Zestaw na slub-dylemat........ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-07-04, 16:56   #1
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Arrow

Zestaw na slub-dylemat........


.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2016-12-22 o 10:28
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 17:19   #2
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Zestaw na slub-dylemat........

Moim zdaniem szwagierka się zachowała nieelegancko. Najpierw powiedziała, że czerń jest ok, a potem Cię wyśmiała? Słabe zachowanie. Z makijażem też nie rozumiem, czemu nie wypada? Przecież smookey to bardzo popularny sposób malowania oczu, pewnie więcej pań będzie tak pomalowanych.
Moim zdaniem powinnaś iść w tym, co kupiłaś. Może ewentualnie złagodzić makijaż, żeby nie psuć "księżniczce" dnia. Jeśli będą poprawiny, to może na nie załóż sukienkę w innym kolorze.
Na ostatnim weselu, na którym byłam, miałam czarną sukienkę. Oprócz mnie dziewczyna świadka też była na czarno. Nikt nie zwracał na to uwagi.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 17:28   #3
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Zestaw na slub-dylemat........

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Moim zdaniem szwagierka się zachowała nieelegancko. Najpierw powiedziała, że czerń jest ok, a potem Cię wyśmiała? Słabe zachowanie. Z makijażem też nie rozumiem, czemu nie wypada? Przecież smookey to bardzo popularny sposób malowania oczu, pewnie więcej pań będzie tak pomalowanych.
Moim zdaniem powinnaś iść w tym, co kupiłaś. Może ewentualnie złagodzić makijaż, żeby nie psuć "księżniczce" dnia. Jeśli będą poprawiny, to może na nie załóż sukienkę w innym kolorze.
Na ostatnim weselu, na którym byłam, miałam czarną sukienkę. Oprócz mnie dziewczyna świadka też była na czarno. Nikt nie zwracał na to uwagi.
Ale przecież PMka zgodziła się na czerń. I ja zwracam uwagę na kolory, co prawda bardziej biel i jasne kolory mnie wkurzają, ale jak ktoś jest cały na czarno to też zwraca moją uwagę.
Makijaż zrób jaki chcesz, bo każdy ma inną urodę i nie będzie tak samo wyglądać.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 19:57   #4
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Zestaw na slub-dylemat........

zrób jak zaplanowałaś, szkoda nerwów na takich ludzi, to jej dzień, ale nie można tak traktować ludzi i pozwolić na robienie z siebie szarej, posłusznej myszki
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 20:55   #5
Esterlook
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: Zestaw na slub-dylemat........

A czy w takiej sukience wypada pójść na wesele ?
http://www.modome.pl/archiwum-24/a-wear-sukienka-maksi-mietowa-2866
Esterlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 21:34   #6
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Zestaw na slub-dylemat........

Cytat:
Napisane przez Esterlook Pokaż wiadomość
A czy w takiej sukience wypada pójść na wesele ?
http://www.modome.pl/archiwum-24/a-wear-sukienka-maksi-mietowa-2866
Moim zdaniem tak. Ale ta sukienka to 100% poliester, nie warta 350zł
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 23:27   #7
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Zestaw na slub-dylemat........

,
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2016-12-22 o 10:28 Powód: dop:
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-05, 07:52   #8
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Zestaw na slub-dylemat........

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Pare minut pozniej napisala namnie na innym forum slubnym w ktorym sie udziela(niebede podawala danych poniewaz jest to dlamnie prywatne i niechcialabym zadnej niemilej sytuacji) ze sobie nie zyczy mnie w czarnej dlugiej sukni na jej slubie.
Nie dziwię się, że nie chce Ci się iść. Mi też by było przykro. Nie trawię takich ludzi, nie mogła Ci tego powiedzieć wprost? Tylko na forum, o którym wiesz?

Idź tak, jak zaplanowałaś, niczym się nie przejmuj. Nie ma co sobie psuć nerwów takimi osobami.

A sukienka jest super, pewnie nie raz ją wykorzystasz
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 10:16   #9
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Zestaw na slub-dylemat........

Panna Młoda zachowała się bardzo nieelegancko, to fakt.

Ale Ty wybierając czarną suknię na ślub też. W dniu mojego ślubu wprawdzie takie duperele nie miały dla mnie znaczenia, ale uważam że totalnie nie wypada ubierać się na czarno na ślub i to jest wiedza powszechna. Trzeba znać podstawowe zasady savoir-vivre. Kup sobie inną sukienkę, bo niesmak pozostanie Tobie (bo będziesz krytykowana i obmawiana przez PM, nie będziesz się czuć komfortowo) i Pannie Młodej (bo naprawdę nie wypada zakładać czarnego na ślub) na bardzo długo.

Moja rada - dostosuj się, kup inną sukienkę (tylko nie białą, kremową, jasnoróżową ani czerwoną!). Może w lumpeksie, czy na Allegro używaną, w ten sposób nie wydasz na to majątku.
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 10:52   #10
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Zestaw na slub-dylemat........

