Reklamacja..w Saturnie - czy jest sens się fatygować? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-03, 21:03   #1
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035

Reklamacja..w Saturnie - czy jest sens się fatygować?


Hej,
Dzisiaj wpadłam na chwilę do Saturna w Wa-wskich Złotych Tarasach, zobaczyłam fajną torbę do laptopa przecenioną z 299 zł na 60 i się skusiłam na nią. Torba nie była zapakowana w żadną folię ani nic, była na niej tylko mała naklejka z ceną no i kodem kreskowym, taka może 2 na 3 cm.
Po przyjściu do domu okazało się, ze laptop w pokrowiec, który był w środku torby w ogóle sie nie miesci, a do samej torby wchodzi na styk..
generalnie po prostu torba okazała się za mała.. i nijak nie jest mi potrzebna. Chcę ją zwrócić

I teraz moje pytanie - mam paragon ze sklepu, mam potwierdzenie zapłaty kartą, tylko jak tak sobie szlam przez miasto zadowolona z upolowanej okazji odkleiłam tę durną naklejkę, która była na samym środku naklejona :/ myślicie, ze jest sens pojechania do tego Saturna i poproszenie o zwrot kasy?
Mam paragony, tylko wiecie - na samej torbie nie ma już nic, zadnej info o tym, ze ta torba byla kupiona tutaj, a nie np. na stadionie.. po prostu kiepsko zapakowana byla, głupia naklejka na srodku, ktorą dalo sie oderwac ruchem jednej reki :/

Troche szkoda mi kasy, a z drugiej strony średnio mi sie chce fatygować, zeby tam znowu jechac... Byla kiedyś któraś z Was w takiej sytuacji? W ogóle wie ktoś jak to z reklamacjami w Saturnie jest?

Z góry dzięki za info, trochę się wkurzylam, bo taka fajna torebeczka by byla
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 21:06   #2
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Reklamacja..w Saturnie - czy jest sens się fatygować?

ja na twoim miejscu próbowałabym sprzedać na allegro albo komuś cichaczem podarować
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 21:15   #3
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Reklamacja..w Saturnie - czy jest sens się fatygować?

Cytat:
Napisane przez nenowka152900 Pokaż wiadomość
ja na twoim miejscu próbowałabym sprzedać na allegro albo komuś cichaczem podarować
nigdy nic nie wystawialam na Allegro ale jak sie nie uda - to pewnie to zrobię..
a podarować.. hmmmm myślę, myślę cholera nie mam komu
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 21:32   #4
Annmaa
Raczkowanie
 
Avatar Annmaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: miejska patelnia
Wiadomości: 191
Dot.: Reklamacja..w Saturnie - czy jest sens się fatygować?

to była ostatnia torba? bo jeśli nie ja bym zakombinowała i oderwała w sklepie następną naklejke i nalepiła na tą torbę...
w środku torby chyba jest jakaś metka w razie czego, żeby zindentyfikować produkt... 60 zł piechtą nie chadza...
no ale może jakiś jeszcze interes ubijesz na all
Annmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 22:25   #5
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Reklamacja..w Saturnie - czy jest sens się fatygować?

Cytat:
Napisane przez Sarrai Pokaż wiadomość
Hej,
Dzisiaj wpadłam na chwilę do Saturna w Wa-wskich Złotych Tarasach, zobaczyłam fajną torbę do laptopa przecenioną z 299 zł na 60 i się skusiłam na nią. Torba nie była zapakowana w żadną folię ani nic, była na niej tylko mała naklejka z ceną no i kodem kreskowym, taka może 2 na 3 cm.
Po przyjściu do domu okazało się, ze laptop w pokrowiec, który był w środku torby w ogóle sie nie miesci, a do samej torby wchodzi na styk..
generalnie po prostu torba okazała się za mała.. i nijak nie jest mi potrzebna. Chcę ją zwrócić

I teraz moje pytanie - mam paragon ze sklepu, mam potwierdzenie zapłaty kartą, tylko jak tak sobie szlam przez miasto zadowolona z upolowanej okazji odkleiłam tę durną naklejkę, która była na samym środku naklejona :/ myślicie, ze jest sens pojechania do tego Saturna i poproszenie o zwrot kasy?
Mam paragony, tylko wiecie - na samej torbie nie ma już nic, zadnej info o tym, ze ta torba byla kupiona tutaj, a nie np. na stadionie.. po prostu kiepsko zapakowana byla, głupia naklejka na srodku, ktorą dalo sie oderwac ruchem jednej reki :/

Troche szkoda mi kasy, a z drugiej strony średnio mi sie chce fatygować, zeby tam znowu jechac... Byla kiedyś któraś z Was w takiej sytuacji? W ogóle wie ktoś jak to z reklamacjami w Saturnie jest?

Z góry dzięki za info, trochę się wkurzylam, bo taka fajna torebeczka by byla
promocja promocją ale ja najpierw wiedząc jakiej wielkości jest laptop zapytałabym do jakiej wielkości laptopa ta torba jest przystosowana
??
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 22:36   #6
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Reklamacja..w Saturnie - czy jest sens się fatygować?

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
promocja promocją ale ja najpierw wiedząc jakiej wielkości jest laptop zapytałabym do jakiej wielkości laptopa ta torba jest przystosowana
??
super rada, naprawde
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 07:19   #7
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Reklamacja..w Saturnie - czy jest sens się fatygować?

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
promocja promocją ale ja najpierw wiedząc jakiej wielkości jest laptop zapytałabym do jakiej wielkości laptopa ta torba jest przystosowana
??
Patusiu, wybacz, że się bezpośrednio zapytam..Masz mnie za idiotkę?
Mam laptopa 15'4, na torbie też jest napisane, (raczej było - na tej naklejce) 15'4 a to, że się mieści na styk, a do hmmm jak to nazwać - pokrowca samego w ogole nie wejdzie.. nie wiem, może własnie były tak przecenione ze względu, że sa tak niewymiarowo zrobione...
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-04, 09:13   #8
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Reklamacja..w Saturnie - czy jest sens się fatygować?

Spokojnie możesz wymienić na inny towar Luby pracuje w Saturnie, to wiem
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:36.