Scent Bar XV - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-28, 20:15   #3391
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar XV

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
mam trzymam kciuki byś nie trafiła na polskiego mechanika - bo nasi suchej nitki na nas nie zostawiają - jakbym umiała zostałąbym mechanikiem samochodowym ( tzn własny warsztat)
A ja wlasnie z premedytacja do polskiego jade, ze niby mnie nie orznie. Znajomy znajomej... wiec moze byc ciekawie.
Czy Ty ZAWSZE musisz miec racje w swoich wypowiedziach?

No nic to...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:17   #3392
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar XV

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
edit: Sabb, fajny ten Amon Amarth
Ha. Mówiłam przecież, że mam dobry gust.
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Podobno 700 000 GBP
nie wierzę

A jednak oleję
A, jak 700 000 funciaków, to olej rzeczywiście. Nie wiem czemu myślałam, że jakiś sprzęt komputerowy.

A może wiem daczego - dostałam od kumpla monitor - Samsung SyncMaster 21 cali... Na zasadzie: jak będziesz miała to odpalisz stówkę czy dwie, przepijemy razem.
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
ekhemmm....z tego wynika jasno, ze to my wszystkie tutaj jesteśmy głupie, ślepe, niespostrzegawcze- oraz wszystcy Twoi kumple chcący sie dobrowolnie poddać gwałtowi
Nie nie. Tylko miłe. A kumpel ma ewidentnie zły gust.
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
testy w zgięciu łokcia - czytałam w recenzji na blogu Twoim, ale sama tak robiłam jak jest natłok zapachów, a ja chcę porządnie tak jak piszesz, chcę się z nimi "zróść" no i se robię No Logo sama sobie - zakleiłam nazwy ( choć wiem co mam w puli)
O tym jak testuję pisałam TU. W części: Jak testować i jak nosić. Tobie ten poradnik po nic, ale tak mi wyszedł po prośbach. Teraz myślę, że on w ogóle na tym blogu po nic, bo jak kto czyta to przeciez wie to wszystko tak samo dobrze, jak ja, ale co mi tam... Nie wywalam.

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
No tak klub fantastyki brzmi lajtowo - ale czytałam o międzynarodowych festiwalach - więc juz wszystkie puzzle pasują
Brzmi lajtowo, ale nie kiedy się nim zarządza. ja mam czasem dość.
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
( a z tatą ja bardzo dziękuję za ciepłe gesty - miło - ale zeby uciąć temat to niestety to jest choroba nowotworowa, wieloletnia więc to nie jest świeża sprawa, i lepiej już nie będzie, ale zawsze może być jako tako i o to chodzi. między innymi dlatego nie toleruje żadnych zapachów a ja mam na sobie Avignion i startuję nach hospital - a on się dziś na tamten świat nie wybiera - Avignion pachnie mi mszą - ale rzadko bywam wesela i pogrzeby a on mi pachnie jesienną mszą) zmykam
Znam to. Z wielu stron. Muszę wierzyć, że z tym można żyć. Długo. I szczęśliwie,w miarę możliwości. I tego Wam życzę.
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Znalazłam, posłuchałam, padłam To jest cudowne! Jak to dobrze, że ktoś w Polsce jeszcze tak gra, większość nowej muzyki rockowej jest tak banalna i wtórna (i te teksty ) że sie normalnie wszystkiego odechciewa.
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

OMG!!!!
to jest bossskie!!!!
No kto by się spodziewał, że akurat Was to zaskoczy. Ankh znacie? To tez Jelonek.
Cytat:
Napisane przez edytapa68 Pokaż wiadomość
Też stwierdzam,że nadgarstek jest przereklamowany. Moim miejscem do testów jest dekolt w najgłęmszym i najciemniejszym miejscu Tam jest najcieplej i zapach pięknie paruje w stronę nozdrzy
Ja tam noszę perfumy, nie testuję.
Może i za uchem sa lepiej wyczuwalne dla otoczenia, ale dla mnie nie, a ja egoistka jestem i pachnę dla siebie.