Na ślub nie ubrałabym na pewno białej sukienki, ale czarna - zestawiona z innym kolorem - dlaczego nie? Teraz już powoli widać kobiety w czerni na weselach i nie uważam to za nic niestosownego. Nikt nie mówi o założeniu czarnej pogrzebowej sukni i wyglądzie cmentarnym Czarne na wesele potrafi być piękne, przeeleganckie przede wszystkim! Ja nie rozumiem PMki Może jest zestresowana ślubem/weselem, może nie chce żebyś wyglądała zjawiskowo, może jest zazdrosna (a co jej do tego co będziesz miała na sobie? rozumiem, gdyby chodziło o długą białą sukienkę/ecru czy inny ocień ). Idź w tym w czym czujesz się dobrze

Wklej jakąś swoją propozycję drugiej sukienki, co masz na myśli?


--------------
Esterlook - nie spamuj we wszystkich swoich postach reklamą, zgłosiłam
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 22:01   #11
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Zestaw na slub-dylemat........

.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2016-12-22 o 10:28 Powód: lit:
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-06, 10:24   #12
mamaNiu
Rozeznanie
 
Avatar mamaNiu
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 515
Dot.: Zestaw na slub-dylemat........

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
Moja rada - dostosuj się, kup inną sukienkę (tylko nie białą, kremową, jasnoróżową ani czerwoną!). Może w lumpeksie, czy na Allegro używaną, w ten sposób nie wydasz na to majątku.
...nie czarną, szarą, niebieską, granatową... dziewczyny, czy Wy nie przesadzacie? Ktoś kiedyś tu na wizażu napisał, że zakompleksione PM wymyślają zasady w co mają się goście ubierać. Byłam na wielu weselach i na moim własnym też po prostu nie pamiętam czy ktoś był na czarno czy nie, bo dla mnie ważna jest osoba a nie kolor kiecki jaki ubierze.

Twoja szwagierka każdą z zaproszonych dziewczyn tak sprawdza? Kupiłaś fajną, uniwersalną sukienkę, jeśli się dobrze w niej czujesz, to idź i nie przejmuj się opinią osoby jak widac niepoważnej (jakies pisanie na forum, maile itp, nie można już porozmawiać?) Jestem zdania, że na ślub trzeba ubrać sie elegancko, a kolory...to sprawa indywidualna.
mamaNiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 18:35   #13
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Zestaw na slub-dylemat........

.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2016-12-22 o 10:29 Powód: lit:
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 16:43   #14
problemowa13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 40
Dot.: Zestaw na slub-dylemat........

Hejka forumowiczki chcialam Wam pojecic sukienke - allegro.pl/zara-baskinka-must-have-szafirowa-i3376250022.html
problemowa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 16:34   #15
ergamotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 22
Dot.: Zestaw na slub-dylemat........

moim zdaniem nie ma sęe co przejmować, spokojnie możesz iść w czarnej! U nas w okolicy mówi sie tylko, że w białej i ecru nie wypada, każdy inny kolor jest ok. Daj czerwone dodatki, będzie super.
ergamotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 17:42   #16
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Zestaw na slub-dylemat........

Cytat:
Napisane przez ergamotka Pokaż wiadomość
moim zdaniem nie ma sęe co przejmować, spokojnie możesz iść w czarnej! U nas w okolicy mówi sie tylko, że w białej i ecru nie wypada, każdy inny kolor jest ok. Daj czerwone dodatki, będzie super.

Zgadzam się
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 21:37   #17
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Zestaw na slub-dylemat........

Moim zdaniem wybrałaś piękną sukienkę, pasujący do niej makijaż i biżuterię.
Kompletnie nie przejmuj się panną młodą
Myślę, że ona jest zazdrosna. Boi się, że ją przyćmisz.
Głupota.

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
Moja rada - dostosuj się, kup inną sukienkę (tylko nie białą, kremową, jasnoróżową ani czerwoną!).
A to dlaczego? Ok rozumiem, że nie białą, ale czerwona? Co jest złego w czerwonej?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 20:20   #18
lusia2212
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 175
Dot.: Zestaw na slub-dylemat........

to Ty masz się dobrze czuć w swojej sukience na weselu, a nie Twoja szwagierka ;D
lusia2212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 20:59   #19
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Zestaw na slub-dylemat........

.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2016-12-22 o 10:29
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-12, 16:13   #20
truskaffkowe
Raczkowanie
 
Avatar truskaffkowe
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 91
Dot.: Zestaw na slub-dylemat........

Do czarnego pasuje dosłownie każdy kolor, więc wybierz dodatki w których czujesz się najlepiej. Mam wesele brata w sierpniu i kupiłam sobie pudrową sukieneczkę z czarnymi dodatkami, a gdybym się poplamiła czy coś to kupiłam sobie na przecenie czarną sukienkę. Bardzo mi się podoba i wiem, że nawet jeśli teraz jej nie ubiorę to nie wyląduje na dnie szafy. Rozmawiałam z PMką i powiedziała, że sukienka jest śliczna, a w przesądy i tak nie wierzy. Choć słyszałam, że siostra panny młodej (świadkowa) wybiera się w długiej czarnej sukience (ma akurat żałobę), dla mnie trochę przeginka ale każdy robi to co lubi Ważne żeby dobrze się czuć i świetnie bawić i właśnie tego ci życzę
truskaffkowe jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.