Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-16, 20:07   #151
nataszunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 859
Dot.: Wypadające rzęsy /wątek zbiorczy/

Mi również wypadały rzęsy. Powodem były maskary z max factora choć bardzo je lubię. Malowałam rzęsy nakładając na nie parę warstw by był bardziej spektakularny efekt. Przez to bardzo obciążałam rzęsy. Jestem zwolenniczą wręcz teatralnego efektu.
Ale na szczęście mój problem z wypadającymi rzęsami już minął. Malując co dziennie rzęsy , przy demakijażu wypadało mi ich po 5 nawet po 6 dziennie:/
Stosował 2 miesiące olejek , później go odstawiałam i znowu do niego powróciłam. Rzeczywiście rzęsy po olejku się wzmocniły . Rzęs wypadało mniej(po 3 z jednego oka)
Odstawiłam na jakiś czas maskarę (choć z bólem serca:/ - bez pomalowanych rzęs czuję się jakoś naga : / ) ale i to nie wiele pomogło.
Miesiąc temu przedłużyłam sobie rzęsy - metoda 1:1 , koniec z co dziennym makijażem i demakijażem i z wypadaniem rzęs. Oczywiście wypadają ale góra jedna dziennie (czyli normalna sprawa) Rzęsy są zdrowsze , zagęściły się . I tak długo aż będzie mnie stać na przedłużanie będę to robiła.
wszystkim Wam bardzo serdecznie polecam.


Edytowane przez nataszunka
Czas edycji: 2009-08-12 o 18:45
nataszunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 18:41   #152
nataszunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 859
Dot.: Wypadające rzęsy /wątek zbiorczy/


Edytowane przez nataszunka
Czas edycji: 2009-08-12 o 18:44
nataszunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 11:48   #153
Dziamma
Raczkowanie
 
Avatar Dziamma
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 300
Dot.: Wypadające rzęsy /wątek zbiorczy/

Witam. Już naczytałam się o zbawiennym działaniu olejku. Mam tylko pytanie czy mogą go również stosowac osoby skłonne do uczuleń?

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Nigdy nie miałam do czynienia z olejkiem, dlatego jest to dla mnie ważne. Będę wdzięczna za pomoc
Dziamma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 18:36   #154
natalkos21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 16
Dot.: Wypadające rzęsy /wątek zbiorczy/

Olejek rycynowy naprawdę działa, ale trzeba go używać bardzo systematycznie. Ja używam go, praktycznie dzień w dzień, już od kilku lat, a w efekcie mam bardzo długie, gęste, aksamitne, błyszczące i do tego ciemniejsze rzęsy...
Nie wyobrażam sobie położyć sie do łózka bez przeczesania ich szczoteczką (używam takiej do zębów) i nawet "do łóżka" wyglądają zalotnie))

Nie poddawajcie się dziewczyny - pierwsze efekty pojawiają sie po ok. miesiącu stosowania, u niektórych nawet po 2 msc, a wyraźnie zauważalny efekt nawet po pół roku systematycznego stosowania - ale uwierzcie warto!!!
natalkos21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 22:44   #155
Tatiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Takie miejsce na ziemi, którego nie ma na mapie ...
Wiadomości: 484
Dot.: Wypadające rzęsy /wątek zbiorczy/

Witam Ja też od jakiego czasu stosuję olejek, i muszę przyznać, że naprawdę dobrze sprawdza się jako odżywka ) przestały wypadać i są mocniejsze Ostatnio dołączyłam go tez do pielęgnacji włosów Wg. mnie to małe, "domowe" wielofunkcyjne cudo ))
Tatiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 20:01   #156
Czarna 1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
Question Dot.: Wypadające rzęsy /wątek zbiorczy/

Witam

Od ok dwóch miesiecy codziennie na noc stosuje olejek rycynowy.Po pierwszym miesiącu stosowani byłam pod wrażeniem Rzęsy wyraznie sie wzmocniły,przestały wypadać i pieknie błyszczały.Miałam nawet wrażenie,że urosły jakby dłuzsze Chociaż to pewnie efekt tego,że olejek przyciemnił końcówki...
Teraz kiedy mija drugi miesiąc stosowania z przykrością muszę stwierdzić,że rzęsy znowu zaczynają wypadać,co gorsza hurtowo
Jestem tym faktem przerażona! Czytałam tu,że dziewczyny stosują systematycznie pół roku i dłuzej i że dopiero wtedy są efekty...
Co mam robić? Czy to wypadanie jest normalne? Czy dalej stosować olejek czy go odstawić???
Co mozna stosować zamiast olejku???

