Botox - która się odważyła i jakie efekty?? - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-28, 12:59   #331
Mamba_2008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 497
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez blanka84 Pokaż wiadomość
Ja byłam w Juwenie w Katowicach i z tego co wiem narazie tylko na Śląsku, tak, jak usta... jak się sprawdzi będzie więcej gabinetów

też jestem ciekawa, jak wygląda się z podniesiony koniuszkiem nosa... i o ile kurcze zmarchy mogą być coraz mniejsze, no to przecież przy koniuszki działa chyba tylko mechanizm przyblokowania mięśnia,... tu chyba nie można mówić o jakimś działaniui dłuższoterminowym

hehe...

a czy któraś z Was miała już Bocouture? Bo narazie mam wrażenie, że ja jedna jestem jego szczęśliwą posiadaczką
A to nie jest jakiś nowy preparat?
Mamba_2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 19:36   #332
Mamba_2008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 497
Dot.: Botox

hmmmmm
szukałam i jakoś nie mogę znaleźć.
Mamba_2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 14:36   #333
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Botox

Dziewczyny a ja mam do was pytanie, pisałam w wątku dot kwasu hialuronowego ale nadal odp nie otrzymałam.
14-go jestem zapisana na wypełnianie zmarszczek kwasem pod oczami. Wybrałam gabinet Kanebo, pracują na kwasie firmy Croma Princess (cena za ampułkę 650zł już z podaniem a więc dość tanio), lecz nigdzie nic nie mogę znaleźć czy ten kwas jest dobry :/ zero opinii. Nie wiecie czegoś na jego temat?
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 13:16   #334
2005karolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 78
GG do 2005karolcia
Dot.: Botox

polecałabym się wybrac do dobrego lekarza ,który siedzi w temacie pare lat moja koleżanka polecała dr juskę w Poznaniu ,przyjmuje w Beauty-Factory i ceny tez niczego sobie!
2005karolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 13:09   #335
Mamba_2008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 497
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam do was pytanie, pisałam w wątku dot kwasu hialuronowego ale nadal odp nie otrzymałam.
14-go jestem zapisana na wypełnianie zmarszczek kwasem pod oczami. Wybrałam gabinet Kanebo, pracują na kwasie firmy Croma Princess (cena za ampułkę 650zł już z podaniem a więc dość tanio), lecz nigdzie nic nie mogę znaleźć czy ten kwas jest dobry :/ zero opinii. Nie wiecie czegoś na jego temat?
Hmmm nie słyszałam o takim kwasie więc nie pomogę Kurcze ja bym się troszkę bała w końcu pod oczami jest bardzo cienka i wrażliwa skóra
Mamba_2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 14:30   #336
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez Mamba_2008 Pokaż wiadomość
Hmmm nie słyszałam o takim kwasie więc nie pomogę Kurcze ja bym się troszkę bała w końcu pod oczami jest bardzo cienka i wrażliwa skóra
Właśnie i dlatego pod oczy robią tylko mezoterapię igłową lub wypełniacz kwas hialuronowy. Mezoterapię miałam robioną, pod same oczy wyszło mnie 900zł a po 3 m-cach wszystko zeszło :/ (wstrzykiwany miałam kwas hialuronowy ale mnie usieciowany). Zostało jeszcze 1,5tyg więc się nie wycofam, spróbuję. A później w połowie października będę robiła na nowo botoks na kurze łapki, bo już się cały wchłonął (robiłam chyba 23 kwietnia).
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 08:29   #337
Mamba_2008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 497
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Właśnie i dlatego pod oczy robią tylko mezoterapię igłową lub wypełniacz kwas hialuronowy. Mezoterapię miałam robioną, pod same oczy wyszło mnie 900zł a po 3 m-cach wszystko zeszło :/ (wstrzykiwany miałam kwas hialuronowy ale mnie usieciowany). Zostało jeszcze 1,5tyg więc się nie wycofam, spróbuję. A później w połowie października będę robiła na nowo botoks na kurze łapki, bo już się cały wchłonął (robiłam chyba 23 kwietnia).
Hej a jakim preparatem robiłaś kurze łapki??? Bo koleżanka robione miała czoło dwoma innymi i mówiła że jest różnica
Mamba_2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 08:40   #338
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez Mamba_2008 Pokaż wiadomość
Hej a jakim preparatem robiłaś kurze łapki??? Bo koleżanka robione miała czoło dwoma innymi i mówiła że jest różnica
właśnie nie wiem jakim :/ dlatego zmieniłam gabinet bo pani dr nazwy i ilość preparatu jaką podawała trzymała w tajemnicy, czyli podejrzewam że oszukiwała na ilości. Każda partia kosztowała u niej 400zł i poprawki były wliczone w cenę.
Teraz ten gabinet do którego się zapisałam robi się botoks preparatem Azzalure, czyli jest to podobno jakiś nowy i dobry (a cena to 450- 600zł w zależności od ilości jednostek). Za tydzień w piątek będę tam zmarszczki kwasem hialuronowym wypełniać to dowiem się więcej o tym botoksie.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 08:56   #339
Mamba_2008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 497
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
właśnie nie wiem jakim :/ dlatego zmieniłam gabinet bo pani dr nazwy i ilość preparatu jaką podawała trzymała w tajemnicy, czyli podejrzewam że oszukiwała na ilości. Każda partia kosztowała u niej 400zł i poprawki były wliczone w cenę.
Teraz ten gabinet do którego się zapisałam robi się botoks preparatem Azzalure, czyli jest to podobno jakiś nowy i dobry (a cena to 450- 600zł w zależności od ilości jednostek). Za tydzień w piątek będę tam zmarszczki kwasem hialuronowym wypełniać to dowiem się więcej o tym botoksie.
Bo wiem że jest jeszcze botox i Bocouture (chyba tak się to pisze) Muszę dopytać dokładnie jakimi preparatami robiła czoło ta moja znajoma

