Suknia na wesele -która? -doradżcie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-20, 16:58   #31
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: Suknia na wesele -która? -doradżcie

Te sukienki nie są zbyt eleganckie, raczej jarmarczne. Za dużo w nich wszystkiego - falban, drapowań, tiulu. Moim zdaniem dorosła kobieta w takich sukienkach będzie wyglądać po prostu śmiesznie.Może wybierz coś bardziej minimalistycznego, uniwersalnego, a zaszalej z kolorem sukienki czy dodatkami, które nawet ze zwykłej prostej czarnej kiecki mogą zrobić ciekawą kreację.
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 17:06   #32
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: Suknia na wesele -która? -doradżcie

Niedawno to "przerabiałam" ( "to" tzn poszukiwania sukienki na wesele na którym byłam 2 tygodnie temu) i doskonale wiem jaki to problem. Chyba rzeczywiście te sukienki z pierwszego postu nie są najlepszym pomysłem na wesele. Wydaje mi sie, że są odpowiednie raczej na bal. Przyznam, ze ja też początkowo rozglądałam sie za takimi raczej balowymi kreacjami ale na szczęscie później zmieniłam opcje na bardziej wizytowo- koktajlowe sukienki. Na pewno ten styl jest najbezpieczniejszy.
A na marginesie: na tym "moim" weselu 2 kreacje sie powtórzyły. W dodatku jedna z nich to była sukienka z Monari- teoreycznie mogło się zdarzyć, ze np. ja byłabym trzecią osobą w takiej samej sukience bo widziałam ją w kilku salonach tej firmy (na szczęście była za droga). Pomyślałam jednak, że zakup sukienki na taką okazję w popularnych markowych sklepach jest ryzykowny.

Edytowane przez mme
Czas edycji: 2009-05-20 o 17:08
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 17:22   #33
Czarna1351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 452
Dot.: Suknia na wesele -która? -doradżcie

Trzecia słodka. I wiesz, Aga, według mnie nie tylko prosto i minimalistycznie znaczy ładnie. Pewne rzeczy trzeba mieć odwagę nosić, a wszystko zależy od tego, jak się nosi. Ze świadomością, że się świetnie wygląda, nawet kontrowersyjne ciuchy i dodatki finalnie okazują się strzałem w dziesiątkę. A że bezpieczniej ubrać się tak jak wszyscy, to nasze ulice wyglądają tak, jak wyglądają....
Czarna1351 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 17:33   #34
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Suknia na wesele -która? -doradżcie

sukienki ktore pokazalas wg mnie nie sa stosowne na te okazje-z poczatku myslalam ze to na Twoj slub
nie zamartwiaj sie wybierz taka sukienke ktora nie bedzie jednorazowa-ktos podal linka gdzie sa naprawde piekne sukienki
znalazlam dosc ladne-ktore mi sie podobaja(fiolet i czerwien dla Ciebie)
http://www.allegro.pl/item638640113_..._40_34_46.html
http://www.allegro.pl/item629824793_...x_kolorow.html
moga wydac sie za skromne-bo chyba masz inny styl i gust

Edytowane przez sylwia532
Czas edycji: 2009-05-20 o 17:47
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 17:44   #35
niutek
Raczkowanie
 
Avatar niutek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 224
Dot.: Suknia na wesele -która? -doradżcie

a mnie się ta pierwsza nawet podoba, fakt że sukienka na jednorazowe noszenie i na dłuższe leżenie w szafie ale co tam .....
niutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 17:49   #36
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: Suknia na wesele -która? -doradżcie

Cytat:
Napisane przez Czarna1351 Pokaż wiadomość
Trzecia słodka. I wiesz, Aga, według mnie nie tylko prosto i minimalistycznie znaczy ładnie. Pewne rzeczy trzeba mieć odwagę nosić, a wszystko zależy od tego, jak się nosi. Ze świadomością, że się świetnie wygląda, nawet kontrowersyjne ciuchy i dodatki finalnie okazują się strzałem w dziesiątkę. A że bezpieczniej ubrać się tak jak wszyscy, to nasze ulice wyglądają tak, jak wyglądają....
Minimalistycznie niekoniecznie oznacza tak jak wszyscy. Przeciwnie akurat na weselach klasyczny styl nie jest najbardziej popularny. Nie sądzę też, żeby sukienki agaboro były kontrowersyjne a tym bardziej szokujące. Sama musi ocenić czy będzie sie w takim stroju dobrze czuła na weselu. Kontrowersyjna wydaje mi się natomiast właśnie trzecia sukienka. Rzeczywiście słodka ale w kolorze raczej dla panny młodej. Ja z tych propozycji wybrałabym ostatnią.

