Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-01, 16:13   #2761
Donimika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez anna098 Pokaż wiadomość
Witam.Pomocy!!!Trafiłam na to forum szukając mojej fryzjerki.Szukam Pani Doroty która do niedawna pracowała w Trendy na Świętokrzyskiej.Niestety nikt w tym salonie nie chciał mi udzielić informacji gdzie teraz pracuje.Proszę o pomoc bardzo boję się zmiany fryzjera(raz już próbowałam i więcej tego nie chcę robić).Może DONIMIKA możesz jakoś dopytać swoich fryzjerek lub ktoś kto tam chodzi ma jakieś info????Z góry dziękuję za odpowiedź.Ania
Niestety byłam niedawno u fryzjera, a teraz wybieram się dopiero za miesiąc, ale jak będę to na pewno podpytam. A pani Dorota, to taka krótko ścięta brunetka w okularach?
Donimika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 16:15   #2762
zuczek81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Pytałam wcześniej o salon "Roman".. naprawdę nie znajdzie się nikt kto tam chodzi?

Może znacie jakiegoś dobrego fryzjera, który robi ładne blondy? Nie chcę mieć żółtka.....ani platyny tylko coś pośredniego
Cena nie gra roli
Bylam tam razy kilka, ale nie polecam! jesli o blondy chodzi to nie maja wyczucia, tzn balejaz ogolnie jest ok technicznie ale nie potrafia dobrac ladnych odcieni! raz bylam zbyt zolta a innym razem to nawet podciaglabym kolor pod zielony! poza tym maja fatalna wlascicielke, ktora sie z opinia klientow nie liczy i wciska ciemnote ze wszystko przeciez jest poprawnie wykonane, a ty widzisz ze nie jest!
po takich doswiadczeniach trafilam do Camille Albane i mam najpiekniejszy odcien blondu na swiecie ale uwaga sa drodzy w porownaniu z Romanem! (420zl za balejaz, sciecie i modelowanie na moich bardzo dlugich wlosach)tylko ze z drugiej strony poziomem obslugi i fachowoscia bija Romana na glowe!
poza tym sa cudotworcami! z czekoladowego kasztana zrobili mi przepiekny blond bez dekoloryzacji! nikt inny w krakowie nie chcial sie podjac tego zadania! wiec goraco ich polecam!
zuczek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 16:21   #2763
Donimika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Juuziaa, widzę że mamy identyczne zdanie na temat pani Basi z Kiss Paris. Ja też uważam, że pani Basia jest bardzo miła i robi bardzo bezpieczne fryzurki, ale też mnie nie zachwyciła.... Bardzo ciężko było z niej wyciągnąć jakąś poradę, właściwie chciał mi zostawić ten sam kolor i taką samą fryzurę, a przecież jest podobno stylistką...była zdziwiona, że chcę skrócić włosy i zmienić kolor - a ja tam przyszłam z nastawieniem na rewolucję i wyszłam lekko zawiedziona... A teraz rozważam Maniewskiego lub Romana....chyba że stare dobre Trendy na Świętokrzyskiej)
Donimika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 17:42   #2764
anna098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Donimika Pokaż wiadomość
Niestety byłam niedawno u fryzjera, a teraz wybieram się dopiero za miesiąc, ale jak będę to na pewno podpytam. A pani Dorota, to taka krótko ścięta brunetka w okularach?
Tak to właśnie ta osoba.Bardzo Ci wdzięczna będę Donimika.
anna098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 18:11   #2765
soniadavid78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 7
GG do soniadavid78
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez evcia006 Pokaż wiadomość
hej
mam pytanie do soniadavid78 albo kogoś innego kto może mi coś powiedzieć o p. Andrzeju z Trendów na Karmelickiej?
korci mnie żeby sie przejść tam,ale mam dość niesforne włosy ktore sa falowano-kręcone.. (wiec ciezko je jakos sensownie sciac) i caly czas je prostuje ;/