Idę dziś spać. Musowo.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:24   #3393
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar XV

Obejrzałam się dokładniej w lustrze i doszłam do wniosku,że właściwie nie mam brwi. Jakoś dziwacznie to wygląda jak się ma zamiast zgrabnych łuków dwa włosy na krzyż, i każdy rośnie w inną stronę.
Nie wiecie czy to się jakoś domalowuje?
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:24   #3394
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar XV

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
A ja wlasnie z premedytacja do polskiego jade, ze niby mnie nie orznie. Znajomy znajomej... wiec moze byc ciekawie.
Czy Ty ZAWSZE musisz miec racje w swoich wypowiedziach?

No nic to...
a broń Cie bosze - ja wrecz wolę jej nie mieć - fakt ze sama płaciłam ridiculous prices - potem mi znajomi mowili ile to roboty jaka cena a czasem "how to" ale niewazne jak masz od znajomych to kurcze nadzieja jest - ale na cenach Brytolskich to się juz nie znam - u ans wiem ile kosztują klocki na allegro sama kupuje zajomi montują i pijemy - a jak rodzinka jeździ z tym samym to te klocki nagle zyskują taaaakie ceny bo robocizna to już swoją drogą - cena lusterka bo nam ukradli itp bajery - nienawidzę tej skarbonki na 4 kółkach ale dupkę wożę
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:25   #3395
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar XV

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
kurczę a wklejałaś fotki z chaty swej i pamiętam anioły
A ..... nieee, to mojej Mamy chałupka była. Ona faktycznie zbiera anioły

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
buahaha parsk przeparsk moze jeszcze drag queen co?


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Fav, nie wpierdzielaj mnie bo autentycznie mnie tu penis strzeli.
Ciebie akurat z wyglądu znam doskonale i powiem Wam Baby, że głupio mi było się z Nią pokazać publicznie - czułam się jak... salceson. Nawet nie pasztet - pasztet jest jednak ładniejszy. Byłam autentycznie zazdrosna i zawstydzona tym, że chodzę i siedzę obok kogoś, kto wygląda tyle razy lepiej niż ja.
Pasztet, salceson ... haha .... Tyś chudsza ode mnie z 10 kilo jest przecież. Proszę Ciebię.
Inna sprawa, zę faktycznie, tylko i wyłącznie z powodu NADkilogramów czuję się nieatrakcyjna. Gdyby nie to ... nie miałabym zastrzeżeń. Ale mam taka dziwną budowę, że moja drobna paszcza ( poniekąd całkiem całkiem ) nijak nie pasuje do tego wielkiego dupska które posiadam ... hmmm :/
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:27   #3396
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar XV

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Obejrzałam się dokładniej w lustrze i doszłam do wniosku,że właściwie nie mam brwi. Jakoś dziwacznie to wygląda jak się ma zamiast zgrabnych łuków dwa włosy na krzyż, i każdy rośnie w inną stronę.
Nie wiecie czy to się jakoś domalowuje?
ja wiem - się domalowywuje - ja tak musze robić bo ja mam białe ( albo zób henne i na klika tyg spokoj, tylko u fryzjera najpierw chyba ze masz talent i sie nie boisz sama )

ale masz włosy dziś taką ekspedientkę w sklepie widziałam pochwaliłam jej włosy bo zarąbiaszcze
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:29   #3397
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar XV

Wklejam- przed regeneracją. Na tym zdjęciu, gdzie ja jestem, to widać trochę krój spodni, a z tyłu jest bluzeczka koronk.Załącznik 3145437

Załącznik 3145438

Załącznik 3145443

Załącznik 3145447

Załącznik 3145448

Załącznik 3145450




Najdroższa kosztowała 7 zł, najtańsza 2 z groszami
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-28, 20:29   #3398
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar XV

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Obejrzałam się dokładniej w lustrze i doszłam do wniosku,że właściwie nie mam brwi. Jakoś dziwacznie to wygląda jak się ma zamiast zgrabnych łuków dwa włosy na krzyż, i każdy rośnie w inną stronę.
Nie wiecie czy to się jakoś domalowuje?
Tak, w photoshopie
Ja mam dwie cienkie i dość ciemne w stosunku do bladej facjaty kreseczki, ilekroć próbuję je zapuścić nowe włoski rosną mi sporo poniżej tych kresek więc znowu je wyrywam, jakiś obłęd Więc machnęłam ręką i polubiłam kreski.

