Szukam koleżanki - WARSZAWA - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-24, 20:18   #541
shinju1986
Raczkowanie
 
Avatar shinju1986
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 161
GG do shinju1986
Dot.: Warszawa :)

Musisz dotrzeć do jakiegoś kiosku lub ewentualnie kupić u motorniczego tramwaju. Z tym, że motorniczy nie musi posiadać biletów, zdarza się że mu się skończyły. Najbliższy kiosk będziesz miała na rogu ul.Targowej i Al. Zielenieckiej.
shinju1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 13:36   #542
fiorella22
Zadomowienie
 
Avatar fiorella22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 363
Dot.: Warszawa :)

Dziewczęta, ale jestem szczęśliwa! Juz mam wszytko pozaliczane wczoraj sie dowiedzialam ze zdalam ostatni egzamin jeszcze tylko w sobote zdam prace i wszytkie pierdoły z tym związane i będę wooooolna!!! aż do obrony
__________________
Mam na Ciebie oko - czyli jak się bawić ze swoim dzieckiem - blog

You are not alone
I am here with you...
MJ
fiorella22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 13:55   #543
shinju1986
Raczkowanie
 
Avatar shinju1986
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 161
GG do shinju1986
Dot.: Warszawa :)

Wielkie gratulacje W takim razie trzymam kciuki za pozytywną obronę. Mi zostały jeszcze 3 egzaminy i potem też już składanie pracy mgr i obrona.
shinju1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 18:01   #544
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Warszawa :)

A przede mną dopiero wszystkie zaliczenia... Istna sieczka mnie czeka
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 18:49   #545
shinju1986
Raczkowanie
 
Avatar shinju1986
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 161
GG do shinju1986
Dot.: Warszawa :)

Przeżyjesz... ja narzekałam przed każdą możliwą sesją, a już prawie przy końcu studiów jestem. Trochę trzeba się pomęczyć, ale wszystko można przetrwać.
shinju1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 01:19   #546
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Warszawa :)

Cytat:
Napisane przez fiorella22 Pokaż wiadomość
Dziewczęta, ale jestem szczęśliwa! Juz mam wszytko pozaliczane wczoraj sie dowiedzialam ze zdalam ostatni egzamin jeszcze tylko w sobote zdam prace i wszytkie pierdoły z tym związane i będę wooooolna!!! aż do obrony
Martyna, gratulacje! To teraz już wakacje? (ale mi się zrymowało )

Ech, ja to już prawie nie pamiętam jak to było mieć sesję , nawet obronę swoją ledwo pamiętam
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 21:21   #547
fiorella22
Zadomowienie
 
Avatar fiorella22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 363
Dot.: Warszawa :)

Dziekuję Sif, wakacje będą po obronie... a obrona na początku lipca. No ale to już z górki

a ostatnio jak tańczyłam to kostkę sobie skręciłam... jak nie urok to sraczka przynajmniej tak mi się wydaje bo nie byłam u lekarza. Sif, poradz mi co najlepiej zrobić? Nie stosowałam żadnych maści ani nic, bo w sumie tylko mnie bolała. Ale po dzisiejszych tańcach spuchła trochę za 2 tyg. mam wesele na którym będę świadkową więc muszę być dysponowana
__________________
Mam na Ciebie oko - czyli jak się bawić ze swoim dzieckiem - blog

You are not alone
I am here with you...
MJ
fiorella22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-28, 15:04   #548
goraca_czekolada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 207
Dot.: Warszawa :)

a ja skręciłam kostkę na Juwenaliach.. tzn. wykręciłam i podejrzewam, że to nie jest poważna sprawa.. to noga, którą kiedyś złamałam, od czasu do czasu zdarza się, że niefortunnie ją wykręcę ale to przechodzi po paru dniach..
zwykle kończy się na okładach z altacetem..
no i liście kapusty, stara metoda mojej mamuni, schodzi opuchlizna..

a na specyfikach się nie znam, moze niech faktycznie Sif się wypowie..

buziaki, dziewczyny!
ja też gratuluję, za resztę kciuki trzymam i, no, powodzenia!
goraca_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 00:53   #549
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Warszawa :)

No właśnie takie stare metody są najlepsze Altacet też jest stara metodą, kiedyś nazywał się po prostu Płyn Burowa
Więc jak najbardziej okłady z Altacetu plus maść Arcalen, a jakby Ci bardziej spuchło to żel Aescin albo Reparil.

