość
Chcialabym zeby przedstawiciel firmy fast odpowiedzial mi na to pytanie: JAK STOSOWAC PRAWIDLOWO ODZYWKE FAST NA SKALP CZY NA CALA DLUGOSC WLOSOW OPRUCZ SKORY GLOWY???????????????????? ??????????????????????//
Przepraszam, że nie mogłem wcześniej ale byłem bardzo zajęty. Rzeczywiście odpowiedź padła już na poprzedniej stronie tego tematu, dla pewności powtórzę - odżywkę stosuje się na włosy, do stosowania na skalp przeznaczony jest ekstrakt. Pozdrawiam
__________________

nisim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 12:12   #122
socialite
Zakorzenienie
 
Avatar socialite
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk/Berlin
Wiadomości: 4 344
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Cytat:
Napisane przez kasiaczek141 Pokaż wiadomość
Ja stosuje i na włosy i na skalp. To zależy jak kto woli bo niekórym włosy się przetłuszczają i wolą odżywke tylko na długość ją nakładać. Po odżywce włosy są gładsze i ładniej wyglądaja . A i tez odżywka zawiera sylikon
Tyle że odżywek z reguły nawet nie powinno się nakładać na skalp.
Ponieważ skóra wtedy nie ma możliwości oddychać.

Edytowane przez socialite
Czas edycji: 2009-03-20 o 12:14
socialite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 12:31   #123
Dziamma
Raczkowanie
 
Avatar Dziamma
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 300
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Dziewczyny, a wiecie może ile takie cacko kosztuje? Najbardziej mnie szampon tej firmy interesuje
Dziamma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 12:32   #124
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Cytat:
Napisane przez Dziamma Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a wiecie może ile takie cacko kosztuje? Najbardziej mnie szampon tej firmy interesuje
W pierwszym poście jest link do formy, tam sa podane wszystkie ceny.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 12:35   #125
Dziamma
Raczkowanie
 
Avatar Dziamma
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 300
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

ok, dzięki. Nie zauważyłam
Dziamma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 19:23   #126
kasiaczek141
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 535
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

No tak nigdy wcześniej nie używałam na skalp... Ale już się przyzwyczaiłam ze jak myję nisimem to troche i na skalp nakładam bo gdy pierwszy raz kupiłam to w ulotce właśnie pisała zeby także nakładać
kasiaczek141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 20:00   #127
katrot
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Witam Wszystkie Wizażanki.

Pozwole sobie przylaczyc sie do dyskusji na temat produktow NISIM.
Otoż mój mąż sprawił mi szampon działający przeciw wypadaniu włosów (Normal to Dry), gdyż po 2-ch ciążach miałam bardzo duże problemy z wypadaniem włosów. Szampon stosuje od 3 tygodni myjąc co 2-gi dzień i musze pochawlić się, że są pierwsze efekty. Przedewszystkim nie zbieram juz garści włosów z umywalki, gdy je rozczesuje. Po drugie włosy wyglądają na zdrowsze i duzo łatwiej się rozczesują niż po tradycyjnych szamponach, które stosowałam wcześniej. Zauważyłam też, że włosy w dużo mniejszym stopniu się łamią. Producent zaleca codzienne stosowanie w celu osiągnięcia pełnego efektu, ale dla mnie co 2-gi dzień wystarcza, a co najważniejsze, włosy sie nie przetłuszczają (zwykle włosy musiałam myś co 3 dzień, a teraz mam wrażenie, że nie musiałabym nawet tak często ich myć, gdyby nie oczekiwany efekt powstrzymania wypadania włosów).

Namówiłam również na zakup siostrę, tak więc niedługo napiszę jakie są efekty w przypadku jej włosów (a jak mi sie uda ją namówić do rejestracji, to może napisze sama).

