Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-25, 15:03   #3181
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

madziuchna83 40 zł za strzyżenie z modelowaniem to dobra cena. Spotkałam się z cenami w stylu od 58 wzwyż ("dobre" salony, ale nie te ekskluzywne).

kasienja Kurczę, byłoby ładnie, gdyby te kosmyki wywijały się w jednym kierunku...Zgadzam się z Tobą, że byłoby świetnie, gdyby było więcej zdjęć zadowolonych lub nie dziewczyn.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 20:43   #3182
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez kasienja Pokaż wiadomość
Podziwiajcie nadzwyczajnej "urody" fryzure którą noszę dzięki reklamie salonu Jaśko.
Myślę, że jeśli rzeczywiście reklamują się tu sami fryzjerzy, to łatwo się da ich zweryfikować poprzez więcej opinii osób, które się ostrzygły i sa zadowolone lub nie. Zamieszczajcie więcej zdjęc, wtedy łatwiej mozna wyrobic sobie pogląd.
Cytat:
Napisane przez madziuchna83 Pokaż wiadomość
oj fryzura okropna....
Czy to jest fryzura "prosto od fryzjera", czy juz samodzielnie ułozona po myciu?
Mam wrażenie, że Twoje włosy( na zdjęciu) niezbyt dobrze się ułożyły ale samej fryzury bym sie nie czepiała. Natomiast to, że sama oceniasz, że brakuje jej "nadzwyczajnej urody"chyba potwierdza to co pisałam kilka postów wcześniej, że kiedy idziemy do osławionego, polecanego i w dodatku drogiego fryzjera w dodatku fryzjera-stylisty, spodziewamy się nadzwyczajnych efektów.
Tymczasem z moich doświadczeń wynika, że te drogie zakłady gwarantują jedynie bezpieczeństwo w miare poprawnego wykonania usługi. Nie zdarzyło mi się, opłakiwać samej fryzury, natomiast zdarzało mi się, że po powrocie dod fryzjera nikt nie zauważył, że w ogóle coś robiłam z włosami. Wtedy żałowałam wydanej kasy.

Cytat:
Napisane przez madziuchna83 Pokaż wiadomość
hej i byłam tam dziewczyny. uwierzcie mi nie wierzyłam ze po jednym zabiegu moje włosy mozna rozczesac bez szarpania . jestem naprawde zszokowana ale w dobrym tego słowa znaczeniu...
moje włoski wreszcie maja jakis polysk a nie zwykły mat.
naprawde eksta
Jeden zabieg pewnie nie poprawi trwale kondycji włosów ale ciekawa jestem jak długo utrzyma się u Ciebie efekt. Dobrze zrozumiałam, że zapłaciłaś 35 zł? To byłoby nie dużo ale gdyby wystarczyło przynajmniej na 2 tygodnie. No bo jeżeli po pierwszym myciu nie będzie śladu tej regeneracji, to jednak mam wątpliwości czy warto płacić fryzjerowi, bo może lepiej zainwestować w lepsze kosmetyki do stosowania w domu (albo w majonez, który podobno działa cuda stosowany jako maseczka na włosy) Tym bardziej, że to muszę przyznać tym drogim fryzjerom, że moje włosy bezpośrednio po wizycie zwykle miały połysk i wyglądały nieźle (bez dodatkowo płatnych zabiegów)
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 21:00   #3183
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny uwazajcie na salon Lumani niejakä P.Gosie.
Pozakladala klony madziuchna83 loguje się na różne konta z tego samego komputera: malgorzataz87 i BAN stały-> KarinaNowa i madziuchna83

Widac ze na chama szuka klijentöw po forumach,zakladajäc rozne konta chwaläc siebie.
Dostalam od niej jeszcze bardzo niemily post, z wielkimi pretensjami za nieoplaconä reklame,post zostal usuniety .
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-10-25 o 21:33 Powód: Lit;
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 15:10   #3184
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

ja wybieram sie do P. Tomasza Pietrzyka (chyba cos tu nawet o nim bylo, ale nie moge sie dogrzebac) i zastanawiam sie czy faktycznie jest dobry? Sadzac po zaliczonych Mediolanach Paryzach etc. chyba musi miec fach w reku?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 19:30   #3185
neverstop
Raczkowanie
 
Avatar neverstop
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 174
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
ja wybieram sie do P. Tomasza Pietrzyka (chyba cos tu nawet o nim bylo, ale nie moge sie dogrzebac) i zastanawiam sie czy faktycznie jest dobry? Sadzac po zaliczonych Mediolanach Paryzach etc. chyba musi miec fach w reku?


