Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-15, 16:14   #2731
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Kompletnie nie rozumiem zachwytów panią Basią z Kiss Paris.
Byłam, sprawdziłam i rozczarowałam się.

Potem dałam jej i sobie jeszcze jedną szansę i dalej nic. Machnęła mi nożyczkami pare razy i koniec. Zero jakichkolwiek sugestii czego przyznam oczekiwałam (może w kwestii koloru jest inaczej, nie wiem bo miałam tylko strzyżenie), sama musiałam powiedzieć co chce a że stylistką fryzur nie jestem to wyszłam z salonu z identyczną fryzurą tylko jakieś 2cm krótsze włosy, w dodatku beznadziejnie pocieniowane przy twarzy. W ogóle p. Basia jakoś zdawała się nie okazywać większego zainteresowania i odczułam że robi to na odczep się po prostu (czyżby za dużo klientek w ostatnim czasie), zwłaszcza kiedy stwierdziła że "za dużo to się tu nie da zrobić"

Za to fajnie wspominam ostatnią wizytę w Strefie Fryzur w Galerii Krakowskiej u p. Eweliny. Zanim nożyczki poszły w ruch to omówiłyśmy co i jak dokładnie. Dostałam parę cennych rad, kilka razy p. Ewelina zaproponowała coś innego niż mi się wydawało - ale uważam że po to właśnie jest fryzjer - on ma się znać na rzeczy nie ja (żeby nie było nie jestem też zwolenniczką tego, że "artysta" robi co chce z moimi włosami, jak wszędzie najlepszy jest złoty środek). Dałam się przekonać i nie pożałowałam bo włosy super się układały. No i nieszczęsne cieniowanie przy twarzy było ok, a jestem na to chyba przeczulona
Był tylko jeden raz kiedy wyszłam bardziej zadowolona od fryzjera, ale to było 2 lata temu i niestety nie mogę już znaleźć nigdzie tej fryzjerki...
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 16:47   #2732
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomocy ! - starałam się przeczytać parę stron wątku, ale jest tyle stron że nie jestem w stanie, poza tym mam mętlik w głowie
chodzi mi o nadanie włosom efektu słonecznych refleksów (nie chcę efektu balejażu !), co sądzicie o takiej usłudze ? Czy może któraś z Was korzystała z tego i może przy okazji polecić dobry salon fryzjerski w Krakowie ?
wiem że JLD ma w swojej ofercie sunlight, ale nie wiem w końcu na co się zdecydować. Do 200zł mogę wydać
a wg tej stronki -> http://www.kissparis.pl/cennik.php - refleksy kosztują 60zł? (mam włosy długie). To dobra cena? Nie za mało? Nigdy nie farbowałam włosów więc się nie orientuję
Cena przeciętna- tzn. tyle chyba kosztują refleksy w większości tych "lepszych" salonów. Moim zdaniem to dużo bo w stosunku do farbowania całych włosów to ok. 1/2 ceny a to tylko kilka rozjaśnionych pasemek.
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 18:39   #2733
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Naturalny baleyage W KRAKOWIE

a była ktoraś z was może w AK,KK na garbarskiej??
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 22:40   #2734
kukukukuku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez balitagscarlet Pokaż wiadomość
Kompletnie nie rozumiem zachwytów panią Basią z Kiss Paris.
Byłam, sprawdziłam i rozczarowałam się.

Potem dałam jej i sobie jeszcze jedną szansę i dalej nic. Machnęła mi nożyczkami pare razy i koniec. Zero jakichkolwiek sugestii czego przyznam oczekiwałam (może w kwestii koloru jest inaczej, nie wiem bo miałam tylko strzyżenie), sama musiałam powiedzieć co chce a że stylistką fryzur nie jestem to wyszłam z salonu z identyczną fryzurą tylko jakieś 2cm krótsze włosy, w dodatku beznadziejnie pocieniowane przy twarzy. W ogóle p. Basia jakoś zdawała się nie okazywać większego zainteresowania i odczułam że robi to na odczep się po prostu (czyżby za dużo klientek w ostatnim czasie), zwłaszcza kiedy stwierdziła że "za dużo to się tu nie da zrobić"