Pozdrawiam.
katrot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 21:54   #128
Scully
Raczkowanie
 
Avatar Scully
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 135
GG do Scully
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Cytat:
Napisane przez nisim Pokaż wiadomość
Przepraszam, że nie mogłem wcześniej ale byłem bardzo zajęty. Rzeczywiście odpowiedź padła już na poprzedniej stronie tego tematu, dla pewności powtórzę - odżywkę stosuje się na włosy, do stosowania na skalp przeznaczony jest ekstrakt. Pozdrawiam
Teraz już zaczynam być skołowana Odebrałam swój zestaw, kurację zaczynam w poniedziałek. W ulotce czytam:

Cytat:
Odżywka FAST
Ta długo działająca odżywka zapewnia Twoim włosom bogatą i zdrową strukturę oraz piękny wygląd. Zawarte w niej naturalne zioła i aminokwasy wzmacniają działanie szamponu FAST.
Sposób użycia - po umyciu włosów szamponem FAST należy wmasować odżywkę w skórę głowy i pozostawić na włosach 1-2 minuty. Następnie spłukać ciepłą wodą.
__________________
21st century schizoid woman
Scully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 07:17   #129
mafik21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
GG do mafik21 Send a message via Skype™ to mafik21
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Odżywki wszelkiem masci maja przedewszystkim działać na włosy - mają odbudowywać strukture włosa, wzmacniać je, dostarczać odpowiednich substancji w celu ich ochrony, itd. Odżywka nie dostarcza żadnych substancji budulcowych włosa do cebulki - to jest zadanie dla szamponu.

Co do efektu wypadania włosów po stosowaniu odżywki FAST nie moge sie ustosunkować, bo nie spotkałem sie jeszcze z takim przypadkiem.
mafik21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 22:26   #130
santaFe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 62
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

ja uzywam zestawu nisim fast od ponad tyg i nie zauwazylam wypadania wlosow.
odzywke nakladalam glownie na skore glowy, nie wiem cos mi sie ubzduralo ze tak trzeba, ale w takim razie od jutra nakladam na wlosy
santaFe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 08:25   #131
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Cytat:
Napisane przez mafik21 Pokaż wiadomość
Odżywki wszelkiem masci maja przedewszystkim działać na włosy - mają odbudowywać strukture włosa, wzmacniać je, dostarczać odpowiednich substancji w celu ich ochrony, itd. Odżywka nie dostarcza żadnych substancji budulcowych włosa do cebulki - to jest zadanie dla szamponu.

Zupełnie nie zgadzam się z tą teorią. Na jakiej podstawie wyciągnąłeś takie wnioski?
Owszem, jeśli chodzi o keratynę czy proteiny, to nie nadają się do odżywiania cebulek, ale już aminokwasy siarkowe, witaminy czy ekstrakty jak najbardziej odżywiają cebulki włosów [patrz wszelkiego rodzaju wcierki oparte o te składniki, odżywki też je zawierają].
Dodatkowo dłuższy czas oddziaływania odżywki sprzyja wchłonięciu większej ilości substancji odżywczych, niż ma to miejsce w przypadku szamponu, który ma relatywnie krótki czas kontaktu z włosami.
Zadaniem szamponu jest przede wszystkim oczyszczenie włosa/skóry i przygotowanie go na przyjęcie odpowiednich substancji z odżywki, a nie odżywienie włosów. To jest jedynie funkcja pomocnicza.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 18:59   #132
Agaciulka28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Smile Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Witajcie
Niedawno zaczęłam stosowac szampon przeciwko wypadaniu włosów i muszę się podzielić swoimi spostrzeżeniami.
Na początek miłe zaskoczenie, wystarczy kropla szamponu a pieni się jak bym wlała całą garść !!!
Druga sprawa to faktyczna poprawa jakości włosów. Po ciąży włosy wypadały mi garściami, teraz wypada kilka włosów !!!! TO NAPRAWDE DZIAŁA !! Namówiłam kilka koleżanek, bo sama jestem ciekawa, czy to na moje włosy tak zadziałało, czy im tez tak pomoże
Dla mnie rewelka, ja polecam

Edytowane przez Agaciulka28
Czas edycji: 2009-03-24 o 19:10
Agaciulka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 12:10   #133
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

śledze na bierząco wątek i rozumiem, że do szybszego porostu włosów potrzebny jest tylko szampon bo odżywka ma inne zadanie. czy dobrze zrozumiałam?
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 12:40   #134
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

hmmm szkoda, że na tym wątku pojawiły sie posty " reklamowe" (agaciulka28 i katrot pierwszy post na wizazu i od razu zachwalanie nisimu- dziwne... )


u mnie jakos włoski przystopowały, od mniej więcej 2 tygoni odnotowałam odrost jakieś 3 mm

ale z zestawu jestem zadowolona, odżywka fajnie działa na włoski, ja tez wcieram odzywke w skóre, bo na mojej ulotce było napisane wmasowac i pozostawic na 2 minuty, zgadzam się z estelle, że w tej odżywce sa substancje, które wmasowane w skalp na pewno działają.