Edytowane przez Czarna 1410
Czas edycji: 2009-11-25 o 20:16
Czarna 1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 20:59   #157
olcia__86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 109
Dot.: Wypadające rzęsy /wątek zbiorczy/

Dziewczyny olejek owszem i pomaga jezeli macie przejsciowe problemy z rzesami np jak sa oslabione, a jezeli borykacie sie z tym dluzej tj ja niestety to powodow trzeba szukac gdzie indziej i chyba zaden dermatolog nic prawidlowego na ten tema Wam nie powie bo tez przerobilam to na sobie. jedynym powodem ktory nie wykluczam i zgadzam sie zkolezanka ktora tu sie juz wypowiadal na ten temat jest tarczyca, tylko pozostaje pytanie jak to wyleczyc??
olcia__86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-10, 16:23   #158
Alisse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 388
Dot.: Wypadające rzęsy /wątek zbiorczy/

Mi też wypadają, ale zastanawiam się, czy to nie normalne? Przy wieczornym demakijażu z jednego oka tracę 3-4 rzęsy. w normie?
Alisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 18:08   #159
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Wypadające rzęsy /wątek zbiorczy/

Hmm...wg mnie w normie, choć u mnie ta norma (2-3sztuki z oka przy demakijażu) zaczęła mnie niepokoić i dziś kupiłam olejek rycynowy (właśnie mam go na rzęsach), mam nadzieję, że po jakimś czasie pomoże (albo chociaż nie zaszkodzi) ...
Podejrzewam też zmianę tuszu o pogorszenie się stanu rzęs (zachęcona pozytywnymi recenzjami kupiłam tusz Wibo Glamorous Lashes).
No zobaczymy, tyle Dziewczyn chwali ten olejek rycynowy
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 14:25   #160
Alisse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 388
Dot.: Wypadające rzęsy /wątek zbiorczy/

Też sobie go chwalę. Rzęsy grubsze, gęściejsze
Alisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 21:12   #161
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Wypadające rzęsy /wątek zbiorczy/

Już niedługo uzbroję się w olejek rycynowy.
Mam pytanie, na podkategorii fryzury, dowiedziałam się jak cudowny jest olej kokosowy - czy tam olejek. Stosuję go do włosów na końcówki, faktycznie działa bardzo dobrze. Jak myślicie warto nałożyć go na rzęsy?

A i czy jest możliwość że powypadają mi wszystkie rzęsy?;O
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-16, 21:36   #162
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Wypadające rzęsy /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
A i czy jest możliwość że powypadają mi wszystkie rzęsy?;O
raczej nie bo przecież rzęsy chronią oko
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 21:56   #163
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Wypadające rzęsy /wątek zbiorczy/

Ale one odrastają tak? Bo mnie mama straszy że jak będę się codziennie malować to w wieku 50 lat nie będę mieć rzęs :P
Dobra, to pewnie nie prawda, ale jak widzę że wypadają mi po trzy rzęsy i że faktycznie jest ich mniej, to się boję.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 22:05   #164
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Wypadające rzęsy /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Ale one odrastają tak? Bo mnie mama straszy że jak będę się codziennie malować to w wieku 50 lat nie będę mieć rzęs :P
Dobra, to pewnie nie prawda, ale jak widzę że wypadają mi po trzy rzęsy i że faktycznie jest ich mniej, to się boję.
odrastają bo coś przecież musi chronić Ci oczka, a możesz wspomagać je różnymi odżywkami itp
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 09:03   #165
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: Wypadające rzęsy /wątek zbiorczy/

stosujęolejek juz ponad miesiac i nie wiem jak wam, ale mnie strasznie rano podszczypują oczy.
Nie sa czerowne, widocznych podrażnień nie ma, ale czuję sie niekomfortowo.
Ja nakładam olejek chwilkę przed spaniem, bo inaczej nie daje rady go nosić na rzęsach.
Leci mi w oczy i już, a wcale duzo go nie nakładm.
Jak sobie z tym radzicie?
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 13:24   #166
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Wypadające rzęsy /wątek zbiorczy/