Za to fajnie wspominam ostatnią wizytę w Strefie Fryzur w Galerii Krakowskiej u p. Eweliny. Zanim nożyczki poszły w ruch to omówiłyśmy co i jak dokładnie. Dostałam parę cennych rad, kilka razy p. Ewelina zaproponowała coś innego niż mi się wydawało - ale uważam że po to właśnie jest fryzjer - on ma się znać na rzeczy nie ja (żeby nie było nie jestem też zwolenniczką tego, że "artysta" robi co chce z moimi włosami, jak wszędzie najlepszy jest złoty środek). Dałam się przekonać i nie pożałowałam bo włosy super się układały. No i nieszczęsne cieniowanie przy twarzy było ok, a jestem na to chyba przeczulona
Był tylko jeden raz kiedy wyszłam bardziej zadowolona od fryzjera, ale to było 2 lata temu i niestety nie mogę już znaleźć nigdzie tej fryzjerki...
a mogę prosić o jakieś informacje odnośnie ceny, terminów? strona internetowa w budowie, więc nie wiem nic, z góry bardzo dziękuję
kukukukuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 07:48   #2735
madzi@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 27
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez agnes206 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiem że na forum jest na pewno gdzieś odp. dla mnie ale z braku czasu na przeszukiwanie wątku po prostu zadam pytanie. Zazwyczaj chodzę do Pani Basi z Kiss ale nie mam teraz czasu czekać 2 tygodnie na termin a zmian jakiś wielkich też na głowie nie planuję,więc postanowiłam że wybiorę się do innego salonu.
Zastanawiam się nad wizytą w Studio Effect na ul.Kapelanka kogo ztamtąd byście mi poleciły
Ewentualnie jakiś inny salon w okolicy Ruczaju?
Będę wdzięczna za wszystkie sugestie.
Ja mogę polecić panią Magdę albo panią Anitę. Świetne fryzjerki. A poza tym baaardzo fajny salon.
madzi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 09:30   #2736
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez kukukukuku Pokaż wiadomość
a mogę prosić o jakieś informacje odnośnie ceny, terminów? strona internetowa w budowie, więc nie wiem nic, z góry bardzo dziękuję
Ceny nie pamiętam dokładnie, za strzyżenie długich włosów z myciem i modelowaniem zapłaciłam chyba coś ok 80 zł, termin to kilka dni.
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 11:19   #2737
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Pytałam wcześniej o salon "Roman".. naprawdę nie znajdzie się nikt kto tam chodzi?
Ja chodziłam długie lata do Romana, do Anety, o czym wielokrotnie pisałam już w tym wątku. Generalnie byłam prawie zawsze bardzo zadowolona, ma dobre oko do doboru kolorów i robi cudny balejaż, strzyże też fenomenalnie, ale woli krótkie fryzury, więc kilka razy zdarzyło się, że z cięcia moich długich włosów nie byłam do końca zadowolona (bo np. coś mi się źle układało), ale bywało też, że fryzura układała się do 3 miesięcy po cięciu po prostu pięknie i to na szczęście zdarzało się częściej.

Właśnie jestem na etapie rezygnacji z usług tego salonu, bo ceny zaczęły dla mnie być abstrakcyjne, poza tym ciągle je podnoszą, co też na komfort i zawartość portfela nie wpływa korzystnie. Gdybyś zdecydowała się na ten salon, to zdecydowanie odradzam strzyżenie u Ani - raz miałam przyjemność - wiecznie skwaszona mina i nie radzi sobie totalnie z długimi włosami.

Dzisiaj idę do salonu Małgorzaty na Kurdwanowie, do niejakiej Ani, planuję dość drastyczne cięcie z długich na boba i jestem nieco przerażona, mam nadzieję, że będę zadowolona.
Może ktoś ma jakieś świeże odczucia odnośnie tego salonu lub fryzjerki?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 11:36   #2738
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Naturalny baleyage W KRAKOWIE

