Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-06, 09:00   #3811
Aniolek2012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

ja chodzilam do salonu pure diamond na krowoderskich zuchow 16 ale przeszlam za pania Basia do La` visage... salon jest w tym samym budynku
Aniolek2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 10:34   #3812
Aleksandra06
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 232
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez muszka_90 Pokaż wiadomość
Aleksandra a jak jest z terminami wizyt ??? Orientujesze się czy trzeba długo czekać na wizytę ? Zależy mi własnie na M1 w następną sobotę... Masz numer który możesz mi podesłac na priv do Pani Marty ?
Najlepiej bedzie jak po prostu sama tam zadzwonisz. Ja musze powiedziec ze nigdy nie ma tak ze czekam jakoś długo.Ale w soboty to zawsze jest ruch.Wiadomo teraz i wesela i studniówki.Wiec sobie zadzwoń i umów sie sama.
Aleksandra06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 19:28   #3813
merc100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Na dekoloryzacje, to tylko do pani Joli z M1... ;-) Ja mam teraz piękne białe! wprawdzie krótkie, ale za to jakie... A co do grupony to Tobie tez polecam salonstory.wordpress.com
merc100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 21:55   #3814
merc100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Oj, L4>>! to chyba z 9 miesiecy wolnego, co? lepiej poszukaj kogos innego, chyba ze zapuszczasz!

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Moja siostra prostowala u jakiegos chlopaka fryzjera w M1. Kolezanki podobno zwariowaly bo nie musi juz prostowac w lazience pol godziny...
merc100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 20:13   #3815
Aleksandra06
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 232
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez merc100 Pokaż wiadomość
Na dekoloryzacje, to tylko do pani Joli z M1... ;-) Ja mam teraz piękne białe! wprawdzie krótkie, ale za to jakie... A co do grupony to Tobie tez polecam salonstory.wordpress.com
Do Pani Joli nie chodziłam, bo piszesz o Eric Stipa ?
Ja natomiast własnie albo Pan Mateusz, albo Pani Marta.
Wiadomo że kazdy ma swojego ulubionego fryzjera
Aleksandra06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 13:32   #3816
mada1906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
http://paulaxhair.pl/
Terminy nie powinny być zbyt odległe, myślę że spokojnie uda Ci się umówić na przyszły tydzień. Serdecznie polecam p. Iwonkę, jest bardzo sympatyczna, słucha, doradza, a co najważniejsze wie co to jest 1 (2, 3, 4) centymetr, w przeciwieństwie do wielu fryzjerów. Samo strzyżenie kosztuje 40 zł.
Właśnie Pani Iwonka na zwolnieniu, czy warto jeszcze do kogoś innego z tego salonu na dobre ścięcie? Ja chodziłam z 2 lata do Pani Iwony i nie wie co robić teraz
mada1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 12:07   #3817
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej dziewczyny,
Ja miałam nakaz natychmiastowy ścięcia włosów od lekarki z długich na krótkie - takie żeby głowa swobodnie oddychała, i poszłam do Bogumiły Stępień, i tam już chyba zostanę na wieki !!
Mam super fryzurę do uszu, nie trzeba jej co chwile odnawiać bo jest tak ścięta, że zawsze sama się ułoży, więc chodzę raz na 2-3miesiące. Mało tego pierwszy raz fryzjerka sama doradziła mi jaka fryzurę powinnam mieć ( mimo, że każdy fryzjer powinien sugerować zawsze słyszałam tekst jak Pani chce być ścięta: /) Ponadto bardzo miła osoba. Za każde ścięcie płaciłam 100zł, ale cena jest indywidualna od jakości włosów, gestości itp.

