Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-26, 21:20   #3601
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja mogę Ci doradzić AK.KK. Jest kilka opinii tu na forum, nie zawsze entuzjastycznych ale na ogół pozytywnych. Sama byłam tam 4 razy (w ciągu 2 lat) ; ostatnio wróciłam po 3 nieudanych próbach w innych salonach. Najlepiej wspominam właśnie koloryzację w AK.KK i wyprowadzenie moich 'wielokolorowych" włosów bez dekoloryzacji, która wtedy mi groziła. Tym razem poszłam tam z nadzieja na naprawienie błędów poprzednich fryzjerek, które pomyliły chyba cieniowanie z koszeniem włosów. No i nie zawiodłam się- włosy mam już idealnie wycieniowane. Jedyne czego mi brakuje w tym salonie to jakiegoś "szaleństwa" w doborze fryzury i radykalnej metamorfozy. Jednak już zrezygnowałam z takich oczekiwań, bo przede wszystkim zależy mi na fryzurze, która nie wymaga specjalnych zabiegów przy samodzielnym układaniu. Poza tym odpowiada mi atmosfera tego salonu: spokojnie, kameralnie i naprawdę profesjonalnie. Muszę jednak uprzedzić, ze jeżeli ktoś lubi wylewne i gadatliwe fryzjerki, to może sie czuć w AK.KK mało komfortowo
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 21:51   #3602
Kwiatuszek1604
Wtajemniczenie
 
Avatar Kwiatuszek1604
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 376
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez mme Pokaż wiadomość
Ja mogę Ci doradzić AK.KK. Jest kilka opinii tu na forum, nie zawsze entuzjastycznych ale na ogół pozytywnych. Sama byłam tam 4 razy (w ciągu 2 lat) ; ostatnio wróciłam po 3 nieudanych próbach w innych salonach. Najlepiej wspominam właśnie koloryzację w AK.KK i wyprowadzenie moich 'wielokolorowych" włosów bez dekoloryzacji, która wtedy mi groziła. Tym razem poszłam tam z nadzieja na naprawienie błędów poprzednich fryzjerek, które pomyliły chyba cieniowanie z koszeniem włosów. No i nie zawiodłam się- włosy mam już idealnie wycieniowane. Jedyne czego mi brakuje w tym salonie to jakiegoś "szaleństwa" w doborze fryzury i radykalnej metamorfozy. Jednak już zrezygnowałam z takich oczekiwań, bo przede wszystkim zależy mi na fryzurze, która nie wymaga specjalnych zabiegów przy samodzielnym układaniu. Poza tym odpowiada mi atmosfera tego salonu: spokojnie, kameralnie i naprawdę profesjonalnie. Muszę jednak uprzedzić, ze jeżeli ktoś lubi wylewne i gadatliwe fryzjerki, to może sie czuć w AK.KK mało komfortowo
dziekuje ci bardzo a umawiasz sie do jakiejs konkretnej pani? i ja raczej nie lubie wylewnych gadatliwych fryzjerek cennik tez sprawdzilam i musze przyznac ze jestem milo zaskoczona
__________________
Kwiatuszek1604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 15:20   #3603
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek1604 Pokaż wiadomość
dziekuje ci bardzo a umawiasz sie do jakiejs konkretnej pani? i ja raczej nie lubie wylewnych gadatliwych fryzjerek cennik tez sprawdzilam i musze przyznac ze jestem milo zaskoczona
Ja za każdym razem byłam u p. Kasi. Drugią Panią (chyba Anię) znam tylko z widzenia- ma świetną fryzurę, myślę, że też jest profesjonalna. Natomiast tu na forum ktoś polecał p. Kasię właśnie do koloryzacji, co ja z własnego doświadczenia mogę tylko potwierdzić.
Ceny rzeczywiście w miarę rozsądne ale przede wszystkim bez niespodzianek przy kasie, co niestety w innych salonach.się zdarza. Ostatnio nawet zapłaciłam za strzyżenie mniej niż się spodziewałam (80 zł- włosy ok. ramion).
Wspomnę jeszcze o jednej zalecie tego salonu- nie trzeba rezerwować terminu z kilkutygodniowym wyprzedzeniem
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 09:58   #3604
joancz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
To ja zdam relację z pierwszej wizyty w salonie Vici w Bonarce. Poszłam do chwalonej tutaj p.Izy. Zaznaczam, że wcześniej przez długi okres czasu chodziłam do p.Basi (najpierw z Kiss Paris a potem do jej atelier) - byłam zadowolona - najbardziej z koloru, z fryzury może trochę mniej, ale generalnie zawsze było ok.

