Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy. - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaka prostownica jest najodpowiedniejsza dla wlosów?
tytanowa 0 0%
ceramiczna 15 100,00%
ceramiczno-grafitowa 0 0%
wszystkie tak samo niszczą wlosy 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-03, 13:22   #1501
M4DzI4L3Na
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: gdzie nie sięga wzrok
Wiadomości: 69
GG do M4DzI4L3Na
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aamgs Pokaż wiadomość
Wiam,

naczytalam sie niesamowicie dużo nt prostownic rownież na tym forum, a jednak zdecydować się nie mogę..

znalazłam wiele wychwalających opinii na temat tej prostownicy:
http://lucasteam.otwarte24.pl/55,Cre...-Prostownica-M

co więcej, była uważana za lepszą od:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-259010

przyznaję, że właśnie nad jedną z tych dwóch się zastanawiam, a zakupu chce dokonać jak najszybciej. mimo przeczytania duzej ilości opisów danych technicznych nie jestem w stanie stwierdzic jakie są różnice miedzy nimi. być moze nie ma zadnej bardzo proszę konstruktywne opinie nt moich typów.
problem który najbardziej mnie trapi dotyczy w ogole wyboru prostownicy która w najmniejszym stopniu bedzie niszczyc włosy.

bardzo proszę o porady i z góry serdecznie dziekuje
..oczywiście nie pogardze tez innymi porównywalnymi jakościowo, badz lepszymi, typami

moje włosy: cienkie, do ramion, podatne na krecenie, generalnie idiotyczne fale od polowy po końce, suche zniszczone tanią tandetną prostownicą

ja gdybym miała wybór z tych dwóch wybrałabym pierwszą-Cera Magic. Pamiętam, gdy kupowałam i szukałam informacji o prostownicy najlepszej dla mnie to natknęłam się na kilka wzmianek o tym modelu, ale nie potraktowałam ich poważnie tym bardziej że tylko 1 czy tam 2 sklepy internetowe oferowały ją więc zrezygnowałam. kupiłam prostownice GA.MA turmalin laser ion czy jakoś tak i jestem z niej bardzo bardzo zadowolona. Aczkolwiek za jakieś 2-3 miesiące od tego wydarzenia byłam u fryzjera i miałam prostowane włosy tą właśnie CERA MAGIC i efekt był świetny. Podgadałam wtedy z fryzjerką na temat tej prostownicy i okazało się, że można ją kupić w salonie fryz. za jakieś 500zł z hakiem. Zdziwiłam się, że tak mało znany model jest taki drogi. jak się okazało tą prostwonicę robi WELLA proffesional, a tej firmy nie trzeba przedstawiać chociażby z teg, że robi świente kosmetyki do pielęgnacji włosów.

w każdym razie jeśli masz włosy do ramion i nie masz w planach ich ścinania tj na długość krócej niż do połowy szyi to polecam serdecznie. Natomiast jeśli chcesz w przyszłości je ściąć, wiadomo różnie bywa, to bym się dłużej nad jej kupnem zastanowiła bo Cera magic ma płytki dośc szerokie, ale sama w sobie jest płaska co przy prostowaniu krótkich włosów samemu jest niewygodne... wiadomo co innego fryzjer który układa na szczotki itp itd.
dlatego zastanów się nad tym lepiej, bo 400zł na taki sprzęt to nie jest mała kwota...
poszukaj czegoś co ma wąskie a długie płytki np obojętnie jaka GAMA ( one w sumie wszystkie mają budowę podobną)

mam nadzieję, że choć po części rozwiałam Twoje wątpliwości,
pozdrawiam serdecznie
__________________
Wśród tandety lśnić jak diament, być zagadką której nikt nie zdąży zgadnąć nim minie czas.
M4DzI4L3Na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 19:25   #1502
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