Kraków, ul. Bajana 8 (pawilon) to jest adres, podobno na Wrocławskiej też ma sój salon , ale ja byłam tylko tu.
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 13:43   #3818
anachoresis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

I już po...
Skorzystałam z grupona do Maniewskiego na Rakowickiej;sam zabieg przyjemny; okazało się, że nie mam tak bardzo zniszczonych włosów jak przypuszczałam . Zajęła się mną Kasia. A ponieważ jestem jedną z tych, które jak mają zmartwienie i muszą coś zmienić zaczynają od fryzjera to dodatkowo zdecydowałam się na obcięcie zapuszczanych włosów (nieobcinane od września, więc końcówki aż prosiły się o obcięcie)...
Ponieważ średnio znam się na fryzurach pozwoliłam Kasi, żeby obcięła je tak jak uważa za stosowne-miałam tylko jeden warunek-zakryte uszy i względna łatwość w układaniu...no i się zaczęło...
Obcinała mnie przez ponad godzinę, co było dla mnie czymś nowym (nigdy do tej pory nie byłam obcinana tak długo). A efekt...myślałam,że sie rozpłaczę jak siebie zobaczyłam...na głowie jakiś takiś misz-masz,pokręcone (jestem przyzwyczajona do wyprostowanych na szczotce)...zapłaciłam 120zł. Myślę sobie,dziewczyna nie wyprostowała mi bo pewnie spaprane obcięcie...
Pierwszy tester wyglądu mąż-opad szczęki i stwierdzenie "wyglądasz niesamowicie". Oczywiście ja uważałam, że wyglądam jak fretka albo jakiś terier...idę do pracy a tu same ochy i achy jak super wyglądam i wogóle gdzie się czesałam; myślę sobie no może nie jest tak tragicznie jak mi się wydaje... Wieczorem umyłam głowę (nie mogłam już patrzeć na te loki) i oczywiście jak umiałam tak wymodelowałam na szczotce i prostownicy (żeby zobaczyć jak krzywaśnie jestem obcięta)...i tutaj mi opadła szczęka z wrażenia...jak super wyglądam
Jak żyję nie byłam do tej pory tak dobrze obcięta, a byłam u kilkunastu różnych fryzjerów; włosy układają się super, nie są klapnięte,rewelacja.
120zł to dla mnie spora kwota ale uważam, że było warto.
anachoresis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 10:30   #3819
Aleksandra06
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 232
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Wiesz co, zawsze na stronie interesującego Ciebie salonu jest cennik poszczególnych usług. Mysle ze az tak bardzo się nie róznią między sobą, ale warto jest szukac jesli zależy nam i na dobrej cenie i dobrym fryzjerze.
Tu masz taki przykładowy cennik salonu o którym pisały powyżej dziewczyny http://ericstipa.pl/cennik/
Aleksandra06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 20:04   #3820
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Z cennikami różnie bywa. Zdarzyło mi sie już zapłacić ok.100zł wiecej niz się spodziewałam. (cennik wcześniej studiowałam).
Chociaz obawiam się, że teraz zostanę posądzona o kryptoreklamę AK.KK (tego nowego czyli p. Katarzyny Kościelniak) to jednak zaryzykuję..Jestem świeżo po wizycie; Za koloryzację+ refleksy i strzyżenie zapłaciłam 230 zł. Zgodnie z cennikiem dla włosów półdługich. Dodatkowo gratis sauna na włosy (promocja w lutym)

Poprzednio robiłam mniej więcej to samo (bez sauny oczywiście) w osiedlowym zakładzie za 130 zł. Różnica ceny duża ale i efekt też ..skromniejszy (chociaż poprrednio nie było najgorzej). W każdym razie po tej "osiedlowej" wizycie właściwie nikt nie zwrócił uwagi, że byłam u fryzjera. Po wizycie w AK.KK wiele osób się zachwyca moja nową fryzurą (szczególnie kolorem), chociaż nie jest to radykalna zmiana.
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 20:28   #3821
shinobii
Raczkowanie
 
Avatar shinobii
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 49
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A co myślicie o salonie Le Grand Salon na Szerokiej? Był tam ktoś? Jesli tak to jakiego polecacie fryzjera? I ogólnie jaka Wasza opinia?
Jestem bardzo ciekawa, bo wizualizacyjnie salon bardzo do przodu, nie wiem jak z jakością strzyżenia.