Ale teraz o p.Izie. Pani Iza to bardzo miła osoba- najpierw wypytała mnie co było wcześniej robione na moich włosach i czego ja oczekuje, później zaproponowała jak ona to widzi. Fryzurka wyszła bardzo fajna, kolor również, więc jestem bardzo zadowolona (chyba nawet bardziej niż u p.Basi), ale jeden spory minus: za strzyżenie i farbowanie zapłaciłam 302 zł - trochę sporo...U p.Basi płaciłam na ogół 220 zł. Nie wiem gdzie pójdę następnym razem - do p.Basi mam teraz zdecydowanie dalej, natomiast do Vici dwa kroki...tylko ta cena...

Hej - a gdzie Pani Basia obecnie pracuje i jakich firm farby używa?
joancz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 20:24   #3605
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny, poszukuję salonu, w którym są na tyle dobrzy fryzjerzy, że przeprowadzą dobrze dekoloryzację na średniozniszczonych wlosach - takich z doswiadczeniem w tej dziedzinie. Czy możecie mi kogoś polecić? Sporo czytalam dobrych opinii o Kiss Pariss.

Ewentualnie znaleźć takiego fryzjera, który znajdzie cudowny sposób zejścia z bardzo ciemnego brązowego koloru do jasniejszego (moga być pasemka, teraz nieco rozjasnilam pasemkami, ale wyszły żółte, a tego chciałabym uniknąć; więc szukam kogoś z bardzo duzym doświadczeniem ze wzgledu na mój marny stan włosów).

edit - cena nie gra roli Ale nie chcialabym tez rachunku wyzszego niż 300 zł (mam wlosy średnie, do linii ramion).

Edytowane przez ishtar
Czas edycji: 2011-06-30 o 20:26
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 14:32   #3606
Mollinka
Zadomowienie
 
Avatar Mollinka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: królewskie miasto Kraków/ Gdynia
Wiadomości: 1 204
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poszukuję salonu, w którym są na tyle dobrzy fryzjerzy, że przeprowadzą dobrze dekoloryzację na średniozniszczonych wlosach - takich z doswiadczeniem w tej dziedzinie. Czy możecie mi kogoś polecić? Sporo czytalam dobrych opinii o Kiss Pariss.

Ewentualnie znaleźć takiego fryzjera, który znajdzie cudowny sposób zejścia z bardzo ciemnego brązowego koloru do jasniejszego (moga być pasemka, teraz nieco rozjasnilam pasemkami, ale wyszły żółte, a tego chciałabym uniknąć; więc szukam kogoś z bardzo duzym doświadczeniem ze wzgledu na mój marny stan włosów).

edit - cena nie gra roli Ale nie chcialabym tez rachunku wyzszego niż 300 zł (mam wlosy średnie, do linii ramion).
nie wiem jak z dekoloryzacją bo nie robiłam ale ja jestem bardzo zadowolona z farbowania u P. Magdy S. w glamour hair - z trzech kolorów blondu (mysi odrost+ nieudana próba zafarbowania w warunkach domowych) za pierwszym razem udało jej się wyrównać mi kolor - byłam u niej ostatnio znowu i też wyczarowała super kolor - świetnie doradza i dobiera kolor, a cena jak na kraków jest bardzo przystępna - zobacz na stronie w cenniku - ja za długie włosy (cały komplet ze strzyżeniem, modelowaniem) zapłaciłam 160 zł, nie wiem jednak jak sobie radzi z ciemniejszymi włosami chociaż czytałam tu na forum już wcześniej pozytywne opinie na temat koloryzacji u niej
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne - tam gdzie chcą...

instagram #mollinkaa
Mollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 19:13   #3607
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Mollinka Pokaż wiadomość
nie wiem jak z dekoloryzacją bo nie robiłam ale ja jestem bardzo zadowolona z farbowania u P. Magdy S. w glamour hair - z trzech kolorów blondu (mysi odrost+ nieudana próba zafarbowania w warunkach domowych) za pierwszym razem udało jej się wyrównać mi kolor - byłam u niej ostatnio znowu i też wyczarowała super kolor - świetnie doradza i dobiera kolor, a cena jak na kraków jest bardzo przystępna - zobacz na stronie w cenniku - ja za długie włosy (cały komplet ze strzyżeniem, modelowaniem) zapłaciłam 160 zł, nie wiem jednak jak sobie radzi z ciemniejszymi włosami chociaż czytałam tu na forum już wcześniej pozytywne opinie na temat koloryzacji u niej
Dzięki za odpowiedź, zanotowałam adres
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-02, 11:49   #3608
Voirrey
Raczkowanie
 
