Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-04, 18:37   #3541
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Szczerze ? czasem trafi się miejsce i ktoś będzie miał akurat czas lecz mysle, że lepiej się zapisac ;p

No to spasuję. Jakoś nie uśmiecha mi się umawiać na podcięcie grzywki, co trwa dwie minuty
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 10:19   #3542
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Szczerze ? czasem trafi się miejsce i ktoś będzie miał akurat czas lecz mysle, że lepiej się zapisac ;p


a ja bym zaryzykowała. tylko jakiś adres jak bym mogła poprosić . ; -)
__________________


Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 15:53   #3543
JegoKrolewna
Zadomowienie
 
Avatar JegoKrolewna
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Polecam na mokotowie Vove Gnatyshyn, za kościołem na kenie, nigdy mnie nie zawiódł. Grzywki ciął proste wyglądały zawsze świetnie, sporo znajomych zawsze pytało gdzie mam takiego dobrego fryzjera
Nie wiem jak z samą grzywką, ale z normalnym strzyżeniem trzeba czekać ok 1tyg

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
SZUKAM -----> Michael Kors Selma messenger medium neon yellow
JegoKrolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 08:18   #3544
pinezka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
super...ja tez mam kręcone

długie masz włosy? jak masz wycieniowane?
do ramion, ale zapuszczam tak do połowy pleców

Ścięte na U i na razie czekam aż dorosną i wyrówna mi się niefortunne cieniowanie poprzedniej fryzjerki. Czyli ozstały minimalnie skrócone i nie cieniowane.
pinezka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 12:23   #3545
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez CarrieBra Pokaż wiadomość
a ja bym zaryzykowała. tylko jakiś adres jak bym mogła poprosić . ; -)
Na przeciwko muzeum powstania warszawskiego - budynek kolmex . Wpisz sobie Atellier Styllissimo i Ci powinna ich strona wyskoczyc
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 18:06   #3546
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Na przeciwko muzeum powstania warszawskiego - budynek kolmex . Wpisz sobie Atellier Styllissimo i Ci powinna ich strona wyskoczyc
Okej. Mam nadzieję, że z tą prostą grzywką nie żartowałaś heheh. Bo inaczej się załamię
__________________


Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 21:44   #3547
marta4059
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Wiecie może gdzie w Warszawie można wykonać zabieg encanto?
marta4059 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-14, 22:20   #3548
marta4059
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
Gdzie w Warszawie encanto

Wiecie może gdzie w Warszawie można zrobić zabieg encanto? Wszędzie są zabiegi keratynowego prostowania ale nie produktami encanto a mi właśnie o encanto chodzi
marta4059 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 08:59   #3549
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez CarrieBra Pokaż wiadomość
Okej. Mam nadzieję, że z tą prostą grzywką nie żartowałaś heheh. Bo inaczej się załamię
Nieee nie zartowałam . Napisz późnbiej u kogo byłas i czy ok jest
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 20:58   #3550
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witajcie kochane
Poszukuje dobrego fryzjera w Warszawie lub okolicach ktory zna sie na ombre i na baleyagu.

Kiedys za namowa naszej forumowej weegirl udalam sie na Wawer do Pani Ali z salonu Alisse i ona z czarnego doprowadzila mnie do pieknego blondu Jednak nosze juz ten lond 2 lata i mi sie znudzil. Zapragnelam miec wlosy cos w stylu delikatnego ombre pomieszane w baleyagem..

Zabieg nie bedzie u mnie latwy bo nie mam ciemnych wlosow na ktorych mozna zrobic pasemka i rozjasnic koncowki. Mam wlosy jasny blond i ok 4 cm odrostu ( ciemny blond) wlosy na dlugosci mam cieple a odrost chlodny.

Wiec chyba najpierw trzeba bedzie je przyciemnic w kolorze odrostow ( ciemny blond) a nastepnie robic baleyage i wiecej dac jasnego koloru na koncowki..