wiec może ktoś mi powie.. jakie terminy do niego i jaka teraz cena obowiazuje za strzyżenie
Hello ja byłam u pana Andrzeja w połowie lutego i za ścięcie z włosów długich za łopatki do takiego"odrośniętego"boba i zapłaciłam 68zł...wiesz nie wiem jak to wygląda w kwestii kręconych włosów bo ja mam proste (chociaż pan Andrzej twierdzi że nie do końca są proste i mają tendencje do kręcenia się na końcach)ale myśle że i z takimi sobie bez problemu poradzi(oczywiście nie wiem jakie są dokładnie twoje oczekiwania)ponieważ jest bardzo dokładny w tym co robi ,widać że zna się na fryzjerstwie i ma "lekką zajawke" na tym punkcie...może opowiadać i opowiadać na temat włosów na pewno się nie spieszy podczas strzyżenia dokładnie omawia fryzurę zanim sie zabierze do cięcia...nie narzuca swojej wizji tylko wspólnie uzgadniacie fryzurę...podczas pracy jest skupiony na tym co robi ale też chętnie pogawędzi z klientką...ja dziś farbowałam włoski i sam dobór koloru zajął chyba ponad 10 min(przedstawił mi różne opcje)jeśli nie jesteś do końca przekonana do jakiejś fryzury to z panem Andrzejem na pewno znajdziecie jakiś kompromis...aha sam salon nie przypadł mi do gustu ale ja generalnie dziwnie się czuje w JLD ,Expanderach itp także to nie wina salonu Trendy tylko generalnie tych "lepszych"markowych salonów...ale u pana Andrzeja na fotelu jakoś kompletnie nie myśli się o takich detalach

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

aha jeśli chodzi o terminy to ciężko mi coś powiedzieć bo byłam u niego dopiero 2 razy...teraz pn w zeszła środę dzwoniłam i udało mi sie załapać na dzisiaj(1 marca)ale była wolna tylko jedna godzina 13sta...także jeśli zależy ci na jakiejś konkretnej godzine to myśle że tak z tydzień wcześniej już trzeba dzwonić,np ten tydzień pan Andrzej ma już cały zajęty(wspomniał coś dzisiaj)wiadomo że np przed świętami też może być "gorąco" jak to ująłtakże jak wspomniałam tydzień 1,5 wcześniej dobrze zadzwonić pozdrawiam serdecznie ...aha jesli sie zdecydujesz na wizytę to licze że podzielisz sie wrażeniami
soniadavid78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 21:03   #2766
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Czy jest jakiś fryzjer w rejonach Huty?

... może któraś zna jakiś salon w Hucie, gdzie warto by jechać.

Podłączam sie pod pytanie o fryzjera w N. Hucie, ale tez spróbuję cos podpowiedzieć. Gdzies na tym watku kiedys polecany był zakład na Oświecenia- sama nie testowałam.
Ostatnio byłam w Crentrum Urody na Boh. Września. Mam "mieszane" wrażenia. Fryzjerka, na która trafiłam była raczej mało...komunikatywna i trudno było z niej wydobyć chocby tylko ocenę moich pomysłów a tym bardziej jej własne pomysły: niczego nie doradzała ani nie odradzała. . Ścinałam i farbowałam włosy. Do ścięcia nie miałam zastrzeżeń: fryzura była taka jaką wybrałam, włosy układały sie dobrze- zreszta układaja się do tej pory.. tzn od około 5 miesiecy!!!Nie byłam zadowolona z koloryzacji, chociaż myslę, że była poprawna. Kilka dni temu ścinałam w Centrum grzywkę. Tym razem wyszłam zadowolona i fryzjerka zrobiła na mnie lepsze wrażenie niz ta pierwsza, więc rozważam kolejna wizytę.

Edytowane przez mme
Czas edycji: 2010-03-01 o 21:06
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 22:03   #2767
VooDooDoll
Raczkowanie
 