Kasa nie gra roli. Ważne czy słuchają uważnie co masz do powiedzenia, obetną jak chcesz i czy mają też jakiś swój pomysł na fryzure.
shinobii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 13:25   #3822
imy
Zadomowienie
 
Avatar imy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: małopolska/ Łódź
Wiadomości: 1 491
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam chciałam zapytać czy ktoś wie ile Pan Tomasz Marut bierze za ścięcie włosów długich
__________________
http://kurmanuel.blogspot.com
blog kulinarny- zapraszam
Koktajl awokado
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydzą












imy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 15:15   #3823
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny prosze moze ktos wie gdzie mi zrobia dobrze, naturalnie OMBRE HAIR ??? Zadnych potwierdzonych informacji nie moge znalezc
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 00:27   #3824
Caroline_82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze moze ktos wie gdzie mi zrobia dobrze, naturalnie OMBRE HAIR ??? Zadnych potwierdzonych informacji nie moge znalezc
Wybierz się może do Glamour hair studio na ariańskiej, ja tam robię Ombre Hair od roku, i u nich pierwszy raz to zobaczyłam zanim pojawiła się na to moda bo ich szefowa w takich chodzi.Jestem bardzo zadowolona.
Caroline_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 20:04   #3825
basia2837
Raczkowanie
 
Avatar basia2837
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 91
GG do basia2837
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

La Grand - nie polecam. Byłam tam w wakacje na samo malowanie i po 3 tygodniach kolor całkowicie spłukał się. Nakładał mi go jakiś młody chłopak. Zdecydowanie lepiej salon wygląda na zdjęciach, bo w rzeczywistości nie robi takiego wrażenia. Wiem, że pan Mariusz dobrze tam ścina włosy.
__________________
Tralalalala..
basia2837 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 21:40   #3826
PlumSykes
Przyczajenie
 
Avatar PlumSykes
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 28
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny, poszukuję fryzjera który dobrze sobie radzi z bardzo gęstymi, sztywnymi włosami. Potrzebuję je trochę przerzedzić, bo już nie daję sobie z nimi rady. Chciałabym mieć naturalne cięcie, nie żaden geometryczno-kosmiczno-asymetryczny chełm na głowie, który wygląda dobrze tylko po prostowaniu.
Proponujecie kogoś???
PlumSykes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 15:51   #3827
pokrzywa
Zadomowienie
 
Avatar pokrzywa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 104
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

dziewczyny czy któras z was miala kiedys wykonywany zabieg push up?
kupilam chyba na grouponie kupon na taki zabieg - efekt podniesionych wlosow ma sie utrzymac do 6 tygodni
salon astarte na ulicy szlak

bardzo sie boje isc do tego salonu, boje sie ze mi zniszcza wlosy...
mam wlosy do pasa i chyba bym sie zalamala gdybym musiala je obciac na krotko z powodu popalonych wlosow.

juz dwa razy dzwonilam do tego salonu- dwa razy zostalam zapewniona ze ten zabieg jest absolutnie bezpieczny.... sama nie wiem juz czy sie na niego zdecydowac czy po prostu skorzystac z ciecia i modelowania (tez w cenie kuponu)

czy macie jakies doswiadczenia z tym salonem?
__________________

pokrzywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 16:05   #3828
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez imy Pokaż wiadomość
Witam chciałam zapytać czy ktoś wie ile Pan Tomasz Marut bierze za ścięcie włosów długich
85 zł ( w cenie jest też stylizacja włosów)

Cytat:
Napisane przez Caroline_82
Wybierz się może do Glamour hair studio na ariańskiej, ja tam robię Ombre Hair od roku, i u nich pierwszy raz to zobaczyłam zanim pojawiła się na to moda bo ich szefowa w takich chodzi.Jestem bardzo zadowolona.
A u kogo tam robisz Ombre Hair? I ile to kosztuje?

