Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-24, 05:45   #3151
Donimika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam
Ktoś pytał o Maniewskiego - ja do niego chodzę na Gołębią, tzn do jego salonu, a do pani Agnieszki Niedopytalskiej, byłam już 2 razy i jestem bardzo zadowolona - - porada na temat fryzury, cudownie dobrany kolor, włosy układają się długo po wizycie....i tylko cena...
Donimika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 23:57   #3152
mukaawf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Question Dot.: Dobry Fryzjer krótkich fryzurek - Kraków

a znacie może dziewczynki, fryzjera w Krakowie, który ładnie i profesjonalnie zetnie kręcone gęste włoski na bardzo króciutko (na chłopca)??? pierwszy raz to będę robić i chciałabym się wybrać do fachowca od krótkich fryzurek, tylko takiego nie znam w Krakowie....polećcie mi proszę kogoś
mukaawf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 09:24   #3153
eda24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Donimika, dzieki za info. Jak tylko odrosna mi wlosy po ostatnim nieudanym strzyzeniu p. Basi to przejde sie do tej p. AgnieszkiN. Pozdrawiam!
eda24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 15:13   #3154
prada7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Mam do Was pytanie. Jakiś czas temu w salonie Claudius na Miłkowskiego obcinał Dawid Bularz, ale już tam nie pracuje. Czy ktoś może wie, gdzie teraz Dawid obcina?
Bardzo mi na tym zależy, bo tylko on potrafił dobrze ściąć moje włosy.
prada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 21:38   #3155
kasienja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Byłam ostatnio u zachwalanej na forum Pani Agnieszki Jaśko. Wielkie, wielkie rozczarowanie. Fryzura jest po prostu brzydka. Totalne bezguście, brak wyobraźni. Jest coś jeszcze o czym myślę z pewnym niesmakiem i zażenowaniem - brudne szczotki i grzebienie. Mam ciemne włosy i jak zobaczyłam na jednej szczotce splątane włosy moje i jakiejś innej klientki (klientek?) koloru blond - postanowiłam - nigdy więcej moja noga tam nie postanie.
kasienja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 22:43   #3156
Telesfor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Fryzjer33 Pokaż wiadomość
Tak bardzo prosimy zdradz nam to miejsce .....
Może znalazłaś Panią B... z POCAŁUNKU W PARYŻU
lub jest to wysławiana Pani Anna P. mistrz nad mistrzami ...
Ech drogie Panie kiedyś ten wątek był fajny i naprawdę przydatny ale od jakiegos czasu stał się darmową reklamą .

Pozdrawiam
Dzięki Fryzjer33 za to, że potwierdziłeś moje przypuszczenia. Niestety piszą te same osoby pod różnymi nikami, albo i tymi samymi robiąc sobie reklamę. Dla mnie to jest niesmaczne, bo rzeczywiście portal jest po to, aby poczytać sobie opinie różnych osób (czasami ile osób tyle opinii) i z tego coś wybrać. Traci sens takie forum.

Ze swojego ogródka powiem, że chciałam zmienić fryzjera (i dlatego poświęciłam 2 godziny na czytanie opinii, z których niewiele wynika), bo chodziłam przez 3 lata do Maćka Maniewskiego. Byłam i jestem bardzo zadowolona. Zaznaczam, że nie mam żadnych zastrzeżń co do jego fachowości - często ktoś mnie pyta, gdzie się strzygę. Fryzura układa mi się dobre ok. 3 miesiące, nawet się czasami śmiałam, że zwracaja sie koszty, bo do kogoś innego musiałabym częściej chodzić.

Pewne zastrzeżenia mam co do stylu pracy - spóźnienia, nawał klientek, telefony itd. No ale cóż Mistrz ...

Generalnie co 3 lata tak sie składa, że lubieę coś zmienić, ale strach po tych opiniach cokolwiek robić. Widzę, ze albo z powrotem wyląduję u M.Maniewskiego, albo zaryzykuję u Romana (tak robiłam kilka lat temu fryzurę ślubną i strzygłam się przez jakiś czas).