Avatar Voirrey
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 219
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny możecie powiedzieć coś na temat salonu Neo Hair Cut mieszczącym się na ul. Stolarskiej?
Voirrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 18:02   #3609
alexandraz
Raczkowanie
 
Avatar alexandraz
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 99
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Kiedyś chodziłam do JLD na Szewska i raz byłam na Brackiej...byłam nawet zadowolona z Brackiej bardziej. Obcinała mnie miła dziewczyna, która wysłuchała moich pomysłów i jak poprosiłam o obcięcie 2cm to tak było Później chodziłam w różne miejsca..Narazie nie chodzę do fryzjera ścinać włosy..sama podcinam końcówki(zapuszczam) ale chyba będę musiała się w końcu wybrać nadać im kształ..powiedzcie dziewczyny czy w JLD dobrze teraz tną? Można tam iść bez stresu? A jeśli chodzi o kolor to jestem wierna AK.KK...kolor wychodzi zawsze świetny i nie boje się, że wyjdę z rudym lub żółtym. Więc jeśli chodzi o samo kolorowanie włosów/naprawę kolory/rozjaśnianie to polecam! Co do cięcia byłam tak sobie zadowolona i wolę iść gdzieś taniej przyciąć kosmyki ale jak mówie koloryzacja polecam w 100%
alexandraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 17:37   #3610
rosselia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Wróciłam właśnie z Kiss Paris. Byłam z kuponem Groupona i jestem zadowolona. Najpierw zrobiono mi rekonstrukcję - umyto mi włosy, następnie nakładano kolejno kosmetyki. Przy nakładaniu każdego miałam robiony delikatny masaż głowy, następnie włosy płukano i nakładano następny kosmetyk. Sam zabieg trwał około pół godziny.
Następny etap - strzyżenie. Fryzjerką była jakaś blondynka z włosami za brodę (nie wiem jak się nazywała). Zapytała się jaką zazwyczaj noszę fryzurę, następnie oceniła stan włosów i zaproponowała cięcie. Powiedziałam, że chcę jakąś nową fryzurę, bo zawsze noszę rozpuszczone, wyprostowane i z przedziałkiem z boku. Wyszłam z włosami skróconymi do ramion i dłuższą grzywką. Wszystko zajęło ponad godzinę i jak napisałam wcześniej, jestem zadowolona z usługi (zwłaszcza, że z kuponem zapłaciłam 70 zł ;D).
rosselia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 22:57   #3611
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ojej, jak się reklamujemy na wizażu ... żal.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-10, 14:31   #3612
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny a ja mam takie pytanie, gdzie moge zrobić rekonstrukcję joico? Szukałam przez google ale malo co wyszło, tylko kiss paris chyba, moze ktos doradzi?
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 18:17   #3613
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam takie pytanie, gdzie moge zrobić rekonstrukcję joico? Szukałam przez google ale malo co wyszło, tylko kiss paris chyba, moze ktos doradzi?
Ja byłam w Sakurze na mogilskiej, od rekonstrukcji joico polecam Ci bardziej wprowadzanie keratyny na ciepło do włosa (taką specjalną prostownicą) - tam w salonie też to robią (i ta keratyna też jest joico). Ja przy spalonych włosach robilam zestaw tam własnie w Sakurze - najpierw keratyna na ciepło, potem 4step rekonstrukcja, potem znowu keratyna, wszystko w miesięcznych odstępach. Oczywiście nie było jakiś spektakularnych efektów (bo wlosy były spalone), ale zdecydowanie poprawiła się ich kondycja i nie musiałam ich spinać żeby ukryć zniszczenie.

I też nie jest to tania impreza - jeden zabieg to koszt ok 130 zł, ale czasem salon robi promocje.
W każdym razie Sakurę polecam też jako salon kosmetyczny (to w ogóle salon Day Spa - wszystko tam mozna zrobić).
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 12:17   #3614
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziękuję ishtar

Dziewczyny,a moze znacie salon Studio Urody Glamour na ugorku?
Bo maja promocje na gruponie , ja chce tylko wycieniować włosy ale czytajac co poniektóre historie wychodzi na to,ze to tez może kiepski fryzjer zepsuć wiec wole sie upewnić.