Tak w ogóle to co tam u Was słychać dziewczynki? U mnie wszystko układa się tak jak powinno Myślę nad zmianą pracy, ale pewnie dopiero jesienią się tym na serio zainteresuję, jak już napiszę pracę i skończę te studia podyplomowe
No i z utęsknieniem czekam na urlop!
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 00:54   #550
ania wawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: Warszawa :)

CZeść Wam dziewczyny! Dawno sie nie udzielałam, ale cały czas pamietam o Was o staram sie czytać co tam nowego u Was, jedno jest pewne, jestem nadal nowicjuszką tutaj i jeszcze sie nie 'wkręciłam'. Mam tak wiele pytań...wiele do podzielenia się, trudno sie jednak odnaleźć w anonimowej społeczności, choć na pewno mamy wiele wspólnego Zdradźcie mi proszę skąd pochodzi skrót TŻ, a może można to wiedzieć dopiero na wyższym poziomie wtajemniczenia? ;]
Z innej beczki...wiem, że rozmawia się tu o mnóstwie spraw, więc jako, że dręczy mnie od jakiegoś czasu jeden problem, mam do Was pytanie, Jak radzicie sobie w sytuacjach, kiedy macie wrażenie, że facet z którym jesteście (nieważne dłużej czy krócej) dość często zerka (mniej lub bardziej wyraźnie) na inne kobiety...Ja wiem, że to w pewnym sensie naturalne u nich, ale jakoś trudno mi sie z tym pogodzić, zaakceptować, a już na pewno źle sie wtedy czuję, nieraz mam ochote rzucić wszytko w diabły, przestać wierzyć w wydaje się utopijną monogamię...Wiem, zebrało mi się na poważne tematy, ale w końcu my kobiety najlepiej umiemy siebie zrozumieć Będe wdzięczne za Wasze rady, doświadczenia., cokolwiek czym zechcecie się podzielić. Pozdrawiam
ania wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 00:55   #551
Dziamma
Raczkowanie
 
Avatar Dziamma
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 300
Dot.: Warszawa :)

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
A przede mną dopiero wszystkie zaliczenia... Istna sieczka mnie czeka
Spokojnie, mnie czeka to samo. Jakoś damy radę
Dziamma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-29, 13:39   #552
goraca_czekolada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 207
Dot.: Warszawa :)

Cytat:
Napisane przez ania wawa Pokaż wiadomość
mam do Was pytanie, Jak radzicie sobie w sytuacjach, kiedy macie wrażenie, że facet z którym jesteście (nieważne dłużej czy krócej) dość często zerka (mniej lub bardziej wyraźnie) na inne kobiety...
a to zależy jak Ty sama siebie oceniasz.. bo jeśli masz pewność siebie, poczucie własnej wartości to uda się brzydko mówiąc olać to czy facet spogląda na inne kobiety czy nie..
gorzej jeśli tej pewności się nie ma- wtedy każda, na którą spojrzy będzie "ode mnie lepsza, ładniejsza, ona ma dłuższe nogi, szczuplejszy tyłek..."
to, że faceci zwracają uwagę na inne kobiety to normalne, rzekłabym nawet zdrowe. nie da się kogoś uwiązać na smyczy, zakazać choćby i nawet podziwiania piękna kobiety innej niż ta, z którą jest.
owszem, można. ale granica pomiędzy zazdrością a psychozą jest cienka, łatwo ją przekorczyć a życie, w którym partnera podejrzewa się ciagle o to, że to już nie zwracanie uwagi na inną kobietę tylko może coś więcej nie jest przyjemne.
zaufanie, cóż za sztuka.. ale sztuka do opanowania. bez niego nie ma związku. nie będzie istniał..
i wiem co mówię bo swego czasu mój facet jak to określiłaś "zerknął" na inna kobietę.. swgo czasu bywali na tych samych imprezach, spodobała się. ale zniknęła, może wyjechała.. ponownie się pojawiła kiedy na owej imprezie zjawiliśmy się już my- jako para. i co? zwrócił na nią uwagę. mimo tego, że był ze mną.
czy byłam zazdrosna? jak cholera. od razu zaczęłam się zastanawiać "co ona ma takiego czego ja nie mam"..
i długo leczyłam się z tej dziwnej zazdrości..
dziś już wiem, że kosztowało mnie to za dużo nerwów..