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2009-03-24 o 12:41
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 13:10   #135
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Cytat:
Napisane przez doruś Pokaż wiadomość
śledze na bierząco wątek i rozumiem, że do szybszego porostu włosów potrzebny jest tylko szampon bo odżywka ma inne zadanie. czy dobrze zrozumiałam?
Tak to wygląda u źródła, czyli od przedstawiciela Nisimu.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 14:05   #136
nisim
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 47
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Cytat:
Napisane przez doruś Pokaż wiadomość
śledze na bierząco wątek i rozumiem, że do szybszego porostu włosów potrzebny jest tylko szampon bo odżywka ma inne zadanie. czy dobrze zrozumiałam?
Rozumiem, że taki wniosek nasunął się po przeczytaniu mojego postu odnośnie stosowania samego szamponu, gdy odżywka wcześniej sie skończyła.
Doprecyzujmy: FAST najlepsze efekty daje stosowany w zestawie: szampon+odżywka, odżywka również ma wpływ na przyspieszenie wzrostu włosów, choć nie to jest jej głównym zadaniem. Oba produkty się uzupełniają i stosowanie samego szamponu nie da takiego efektu jak zestaw.
Odnośnie stosowania odżywki: nakładamy ją na całej długości włosa - od nasady (również na skalp) po końcówki i spłukujemy po 2 minutach (zbyt długie trzymanie odżywki pozostawia zbędny depozyt).

Dziękujemy za pozytywne opinie o produktach NISIM, ale jeśli naruszają one zasady forum lub mają podważyć wiarygodność firmy bardzo proszę ich autorki o przeniesienie swoich wypowiedzi na stronę nisimu do recenzji produktów.
__________________

nisim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 14:36   #137
Rockbunny
Raczkowanie
 
Avatar Rockbunny
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 107
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Cytat:
Odżywka FAST
Ta długo działająca odżywka zapewnia Twoim włosom bogatą i zdrową strukturę oraz piękny wygląd. Zawarte w niej naturalne zioła i aminokwasy wzmacniają działanie szamponu FAST.
Sposób użycia - po umyciu włosów szamponem FAST należy wmasować odżywkę w skórę głowy i pozostawić na włosach 1-2 minuty. Następnie spłukać ciepłą wodą.


dokładnie to ze odzywka jest do stosowania w zestawie swiadczy o tym ze ma przyspieszac porost. Czyli powinna dostać się do cebulek włosa.. tak to rozumiem.
A włosy wypadają nadal..no moze troszke mniej ale nadal.:confused :
__________________
SOJA
-total wege
zapuszczam włosy
pielęgnuję loki wg CG
nie farbuję
jem mało a często
hulam hopem
IM MNIEJ TYM LEPIEJ, działa na wszystko!
Rockbunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 16:25   #138
mafik21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
GG do mafik21 Send a message via Skype™ to mafik21
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

Zupełnie nie zgadzam się z tą teorią. Na jakiej podstawie wyciągnąłeś takie wnioski?
Witaj Estelle.

Jak slusznie napisalas jest to tylko teoria. Odżywka jak sama nazwa wskazuje, ma odżywiać, a ponieważ w głównej mierze nakłada sie ja na włos, stad moja teoria że jej działanie powinno być ukierunkowane na włosy, bo nie widze potrzeby odżywiania skóry głowy.

Bardziej skłoniłbym się w nazywaniu odżywek nakładanych na skalp do nazywania ich maseczkami, ale to też tylko moja teoria.

Pozdrawiam i dziekuje za zwrócenie uwagi

Edytowane przez mafik21
Czas edycji: 2009-03-24 o 18:06
mafik21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 19:01   #139
Agaciulka28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
hmmm szkoda, że na tym wątku pojawiły sie posty " reklamowe" (agaciulka28 i katrot pierwszy post na wizazu i od razu zachwalanie nisimu- dziwne... )


u mnie jakos włoski przystopowały, od mniej więcej 2 tygoni odnotowałam odrost jakieś 3 mm

ale z zestawu jestem zadowolona, odżywka fajnie działa na włoski, ja tez wcieram odzywke w skóre, bo na mojej ulotce było napisane wmasowac i pozostawic na 2 minuty, zgadzam się z estelle, że w tej odżywce sa substancje, które wmasowane w skalp na pewno działają.
Witam niutka1, nie życze sobie opinii na mój temat, szampon kupiłam na allegro i z uwagi na to, że mi bardzo pomaga i widze wyraźną poprawę zaczęłam szukac coś na jego temat, aż znalazłam stronę wizaż. To chyba nic złego, że napisałam swoją opinię na jego temat? Tego regulamin nie zabrania, a od jakiegoś wątku trzeba zacząć !!