Ankh też nie znałam, póki nie śpiewają szalenie mi się podoba
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:31   #3399
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar XV

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
a broń Cie bosze - ja wrecz wolę jej nie mieć - fakt ze sama płaciłam ridiculous prices - potem mi znajomi mowili ile to roboty jaka cena a czasem "how to" ale niewazne jak masz od znajomych to kurcze nadzieja jest - ale na cenach Brytolskich to się juz nie znam - u ans wiem ile kosztują klocki na allegro sama kupuje zajomi montują i pijemy - a jak rodzinka jeździ z tym samym to te klocki nagle zyskują taaaakie ceny bo robocizna to już swoją drogą - cena lusterka bo nam ukradli itp bajery - nienawidzę tej skarbonki na 4 kółkach ale dupkę wożę
Moze gdybym miala takich znajomych co mi zrobia to bym olala mechanikow ale... po pierwsze nie wiem i nikt bez sprzetu nie jest w stanie stwierdzic co jest nie tak i gdzie usterka. A nie chce wymienic A kiedy psuje sie B. Zreszta Si ma dwie lewe rece i nie ma pojecia ani ochoty zeby sie nauczyc. Jak mi namail ostanio znajomego 'mechanika' to myslalam, ze mnie szlag trafi. Kolo przyjechal bez narzedzi ... maczal palce w plynie do chlodnicy i oblizujac stawial dniagnozy. No cyrk byl. Ktos tam z roboty ma syna co to ma warsztat ale akurat sie wczasuje a ja i tak mam w dupie. Wiec jade do tego kolesia.
No mam nadzieje, ze na chleb mi zostanie do wyplaty...
Moja matula oczywiscie tekst - no tak to jest jak kupujesz uzywany samochod (moj ma cale 5 lat)... No fajnie byloby miec nowy ale nie bede sie prostytuowac zeby na raty zarobic.
(Zreszta i tak sens wypowiedzi byl chyba sprzedaj ten, sprzedaj motor i kup sobie inny - nowy)
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:33   #3400
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar XV

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Tak, w photoshopie
Ja mam dwie cienkie i dość ciemne w stosunku do bladej facjaty kreseczki, ilekroć próbuję je zapuścić nowe włoski rosną mi sporo poniżej tych kresek więc znowu je wyrywam, jakiś obłęd Więc machnęłam ręką i polubiłam kreski.

Ankh też nie znałam, póki nie śpiewają szalenie mi się podoba
To Was pocieszę.
Wiecie jak boli jak trzeba regulować takie grube, gęste i ciemne jak ja mam ? Skubię godzinę .... tak mniej więcej co tydzień.
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:36   #3401
Dziamma
Raczkowanie
 
Avatar Dziamma
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 300
Dot.: Scent Bar XV

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Obejrzałam się dokładniej w lustrze i doszłam do wniosku,że właściwie nie mam brwi. Jakoś dziwacznie to wygląda jak się ma zamiast zgrabnych łuków dwa włosy na krzyż, i każdy rośnie w inną stronę.
Nie wiecie czy to się jakoś domalowuje?
Myślę, że to już wyższa szkoła jazdy:P nie mam pojęcia!...:/
Dziamma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-28, 20:36   #3402
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar XV

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
A ..... nieee, to mojej Mamy chałupka była. Ona faktycznie zbiera anioły





Pasztet, salceson ... haha .... Tyś chudsza ode mnie z 10 kilo jest przecież. Proszę Ciebię.
Inna sprawa, zę faktycznie, tylko i wyłącznie z powodu NADkilogramów czuję się nieatrakcyjna. Gdyby nie to ... nie miałabym zastrzeżeń. Ale mam taka dziwną budowę, że moja drobna paszcza ( poniekąd całkiem całkiem ) nijak nie pasuje do tego wielkiego dupska które posiadam ... hmmm :/
co do czucia sie we własnej figurze, ciele - to ja faktycznie nigdy nie wciskam swoim bliskim ciasteczkowym wypasionym szczupłym laskom, przyjaciółkom że nie mają racji tzn uśmiecham się i mówię - " skoro tak lubisz" serio neich sobie te wazące 57 kilo przy 164 mówią że są za grube itd itd bo to kazdego własne odczucie i chyba nie silę się na to by wyperswadowywać im to bo kimże ja jestem żeby im doradzać, przecież nie wiem lepiej, ich dupa ich sprawa, wszystko jest Fav masz rację, kwestią proporcji. I kwestią podejscia - kazdy zna swoją idealną dla siebie formę - no za wyjątkeim anorektyczek i tyczków bo oni nie znają tej formy, gonią króliczka.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:36   #3403
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XV