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

A cena chyba całkiem całkiem Jak będziesz po zabiegu to napisz jak poszło bo jestem strasznie ciekawa efektu.Powiem szczerze że ja pod oczami też mam kanion Colorado
Mamba_2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 14:45   #340
2005karolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 78
GG do 2005karolcia
Dot.: Botox

Azzulare jest bardzo dobry tak samo na wypełnienie polecam Surgiderm, trwały i polecany przez większość
2005karolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 15:55   #341
Mamba_2008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 497
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez 2005karolcia Pokaż wiadomość
Azzulare jest bardzo dobry tak samo na wypełnienie polecam Surgiderm, trwały i polecany przez większość
A ja już wiem że koleżanka najpierw robiła czoło Azzalurem i efekt był prawie natychmiastowy, natomiast krótkotrwały z tego co mówiła. A ten teraz to Bocouture, ale jeszcze za wcześnie żeby cokolwiek porównywać
Mamba_2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-17, 13:56   #342
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Botox

Wczoraj wybrałam się do lekarza z myślą o wypełnieniu zmarszczek pod oczami kwasem a wróciłam znowu z botoksem w kurzych łapkach, lwia zmarszczka i czoło też zostało mi ostrzyknięte (jak to pan dr chirurg plastyczny powiedział lepiej zapobiegać no i w pakiecie za wszystko zapłaciłam 850zł, dwie ampułki Azzalure zostały otwarte).
Teraz jednak martwi mnie to że nadal nic nie widać, zmarszczki jak się marszczyły tak się marszczą, poprzednim razem gdy miałam robione preparatem botox od razu na drugi dzień zmarszczki się nie marszczyły, boję się że za mało były te dwie ampułki.
A tak na marginesie, to na moje zmarszczki w dolinie łez nic nie ma podobno tylko mezoterapia pomaga, szkoda że w moim przypadku ona się nie sprawdziła.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 18:11   #343
angelinaf
Przyczajenie
 
Avatar angelinaf
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 9
Dot.: Botox