Edytowane przez mme
Czas edycji: 2009-05-20 o 17:54
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 18:00   #37
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: Suknia na wesele -która? -doradżcie

Jarmarczne i zbyt strojne, będziesz robić konkurencję pannie młodej. a to nie wypada
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-20, 22:19   #38
Czarna1351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 452
Dot.: Suknia na wesele -która? -doradżcie

Cytat:
Napisane przez mme Pokaż wiadomość
Minimalistycznie niekoniecznie oznacza tak jak wszyscy. Przeciwnie akurat na weselach klasyczny styl nie jest najbardziej popularny. Nie sądzę też, żeby sukienki agaboro były kontrowersyjne a tym bardziej szokujące. Sama musi ocenić czy będzie sie w takim stroju dobrze czuła na weselu. Kontrowersyjna wydaje mi się natomiast właśnie trzecia sukienka. Rzeczywiście słodka ale w kolorze raczej dla panny młodej. Ja z tych propozycji wybrałabym ostatnią.
Chyba źle użyłam numeracji - miałam na myśli suknię numer "2", czyli zdjęcie numer "3" - to o niej mówiłam, że słodka, nie, że kontrowersyjna, czy szokująca. Jest, podkreślam, słodka, bardzo kobieca i niewątpliwie będzie się wyróżniać. Nie wiem, na jakich weselach bywasz, natomiast z moich obserwacji wynika, że spora część kobiet obiera właśnie kierunek klasyczny - subtelna elegancja, minimalistyczne formy, bez przesadzonych ozdobników. I właśnie na tle takich kreacji można poczuć się jak królewna z bajki - oczywiście wtedy, gdy jest to zgodne z naszym gustem i upodobaniami.
Czarna1351 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 07:28   #39
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Suknia na wesele -która? -doradżcie

żadna mi się nie podoba.... wieś tańczy wieś śpiewa....
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 07:32   #40
quatsch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 64
Dot.: Suknia na wesele -która? -doradżcie

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Byle nie na biało!!!!

Quatsch piszesz "nie rozumiem tego całego halo wokół zakazu ubierania się na biało na wesele (zastrzeżony dla panny młodej niby)". Nie zapominaj ze wesele to taki sped rodziny rowniez tej, ktora widziało sie ostatni raz kiedy sie miało 10 lat. Zawsze znajdzie sie jakas "ciotka stryjeczna szwagra kuzyna od strony babci Pana Młodego", ktora po prostu moze pomylic osoby i zacznie skladac zyczenia nie tej Pannie Młodej. Uwiez mi takie rzeczy sie zdarzaja. O ile Panna Młoda jest osoba z jajem to jeszcze przez wiele lat bedzie opowiadac taka historie jako super smieszna anegdote z wesela, ale sa tez takie dziewczyny ktorym zniszczy to ich "najpiekniejszy dzien w zyciu". Nie sadze zeby ktoras z nas chcialaby byc osoba za takie cos odpowiedzialna, stad zakaz uzywania białego koloru.
"tak wydaje mi się, że faktycznie tego dnia tylko ta jedna kobieta ma wyłączność na takie stroje suknie. Inne wyglądają śmiesznie, moim zdaniem, jakby chciały sobie przypomnieć własny śłub..." Z tym zdaniem tez sie nie zgodze, przeciez nie ubiore sie w dres zeby gorzej niz Panna Młoda wygladac. Dobierajac odpowiedni stroj do odpowiedniego miejsca wyrazasz swoj szacunek do danej osoby. Jezeli na slub ubiezesz sie byle jak to tym samym dajesz sygnał: sorry, ale dla Was nie warto było poswiecac czasu (jak rowniez pieniedzy). Moim zdaniem kazda osoba zawsze powinna dbac o to zeby dobrze wygladac.

Agaboro wybacz, ale te sukienki mi tez sie nie podobaja. Paula78 wkleiła Ci adres stronki, tak sobie ja na szybko przejzałam. Sukienki tam pokazane sa na prawde bardzo ładne i nie jednorazowe. Wiec nie dobijaj sie tylko ruszaj na zakupki i pamietaj klasyczne kroje sa zawsze modne i uniwersalne.
O kolorze białym i ślubach toczy się osobny wątek (lub toczył się) - owszem masz rację wielka biała beza (ecru czy inne złota) może zaowocować podaną przez Ciebie sytuacją, ale sukienka koktajlowa w kolorze bieli - no cóż, nawet najskromniejsza długa biała suknia jest na tyle wyjątkowa, że takie "pomyłki" nie mają miejsca - więc dla mnie jest jak najbardziej akceptowalna. Biel jest zawsze elegancka, czego nie można powiedzieć o przedstawionych przez Autorkę sukniach (niestety)
Ciekawe gdzie wyczytałaś o tych "dresach i bylejakości". Jeśli szacunek do pary młodej mierzy się proporcjonalnie do liczby koronek, tiuli i drapowań - to udanej zabawy. Oczywiście, każda osoba powinna dobrze wyglądać, np. we wskazanych sukenkach koktajlowych.