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Chętnie poczytam, jak wątek się rozwinie Po zapuszczeniu pewnie będę chciała zrobić naturalny balejaż Mieszkam w Krakowie i też się zastanawiam gdzie znajdę salon, w którym coś takiego robią
Ktoś się orientuje, jakie ceny są w salonie "Roman" na Gołębiej? Oczywiście za balejaż
Balejaż ze strzyżeniem na włosach średnich ze zniżką studencką to w Romanie niecałe 240 zł z tego co pamiętam (ostatni raz robiłam balejaż w czerwcu).
Ja robiłam u Anety, był piękny i naturalny za każdym razem, więc polecam.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 14:33   #2739
agnes206
Raczkowanie
 
Avatar agnes206
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 36
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

A ja wkońcu umówiłam się do pani Anity -Studio Effect...
Niestety jest na urlopie więc dopiero na 1 marca mam wizytę.
Mam nadzieję że się nie rozczaruje..
agnes206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 06:12   #2740
agnisia029
Raczkowanie
 
Avatar agnisia029
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 149
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Hello!
Może mi ktoś powiedzieć coś na temat Styl Agaty na Lea 11 ???
agnisia029 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 08:09   #2741
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dzisiaj idę do salonu Małgorzaty na Kurdwanowie, do niejakiej Ani, planuję dość drastyczne cięcie z długich na boba i jestem nieco przerażona, mam nadzieję, że będę zadowolona.
Może ktoś ma jakieś świeże odczucia odnośnie tego salonu lub fryzjerki?
I jak? Słyszałam wiele dobrych opinii o tej fryzjerce. Jak Twoja nowa fryzura???
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-18, 09:23   #2742
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Hej, wie ktoś coś może na temat studia urody na Karmelickiej, www.epsu.pl ?

To chyba nowe, ostatnio przejeżdżałam tam tramwajem i zauważyłam, w marcu planuję zrobić coś z włosami, chociaz nie mam pojęcia, co, oferta wygląda ciekawie i jest zniżka studencka, co mnie bardzo cieszy
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 11:26   #2743
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez balitagscarlet Pokaż wiadomość
Za to fajnie wspominam ostatnią wizytę w Strefie Fryzur w Galerii Krakowskiej u p. Eweliny. Zanim nożyczki poszły w ruch to omówiłyśmy co i jak dokładnie. Dostałam parę cennych rad, kilka razy p. Ewelina zaproponowała coś innego niż mi się wydawało - ale uważam że po to właśnie jest fryzjer - on ma się znać na rzeczy nie ja (żeby nie było nie jestem też zwolenniczką tego, że "artysta" robi co chce z moimi włosami, jak wszędzie najlepszy jest złoty środek). Dałam się przekonać i nie pożałowałam bo włosy super się układały. No i nieszczęsne cieniowanie przy twarzy było ok, a jestem na to chyba przeczulona
Był tylko jeden raz kiedy wyszłam bardziej zadowolona od fryzjera, ale to było 2 lata temu i niestety nie mogę już znaleźć nigdzie tej fryzjerki...
A Pani Ewelina to stylistka? Ile zapłaciłaś za strzyżenie ?

A ta wcześniejsza,może chociaż pamiętasz gdzie wtedy pracowała i jak miała na imię to ktoś pomoże..?

Dziewczyny, a kogo polecacie w ROMANIE właśnie do włosów długich??
Jest tam jedna babeczka z fajną fryzurą: długie blond włosy + grzywka, zna ktoś może i wie jak się nazywa? Bo ja mam właśnie podobną fryzurkę, ale już mi się kompletnie nie układa i potrzebuję ją odświeżyć.
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 12:57   #2744
SaMa
Zadomowienie
 
Avatar SaMa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 205
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez balitagscarlet Pokaż wiadomość
Kompletnie nie rozumiem zachwytów panią Basią z Kiss Paris.
Byłam, sprawdziłam i rozczarowałam się.

