Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 cz.IX - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Kolejna część naszego wątku będzie nosiła nazwę:
Siatki na porodówke szykujemy bo naszych Bobasów na dniach oczekujemy 0 0%
listopadowo-grudniowe mamusie 2013 0 0%
Już położna na mnie krzyczy, że porodzik sobie życzy! 1 1,75%
Wszystkie w stresie tu żyjemy, torby nasze pakujemy 0 0%
Idzie jesień, za nią zima- czas porodów się zaczyna! 16 28,07%
Tu łóżeczko, tam przewijak- wnet nadejdzie wielka chwila! 1 1,75%
Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? 29 50,88%
Spakuj torbę,kąpiel weź, czas na porodówkę już tyłek wieźć. 1 1,75%
Złota jesień,śnieżna zima czas porodów się zaczyna 8 14,04%
Jesień w pełni,zima za pasem niedługo mama będzie się cieszyć bobasem 1 1,75%
Głosujący: 57. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-03, 13:14   #4981
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
czesc

Antibia86 oby udalo sie wytrzymac maluszkowi te 2 tygodnie,



dokladnie,


dzis rano bylismy w lidlu, chcialam kupic szymkowi kurtke i buty, tylu ludzi w sklepie, na jednym dziale to ja chyba nigdy nie widzialam, dobrze ze tz mogl sie spoznic do pracy bo sama to by mnie tam stratowali, oczywiscie butow nie udalo sie dostac, kurtki takiej jak chcielismy tez nie ale ta co jest tez jest fajna, kupilismy tez komplet czapka, szalik, rekawiczki i polara
przyszła tez paczka z kombinezonem polarowym dla mlodego ale wydaje mi sie ze troche za duzy rozmiar jednak wzielam
Pokaż nam
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 13:14   #4982
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Miałam jeszcze Was pytać: a kiedy planujecie isć z dzieciem na pierwszy spacer? I jak długi?
nie wiem nie zastanawiałam się :P może jak małą będzie miała ze 2 tygodnie, najpierw poweranduję odrobinę (chociaż gdzieś mi się o uszy obiło ze etraz już dzieciów nie trzeba werandować) nie wiem na prawdę, nie zastanawiałąm się


mój TŻ ma znowu katar a ja nie mam się gdzie wynieść spać
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13

Edytowane przez lineczka1989
Czas edycji: 2013-10-03 o 13:17
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 13:17   #4983
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Ale bym zjadła czekolady

Trele a już myślałam, że rodzisz...

Miałam jeszcze Was pytać: a kiedy planujecie isć z dzieciem na pierwszy spacer? I jak długi?
Zależy od aury

ale tak po 2 tygodniach, a wcześniej werandowanie
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 13:17   #4984
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
nie wiem nie zastanawiałam się :P może jak małą będzie miała ze 2 tygodnie, najpierw poweranduję odrobinę (chociaż gdzieś mi się o uszy obiło ze etraz już dzieciów nie trzeba werandować) nie wiem na prawdę, nie zastanawiałąm się
Domi pisała że tak jej mówiła położna, czy w szpitalu ktoś. Ja w sumie nie wiem, zależy jaka będzie pogoda, w sumie to do ogrodu wózek na początku pewnie będę wystawiać a później gdzieś dalej na spacerek.
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 13:17   #4985
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim!!!! Ale pędzicie, od śniadania -późnego wprawdzie- Was gonię i nie mogę dogonić!!!

Przede wszystkim: Paulina cały czas mocno zaciśnięte kciuki!!!!! Już niedługo!!

De28 mocne za synka! Dobrze, że to wcześniej zauważyli i będzie można działać od razu!!! Dużo sił dla Was wszystkich!!!!