Do Autorki - bo przecież biel czy nie biel sukienki nie jest problemem a jej "kształt" Tak sobie pomyślałam jak czytam o tej walce o biel - widzę, że opinia niewidzianej od lat rodziny jest najważniejsza - to przecież nie wiemy jakie u Ciebie są tradycje. Ubieramy Cię w te eleganckie skromne sukienki, ale faktycznie jak pozostałe dziewczyny wyskoczą w tiulach to możesz poczuć się hmm dziwnie. Ale to juz Twój wybór. Nie ma jakiś sukienek z takim asymetrycznym dołem, jak pokazałaś, a nieco skromniejszą górą? To chyba byłoby idealne rozwiazanie
quatsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 08:09   #41
nutka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Pół-noc
Wiadomości: 554
Dot.: Suknia na wesele -która? -doradżcie

1!!!! już mówiłam:P
nutka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-21, 08:36   #42
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Suknia na wesele -która? -doradżcie

Cytat:
Napisane przez quatsch Pokaż wiadomość
O kolorze białym i ślubach toczy się osobny wątek (lub toczył się) - owszem masz rację wielka biała beza (ecru czy inne złota) może zaowocować podaną przez Ciebie sytuacją, ale sukienka koktajlowa w kolorze bieli - no cóż, nawet najskromniejsza długa biała suknia jest na tyle wyjątkowa, że takie "pomyłki" nie mają miejsca - więc dla mnie jest jak najbardziej akceptowalna. Biel jest zawsze elegancka, czego nie można powiedzieć o przedstawionych przez Autorkę sukniach (niestety)
Ciekawe gdzie wyczytałaś o tych "dresach i bylejakości". Jeśli szacunek do pary młodej mierzy się proporcjonalnie do liczby koronek, tiuli i drapowań - to udanej zabawy. Oczywiście, każda osoba powinna dobrze wyglądać, np. we wskazanych sukenkach koktajlowych.

Do Autorki - bo przecież biel czy nie biel sukienki nie jest problemem a jej "kształt" Tak sobie pomyślałam jak czytam o tej walce o biel - widzę, że opinia niewidzianej od lat rodziny jest najważniejsza - to przecież nie wiemy jakie u Ciebie są tradycje. Ubieramy Cię w te eleganckie skromne sukienki, ale faktycznie jak pozostałe dziewczyny wyskoczą w tiulach to możesz poczuć się hmm dziwnie. Ale to juz Twój wybór. Nie ma jakiś sukienek z takim asymetrycznym dołem, jak pokazałaś, a nieco skromniejszą górą? To chyba byłoby idealne rozwiazanie
Zgadzam sie ze zaprezenowane tu sukienki nie sa eleganckie, ale nie zapominajmy tez ze Panna Młoda nie ma obowiazku ubrac sie w tiule, drapowania i koronki.
Przegladajac zdjecia mojej mamy ze slubu zachwyciłam sie jej sukienka- była po prostu skromna, długa i bez zadnych udziwnien. Mi osobiscie te wszystkie wielkie sukmany sie nie podobaja, i na swoj slub planuje własnie skromna. Stad wniosek: jezeli Panna Młoda załozy skromna sukienke, i jakis gosc tez skromna (oczywiscie w kolorze białaym) to beda sie roznic tylko welonem.
Był kiedys na wizazu artykuł na ten temat, szkoda ze nie umiem go znalezc, piekne kroje były tam pokazane, w kazdym razie przesyłam inne przykładowe linki:
https://wizaz.pl/Moda/Trendy/Ach-co-...e-slubne/Lilea
https://wizaz.pl/Moda/Trendy/Ach-co-...-slubne/Lilea6
To o "dresach i bylejakosci" nie trzeba wyczytywac, to sa po prostu pewne obowiazujace zasady doboru stroju do miejsca i okazji. Inaczej ubieramy sie do restauracji, inaczej do opery, a inaczej na impreze domowa. I w tej czesci nic nie napisałam o koronkach i tiulach, wiec nie wiem skad Twoj wniosek. A wybierajac sie na wesele nie bede sie kierowac opinia dawno nie widzianej rodziny nowozencow, tylko Młoda Para.
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 10:28   #43
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Dot.: Suknia na wesele -która? -doradżcie