Edytowane przez Agaciulka28
Czas edycji: 2009-03-24 o 19:11
Agaciulka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 19:03   #140
sylw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 79
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Witam wszystkich! Dzisiaj otrzymałam paczkę i przed chwilą umyłam włosy Nisimem FAST. Mam nadzieję że ten produkt mi pomoże gdyż powracam do naturalnych włosów i chciałabym żeby ten proces trwał jak najkrócej Na razie mam ok. 4 cm odrostu, zobaczymy co będzie za miesiąc. Dam znać
sylw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 11:04   #141
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Tak to wygląda u źródła, czyli od przedstawiciela Nisimu.
tak, sugerowałam się przedstawicielem Nisimu

Cytat:
Napisane przez nisim Pokaż wiadomość
Rozumiem, że taki wniosek nasunął się po przeczytaniu mojego postu odnośnie stosowania samego szamponu, gdy odżywka wcześniej sie skończyła.
Doprecyzujmy: FAST najlepsze efekty daje stosowany w zestawie: szampon+odżywka, odżywka również ma wpływ na przyspieszenie wzrostu włosów, choć nie to jest jej głównym zadaniem. Oba produkty się uzupełniają i stosowanie samego szamponu nie da takiego efektu jak zestaw.
Odnośnie stosowania odżywki: nakładamy ją na całej długości włosa - od nasady (również na skalp) po końcówki i spłukujemy po 2 minutach (zbyt długie trzymanie odżywki pozostawia zbędny depozyt).

Dziękujemy za pozytywne opinie o produktach NISIM, ale jeśli naruszają one zasady forum lub mają podważyć wiarygodność firmy bardzo proszę ich autorki o przeniesienie swoich wypowiedzi na stronę nisimu do recenzji produktów.
dziękuje za szczegółowe wyjaśnienie.
Narazie powoli dojrzewam do podjęcia decyzji zakupu tego zestawu. powstrzymuje mnie nadmiar już posadanych kosmetyków i cena zestawu

Cytat:
Napisane przez Rockbunny Pokaż wiadomość
Cytat:
Odżywka FAST
Ta długo działająca odżywka zapewnia Twoim włosom bogatą i zdrową strukturę oraz piękny wygląd. Zawarte w niej naturalne zioła i aminokwasy wzmacniają działanie szamponu FAST.
Sposób użycia - po umyciu włosów szamponem FAST należy wmasować odżywkę w skórę głowy i pozostawić na włosach 1-2 minuty. Następnie spłukać ciepłą wodą.


dokładnie to ze odzywka jest do stosowania w zestawie swiadczy o tym ze ma przyspieszac porost. Czyli powinna dostać się do cebulek włosa.. tak to rozumiem.
A włosy wypadają nadal..no moze troszke mniej ale nadal.:confused :
dziękuje
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 17:54   #142
katrot
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
hmmm szkoda, że na tym wątku pojawiły sie posty " reklamowe" (agaciulka28 i katrot pierwszy post na wizazu i od razu zachwalanie nisimu- dziwne... )
niutka1 czy ty masz jakiś problem? Pewnie handlujesz szamponami innej firmy i boisz się konkurencji dlatego wszystko odbierasz jako reklamę a poza tym ciekawe od czego ty zaczełaś pisanie na forum, może pisałaś o pogodzie...?

Edytowane przez katrot
Czas edycji: 2009-03-25 o 20:17
katrot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 17:18   #143
Rockbunny
Raczkowanie
 
Avatar Rockbunny
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 107
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

efusia - i co nie wypadają juz jak nie nakładasz na skalp tylko na długość?