Potem dałam jej i sobie jeszcze jedną szansę i dalej nic. Machnęła mi nożyczkami pare razy i koniec. Zero jakichkolwiek sugestii czego przyznam oczekiwałam (może w kwestii koloru jest inaczej, nie wiem bo miałam tylko strzyżenie), sama musiałam powiedzieć co chce a że stylistką fryzur nie jestem to wyszłam z salonu z identyczną fryzurą tylko jakieś 2cm krótsze włosy, w dodatku beznadziejnie pocieniowane przy twarzy. W ogóle p. Basia jakoś zdawała się nie okazywać większego zainteresowania i odczułam że robi to na odczep się po prostu (czyżby za dużo klientek w ostatnim czasie), zwłaszcza kiedy stwierdziła że "za dużo to się tu nie da zrobić"

Za to fajnie wspominam ostatnią wizytę w Strefie Fryzur w Galerii Krakowskiej u p. Eweliny. Zanim nożyczki poszły w ruch to omówiłyśmy co i jak dokładnie. Dostałam parę cennych rad, kilka razy p. Ewelina zaproponowała coś innego niż mi się wydawało - ale uważam że po to właśnie jest fryzjer - on ma się znać na rzeczy nie ja (żeby nie było nie jestem też zwolenniczką tego, że "artysta" robi co chce z moimi włosami, jak wszędzie najlepszy jest złoty środek). Dałam się przekonać i nie pożałowałam bo włosy super się układały. No i nieszczęsne cieniowanie przy twarzy było ok, a jestem na to chyba przeczulona
Był tylko jeden raz kiedy wyszłam bardziej zadowolona od fryzjera, ale to było 2 lata temu i niestety nie mogę już znaleźć nigdzie tej fryzjerki...
A ja ze strefy fryzur wyszłam ostatnio niezbyt zadowolona.
Obcinała mnie bodajże pani Monika. Chciałam tylko podciąć końcówki, obciąć grzywkę i wycieniować włosy - gdyż je zapuszczam, a niestety końce były pokruszone i nie było już dla nich ratunku... No i faktycznie, końcówki podcięte - ale co z tego, skoro po tygodniu od ścięcia zauważyłam, że znowu są rozdwojone - nie wiem, czy to wina cieniowania wzdłuż włosa ("ciągnąc go" i przy okazji mnie), czy moje włosy zrobiły się takie fatalne... W dodatku chciałam je wycieniować od góry, jednak fryzjerka na to się nie zgodziła - w konsekwencji czego cieniowanie zaczyna mi się gdzieś dopiero od połowy włosów. Chciałam prostą grzywkę nosiłam taką dłuuugo) - mam na bok - w dodatku okropnie wycieniowaną - a może nie okropnie, tylko ja okropnie w takiej wyglądam nie każdemu taka pasuje i niestety jestem w tej grupie . Dzięki Bogu, że podczas ścinania poprosiłam, żeby ją zostawić już taką, jaka jest i nic nie poprawiać - pewnie byłaby jeszcze krótsza. Ach, no i miała się ułożyć... faktycznie, układa się dopiero wtedy, gdy robię ją po swojemu. Od fryzjera wyszłam uboższa o 85 złotych i raczej niezadowolona.. w każdym lustrze poprawiałam tę nieszczęsną grzywkę, do czasu aż nie wyciągnęłam w pewnym sklepie spinek i nie spiełam jej spineczkami .
Mam nauczkę, żeby nikomu nie dawać do obcięcia grzywki - zazwyczaj robię to sama w domu i jestem najbardziej zadowolona.

Choć na sam salon nie mogę powiedzieć złego słowa - to nie była moja pierwsza wizyta w "Strefie Fryzur", za każdym razem byłam bardzo zadowolona z efektu, nigdy nie zostałam oszpecona . Obcinałam tam włosy nawet na chłopaka i fryzura pięknie odrastała. Najwidoczniej po prostu trafiłam na gorszą fryzjerkę . Pamiętam, jak kiedyś robiłam tam sobie fryzurkę i - chyba p. Agnieszka - włosek po włosku obcinała, poprawiała, pytając mnie przy tym o zdanie, czy jest dobrze, czy jeszcze coś podciąć. Mają więc tam i fachowców z prawdziwego zdarzenia .
Co jeszcze zwróciło moją uwagę - od niedawna pracuje tam pewien pan. Przyglądałam się jak obcinał włosy i następnym razem pewnie zawitam do niego... Widać, że przyjaźni się z nożyczkami i jest perfekcjonistą w każdym calu. Na dwie fryzury, które widziałam - dwie były na szóstkę .