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Kameno, pójdźże w me ramiona, niechaj Cię ozłocę! Tym Jelonkiem utrafiłaś w moje gusta, lecę ściągać! Ale przez połowę pierwszego utworu cykałam się, że facet zacznie śpiewać, ufff.
boski jest

A widziałyście tych gitarzystów????
Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Obejrzałam się dokładniej w lustrze i doszłam do wniosku,że właściwie nie mam brwi. Jakoś dziwacznie to wygląda jak się ma zamiast zgrabnych łuków dwa włosy na krzyż, i każdy rośnie w inną stronę.
Nie wiecie czy to się jakoś domalowuje?
od linijki laska, od linijki!

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Wklejam- przed regeneracją. Na tym zdjęciu, gdzie ja jestem, to widać trochę krój spodni, a z tyłu jest bluzeczka koronk.Załącznik 3145437

Załącznik 3145438

Załącznik 3145443

Załącznik 3145447

Załącznik 3145448

Załącznik 3145450




Najdroższa kosztowała 7 zł, najtańsza 2 z groszami
ale fajne te bluzki!
Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
To Was pocieszę.
Wiecie jak boli jak trzeba regulować takie grube, gęste i ciemne jak ja mam ? Skubię godzinę .... tak mniej więcej co tydzień.
dlatego wyskubuję pojedyncze włoski co 2-3 dni
I tylko lekko wyskubuję - po co się męczyć, a takie cieniutkie nienaturalnie wyglądają i mi się nie podobają
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2010-05-28 o 20:38
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:37   #3404
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XV

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Wklejam- przed regeneracją. Na tym zdjęciu, gdzie ja jestem, to widać trochę krój spodni, a z tyłu jest bluzeczka koronk.Załącznik 3145437

Załącznik 3145438

Załącznik 3145443

Załącznik 3145447

Załącznik 3145448

Załącznik 3145450




Najdroższa kosztowała 7 zł, najtańsza 2 z groszami
ta z zabotem
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:37   #3405
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar XV

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
ja wiem - się domalowywuje - ja tak musze robić bo ja mam białe ( albo zób henne i na klika tyg spokoj, tylko u fryzjera najpierw chyba ze masz talent i sie nie boisz sama )

ale masz włosy dziś taką ekspedientkę w sklepie widziałam pochwaliłam jej włosy bo zarąbiaszcze
teraz mam króciutkie, wyglądam jak czechosłowacki piłkarz, ale zapuszczam do stanu poprzedniego.
Henny się trochę boję, bo włosów na brwiach prawie nie mam i w dodatku każdy włosek rośnie w innym kierunku i boję się,że będzie wyglądać jeszcze dziwniej niż z łysymi brwiami.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Tak, w photoshopie
Ja mam dwie cienkie i dość ciemne w stosunku do bladej facjaty kreseczki, ilekroć próbuję je zapuścić nowe włoski rosną mi sporo poniżej tych kresek więc znowu je wyrywam, jakiś obłęd Więc machnęłam ręką i polubiłam kreski.
Wolałabym kreseczki niż brak kreseczek
__________________



Edytowane przez vesenka
Czas edycji: 2010-05-29 o 08:53
vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:40   #3406
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar XV

Hecate doskonale Cię rozumiem ja mam 8letnie Clio - juz nawet go kopłam ze złości raz ( a w tym roku kupowąłam komplet opon zamiast np perfum - no coż ... przyroda
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:40   #3407
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XV

vesenko! kup sobie taki zel w maskarze i nim po brwiach dajesz to sie ułożą-a malujesz kredką zwykłą brązową takie kreseczki pomiędzy swoimi włoskami
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:42   #3408
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar XV