Generalnie szukam taniego fryzjera, gdyz tylko cieniują moje wlosy i jakos nie chce mi sie za płacić 100 zł...
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 12:56   #3615
Mollinka
Zadomowienie
 
Avatar Mollinka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: królewskie miasto Kraków/ Gdynia
Wiadomości: 1 204
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

jeżeli chodzi o glamour hair studio na ariańskiej (takiego widziałam groupona) - to ja tam byłam i wyszłam zadowolona ale chodziłam tylko do jednej fryzjerki, której już tam niestety nie ma - widziałam jednak że z fajnymi fryzurami stamtąd ludzie wychodzili
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne - tam gdzie chcą...

instagram #mollinkaa
Mollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 07:41   #3616
kasienja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Byłam niedawno w nowej pracowni Pater, na ul. Kurniki, u p. Sławka. Zaryzykowałam, nic nie wiedzialam na temat tego fryzjera, kiedyś chodziłam do Dawida - szefa, było ok ale potem mi się znudził jego styl. Teraz jestem zadowolona i chcę im napisać pozytywa na forum. Chodziło mi o ścięcie włosów, które strasznie zepsul mi poprzedni fryzjer (p. Jaśko), dlugo odrastały. Nie do końca mogłam sie zdecydować co chcę, ale konkretna rozmowa z fryzjerem pomogła. I mam fajną fryzurkę, którą mogę układać na kilka sposobów, bardziej "grzecznie" lub bardziej "zwariowanie" i co najważniejsze - nie spędzam nad tym wiele czasu - to dla mnie ważne, bo myję głowę codzienne rano. Moje włosy należą do "trudnych" cienkie, gęste, z "wicherkami". Wszystko do opanowania.

Edytowane przez kasienja
Czas edycji: 2011-07-12 o 07:44
kasienja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 09:42   #3617
shulamin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Był ktoś może w tym salonie: Studio Fryzur BS - Bogumiła Stępień na Wrocławskiej? Wybieram się tam i nie wiem czego mogę się spodziewać za strzyżenie pani powiedziała przez telefon ok 60- 100zł więc wydawałoby się że w miarę porządny salon ale nie mogę nigdzie znaleźć opini na ich temat. Pomocy !!!
shulamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 22:19   #3618
olokow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