Mnie się osobiście wydaje, że nie liczą się Paryże, medale i wszystkie inne blachy a fach w ręku. Techniki można się wyuczyć, a z kreatywnością i fachem w ręku trzeba się urodzić


oczywiście nie oceniam jego umiejętności, ponieważ nie miałam przyjemności skonfrontować moich włosów z tym Panem Piszę tylko i wyłącznie odnośnie osiągnięć i częstego zbędnego sugerowania się tytułami

Edytowane przez neverstop
Czas edycji: 2010-10-26 o 21:53
neverstop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 21:35   #3186
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
ja wybieram sie do P. Tomasza Pietrzyka (chyba cos tu nawet o nim bylo, ale nie moge sie dogrzebac) i zastanawiam sie czy faktycznie jest dobry? Sadzac po zaliczonych Mediolanach Paryzach etc. chyba musi miec fach w reku?
Jest bardzo dobry - jeden z dwóch najlepszych fryzjerów, u jakich byłam. Trafiłam do niego z polecenia, więc nic o tych wspomnianych Paryżach nie wiedziałam Technicznie świetnie strzyże, jest szczery jeśli chodzi o opinię w doborze fryzury. Sprawdzony przeze mnie, moją mamę i siostrę.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 09:44   #3187
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Bomba, i zdziwila mnie troche cena za sciecie i koloryzacje (chyba policzyl 2) powiedzial 105 (wg mnie to normalna suma) ... nie moge sie doczekac wtorku!
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 14:02   #3188
kamisia1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez wiolka1115 Pokaż wiadomość
Czy któraś z was robiła refleksy w kiss paris, na czym to dokładnie polega? to po prostu cieniutkie pasemeczka?
Witaj Refleksy to cieniutkie pasemeczka o ton jasniejsze i zazwyczaj o podobnym odcieniu ale wiecej informacji napewno zaczerpniesz od fachowca. W Kiss Paris nie bylam ale czytalam duzo pozytywnych opini na temat tego studia i ztego co sprawdzilam znajduje sie ono w hotelu Qubus przy Wisle,hotel bardzo prestizowy wiec mysle ze studio takze.Zdam relacje bo mysle ze sie wybiore tam bo odroscik juz mam dosc duzy takze podziele sie informacjami co to tego studia a jestem wymagajaca klijetka ktora lubi perfekcjonalizm.buziaczki
kamisia1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 16:59   #3189
tomalka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hmmm...Jestem tu nowa i nie zabardzo wiem czy takie fora sie sprawdzaja ale zaryzykuje.Szukam kogos kto zajmie sie momi cieniutkimi i ciezko ukladajacymi sie wlosami.Ciezko mi znalesc swojego styliste wiem ze z nimi nie zrobimy afro na glowie bo nik nie jes magikiem ale dobre ciecie i dobrany kolorek i bede szczesliwa jakie sa ceny u Jasko??? i w KissParis , stronke musza miec we fleszu i nie otwiera mi sie pelna(moj laptop to juz dziadek) lokalizacje mi odpowiadaja a maja duzo pozytywnych opini.Bede wdzieczna za informacje oraz opinie osob ktore tam juz byly.
tomalka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 11:12   #3190
kasienja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez tomalka28 Pokaż wiadomość
jakie sa ceny u Jasko??? i w KissParis , stronke musza miec we fleszu i nie otwiera mi sie pelna (moj laptop to juz dziadek) lokalizacje mi odpowiadaja a maja duzo pozytywnych opini.Bede wdzieczna za informacje oraz opinie osob ktore tam juz byly.
Jaśko - zobacz sobie zdjęcia mojej fryzury, niedawno wklejałam. Też mam cienkie i trudne do ułożenia włosy. Cena - 55 zl. w kiss nie byłam.
kasienja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 16:34   #3191
Sailor Brzoskwi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 191
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Telesfor Pokaż wiadomość
Dzięki Fryzjer33 za to, że potwierdziłeś moje przypuszczenia. Niestety piszą te same osoby pod różnymi nikami, albo i tymi samymi robiąc sobie reklamę. Dla mnie to jest niesmaczne, bo rzeczywiście portal jest po to, aby poczytać sobie opinie różnych osób (czasami ile osób tyle opinii) i z tego coś wybrać. Traci sens takie forum.