bo to było, minęło. nie liczy się przeszłość. należy ją skutecznie oddzielić od teraźniejszości.
jeśli martwi Cię to, że facet spogląda na inną kobietę..
pomyśl sobie, że to Ty z nim jesteś, to Ciebie kocha a nie laskę, na którą akurat w danym momecie zwrócił uwagę..
nie porównuj się do niej, nie dołuj się tym, że patrzy na nią bo ona jest lepsza..
wiadomo, że zawsze bądą kusisć.. duże cycki, redtube, gołe laski na wieczorach kawalerskich i samotne dziewczyny w klubach..
ale tak jak mówię- należy tej drugiej osobie bezgranicznie zaufać, jeśli się ją kocha..
to moja jedyna rada. może i w większości przypadków mało skuteczna..
ale ja nauczyłam się ufać i spoglądanie na inne kobiety to dla mnie nic dziwnego. ja też zwracam uwagę na facetów, nie uważam, że to coś godnego potępienia. poza tym to tylko patrzenie i wydanie oceny, osądu, nic więcej...

mówią, że prawdziwe zaufanie do partnera przejawia się tym, że kobieta mając w ręce jego telefon nie zacznie przeglądać smsów..
i to prawda
goraca_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 14:48   #553
shinju1986
Raczkowanie
 
Avatar shinju1986
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 161
GG do shinju1986
Dot.: Warszawa :)

Cytat:
Napisane przez ania wawa Pokaż wiadomość
Zdradźcie mi proszę skąd pochodzi skrót TŻ, a może można to wiedzieć dopiero na wyższym poziomie wtajemniczenia? ;]

Jak radzicie sobie w sytuacjach, kiedy macie wrażenie, że facet z którym jesteście (nieważne dłużej czy krócej) dość często zerka (mniej lub bardziej wyraźnie) na inne kobiety...Ja wiem, że to w pewnym sensie naturalne u nich, ale jakoś trudno mi sie z tym pogodzić, zaakceptować, a już na pewno źle sie wtedy czuję, nieraz mam ochote rzucić wszytko w diabły, przestać wierzyć w wydaje się utopijną monogamię...
TŻ - towarzysz życia

Ja nie mam tego problemu, bo mój facet w mojej obecności nie patrzy na inne kobiety. Nigdy właściwie mu się to nie zdarzyło (a nawet jeśli zerknął na jakieś, to ja nigdy nie zauważyłam tego). Ale ogólnie jestem zdania, że piękna kobieta przyciąga wzrok. Sama jak widzę bardzo ładną, dobrze ubraną, atrakcyjną kobietę to zwracam w pewnym sensie na nią uwagę. Takie osoby przyciągają wzrok czy się tego chce czy nie. Jeśli w przypadku Twojego faceta zauważasz zwracanie uwagi na inne kobiety to nie musi od razu oznaczać, że chciałby taką kobietę poderwać czy że podoba mu się ona bardziej od Ciebie. W tej sytuacji bardzo ważne jest wzajemne zaufanie. Spojrzenie nie równa się niewierności. Pamiętaj, że Twój facet jest z Tobą, kocha Cię i jeśli nie masz innych wątpliwości niż jego spojrzenia to nie wątp w jego miłość.
shinju1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 17:13   #554
fiorella22
Zadomowienie
 
Avatar fiorella22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 363
Dot.: Warszawa :)