a jak go nakładasz?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 09:21   #167
asiek75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Wypadające rzęsy /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
Ostatnio zauważyłam, że moje rzęsy sie łamią, wypadają. Jak temu zaradzić, czym można je wzmocnić? Czy można stymulować wzrost rzęś, aby były dłużesz?
Miałam kiepskie rzęsy łamały się i wypadały i stosowałam wcześniej olejek rycynowy ale nie działał.
Teraz stosuję Revitalash (to odżywka do rzęs) stosuje od 4 miesięcy. Poleciła mi go kosmetyczka .Pierwszy miesiąc mimo regularnego stosowania rzesy przestały wpadać ale nie widziałam obiecanych rezultatów(byłam wkurzona- tyle kasy..), kosmetyczka kazała mi stosować regularnie dalej... Rzeczywiście dopiero w drugim miesiącu codziennego stosowania moje rzęsy znacznie się wydłużyły i zagęściły,a po trzecim jestem bardzo bardzo mile zaskoczona!W czwartym- mam takie rzęsy, jak chciałam zawsze mieć!
Dla mnie to najlepsza odżywka- jedyna wada trzeba dłuuuugo czekać na działanie i efekt , a potem jeszcze podtrzymywać efekt dwa razy w tygodniu ale opakowanie wystarcza na 4 miesiące. Tera mam już drugie opakowanie i efekt się utrzymuje. Polecam na 100%.
asiek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 22:46   #168
julka29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 34
GG do julka29
Dot.: Wypadające rzęsy /wątek zbiorczy/

no i mnie niestety dopadło to że w jednym oku mam puste miejsce w rzęsach.masakra jakaś!! ide jutro po olejek zobaczymy czy zadziała.
julka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 08:03   #169
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: Wypadające rzęsy /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
a jak go nakładasz?
szczoteczką od tuszu do rzęs
i naprawdę nie nakładam tego duzo
nie robią mi się nawewt kropelki
powiedziałabym, ze przecieram raczej same końcówki rzęs,a mimo to rano tak mnie pieką szczypią, ze nie daje rady
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 15:22   #170
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Wypadające rzęsy /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez mmajkaa3 Pokaż wiadomość
szczoteczką od tuszu do rzęs
i naprawdę nie nakładam tego duzo
nie robią mi się nawewt kropelki
powiedziałabym, ze przecieram raczej same końcówki rzęs,a mimo to rano tak mnie pieką szczypią, ze nie daje rady
ehh...to nie wiem, ja nakładam go b.dużo i jeszcze nigdy nie szczypały mnie oczka
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 11:55   #171
biala
Wtajemniczenie
 
Avatar biala
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 636
Dot.: Wypadające rzęsy /wątek zbiorczy/

rzęsy smarujecie zwykłym olejkiem rycynowym czy moze naftą kosmetyczna z olejkiem rycynowym? Co lepsze, skuteczniejsze?
Co do nakładani tego specyfiku na rzesy - to ja mam taki patent: biore patyczek higieniczny, delikatnie maczam go w płynie i smaruję rzęsy, używając do pomocy lustra z dużym powiększeniem
__________________
Tak, to ja.
biala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 13:45   #172
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Wypadające rzęsy /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez asiek75 Pokaż wiadomość
Miałam kiepskie rzęsy łamały się i wypadały i stosowałam wcześniej olejek rycynowy ale nie działał.
Teraz stosuję Revitalash (to odżywka do rzęs) stosuje od 4 miesięcy. Poleciła mi go kosmetyczka .Pierwszy miesiąc mimo regularnego stosowania rzesy przestały wpadać ale nie widziałam obiecanych rezultatów(byłam wkurzona- tyle kasy..), kosmetyczka kazała mi stosować regularnie dalej... Rzeczywiście dopiero w drugim miesiącu codziennego stosowania moje rzęsy znacznie się wydłużyły i zagęściły,a po trzecim jestem bardzo bardzo mile zaskoczona!W czwartym- mam takie rzęsy, jak chciałam zawsze mieć!
Dla mnie to najlepsza odżywka- jedyna wada trzeba dłuuuugo czekać na działanie i efekt , a potem jeszcze podtrzymywać efekt dwa razy w tygodniu ale opakowanie wystarcza na 4 miesiące. Tera mam już drugie opakowanie i efekt się utrzymuje. Polecam na 100%.
A gdzie zakupiłaś tą odżywkę? ;] skoro tak wspaniale działa, to może warto by było spróbować zamawiałaś gdzieś przez neta czy w specjalistycznym sklepie albo salonie kupowałaś?
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...