Trele_Morele za tydzień Ale musisz mieć wygodny ten brzuszek, jak ten mały łobuziak tyle tam siedzi A do piątku jeszcze chwila jest, kto wie, może prezent się jednak zdecyduje uściskać tatusia urodzinowo(i odwrotnie), ale by była okazja do świętowania!

lusesita23 sukieneczka

weronisiek88 nie dziwię Ci się, że się złościsz na męża, ewidentnie on zawalił a na Ciebie zrzuca
Choć cała sytuacja

agnieszka255 dzięki za linka

Mya1989 duża Uleńka!!! A Twoja szyjka ewidentnie żyje własnym życiem Choć moja też ostatnio się o 0,5cm wydłużyła... dziwne te szyjki żeby Was wypuścili szybko, a anemia i infekcja poszły precz!

Sylwiaaa88 ja u mojego łobuza pierwszą czkawkę wyłapałam w zeszłym tygodniu przypadkowo(terminy mamy podobne), położyłam rękę na brzuchu bo sobie pełzał i poczułam takie rytmiczne pulsowanie przeszło po ok 5 minutach. Więc może Twój też ma, tylko nie czujesz bo brzuch nie podskakuje ani nic. I zdrówka!!!

mamusiaczek a to maluszek łobuz, taki numer wywinąć ! Ale cóż, cesarka też swoje plusy ma. A pierwsze rodziłaś SN?

Madzik

Antibia86 odpoczywaj jak najwięcej! za dwupak jak najdłużej!

NEWTREND będzie dobrze Nie kłębkuj z nerwów, bo Ci się jeszcze nogi zaplączą i co będzie A dyrektorce należy się porządny ochrzan!

Anoula co Ty studiujesz? bo mi uciekło :/



pokaż Jak wrzucałaś wcześniej, to chyba się nie załapałam na oglądanie A i nie szalej z tym parkietem kobieto!!! Jak już musisz to przerwy rób albo coś Doczytałam: mąż może szaleć
Ja też jestem koci świr Każdego kiciaka bym za uszkiem drapała, czy to oswojony czy dzikusek Ale ściany w kociaki nie mam

nasturcja oby się uspokoiło wszystko! dla teścia tak w ogóle!

dzidziadziumdzia za rozprawę z papierologią! i dużo sił na ciąg dalszy Wituś dzielny bardzo, oby się szybko z anemią rozprawili i do domku!!

Kasiula24 fajne łóżeczko i słodkie misie!!!Jeszcze tylko najsłodszego wypełnienia brak, ale to już niebawem A i gratulacje oczywiście

aksbarg za wizytę! A z tym monitoringiem to przesada!!!!





Muszę coś porobić i się boję, że jak wrócę będzie 20 stron na nowym wątku
Wow ale Ci się chciało nadrabiać

Poszukam i wkleję
To było gdzieś 2 wątki wcześniej
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki

Edytowane przez nemosek
Czas edycji: 2013-10-03 o 13:19
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 13:19   #4986
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Domi pisała że tak jej mówiła położna, czy w szpitalu ktoś. Ja w sumie nie wiem, zależy jaka będzie pogoda, w sumie to do ogrodu wózek na początku pewnie będę wystawiać a później gdzieś dalej na spacerek.
a no własnie, to Domii pisała
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 13:20   #4987
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez Dzastin08 Pokaż wiadomość
hallo,halllo dziewczyny z dołu odzywać się
Sporo Was tam jest
No właśnie pisać pisać bo trzeba wątek wykończyć
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 13:21   #4988
Asist22
Rozeznanie
 
Avatar Asist22
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 679
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
fug jeszcze nie wybrałam na ścianę chciałam jasno szare z brokatem ale mój małż się trochę krzwi a na podłogę nie wiem
To tylko nie bierz jasnych fug. Skoro płytki będą mieć coś szarego to może fuga też taka by pasowała i wtedy na podłogę też taką samą. Ale musisz dopasować do płytek. Ja akurat w swoich miałam taką możliwość.