Do Strefy Fryzur nie trzeba się wcześniej umawiać - wchodzi się i jeśli jest miejsce, można od razu zasiąść na fotelu fryzjera.
SaMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 13:18   #2745
green_fairy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
poszukuję fryzjerki , która w wakacje 2009 roku pracowała w Frank Provost w Krakowie

hej dziewczyny! w te wakacje w lipcu (2009rok) w salonie Frank Provost w Krakowie na ulicy siennej 1 obcinała mnie genialna fryzjerka. To była młoda dziewczyna z włosami sięgającymi pomiędzy brodą a ramionami..kolor cięzki do sprecyzowania...niby jaśniutki brąz ale jakby coś lekko rudości w tym było...nazywała się Małgorzata Nowak...ona miała stanowisko jak się wchodzi do salonu i jest kasa to po prawej stronie zaraz są stanowiska fryzjerskie i ona zawsze tam przyjmowała..teraz już tam nie pracuje...czy któraś z was może kojarzy tę dziewczynę i wie gdzie ona teraz przyjmuje? bardzo chętnie bym się do niej wybrała ponieważ zawsze od niej wychodziłam zadowolona..

Edytowane przez green_fairy
Czas edycji: 2010-02-20 o 15:26
green_fairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 20:07   #2746
malami07
Przyczajenie
 
Avatar malami07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 13
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Czesc Dziewczyny,

Przegrzebalam poł tego wątku i nie znajduje zbyt dużo opinii na temat pana Grzegorza, ktory obecnie pracuje w La Femme, a wczesniej w Expanderze. Poczta pantoflowa slyszalam dobre opinie, ale niestety od dwoch tylko sob, jesli bylyscie kiedys u niego i mozecie doradzic to bede wdzieczna.

Juz dawno nie bylam u fryzjera - i niestey wszystcy ktorych odwiedzalam do tej pory okazali sie NIEprofesjonalistami. Moje wlosy stanowia nie lada wyzwanie, poniewaz jes ich duzo, sa cienke, faluja i kreca, dlugosc po lopatki (w najdluzszych miejscach) - prostowanie ich zajmuje mi 1h no i wszytsko pieknie aldnie dopoki nie zacznie padac deszcz..... :-/ DRAMAT

Bede wdzieczna za opinie na temat tego walsnie FRYZJERA
__________________
Nothing great was ever achieved without enthusiasm. /R.W.Emerson/
malami07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 06:34   #2747
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
A Pani Ewelina to stylistka? Ile zapłaciłaś za strzyżenie ?

A ta wcześniejsza,może chociaż pamiętasz gdzie wtedy pracowała i jak miała na imię to ktoś pomoże..?

Dziewczyny, a kogo polecacie w ROMANIE właśnie do włosów długich??
Jest tam jedna babeczka z fajną fryzurą: długie blond włosy + grzywka, zna ktoś może i wie jak się nazywa? Bo ja mam właśnie podobną fryzurkę, ale już mi się kompletnie nie układa i potrzebuję ją odświeżyć.
Ja w ROMANIE byłam u p. Ewy i byłam bardzo zadowolona
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 11:37   #2748
Giovasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 15
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Iceflower i jak? Jesteś zdowolona z efektu?
Giovasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 19:12   #2749
soniadavid78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 7
GG do soniadavid78
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

hello własnie ja też jestem ciekawa jak wrażenia po wizycie w salonie na Kurdwanowie?chętnie bym się tam wybrała ale do pana Pawła o którym kiedyś tu wspomniano...a tymczasem polecam wam pana Andrzeja z salonu Trendy na Karmelickiej,jak już ktoś wspomniał na jednym z forów mega sympatyczny człowiekwidać że zna się na tym co robi i że fryzjerstwo to jego pasja,potrafi doradzić i przedstawić swoją wizje fryzury ale jednocześnie jest otwarty na sugestie klientki...poświęca klientowi sporo czasu mimo że sam salon a raczej atmosfera w nim nie przypadła mi do gustu(może miałam jakiś gorszy dzień)to wizyta u pana Andrzeja to oprócz fajnej fryzury sympatycznie spędzony czas...aha ścinałam włosy z długich za łopatki do takiego"odrośniętego"boba także dość duża zmiana...teraz planuje farbęale jeszcze muszę "ponegocjować" w kwestii koloru(bo tu mamy troche odmienne wizje)
soniadavid78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 20:50   #2750
anna098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Witam.Pomocy!!!Trafiłam na to forum szukając mojej fryzjerki.Szukam Pani Doroty która do niedawna pracowała w Trendy na Świętokrzyskiej.Niestety nikt w tym salonie nie chciał mi udzielić informacji gdzie teraz pracuje.Proszę o pomoc bardzo boję się zmiany fryzjera(raz już próbowałam i więcej tego nie chcę robić).Może DONIMIKA możesz jakoś dopytać swoich fryzjerek lub ktoś kto tam chodzi ma jakieś info????Z góry dziękuję za odpowiedź.Ania
anna098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 10:34   #2751
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
A Pani Ewelina to stylistka? Ile zapłaciłaś za strzyżenie ?