Avatar VooDooDoll
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 104
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Ja moge z czystym sumieniem polecić zakład Kreator na Kobierzyńskiej. Ścinam i czeszę się u nich już kilka lat. Warto zapytać o szefową p. Kamilę, p. Ewelina też bosko radzi sobie z nożyczkami. Otwarte na wszelkie wariactwa jakie mi przychodzą do głowy, ale fachowo doradzą i wyjaśnią ewentualne wątpliwości. Cennik nieomal studencki ;-) Za ścięcie z myciem i modelowanie płacimy około 30 zł.
__________________
voodoodoll@op.pl
VooDooDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 12:23   #2768
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez mme Pokaż wiadomość
Podłączam sie pod pytanie o fryzjera w N. Hucie, ale tez spróbuję cos podpowiedzieć. Gdzies na tym watku kiedys polecany był zakład na Oświecenia- sama nie testowałam.
Ostatnio byłam w Crentrum Urody na Boh. Września. Mam "mieszane" wrażenia. Fryzjerka, na która trafiłam była raczej mało...komunikatywna i trudno było z niej wydobyć chocby tylko ocenę moich pomysłów a tym bardziej jej własne pomysły: niczego nie doradzała ani nie odradzała. . Ścinałam i farbowałam włosy. Do ścięcia nie miałam zastrzeżeń: fryzura była taka jaką wybrałam, włosy układały sie dobrze- zreszta układaja się do tej pory.. tzn od około 5 miesiecy!!!Nie byłam zadowolona z koloryzacji, chociaż myslę, że była poprawna. Kilka dni temu ścinałam w Centrum grzywkę. Tym razem wyszłam zadowolona i fryzjerka zrobiła na mnie lepsze wrażenie niz ta pierwsza, więc rozważam kolejna wizytę.
A u kogo ścinałas grzywkę, bo ja własnie poszukuję kogoś fajnego do grzywek...? I ile tam kosztuje podcięcie grzywki?
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 12:34   #2769
Cassiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 26
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Nie wiem jakie są terminy ale na pewno kilka miesięcy się czeka. Moim zdaniem nie warto.
dlaczego niewarto??
ja słyszałam same dobre rzeczy na temat tego salonu, szczegolnie wlasnie jesli chodzi o tego pana Tomka i czekam wlasnie na wolny termin!
moja znajoma, ktora jest blondynka byla u niego na kolorze i mowi ze ma w koncu ladny blond ktory nie jest ani zielony ani zolty jak sie zdarzalo w wiekszosci przypadkow gdy wychodzila od fryzjera i zachwala go pod niebiosa. Ona z kolei trafila do niego przez znajoma ktora poszla na strzyzenie bo farbuje sie sama. Po strzyzeniu jakimis specjalnymi nozyczkami podobno wyglada jakby miala o wiele bardziej geste wlosy. Ja akurat mam raczej krotkie i ciemne, napisz prosze dlaczego nie warto, bo chce trafic na prawde do dobrego fryzjera...


Cytat:
Napisane przez Donimika Pokaż wiadomość
Juuziaa, widzę że mamy identyczne zdanie na temat pani Basi z Kiss Paris. Ja też uważam, że pani Basia jest bardzo miła i robi bardzo bezpieczne fryzurki, ale też mnie nie zachwyciła.... Bardzo ciężko było z niej wyciągnąć jakąś poradę, właściwie chciał mi zostawić ten sam kolor i taką samą fryzurę, a przecież jest podobno stylistką...była zdziwiona, że chcę skrócić włosy i zmienić kolor - a ja tam przyszłam z nastawieniem na rewolucję i wyszłam lekko zawiedziona... A teraz rozważam Maniewskiego lub Romana....chyba że stare dobre Trendy na Świętokrzyskiej)
"Przerobilam" calego Maniewskiego i jesli powiesz mi jaka chcesz fryzure to polece Ci konkretne osoby. Niestety juz malo kto z dobrze scinajacych osob tam zostal. Ja juz tam nie chodze bo mam dosc tego stylu, no i koloryzacja niepowala. Zmienili tez kosmetyki na jakies kolorowe wloskie, jesli chodzi o stylizacje to dla mnie sa zbyt ciezkie a jesli chodzi o farby to jesli jestes blondynka tymbardziej nie polecam bo wloskie farby niestety wychodza na naszych glowach zielone

Jeśli ktoś był niedawno u tego Tomka Maruta to proszę piszcie!
Cassiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 12:43   #2770
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Cassiss Pokaż wiadomość
dlaczego niewarto??
ja słyszałam same dobre rzeczy na temat tego salonu, szczegolnie wlasnie jesli chodzi o tego pana Tomka i czekam wlasnie na wolny termin!
moja znajoma, ktora jest blondynka byla u niego na kolorze i mowi ze ma w koncu ladny blond ktory nie jest ani zielony ani zolty jak sie zdarzalo w wiekszosci przypadkow gdy wychodzila od fryzjera i zachwala go pod niebiosa. Ona z kolei trafila do niego przez znajoma ktora poszla na strzyzenie bo farbuje sie sama. Po strzyzeniu jakimis specjalnymi nozyczkami podobno wyglada jakby miala o wiele bardziej geste wlosy. Ja akurat mam raczej krotkie i ciemne, napisz prosze dlaczego nie warto, bo chce trafic na prawde do dobrego fryzjera...
Byłam u niego raz, po 2 miesiącach oczekiwania liczyłam na jakąś metamorfozę na głowie.. Wyszłam z fryzurą niemal identyczną jak gdy weszłam do salonu, do tego z grzywką jak od garnka. Niewiele osób zauważyło zmianę, nt grzywki nikt się z uprzejmości nie wypowiadał. Na szczęście szybko odrosła, a gdy chciałam się umówić tam po raz drugi już na samą grzywkę i powiedzieć Panu Tomkowi co było nie tak - powiedział mi że mogę dzwonić dzień wcześniej i umawiać się na samą grzywkę, a oni mi ją zrobią za darmo - za każdym razem gdy dzwoniłam mówili mi że w tym tygodniu już nie ma szans i żebym zadzwoniła w przyszłym.
Co do koloryzacji też niewiele się rózniła od tego co miałam wcześniej na głowie, z tym że cała głowa pod włosami była kolorowa, widać to było po przedziałku. Kolor zmył się po jakiś 3 tygodniach. Ładniejsze i trwalsze efekty osiągam sama farbując włosy w domu Castingiem L'Oreala.
Zapłaciłam 203 zł i na pocieszenie dostałam szampon Revlona - pewnie sam fryzjer stwierdził że za bardzo mu nie wyszło..
Jak na stylistę Pan Tomek w ogóle się nie popisał.
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 12:58   #2771
Cassiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 26
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