Marzy mi sie ombre ale przy twarzy chce miec wlosy rozjasnione pasemkami czy baleyagem od samej gory zeby tak ladnie rozswietlaly twarz.

Mam nadzieje ze to dosc precyzyjnie wyjasnilam

Wstawie kilka zdjec ktore najlepiej oddaja to co chcialabym uzyskac.

Prosze zatem o polecenie mi fryzjera w Warszawie ktory zna sie na ombre.. Szczegolnie mi zalezy na dobrym fryzjerze gdyz raz nosze wlosy krecone a raz proste a to ombre musi byc naprawde dobrze wykonane zeby na prostych wlosach sie ladnie prezentowalo( nie wyobrazam sobie miec jednej odcietej lini) CHcialabym zeby wlosy stopniowo zamienialy sie w coraz jasniejsze koncowki i zeby generalnie wszystko mialo charakter trojwymioarowy ( stad moj pomysl na dodatkowy baleyage, pasemka czy refleksy)

Ratujcie dziewczynki i poleccie mi kogos od efektow specjalnych na wlosach ) Cena nie gra roli ale tez mam nadzieje ze nie zbankrutuje przy tym

Buziaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg carrie-bradshaw-16137499.jpg (84,0 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg beauty-blond.jpg (59,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fashion-Celebrity-font-b-Ciara-b-font-Full-Lace-font-b-Wigs-b-font-Blonde-Brazilian.jpg (56,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg natural-looking-ombre-hair.jpg (30,2 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ombre-1.jpg (37,4 KB, 21 załadowań)
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 18:03   #3551
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny czy naprawde nikt nie moze mi polecic ekperta od ombre w Warszawie ?




Ladnie prosze
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-25, 10:52   #3552
ewela_pa
Raczkowanie
 
Avatar ewela_pa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez nemezis1982 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy naprawde nikt nie moze mi polecic ekperta od ombre w Warszawie ?

Ladnie prosze
Ja wielokrotnie polecałam Finesse i Majkę. Wiem, że ciężko jest się przekonać do nowego fryzjera, ale siedzenie na forum i czytanie nie do końca coś zmieni, bo każdy ma różne gusta. Po prostu musisz chyba pochodzić na konsultacje i zobaczyć sama który najbardziej Ci odpowiada
U Majki konsultacja jest bezpłatna. Zapisz się, pójdź i pogadaj. Myślę, że po rozmowie z fryzjerem jesteś w stanie powiedzieć czy On Cię słucha i wie o czym mówisz i czego chcesz Zabierz na wszelki wypadek zdjęcie
ewela_pa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 12:55   #3553
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja wczoraj byłam i polecam salon Mariusza Stawskiego (wyczaiłam w programie oster ciecie) i styliste Sebastiana bardzo profesjonalnie zajął się moimi włosami - (cieniowanie długich kręconych/falowanych włosów)., zapłaciłam 100 zł.

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez nemezis1982 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy naprawde nikt nie moze mi polecic ekperta od ombre w Warszawie ?




Ladnie prosze
tam gdzie są topowi styliści a nie sieciówki i osiedlowe, poza tym ombre jest mega proste
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 21:25   #3554
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Kathy no wlasnie ombre nie koniecznie jest proste.. Ja mam wlosy jasny blond i chce przyciemnic gore.. Chyba latwiej sie robi ombre na ciemniejszych wlosach gdzie wystarczy polozyc na dolnych pasmach rozjasniacz.. A ja mam 3 cm odrost i chcialabym zeby fryzjer idealnie dobral farbe z mojego odrrostu i polozyl ja tak zeby to nie wygladalo jak odrost tylko jak ladne ombre zreszta mysle ze fryzjer bedzie musial wybrac ze 2-3 farby by stopniowo ten kolor przechodzil z jasne koncowki .. Oczywiscie najlatwiej byloby mi machnac wlosy na ciemniejszy kolor a pozniej zrobic konce rozjasniaczem.. Ale ja nie chce ruszac koncowek.