Edytowane przez _groooszek_
Czas edycji: 2010-02-22 o 14:03
_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 22:03   #173
Natasza86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Wypadające rzęsy :( pomocy!!

Jak dostanie się do oczu...to trochę szczypie. Ale nigdy nie podgrzewałam olejku..także nie wiem. Ja do olejku dodałam wit A, E-polecam
Natasza86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 08:28   #174
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Wypadające rzęsy :( pomocy!!

dziewczyny, jestem zalamana codziennie wypada mi mnostwo rzes.. boje sie w ogole uzywac tuszu, bo mam wrazenie, ze po demakijazu zostanie ich juz tylko kilka.. kupilam odzywke do rzes, jednak nie pomaga.. olejku tez kiedys probowalam i chyba nasilil wypadanie.. co robic?
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 14:11   #175
yaoistka007
Raczkowanie
 
Avatar yaoistka007
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 44
Dot.: Wypadające rzęsy /wątek zbiorczy/

Ojjj mam to samo! Ostatnio przestałam malować rzęsy, bo wydaje mi się że to przez tusz. Nakładam na noc olejek rycynowy przy nasadzie rzęs i na resztę ale rano jak się budzę to nie dość że oczy mnie bolą i mam czerwone bo ten olejek taki drażniący jest, to i tak rzęsy dalej wypadają Ja już nie wiem co robić, bo przy jednym oku, to rzęsy mam 3 na krzyż, w dodatku są jasne, więc praktycznie ich nie widać
yaoistka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 18:32   #176
bella12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Wypadające rzęsy /wątek zbiorczy/

Ja z tym problemem meczę się od chyba 5 klasy podstawówki a obecnie mam 18 lat. Dopiero w
gim zaczęłam szukać na to jakiejś rady; pierwsze zwykły lekarz (nie pomógł), potem dermatolog
(nie pomógł) dopiero jak poszłam do
okulisty - zapalenie spojówek. i tak gdzieś od 2 klasy gim do teraz ciągle jakieś kropelki, maści....
są miesiące jak mam wszystkie, śliczne, długie, ale częściej tak nie jest. Teraz akurat mi się przerzedziły znów, ale to może dla tego że jestem uczulona na pyłki drzew i odnowiło mi się zapalenie troszkę. Przez to maluje się może 10 razy w roku, boje się o rzęsy wole się nie pomalować żeby wieczorem przy demakijażu nie płakać że nie mam połowy...(może i by tak nie było, ale się boję. )

Dziewczyny nie lekceważcie tego że wypadają wam rzęsy, wizyta u okulisty nic nie kosztuje, a może dużo dobrego Pozdrawiam
bella12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 22:10   #177
Kornelinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 40
Dot.: Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.

Mi codziennie wypada kilka rzęs, zaczęłąm używać nawet tego olejka rycynopwego, ale mam wrażenie, że nic nie pomaga, a wręcz jeszcze bardziej je osłąbia i więcej ich wapada...
Kornelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 13:32   #178
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.

polecam odżywkę niebieską My Secret
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 13:35   #179
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Kornelinka Pokaż wiadomość
Mi codziennie wypada kilka rzęs, zaczęłąm używać nawet tego olejka rycynopwego, ale mam wrażenie, że nic nie pomaga, a wręcz jeszcze bardziej je osłąbia i więcej ich wapada...
Niektórym rzeczywiście gorzej wypadają po rycynowym. Najlepiej zamień na odżywkę keratynową w kapsułkach Gala

kasia9513, ta odżywka My Secret jest rzeczywiście niezła. Ja jej używam codziennie pod tusz i rzęsy mniej wypadają, przez to są gęściejsze
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 17:09   #180
kasiulakasiakatarzyna
Raczkowanie
 
Avatar kasiulakasiakatarzyna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 37
GG do kasiulakasiakatarzyna
Dot.: Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.

Czy olejek rycynowy spowoduje większy "porost" rzęs?
Bo też mam od pewnego czasu problem z wypadaniem rzęs...czasami chcę zdjąć coś z nich i wyjmuję po 3-4 włoski...akurat mam pod ręką rycyne...
no i po użyciu, rozumiem że podgrzanego, trzeba to czymś spłukać? Jak tak to czym? Chyba nikt wcześniej nie pisał dokładnej "instrukcji" użycia, a poza tym wolę wiedzieć dokładnie co mam zrobić zanim to zrobię ;D
kasiulakasiakatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-31 19:33:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.