MOZE KTOS zna dobrego lekarza we wroclawiu ?
angelinaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 18:54   #344
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Botox

Napiszę wam o efektach Azzalure, w piątek będzie tydzień jak mam zrobione czoło, lwią zmarszczkę i kurze łapki. I tak lwia zmarszczka super nic się nie marszczy, natomiast czoło lekko się marszczy. Efekt ma być do 4 m-cy, tak że powiem że wolę klasyczny botox, bo efekt do 6 m-cy i mięśnie bardziej są sparaliżowane.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 11:24   #345
Mamba_2008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 497
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Napiszę wam o efektach Azzalure, w piątek będzie tydzień jak mam zrobione czoło, lwią zmarszczkę i kurze łapki. I tak lwia zmarszczka super nic się nie marszczy, natomiast czoło lekko się marszczy. Efekt ma być do 4 m-cy, tak że powiem że wolę klasyczny botox, bo efekt do 6 m-cy i mięśnie bardziej są sparaliżowane.
zazdroszcze troszke
Mamba_2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 11:49   #346
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Botox

Ja w październiku chcę iść na botox. Ostatni raz byłam równiutko rok temu - 1 października. Miałam iść parę miesięcy temu, ale jakoś nie wyszło.

Teraz chcę:
- pół dawki - kurze łapki
- pół dawki - lwia zmarszczka


A teraz dopiero zaczynam się zastanawiać jakim preparatem miałam robione, bo nie wiem... Kurcze... Muszę podpytać koniecznie, bo efekt u mnie trzymał się 4 miesiące.
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 16:50   #347
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
Ja w październiku chcę iść na botox. Ostatni raz byłam równiutko rok temu - 1 października. Miałam iść parę miesięcy temu, ale jakoś nie wyszło.

Teraz chcę:
- pół dawki - kurze łapki
- pół dawki - lwia zmarszczka


A teraz dopiero zaczynam się zastanawiać jakim preparatem miałam robione, bo nie wiem... Kurcze... Muszę podpytać koniecznie, bo efekt u mnie trzymał się 4 miesiące.
Mnie za pierwszym razem trzymało się 6 m-cy miałam robione preparatem botox, a teraz po Azzalurze ma być max 4 m-ce.
Wcześniej pani dr która robiła mi botoxem, powiedziała przy kolejnych razach preparat będzie dłużej trzymał. Tak że moim zdaniem warto wybrać preparat botox.

A tak na marginesie, moja koleżanka od października rozpoczyna kurs na robienie botoxu oraz na podawanie wypełniacza, dowiadywałyśmy się ile kosztuje ampułka Azzalure.... szok cała kosztuje 280zł................. ja ostatnio za podanie dwóch ampułek zapłaciłam 850zł i to była wielka promocja.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 20:51   #348
Mamba_2008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 497
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Mnie za pierwszym razem trzymało się 6 m-cy miałam robione preparatem botox, a teraz po Azzalurze ma być max 4 m-ce.
Wcześniej pani dr która robiła mi botoxem, powiedziała przy kolejnych razach preparat będzie dłużej trzymał. Tak że moim zdaniem warto wybrać preparat botox.

A tak na marginesie, moja koleżanka od października rozpoczyna kurs na robienie botoxu oraz na podawanie wypełniacza, dowiadywałyśmy się ile kosztuje ampułka Azzalure.... szok cała kosztuje 280zł................. ja ostatnio za podanie dwóch ampułek zapłaciłam 850zł i to była wielka promocja.
A mam pytanie czy koleżanka jest lekarzem ???
Mamba_2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 14:32   #349
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez Mamba_2008 Pokaż wiadomość
A mam pytanie czy koleżanka jest lekarzem ???
koleżanka jest dr kosmetologii a jako że dr robiła na uniwersytecie medycznym to może mimo iż nie jest dermatologiem, bo na kosmetologii też miała anatomię, taką jak na medycynie a głownie tylko chodzi aby ten przedmiot mieć na studiach