Trele może Ty chcesz być na samy końcu?
__________________
30.07.2011r Mąż i żona
27.11.2013 - Moje serce zabiło mocniej bo się pojawiłeś. Kocham Cię nad życie i już nigdy nie przestanę
Asist22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 13:23   #4989
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
fug jeszcze nie wybrałam na ścianę chciałam jasno szare z brokatem ale mój małż się trochę krzwi a na podłogę nie wiem

nei boisz się prać ochraniacza w pralce?


ja Ci wróżę że urodzisz w lutym 2014
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 13:24   #4990
Miss Triss
Zadomowienie
 
Avatar Miss Triss
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 050
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
mój TŻ mnie rozwalił bo oglądał rolety na allegro takie co własny wzór można na nich zamieścić i mówił że do małej można by było w sówki zrobić zatkało mnie
ale tych sówek już chyba za dużo: tapeta, naklejki na ścianę i pudełka
Mąż załapał sówkowy szał od Ciebie! A może to jest zaraźliwe i idzie się zarazić droga kropelkową albo przez stosunek seksualny!?
Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
Ja nie mam dziś weny do obiadu. Miałam zrobić jakiś gulasz, ale chyba mi się nie chce. Zrobię chyba jakieś pulpety z sosem - bo wszystko do tego mam w domu, nie będę musiała na zakupy wychodzić.
Ja też nie mam weny, więc robię na szybko kapuśniak.
Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Nic mi się nie chce
Mi teeeeeż.
Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość


Ale dzielnie nadrabiasz
Nadrabiam od rana i można powiedzieć, że wreszcie jestem mniej więcej na bieżąco.
Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
mam całą podłogę ułożoną w łazience tak mi wszyscy odradzali płytek na wysoki połysk ze śliskie a kupiliśmy matowe i są śliskie jak cholera :P
To juz możesz po niej paradować! Remont Wam idzie jak z bicza strzelił. Tylko u mnie sie dłuży w nieskończoność.
Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
To moja sypialnia. Kolor w rzeczywistości to zieleń oliwkowa, na tym zdjęciu to wyszło dość smętnie, Teraz mam więcej dodatków więc jest bardziej ożywiona, to jest zdjęcie z zimy wtedy było ponuro na dworze. Moja sypialnia jest od południa i jest słoneczna i jasna. Mamy teraz problem gdzie wcisnę łóżeczko, na początki kołyska się zmieści bez problemu ale na łóżeczko to będę musiała wynieść na jakiś czas komodę lub toaletkę.
Bardzo ładnie ją urządziłaś! Bardzo w moim guście!
Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Taa a mi doradzali czarny blat w kuchni bo na nim przecież nic nie widać!I co?Widać WSZYSTKO! Zapowiedziałam TŻtowi że za dwa -trzy lata ma mi wymienić ten blatA już się postaram aby był do wymiany..
Czarny blat nie dobry, biały jeszcze gorszy, to w końcu jaki jest najlepszy? Chyba nie ma takiego co by każdemu dopasował.,
Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Bingo

MIalam rodzic w tym watku , ale stwierdzilam ze zrobie Wam psikusa i urodze w listopadzie
O! Albo w Haloween

A tak serio dzis pospalam dluzej bo wczoraj mialam falszywy alarm ..
Siedzialam na kanapie i wstalam a nagle mnie zlamalo w pol. Mialam wrazenie jakby mi brzuch oberwalo i ciagnelo do ziemi , normalnie musialam go trzymac w rekach bo wtedy bylo latwiej . Zrobilam sie zielona ze strachu , moja mama tez - juz o malo Tz z pracy nie sciaglam ale po paru minutach przeszlo i sie nie powtorzylo , wtedy mnie dopiero mama do domu puscila.
Tak czekam na ten porod , ale powiem wam ze o malo w gacie nie narobilam ze strachu Serio myslalam ze to juz ..
Ale się strachu najadłaś. Na Twoim miejscu to bym się posikała ze strachu. Ale może już Majeczka weszła w kanał rodny i na dniach się pojawi na świecie.
Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
To do sklepu po sprzęty!
Żeby to było takie łatwe jak się mówi. Nie mogę się zdecydować jakie kupić! Ja zawsze tak każdy zakup czegoś nowego przeżywam.
Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
fug jeszcze nie wybrałam na ścianę chciałam jasno szare z brokatem ale mój małż się trochę krzwi a na podłogę nie wiem
Mi też się podobają takie płytki z jakby brokatem, szczególnie takie czarne błyszczące jak są na podłogach w Cinema City.
Miss Triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 13:24   #4991
Dzastin08
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzastin08
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 980
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c