Zgadzam się z dziewczynami. Shinju1986 napisała prawdę - nie wierzę, że widząc ładną dziewczynę, kobietę nie spojrzysz na nią. To jest normalne. Tak samo jest z facetami.
I podpisując się pod tym co napisała Gorąca Czekolada - jeśli nabierzesz pewności siebie i nie będziesz zwracała na to uwagi sytuacja się odmieni (on zacznie być zazdrosny o Ciebie)... wiem to z własnego doświadczenia dziewczyny miały już okazję się o tym przekonać na pierwszym naszym spotkaniu

Sif i Gorąca Czekolada, dziekuję Wam serdecznie za rady. Mój TŻ kupił mi Ben-Gay i po 2 dniach jest prawie ok. Tylko troszeczke czuję ból. Myślę, że niedługo przejdzie
__________________
Mam na Ciebie oko - czyli jak się bawić ze swoim dzieckiem - blog

You are not alone
I am here with you...
MJ
fiorella22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 17:42   #555
joyeuxe
Wtajemniczenie
 
Avatar joyeuxe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 862
Dot.: Warszawa :)

Cytat:
Napisane przez fiorella22 Pokaż wiadomość
I podpisując się pod tym co napisała Gorąca Czekolada - jeśli nabierzesz pewności siebie i nie będziesz zwracała na to uwagi sytuacja się odmieni (on zacznie być zazdrosny o Ciebie)... wiem to z własnego doświadczenia dziewczyny miały już okazję się o tym przekonać na pierwszym naszym spotkaniu
heeh no co racja to racja

No i kiedy się wdzimy ?
joyeuxe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 16:15   #556
fiorella22
Zadomowienie
 
Avatar fiorella22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 363
Dot.: Warszawa :)

ja już dziś zadałąm do dziekanatu pracę mgr więc jestem wolna!!!

jestem otwarta na wszelkie propozycje... byle nie weekend bo wyjeżdzam na panieński
__________________
Mam na Ciebie oko - czyli jak się bawić ze swoim dzieckiem - blog

You are not alone
I am here with you...
MJ
fiorella22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 16:19   #557
ania wawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: Warszawa :)

co sie dzieje z naszym wątkiem? podtopiło czy ugotowało? ;]

dzieki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi, będe je czytać jak mantrę
i choć posiadłam już parę mądrości życiowych to wiem jedno, najtrudniej to wszystko wcielić w życie... ale na pewno warto próbować, bo na codzień nie jest źle, ale trzeba mieć siłę walczyć ze słabościami w tych najtrudniejszych dla nas momentach...
ania wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 13:39   #558
czelsi
Raczkowanie
 
Avatar czelsi
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 451
Dot.: Warszawa :)

Cześć dziewczyny!
Ale dawno tutaj nie zaglądałam... wsiąkłam zupełnie w pracę licencjacką, ale już wszystko napisane, złożone, egzaminy zdane i mam wakacje
Fiorella gratulacje, teraz czas na odpoczynek
To co, może jakieś spotkanko? Od jutra temperatura ma już być bardziej przychylna
czelsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 18:22   #559
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Warszawa :)

O znalazłam jakiś Warszawski wątek

Upał w stolicy jest nie do zniesienia, zwłaszcza w moim bloku Ufff

Mam do Was pytanie dziewczyny, ponieważ pomagam przy organizacji pokazu podczas Warsaw Fashion Street, a konkretnie przy pokazie "Warszawiacy Młodzi Duchem".
Jest to pokaz na którym wystąpią osoby starsze, powyżej 65 roku życia a jego celem jest przełamanie stereotypu starszej osoby. Może znacie kogoś kto miałby ochotę wziąć w tym udział ? Oczywiście uczestnicy dostają wynagrodzenie oraz nagrody od sponsorów

Z góry dziękuję za pomoc
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-12, 18:26   #560
ania wawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: Warszawa :)

ja jestem chętna jak najbardziej, a nawet strasznie mam potrzebe gdzieś wyjść i pogadać z ludźmi, uspołecznić się troche, poznać was w końcu
to jakie propozycje? może jakieś karaoke? chyba w niedziele w gęsi bywa, jeszcze sie rozejrze po necie, a wy rzucajcie swoje pomysły
pozdrawiam was
ania wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 21:30   #561
czelsi
Raczkowanie
 
Avatar czelsi
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 451
Dot.: Warszawa :)