Ze swojego ogródka powiem, że chciałam zmienić fryzjera (i dlatego poświęciłam 2 godziny na czytanie opinii, z których niewiele wynika), bo chodziłam przez 3 lata do Maćka Maniewskiego. Byłam i jestem bardzo zadowolona. Zaznaczam, że nie mam żadnych zastrzeżń co do jego fachowości - często ktoś mnie pyta, gdzie się strzygę. Fryzura układa mi się dobre ok. 3 miesiące, nawet się czasami śmiałam, że zwracaja sie koszty, bo do kogoś innego musiałabym częściej chodzić.

Pewne zastrzeżenia mam co do stylu pracy - spóźnienia, nawał klientek, telefony itd. No ale cóż Mistrz ...

Generalnie co 3 lata tak sie składa, że lubieę coś zmienić, ale strach po tych opiniach cokolwiek robić. Widzę, ze albo z powrotem wyląduję u M.Maniewskiego, albo zaryzykuję u Romana (tak robiłam kilka lat temu fryzurę ślubną i strzygłam się przez jakiś czas).

Bo na pewno do p.Basi i do p. Ani (z Dziedzic) się nie wybiorę, mam pewne podejrzenia także co do salonu Klaudiusza (bo też wydaje mi się reklamowany).
Proponuję podac konkretne przykłady, zgłosic nadużycie bo w przestrzeń to oskarżenia każdy potrafi rzucac. A jak się komuś watek nie podoba to proponuję się zmywac a nie biadolic że "kiedyś to ten wątek był och i ach a teraz to taki i owaki".
__________________
Od 1.06.2010 zero prostownicy!

1.Włosomaniaczka-dbam i zapuszczam!
45-46-47-48-49-50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60 -61-62-63-64-65cm
2.Dbam o cerę!
3.Odchudzanie!
58-57-56-55-54
4.Dbam o ciało!
Sailor Brzoskwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-28, 19:07   #3192
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Zajrzałam dzisiaj do nowootwartego na moim osiedlu zakładu fryzjerskiego; maja w ofercie regenerację zniszczonych włosów. Zabieg kosztuje u nich 25 zł, więc stosunkowo niedużo, ale...Mam wątpliwości czy warto. Zapytałam na czym ta regeneracja polega. Okazało się, że jest to mycie + maska, na maskę czepek na kilkanaście minut. Może coś jeszcze ale nie wydaje mi się, żeby to było coś czego nie można sobie zrobić samodzielnie w domu. Więc chyba rozsądniej byłoby zainwestować w dobre kosmetyki, które jednorazowo będą droższe ale wystarczą na dłuższą i trwalszą kurację?

A teraz włączę się w powyższą dyskusję na temat tego wątku i reklamy czy raczej autoreklamy. Z mojego punktu widzenia jedynym problemem jest tylko nieuczciwość tych, którzy reklamują swoje usługi udając swoich klientów. Gdyby nie regulamin forum, nie przeszkadzałoby mi, gdyby fryzjer X przedstawił tutaj swoją ofertę i zachęcał do skorzystania z jego usług. Prawdopodobnie taka reklama byłaby mniej skuteczna niż reklama, którą my tutaj robimy różnym fryzjerom, zapewniając o swoim zadowoleniu, czasem zachwycie. Myśle, ze dzięki naszym opiniom wielu salonom fryzjerskim przybyło klientów, ale jak czasem się okazuje juz niekoniecznie zadowolonych. Sama po lekturze tego wątku wypróbowałam 2 salony. Z jednego byłam zadowolona na tyle, ze byłam tam 2 razy ale nie na tyle, żeby nie spróbować w drugim, który okazał sie kosztowną...no moze nie porażką ale rozczarowaniem. O tym pierwszym wyrażałam tu swoją pozytywną opinię i nawiasem mówiąc za pierwszym razem zostałam posądzona o kryptoreklamę. Drugi potraktowałam anonimowo, bo wydawało mi sie nielojalne krytykowanie fryzjerki, która była miła, starała się sprostać moim oczekiwaniom co nie do końca jej się udało, bo przede wszystkim efekt tych starań był niewspółmierny do szokującej ceny usługi. Tten drugi zakład wybrałam na podstawie kilku entuzjastycznych opinii z tego wątku.Nie mam jednak do nikogo pretensji, nikogo nie podejrzewam o kryptoreklamę i nadal szukam tutaj informacji o dobrych fryzjerach ze świadomością, że zawsze wiąże się to z ryzykiem, że nawet najbardziej zachwalany na wątku fryzjer nie bedzie tym, do którego będę chciała wrócić.
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 13:11   #3193
Nicolleta
Przyczajenie
 