Kończymy wątek i uciekam na obiad
__________________

Maleńka kruszyna pod mym sercem zamieszkała..
Całe jej maleńkie ciałko w moim brzuszku żyło..
W chwili kiedy go ujrzałam, spełniły się moje marzenia i najpiękniejsze sny,
bo tą kruszyną jesteś Ty...


Kamilek ur 18.10.13




17.05.2014- Nasz Dzień


Dzastin08 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 13:25   #4992
Asist22
Rozeznanie
 
Avatar Asist22
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 679
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Idę robić sobie obiad. Dziś chyba znów będzie zapiekanka makaronowa. Ale dziec mi buszuje w brzuchu i do tego ma chyba czkawkę
__________________
30.07.2011r Mąż i żona
27.11.2013 - Moje serce zabiło mocniej bo się pojawiłeś. Kocham Cię nad życie i już nigdy nie przestanę
Asist22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 13:25   #4993
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez Asist22 Pokaż wiadomość
To tylko nie bierz jasnych fug. Skoro płytki będą mieć coś szarego to może fuga też taka by pasowała i wtedy na podłogę też taką samą. Ale musisz dopasować do płytek. Ja akurat w swoich miałam taką możliwość.
ja w ogóle myślałam o śliwkowych fugach, ale nigdzie takiej znaleźć nie mogę białych fug nie chcę też myślałam nad szarą ale znowu nie jakąś strasznie ciemną
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 13:26   #4994
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez Miss Triss Pokaż wiadomość
Mąż załapał sówkowy szał od Ciebie! A może to jest zaraźliwe i idzie się zarazić droga kropelkową albo przez stosunek seksualny!?

Ja też nie mam weny, więc robię na szybko kapuśniak.

Mi teeeeeż.

Nadrabiam od rana i można powiedzieć, że wreszcie jestem mniej więcej na bieżąco.

To juz możesz po niej paradować! Remont Wam idzie jak z bicza strzelił. Tylko u mnie sie dłuży w nieskończoność.

Bardzo ładnie ją urządziłaś! Bardzo w moim guście!

Czarny blat nie dobry, biały jeszcze gorszy, to w końcu jaki jest najlepszy? Chyba nie ma takiego co by każdemu dopasował.,

Ale się strachu najadłaś. Na Twoim miejscu to bym się posikała ze strachu. Ale może już Majeczka weszła w kanał rodny i na dniach się pojawi na świecie.

Żeby to było takie łatwe jak się mówi. Nie mogę się zdecydować jakie kupić! Ja zawsze tak każdy zakup czegoś nowego przeżywam.

Mi też się podobają takie płytki z jakby brokatem, szczególnie takie czarne błyszczące jak są na podłogach w Cinema City.
Też nie mogłam sie zdecydować,tż podjął męską decyzję

Deskę mam z Viledy,polecam!!!


No tak teraz wiadomo piszą już w nowym wątku a starego nie kończą
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 13:27   #4995
Asist22
Rozeznanie
 
Avatar Asist22
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 679
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

No może poczekam do zakończenia wątku i wtedy zaczne robić.
__________________
30.07.2011r Mąż i żona
27.11.2013 - Moje serce zabiło mocniej bo się pojawiłeś. Kocham Cię nad życie i już nigdy nie przestanę
Asist22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 13:28   #4996
Dzastin08
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzastin08
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 980
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Nemosek,kończymy,kończymy
__________________

Maleńka kruszyna pod mym sercem zamieszkała..
Całe jej maleńkie ciałko w moim brzuszku żyło..
W chwili kiedy go ujrzałam, spełniły się moje marzenia i najpiękniejsze sny,
bo tą kruszyną jesteś Ty...


