wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-16, 12:05   #1081
soni
Raczkowanie
 
Avatar soni
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 316
Dot.: Czy macie sprawdzony sposób na opalenizne z "tubki " ;-)

ja uzywam balsamu brazujacego co 2 dni , a peeling robie co 4 dni . bardzo sobie chwalwe balsam brazujacy piz buin , daje kolor do zludzenia przypominajacy naturalna opalenizne - slyszalam , ze kosmetyki piz buin sa juz w polsce , wiec polecam sprobowac .
peeling twarzy robie raz w tygodniu , a samoopalacz nakladam codziennie ( clarins intense bronze self tanning tint ) , bo jakos bardziej on brazuje niz samoopala .
clarins wypuscil nowy produkt - samoopalacz delicious do twarzy i ciala , mialam probke i baaaaardzo mi sie spodobal , niestety nie ma go na polskiej stronie clarinsa , wiec przypuszczam , ze jeszcze nie dotarl , ale jak dotrze , koniecznie trzeba sprobowac .
soni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 13:00   #1082
Pusiakg_1987
Rozeznanie
 
Avatar Pusiakg_1987
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 718
Send a message via Skype™ to Pusiakg_1987
Dot.: Czy macie sprawdzony sposób na opalenizne z "tubki " ;-)

Cytat:
Napisane przez MyxHappyxEndingx Pokaż wiadomość
Witam
Ja robię tak:
Rano nic nie używam (ponieważ chodzę jeszcze do szkoły i bym nie zdążyła)
Wieczorem robię sobie peeling kawowy (własnej roboty), ale robię tylko 2-3 razy w tygodniu a jeśli nie robię peelingu to kąpię się i delikatnie szorstką gąbką myję ciało. Potem nakładam jakiś krem nawilżający. Ja posiadam nawilżająco-ujędrniający z Dove. Gdy balsam już wchłonie nakładam balsam brązujący jahnsons holiday skin (ma śliczny naturalny kolor i nie zostawia smug) Ale ten balsam J&J nakładam na całe ciało oprócz twarzy. A na twarz masło kakaowe z Ziaji. I zazwczaj po skończeniu tych zajęć oglądam jeszcze telewizje lub idę spać
Jeśli chciałabyś jakiś sposób na peeling to ja mogę ci podać swój:
Około 5 łyżeczek fusów z zaparzonej kawy (zaparzam kawę, odlewam wodę i zostawiam te fusy na samym dole)
Żeby był mocniejszy efekt to dodaję jeszcze 1 łyżeczkę świeżej kawy (prosto z pudełeczka)
2-3 łyżeczki cukru
troszkę cynamonu (nie trzeba, ale daje ładny zapach) można nawet dać cukru waniliowego
trochę żelu pod prysznic (to już obojętne jaki żel)
Jeśli ktoś posiada to można dodatkowo dodać jakiś krem nawilżający lub ujędrniający, oliwke dla dzieci lub zwykłą oliwe z oliwek... Tak więc można peeling zrobić z wszystkiego co się znajdzie w kuchni i łazience
P.S Jeśli chcesz dodać do peelingu soli to nie nakładaj go na twarz a jeśli nie dajesz soli to można nałożyć na twarz tylko delikatnie smarować i omijać okolice oczu...
Tak więc to mój sposób na peeling i fajną opalenizne

Hej. Mam pytanko Możesz nam napisać po ilu dniach widać już efekt twojego pilingu?? Jak dokładnie go robisz, czym nakładasz, czy odrazu go zmywasz ciepłą wodą po nałożeniu, i czy on nadaje się na całe ciało??
__________________
Nie sztuką jest kochać-sztuką jest być kochanym



Pusiakg_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 13:33   #1083
MyxHappyxEndingx
Raczkowanie
 
Avatar MyxHappyxEndingx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Pawłowice
Wiadomości: 491
Dot.: Czy macie sprawdzony sposób na opalenizne z "tubki " ;-)

Hmm... Po takim peelingu efekt widać od razu Jak wyschnę oczywiście Mam gładką skórę, a jeżeli chodzi o efekty związane z np. pozbyciem się jakiś krostek to ja robię peeling co 3 dni i po jakichś 3 razach nie ma już żadnych krostek Ani na dekolcie, ani na plecach, nogach itd. Ja peeling robię zawsze do miseczki i to wystarcza mi na dwa razy ale ja wolę wykorzystać wszystko na raz, bo potem jak to tak stoi to się robi suche i trzeba dokładać jakichś balsamów, a ja wolę świeży Nakładam normalnie rękami Biorę trochę na dłonie i dokładnie wcieram w ciało... Oczywiście nie wcieram za mocno.. Ale za lekko też nie Normalnie tak jak zwykle nakładam żel pod prysznic ... I nie zmywam od razu wodą... Masuję ciało z peelingiem tak z 5-6 minut... Potem dokładnie zmywam ciepłą wodą...
A peeling nadaje się "dosłownie" do całego ciała... Nic nie podrażnia... Spokojnie można go nakładać nawet na twarz (tylko trzeba pamiętać że na twarzy trzeba wcierać bardzo delikatnie) Mam nadzieję że się spodoba Pozdrawiam
MyxHappyxEndingx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 13:51   #1084
Pusiakg_1987
Rozeznanie
 
Avatar Pusiakg_1987
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 718
Send a message via Skype™ to Pusiakg_1987
Dot.: Czy macie sprawdzony sposób na opalenizne z "tubki " ;-)

Cytat:
Napisane przez MyxHappyxEndingx Pokaż wiadomość
Normalnie tak jak zwykle nakładam żel pod prysznic .
jak nałożysz to masę to jeszcze na to żel pod prysznic ???
__________________
Nie sztuką jest kochać-sztuką jest być kochanym



Pusiakg_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 16:32   #1085
efela969
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
Dot.: plamy na łokciach po samoopalaczu

...

