Liceum/technikum kosmetyczne? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-25, 14:29   #1
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395

Liceum/technikum kosmetyczne?


Hej, dziewczyny. Mam do Was takie pytanie. W tym roku chyba nie zdam, a jak nawet zdam, to i tak wiem, że nie nadaję się do liceum, w związku z czym... Istnieje jakieś technikum kosmetyczne albo liceum profilowane kosmetyczne? Szukam i szukam i znaleźć nie mogę. Wszędzie wszystko co związane z kosmetyką to policealne i tak już się załamuję powoli tym faktem. W sumie jest mi obojętne w jakim mieście, ale żeby było w woj. zachodniopomorskim albo pomorskim chociaż... Jak coś wiecie, to piszcie, pliska.
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 14:31   #2
Dziamma
Raczkowanie
 
Avatar Dziamma
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 300
Dot.: Liceum/technikum kosmetyczne?

Hmmm...coś mi się wydaje, że tak po gimnazjum to żadnego studium nie znajdziesz- większośc to policealne szkoły. Rozwiązaniem jest technikum o profilu kosmetycznym
Dziamma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 14:34   #3
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Liceum/technikum kosmetyczne?

Cytat:
Napisane przez Dziamma Pokaż wiadomość
Hmmm...coś mi się wydaje, że tak po gimnazjum to żadnego studium nie znajdziesz- większośc to policealne szkoły. Rozwiązaniem jest technikum o profilu kosmetycznym

Toż o tym właśnie mówię. I takiego czegoś nigdzie nie mogę znaleźć. Wiesz coś o jakimś takim?
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 15:19   #4
Ewakuacja69
Rozeznanie
 
Avatar Ewakuacja69
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 664
Dot.: Liceum/technikum kosmetyczne?

pierwsze slysze, zeby byly takie technika
__________________
tyle rzeczy do sfotografowania, a tak mało czasu...

-15kg!
Ewakuacja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 15:30   #5
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Liceum/technikum kosmetyczne?

Cytat:
Napisane przez Ewakuacja69 Pokaż wiadomość
pierwsze slysze, zeby byly takie technika

Eh... A może jakieś... podobne?
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 15:33   #6
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Liceum/technikum kosmetyczne?

a poradziłabyś sobie z rozszerzoną chemią i biologią ?

no chyba że chodzi ci o coś a'la kurs stylizacji i zakładania tipsów ale takich rzeczy to raczej w szkołach nie uczą
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 15:44   #7
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Liceum/technikum kosmetyczne?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
a poradziłabyś sobie z rozszerzoną chemią i biologią ?

no chyba że chodzi ci o coś a'la kurs stylizacji i zakładania tipsów ale takich rzeczy to raczej w szkołach nie uczą

Nie wiem czy bym sobie poradziła, wiem że na razie sobie nie poradziłam z matmą. A w przyszłości i tak chcę być kosmetyczką. Zresztą. Pytałam o technikum, domyślam się czego mogę się tam spodziewać... Rozumiem, że nie wiesz nic o żadnym takim technikum ani liceum profilowanym?


A ten docinek, to mogłaś sobie dla siebie zachować...
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 15:51   #8
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Liceum/technikum kosmetyczne?

Cytat:
Napisane przez Lakhi Pokaż wiadomość
Nie wiem czy bym sobie poradziła, wiem że na razie sobie nie poradziłam z matmą. A w przyszłości i tak chcę być kosmetyczką. Zresztą. Pytałam o technikum, domyślam się czego mogę się tam spodziewać... Rozumiem, że nie wiesz nic o żadnym takim technikum ani liceum profilowanym?


A ten docinek, to mogłaś sobie dla siebie zachować...
wiele osób myli bycie zwykłą kosmetyczką z kosmetologiem. O ile kierunek kosmetologia istnieje (co do szkół średnich o takim profilu to nie wiem, w takim wypadku wybiera się po prostu biol-chem), o tyle kosmetyczka to nie wiem i szczerze wątpie, żeby istniała na poziomie szkoły średniej. Co najwyżej szkoły policealne czy jakieś kursy, studiów nie musisz ukończyć by być kosmetyczką. A do szkół policealnych nie musisz mieć dobrze zdanej matury, wystarczy minimum, więc możesz sobie wybrać jakieś liceum o bardzo niskim poziomie. W technikum nie wiadomo czy sobie poradzisz z przedmiotami zawodowymi, jeśli u Ciebie tak krucho z nauką. A zarówno w liceum jak i technikum jest matma na maturze
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2010-05-25 o 15:53
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 15:54   #9
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Liceum/technikum kosmetyczne?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
wiele osób myli bycie zwykłą kosmetyczką z kosmetologiem. O ile kierunek kosmetologia istnieje (co do szkół średnich o takim profilu to nie wiem, w takim wypadku wybiera się po prostu biol-chem), o tyle kosmetyczka to nie wiem i szczerze wątpie, żeby istniała na poziomie szkoły średniej. Co najwyżej szkoły policealne czy jakieś kursy, studiów nie musisz ukończyć by być kosmetyczką. A do szkół policealnych nie musisz mieć dobrze zdanej matury, wystarczy minimum, więc możesz sobie wybrać jakieś liceum o bardzo niskim poziomie. W technikum nie wiadomo czy sobie poradzisz z przedmiotami zawodowymi, jeśli u Ciebie tak krucho z nauką. A zarówno w liceum jak i technikum jest matma na maturze