Kamilek ur 18.10.13




17.05.2014- Nasz Dzień


Dzastin08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 13:28   #4997
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Tak sie zastanawiam czy zdaze dobrnac do konca przed nowym watkiem i nie wydaje mi sie ;p
Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Powiem Wam że ja zaczynam się powoli bać porodu, zaczyna mnie przerażać. W sumie wiem że tyle kobiet rodzi i żyje, że to jest normalne i da się, ale najbardziej chyba przeraża mnie niewiedza. Bo nie wiem jak to będzie wyglądało, czego się spodziewać, jak ten poród będzie przebiegał, jak się mam zachowywać. Taka niewiadoma.
Jednak jakbym wiedziała że będzie cesarka to jakoś tak chyba psychicznie bym to lepiej zniosła bo więcej rzeczy jest do przewidzenia, jakoś tak można mniej więcej sobie zaplanować w głowie jak to wygląda po kolei. A przy SN dla mnie to jedna wielka niewiadoma, kompletnie nie wiem czego się spodziewać- no oprócz tego że raczej nie będzie super przyjemnie a będzie bolało
Mam dokladnie te same obawy .
Kolezanki mi podpowiadalay zebym poogladala porodowke na TVN albo filmiki na youtubie ale boje sie ze to bedzie mialo odwrotny skutek i dopiero sie bede bala Nie ogladam ..
Cytat:
Napisane przez 24Kasiula24 Pokaż wiadomość
Paulinka mega kciuki

A ja muszę się pochwalić, że od wczoraj nie jestem już dziewczyną a narzeczoną

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
mam stresa przed wizytą jakiego dawno nie miałam, wyniki słabe mi powychodziły, jakieś bakterie w moczu mam, coś czuję, że infekcja znowu się odnawia :/ aż się boję że będzie mnie chciał do szpitala wsadzić na badania :x
Bedzie dobrze
Cytat:
Napisane przez Mya1989 Pokaż wiadomość
ale super: ja juz jestem tyyle czasu

Nie lubię jak jest sonda, bo mi się nie pokazują nieprzeczytane posty

Dzisiaj dowiedziałam się dokładnie, że dziecko jest dosyć duże 33t i pare dni i szyjka bardzo ładna Ale mam anemie i infekcje. Zapisala mi antybiotyki i tonę leków, na szczęście nie w kroplówce czekają na posiew i jutro mnie najprawdopodobniej wypuszczą

Ale jest fajnie, oprócz tego, że milion razy mnie budzą w nocy na leki
Personel jest super, cieszę się, że będę tutaj rodzić, położne są super, lekarze również. Wgl ordynatorka do mnie z tekstem: może będziemy mieć znów 4kg bobasa,a ja do niej, że lepiej nie
A 4kg to taka atrakcja ? I to w Polsce w dodatku