Bo na pewno do p.Basi i do p. Ani (z Dziedzic) się nie wybiorę, mam pewne podejrzenia także co do salonu Klaudiusza (bo też wydaje mi się reklamowany).
Telesfor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 14:11   #3157
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 751
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Czy któraś z was robiła refleksy w kiss paris, na czym to dokładnie polega? to po prostu cieniutkie pasemeczka?
wiolka1115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 20:41   #3158
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Postanowiłam, że nie będę tym razem wymieniać nazwy salonu fryzjerskiego, w którym byłam ostatnio; Nazwę go tu salonem "X" . Wybrałam go po zapoznaniu się z kilkoma opiniami na tym forum- na ogół bardzo pozytywnymi i do tych opinii się przyłączam: jestem zadowolona z fryzury mimo że nie do końca odpowiada moim wyobrażeniom sprzed wizyty. Byłabym prawdopodobnie bardziej zadowolona gdyby rachunek, który zapłaciłam: 340 zł (strzyżenie i koloryzacja) był trochę bliższy cenie jakiej się spodziewałam na podstawie cennika zamieszczonego na stronie www. Dlatego nie podaje nazwy salonu, bo dopuszczam możliwość, że cennik jest nieaktualny a ja zanim usiadłam na fotelu, nie zapytałam o koszt mojej fryzury.
Zaskoczona wysoką moim zdaniem ceną zaczęłam się zastanawiać, czy rzeczywiście warto zapłacić 340 zł za usługę, która w innym salonie o podobnym poziomie usług i pracującym na tych samych kosmetykach kosztuje co najmniej 100 zł mniej a w „zwykłym” np. osiedlowym najwyżej 1/3 tej ceny?
Piszę o tym wszystkim dlatego, że mam wątpliwości czy nasze opinie o fryzjerach dobrych czy złych mają sens? Wydaje mi się, że większość salonów ocenianych na wątku to te z "średnio-wysokiej" półki, w których poziom usług jest podobny a poziom naszego zadowolenia albo niezadowolenia zależy od wielu czynników niekoniecznie związanych jakością usług No bo z jednej strony nasze oczekiwania są czasem nieadekwatne do możliwości nawet najlepszego fryzjera- wtedy krytykujemy. Albo odwrotnie: działa mechanizm znany z reklam: "byłam u dobrego fryzjera, którego polecają wizażanki, więc jestem też zadowolona; Poza tym sama łapię się na tym, ze jeżeli wydam na coś dużo kasy (obojetne, czy jest to fryzura czy np. buty) to łatwiej mi zaakceptować taki wydatek jeżeli sama siebie przekonam, że warto było.
Teraz jednak zaczynam poszukiwać fryzjera, który sprosta moim oczekiwaniom za rozsądną cenę. Wizyty w tych renomowanych salonach zarezerwuję sobie na specjalne okazje, kiedy ryzyko będzie zbyt ...ryzykowne. Tak wiec od dzisiaj skupiam sie na Waszych opiniach o tych mniej znanych fryzjerach. Żałuję tylko, ze rzadko zamieszczane są tu zdjęcia Waszych fryzur albo choćby dokładne opisy, bo jednak każda opinia z natury rzeczy jest subiektywna.

Edytowane przez mme
Czas edycji: 2010-10-18 o 18:10 Powód: bląd
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 16:57   #3159
Fryzjer33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez mme Pokaż wiadomość
Postanowiłam, że nie będę tym razem wymieniać nazwy salonu fryzjerskiego, w którym byłam ostatnio; Nazwę go tu salonem "X" a panią fryzjerke będę nazywać "M". Chciałabym wyrazić nie tyle opinię o tym salonie co moje refleksje po moich ostatnich doświadczeniach "fryzjerskich".
Wybrałam salon X po zapoznaniu się z kilkoma opiniami (na ogół bardzo pozytywnymi)na tym wątku, przejrzeniu strony www, w tym galerii fryzur i cennika usług. Poza tym nie bez znaczenia była dla mnie dogodna lokalizacja. Do ostatniej chwili wahałam się, czy nie pójść jednak do już sprawdzonego przeze mnie salonu (będę go nazywać Y), o którym już tu pisałam (pozytywnie) i czytałam opinie innych (na ogół pozytywne. Lokalizacja salonów X i Y jest zbliżona, cennik porównywalny. Na ostateczną decyzję miała wpływ ciekawsza galeria fryzur w X niż w Y no i wciąż potrzeba poszukiwania swojego "idealnego" fryzjera.