A ja się pochwalę nie tyle prostownicą, którą wczoraj kupiłam tylko tym, że udało mi się w końcu podjąć decyzję. Przez wiele godzin śledziłam opinie na tym wątku i na innych stronach i im wiecej wiedziałam o prostownicach tym... mniej wiedziałam, którą wybrać. Może jednak moje "dochodzenie" do tego wyboru też się komuś przyda?
Ja zdecydowałam sie na prostownicę Braun Satin Haire Colour a więc nie najczęściej tu polecaną profesjonalną. Mimo watpliwości, które mam nadal, uznałam, że określenie "profesjonalna" niekoniecznie odnosi się do prostownicy a raczej do profesjonalizmu tych, którzy się nią mają posługiwać.
Znalazłam (chyba na tym wątku?) opinię fryzjera, który stwierdził, że efekty prostowania zależą bardziej od używanych kosmetyków niż od samej prostownicy. Jestem przekonana, że ma rację.
Chyba wszystkie prostownice w tym samym przedziale cenowym mają podobne funkcje a wiele z nich to prawdopodobnie głównie chwyty reklamowe a nie rzeczywiście jakieś "cudowne" właściwości.
Przed wyborem prostownicy proponuję ćwiczenie: obejrzenie jednego bloku reklamowego w TV a potem porównanie z deklaracjami producentów różnych prostownic. I zwróćcie uwagę np. na te obco brzmiące terminy albo powoływanie się na x% zadowolonych z zakupu (na jednej z aukcji Allegro sprzedawca powoływał się na zadowolenie wizażanek)
W "mojej" prostownicy jest sporo "bajerów" w tym jonizacja, nanotechnologia itp., technologia ochrony koloru...Ale tak naprawdę to ważną i przydatną funkcją wydaje mi się możliwość automatycznego ustawienia temperatury do potrzeb i rodzaju włosów.
Dodam jeszcze, że dotychczas miałam (i wciąż mam) prostownicę z "najniższej półki" (optima czy opti? za 30 albo 40 zł). Gdyby zaglądał tu ktoś kto nie chce albo nie może wydać więcej kasy na prostownicę, chciałabym uspokoić, że zakup taniej prostownicy nie musi oznaczać katastrofy na głowie, pod warunkiem, że używa się jej rozsądnie i ostrożnie ( ja z powodu braku zaufania do tego "bylejakiego" urządzenia nigdy nie pozostawiałam jej włączonej do prądu podczas prostowania bo nie wierzyłam, że utrzymuje stałą temperaturę;poza tym mam włosy podatne na układanie, więc nie było problemu z prostowaniem nawet lekko ciepłą; może ten brak zaufania to właśnie zaleta takich tanich prostownic?)

Jeżeli chodzi o ceny prostownic to pewnie dla każdej z Was jest to oczywiste, że jest duża rozbieżność pomiedzy sklepami. Zarówno w skepach internetowych jak i tych "normalnych" Moja prostownica ma ceny od 215 do 300 z "kawałkiem".

Edytowane przez mme
Czas edycji: 2009-04-03 o 20:43
mme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 20:04   #1503
Plexi
Zadomowienie
 
Avatar Plexi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 543
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Witam Was juz znalazlam ta prostownice Vidala ale chce cos Wam opowiedziec... Bylam w MM zastanawialam sie nad tym Vidalem i Remingtonem wkoncu wzielam Remingtona i cale szczescie ze mozna\sobie ten sprzet obejrzec na miejscu bo co sie okazalo? model ktory wzielam mial rysy na plytkach, wiec wymienilam na inne pudelko, otwieram i.. jest jeszcze gorzej jedna plytka miala kropki odprysniete, wymienilam na inne i....tak bylo 4 razy i za kazdym razem byly wady:/ wiec zdecydowalam sie wziasc tego Vidala, nie bylo uszkodzen, doplacilam 20 zl i poki co jutro bede testowala. Chyba cala seria tych Remingtonow byla wadliwa.
Plexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 20:47   #1504
aamgs
Przyczajenie
 
Avatar aamgs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

M4DzI4L3Na,
bardzo Ci dziekuję za wyczerpującą odpowiedz, przyznaje, ze sie nie spodziewalam
powiem szczerze ze mialam dokladnie taki sam schemat mysliwy odnosnie tych dwoch prostownic co Ty; faktem jest ze dosyc rzadko poruszany jest temat Cera Magic, co dziwi chociazby ze wzgledu wlasnie na cene, ktora w tym przedziale juz cos znaczy, zaś z dugiej strony obsypana superlatywami GA.MA turmalin - no jest nad czym myśleć..

dziekuje raz jesczez za bardzo pomocną odpowiedz i pozdrawiam
aamgs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 21:05   #1505
tynka922
Raczkowanie
 
Avatar tynka922
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 41
Temperatura prostowania włosów