To akurat wiem, ale myślałam, że może znajdzie się coś na teraz, żebym nie musiała kolejne lata robić czegoś, co kompletnie mnie nie interesuje.
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 16:04   #10
Dziamma
Raczkowanie
 
Avatar Dziamma
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 300
Dot.: Liceum/technikum kosmetyczne?

Cytat:
Napisane przez Lakhi Pokaż wiadomość
Toż o tym właśnie mówię. I takiego czegoś nigdzie nie mogę znaleźć. Wiesz coś o jakimś takim?
A to zależy w jakich okolicach chciałabyś znaleźc szkołę?? Jakie miasta bierzesz pod uwagę??

Jest dośc szerokie spektrum, np.
www.anagra.pl
Technikum fryzjersko-kosmetyczne, Warszawa, ul. Kazimierzowska
Zespoł Szkół Fryzjersko-Kosmetycznych DEHAG
http://www.zsm2.internetdsl.pl/lp.html
i inne...

Edytowane przez Dziamma
Czas edycji: 2010-05-25 o 16:15
Dziamma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 16:55   #11
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Liceum/technikum kosmetyczne?

W mojej okolicy jest zawodówka z takim profilem. Czesanie włosów, malowanie paznokci... Czyli chyba to na co liczysz, bez ambitniejszej nauki.

W niektórych technikach moim zdaniem wiecej nauki niż w liceach, bo i tak musisz się do matury przygotować plus masz jeszcze przedmioty zawodowe na głowie, czasami w szkole siedzi się od 6:00 do 17:00.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 17:15   #12
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Liceum/technikum kosmetyczne?

Cytat:
Napisane przez Dziamma Pokaż wiadomość
A to zależy w jakich okolicach chciałabyś znaleźc szkołę?? Jakie miasta bierzesz pod uwagę??

Jest dośc szerokie spektrum, np.
www.anagra.pl
Technikum fryzjersko-kosmetyczne, Warszawa, ul. Kazimierzowska
Zespoł Szkół Fryzjersko-Kosmetycznych DEHAG
http://www.zsm2.internetdsl.pl/lp.html
i inne...

No napisałam, że woj. zachodniopomorskie i pomorskie... Dziękuję za linki. ;*

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
W mojej okolicy jest zawodówka z takim profilem. Czesanie włosów, malowanie paznokci... Czyli chyba to na co liczysz, bez ambitniejszej nauki.

W niektórych technikach moim zdaniem wiecej nauki niż w liceach, bo i tak musisz się do matury przygotować plus masz jeszcze przedmioty zawodowe na głowie, czasami w szkole siedzi się od 6:00 do 17:00.

Włosy czesze fryzjerka. Ja bym chciała być kosmetyczką. Maseczki, peelingi, woskowanie. Znalazłam takie technikum w Warszawie (tam były przedmioty takie jak chemia kosmetyczna itd), ale to za daleko. Nie chcę iść do zawodówki, tylko do technikum lub liceum profilowanego. Przecież napisałam... Chcę mieć maturę, bo potem chcę iść dalej do szkoły policealnej kosmetycznej...
__________________
Staram się!


Edytowane przez Lakhi
Czas edycji: 2010-05-25 o 17:19
Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 20:06   #13
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Liceum/technikum kosmetyczne?

Cytat:
Napisane przez Lakhi Pokaż wiadomość
Włosy czesze fryzjerka. Ja bym chciała być kosmetyczką. Maseczki, peelingi, woskowanie. Znalazłam takie technikum w Warszawie (tam były przedmioty takie jak chemia kosmetyczna itd), ale to za daleko. Nie chcę iść do zawodówki, tylko do technikum lub liceum profilowanego. Przecież napisałam... Chcę mieć maturę, bo potem chcę iść dalej do szkoły policealnej kosmetycznej...
mam pojęcie co wykonuje fryzjerka. napisałam to co robią te osoby ze wspomnianej przeze mnie szkoły. innych takich nie znam, podzieliłam się z tobą tym co wiem.
a z planami takimi jak twoje znam ludzi najczęściej po bio-chemie.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 08:41   #14
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Liceum/technikum kosmetyczne?