A ta wcześniejsza,może chociaż pamiętasz gdzie wtedy pracowała i jak miała na imię to ktoś pomoże..?
Tak jak pisałam nie pamiętam dokładnie, ok 80 zł za długie włosy. Najlepiej zadzwoń i zapytaj bo nie chce wprowadzać w błąd. Co do wcześniejszej to już tutaj pisałam. Pani Magda z salonu Trendy na Karmelickiej, miała takie czarne krótkie włosy, jakieś 22 lata. Nigdy nie wyszłam z salonu tak zadowolona jak wtedy. Niestety jak zadzwoniłam żeby umówić się na kolejną wizytę to mi powiedzieli że już tam nie pracuje.
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 10:49   #2752
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Wczoraj zadzwoniłam do salonu pani A. Jaśko i umówiłam się na przyszły tydzień Zobaczymy co mi wykombinuje na głowie.

Zapomniałam tylko zapytać jaka cena strzyżenia z włosów półdługich na krótkie. Wiecie może? Koło 75zł? Więcej, mniej?
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 15:34   #2753
bernadet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

witaj.bardzo dobrym fryzjerem jest Pani Edyta,pracowała kiedyś na kapelance w takim syudio Effect,ale musiałbym znalezc do niej jakiś kontakt bo niestety jak dzwonisz tam i pytasz to nikt ci nic nie powie e tym Efekcie,ale zapytam koleżankę bo sama musze sie też wybrac a do nikogo innego juz nie pójdę,tego studia na Kapelanxe tez nie polecam bo szefowa tam jest straszna dobrze ,ze n ie jest fryzjerem bo mogłaby ludzi straszyć.
bernadet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 19:53   #2754
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez balitagscarlet Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam nie pamiętam dokładnie, ok 80 zł za długie włosy. Najlepiej zadzwoń i zapytaj bo nie chce wprowadzać w błąd. Co do wcześniejszej to już tutaj pisałam. Pani Magda z salonu Trendy na Karmelickiej, miała takie czarne krótkie włosy, jakieś 22 lata. Nigdy nie wyszłam z salonu tak zadowolona jak wtedy. Niestety jak zadzwoniłam żeby umówić się na kolejną wizytę to mi powiedzieli że już tam nie pracuje.
Może ktoś w takim razie wie gdzie ona teraz pracuje ?

Byłam dziś w Romanie wypytać jakie teraz mają ceny. Strzyżenie długich włosów kosztuje od 99 do 139zł, z tym że od razu się decydujemy na wersję min albo max. Wersja min obejmuje strzyżenie, mycie i modelowanie, wersja max jeszcze dodatkowo odżywkę i maseczkę na włosy oraz produkty do stylizacji. Do wersji min możemy sobie też dokładać np odżywkę/piankę/lakier za 17zł za rzecz.
Podcięcie grzywki 15zł jakby kogoś interesowało.
Pani od razu mnie wzięła na darmową poradę stylistyczną, posadziła przed lustrem i gadałyśmy o moich włosach, super
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 20:21   #2755
Oliwia32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

na pewno sie rozczrujesz,chyba ze masz po 50 bo wlasnie takie fryzury robi ta pani a poza tym to nie ma juz tam nikogo kto by cie dobrz ostrzygl,sama tam chodzilam ale ciagle sie zmienia kadra,mysle ze o czyms to swiadczy i to nie o czyms dobrym
Oliwia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 13:48   #2756
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Przepraszam, przegapiłam pytania o moje wrażenia, rzadko ostatnio zaglądam na forum