dzieki lalaith, mam isc na konsultacje w tym tygodniu ale musze dobrze to przemyslec...
ja wlasnie tez mam dosyc grzywek od garnka ktore lansowal Maniewski, wiec zalezy mi na ladnie ale tez nie za mocno wycieniowanych wlosach, aby dobrze sie ukladaly i nabieraly objetosci. Z telefonami do salonu jest w ogole dziwnie, ten ktos kto odbiera (zreszta niezbyt czesto) mam wrazenie ze ma balagan sam ze soba a co dopiero w tym kalendarzu :/
Cassiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 13:10   #2772
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Cassiss Pokaż wiadomość
dzieki lalaith, mam isc na konsultacje w tym tygodniu ale musze dobrze to przemyslec...
ja wlasnie tez mam dosyc grzywek od garnka ktore lansowal Maniewski, wiec zalezy mi na ladnie ale tez nie za mocno wycieniowanych wlosach, aby dobrze sie ukladaly i nabieraly objetosci. Z telefonami do salonu jest w ogole dziwnie, ten ktos kto odbiera (zreszta niezbyt czesto) mam wrazenie ze ma balagan sam ze soba a co dopiero w tym kalendarzu :/
Jesli chodzi o samo ścięcie to za 68zł jeszcze ew można spróbować. Ale 2 stówy to ja ewidentnie wyrzuciłam w błoto.

A z tymi grzywkami to oni jakoś wszyscy się na te garnki uparli. Wczoraj poszłam podciąć grzywkę do Romana i znowu wyszłam z garem. Czekając na fryzjera przeglądałam się w lustrze i podobałam się sobie, tylko grzywka strasznie mi już leciała do oczu. Wychodząc popatrzyłam się w to samo lustro i poczułam się oszpecona. A to tylko grzywka, shit!
__________________
Jestem grze*na.

Edytowane przez lalaith
Czas edycji: 2010-03-02 o 13:12
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 13:36   #2773
Cassiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 26
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Na kolor nie pojde, chociaz chcialam :P a co do wizyty to tak sobie mysle ze na tyle mi emocje pozytywne opadly, ze jesli bedzie mi pasowac (bo jeszcze nie znam dokladnie tego terminu konsultacji) to pojde, i jesli mnie przekona to dam sie sciac, jesli nie to nie.
Rozumiem Cie bardzo dobrze z ta grzywka, bo ja wlasnie mam odrosnieta po 3 miesiacach zapuszczania i tak na prawde to tyl juz mi sie nie uklada na maxa ale grzywka jest lepsza niz scieta te 3 miesiace temu, bo czesze juz ja na bok...
Cassiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 14:54   #2774
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
A można wiedzieć dlaczego ?
nie, nie mam żadnych konkretnych uprzedzeń
Raczej po prostu wizualnie ten salon mi nie pasi, no i jest stary stary.
Nie wiem, w sumie może jest teraz tam fajnie?
Cytat:
Napisane przez mme Pokaż wiadomość
Podłączam sie pod pytanie o fryzjera w N. Hucie, ale tez spróbuję cos podpowiedzieć. Gdzies na tym watku kiedys polecany był zakład na Oświecenia- sama nie testowałam.
Ostatnio byłam w Crentrum Urody na Boh. Września. Mam "mieszane" wrażenia. Fryzjerka, na która trafiłam była raczej mało...komunikatywna i trudno było z niej wydobyć chocby tylko ocenę moich pomysłów a tym bardziej jej własne pomysły: niczego nie doradzała ani nie odradzała. . Ścinałam i farbowałam włosy. Do ścięcia nie miałam zastrzeżeń: fryzura była taka jaką wybrałam, włosy układały sie dobrze- zreszta układaja się do tej pory.. tzn od około 5 miesiecy!!!Nie byłam zadowolona z koloryzacji, chociaż myslę, że była poprawna. Kilka dni temu ścinałam w Centrum grzywkę. Tym razem wyszłam zadowolona i fryzjerka zrobiła na mnie lepsze wrażenie niz ta pierwsza, więc rozważam kolejna wizytę.
Dzięki za opinię
Ale nie odważę się tam iść