Cytat:
Napisane przez Lakhi Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny. Mam do Was takie pytanie. W tym roku chyba nie zdam, a jak nawet zdam, to i tak wiem, że nie nadaję się do liceum, w związku z czym... Istnieje jakieś technikum kosmetyczne albo liceum profilowane kosmetyczne? Szukam i szukam i znaleźć nie mogę. Wszędzie wszystko co związane z kosmetyką to policealne i tak już się załamuję powoli tym faktem. W sumie jest mi obojętne w jakim mieście, ale żeby było w woj. zachodniopomorskim albo pomorskim chociaż... Jak coś wiecie, to piszcie, pliska.
U mnie w Gryficach powstało liceum ogólnokształcące o profilu kosmetycznym To gdzies 50 minut drogi więc śmiało jedz i składaj papiery
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 13:52   #15
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Liceum/technikum kosmetyczne?

Cytat:
Napisane przez Miviki666 Pokaż wiadomość
U mnie w Gryficach powstało liceum ogólnokształcące o profilu kosmetycznym To gdzies 50 minut drogi więc śmiało jedz i składaj papiery

Ooo. Bardzo fajna sprawa. Dziękuję Ci ślicznie.

A znasz może stronę tego liceum?
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 20:55   #16
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Liceum/technikum kosmetyczne?

Cytat:
Napisane przez Lakhi Pokaż wiadomość
Ooo. Bardzo fajna sprawa. Dziękuję Ci ślicznie.

A znasz może stronę tego liceum?
jak narazie tylko to jest http://cegryfice.republika.pl/ to jakies nowe Lo i napewno jest te liceum kosmetyczne bo widzialam wielki transparent na budynku Jedz tam i się dowiedz co i jak
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...

Edytowane przez Miviki666
Czas edycji: 2010-05-27 o 21:01
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 15:57   #17
TheNaturat
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 486
GG do TheNaturat Send a message via Skype™ to TheNaturat
Dot.: Liceum/technikum kosmetyczne?

Taak, zjedzcie ją bo chce być kosmetyczką A potem przychodzi co do czego a same lecą robić sobie pazurki na imprezę albo ślub

Poszukaj technikum kosmetyczne gdzieś w okolicy, lub też liceum o takim profilu.
TheNaturat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 20:00   #18
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Liceum/technikum kosmetyczne?

Cytat:
Napisane przez Lakhi Pokaż wiadomość
Chcę mieć maturę, bo potem chcę iść dalej do szkoły policealnej kosmetycznej...
Żeby pójść do szkoły policealnej niepotrzebna jest matura, tylko ukończenie szkoły średniej. Szkoła policealna to nie studia.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 14:10   #19
Madziusx3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Liceum/technikum kosmetyczne?

Ja tez szukam technikum kosmetycznego i nigdzie nie moge znalezc jestem w 3 gimn. i boje sie ze takiego technikum nie ma.. jestem z woj. wielkopolskiego.. jak cos wiecie to piszcie.. prosze z gory dzieki
Madziusx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 15:38   #20
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Liceum/technikum kosmetyczne?

Cytat:
Napisane przez TheNaturat Pokaż wiadomość
Taak, zjedzcie ją bo chce być kosmetyczką A potem przychodzi co do czego a same lecą robić sobie pazurki na imprezę albo ślub

Poszukaj technikum kosmetyczne gdzieś w okolicy, lub też liceum o takim profilu.
Przecież nie chodzi o zniechęcenie jej, tylko z tego co widzę to autorka ma konkretne plany na przyszłość, chce mieć tzw. "fach w ręku" i nie chce się za bardzo uczyć, zresztą z tego co zrozumiałam to na poziomie 3 gimnazjum nie zda matmy - a mimo to koniecznie chce iść do technikum, gdzie jak wiadomo jest jeszcze trudniej niż w liceum bo oprócz przedmiotó podstawowych dochodzą kierunkowe, osobiście uważam że trzeba mierzyć zamiary na siły...
a może lepiej byłoby do autorki pójść do zawodówki za kosmetyczkę (na pewno takie są), nauczyć się porządnie zawodu bez zbędnych dla niej rzeczy jak np matma czy historia, a potem pracować i zrobić liceum zaocznie? Jak się dobrze wybierze to wychodzą 2 lata zawodówki + 2 lata liceum (czyli tyle co technikum), a będzie miała już spore doświadczenie zawodowe no i uniknie stresów związanych z nauką w technikum...
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 12:08   #21
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Liceum/technikum kosmetyczne?