Cytat:
Napisane przez Antibia86 Pokaż wiadomość
Ja też się witam z rana po ciężkiej nocy...miałam skurcze co 20 min niby bie bolesne ale nie przyjemne.pojechalismy na ip dostałam kroplówkę rozkurcziwa po badaniu niestety szyjka ma 11 mm tylko i mam leżeć i czekać.na szczęście wróciłam di domku.syn na wycieczce a potem do kolegi więc trochę wypocząć będzie mi dane. Ogólnie od kilku dni jestem strasznie słaba i zmęczona nie wiem czemu:-(
Lezec lezec lezec
Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
Jestem już od nocy kłębkiem nerwów przed wizytą. Nie mogłam spać tak się martwię czy wszystko będzie dobrze. Żeby tylko mała Zosia podrosła i mieściła się chociaż w 10 centylu. Boję się że znowu mnie do szpitala wyśle. Zwariuję dziś do 17.
A nie posłałam dziś małego do przedszkola bo miał atak kaszlu rano. Wczoraj jak mama moja go odbierała to prawie byli na dworku a było zimno i wiał wiatr. Kurcze jestem wściekła na dyrektorkę która z nimi była bo wie że mały ma astmę i nie może na podwórko wychodzić jak jest zimno i wieje. Był cały zmarznięty jak go mama przyprowadziła no i astma dała o sobie znać już popołudniu. Tak go dusiło że aż wymiotował. Musze mu teraz podawać dodatkową dawkę sterydów. Normalnie nauczycielka ma szczęście że to nie ja małego odbierałam bo
Za wizyte - czekam na dobre wiesci
A dyrektorce bym po lebie dala tymbardziej ze wie pi.ta ze maly choruje ah Ci pedagodzy
Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Przepraszam że ja nie na temat ale potrzebuję pomocy przy wyborze koloru na ściany do sypialni. Mi okropnie podobają się te dwa kolory
1. http://www.google.pl/imgres?start=46...5&tx=131&ty=16
2. http://www.google.pl/imgres?sa=X&es_...8&tx=139&ty=65

Zastanawiałam się też nad takim :
1. http://www.google.pl/imgres?sa=X&es_...24&tx=61&ty=56
bądź takim http://www.google.pl/imgres?sa=X&es_...7&tx=161&ty=78 choć ten ostatni wydaje mi się jakiś taki nijaki jeśli chodzi o sypialnię, wolałabym go mieć w salonie
Wszystkie sa ladne , ale jak dla mnie tylko ostatni do sypialni.
Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Naprawde od jakiś dwóch tygodni to ma non stop czkawkę, ale tez słyszałam że to podobno dobrze. Ćwiczy płuca żeby miała czym głośno płakać, dawać czadu i krzyczeć na rodziców
O kurde To juz widze co mnie czeka za darcie
Moja to miala taki etap ze i 6 razy dziennie byla czkawka
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 13:28   #4998
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez Miss Triss Pokaż wiadomość
Mąż załapał sówkowy szał od Ciebie! A może to jest zaraźliwe i idzie się zarazić droga kropelkową albo przez stosunek seksualny!?

To juz możesz po niej paradować! Remont Wam idzie jak z bicza strzelił. Tylko u mnie sie dłuży w nieskończoność.

Mi też się podobają takie płytki z jakby brokatem, szczególnie takie czarne błyszczące jak są na podłogach w Cinema City.
nie złapał tylko sobie jaja ze mnie robił
mogę paradować ale tylko jedną stroną i uważać na jedną płytkę od strony drzwi bo świeżo przyklejona :P coś Ty wcale szybko nie idzie.. teść jakby przyjeżdżał codziennie to myślę że już by łazienka była skończona a tak niestety..
tylko że ja mówiłam o fugach z brokatem a nie o płytkach
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 13:29   #4999
Miss Triss
Zadomowienie
 
Avatar Miss Triss
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 050
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
ja w ogóle myślałam o śliwkowych fugach, ale nigdzie takiej znaleźć nie mogę białych fug nie chcę też myślałam nad szarą ale znowu nie jakąś strasznie ciemną
Śliwkowych chyba nie znajdziesz, ale do białych płytek może czarne fugi? Ciekawa jestem jakby to wyglądało.
Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Też nie mogłam sie zdecydować,tż podjął męską decyzję

Deskę mam z Viledy,polecam!!!


No tak teraz wiadomo piszą już w nowym wątku a starego nie kończą
Jakie macie żelazko i deskę? Proszę doradź mi coś!
Miss Triss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 13:29   #5000
Asist22
Rozeznanie
 
Avatar Asist22
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 679
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
ja w ogóle myślałam o śliwkowych fugach, ale nigdzie takiej znaleźć nie mogę białych fug nie chcę też myślałam nad szarą ale znowu nie jakąś strasznie ciemną
Masz do wyboru różne odcienie szarości. Ale jak już położysz to i tak wydają się jaśniejsze. Coś wybierzesz. Ze śliwkowymi tez się nie spotkałam.
__________________
30.07.2011r Mąż i żona
27.11.2013 - Moje serce zabiło mocniej bo się pojawiłeś. Kocham Cię nad życie i już nigdy nie przestanę
Asist22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 13:30   #5001
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

chyba już koniec?
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 13:30   #5002
Dzastin08
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzastin08
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 980
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Koniec!!!!!!!!!