Może ktoś jeszcze coś napisze?
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 16:45   #2775
zuczek81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Jestem w dramatycznej sytuacji!!!
Wlasnie sie dowiedzialam ze zamknieto Camille Alban (ten na karmelickiej) a bylam fanka tego zakladu od kilku lat;(
wlascicielka polecila mi salon Laura Notte, ale nigdy wczesniej o nim nie slyszalam?! czy ktos zna to miejsce? warto sie tam udac? chodzi mi przede wszystkim o balejaz i ladniutki odcien bladu
jest jeszcze inna opcja aby sie wybrac do Camilla Albane w plazie, ale podobnie nic o nim nie wiem;(czy byl tam moze ktos?
Dziekuje za odpowiedz
zuczek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 22:48   #2776
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
A u kogo ścinałas grzywkę, bo ja własnie poszukuję kogoś fajnego do grzywek...? I ile tam kosztuje podcięcie grzywki?
Niestety, nie zapytałam o imię; weszłam tam "z ulicy", tzn. bez umawiania się. Moge tylko powiedzieć, że nie była to p. Dominika, bo tak miała na imie ta pierwsza, u której kiedyś ścinałam i farbowałam włosy (no chyba, ze sa tam dwie Dominiki)
Za grzywkę zapłaciłam 10 zł.

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię
Ale nie odważę się tam iść

Może ktoś jeszcze coś napisze?
Szkoda, że nie masz odwagi tam pójść, bo jestem ciekawa opinii innych osób. Ale może Cię jednak przekonam? Wydaje mi się, że nie grozi tam żadna katastrofa; to jest salon L'Oreala, więc muszą chyba trzymać poziom? Poza tym ja zarówno na podstawie własnych doświadczeń jak i tych, które są opisane chocby na tym wątku, doszłam do wniosku, że nie ma chyba fryzjera, który zadowoliłby wszystkich. Jestem też przekonana, ze nawet jak sie uda znaleźć takiego od którego wychodzi się z zachwytem, to wcale nie ma gwarancji, że po kolejnych wizytach będzie tak samo. Dlatego zwykle, gdy chcę zmienic fryzurę zmieniam fryzjera.

Edytowane przez mme
Czas edycji: 2010-03-02 o 22:59
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 13:22   #2777
kalina51
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Witam wiele na tym forum można przeczytać nt. Tomka Maruta z Avanti Apres, ja jednak zastanawiam się nad wizytą u Kuby Zimirskiego z tego samego salonu, bo terminy u Tomka to jakaś paranoja...Czy Ktos mógłby mi napisac czy warto, może ktoś był u niego w ostatnim czasie (do niego terminy sa tygodniowe...).
Bedę bardzo, bardzo wdzięczna za każda opinię)).
kalina51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 18:54   #2778
Donimika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Cassiss Pokaż wiadomość
dlaczego niewarto??
ja słyszałam same dobre rzeczy na temat tego salonu, szczegolnie wlasnie jesli chodzi o tego pana Tomka i czekam wlasnie na wolny termin!
moja znajoma, ktora jest blondynka byla u niego na kolorze i mowi ze ma w koncu ladny blond ktory nie jest ani zielony ani zolty jak sie zdarzalo w wiekszosci przypadkow gdy wychodzila od fryzjera i zachwala go pod niebiosa. Ona z kolei trafila do niego przez znajoma ktora poszla na strzyzenie bo farbuje sie sama. Po strzyzeniu jakimis specjalnymi nozyczkami podobno wyglada jakby miala o wiele bardziej geste wlosy. Ja akurat mam raczej krotkie i ciemne, napisz prosze dlaczego nie warto, bo chce trafic na prawde do dobrego fryzjera...