Mysle ze w weekend sie na kogos zdecyduje i umowie na wizyte Oczywiscie standardowo wstawie zdjecie tak jak to bylo po mojej deoloryzacji i przejsciu z czarnych na jasny blond

Dzieki dziewczyny za polecenia
Wybadam sprawe



Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj byłam i polecam salon Mariusza Stawskiego (wyczaiłam w programie oster ciecie) i styliste Sebastiana bardzo profesjonalnie zajął się moimi włosami - (cieniowanie długich kręconych/falowanych włosów)., zapłaciłam 100 zł.

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------


tam gdzie są topowi styliści a nie sieciówki i osiedlowe, poza tym ombre jest mega proste
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 12:18   #3555
naya19
Przyczajenie
 
Avatar naya19
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez lubie kosmetyki Pokaż wiadomość
Ja polecam P. Anetę (blondynkę) - pracującą niegdyś w salonie fryzjerskim HAIRCUT przy ul. Nowowiejskiej (nim przeniesiono go na ul. Lwowską - dziś już tam nie pracuje) . Niestety zgubiłam jej nr telefonu i nie wiem gdzie dziś pracuje... Jeśli któraś z was wie o kim mówię proszę o kontakt na e-mail mmmonika@o2.pl – BARDZO MI ZALEŻY
Nie wiem czy o te osobe Ci chodzi ale znam bardzo dobra fryzjerke Anete, wlosy blond, ktora pracuje w salonie w hotelu Mariott. Nie jest tanio, ale z czystym sumieniem moge polecic
naya19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 15:18   #3556
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

nemezis1982 koniecznie pochwal się efektem końcowym! Sama zapragnęłam ombre. Również mam jasne włosy, a odrost w kolorze mysim.
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 14:56   #3557
agatakredka
Raczkowanie
 
Avatar agatakredka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

ja polecam Darka z Salonu Strefa Cięcia na Nowowiejskiej. Tylko trzeba liczyć się z tym, że kilka tygodni się czeka do niego, bo jest oblegany. Świetnie strzyże i z tego co wiem farbuje też super. Jeśli jednak chodzi o tą drugą kwestię to mogę tylko powiedzieć na podst. opinii klientek które są przede mną do niego zapisywane, bo ja sama nigdy nie farbowałam włosów.
__________________
źródło inspiracji http://beautybook.pl/gossipRoom
agatakredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 17:57   #3558
Byqarolina
Przyczajenie
 
Avatar Byqarolina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Waw/Augu
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Nie wiem już sama,gdzie mam się dopisać,więc może tutaj-czy ktoś korzystał z usług salonu Lok & roll przy Galerii Rembielińskiej? Chciałbym się zapisać,ale nawet w necie nie mogę znaleźć opinii na ich temat cennik taki sobie,dlatego chciałabym wiedzieć,czy warto tam się udać. Mam włosy do ramion,potrzebuję strzyżenia i porady- zastanawiam się,co będzie lepsze-headline,czy ombre Potrzebuję zmiany,ale nadal chcę zapuszczać włosy,więc wolałabym,aby nie zrobili mi miotły na głowie.... Zainteresował mnie ten salon,bo jest niedaleko mnie (okolice Białołęki). Nie ukrywam jednak,że jeśli znalazłby się specjalista,do którego można iść w ciemno,a przy okazji nie wyczyści mi portfela to z chęcią udałabym się gdzieś indziej.
Byqarolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 22:08   #3559
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A fryzjer, który zna się na strzyżeniu, by optycznie zwiększyć objętość, a przy tym nie bierze za to fortunę? Nie chcę degażowania, bo włosy i tak mam cienkie, lecz dobrego cieniowania. Ktoś, coś?
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 19:39   #3560
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość
nemezis1982 koniecznie pochwal się efektem końcowym! Sama zapragnęłam ombre. Również mam jasne włosy, a odrost w kolorze mysim.