Hej
W jakiej temp. powinnam prostować włosyw miare długie (tak do połowy pleców), dosyć gęste, lekko falowane, puszące się? Pozdrawiam
tynka922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 10:11   #1506
Hlaskoida przy czystej
Rozeznanie
 
Avatar Hlaskoida przy czystej
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 530
Dot.: Temperatura prostowania włosów

Cytat:
Napisane przez tynka922 Pokaż wiadomość
Hej
W jakiej temp. powinnam prostować włosyw miare długie (tak do połowy pleców), dosyć gęste, lekko falowane, puszące się? Pozdrawiam
Niektórym wystarcza 180 stopni, ale ja musze na 210 stopni prostowac włosy, które z opisu są takie same jak Twoje. Podniszczoną grzywkę na 190
__________________


świat dzieli się na dwie połowy, w jednej z nich jest nie do życia, w drugiej nie do wytrzymania.
"Piękni dwudziestoletni"

Fat burning:
start:51,5 kg
brzuch:70 cm.
cel: brzuch 60 cm.
waga?może pozostać

Hlaskoida przy czystej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 11:21   #1507
tynka922
Raczkowanie
 
Avatar tynka922
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 41
Dot.: Temperatura prostowania włosów

Cytat:
Napisane przez Hlaskoida przy czystej Pokaż wiadomość
Niektórym wystarcza 180 stopni, ale ja musze na 210 stopni prostowac włosy, które z opisu są takie same jak Twoje. Podniszczoną grzywkę na 190

ok, dzięki
tynka922 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-05, 12:31   #1508
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Tynka, ja również mam włosy takie jak Ty, ale zawsze prostowałam całe włosy (teraz tylko grzywkę) w temperaturze 130, czasem 160 stopni i w zupełności takie temperatury wystarczyły, więc może spróbuj najpierw prostować włosy w niższej temperaturze, być może taka im wystarczy i nie będziesz musiała niepotrzebnie niszczyć włosy . Ale jeśli niższa temperatura nie wystarczy Twoim włoskom, to lepiej przejechać po włosach raz, "porządnie" prostownicą w wyższej temperaturze niż kilka razy katować w niższej .
Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 16:23   #1509
tynka922
Raczkowanie
 
Avatar tynka922
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 41
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość
Tynka, ja również mam włosy takie jak Ty, ale zawsze prostowałam całe włosy (teraz tylko grzywkę) w temperaturze 130, czasem 160 stopni i w zupełności takie temperatury wystarczyły, więc może spróbuj najpierw prostować włosy w niższej temperaturze, być może taka im wystarczy i nie będziesz musiała niepotrzebnie niszczyć włosy . Ale jeśli niższa temperatura nie wystarczy Twoim włoskom, to lepiej przejechać po włosach raz, "porządnie" prostownicą w wyższej temperaturze niż kilka razy katować w niższej .

dziękuję, za odp
tynka922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 17:11   #1510
SztuczkaMagiczka
Rozeznanie
 
Avatar SztuczkaMagiczka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 547
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Ma któraś z was tą prostownicę? http://www.tics.pl/product_info.php?...89e7fc11682f82 ?
Ja miałam Tondeo ale mi się zepsuła po trochę ponad roku użytkowania i już na pewno z tej firmy nie kupię. Mam włosy dość gęste falowane.
__________________


SztuczkaMagiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 19:00   #1511
tynka922
Raczkowanie
 
Avatar tynka922
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 41
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

http://www.allegro.pl/item604817296_...temp_gama.html
co myślicie o tej prostownicy? ma któraś z Was ją?
tynka922 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-07, 21:06   #1512
maga18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 44
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez tynka922 Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item604817296_...temp_gama.html
co myślicie o tej prostownicy? ma któraś z Was ją?

ja mam i jest super!!! polecam bardzo
a razem z tym czarnym spray`em Matrix`a czyni cuda
maga18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 21:08   #1513
suzi_
Przyczajenie
 
Avatar suzi_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Braun ES2 lub ES3 ! PROSTOWNICA! OPINIE/ KTÓRA LEPSZA?

Hej,
wiem, przekopałam się przez KWC. są opinie o ES2, ale brak o ES3.
MOŻE UŻYWACIE KTÓREJŚ Z NICH?
CZY NAPRAWDĘ SĄ TAK REWELACYJNE?
osobiście używam Tondeo, Active Cerion i jest na 3+, więc szukam czegoś lepszego i nie bardzo chcę uwierzyć, że to może być Braun..?