Po mojej wizycie w salonie X prawdopodobnie dołączyłabym tu swoją pozytywną opinię i podała nazwę salonu, gdyby nie rachunek jaki zapłaciłam. Tak jak pisałam salon ma swoja stronę a na stronie jest cennik. Byłam wiec przygotowana na to, ze zapłacę stosunkowo dużo (strzyżenie + koloryzacja). liczyłam sie z tym, ze może to być +/- 20-30zł. Jednak zapłaciłam o 100 zł ! więcej niż sie spodziewałam (a dokładnie 340 zł). W salonie Y, w którym byłam dwukrotnie, taka sama usługa kosztowała mnie właśnie 240 zł ale przede wszystkim rachunek odpowiadał dokładnie cennikowi ze strony www.
Jeżeli chodzi o porównanie jakości usług w obu salonach, to myslę, że poziom mojego zadowolenia z X i Y jest podobny. Z tym, ze gdybym miała ponownie robic w któryms z nich kolor wybrałabym zdecydowanie Y, natomiast strzyżenie w obu przypadkach wypadło podobnie.
Salon X przedstawia wszystkie swoje fryzjerki jako "stylistki" (pani M akurat nie ma na liście, ale to pewnie sprawa aktualizacji strony). Jednocześnie w recepcji jest tabliczka z informacją, że można skorzystać z porady stylisty...za 50 zł. (może stąd ta róznica w cenie ). W salonie Y pracuja dwie fryzjerki, które sie przedstawiają jako stylistki i nie każą sobie dodatkowo za to płacić .
W obu salonach jest miło, chociaż mnie bardziej odpowiada kameralna atmosfera w Y.

Piszę o tym wszystkim dlatego, że mam wątpliwości czy nasze opinie o fryzjerach dobrych czy złych mają sens? Wydaje mi sie, że wiekszość salonów ocenianych na wątku to te z "średnio-wysokiej" półki, w których poziom usług jest podobny a poziom naszego zadowolenia albo niezadowolenia zależy od wielu czynników niekoniecznie zwiazanych jakościa usług ( nasze oczekiwania czasem nieadekwatne do mozliwości nawet najlepszego fryzjera- wtedy krytykujemy, albo odwrotnie działa mechanizm znany z reklam: "byłam u dobrego fryzjera, którego polecaja wizażanki, więc jestem też zadowolona; tym bardziej wtedy, gdy zamiast 30 zł u osiedlowej fryzjerki zapłaciłam 300 u znanego stylisty. Łatwiej zaakceptowac taki wydatek wtedy, gdy same siebie przekonamy, ze warto było. Nawet wtedy, gdy obiektywnie fryzura "osiedlowa" w niczym nie ustepuje tej "wystylizowanej"

To dlatego nie podaję tym razem nazw salonów X i Y- one są juz znane i do obu, tak jak do wielu innych znanych nam z forum można śmiało iść pod warunkiem, że jesteśmy gotowe zainwestować trochę więcej kasy. Ja jednak zaczynam poszukiwania fryzjera, który sprosta moim oczekiwaniom za rozsądną cenę. Wizyty w tych renomowanych zarezerwuję sobie na specjalne okazje, kiedy ryzyko będzie zbyt ...ryzykowne. Tak wiec od dzisiaj skupiam sie na Waszych opiniach o tych mniej znanych fryzjerach. Żałuję tylko, ze rzadko zamieszczane są tu zdjęcia Waszych fryzur albo choćby dokładne opisy, bo jednak każda opinia z natury rzeczy jest subiektywna.

Witam
Muszę się z tym zgodzić chodz zapomniałaś o salonach Ą,Ę i Q które też są dobre a pracujące tam Panie fryzjerki stylistki W i Ż też radzą sobie doskonale .
................ grunt to konkrety .

Pozdrawiam
Fryzjer33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 18:43   #3160
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Fryzjer33 Pokaż wiadomość
Witam
Muszę się z tym zgodzić chodz zapomniałaś o salonach Ą,Ę i Q które też są dobre a pracujące tam Panie fryzjerki stylistki W i Ż też radzą sobie doskonale .
................ grunt to konkrety .