Oczywiscie ze dam znac Umowilam sie do Darka Milka z Milek Design Wizyte mam na 28 listopada wiec jeszcze masa czasu ALe wkleje zdjecia przed i po

Chce zeby mi zrobil delikatne ombre a na tym obre jeszcze refleksy
Mam nadzieje ze zrobi tak jak sobie wymarzylam
Zobaczymy, ocenimy ..
A tymczasem zbieram kase bo ta przyjemnosc bedzie mnie kosztowala 500 zl (((
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 13:18   #3561
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Byqarolina Pokaż wiadomość
Nie wiem już sama,gdzie mam się dopisać,więc może tutaj-czy ktoś korzystał z usług salonu Lok & roll przy Galerii Rembielińskiej? Chciałbym się zapisać,ale nawet w necie nie mogę znaleźć opinii na ich temat cennik taki sobie,dlatego chciałabym wiedzieć,czy warto tam się udać. Mam włosy do ramion,potrzebuję strzyżenia i porady- zastanawiam się,co będzie lepsze-headline,czy ombre Potrzebuję zmiany,ale nadal chcę zapuszczać włosy,więc wolałabym,aby nie zrobili mi miotły na głowie.... Zainteresował mnie ten salon,bo jest niedaleko mnie (okolice Białołęki). Nie ukrywam jednak,że jeśli znalazłby się specjalista,do którego można iść w ciemno,a przy okazji nie wyczyści mi portfela to z chęcią udałabym się gdzieś indziej.
Mój chłopak tam był i było ok

w dodatku ( z tego co wiem ) to tam jest sporo osob po szkole większego doswiadczenia (ale oczywiscie nie wszyscy)

Ale jak wytłumaczysz jakie chcesz strzyżenie to mysle że powinni ogarnąć .
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 00:04   #3562
Lukasz3d2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Fryzjer w Warszawie który zrobi taką fryzurę

Witam szukam w warszawie najlepiej Targówek lub centrum który był by w stanie zrobić mi taką fryzurę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1380348_571158509610364_2141392272_n.jpg (84,5 KB, 25 załadowań)
Lukasz3d2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 20:02   #3563
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez nemezis1982 Pokaż wiadomość
Oczywiscie ze dam znac Umowilam sie do Darka Milka z Milek Design Wizyte mam na 28 listopada wiec jeszcze masa czasu ALe wkleje zdjecia przed i po

Chce zeby mi zrobil delikatne ombre a na tym obre jeszcze refleksy
Mam nadzieje ze zrobi tak jak sobie wymarzylam
Zobaczymy, ocenimy ..
A tymczasem zbieram kase bo ta przyjemnosc bedzie mnie kosztowala 500 zl (((
nemezis, takie długie terminy mają?
500 zł to dużo. Tymabrdziej, ze po 2/3 mies. będziesz musiała iść na odrost i pewnie zdecydujesz sie na tego samego fryzjera, że mieć ten sam odcień. Jak w koncu zrobią Ci ombre na jasnych włosach?

Ja mysle o FOR.M
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 09:41   #3564
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość
nemezis, takie długie terminy mają?
500 zł to dużo. Tymabrdziej, ze po 2/3 mies. będziesz musiała iść na odrost i pewnie zdecydujesz sie na tego samego fryzjera, że mieć ten sam odcień. Jak w koncu zrobią Ci ombre na jasnych włosach?

Ja mysle o FOR.M

Wiem ze to bardzo drogo Ale nikt inny tanszy mi do glowy nie przychodzi Terminy maja rozne.. Mnie zaproponowano nawet po 3 dniach wizyte ale o godz 14.. Na godziny wieczorne czeka sie wlasnie ok 2-3 tyg.

Zapuszczalam odrosty przez ostatnie 4 miesiace i mam ok 4 cm odrostu. Poprosze fryzjera zeby mi zrobil ombre tak by na gorze wlosy byly identyczne jak odrosty.. tak zebym mogla chodzic do fryzjera raz na pol roku albo raz na rok dla odswiezenie koncowek blond..