POMOCY!!!
suzi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 21:35   #1514
Marlenkaa94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 77
Dot.: Braun ES2 lub ES3 ! PROSTOWNICA! OPINIE/ KTÓRA LEPSZA?

Moja droga...chociaż chciałabym€ pomóc, nie mam jak. Szczerze [?] nawet nie słyszałam o tych prostownicach. Sama poszukuję jakiejś pożądnej, aby nie niszczyła zbyt mocno włosów.Jednak brak funduszy... rodzice kasy nie chcą dać ;p
__________________
Dbam o pazurki

Zapuszczam i dbam o włoski
Marlenkaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 06:45   #1515
moniczqamarcineq
Raczkowanie
 
Avatar moniczqamarcineq
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Braun ES2 lub ES3 ! PROSTOWNICA! OPINIE/ KTÓRA LEPSZA?

Cytat:
Napisane przez Marlenkaa94 Pokaż wiadomość
Moja droga...chociaż chciałabym€ pomóc, nie mam jak. Szczerze [?] nawet nie słyszałam o tych prostownicach. Sama poszukuję jakiejś pożądnej, aby nie niszczyła zbyt mocno włosów.Jednak brak funduszy... rodzice kasy nie chcą dać ;p
Vidal Sasoon vs 0048e Polecam
__________________
od 14.02.2009r. szczęśliwa Naaarzeczona
Nasz ślub - 01.09.2012r. w Zakopanem
moniczqamarcineq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 14:38   #1516
Monisia_1331
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_1331
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 645
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Kiedyś byłam na tym wątku...ale od tego czasu prostownice się zmieniły i w dodatku nie chce mi się szukać czy było tutaj o tej prostownicy...a mianowicie popsuła mi się wczoraj moja ukochana prostownica no i dzis jadę kupic nową...czy Remington S 9800 jest dobra i czy ktoś taką ma...proszę o odpowiedź
__________________
10 LAT Z MOIM SKARBEM


"Dance is a universal language. Dance is freedom and dance is life...Dance4live"
Monisia_1331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 19:01   #1517
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: Braun ES2 lub ES3 ! PROSTOWNICA! OPINIE/ KTÓRA LEPSZA?

Cytat:
Napisane przez suzi_ Pokaż wiadomość
Hej,
wiem, przekopałam się przez KWC. są opinie o ES2, ale brak o ES3.
MOŻE UŻYWACIE KTÓREJŚ Z NICH?
CZY NAPRAWDĘ SĄ TAK REWELACYJNE?
osobiście używam Tondeo, Active Cerion i jest na 3+, więc szukam czegoś lepszego i nie bardzo chcę uwierzyć, że to może być Braun..?

POMOCY!!!
Chwaliłam się kilka postów wyżej zakupem tej prosrownicy tj Braun ES3 ( Satin Haire Colour ). Używałam jej dopiero raz i trudno mi ocenić czy jest rzeczywiście taka fantastyczna, czy lepsza lub gorsza od innych prostownic. Natomiast mogę powiedzieć, że bardzo przyjemnie i wygodnie się jej używa, moje włosy były wyprostowane przez kilka dni, były gładkie i błyszczące. Czy to zasługa prostownicy? Być może, ale tak jak już pisałam dotychczas używałam "bylejakiej", taniej prostownicy i też udawało mi sie osiągać podobny efekt, tyle, że wymagało to więcej wysiłku i ostrożności. Przypomnę też, że jestem sceptycznie nastawiona do wszelkich cudownych właściwości różnych prostownic i uważam, że więcej zależy od jakości używanych kosmetyków i techniki suszenia i prostowania włosów niż od jakości prostownicy.
Wybrałam ES3 Brauna, bo mam farbowane włosy, więc jeżeli to prawda, ze ta prostownica dodatkowo je chroni, to uznałam że jest odpowiednia dla mnie. Bardzo wygodna jest funkcja automatycznego wyboru temperatury w zalezności od kondycji włosów (to akurat jest też w ES2). reasumując ja jestem zadowolona z zakupu. Nie bez znaczenia jest też to, że w przypadku Brauna nie ma problemu z serwisem, który mam nadzieję nie bedzie potrzebny, ale.......
mme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 19:54   #1518
chitty
Rozeznanie
 