Avatar Nicolleta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19
Question Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Proszę o opinie o salonie Trinity-Trendy na ul.Kobierzyńskiej. Kupiłam tam bon na strzyżenie i nie wiem do kogo pójść, czy któraś z was tam była i mogła by podzielić się opinią? Błagam
Nicolleta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 22:42   #3194
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

ja polecam Damiana z Trendy na Starowiślnej.Choc jest drogi
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 13:02   #3195
ŁASICA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Mam proste i cienkie włosy które szybko tracą objętość , każdy fałszywy ruch nożyczek fryzjera odrazu na nich widać.
Polecam Ci więc salon m. Maniewskiego na Gołębiej lub Rakowickiej, jest dość drogo ale jak zrobi mi fryzurkę to zawsze ładnie wyglądam w dodatku nigdy nie mam problemu z układaniem włosow , a kształt fryzurki trzyma sie jescze przez nawet 4 mies.
Oczywiście zdradzam Maniewskiego od czasu do czasu idę do innego salonu ale zawsze do niego wracam. Ogólnie dałabym mu 4+.
Byłam jeszcze w Galaxy na Piastowskiej 4 z małym -
Byłam jeszcze u słynnej Pani Basi z Kiss paris wg. mnie wcale nie jest tak rewelacyjna jeśli chodzi o ścięcie. tutaj 4 z dużym -.

O reszcie salonów nie warto pisać- wg. Mnie tragedia.

Nadal szukam mojego mistrza nożyczek
ŁASICA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 13:05   #3196
CKahlo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Question Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam,
czy ktoś mógłby zarekomendować jakiegoś fryzjera z Trendy na Świętokrzyskiej? Mam bon na strzyżenie akurat tam a nie chciałabym się zawieść.

Pozdrawiam
CKahlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 23:51   #3197
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Re: FRYZJER WSPANIAŁY W KRAKOWIE?!?!?!

Jak dobry fryzjer w Krakowie to tylko Klaudiusz Iciek i jego salon www.claudius.pl na ul. Miłkowskiego

Moje włosy nigdy się nie chciały układać, włosy chciałam zapuścić, ale Klaudiusz zaproponował je obciąć i tak też uczyniłam... teraz ułożenie fryzury zajmuje mi 2 minuty
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 09:08   #3198
diamondy
Wtajemniczenie
 
Avatar diamondy
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 403
Dot.: Re: FRYZJER WSPANIAŁY W KRAKOWIE?!?!?!

witam, mam baaardzo dlugie proste wlosy siegajace do posladkow, geste, mocne, ale juz zaczynaja mnie denerwowac, nie da sie ich nosic rozpuszczonych bo sa po prostu za dlugie i placza sie...
szukam fryzjera ktory obetnie je na krocej, doda lekkosci. musi to byc osoba w miare zaufana, bo same rozumiecie ze takich wlosow nie chce powierzyc pierwszemu fryzjerowi do ktorego wejde.
aha no i oczywiscie nie chce zaplacic fortuny, gdyz chce je sciac z dlugosci, absolutnie zadnego cieniowania!

prosze o wskazowki, z gory dziekuje
__________________
myślę sobie, że ta ZIMA musi kiedyś minąć, ZAZIELENI SIĘ!

już niedługo mgr dietetyki

WYSZUKIWARKA NIE BOLI


mów mi .
diamondy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 13:46   #3199
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270
Dot.: Re: FRYZJER WSPANIAŁY W KRAKOWIE?!?!?!