To może w środę/czwartek? Dla mnie wtorek odpada, do jutra to jeszcze pewnie mało kto tutaj zajrzy, a tak to jest szansa, że się ktoś dołączy
Proponuję wyskoczyć na piwo, może być i w gęsi, jak ktoś ma inne propozycje to słuchamy
czelsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 21:54   #562
joyeuxe
Wtajemniczenie
 
Avatar joyeuxe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 862
Dot.: Warszawa :)

Cytat:
Napisane przez czelsi Pokaż wiadomość
To może w środę/czwartek? Dla mnie wtorek odpada, do jutra to jeszcze pewnie mało kto tutaj zajrzy, a tak to jest szansa, że się ktoś dołączy
Proponuję wyskoczyć na piwo, może być i w gęsi, jak ktoś ma inne propozycje to słuchamy
Byle nie środa. plis Czwartek jak najbardziej
joyeuxe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 07:48   #563
czelsi
Raczkowanie
 
Avatar czelsi
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 451
Dot.: Warszawa :)

W takim razie czwartek o 19?
czelsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 13:03   #564
ania wawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: Warszawa :)

czyżby sie wreszcie miało udać?? aż mi sie nie chce wierzyć! ja moge troche niedospana być bo w czw raniutko wstaje ale może da radę
ania wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 22:55   #565
Aureli
Raczkowanie
 
Avatar Aureli
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 253
Dot.: Warszawa :)

czesc Kochane! nawet nie chce myslec, jak dawno nie odwiedzalam tego watku czyzby jutro mialo wreszcie wypalic warszawskie spotkanie? mam wolny dzien, moge sie dolaczyc?
__________________
zmiany... zmiany!

i dbam
o siebie
* jem codziennie jeden owoc i jedno warzywo
* robię brzuszki

* piję pokrzywę
Aureli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 23:01   #566
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Warszawa :)

Szkoda, że to w czwartek, ja niestety pracuję i nie mogę...
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 23:18   #567
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Warszawa :)

Ja też w czwartek odpadam...
Mam teraz bardzo pracowity okres i prawie całkowity brak wolnego czasu
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 23:28   #568
kreska333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 374
Dot.: Warszawa :)



jestem nowa w tym wątku.
wpadłam, żeby się przywitac

studia mam już za sobą, od roku pracuję w Warszawie.
znajomych miejscowych jak na lekarstwo...

pozdrawiam
kreska333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 12:22   #569
ania wawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: Warszawa :)

Witaj kresko Miło ze zawitałaś na forum, jest nas tu sporo, ale tak naprawde cały czas sie poznajemy, jedne znają się już lepiej, jednak wszystkie jesteśmy otwarte i przyjazne; ja osobiście też dopiero sie wkręcam Mam właśnie nadzieje, że wypali spotkanie już niedługo, może dziś? Mamy chętne (i dyspozycyjne): czelsi, aurelia i ja Proszę zgłaszać kolejne chętne buźki
Jeśli nie dziś to może niedziela? (ja w sobote raczej odpadam) No to już dziewczyny, ogarniamy temat i decyzje proszę!
ania wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 12:55   #570
joyeuxe
Wtajemniczenie
 
Avatar joyeuxe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 862
Dot.: Warszawa :)

Cytat:
Napisane przez ania wawa Pokaż wiadomość
Witaj kresko Miło ze zawitałaś na forum, jest nas tu sporo, ale tak naprawde cały czas sie poznajemy, jedne znają się już lepiej, jednak wszystkie jesteśmy otwarte i przyjazne; ja osobiście też dopiero sie wkręcam Mam właśnie nadzieje, że wypali spotkanie już niedługo, może dziś? Mamy chętne (i dyspozycyjne): czelsi, aurelia i ja Proszę zgłaszać kolejne chętne buźki
Jeśli nie dziś to może niedziela? (ja w sobote raczej odpadam) No to już dziewczyny, ogarniamy temat i decyzje proszę!
Jeszcze jaaa!!! To co dziś o 19 tam gdzie zawsze(czyli dla tych co nie wiedzą tam przed wejściem do HM Przy starej Galerii Centrum.
joyeuxe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-27 12:48:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.