Avatar chitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kablem owinięta
Wiadomości: 954
Dot.: Braun ES2 lub ES3 ! PROSTOWNICA! OPINIE/ KTÓRA LEPSZA?

mam remingtona s1051 i mam pytanie:
Funkcja blokady temperatury zapobiegająca jej przypadkowej zmianie
gdzie jest ta funkcja blokady? jestem chyba blondynka z prawdziwego zdarzenia, ale ja nigdzie tego nie widze
__________________
najgorszy czas w zyciu to czas przeszły niedokonany.

wymianka.

tylko w weekendy.


chitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 08:26   #1519
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Braun ES2 lub ES3 ! PROSTOWNICA! OPINIE/ KTÓRA LEPSZA?

Cytat:
Napisane przez chitty Pokaż wiadomość
mam remingtona s1051 i mam pytanie:
Funkcja blokady temperatury zapobiegająca jej przypadkowej zmianie
gdzie jest ta funkcja blokady? jestem chyba blondynka z prawdziwego zdarzenia, ale ja nigdzie tego nie widze
Musisz przytrzymać dłużnej guzik bliżej kabla aż pojawi się kłódeczka na wyświetlaczu
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 13:25   #1520
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez malamiiii Pokaż wiadomość
no ja poprostu mam pecha.... TA GRABCIA78 PRO SPRZET to jakas PORAZKA jak macie u kogos zamawiac prostownice to napewno nie u tej kobiety, najpierw mi wyslala porysowana prostownice za GAMA z regulacja 260 zl potem ja zareklamowalam napisala mi ze mi odesle pieniadze za przesylke, po czym tydzien sie nie odzywa a nastepnie przysyla mi prostownie bez regulacji ktorej nie zamawialam bez zwrotu za przesylke tylko z 4 jakimis buteleczkami 5 ml nie wiem po co mi one.... i oczywiscie nie wspominajac o tym ze roznica cenowa miedzy nimi wynosi 60 zl ;// a ona mi kasy nie oddaje......... PORAZKA NIE ZAMAWIAJCIE TAM..................... zarzadam zwrotu kasy... to jest smieszne... ;///////////
Cytat:
Napisane przez juhaska Pokaż wiadomość
ja ją też zdecydowanie odradzam, jakiś rok temu kupiłam u niej prostownicę (Vidal Sassoon za 170 zł) jak przyszła było wszystko ok - wystawiłam pozytywa , ale po 2 miesiącach padła jonizacja i lawinowo zaczęła schodzić powłoka, więc piszę do niej (bo przecież ma 2 lata gwarancji) i zero odzewu, sprawa szła nawet przez allegro ale ona nie raczyła się odezwać i w konsekwencji ponad 180 zł wywalone w błoto

a o gwarancji remingrona coś ktoś wie?
A ja na przyklad bardzo polecam zakupy u Grabci. Sama zakupilam u niej prostownice CHI <pisalam o niej we wczesniejszej edycji watku>i do tej pory nie zaluje wyboru. A sprzedawcycznie zameczalam kilkakrotnie telefonami,poniewaz saman i moglam zdecydowac sie na wybor konkretnego modelu. Uzyskalam fachowa porade,a sama transkacja rowniez przebiegla bez najmniejszych problemow. Prostownice dostalam oryginalnie zapakowana <pudelko od sprzetu dodatkowow zabezpieczone plastikowymi paskami takimi jak np.w MM>i dodatkowo zabezpiecozna przed ewentualnymi uszkodzeniami w czasie transportu. Prosotwnicy uzywam codziennie i jak do tje pry dziala bez zarzutu,no pomiajac przerywajacy sie kabel,ale na to akurat bylam przygotowana...
Widac roznie to z zakupami na all bywa...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 21:30   #1521
toad
Raczkowanie
 
Avatar toad
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 274
Wybór prostownicy