Zapraszamy do nowej części:P
__________________

Maleńka kruszyna pod mym sercem zamieszkała..
Całe jej maleńkie ciałko w moim brzuszku żyło..
W chwili kiedy go ujrzałam, spełniły się moje marzenia i najpiękniejsze sny,
bo tą kruszyną jesteś Ty...


Kamilek ur 18.10.13




17.05.2014- Nasz Dzień



Edytowane przez Dzastin08
Czas edycji: 2013-10-03 o 13:32
Dzastin08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 13:31   #5003
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez Miss Triss Pokaż wiadomość
Śliwkowych chyba nie znajdziesz, ale do białych płytek może czarne fugi? Ciekawa jestem jakby to wyglądało.
ee czarne chyba odpadają :P
Cytat:
Napisane przez Asist22 Pokaż wiadomość
Masz do wyboru różne odcienie szarości. Ale jak już położysz to i tak wydają się jaśniejsze. Coś wybierzesz. Ze śliwkowymi tez się nie spotkałam.
wiem bo już się rozglądałam :P

przenosimy się!
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 13:47   #5004
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
o boże mam nadzieję ze to nie jest wyznacznik tego ze poród niedługo?
Raczej nie - wiem co mówie
Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Hejka siedzię pod kroplówką i ktg no i czekam na swoją kolejkę. Mąż chyba bardziej przerażony ode mnie
Wcześniej miałam jakąś małą kroplówkę od której się fatalnie czułam, na szczęście zleciała w 15min i przeszło.
Suszi mnie bo nawet łyczka wody nie mogę

To do później

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Czekamy na dobre wiesci :
Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Czytam na wyrywki ostatnie strony, przepraszam

Paula trzymam kciuki bardzo bardzo mocno. Na pewno wszystko będzie dobrze.
Newtrend Zosieńka na pewno też przybrała zdrowo.
nie chcę Cię stresować, ale jeszcze wszystko przed Tobą...ja do 3 miesiąca Alisy mówiłam, że nie sądziłam, że to takie proste. A potem się zaczęło...

gratuluję!

a ja znam taką sytuację, więc nie jesteś odludkiem ; miałam wyrywany ząb podczas karmienia, ze znieczuleniem miejscowym. potem miałam antybiotyk, bo ząb był problemowy. po powrocie Witusia mam zamiar iść do dentysty, bo niestety ta ciąża mnie wyssała. poprzednia nie zostawiła śladów.

Ta... u mnie przed megarozwarciem też się na godzinę wyciszyło, a potem zaczęło postępować w takim tempie, że Łukasz niemal nie zdążył. Bądź gotowa na wszystko.

Miałam gumowe laczki. Salowe nie dbały o higienę w łazience. Właziłam w nich pod prysznic a po położnictwie chodziłam w skarpetkach i klapkach.

Papierologia obowiązkowa załatwiona. Witek Łukasz S. zarejestrowany. Alisa wybrała mu drugie imię z kilku opcji i najbardziej podobało jej się połączenie z imieniem Taty.
Pobrałam też wnioski do becikowych i cudów. I będę na dniach myśleć. Wczoraj poległam.

Myślę, że dużo zależy od fotelika po prostu.

Miednica może się rozchodzić, ale to może jeszcze potrwać.