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
To Was pocieszę.
Wiecie jak boli jak trzeba regulować takie grube, gęste i ciemne jak ja mam ? Skubię godzinę .... tak mniej więcej co tydzień.
To są te plusy ujemne...
Ale za to jak takie brwi dodają charakteru

Cytat:
Napisane przez Dziamma Pokaż wiadomość
Myślę, że to już wyższa szkoła jazdy:P nie mam pojęcia!...:/
ja też nie

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
od linijki laska, od linijki!

dlatego wyskubuję pojedyncze włoski co 2-3 dni
I tylko lekko wyskubuję - po co się męczyć, a takie cieniutkie nienaturalnie wyglądają i mi się nie podobają
Tja...i będę wyglądała jak te starsze panie z dwoma krechami jak od węgielka

Ja nie mam czego skubać
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:42   #3409
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar XV

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
:r


Wolałabym kreseczki niż brak kreseczek

Zresztą zobaczcie jak to wygląda w powiększeniu
a żel z Oriflame do brwi wejdź na all - niezły trzyma w ryzach w jedną stronę syckie, są też innych firm ale nie próbowąłam


o jezu bluzki przegapiłam !


żabot rzondzi !!!! a ja gópia kremową ściałam, taki old stajl właśnei szukam tzn na razie nie mam kiedy ale moze po weekendzie
w kolorze maku tez spoks

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2010-05-28 o 20:45
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-28, 20:43   #3410
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XV

dziewczyny, co mozna na zmarchy wziąć z BU? takie na czoło zeby poprasowało troche? i tak zapobiegawczo coby se nie pomarszczyc?
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:46   #3411
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar XV

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
vesenko! kup sobie taki zel w maskarze i nim po brwiach dajesz to sie ułożą-a malujesz kredką zwykłą brązową takie kreseczki pomiędzy swoimi włoskami
Kredkę kupię. A ten żel w maskarze to się kupuje jakiś konkretny? To ma jakąś nazwę? Czy idę i pytam o żel w maskarze do brwi?
Bo ja na osprzęcie do tapetowania, nie licząc minerałów, to kompletnie się nie znam. A bez tapety moje trzydziestoparoletnie oblicze wygląda jak widać
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:47   #3412
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar XV

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Hecate doskonale Cię rozumiem ja mam 8letnie Clio - juz nawet go kopłam ze złości raz ( a w tym roku kupowąłam komplet opon zamiast np perfum - no coż ... przyroda
Tez mam Clio hahaha.
I sie przegrzewa mi w korkach wiec po robocie zostaje coby sie usuneli z ulic. Jak jade to super ale jak za dlugo w korasie stoje to tylkow idze jak mi temperatura rosnie. A mnie cisnienie. Wez taka jazde.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:49   #3413
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar XV

Ale ja żartowałam z tym,że brzydactwo ze mnie a tu mi się tak oberwało no to teraz sobie naprawdę popłaczę


Truskawo-moje zdjęcia mam w albumie w profilu idź podziwiać

Vesenko-też mam takie brwi,że jak ich nie podmaluję to ledwo je widać raz w miesiącu chodzę do kosmetyczki na hennę,a na co dzień podalowuję je tymi cieniami,polecam
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:49   #3414
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar XV

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Kredkę kupię. A ten żel w maskarze to się kupuje jakiś konkretny? To ma jakąś nazwę? Czy idę i pytam o żel w maskarze do brwi?
Bo ja na osprzęcie do tapetowania, nie licząc minerałów, to kompletnie się nie znam. A bez tapety moje trzydziestoparoletnie oblicze wygląda jak widać
Oriflame i milion innych KWC są i na allegro wklikac mozna

Oriflame jest sprawdzony jasny spoko brąziko bez
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:51   #3415
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar XV

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
a żel z Oriflame do brwi wejdź na all - niezły trzyma w ryzach w jedną stronę syckie, są też innych firm ale nie próbowąłam


Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
dziewczyny, co mozna na zmarchy wziąć z BU? takie na czoło zeby poprasowało troche? i tak zapobiegawczo coby se nie pomarszczyc?
Weź eliksir winogronowy. Dość drogi, ale dobry.