Najlepszym fryzjerem w Krakowie jest Tomek Karcz Uczynny, przyjazny, otwarty na propozycje, kreatywny jak jasna cholera!, szczery, a przy tym delikatny. NIE NARZUCA swojego zdania, ale jednoczesnie stanowczo go broni. Poswieca klientce 100% uwagi, jesli jestes choc odrobine niezdadowolona, na pewno nie wypusci cię z salonu....

Przed nim chodzilam tez do Klaudiusza - niby okej, tzn za 1 razem super, za 2 - tragedia. Zrobil mi na glowie cos, dzieki czemu czulam sie przebrana, a nie ubrana. Odmawial mi zrobienia fryzury, ktora potem zrobil mi wlasnie w/w Tomek, a w ktorej czuje sie i wygladam po prostu bosko .... nic tylko chodze i zbieram komplementy. .... niestety klaudiusz nie chcial mi jej zrobic, bo mu sie nie podobala czami: Nie uznaje zdania klientki, jest gburowaty, wiecznie nasmiewa sie z blondow (a jedna z jego fryzjerek jest blondynka - ocb?), odnosi sie z wyzszoscia do wszystkiego i wszystkich. Nie masz prawa miec innego zdania niz on.
Oczywiscie potrafi byc tez zabawny, zrobi fajna fryzure, ale nie daj boze nie zgadzaj sie z jego opinia. Przegralas na starcie.

Ponadto uwazajcie, jesli zlapie was pragnienie w ekskluzywnym salonie marki Claudius. Tam woda kosztuje 4 zl - buteleczka kropli beskidu. NIE ZARTUJE. Po wizycie otrzymacie paragon i doliczona wode - a ja sie glupia dziwilam, dlaczego co chwila ktos mi sie pyta czy chce mi sie pic? .... NIGDY i NIGDZIE nie spotkalam sie z czyms tak naciaganym (bo o oplacie dowiadujesz sie przy otrzymaniu paragonu). Dla mnie to byla kropla (za 4 zl ) ktora skresla slowo profesjonalizm w opisie tegoz salonu.

Serio dziwi mnie skad tyle zadowolonych klientek.
muammamija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 20:02   #3200
prada7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Re: FRYZJER WSPANIAŁY W KRAKOWIE?!?!?!

witam,

A ja właśnie dokonałam radykalnej zmiany fryzury u Klaudiusza
Ale może zacznę od początku. Moim problemem od zawsze były nieukładające się włosy, grube, gęste, na dodatek puszące się...no naprawdę prawdziwy koszmar. Pierwszy raz do salonu Claudius trafiłam jakieś 8 m-c temu do Dawida, byłam bardzo zadowolona z fryzury jaką mi zaproponował, zaczęłam w końcu wyglądać jak człowiek. Fryzura była bardzo efektowna, tylko niestety wymagała troche mojej pracy i czasu, a ja marzyłam o włosach które po umyciu i wysuszeniu same będą się układać. W końcu umówiłam się do Klaudiusza i zaproponował mi bardzo krótką fryzurę, można by ją nazwać "na chłopaczycę" ale z dłuższą grzywką. Nie miałam wtedy w planach tak radykalnej zmiany (miałam wtedy włosy do ramion) dlatego nie zgodziłam się na jego wizję. Długo starał się mnie przekonać do swojego pomysłu, ale cały czas miałam wbite do głowy, że kobieta powinna mieć długie włosy. Dał za wygraną i obciął mnie "po mojemu". I w sumie było ok. Dodam tylko w odniesieniu do poprzednich postów, że nigdy odczułam jakoby do kogokolwiek odnosił się z wyższością czy był gburowaty. Wręcz przeciwnie, już jak weszłam do salonu spotkałam sie z jego zainteresowaniem, uśmiech, przywitanie, wszystko ok. Na pewno nie czułam się tam jak jakiś intruz. Cieżko było mi zaufać, że tak krótka fryzura będzie dla mnie odpowiednia, no ale cóż chciałam drastycznej zmiany. Przyznam, że jak ścinał moj długie włosy byłam lekko przerażona, ale efekt końcowy był rewelacyjny. Włosy same się układają, jest krótko ale bardzo kobieco. Dużo bardziej kobieco niż wcześniej w długich włosach, o czym powiedzieli mi moi znajomi płci męskiej. Moja nowa fryzura robi na każdym wrażenie, a najbardziej na mnie
Co do samego Klaudiusza bardzo miły, zabawny człowiek. Potrafi fryzurą wydobyć osobowość i piękno kobiety. Jak najbardziej polecam.
prada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 13:15   #3201
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

W życiu nie słyszałam większej bzdury dot. Klaudiusza...