Wczoraj maluchowi przetaczali krew. Ma anemię. To normalne, bo na tym etapie ciąży nie ma jeszcze zapasów żelaza i przez to nie umie samodzielnie wyprodukować sobie krwi. Zresztą ja i tak miałam anemię, więc nawet nie miałby skąd. Po przetoczeniu zmiana pieluchy (zrobił mega fontannę poza pieluchę oczywiście) i pierś. I tak rąbał, jakby mu 3 dni nie dali. Jak donoszony noworodek . Sonda już jest praktycznie odstawiona. Je z butelki i z piersi . Dobił do wagi urodzeniowej i teraz powinno już pójść z górki. Czas kupować fotelik . Każdego dnia tęsknię za nim jeszcze bardziej.
No to nastepny kroczek to kroczek do domku ?
Ale bedziemy swietowac ten dzien
Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
Mi na poczatku podobaly sie te pluszowe , ale nawet Pani w sklepie zwrocila uwage ze tylko zbieraja kurz ;/
Ja tez narazie zostawiam karuzelke w rekach cioc i wujkow , ale juz pokazalam jaka by sie mojemu dziecku spodobala



NOWY WATEK -----------> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post43109298
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI



Edytowane przez Trele_Morele
Czas edycji: 2013-10-03 o 14:41
Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 14:43   #5005
Madzik 89
Zadomowienie
 
Avatar Madzik 89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 038
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

My już po wizycie, dziękujemy za wszystkie kciuki
Z dzidzią wszystko w porządku, mierzy już około 45 cm od czóbka głowy do stópek, waży 2016 g lekarka powiedziała mi, że mam się nastwiać na większe dziecko około 4 kg
Dziś wkroczyliśmy w 35 tydzień
Leukocyty mi wzrosły w związku z moim przeziębieniem, także muszę się kurować.
Uciekam robić jakiś obiad, później wezmę się za nadrabianie
__________________
20.08.2005
14.11.2013 nasz maluszek <3
20.08.2014
20.08.2016
Madzik 89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 19:18   #5006
iguana333
Rozeznanie
 
Avatar iguana333
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 871
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cześć kochane, jestem nie zaginęłam

We wtorek byliśmy u lekarza a w środę zaczynałam 34 tc.
Z usg wyszło:
BPD szerokość główki od ciemienia do ciemienia): 8,95 CM - 36w2d
HC obwód główki : 31,27 CM - 35w0d
AC - obwód brzuszka: 30,73 cm - 34w5d
FL - długość kości udowej: 6,39 cm - 33w0d (ten wymiar wyszedł dziwnie mały)

masa dziecka 2423 g

możecie sprawdzić swoje dzieciaczki jakie były na początku 34 tc lub coś koło tego tygodnia?

3 tyg wcześniej ważyła 1630 g, wychodzi więc mniej więcej przybiera 270g na tydzień. Jak tak dalej pójdzie to ponad 4 kg będzie do porodu...?
__________________
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi." Jan Paweł II
...bo dobro wraca...

Córeczka Nikola
9.11.2013 godz. 21.30
3KG 54CM

Edytowane przez iguana333
Czas edycji: 2013-10-10 o 19:20
iguana333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 19:53   #5007
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez iguana333 Pokaż wiadomość
Cześć kochane, jestem nie zaginęłam

We wtorek byliśmy u lekarza a w środę zaczynałam 34 tc.
Z usg wyszło:
BPD szerokość główki od ciemienia do ciemienia): 8,95 CM - 36w2d
HC obwód główki : 31,27 CM - 35w0d
AC - obwód brzuszka: 30,73 cm - 34w5d
FL - długość kości udowej: 6,39 cm - 33w0d (ten wymiar wyszedł dziwnie mały)

masa dziecka 2423 g

możecie sprawdzić swoje dzieciaczki jakie były na początku 34 tc lub coś koło tego tygodnia?

3 tyg wcześniej ważyła 1630 g, wychodzi więc mniej więcej przybiera 270g na tydzień. Jak tak dalej pójdzie to ponad 4 kg będzie do porodu...?
piszemy już w nowym wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post43109298
tam też możesz sprawdzić wagi niektórych z maluszków w 34 tygodniu
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.