Pozdrawiam
Trochę zmodyfikowałam moj poprzednią wypowiedź, zacytowaną w oryginale przez Fryzjer33 (wydała mi się zbyt długa zwłaszcza, że rzeczywiście pozbawiona konkretów).

Ale właśnie do tego zmierzałam co Fryzjer33 napisał(a) w jednym zdaniu: jestem pewna, ze w wielu salonach fryzjerskich pracuje wiele frzyzjerek, które "radzą sobie doskonale". Tylko, że wiedzą o tym ich zadowolone klientki, które nie chwalą się swoim zadowoleniem na naszym forum. A jeżeli zdarzy się, że się pochwalą, to te opinie giną wśród setek pochwał kilku salonów i fryzjerów, które każdy kto czyta ten wątek doskonale zna Czasem zdarzają się negatywne oceny wizażanek rozczarowanych, że ten wychwalany tu fryzjer, nie jest taki dooskonały, jak mozna by sądzić na podstawie entuzjastycznych opinii.

Regułą za to jest, że w większości tych znanych salonów ceny usług są stosunkowo wysokie. Ale też trzeba przyznać, że te salony gwarantują też stosunkowo dobry poziom usług i w zasadzie nie potrzebują reklamy
Ja jednak wierzę, że można znaleźć fryzjera w małym skromnym osiedlowym saloniku, którego umiejętności nie ustępują tym "sławnym stylistom". I to właśnie takie fryzjerki (fryzjerzy) potrzebują naszej reklamy chocby na tym forum. Na pewno też wiele czytelniczek tego wątku poszukuje opinii o dobrym, chociaż mało znanym za to niedrogim fryzjerze.

Edytowane przez mme
Czas edycji: 2010-10-18 o 18:49
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 23:24   #3161
berzet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej! Zgodzę się z mme..jest mnóstwo drogich salonów fryzjerskich,ceny w `krakowie są kosmiczne a już dawno się nauczyłam że nie zawsze cena idzie w parze z jakością.Byłam już u niejednego takiego stylisty który nie zrobił nic specjalnego na głowie a czasem wręcz zrobił jedną wielką kupę a zainkasował cholendarne kwoty.`przecież oni używają tych samych kosmetyków czy farb i myją włosy tą samą wodą,trzeba sobie zdawać sprawę że płacimy za złote lustra,pyszną kawę z ekspresu czy skórzane fotele-nic nie jest zadarmo.`oczywiście płacimy też za nazwisko,markę ale musimy pamiętać że w większości przypadków i tak nie strzyże nas mistrz tylko jego pracownicy-tacy sami jak w mniejszych i normalnych salonach.
Tak jak napisała mme,sztuką jest mieć fajnego fryzjera ale w przystępnej cenie.`z takich miejsc ja polecam salon na ariańskiej `glamour hair studio.W środku zdecydowanie nie wygląda na tani a jednak można się miło zaskoczyć,ceny bardzo przystępne a co ważniejsze bardzo kreatywne i miłe dziewczyny które bynajmniej nie przyjmują z łaski tylko widać że traktują cię indywidualnie.Myślę że to bezcenne,mieć zaufanego fryzjera który zadba o twój wygląd ale też humor że nie spłukałaś się do reszty pozdrawiam.
berzet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 14:37   #3162
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez berzet Pokaż wiadomość
Hej! Zgodzę się z mme..jest mnóstwo drogich salonów fryzjerskich,ceny w `krakowie są kosmiczne a już dawno się nauczyłam że nie zawsze cena idzie w parze z jakością.Byłam już u niejednego takiego stylisty który nie zrobił nic specjalnego na głowie a czasem wręcz zrobił jedną wielką kupę a zainkasował cholendarne kwoty.`przecież oni używają tych samych kosmetyków czy farb i myją włosy tą samą wodą,trzeba sobie zdawać sprawę że płacimy za złote lustra,pyszną kawę z ekspresu czy skórzane fotele-nic nie jest zadarmo.`oczywiście płacimy też za nazwisko,markę ale musimy pamiętać że w większości przypadków i tak nie strzyże nas mistrz tylko jego pracownicy-tacy sami jak w mniejszych i normalnych salonach.
Tak jak napisała mme,sztuką jest mieć fajnego fryzjera ale w przystępnej cenie.`z takich miejsc ja polecam salon na ariańskiej `glamour hair studio.W środku zdecydowanie nie wygląda na tani a jednak można się miło zaskoczyć,ceny bardzo przystępne a co ważniejsze bardzo kreatywne i miłe dziewczyny które bynajmniej nie przyjmują z łaski tylko widać że traktują cię indywidualnie.Myślę że to bezcenne,mieć zaufanego fryzjera który zadba o twój wygląd ale też humor że nie spłukałaś się do reszty pozdrawiam.
A jak tam wygląda sprawa z cenami za strzyżenie ( bez modelowania )?
Która pani fryzjerka dobrze doradza odnośnie doboru fryzury?
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 14:50   #3163
groochola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 88
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