UWAGA!... już to wszystko przerabiałam, panie zosie, kasie, dorotki i inne, salony w Krakowie i małym mieście, farbowanie domowe. Tak, zawsze myślałam że moja fryzura jest ok. Ale czy tego na serio chcemy? bo mnie nigdy to nie zadowalało. Zawsze było coś nie tak! W końcu trafiłam do mistrza. MASTER Krakowa. Ale zanim to się stało miałam na głowie...na 1 roku studiów rozjaśniacz joanna, potem farba palette mroźny cośtam(tragedia) potem poszłam do salonu goldwell i było ładnie ( ul. Paulińska). Tam miałam pasemka oraz metamorfozę na brąz i znów pasemka na tym owym brązowym kolorku. potem doszłam do wniosku że w tych pasmach na brązie wyglądam okropnie. Nałożyłam więc rozjaśniacz z goldwella na całą głowę i wyszedł KURCZAK. z tym czymś poszłam do pana PAWŁA ( Bonarka Vici). Ten człowiek to mistrz nożyczek!!!!!Mistrz. Siadł popatrzył w minute wybrał kolor i starannie nałożył...(ale nie byłam do tego koloru przekonana). Potem obciął włosy i wyszłam z tym co załączam na zdjęciu na dole. Fryzura ma kształt!!! Kolor to już nie wspomnę...z tandetnej blondyny wyszła elegancka fryzura! Szkoda że na zdjęciu nie widać tak dobrze jak wygląda na żywo. Ten MISTRZ z tego co wyczytałam w necie czesze na pokazach i do teledysków itd. Ma 3 salony. Widziałam jak strzygł mojego narzeczonego ...nigdy nikt go tak nie obstrzygł jak on...(dlatego poszłam z tym moim kurczakiem) Na swoje wesele na 100% zamówię tam wizytę. Ten człowiek ma dar do tego zawodu.....nie jest to reklama! Ja po prostu jestem zadziwiona jego talentem. Jak dla mnie mógłby strzyc pod mostem i też miałby klientów- jest tak dobry. zdjęcie czarno- białe to z pasemkami na brązie, potem pomarańcz to to co mi się stało od swojego rozjaśniania a potem jest fryzura z salonu( 2 zdjęcia).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dana.jpg (100,7 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paweł.jpg (67,6 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (94,1 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy111.jpg (57,3 KB, 137 załadowań)
olokow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 12:17   #3619
karolain29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ciesze sie ze jestes zadowolona z wizyty z vinci ja niestety napewno tam nie wroce kolor tragiczny ciecie bez rewelacji i zaplacilam 300zl wrrr!!!! Ale za to moge polecic salon w hotelu Qubus Kiss Paris skala od 1 do 10 to daje 11 nie pamietam imienia pani fryzjerki blondynka krotko scieta chyba basia ale nie jestem pewna i szczerze ja POLECAM! robilismy kolor ktory wyszedl jak naturalny z delikatnymi refleksami przy konsultacji omawialismy ciecie i chcialam zmiany i uwiezcie malo kto mnie poznaje wygladam o niebo lepiej i rekonstrukcje wlosow co sprawilo ze odrazu po zabiegu byly w wiele lepszej kondycji mieciutkie,lsniace i nawilzone.Aaaa zapomniala bym dostalam rabat na rekonstrukcje i do konca roku mam ja w cenie 69zl z podcieciem wlosow D i co mnie najbardzoiej cieszy namowilam mojego meza by zrobil sobie pedicure ,byla to jego pierwsza wizyta na takim zabiegu i jest bardzo zadowolony i zdeklarowal sie ze napewno bedzie przychodzil systematycznie co mnie bardzo cieszy.pozdrawiam pania Angelike ktora wykonala kawal dobrej roboty a moj maz przekonal sie ze mezczyzni tez powinni kozystac z zabiegow kosmetycznych. DUZY POZYTYW DLA TEGO STUDIA!!!!
karolain29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-16, 16:59   #3620
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Własnie wróciłam z salonu AK.KK, strzygla mnei pani Justyna (pracownica, żadna z wlaścicielek), robiłyśmy tez dekoloryzację, oraz saunę na włosy (odzywiającą).

Moje wlosy byly zniszczone, po dekolorze się przestraszylam, bo wyglądaly jak siano, ale po nałożeniu farby (wspólnie podjęta decyzja jeśli chodzi o kolor, obydwie panie poleciły mi farbę bez amoniaku, na bazie specjalnych olejów - zapomnialam nazwy), ktora wyszła idealnie (no mogłaby by byc ciut ciemniejsza, ale bałam sie klaść mocniejszą), potem weszłam pod saune z odzywką, następnie miałam strzyżenie - chciałam 2 cm i były 2 cm
Mam tez mocno pocieniowane włosy, ze wzgledu na ich objętość i to, ze jednak sa zniszczone (powiem tyle, że wcale nie są gorsze niz były). Po raz pierwszy w życiu tez zdarzyło mi się, ze poprawki strzyżenia byly robione na suchych włosach, żeby kształt był odpowiedni po suszeniu.

Impreza była droga, ale wszystko zrobiłabym żeby się pozbyc czerni bez ryzyka kruszenia włosów. Zdecydowanie tak wrócę
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 23:40   #3621
olokow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja bym chciała zobaczyć co na tej głowie macie porobione skoro mowa o dobrych fryzjerach czyli oczekuję jakichś zdjęć żebym mogła ocenić. A co do Vici - nie uwierzę, że ktoś był u p. Pawła i był niezadowolony..co najwyżej mógł trafić na kogoś innego.
olokow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 09:06   #3622
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej dziewczyny, chciałabym wybrać się do fryzjera na kolorek i jakieś ładne cięcie

Zastanawiam się nad Glamour Hair studio na Ariańskiej, odpowiada mi cenowo i przeczytałam kilka dobrych opinii na temat tego salonu, ale chciałabym dowiedzieć się czegoś wiecej, bardzo zależy mi na fryzjerze, który bardzo dobrze dobierze mi kolor włosów, mam pewną swoją fantazję, ale nie jestem pewna, czy bedzie ona dobrze wyglądać i dlatego zależy mi na kimś profesjonalnym i szczerym.

Niestety, nie mam zbyt wielkiej sumy do wydania, maksimum 200zł.