Nie ma technikum kosmetycznego ani tym bardziej zawodówki!!!
Jest tylko technik usług kosmetycznych (policealne studium) ale ten tytuł otrzymujecie nie po 4letnim technikum ale studium! Musisz mieć średnie wykształcenie niekoniecznie maturę. Widziałam liceum kosmetyczne ale cena-360zł miesiecznie! A studium jest tańsze...
Mam prośbę czy któraś mogła by mi podać jakie są specjalizacje na studium kosmetycznym?
Najbardziej chodzi mi o szkołę cosinus i akademię zdrowia w toruniu bądź w poznaniu jak jest...

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Akademia zdrowia w bydgoszczy

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Madziusx3 Pokaż wiadomość
Ja tez szukam technikum kosmetycznego i nigdzie nie moge znalezc jestem w 3 gimn. i boje sie ze takiego technikum nie ma.. jestem z woj. wielkopolskiego.. jak cos wiecie to piszcie.. prosze z gory dzieki

A ty wogóle złoźyąłś papiery do jakiejś szkoły?!>?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 17:09   #22
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Liceum/technikum kosmetyczne?

Nikt tu już nie zagląda?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 10:40   #23
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: Liceum/technikum kosmetyczne?

ja tez nie słyszałam o żadnym technikum, dużo natomiast właśnie o wspominanych studium kosmetycznym, gdzie po 2 latach ma się tytuł technika usług kosmetycznych. Sama jestem czymś takim zainteresowana i od wrzesnai zaczynam szkolę kosmetyczną w cosinusie, dość interesowałam się tą kwestia i wiem, że mają całkiem dobre wyposażenie, program zajęć bo dużo jest laboratoriów kosmetycznych, dam znać jak zaczną się pierwsze zajęcia co i jak
my dee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 08:41   #24
malamila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 94
Dot.: Liceum/technikum kosmetyczne?

heheh
ja tez startuje z kosmetyką od września, w sumie jeszcze tydzień został
fajnie, bo szkoły są darmowe akurat dla mnie to było najważniejsze!!
malamila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 18:10   #25
miloooonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Liceum/technikum kosmetyczne?

ja juz w czwartek pierwsze zajęcia kosmetyczne w policealnym studium na kazimierzowskiej ktos sie może wybiera?
miloooonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 17:36   #26
superstarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 49
Dot.: Liceum/technikum kosmetyczne?

ja jestem po pierwszych zajęciach w cosinusie- fajnie się zapowiada, ciekawa grupa mi sie trafila przynajmniej tak mi sie wydaje- a jak u was dziewczyny????
superstarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 16:13   #27
afkaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 15
Dot.: Liceum/technikum kosmetyczne?

Cześć ja też mam do was pytanie. Wiem że niektóre szkoły kosmetyczne potrzebują modeli/klientów z zewnątrz do ćwiczeń. Macie może namiary na coś takiego, gdzie są wykonywane w Warszawie. A jeśli będzie jakiś cennik to już naprawdę rewelacja. dzieki bardzo.
afkaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 19:07   #28
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: Liceum/technikum kosmetyczne?

Cytat:
Napisane przez afkaga Pokaż wiadomość
Cześć ja też mam do was pytanie. Wiem że niektóre szkoły kosmetyczne potrzebują modeli/klientów z zewnątrz do ćwiczeń. Macie może namiary na coś takiego, gdzie są wykonywane w Warszawie. A jeśli będzie jakiś cennik to już naprawdę rewelacja. dzieki bardzo.
wiesz co u nas w cosinusie, jak mi wiadomo nie ma czegoś takiego - raczej w parach eksperymentujemy na sobie nawzajem
my dee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 19:23   #29
pomocy2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: Liceum/technikum kosmetyczne?

Hej, dziewczyny. Mam do Was takie pytanie. Istnieje jakieś technikum kosmetyczne albo liceum profilowane kosmetyczne? Szukam i szukam i znaleźć nie mogę. Wszędzie wszystko co związane z kosmetyką to policealne i tak już się załamuję powoli tym faktem. W sumie jest mi obojętne w jakim mieście, ale żeby było w woj. pomorskim chociaż... Jak coś wiecie, to piszcie.
pomocy2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 19:28   #30
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Liceum/technikum kosmetyczne?

Cytat:
Napisane przez pomocy2 Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny. Mam do Was takie pytanie. Istnieje jakieś technikum kosmetyczne albo liceum profilowane kosmetyczne? Szukam i szukam i znaleźć nie mogę. Wszędzie wszystko co związane z kosmetyką to policealne i tak już się załamuję powoli tym faktem. W sumie jest mi obojętne w jakim mieście, ale żeby było w woj. pomorskim chociaż... Jak coś wiecie, to piszcie.
Taki typ szkoły jak liceum profilowane już od kilku lat nie funkcjonuje.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-13 07:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.