cześć dziewczyny!
była któraś z was w salonie Exclusive na ul K.K. Wielkiego 6 u Pani Magdy? lub kogokolwiek innego z tego salonu?
Jakieś rady?
__________________

groochola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 15:04   #3164
kasienja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja też nie uważam wcale że drożej znaczy lepiej. Chętnie ostrzyge sie za 15 złotych na osiedlu ale nie wiem gdzie!!! Ale ostrzegam też "rekalmujących' się tu fryzjerów - że im więcej pochwał - tym wieksze później rozczarowanie. Tak jak moje u tej Jaśko. Taka reklama po nieudanej fryzurze staje sie antyreklamą!!! Nie tylko ja sama więcej tam nie pojde ale jeszcze napisałam o tym na forum i w dodatku każdej koleżance odradzam... to samo z Trendami.
żeby było wiadomo o co chodzi postaram się zrobić zdjęcia. Wlosy całe szczęście odrastają mi dość szybko. nie dramatyzuje, zastanawiam się raczej dlaczego tak trudno o fryzjera który miałby trochę gustu i wyczucia? no i pomysłowości. A większość fryzjerów nauczy sie jednej fryzury i rąbie ja wszystkim klientkom, bez względu na to czy im w tym do twarzy czy nie, czy włosy się do tego nadadzą czy nie. Teraz na przykład jest plaga "bobów" z dłuższymi pasmami z przodu i wyciętym wysoko karkiem. Coś okropnego. Naprawdę niewiele jest osób, którym ta fryzura służy i dobrze się układa. Ale co druga na ulicy ma tego boba!!!
kasienja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 15:58   #3165
rodzynekkkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 106
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A mogłabyś polecieć kogoś z glamour hair studio? Zależy mi na fryzerce, która dobrze radzi sobie z koloryzacją i strzyżeniem długich włosów
Pozdrawiam
rodzynekkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 00:46   #3166
berzet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Rodzynek i Sophie86
Ja chodzę tam do Pani Magdy,ona jest też stylistką więc dużo czasu poświęca na rozmowę i dobranie fryzurki pod typ urody itp i to właśnie tam najbardziej lubię że jest się tam naprawdę indywidualnie traktowanym.ile samo strzyżenie to niewiem,ja ostatnio zapłaciłam za farbę i strzyżenie z modelowaniem 90zł więc tak jak pisałam cena mi bardzo odpowiada.Mają tam chyba sporo klientów i czasem trzeba poczekać na termin ale to tylko o nich dobrze świadczy.Także ja polecam panią Madzię zdecydowanie! a co do długich włosów to oni się tam specjalizują w przedłużaniu włosów więc długie włosy to chyba dla nich codzienność