Też miałam włosy za ramiona i chciałam je tylko podcieniować i obciąć grzywkę, ale Klaudiusz absolutnie się nie zgodził, bo powiedział, że to nie będzie wyglądało dobrze. Wreszcie uległam i zgodziłam się na taką fryzurę jaką mi proponował i jestem w niebo wzięta. Mam cieniutkie włosy, a i wicherek na grzywce. Nigdy nikomu nie udało się mnie tak obciąć, żeby włosy układały się same. A właśnie Klaudiuszowi się to udało! Obcinał mnie jakieś 2 minuty, dosłownie 3 cięcia i włosy są idealne. A o blondach nie słyszałam ani jednego słowa, o pasemkach owszem, bo dawno wyszły z mody. Woda kosztuje? Z doświadczenia wiem, że u każdego fryzjera butelka wody kosztuje... trzeba było wypić herbatę lub kawę... Do Klaudiusza umówiłam się omyłkowo, bo generalnie to nie on powinien mnie obcinać, a obcinał i bardzo sympatycznie mnie potraktował. Pierwszy raz usłyszałam, że moja blizna na czole jest fajna i nie muszę jej zakrywać grzywką...

Jeśli ktoś nie lubi ekscentrycznych fryzjerów to niech idzie do jakiejś Pani Gieni z salonu na osiedlu. Ja pierwszy raz w życiu jestem zachwycona włosami, bo wystarczy kilka sekund przy suszeniu, a włosy układają się same... Jeśli ktoś jest ą ę i nie ma poczucia humoru jak "stara baba" to lepiej niech znajdzie innego fryzjera... ale dla efektu końcowego warto wybrać właśnie Klaudiusza.

Swoją drogą podobnie jak prada7 też mam już krótkie włosy i czuję się w nich bardziej kobieco niż kiedy miałam włosy po pas. Wszyscy są zachwyceni moją nową fryzurą do tego stopnia, że każdy nie może się na mnie napatrzeć Mam obiecane, że w tych włosach znajdę męża... kiedyś

Edytowane przez tourquise
Czas edycji: 2010-11-03 o 13:20
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 18:01   #3202
prada7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

do tourquise

nie chwalmy go tak bo zaraz zostaniemy posądzone o kryptoreklamę
prada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 11:25   #3203
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Kolejna kryptoreklama .
Otrzymujesz odemnie bana stalego na wszystkie sklonowane konta.

[QUOTE=weronii;13105232]Czesc dziewczyny Dawno mnie tu nie bylo, studjuje wlasnie wasze ostatnie dzskujsje ,nie ukrywam ze pare tematow wczesniej mnie zaciekawilo ZUZIA: ogladalam wlasnie Twoje wloski i musze przyznac ze refleksy na moje oko to napewno nie sa ten kontrast i kolor WZSZEDL FATALNIE MODNE PARE DOBRYCH LAT TEMU .Co do studia kiss paris to bylam tam z mama u p.Ewy . Obie jestesmy bardzo bardzo zadowolone,mama robila balejaz ktorz wyszedl cudnie a ciecie super A co mnie najbardziej ujelo dala sie namowic na zmiane fryzury , wzglada 10lat mniej i ma grzywke ktorej zawsze sie bala...a teraz..... przeglada sie kilkanascie razy dziennie w lusterku i jest zachwycona ja robilam tylko odroscik a co do fryzury dalam pani ewie wolna reke ,pomyslow jej nie brakuje i troszke zaszalalysmy..... wyszlo EXTRA Napewno tam wrocimy cena tez przwzwoita co tez jest dla nas wazne.Szczeze polecam to studio a pani ewie wielkie buziaki Dziekujemy.[COLOR="Silver"]