"Przerobilam" calego Maniewskiego i jesli powiesz mi jaka chcesz fryzure to polece Ci konkretne osoby. Niestety juz malo kto z dobrze scinajacych osob tam zostal. Ja juz tam nie chodze bo mam dosc tego stylu, no i koloryzacja niepowala. Zmienili tez kosmetyki na jakies kolorowe wloskie, jesli chodzi o stylizacje to dla mnie sa zbyt ciezkie a jesli chodzi o farby to jesli jestes blondynka tymbardziej nie polecam bo wloskie farby niestety wychodza na naszych glowach zielone

Jeśli ktoś był niedawno u tego Tomka Maruta to proszę piszcie!
Hej!
Będę Ci bardzo wdzięczna za jakąkolwiek podpowiedź... po pierwsze blond, po drugie włosy mam do ramion, gęste i puszące się na maksa, bez grzywki (bo pusząca się grzywka to dopiero jest masakra) i chciałabym coś zmienić...ale sama nie wiem co, mam nadzieję, że tam mogliby mi coś doradzić. Może jakiś inny kolorek i jakieś fajne cieniowanie.....
Serdecznie pozdrawiam!
Donimika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 00:04   #2779
zuczek81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Szalon z nieba mi spadals! Chodzilam do Tereski, ale ona w listopadzie poszla na urlop macierzynski wiec pewnie jej juz nie odnajde;( ale Tereska wlasnie polecila mi pania ktora pracowala obok niej na stanowisku, Kasia lub Asia (?) ciemne wlosy miala Natomiast wiem od wlascicielki zakladu ze Paulina i Malwina , ktore chyba w CA byly najkrocej pracuja teraz w Laura Notte, ale nic poza tym o tym zakladzie nie wiem;( Takze bardzo prosze o namiary lub jakiekolwiek inne info odnosnie tego kto robi tak wspanialy baleyage jak oni na bladach i uzywa L'oreala
Dzieki wielkie
zuczek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 08:53   #2780
bernadet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez zuczek81 Pokaż wiadomość
Szalon z nieba mi spadals! Chodzilam do Tereski, ale ona w listopadzie poszla na urlop macierzynski wiec pewnie jej juz nie odnajde;( ale Tereska wlasnie polecila mi pania ktora pracowala obok niej na stanowisku, Kasia lub Asia (?) ciemne wlosy miala Natomiast wiem od wlascicielki zakladu ze Paulina i Malwina , ktore chyba w CA byly najkrocej pracuja teraz w Laura Notte, ale nic poza tym o tym zakladzie nie wiem;( Takze bardzo prosze o namiary lub jakiekolwiek inne info odnosnie tego kto robi tak wspanialy baleyage jak oni na bladach i uzywa L'oreala
Dzieki wielkie
wi taj
co do tego salonu Laura Note to nie polecam,nie ma tam nikogo doswiadczonego i to widac na pierwszy rzut oka,po drugie jest daleko i dojazd jest fatalny bo tam bylam z kolezanka bo jej ktos naopowiadal jakichs bzdur,a po trzecie nie maja tam Loreal tylko jakies nieznane kosmetyki slabej jakosci.Ja wkoncu po rozmowie z Pania w tym zakladziczku nic sobie nie zrobilam,szczerze mowiac liczylam na to,ze moze bedzie tam pracowac Pani Edyta ktora kiedys pracowala na kapelance,bo pamietalam,ze kiedys mi mowila ze gdzies tam mieszka w tej okolicy ale niestety nie wiec szukam dalej.
,
bernadet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 09:44   #2781
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Słuchajcie, a kto robi fajną koloryzację w Krakowie?
Bo ścięcie to jedno (mogę isć gdzie indziej), ale prawdopodobnie będę chciała zrobić sobie jakiś smieszny kolorek, który mi się nie spłucze po dwóch myciach
Generalnie chodzi mi o fioletowo-czarne pasemka i ten fiolet ma być fioletowy

Jakieś pomysły?
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 12:03   #2782
zuczek81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Do Bernadet: no wlasnie tak myslalam;( bo te laski ktore teraz pracuja w laura notte byly zatrudnione w CA tylko przez kilka miesiecy, wiec zapewne nie zdazyly nauczyc sie wszystkich trikow;( takze nie spodziewalam sie ze maja jakies piorunujace doswiadczenie;( ojojoj musze szukac dalej! dzieki
zuczek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 19:12   #2783
Cassiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 26
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez kalina51 Pokaż wiadomość
Witam wiele na tym forum można przeczytać nt. Tomka Maruta z Avanti Apres, ja jednak zastanawiam się nad wizytą u Kuby Zimirskiego z tego samego salonu, bo terminy u Tomka to jakaś paranoja...Czy Ktos mógłby mi napisac czy warto, może ktoś był u niego w ostatnim czasie (do niego terminy sa tygodniowe...).
Bedę bardzo, bardzo wdzięczna za każda opinię)).
Hej Kalina
Robiac wywiad i szukajac wszelkich informacji o Avant Apres zobaczylam w internecie film z ich pokazu fryzur ktory odbyl sie w pazdzierniku. Kuba sie tam wypowiada na temat kolekcji i widac jak scina wlosy modelki maszynka na scenie. Wystep ciekawy, Kuba to na pewno odwazny gosc^^ Z tego co szukalam to jest szkoleniowcem i specjalista od upiec. Ja w poniedzialek ide na konsultacje do Tomka, wiec moze zobacze Kube