No więc zadowolona raczej nie jestem, chociaż na początku byłam. Miał być przedłużony bob, niestety ponieważ szyja ma dwa końce i posługiwanie się zwrotem "do końca szyi" może być źle zrozumiane, mam o wiele za krótkie włosy. Moja fryzura też do końca bobem nie jest, za mała różnica w długości między przodem, a tyłem, a poza tym z tyłu jest krzywo. Sam salon... średnio. Fryzjerka, która mnie ścinała, pani Ania, była sympatyczna, wydawała się słuchać, jakiej fryzury chcę, ale z perspektywy czasu nie podoba mi się, jak mnie ostrzygła. Recepcjonistka szalenie niesympatyczna, szefowa, słynna Małgorzata też strzygła w tym czasie kiedy tam byłam dwie dziewczyny, obie wyglądały tak samo, jak przed strzyżeniem, chociaż to pewnie też kwestia tego, że chciały delikatnie skrócić włosy. Zapłaciłam 74zł z modelowaniem. Ogólnie raczej nie polecam, chociaż na początku zapowiadało się nieźle.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 09:52   #2757
juuziaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świdnica/Kraków
Wiadomości: 23
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Witam,
na forum trafiłam, bo zdecydowałam się wreście iść do fryzjera w Krakowie, przegrzebałam cały wątek i zapisałam się do p.Basi z Kiss Paris
Byłam tam w tamtym tygodniu i zaraz po wizycie miałam mieszane uczucia, ale teraz to się trochę zmieniło Przyszłam, włosy umył mi pracujący tam chłopak, a potem je wysuszył na szczotce (zawsze mnie obcinano na mokro, nie wiem, a może to jakaś nowa metoda albo ja o czymś nie wiem?;p).
Miałam strasznie zniszczone włosy (chemicznie prostowane w sierpniu), więc niestety pani Basia musiała ściąć ich trochę.. Nie byłam też na początku zadowolona, bo ścięła końcówki na równo i z przodu i z tyłu, do czego nie jestem przyzwyczajona, ale za to zrobiła mi grzywkę tak jak chciałam (grzywka wycieniowana na bok), tak że opada mi na oczy, ale też nie robi się fala przy czubku głowy

Po tygodniu stwierdziłam jednak, że te proste końcówki nawet mi pasują, dobrze się układają i na razie jestem zadowolona
Pani Basia jest miła i bardzo sympatyczna, ale nie wiem czy chciałabym do niej jeszcze raz, będę szukać dalej Jeżeli ktoś szuka ''bezpiecznego'' fryzjera, który nie zepsuje włosów i chce podciąć włosy, to spokojnie może się do niej udać

I może dość istotna informacja - miałam włosy do łopatek (najdłuższe), teraz mam do ramion, troszeczkę za i zapłaciłam 105zł - uważam, że to troszkę za dużo jak na samo ścięcie.
juuziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 10:08   #2758
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Czy jest jakiś fryzjer w rejonach Huty?

W sumie dawno nie byłam u fryzjera i może powinnam się przejsć - ostatnio byłam w KissParis, ale aż tyle nie chce mi się jechać, więc szukam czegoś bliżej.
I tak sobie pomyslałam, że może któraś zna jakiś salon w Hucie, gdzie warto by jechać.

A jak się nie znajdzie, to czytam wątek i szukam kogoś w centrum - aczkolwiek do Romana na pewno nie pójdę
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 14:47   #2759
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
A jak się nie znajdzie, to czytam wątek i szukam kogoś w centrum - aczkolwiek do Romana na pewno nie pójdę
A można wiedzieć dlaczego ?
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 16:04   #2760
evcia006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 25
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

hej
mam pytanie do soniadavid78 albo kogoś innego kto może mi coś powiedzieć o p. Andrzeju z Trendów na Karmelickiej?
korci mnie żeby sie przejść tam,ale mam dość niesforne włosy ktore sa falowano-kręcone.. (wiec ciezko je jakos sensownie sciac) i caly czas je prostuje ;/

wiec może ktoś mi powie.. jakie terminy do niego i jaka teraz cena obowiazuje za strzyżenie
evcia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:43.