Minął miesiąc.. Od początku stosowania wypadają mi włosy.. Została mi połowa obu produktów. Co robić? Stosować co dwa dni, trzy, raz w tyg? Nie zauważyłam przyspieszenia wzrostu wiec chyba osłabienia efektu i tak nie będzie.. Prosze o pomoc
__________________
SOJA
-total wege
zapuszczam włosy
pielęgnuję loki wg CG
nie farbuję
jem mało a często
hulam hopem
IM MNIEJ TYM LEPIEJ, działa na wszystko!
Rockbunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 19:19   #144
kasiaczek141
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 535
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Dziwne... Ja po każdym myciu czuje jak mi włosy rosną tzn takie lekkie mrowienie
kasiaczek141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 19:27   #145
Rockbunny
Raczkowanie
 
Avatar Rockbunny
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 107
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Cytat:
Napisane przez kasiaczek141 Pokaż wiadomość
Dziwne... Ja po każdym myciu czuje jak mi włosy rosną tzn takie lekkie mrowienie

Mrowienie też czuje.. ale efektu brak. Jedynie wypadające włosy
__________________
SOJA
-total wege
zapuszczam włosy
pielęgnuję loki wg CG
nie farbuję
jem mało a często
hulam hopem
IM MNIEJ TYM LEPIEJ, działa na wszystko!
Rockbunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 08:43   #146
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Cytat:
Napisane przez katrot Pokaż wiadomość
niutka1 czy ty masz jakiś problem? Pewnie handlujesz szamponami innej firmy i boisz się konkurencji dlatego wszystko odbierasz jako reklamę a poza tym ciekawe od czego ty zaczełaś pisanie na forum, może pisałaś o pogodzie...?
Proponuję zaprzestać wycieczek osobistych, bo polecą punkty.
Tym bardziej, że niutka1 ma rację, zapisy regulaminu traktują również o "pierwszych" postach reklamowych.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 11:36   #147
sylw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 79
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Cytat:
Napisane przez Rockbunny Pokaż wiadomość
Mrowienie też czuje.. ale efektu brak. Jedynie wypadające włosy
Jak to brak efektu? Z tego co widzę to w miesiąc urosły ci 2 cm! (chyba że taki przyrost jest u ciebie naturalny - jeśli tak to zazdroszczę) Mi tylko po pierwszym użyciu wypadło duuużo włosów, teraz jest normalnie (ale stosuję dopiero kilka dni więc trudno powiedzieć co będzie dalej)
sylw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 13:28   #148
Rockbunny
Raczkowanie
 
Avatar Rockbunny
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 107
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

2cm to u mnie norma ;p
__________________
SOJA
-total wege
zapuszczam włosy
pielęgnuję loki wg CG
nie farbuję
jem mało a często
hulam hopem
IM MNIEJ TYM LEPIEJ, działa na wszystko!
Rockbunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 16:10   #149
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Cytat:
Witam niutka1, nie życze sobie opinii na mój temat, szampon kupiłam na allegro i z uwagi na to, że mi bardzo pomaga i widze wyraźną poprawę zaczęłam szukac coś na jego temat, aż znalazłam stronę wizaż. To chyba nic złego, że napisałam swoją opinię na jego temat? Tego regulamin nie zabrania, a od jakiegoś wątku trzeba zacząć !!
i poprzestac tylko na tym

Cytat:
niutka1 czy ty masz jakiś problem? Pewnie handlujesz szamponami innej firmy i boisz się konkurencji dlatego wszystko odbierasz jako reklamę a poza tym ciekawe od czego ty zaczełaś pisanie na forum, może pisałaś o pogodzie...?


to mozna sprawdzić- ale ułatwię Ci zadanie- zaczęłam od forum o psach

agresywna forma odpowiedzi dla mnie jest jednoznaczna wskazówka....


Ode mnie to wszystko w tym OT.


Estelle



Dziewczyny, na ile wam starczał 1 zestaw nisimu? (i jakiej długości włosy macie)
ja mam do brody i juz mi sie kończy...

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2009-03-27 o 16:21
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 17:49   #150
nisim
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 47
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
to mozna sprawdzić- ale ułatwię Ci zadanie- zaczęłam od forum o psach
ja sprawdziłem dlatego niutka1 zapraszam na stronę którą opiekuje się od kilku lat

Po raz kolejny podkreślam - z tego co mi wiadomo jestem jedyną upoważnioną osoba do reprezentowania firmy nisim.pl na tym forum. Produkty nisimu są oferowane również na innych stronach typu allegro, za które nie bierzemy odpowiedzialności. Nie mamy też nic wspólnego z wpisami potraktowanymi tutaj jako "reklamowe".
__________________

nisim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.