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Donimika Pokaż wiadomość
Hej!
Będę Ci bardzo wdzięczna za jakąkolwiek podpowiedź... po pierwsze blond, po drugie włosy mam do ramion, gęste i puszące się na maksa, bez grzywki (bo pusząca się grzywka to dopiero jest masakra) i chciałabym coś zmienić...ale sama nie wiem co, mam nadzieję, że tam mogliby mi coś doradzić. Może jakiś inny kolorek i jakieś fajne cieniowanie.....
Serdecznie pozdrawiam!
Hm, a więc powiem Ci tak: co do cieniowania u Maniewskiego to był tam swego czasu Rafał, który jest mistrzem w cieniowaniu włosów! niestety pracuje już w Warszawie.
Styl Maniewskiego to raczej mocne linie, lubią geometryczne strzyżenia etc. W salonie na Gołębiej jest Pani Agnieszka która ładnie upina, ale scina bardzo średnio i w ogóle bardzo długo to u niej trwa. Reszta to nowa ekipa, w wiekszosci niestety jeszcze sie uczaca - dlatego do nich nie chodzila. Za to na Rakowickiej jest dwoch fajnych chlopakow: Tomek i Krystian. Bardzo sympatyczni, maja oryginalne ciekawe pomysly. Chodzilam do nich jak odszedl Rafal i bylam z nich bardzo zadowolona. Przestalam chodzic z 2 powodow: po pierwsze dlatego ze nie chce wiecej rowno wycietych grzywek i ciezkich lini - przejadlo mi sie. Chce po prostu miec znow ladnie wycieniowane wlosy ktore beda sie ukladac bez specjalnych zabiegow, a to im srednio wychodzi. Po drugie dlatego ze nieodpowiada mi firma na ktorej teraz pracuja, kolory mi sie nie podobaja za bardzo sa takie szare
Ale jesli chcesz zmian to moze Tomek czy Krystian beda dobrym wyborem
Zawsze mozna sie przejsc i porozmawiac z nimi, wtedy postanowisz czy znajdujecie wspolna wizje co do Twojego wygladu!
Powodzenia
Cassiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 22:49   #2784
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

No wiec wlasnie - dla mnie np najwazniejsze, zeby wlosy sie ladnie ukladaly i zeby nie trzeba bylo za duzo przy nich manipulowac...

Smieszne, bo ide do jednego fryzjera - cieniuje, kolejny mowi ze byly za bardzo wycieniowane wiec sie odwijaja i tnie inaczej... Kolejny ma wizje z cieniowanie i znowu mam wycieniowane...

Bylam niedawno u polecanego przez moja kolezanke fryzjera - ogolnie juz go w krk nie ma, bywa tylko w jednym tyg mieaisca i ma ful. Czy jestem zadowolona? Szalu nie ma niestety, ale przynajmnije ujarzmil to, co juz mi odroslo

Kolezanka mnie namawia na Daviness - chodzi tam od lat i jest zadowolona... Ma teraz jakas karte klienta czy cos... Obawiam sie jednak, ze ponownie bede miala wrazenie, ze wlosy odrastajac bardzo traca linie

Czy ktora z was byla w Daviness na Dietla? Jakie sa wasze opinie?
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 08:59   #2785
kalina51
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
do Cassiss

Cassiss byłabym ci ogromnie wdzięczna, gdybyś popatrzyła na pracę Kuby i opowiedziała o swoich wrażeniach.
Czekam zatem niecierpliwie)).
kalina51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 14:19   #2786
evcia006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 25
Dot.: do Cassiss

soniadavid78 a mam jeszcze takie pytanie.. bo ogolnie jestem mało zdolna jesli idzie o ukladanie włosow.. i zwyczajnie mi sie nie chce a słyszalam że ponoć p.Andrzej tak ścina włosy że w zasadzie same sie układają.. bez wielkich nakładów pracy.. prawda to?