Planuję właśnie zakup prostownicy i po wstępnej selekcji pozostał mi wybór między tymi dwiema: http://www.allegro.pl/item603096423_...ne_nowosc.html i http://www.allegro.pl/item601529038_...8.html#gallery proszę o pomoc w wyborze
toad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 21:37   #1522
malamiiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 27
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez tynka922 Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item604817296_...temp_gama.html
co myślicie o tej prostownicy? ma któraś z Was ją?
ja mam ta prostownice juz na szczescie po miesiecznym odsylaniu 3 razy paczki, bo mi wyslali porysowana a piotem nie ta co trzeba :O ale w sumie jestem zadowolona, myslalam ze bedzie lepiej ale znowu nie narzekam;p wlosy nie sa suche tylko takie jak zawsze i to jest dla mnei plusik tylko zaczely mi znowu wypadac wiec nie przesadzam z prostowaniem ale ogolnie fajna dlugo sie trzymaja wloski.
__________________
nie zapuszczam nie moge zyc bez fryzjera;p
malamiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 12:03   #1523
kiciusia1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 7
Dot.: Wybór prostownicy

Kup sobie prost.firmy gama jest najlepsza profesjonalna kosztuje okolo 450zlotych
kiciusia1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 18:19   #1524
tequila6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 17
Dot.: Wybór prostownicy

posiadam prostownicę z tondeo i jestem zadowolona,więc polecam
tequila6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 20:30   #1525
moniczqamarcineq
Raczkowanie
 
Avatar moniczqamarcineq
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Wybór prostownicy

..a ja polecam Vidal Sasoon vs 0048e!!
Naprawdę warto
Pozdrawiam..
__________________
od 14.02.2009r. szczęśliwa Naaarzeczona
Nasz ślub - 01.09.2012r. w Zakopanem
moniczqamarcineq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 21:43   #1526
Vanilla89
Raczkowanie
 
Avatar Vanilla89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin:)
Wiadomości: 48
GG do Vanilla89
Dot.: Wybór prostownicy

wszystko zalezy jakie masz włosy.. ja mam strasznie niesforne, kręcą mi się tak dziwnie.. aczkolwiek czasami potrafią ładnie ;D

też miałam problem nad wyborem prostownicy, więc mam teraz babyliss pro, z temp 230st, wlosy poprostu sa proste az do mycia, nie jakoś idealnie, bo az tak ich nie niszcze, ale jednak dużo zalezy od temp.

oczywiście wiadomo że czym wyższa temp tym bardziej niszczy włosy.
Vanilla89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 09:21   #1527
Kaśka W.
Raczkowanie
 
Avatar Kaśka W.
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Tyczyn/Rzeszów
Wiadomości: 175
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

mam pytanie do dziewczyn posiadajacych prostownice GA.MA. dostałam własnie wczoraj moja ga.me z turmalinami,jonizacja i regulacja no i zauwazyłam ze płytki sie ze soba nie stykaja

czytałąm ze to niby normalne jak prostownica jest zimna ale one nie stykaja sie równiez jak jest gorąca. i nie wiem czy mam odesłac ta prostownice czy to sie z czasem wyrobi? czy tak mam po prostu byc?

bardzo prosze o odpowiedz
__________________



Kaśka W. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 19:39   #1528
dalidka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 45
Proszę o pomoc, radę ... Pytanie do Wizażanek używających prostownicy lub ...

... najlepiej prostownicy BRAUN SATIN LINER

Otóż... jestem z niej po niesamowicie zadowolona
(moja opinie na jej temat to same "ochy" i "achy" ) ale jedna rzecz nie daje mi spokoju.

Na początku, kiedy ją kupiłam (ok. 2 miesięcy temu) przy włączeniu jonizacji słyszałam taki delikatny dźwięk - ewidentnie było słychać że działa jonizacja...
Teraz od jakiegoś czasu niby wszystko jest ok ale tego nie słyszę...
Hehe... na pewno moje pytanie i wypowiedź wyda wam się głupia... ale nie chcę od razu oddawać do serwisu tego urządzonka bo jest dosłownie niezbędne dla ogarnięcia moich włosków

Proszę, więc o odpowiedź... jak rozpoznać, ze ta jonizacja działa?
(nigdy ta prostownica mi nie spadła itp, ikonka świeci się normalnie)

Ehh... z góry dziękuję za odp.
dalidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 19:44   #1529
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Proszę o pomoc, radę ... Pytanie do Wizażanek używających prostownicy lub ...

moze poprostu sie "wyrobila" i juz nie wydaje dzwieku?
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 21:08   #1530
dalidka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 45
Dot.: Proszę o pomoc, radę ... Pytanie do Wizażanek używających prostownicy lub ...

Hmm.. nie wiem sama... Dlatego własnie pytam się jakie są oznaki tego, że jonizacja działa
dalidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:09.