Edytowane przez berzet
Czas edycji: 2010-10-20 o 00:48
berzet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 08:02   #3167
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez berzet Pokaż wiadomość
Rodzynek i Sophie86
Ja chodzę tam do Pani Magdy,ona jest też stylistką więc dużo czasu poświęca na rozmowę i dobranie fryzurki pod typ urody itp i to właśnie tam najbardziej lubię że jest się tam naprawdę indywidualnie traktowanym.ile samo strzyżenie to niewiem,ja ostatnio zapłaciłam za farbę i strzyżenie z modelowaniem 90zł więc tak jak pisałam cena mi bardzo odpowiada.Mają tam chyba sporo klientów i czasem trzeba poczekać na termin ale to tylko o nich dobrze świadczy.Także ja polecam panią Madzię zdecydowanie! a co do długich włosów to oni się tam specjalizują w przedłużaniu włosów więc długie włosy to chyba dla nich codzienność
Dziękuję. Wybiorę się tam w najbliższym czasie na strzyżenie i zdam relację
Cenowo są bardzo ok, co przy moich długich włosach będzie dobrą ulgą dla kieszeni.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 18:07   #3168
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość
Dziękuję. Wybiorę się tam w najbliższym czasie na strzyżenie i zdam relację
Cenowo są bardzo ok, co przy moich długich włosach będzie dobrą ulgą dla kieszeni.
Jestem ciekawa Twoich wrażeń; wprawdzie ja przewiduję kolejną wizytę u fryzjera najwcze śniej za 2 miesiące ale już teraz zaczynam uważnie śledzić opinie o tych mniej znanych fryzjerach. Znalazłam stronę Glamour Hair Studio- rzeczywiście ceny wydają się bardzo przystępne a prezenyacja salonu zachęcająca.
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 18:35   #3169
Alanye
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny jaki ten świat mały!Ja tez jestem wierna klientka Pani Magdy z Glamour Hair! Fajnie wiedziec ze jest nas wiecej Z mojego doświadczenia polecam koloryzacje i refleksy - po wielu latach poszukiwan w koncu znalazlam fryzjerke ktora potrafila mi dobrac kolor idealnie. No i ta atmosfera Dla mnie wizyta u nich to jak wyjscie do SPA
Alanye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 22:12   #3170
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez mme Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa Twoich wrażeń; wprawdzie ja przewiduję kolejną wizytę u fryzjera najwcze śniej za 2 miesiące ale już teraz zaczynam uważnie śledzić opinie o tych mniej znanych fryzjerach. Znalazłam stronę Glamour Hair Studio- rzeczywiście ceny wydają się bardzo przystępne a prezenyacja salonu zachęcająca.
Ja pewnie wybiorę się do 2 tygodni, nie wiem czy do Glamour Hair, bo przeszukuję też inne fora. W grę wchodzą też dwa inne salony.

Alanya, a jak ze strzyżenem ? Jak dobór fryzury ? Czy p. Magda strzyże raczej klasycznie, czy jest świetna w strzyżeniach awangardowych?
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 22:38   #3171
berzet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Alayne-bardzo fajnie że jest nas więcej! co do Glamour Hair Studio zgadzam się z Tobą w 100%,poznałam też jeszcze kilka ich wiernych klientek w innych wątkach Radzę Ci więc już się zapisywać do nich na termin grudniowy
Sophie86-właśnie dlatego polecam ten salon tak jak pisała mme by właśnie takie sobie nawzajem polecać.Koniecznie napisz jakie wrażenia jak już będziesz po.Ja też się niedługo wybieram ale akurat na zagęszczenie włosów tym razem natomiast do Pani Magdy na kolor zaklepałam sobie już termin na grudzień
No nic dziewczyny,najważniejsze mieć swojego zaufanego fryzjera a nie ciągle zmieniać bo każdy ma inne techniki itp i później na głowie jest bałagan,a niestety czasem trzeba przejść długą drogę by wreszcie swojego znaleźć,także mam nadzieję że pomogłam.
berzet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 11:44   #3172
MSzaf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
a ja od ponad roku chodzę do Gosi na os.oświecenia i kocham ją i ubóstwiam!!!! nie ma salonu z prawdziwego zdarzenia, obcina w domu, ale w pełni profesjonalnie. tylko dzięki niej moje włosy odżyły a mój kolore jest cudownie, naturalnie blond
przyszłam do niej z połamanymi, spalonymi, żółto-pomarańczowymi badylami które nadawały się tylko pod kosiarke.koszmar!!!! a ona je uratowała i wyprowadziła na dobrą drogę i wiem że jej nie zamienie.
nie wiem jak z fryzurkami typu ślubne, studniówkowe, bo nie probowalam, ale wiem ze robi i podobno tez dobrze. samo śięcie+ farbowanie- jak najbardziej TAK!
Czy tajemnicą jest adres Pani Gosi oraz nr tel chciałabym się do niej umówić na scięcie włosów!
MSzaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 23:50   #3173
Alanye
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Sophie, ja raczej sie czesze klasycznie bo ze wzgledu na moje cienkie i proste jak druty wlosy to niewiele sie da zrobic a nie chce ich dodatkowo obciazac lakierami zeby sie trzymaly, mimo wszystko pani Magda tak mi je ladnie cieniuje ze twarz nabiera zupelnie innych rysow no i bomba . Widzialam jak pani Magda scinala inna dziewczyna (hehe tzn wlosy) i takie jakies fajne skosy robila wiec mysle ze jak masz ochote na bardziej niebanalna fryzure to jak najbardziej. Daj znac jak sie wybierzesz jestem ciekawa twoich wrazen.