Cytat:
Napisane przez plumsykes
Dziewczyny, poszukuję fryzjera który dobrze sobie radzi z bardzo gęstymi, sztywnymi włosami. Potrzebuję je trochę przerzedzić, bo już nie daję sobie z nimi rady. Chciałabym mieć naturalne cięcie, nie żaden geometryczno-kosmiczno-asymetryczny chełm na głowie, który wygląda dobrze tylko po prostowaniu.
Proponujecie kogoś???
Jestem posiadaczką takich włosów i po wielu metodach prób i błędów nie do końca poleciłabym Ci przerzedzania. U mnie się ono totalnie nie sprawdzało, bo ciężej było ułożyć włosy, wywijały się. Bardziej sprawdza się jedna długość włosów z minimalnym cieniowaniem. Swego czasu dobrze z moimi włosami radziła sobie pani Paulina z Glamour Hair. Byłam jeszcze u pana Tomka Maruta i bardzo polecam. Włosy się znacznie lepiej układają, ale zachował gęstość - teraz jest ona kontrolowana Dodam tylko, że mam prostą fryzurę bez żadnych szaleństw, którą łatwo ułożyć na zwykłej, płaskiej szczotce.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 20:33   #3829
FromCracowWithLove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Czy ktoś się orientuję jaki salon bedzie odpowiedni na pierwsze farbowanie? Mam 20+ i nigdy nie farbowal włosów, po prostu nie było takiej potrzeby, lubiłam swój kolor-miodowy, słomkowy blond ale teraz pociemniał już kompletnie i mam taki nijaki jasny brąz. Może nie potrzebnie myślę o farbowaniu, może odpowiednie preparaty dla blondynek przywrócą blond refleksy? Czy nie mam się co łudzić? Boję sie że mój wybór padnie na nietrafionego fryzjera i że od teraz już regularnie będę musiała dbać o farbowanie odrostów etc.

Proszę o Wasze rady
FromCracowWithLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 19:54   #3830
merc100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Co to w ogole jest to ombre? Jakiś nowy wymysł super stylisty-typisty-trendsetera? ktoś mi to wyjaśni...? Kto to w ogóle wymyślił??? mamy chyba polskie słownictwo....?!

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Dziewczyno, skoro nei farbowałaś włosów, to spróbuj coś z produktów do "pierwszego farbowania" np z Loreala Dia Color. Znajdziesz w salonach. Odcienie są w miarę naturalne, nie wyjdziesz w marchewce... z żadnego salonu. Tylko sama w domu nie kombinuj...

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Dziwne - ile razy tam przejeżdżam, to jakby żywej duszy nie było... To w ogóle jest otwarte? Ledwo namierzyłem ten salon - korek był...
merc100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 10:11   #3831
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez merc100 Pokaż wiadomość
Co to w ogole jest to ombre? Jakiś nowy wymysł super stylisty-typisty-trendsetera? ktoś mi to wyjaśni...? Kto to w ogóle wymyślił??? mamy chyba polskie słownictwo....?!
A jakie jest na to polskie słowo?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 13:24   #3832
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Po krótkim śledztwie wyszło mi, ze słowo ombre do teoretycznie angielskiej nazwy ombre hair też zostało zapożyczone - jeśli sie nie mylę to z francuskiego. Według słownika [sprawdzone w dwóch]:
1 cień
2 sylwetka
3 ciemność
4 mrok
5 tajemnica
6 niejasność
7 zarys
8 majak [przen.]
9 cień zmarłego
10 lipień.


Cieniowanie włosów to u nas co innego więc...
Zresztą to chyba nazwa techniki. Nie każde słowa, sformułowania z innych języków da się tłumaczyć na język polski zachowując przy tym ich sens. Idąc takim tropem to na komputer powinniśmy mówić obliczacz, bo nazwa komputer pochodzi z łaciny od computare, które oznacza obliczać.