tak ogolnie jestem klientką Tomka Maruta.. juz od hmmm paru lat bardzo lubie i jego i to jak mnie ścina.. jednak ostatnio poprostu jakoś niemozemy znaleźć jakiegoś nowego i ciekawego rozwiazania ktore byłoby wspolnie wypracowane i obie str satysfakcjonujace

a co do grzywek od garnka... szczerze? nie widzialam zadnej dziewczyny która by od niego z taka wychodziła..(no ale poprostu może na taką nie trafilam:p) moja jest ok

a zapomniałam spytac- czy ktoś wie ile w Avant Apres kosztuje baleyage? bo ja zawsze tylko ścięcie

Edytowane przez evcia006
Czas edycji: 2010-03-05 o 14:35
evcia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 16:56   #2787
soniadavid78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 7
GG do soniadavid78
Dot.: do Cassiss

Cytat:
Napisane przez evcia006 Pokaż wiadomość
soniadavid78 a mam jeszcze takie pytanie.. bo ogolnie jestem mało zdolna jesli idzie o ukladanie włosow.. i zwyczajnie mi sie nie chce a słyszalam że ponoć p.Andrzej tak ścina włosy że w zasadzie same sie układają.. bez wielkich nakładów pracy.. prawda to?

tak ogolnie jestem klientką Tomka Maruta.. juz od hmmm paru lat bardzo lubie i jego i to jak mnie ścina.. jednak ostatnio poprostu jakoś niemozemy znaleźć jakiegoś nowego i ciekawego rozwiazania ktore byłoby wspolnie wypracowane i obie str satysfakcjonujace

a co do grzywek od garnka... szczerze? nie widzialam zadnej dziewczyny która by od niego z taka wychodziła..(no ale poprostu może na taką nie trafilam:p) moja jest ok

a zapomniałam spytac- czy ktoś wie ile w Avant Apres kosztuje baleyage? bo ja zawsze tylko ścięcie
helloja tez nie mam cierpliwości ani zdolności do układania włosów ale po wizycie u pana Andrzeja zajmuje to dosłownie chwilke nawet ostatnio moja przyjaciółka stwierdziła że mam dobrze obcięte włosy skoro bez modelowania tak fajnie sie układająa ja im tylko odrobinkę pomagam oczywiście pan Andrzej powiedział co i jak mam robić ,do tej pory nie układałam włosów bo mi to dużo czasu zabierało a zero efektów...a teraz kilka ruchów okrągłą szczotką i suszarką i fryzura gotowa

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

ale wiadomo że wiele zależy od rodzaju włosów i od charakteru fryzury ale jak kiedyś wspomniałam fryzjerce na osiedlu jaką fryzurę bym chciała to ona mnie ostrzegła że przy moich włosach będzie ona wymagała czasochłonnego układania...nigdy w życiu!!!jak wspomniałam pare machnięć szczotką i gotowe dosłownie!!!potwierdziło się w moim przypadku że nawet mając cienkie i niepodatne na układanie włosy DOBRE CIĘCIE gwarantuje fajną i bezproblemową fryzurę
soniadavid78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 17:28   #2788
evcia006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 25
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

no brzmi to zachęcająco.. myśle że chetnie sie tam wybiore-tylko włosy mi musza troche podrosnąc bo scinalam je jakies 2tyg temu... wiec troche bez sensu byloby je znowu "maltretować"

jak juz bede po wizycie w Trendach to podziele się wrażeniami
evcia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 19:32   #2789
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: do Cassiss

Cytat:
Napisane przez soniadavid78 Pokaż wiadomość
helloja tez nie mam cierpliwości ani zdolności do układania włosów ale po wizycie u pana Andrzeja zajmuje to dosłownie chwilke nawet ostatnio moja przyjaciółka stwierdziła że mam dobrze obcięte włosy skoro bez modelowania tak fajnie sie układająa ja im tylko odrobinkę pomagam oczywiście pan Andrzej powiedział co i jak mam robić ,do tej pory nie układałam włosów bo mi to dużo czasu zabierało a zero efektów...a
a można wiedzieć gdzie jest ten salon i ile płaci się za ścięcie mw?
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 20:36   #2790
soniadavid78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 7
GG do soniadavid78
Dot.: do Cassiss

hello http://www.trendykrakow.pl/ tutaj znajdziesz szczegóły odnośnie cen...ja w połowie lutego płaciłam 68zł za ścięcie włosów długich za łopatki na takiego "odrośniętego"boba...była m w salonie na ul.Karmelickiej (dla niezorientowanych przystanek za teatrem Bagatela idąc od rynku)salon dosłownie przy przystanku...pan Andrzej u którego byłam to szczupły blondyn kręcone włosy...bo widziałam tam też młodego bruneta (fryzjera) ale cen chyba troche podnieśli bo jak ja byłam to na stronce było info że ścięcie od 58 zł a teraz 63...
soniadavid78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:44.