A powiem wam że w piątek będzie dwa tyg jak byłam na botoxie i np kurze łapki i czoło trochę się marszczą, nie wiem czy to zależy od preparatu czy od tego że dwie ampułki okazały się za mało.
Idę na kontrolę to się dowiem, ale nie uśmiecha mi się płacić znowu 450zł za kolejną ampułkę :/
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 09:26   #350
Mamba_2008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 497
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
koleżanka jest dr kosmetologii a jako że dr robiła na uniwersytecie medycznym to może mimo iż nie jest dermatologiem, bo na kosmetologii też miała anatomię, taką jak na medycynie a głownie tylko chodzi aby ten przedmiot mieć na studiach

A powiem wam że w piątek będzie dwa tyg jak byłam na botoxie i np kurze łapki i czoło trochę się marszczą, nie wiem czy to zależy od preparatu czy od tego że dwie ampułki okazały się za mało.
Idę na kontrolę to się dowiem, ale nie uśmiecha mi się płacić znowu 450zł za kolejną ampułkę :/
Hmmm ciekawe Kurcze teraz jest tyle tych kierunków i specjalności ze człowiek się gubi kto może zabiegi wykonaywać a kto nie może. Ja zostaję przy gabinecie gdzie miałam usta robione Jestem zadowolona i już
Mamba_2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 09:20   #351
Mamba_2008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 497
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez Majka_007 Pokaż wiadomość
ja wierzę, robiłam już 2 razy - profilaktyka czoła... bez botoxu mam 3 wielkie zmarchy, ale Pani dr mi doradziła, żeby zrobić delikatne ostzryknięcie, żeby nie było całkiem płasko, ale normalnie. Bałam się i nie do końca ufałam zabiegowi, ale efekt jest extra, no i poprawki tylko co 1,5 roku - nie pogłębiają się zmarszczki. Zabieg wykonywała dr Glonek, żeby nie było, to prywatnie mogę napisać, gdzie dokładnie byłam Pozdrawiam
Każda chyba wierzy która się tutaj wypowiada Ja jestem za takimi zabiegami
Mamba_2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 10:46   #352
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez Majka_007 Pokaż wiadomość
ja wierzę, robiłam już 2 razy - profilaktyka czoła... bez botoxu mam 3 wielkie zmarchy, ale Pani dr mi doradziła, żeby zrobić delikatne ostzryknięcie, żeby nie było całkiem płasko, ale normalnie. Bałam się i nie do końca ufałam zabiegowi, ale efekt jest extra, no i poprawki tylko co 1,5 roku - nie pogłębiają się zmarszczki. Zabieg wykonywała dr Glonek, żeby nie było, to prywatnie mogę napisać, gdzie dokładnie byłam Pozdrawiam
Ja czoło i lwią zmarszczkę też robię profilaktycznie, jedynie kurze łapki widać, tak że to już z konieczności.
Ja miałam robione i botox i Azzalure, i stwierdzam że preparat botox jest mocniejszy niż Azzalure, który trzeba powtarzać co max 6 m-cy.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 10:57   #353
Mamba_2008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 497
Dot.: Botox

Muszę zapytać jak działa Bocouture
Mamba_2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 09:14   #354
Mamba_2008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 497
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez wiosenka_2011 Pokaż wiadomość
Człowiek się musi naczytać zanim zdecyduje sie na jakiś preparat Ja myślałam właśnie nad Bocouturem, ale w końcu zrezygnowałam z powodów finansowych. Teraz następnym zabiegiem na pewno będzie podanie toksyny
Tak tak moja znajoma robiła czółko Bocouturem i to było w lipcu. Z tego co wiem toksyna dalej działa więc jest zadowolona
Mamba_2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 07:12   #355
Berenika12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Botox kraków