Nie popadajmy w paranoję...
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 15:58   #3833
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny, znacie kogoś, kto potrafi zrobić grzywkę na bok w stylu boho? Taką dłuższą, która pasowałaby do falowanych włosów. Mam złe doświadczenia z grzywką na bok, bo mam wrażenie, że większość tnie wg jednego i tego samego szablonu- asymetryczna grzywka zakrywająca dokładnie pół czoła i kończąca się tuż nad brwiami
Będę wdzięczna, jeśli polecicie mi kogoś, kto dobrze strzyże w miarę przystępnej cenie
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 17:59   #3834
PlumSykes
Przyczajenie
 
Avatar PlumSykes
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 28
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Czy wie ktoś ile kosztuje strzyżenie długich włosów u Dawida w Hedonik Hair Studio na Poselskiej?
PlumSykes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 09:04   #3835
pepam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam wszystkich, ja ostatnio była u super fryzjerki, szukałam jej bardzo długo, bo chciałam wygolić z jednej strony przy długości do ramion, no się udało jestem suuuper zadowona, poszłam tam przez przypadek i wyszło ok, nie tracę dużo czasu rano na układanie, gorąco polecam salon Domi na ul. Przemiarki 23,to na Ruczaju, pani Dominika bardzo sympatyczna i co najważniejsze słuchająca sugestii klienta no i nie drogo
pepam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 17:05   #3836
a_zofoska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Potrzebuje POMOCY.
szukam fryzjera ślubnego, który w dniu ślubu przyjedzie do mnie do domu i zrobi mi piękną, naturalną fryzurę.
Najlepsza byłaby osoba która również specjalizuje się w makijażu ślubnym.

dziękuję za odpowiedź.
a_zofoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 13:11   #3837
dociekliwy wredniak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 35
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny, widzę tu sporo namiarów na "babskich" fryzjerów, a czy wiecie może, kto jest taki Krakowskim "Leszkiem Czajką" w dziedzinie fryzjerstwa męskiego..?
Jesteśmy już z mężem tak zmęczeni poszukiwaniem fryzury dla niego, że chciałabym po prostu gdzieś z nim iść (albo niech sam idzie) wybluić nawet sporą kasę jak by trzeba było i żeby ktoś naprawdę znający się na rzeczy obejrzał "materiał" i zdecydował, co się z niego da utkać.
Sprawa tym poważniejsza, im małż wyżej pnie się po stanowiskach :/ niestety, image jakiś musi by, a z jego włosami to koszmar...

Macie jakąś intuicję, kto by w Krakowie był takim "czarodziejem", obdarzonym naprawdę dużym smakiem..?
dociekliwy wredniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 22:47   #3838
a_zofoska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Claudius jest ponośc super fryzjerem. kiedyś na ruczaju, teraz chyba na floriańskiej. Dużo bierze, ale nie spotkałam się z negatywną opinią.

nA poważne zmiany to poszłabym tam.
a_zofoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 08:55   #3839
merc100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Daj ogłoszenie na gumtree, to się ktoś znajdzie...

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Idźcie do Daniela w M1. Sam tam chodzę i w końcu ktoś się przejął moimi włosami... a nie przeleciał maszynką...

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Proponuje poczytać: salonstory.wordpress.com - już nie wiem sam co myśleć o fryzejrach po tym, hehe, ale chyba w każdej branży są takie "kwiatki"
merc100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 18:48   #3840
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Wykupiłam dzisiaj grupon w M1 (Eric Stipa). Proszę o podpowiedź do kogo się umawiać (o ile w ogóle będzie możliwość wyboru ?)
przy okazji zapytam : czy któraś z Was robiła Twin Baleyage? Nie wiem czy to są tylko refleksy? jezeli tak to czy i czym sie róznia od zwykłych refleksów?

Edytowane przez mme
Czas edycji: 2012-03-21 o 18:52
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.