Co byście poleciły? Tę Ariańską, czy szukać dalej?
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 09:20   #3623
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Idź tam, gdzie ja byłam -Ak.KK - cennik możesz sprawdzic na stronie, powinnaś sie zmieścić w 200 zł. U mnie kolor - rewelacja, zwłaszcza, że miałam dekoloryzację - a z tymi kolorami po dekolorze roznie bywa.

Moja opinia jest na poprzedniej stronie
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 10:10   #3624
Mollinka
Zadomowienie
 
Avatar Mollinka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: królewskie miasto Kraków/ Gdynia
Wiadomości: 1 204
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

ja byłam na ariańskiej ale tylko u jednej fryzjerki, która akurat już tam nie pracuje, ale z całkiem fajnymi fryzurkami stamtąd ludzie wychodzili no i cena jest zachęcająca

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, chciałabym wybrać się do fryzjera na kolorek i jakieś ładne cięcie

Zastanawiam się nad Glamour Hair studio na Ariańskiej, odpowiada mi cenowo i przeczytałam kilka dobrych opinii na temat tego salonu, ale chciałabym dowiedzieć się czegoś wiecej, bardzo zależy mi na fryzjerze, który bardzo dobrze dobierze mi kolor włosów, mam pewną swoją fantazję, ale nie jestem pewna, czy bedzie ona dobrze wyglądać i dlatego zależy mi na kimś profesjonalnym i szczerym.

Niestety, nie mam zbyt wielkiej sumy do wydania, maksimum 200zł.

Co byście poleciły? Tę Ariańską, czy szukać dalej?
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne - tam gdzie chcą...

instagram #mollinkaa
Mollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 10:35   #3625
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
Idź tam, gdzie ja byłam -Ak.KK - cennik możesz sprawdzic na stronie, powinnaś sie zmieścić w 200 zł. U mnie kolor - rewelacja, zwłaszcza, że miałam dekoloryzację - a z tymi kolorami po dekolorze roznie bywa.

Moja opinia jest na poprzedniej stronie
Wiem, czytałam i brałam pod uwagę AK.KK, jednak niestety, za drogo jak dla mnie, zapomniałam dodać, że mam długie włosy, mniej więcej do pasa

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Mollinka Pokaż wiadomość
ja byłam na ariańskiej ale tylko u jednej fryzjerki, która akurat już tam nie pracuje, ale z całkiem fajnymi fryzurkami stamtąd ludzie wychodzili no i cena jest zachęcająca
A jaka atmosfera w salonie, na jakich kosmetykach pracują? dawno tam byłaś?
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 11:20   #3626
Mollinka
Zadomowienie
 
Avatar Mollinka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: królewskie miasto Kraków/ Gdynia
Wiadomości: 1 204
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

sprawdź sobie na stronie powinno być coś o kosmetykach bo szczerze mówiąc nie wiem:/ a byłam jakoś miesiąc temu jak tam chodziłam zawsze było miło
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne - tam gdzie chcą...

instagram #mollinkaa
Mollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 18:35   #3627
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

własnie wrociłam od fryzjera - szkoda słów, nie polecam salonu na Bronowicach koło przystanku wesele (w stronę placu inwalidów), skusiłam się na promocje i żałuję.... nawet mi głowy nie umyli tylko lekko spiskali woda, a ciecie trwało 3 minuty, włosy są krzywe... jak chciałam krócej grzywkę bo była krzywa to jeszcze gorzej zrobili, tyłu nie chciałam już równać
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 07:52   #3628
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
A jaka atmosfera w salonie, na jakich kosmetykach pracują? dawno tam byłaś?
Pracują tam na Toni & Guy i Schwarzkopf Professional - ale to jeśli chodzi o szampony, odżywki i maski do włosów. Co do farb - nie wiem, nie farbuję włosów.
Atmosfera jest jak najbardziej w porządku, nie mam co do tego wielkich wymagań. Panie miłe, mówią co robią, można tam liczyć na kawę/ herbatę.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 11:26   #3629
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Mam kręcone włosy - gdzie lepiej iść, do Agnieszki Jaśko czy Glamour Hair?
A. Jaśko jest polecana dla kręconych, ale z drugiej strony tutaj wcale nie ma powalających opinii.
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 08:48   #3630
prada7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Grażynko, proszę o pomoc...

Klaudiusz, Klaudiusz i jeszcze raz Klaudiusz
prada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:40.