Ok dwa tygodnie temu byłam na botoxie w krakowskim gabinecie medycyny estetycznej ☠☠☠☠☠☠☠☠ jak nazwa wskazuje gabinetu wskazuje jestem: "jak nowa"
Na początku myślałam o zabiegu w jednym obszarze twarzy, ale Pan doktor (bardzo cierpliwy i sympatyczny zresztą) uswiadomił mi, iż najlepszy i najbardziej naturalny efekt osiagniety zostanie gdy wygładzę wszystkie partie które tego wymagają (u mnie to były 3), po 2 tygodniach jak patrzę w lustro mam wrazenie że ubyło mi 10 lat, ale wciąż mam pełną mimikę i gdyby nie brak zmarszczek, nikt by nie powiedział, ze miałam zabieg. Nie wierzcie w te bzdury, że z twarzy "robi sie maska" jeśli lekarz wie co robi jest zwolennikiem zasady: "lepiej poprawić i niż przesadzić" u mnie efekt jest taki, ze nie miałam żadnych zastrzeżeń.
Podsumowując jestem bardzo zadowolona z efektu i na pewno jeszcze tam wrócę. Ceny bardzo przyzwoite szczególnie jak na tej klasy miejsce.
Berenika12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 16:02   #356
treleaven
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Botox

Witajcie
Jestem nowa na forum prosze napiszcie gdzie najlepiej w WARSZAWIE wybrac sie na BOTOX. Pewny i dobry salon, gabinet. Poprostu pene miejce. Jak czytalam pewne z was nie byly zadowolone z wyniku co zapewne wynika ze zle wykonanego zabiegu. Wiec wole uniknac rozczarowania. Plus dobre miejsce na powiekszenie ust kwasem . Bede wdzieczna za odpowiedzi
treleaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 06:49   #357
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Botox

Hej, czy któras z was ma jakies informacje o łódzkim
Margaret Spa&Wellness?

Mają promocję na botox, ale nic o nich nie słyszałam...
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 12:45   #358
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Hej, czy któras z was ma jakies informacje o łódzkim
Margaret Spa&Wellness?

Mają promocję na botox, ale nic o nich nie słyszałam...
Pushit, no i co? zdecydowałaś się na botox tam?
Mam poleconego innego lekarza w Łodzi, ale promocja kusi...
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 08:23   #359
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez treleaven Pokaż wiadomość
Witajcie
Jestem nowa na forum prosze napiszcie gdzie najlepiej w WARSZAWIE wybrac sie na BOTOX. Pewny i dobry salon, gabinet. Poprostu pene miejce. Jak czytalam pewne z was nie byly zadowolone z wyniku co zapewne wynika ze zle wykonanego zabiegu. Wiec wole uniknac rozczarowania. Plus dobre miejsce na powiekszenie ust kwasem . Bede wdzieczna za odpowiedzi


ja rowniez prosze o to samo. Mialam kiedys robiony Botox w kurze lapki za 900 zl i efekt sie utrzymywal 6 miesiecy ale to drogo .. Pozniej mialam Azzalure i liopa. efekt max 3 miesiace i kurze lapki nie byly idealnie zrobione.. przy bardzo mocnym marszczeniu delikatnie bylo je widac.. Poleccie mi kogos w Warszawie kto robi Botoxem ale w miare niedrogo/ Planuje rowniez lekko powiekszyc usta ale chyba polowka ampulki bo nie chce miec przerysowanych ust. Ile taka przyjemnosc moze kosztowac i kogo mozecie polecic w Warszawie ? pozdrawiam
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 09:49   #360
Olinda
Raczkowanie
 
Avatar Olinda
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 85
Dot.: Botox

Witam Was serdecznie

Jeśli mozecie mi odpowiedzieć, to będę bardzo wdzięczna. W poniedziałek miałam robiony botox na lwią zmarszczkę. Podobno było to 17 jednostek. Zmarszczka się spłyciła, ale jak moco zmarszczę brwi to ją widać, no i ja potrzafię je zmarszczyć. Myslałam, że jak się podaje botox to to miejsce jest jakby "sztywne". Może mi ktoś wytłumaczyć, czy mam go prawidłowo podany, czy moze za mało?
Pozdrawiam
Olinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-26 11:49:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.