A najlepszy i tak jest olej śliwkowy z mazideł z kapką żelu hialuronowego.
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:52   #3416
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XV

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Kredkę kupię. A ten żel w maskarze to się kupuje jakiś konkretny? To ma jakąś nazwę? Czy idę i pytam o żel w maskarze do brwi?
Bo ja na osprzęcie do tapetowania, nie licząc minerałów, to kompletnie się nie znam. A bez tapety moje trzydziestoparoletnie oblicze wygląda jak widać
ten lekko koloryzujący z Oriflame jest chyba fajny-ja bardzo długo uzywałam odżywki constance carrol-tanie to było jak barszcz,nie wiem czy odzywiało ale usztywniało " fryzure" jak lakier do włosów. W sumie to bym sobie soć kupiła,ale nie koloryzującego bo mam ciemne i gęste raczej-własnie- czas sie wyskubać
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:52   #3417
edytapa68
Zakorzenienie
 
Avatar edytapa68
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 186
Dot.: Scent Bar XV

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Wklejam- przed regeneracją. Na tym zdjęciu, gdzie ja jestem, to widać trochę krój spodni, a z tyłu jest bluzeczka koronk.Załącznik 3145437

Załącznik 3145438

Załącznik 3145443

Załącznik 3145447

Załącznik 3145448

Załącznik 3145450




Najdroższa kosztowała 7 zł, najtańsza 2 z groszami
Dla chudzielców to wszystko jest a dla tęgich same worki
Zazdroszczę,jak nic...
Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Henny się trochę boję, bo włosów na brwiach prawie nie mam i w dodatku każdy włosek rośnie w innym kierunku i boję się,że będzie wyglądać jeszcze dziwniej niż z łysymi brwiami.



Wolałabym kreseczki niż brak kreseczek

Zresztą zobaczcie jak to wygląda w powiększeniu
Vesenko,proponuję zrobić w salonie kosm. szarą hennę,trzymaną bardzo krótko.
Ja robiłam w ten sposób,że po nałożeniu henny na drugą brew już zmywałam z pierwszej. Nie było szoku,efekt był bardzo delikatny,krótkotrwały,Al e o to chodziło,żeby na początku nie było szoku. Albo makijaż permanentny...

Edytowane przez edytapa68
Czas edycji: 2010-05-28 o 21:10
edytapa68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:53   #3418
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar XV

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Ale ja żartowałam z tym,że brzydactwo ze mnie a tu mi się tak oberwało no to teraz sobie naprawdę popłaczę


Truskawo-moje zdjęcia mam w albumie w profilu idź podziwiać

Vesenko-też mam takie brwi,że jak ich nie podmaluję to ledwo je widać raz w miesiącu chodzę do kosmetyczki na hennę,a na co dzień podalowuję je tymi cieniami,polecam


Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Oriflame i milion innych KWC są i na allegro wklikac mozna

Oriflame jest sprawdzony jasny spoko brąziko bez



idę poczytać.
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:54   #3419
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar XV

Vesenko, brwi brwiami a tu mój TŻ zagapił się na Twoją fotkę :P Pytam: "co, ładna?" "yhmmm, ładna, taka wdzięczna"
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:54   #3420
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar XV

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Tez mam Clio hahaha.
I sie przegrzewa mi w korkach wiec po robocie zostaje coby sie usuneli z ulic. Jak jade to super ale jak za dlugo w korasie stoje to tylkow idze jak mi temperatura rosnie. A mnie cisnienie. Wez taka jazde.
miałam to w sejczaku nie wiem co to ale mogę konsultnąć jutro - jakiś ( ....ator ale chyba nie alternator ) ale to raczej szybko i prosto zdiagnozują pamietam ze mojego sejka musielismy chłodzic płynem borygo - leciałam na stacje po miescie za tym bo sie rozkraczyło biedaczysko na srodku i siwy dym szedł ( juz sie przegrzał ) wiesz ajk jest wada jakas mechaniczna ze wymieniasz czesc to luzik, to nawet najdrozsze nie jest, najgorzej ze aj mam diesla i sie cos pieprzyło w silniku i wtedy to juz nie halo ( na razie chucham dmucham i jezdze z duszą na ramieniu)

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2010-05-28 o 21:03
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.