Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3 - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-13, 21:52   #5011
Cicici
Rozeznanie
 
Avatar Cicici
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: De
Wiadomości: 523
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
no popatrz a ja myślałam że to tylko ja taka jestemzdolna- ulżyło mi ja też zawsze ale to zawsze mam jakieś obdarcie, siniaka- cokolwiek. Nie ma dnia abym się nie kontuzjowała łacznie z tym, że kiedyś wbiłam sobie w rękę nożyczki do paznokci jak je z dłoni wyjęłam to pod ciśnieneim krew sikała a ja jej nie mogłam zatamować na ostrym dyżurze lekarz pogratulował mi pomysłowości
nie liczę już ile razy nie trafiłam w drzwi od pokoju i ile razy walnęłam się o kabinę prysznicową....
Ja o godz 11, 9 maja tego roku zrobilam test ciazowy ktory wyszedl pozytywnie po czym poszlam do pracy i o godz 17.30 tak podcielam sobie zyly ze sie wszystko otworzylo i widzialam co tam mam w srodku!!! Krew lala sie strumieniem a ja probowalam tylko nie zemdlec zeby powiedziec ze jestem w ciazy! Bol niesamowity! Przez 2 tyg tz pomagal mi majtki zakladac po sikaniu przy zdejmowaniu szwow, ktore byly bardzo gleboko myslalam ze sorry ale sie zesram!!!
Cicici jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 21:53   #5012
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

O kurcze,nie mogę

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Cicici Pokaż wiadomość
Ja o godz 11, 9 maja tego roku zrobilam test ciazowy ktory wyszedl pozytywnie po czym poszlam do pracy i o godz 17.30 tak podcielam sobie zyly ze sie wszystko otworzylo i widzialam co tam mam w srodku!!! Krew lala sie strumieniem a ja probowalam tylko nie zemdlec zeby powiedziec ze jestem w ciazy! Bol niesamowity! Przez 2 tyg tz pomagal mi majtki zakladac po sikaniu przy zdejmowaniu szwow, ktore byly bardzo gleboko myslalam ze sorry ale sie zesram!!!
Ale jak to podciełaś sobie żyły?? Czym?
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 21:54   #5013
em ma
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 905
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

Założony!
Zapraszam:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post42796112
__________________
em ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 21:57   #5014
Shizu48
Raczkowanie
 
Avatar Shizu48
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 442
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
obcinałam paznokcie i jakoś tak mnie same zaatakowały...
I my się pasami w samochodzie przejmujemy czy nie będą uciskać a tu życia codziennego przede wszystkim trzeba się bać
Shizu48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 21:59   #5015
isia4891
Zadomowienie
 
Avatar isia4891
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 372
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Negrid Pokaż wiadomość
Dziewczyny właśnie przeżyłam mikrozawał
Podczas korzystania z toalety (dosyć trudnego) się chyba rozerwałam. I po jakimś czasie jak byłam na siku to zobaczyłam krew na bieliźnie.
Taki szok, że nie wiedziałam co robić. No i ciągle szczypie.
tak się bałam że z dzidzią się coś dzieje...
Oby to nie hemoroidy
Byłam dziś na warsztatach dla mam. Sporo rzeczy fajnych się dowiedziałam.
Gosia super ze wszystko dobrze. Już pisałam wcześniej o koleżance która ma wielowodzie jedna oznaką jest duży brzuch, także rozmiar też jest istotny,
isia4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 07:40   #5016
23Paula23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Shizu48 Pokaż wiadomość
To w przypadku piątego już nie będziesz musiała robić testów tylko po ruchach dzieciaczka poczujesz że w ciąży jesteś!

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------



Hm, czyli już bym mogła czuć, ale jeszcze nie powinnam się martwić tym że nie czuję.. No to wyczekuję! Macie jakieś sprawdzone sposoby w jakich momentach wasz dzieciaczek się uaktywnia? Kąpiel, tuż przed snem, słuchając muzyki czy coś Mojej mamie mój brat od razu zaczynał szaleć co tylko do kąpieli wchodziła! Na początku tak się tym cieszyłyśmy że tylko co chwilę kąpiele. Teraz Franio bardzo jest przeczulony na punkcie gorącej wody w wannie więc się domyślamy że my miałyśmy frajdę gdy tak szalał podczas tych kąpieli.. A dziecku zwyczajnie było za gorąco i do teraz ma uraz
Na początku siadałam na krześle podginałam nogi i opierałam na drugim krześle (kolana pod brodę) i w tej oto pozycji poczułam pierwsze kopniaki teraz czuje już zawsze na siedząco, stojąco czy leżąco... Wczoraj gotowałam obiad i moja teściowa złapała mój bebzol i poczuła jak mały kopie stwierdziłam że się buntuje że ktoś mu mamę obmacuje mina teściowej - bezcenna

Cytat:
Napisane przez Le La Pokaż wiadomość
Dziewczyny wrocilam niedawno z warsztatow "Mamo to ja" i meeeeeega fartem wygralam fotelik/nosidelko Maxi Cosi, niebieski, jestem taka szczesliwa, ze szok!!!!!
Gratuluje

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
no popatrz a ja myślałam że to tylko ja taka jestemzdolna- ulżyło mi ja też zawsze ale to zawsze mam jakieś obdarcie, siniaka- cokolwiek. Nie ma dnia abym się nie kontuzjowała łacznie z tym, że kiedyś wbiłam sobie w rękę nożyczki do paznokci jak je z dłoni wyjęłam to pod ciśnieneim krew sikała a ja jej nie mogłam zatamować na ostrym dyżurze lekarz pogratulował mi pomysłowości
nie liczę już ile razy nie trafiłam w drzwi od pokoju i ile razy walnęłam się o kabinę prysznicową....

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------


ooooooooooooo super- gratulacje
Cytat:
Napisane przez Cicici Pokaż wiadomość
Ja o godz 11, 9 maja tego roku zrobilam test ciazowy ktory wyszedl pozytywnie po czym poszlam do pracy i o godz 17.30 tak podcielam sobie zyly ze sie wszystko otworzylo i widzialam co tam mam w srodku!!! Krew lala sie strumieniem a ja probowalam tylko nie zemdlec zeby powiedziec ze jestem w ciazy! Bol niesamowity! Przez 2 tyg tz pomagal mi majtki zakladac po sikaniu przy zdejmowaniu szwow, ktore byly bardzo gleboko myslalam ze sorry ale sie zesram!!!
Zdolniachy
23Paula23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:58.