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Nie wiem gdzie wy chodzicie na wesela zeby takie suknie wybierac.
myslalm ze czasy wystrojenia sie na stara ciotke juz minely i moda poszla do przodu .

oststnio taki suknie na weselu widzialam z 10 lat temu.
tym bardziej ze taki suknie sa na 1 raz.

proponuje przejrzec np:
http://www.neimanmarcus.com/store/ca...rt=&altFilter=

to sa suknie dla mlodych dynamiczych dziewczyn,proste ale z pomyslem,eleganckie ale nowoczesne.
swieta prawda no bez obrazy ale nie podobaja mi sie te suknie co pokazala zalozycielka watku sa takie hmmm jak to kiedys ruskie nataszki nosily
ta jest sliczna http://www.neimanmarcus.com/store/ca...736cat10340751
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 10:33   #44
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Suknia na wesele -która? -doradżcie

Cytat:
Napisane przez Dezzire Pokaż wiadomość
swieta prawda no bez obrazy ale nie podobaja mi sie te suknie co pokazala zalozycielka watku sa takie hmmm jak to kiedys ruskie nataszki nosily
ta jest sliczna http://www.neimanmarcus.com/store/ca...736cat10340751
Oj tak, ta jest piekna
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 11:05   #45
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: Suknia na wesele -która? -doradżcie

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Oj tak, ta jest piekna
Zgadzam sie piękna jest ale do niej trzeba mieś nienaganną figure

A co do sukienek ktore wkleiła włascicielka postu .......są hmmmmokropne zrezygnuj z tego typu sukienek piekniej bedziesz wygladać jak ubierzesz coś skromniejszego.Mam takie wrażenie że jak ubieżesz taką suknie to bedziesz gwoździem programuale nie wiem czy to bedzie takie pozytywne...........

Edytowane przez Enaffi
Czas edycji: 2009-05-21 o 11:07
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 18:13   #46
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: Suknia na wesele -która? -doradżcie

Jest takie powiedzenie "nie to ładne co ładne ale to co się komu podoba". Myślę, że niezależnie od tego jak się ubierzemy, bedą osoby, którym się to bedzie podobało i takie, które będą krytykować. tak jak choćby na tym wątku. Ważne jest moim zdaniem, żeby ubrać się odpowiednio do okoliczności, bo to świadczy nie tylko o dobrym smaku (guscie) ale tez o kulturze osobistej. Jeżeli chodzi o wesela to wydaje mi się, że poza kontroweryjną bielą i czernią i obowiązkową elegancją nie ma żadnych obowiazujących reguł dotyczących stroju. Na tym weselu, na którym byłam ostatnio nie zauważyłam strojów balowych ale na poprzednim (chyba 3 lata temu) panowała pełna różnorodność: od sukienek, które z powodzeniem można ubrać na codzień (co nie znaczy, ze były nieeleganckie), poprzez tradycyjne kostiumy (to raczej dojrzałe panie) do sukienek w typie tych, które pokazała autorka tego wątku.
Obawiam się, że nasze rady są dla niej mało przydatne (może już nawet zrezygnowała z ich czytania?). Uważam jednak, że jeżeli te sukienki podobają się ........ może śmiało wybrać jedną z nich. Wcześniej próbowałam się podzielic tylko własnym doświadczeniem. Dodam tylko, że ja ostatecznie zdecydowałam się na sukienkę w prostym klasycznym fasonie (za to z dość strojnego materiału: koronka na satynowym spodzie) przede wszystkim dlatego, ze jestem praktyczna i nie miałam ochoty wydawać kasy na jednorazową kreację. Ale gdybym chciała zaszaleć i wybrałabym coś w typie zaprezentowanych tu sukienek, to też chyba nie wzbudziłabym sensacji swoim strojem. Dlatego niektóre uwagi na temat zaprezentowanych tu sukienek uważam za przesadzone.
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 19:04   #47
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Suknia na wesele -która? -doradżcie

wg mnie zadna

dziewczyny może powrzucajcie zdjęcia sukienek które wg was idealnie pasują na wesele ?
sama mam ten problem nic mi nie wpadło jeszcze w oko
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 19:24   #48
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Suknia na wesele -która? -doradżcie

Zadna. Kiczowate strasznie.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 19:47   #49
Etorfina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 377
Dot.: Suknia na wesele -która? -doradżcie

Żadna mi się nie podoba .
Etorfina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-21, 20:22   #50
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Suknia na wesele -która? -doradżcie

Przyjdzie mi się zgodzić z wiekszością.Ładne to te sukienki za bardzo nie są
A już broń cie panie przed tą w której jesteś na zdjęciu!
Jesteś najbliższą rodziną -pewnie będzie sporo zdjęć razem z państwem młodym.A Ty byłabyś konkurencją dla młodej.
Połączenie tego jasnego koloru z krojem ..no nie wypada!!!