Berzet - welcome to the club !
Alanye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 08:24   #3174
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Alanya, dzięki za odpowiedź - przekonała mnie Sama wolę bardziej klasyczne cięcia lub te z lekkim pazurem. Bo nie dla mnie modne ostatnio wygolenia połowy głowy czy wzorki.
Relację zdam ale dopiero na początku listopada. Widać, że p. Magda ma wzięcie
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 21:05   #3175
oliwia86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny ja w poniedz. wybieram sie do glamour hair studio do pani magdy, kolezanka mi ja polecila, jestem bardzo ciekawa co zrobi z burza moich wlosow. oczywiscie pozniej zdam relacje
oliwia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 00:05   #3176
Alanye
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Sophie, fajnie Ja sie wybieram tak w polowie listopada na male przyciecie, ale nieduze bo zapuszczam wlosy (zobaczymy na ile mi starczy cierpliwosci tym razem :P) no i kolorek ale na szczescie tylko odrosty Jeszcze sie tylko musze dowiedziec czy maja juz taka regeneracje z laserem chyba, nie pametam jak sie to dokladnie nazywa ale podobno rewelacja tylko nie mieli tego jeszcze gdy bylam we wrzesniu. Strasznie sie na to napalilam bo teraz jak farbuje to musze bardziej dbac bo wiadomo chemia to chemia. No nic, bede czekac na relacje

---------- Dopisano o 01:05 ---------- Poprzedni post napisano o 01:02 ----------

aaa Oliwka ty tez do pani Magdy Witaj w klubie Bylas juz w tym salonie?
Alanye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 19:27   #3177
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja teraz poszukuję fryzjera, u którego mogłabym wykonać jakiś zabieg pielęgnacyjny bez dodatkowych usług, bo jestem przecież świeżo po strzyżeniu i koloryzacji. Zajrzałam na stronę Glamour, ale tam jednak te zabiegi są dość drogie.
Czy któraś z Was robiła to w jakimś "zwykłym" , czyli np. osiedlowym salonie? Pytam, bo zastanawiam się czy warto zrobić obchód i pytać czy maja takie usługi w okolicznych zakładach fryzjerskich.
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 09:16   #3178
rodzynekkkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 106
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A dziewczyny powiedzcie mi jakie są terminy do glamour hair studio do p. Magdy? Zależy mi na jak szybszej wizycie u fryzjera i czekanie 2 tygodni nie wchodzi w grę;/
rodzynekkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 09:37   #3179
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez rodzynekkkk Pokaż wiadomość
A dziewczyny powiedzcie mi jakie są terminy do glamour hair studio do p. Magdy? Zależy mi na jak szybszej wizycie u fryzjera i czekanie 2 tygodni nie wchodzi w grę;/
Dzwoniłam w czwartek i najbliższy termin na popołudnie był wtedy za tydzień. Więc źle nie jest. Ale myślę, że powinno być lepiej z przedpołudniami.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 11:53   #3180
kasienja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Podziwiajcie nadzwyczajnej "urody" fryzure którą noszę dzięki reklamie salonu Jaśko.
Myślę, że jeśli rzeczywiście reklamują się tu sami fryzjerzy, to łatwo się da ich zweryfikować poprzez więcej opinii osób, które się ostrzygły i sa zadowolone lub nie. Zamieszczajcie więcej zdjęc, wtedy łatwiej mozna wyrobic sobie pogląd.
kasienja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.