Cytat:
Napisane przez anulaa21 Pokaż wiadomość
weronii zgadzam sie z toba ze w tej dziedzinie nie mozna miec zlych dni jak pomysle ze chirurg zrobil np.operacje nosa i mial zlz dzien nie dopuszczalne.Wlosy moze to nie to samo co nos ale zle dni trzeba zostawiac poza praca ,to moje zdanie.A co do pani ewy tez polecam ,sama mialam okazje siedziec u niej na fotelu . Wloski super , swietnie sie ukladaja fryzure robie w ciagu 5 min, kolorek nasycony ,gleboka czekolada taki o jaki dokladnie mi chodzilo choc nastepnym razem dam sie namowic na pare refleksikow.
Cytat:
Napisane przez betiiczek Pokaż wiadomość
Czesc kochane tez jestem umowiona na piatek do pani e EWY z kiss paris i nie ukrywam ze chodzilo mi po glowie ile bedzie mnie kosztowala wizyta i ile pozostawic napiwku.mam sredniej dlugosci wlosy ktore sa koszmarne do ukladania bede robic fryzurkre i kolorek ale czytajac opinie i koszty waszych wizyt to powinnam zmiescic sie do 200-220 zl mam taka coicha nadzieje. Juz nie moge sie doczekac
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 12:01   #3204
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Wybieram się dzisiaj do Hair Coif w Bonarce. Macie może jakieś doświadczenia? Do kogo warto iść?
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 13:31   #3205
zuczek81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hejka

1 grudnia !!! ide do pani Basi po raz drugi, wiec sie nie moge doczekac fajnie ze nowy zaklad otworzyla Kiss Paris byl wedlug mnie za kameralny ;( a preferuje styl a'la Camil Alban z Karmelickiej (tzn. byly).

Chcialam tylko zapytac odnosnie tego zakladu 'dziedzic' na jakich kosmetykach tam pracuja ? chodzi mi dokladnie o marke tonera po balejazu ?

Pozdrawiam
zuczek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 16:57   #3206
Inees
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Cracow :)
Wiadomości: 36
Thumbs down Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Wybieram się dzisiaj do Hair Coif w Bonarce. Macie może jakieś doświadczenia? Do kogo warto iść?
Nigdy nikomu nie polecę tego salonu
Weszłam dzień przed Wszystkimi Świętymi.Zapytałam,czy nie podciął by mi ktoś końcówek 1- 2cm.
Podeszłą dziewczyna i powiedziała,że zaprasza.Położyła mi pelerynę i bez niczego maszynką podcięła mi włosy.BEZ GRZEBIENIA,BEZ NOŻYCZEK!
Mam swoje włosy za ramiona i dosyć grube,więc TROCHĘ się wściekłam i wyszłam.Poza tym-nie widziałam u nikogo stamtąd fajnej fryzury
Mój błąd...
__________________
"Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem"
Giovanni Giacomo Casanowa

Inees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 19:00   #3207
berenice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

dziewczyny, a był ktoś może w salonie Maniewskiego na gołębiej, ale u innych stylistów ?
berenice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 22:37   #3208
baajeczna2
Wtajemniczenie
 
Avatar baajeczna2
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 583
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Wybieram się dzisiaj do Hair Coif w Bonarce. Macie może jakieś doświadczenia? Do kogo warto iść?
ja byłam tam w Wakacje- u młodego chłopaka, nie pamiętam imienia. Też nie polecam. Więcej się nagadał, niż narobił. Podciął końcówki, zrobił niby jakiś masaż i zgarnął 100zł. W połowie zostawił mnie z mokrą głową na fotelu i poszedł do innej klientki [narzekała, że zamiast refleksów zrobili jej jajecznicę i pasemka; też była niezadowolona]. Tak się nie robi
__________________


the less you care, the happier you are.
baajeczna2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 18:17   #3209
berenice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

nie czekając na odpowiedź 'zaryzykowałam' i wylądowałam w salonie Maniewskiego u Pani Sylwii G.
jestem straszliwie zadowolona i zupełnie odmieniona bardzo miło i profesjonalnie, widać, że znają się na rzeczy! nie mogę się doczekać kolejnej wizyty
berenice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 10:21   #3210
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny a korzystała któraś z was z salonu M&M na Królowej Jadwigi?
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.