Poszukaj czegoś skromniejszego a z większą klasą.

Miłej zabawy na weselu
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 18:46   #51
ewelina*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Siemiatycze/Warszawa
Wiadomości: 505
Dot.: Suknia na wesele -która? -doradżcie

Część
28 czerwca moja siostra wychodzi za mąż a ja jeszcze nie zaczęłam nawet szukać sukienki jestem przerażona, wogle nie mam czasu przez szkołę

Może doradzicie gdzie na np w Siedlcach, Białymstoku,Sokołowie podlaskim i tych okolicach mogę kupić sukienkę?
Zależy mi na czymś wyjątkowym w końcu jestem siostrą pannej młodej wiec będzie dużo zdjęć i wogle.
Podobały mi się sukienki z tej strony http://www.neimanmarcus.com/store/ca...736cat10340751 ale gdzie takie znaleźć na Podlasiu??

Mam wystający brzuch wiec obcisła sukienka odpada, zastanawiam się nad czymś odciętym pod biustem czy coś w tym stylu aby się nie opinało na brzuchu i innych moich krągłościach
Może widziałyście gdzieś taka idealną sukienkę?

Niedawno byłam w Warszawie to trochę po patrzyłam w KDT i w Arkadi ale jakoś nic mnie nie powaliło i zaciekawilo

Prosze macie jakieś propozycje i znacie miejsca gdze można kpić ładną sukinkę na terenie wch. Polski??
__________________




ewelina* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 19:36   #52
Violka33
Raczkowanie
 
Avatar Violka33
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 308
Dot.: Suknia na wesele -która? -doradżcie

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Nie wiem gdzie wy chodzicie na wesela zeby takie suknie wybierac.
myslalm ze czasy wystrojenia sie na stara ciotke juz minely i moda poszla do przodu .

oststnio taki suknie na weselu widzialam z 10 lat temu.
tym bardziej ze taki suknie sa na 1 raz.

proponuje przejrzec np:
http://www.neimanmarcus.com/store/ca...rt=&altFilter=

to sa suknie dla mlodych dynamiczych dziewczyn,proste ale z pomyslem,eleganckie ale nowoczesne.
Super są te sukienki z tej stronki. Tylko gdzie w Pl takie znaleźć? Sama idę na wesele 13.06 i jeszcze nic fajnego dla siebie nie znalazłam. Wszędzie takie sukienki jak na bal...przebierańców
Violka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 00:12   #53
TheBlowersDaughter
Raczkowanie
 
Avatar TheBlowersDaughter
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 220
Dot.: Suknia na wesele -która? -doradżcie

wszystkie przykładowe sukienki to typowe "bezy"... nie nadają się na wesele, będziesz bardziej wystrojona niż panna młoda...
TheBlowersDaughter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 14:33   #54
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Suknia na wesele -która? -doradżcie

Do mnie także jakoś nie bardzo przemawia ten styl Myślę, że bardziej stosowna byłaby np. tzw. lejąca i faktycznie dobrze kupić coś uniwersalnego
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 17:22   #55
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: Suknia na wesele -która? -doradżcie

Dziewczyny maja racje,troche te suknie za bardzo...hmm balowe?Mysle ze lepsza by byla skromniejsza
domininia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 08:24   #56
agaboro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Dot.: Suknia na wesele -która? -doradżcie

dziewczyny dzięki za odpowiedzi ... wszystkim tym które mi poradziły jak i tym które nie były za miłe.....
a wiec zabieram sie za szulkanie czegos innego.
agaboro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 12:04   #57
blu2lily
Przyczajenie
 
Avatar blu2lily
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: zamek z piasku
Wiadomości: 8
Thumbs down Dot.: Suknia na wesele -która? -doradżcie

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Nie wiem gdzie wy chodzicie na wesela zeby takie suknie wybierac.
myslalm ze czasy wystrojenia sie na stara ciotke juz minely i moda poszla do przodu .

oststnio taki suknie na weselu widzialam z 10 lat temu.
tym bardziej ze taki suknie sa na 1 raz.
racja! wszytkie one jakies takie odpustowe. nie wiem skąd te powszechne przekonanie ze na wesele i inne tego typu okazje trzeba sie odstawić jak przysłowiowy stróż w boże ciało
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak, wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń. / Elizabeth Taylor/
blu2lily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.