Wklejam linki z moimi ulubionymi ombre na youtubie ktore robi Guy Tang.. Jest ekseprten od ombre i wlasnie robi je swoim klientkom zawsze tak by nie bylo odrostow by moglby do niego przychodzic nawet co wiele miesiecy

http://www.youtube.com/watch?v=xY0SY2HltxQ

http://www.youtube.com/watch?v=FNpQZFM5QfM


Dla mnie to wlasnie jest prawdziwe ombre a nie to co widac na polskich ulicach ze wlosy odciete 2 kolorami jakby od linijki.... Masakrycznie to wyglada.. a do tego w PL fryzjerzy wlasnie robia gorna partie wlosow ciemniejsza a potem sa odrosty i trzeba biegac do fryzjera co 2 miesiace..
To nie jest prawdziwe ombre..

Natomiast ombre ktore robi Guy Tang jest niesamowite.. Jest tak naturalne ze wlosy wygladaja jak musniete sloncem .. kolory sie przenikaja .. Wyglada to strasznie naturalnie i sexi I swietnie to wyglada na prostych i na falowanych wlosach

I takie ombre chce


Mam zamiar isc do Milek Design wlasnie z tymi filmikami
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 16:35   #3565
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Świetnie to wygląda na tych filmikach! tak naturalnie.
Zastanawiam się, czy tą naturalną górę też farbują

Dobra to ja czekam na Twoją wizytę i zdjęcia Naprawdę podoba mi się to ombre. A długie masz włosy?
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 21:05   #3566
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Na tych filmikach widac ze gore im tez farbuja ale najwyrazniej w kolorze ich odrostow bo jak przychodza do niego na poczatku filmikow to on mowi do jednej ze ostatni raz byla u niego pol roku temu I nie widac roznicy pomiedzy odrostem a farba

Ja mam wlosy za ramiona w ksztalcie litery U. Najdluze partie siegaja z tylu do stanika . I zapuszczam wlosy stosujac wszystko co mozliwe Chce miec takie dlugie jak dziewczyny na filmikach
Choc mi rosna wlosy bardzo wolno max 1 cm na miesiac mimo wcierek , picia skrzypu pokrzywy, lykania suplementow i zdrowej diety.. Od tych zabiegow tylko mi przybyla masa baby hair co mnie wrecz wkurza bo pod swoja grzywka mam druga taka 2 cm wlasnie z bejbikow .. dziwnie to wyglada jak zepne wszystkie wlosy..


Strasznie sie boje ze Milek nie zrobi mi tych wlosow tak jak mu pokaze na filmikach.. Mam nadzieje ze on slucha klientki a nie tylko bedzie mi roztaczal swoje wizje.. No i jak mi zetnie wiecej niz 1 cm wlosow to to tez bede wsciekla...
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 21:24   #3567
ania404
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam

Szukam dobrego fryzjera w Ursusie lub jego okolicy który potrafi fajnie wycieniować włosy. Proszę o Wasze typy
ania404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 17:44   #3568
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Mi nikt nie doradził, ale ja mogę, gdyż jestem już po strzyżeniu
Zdecydowałam się na zmianę fryzury w salonie Denique w Arkadii. Przypadkiem trafiłam do pana Arka, który zna się na rzeczy. Z włosów do biustu zostały mi takie do obojczyków (fryzura jak u Alby). Pan Arek profesjonalnie wycieniował mi włosy, że nie muszę ich codziennie modelować. Za strzyżenie z modelowaniem zapłaciłam 80zł. Na pewno tam wrócę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Jessica+Alba+Shoulder+Length+Hairstyles+Medium.jpg (34,9 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jessica-alba-hairstyle.jpg (39,0 KB, 28 załadowań)
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 17:06   #3569
papillon_de_nuit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej,
czy macie może jakieś doświadczenia z salonem Hair Club Warsaw (ul. Kruczkowskiego)?
papillon_de_nuit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 14:02   #3570
ania404
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

witam

Dziewczyny poszukuję fryzjera który świetnie ścina włosy. Możecie kogoś polecić?
ania404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.