Edytowane przez efela969
Czas edycji: 2009-05-08 o 18:16
efela969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 18:15   #1086
ewelinnna
Raczkowanie
 
Avatar ewelinnna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 301
Dot.: plamy na łokciach po samoopalaczu

Sok z cytryny albo, jakby nie było cytryny to kwasek cytrynowy + woda i nałożyć na parę minut. Sprawdzone. Rozjaśni.
__________________



Ehhh....
ewelinnna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 08:34   #1087
MyxHappyxEndingx
Raczkowanie
 
Avatar MyxHappyxEndingx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Pawłowice
Wiadomości: 491
Dot.: Czy macie sprawdzony sposób na opalenizne z "tubki " ;-)

Cytat:
Napisane przez Pusiakg_1987 Pokaż wiadomość
jak nałożysz to masę to jeszcze na to żel pod prysznic ???
Niee Musiałaś mnie źle zrozumieć Chodziło mi o to, że ten peeling wcieram nie za mocno ani nie za delikatnie... Poprostu masuję ciało tym peelingiem tak jak żelem pod prysznic... Nie wiem czy mnie zrozumiesz... Ale poprostu chciałam napisać, że peelingu nie można wcierać za mocno, ale za lekko też nie
MyxHappyxEndingx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-17, 14:32   #1088
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: plamy na łokciach po samoopalaczu

ja co prawda używam balsamu brązyjącego, ale on też potrafi zostawić smugi, więc podziele się moim sposobem

przed nałożeniem brązera łokcie, kolana, kostki smaruję kemem nivea (lub czymś nawilżającym co akurat mam pod ręką) a po chwili dopiero balsam brązujący. Łokcie, kolana są w ten sposób natłuszczone i samoopalacz już nie zostawia na nich ciemniejszych plam.

Pozdrawiam
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 17:08   #1089
MyxHappyxEndingx
Raczkowanie
 
Avatar MyxHappyxEndingx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Pawłowice
Wiadomości: 491
Dot.: plamy na łokciach po samoopalaczu

Ja używam balsamu brązującego i dzisiaj rano obudziłam się z ogroomną plamą pod kolanem próbowałam ją zmyć wodą utlenioną, zmywaczem do paznokci i sokiem z cytryny także... Nic nie pomogło niestety.. No cóż będę musiała czekać aż samo zejdzie
Chociaż ja robię tak:
3 razy w tygodniu peeling
przed nałożeniem balsamu brązującego biorę kąpiel, potem nakładam balsam ujędrniająco-nawilżający a dopiero potem brązujący... Nie wiem dlaczego mam tą plamę ;(;( Może to moja wina.. Może nałożyłam za grubą warstwę balsamu brązującego w to miejsce..?? Hmm... No cóż...
Pozdrawiam
MyxHappyxEndingx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 13:30   #1090
Pusiakg_1987
Rozeznanie
 
Avatar Pusiakg_1987
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 718
Send a message via Skype™ to Pusiakg_1987
Dot.: Czy macie sprawdzony sposób na opalenizne z "tubki " ;-)

Cytat:
Napisane przez MyxHappyxEndingx Pokaż wiadomość
Niee Musiałaś mnie źle zrozumieć Chodziło mi o to, że ten peeling wcieram nie za mocno ani nie za delikatnie... Poprostu masuję ciało tym peelingiem tak jak żelem pod prysznic... Nie wiem czy mnie zrozumiesz... Ale poprostu chciałam napisać, że peelingu nie można wcierać za mocno, ale za lekko też nie
rozumiem
__________________
Nie sztuką jest kochać-sztuką jest być kochanym



Pusiakg_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 14:20   #1091
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Czy macie sprawdzony sposób na opalenizne z "tubki " ;-)

A ja używam balsamu Dove Summer Glow bardzo fajny, świetnie nawilża, nie robi smug, ładny delikatny efekt brązowienia, na początku ładnie pachnie choć po paru godzinach wychodzi smrodek samoopalacza Ostatnio był w promocji za 14zł właśnie ten balsam+ krem do twarzy, krem równie dobry ale polecałybym bardziej ten do ciemnej karnacji, ja mam jasną i go używam, miałam też ten do jasnej ale opalenizna była praktycznie niewidoczna
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 15:05   #1092
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Czy macie sprawdzony sposób na opalenizne z "tubki " ;-)

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
A ja używam balsamu Dove Summer Glow bardzo fajny, świetnie nawilża, nie robi smug, ładny delikatny efekt brązowienia, na początku ładnie pachnie choć po paru godzinach wychodzi smrodek samoopalacza Ostatnio był w promocji za 14zł właśnie ten balsam+ krem do twarzy, krem równie dobry ale polecałybym bardziej ten do ciemnej karnacji, ja mam jasną i go używam, miałam też ten do jasnej ale opalenizna była praktycznie niewidoczna
Krem do twarzy+balsam do ciala, razem byly po 14zl? Gdzie ?
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 10:21   #1093
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Skinoren

mi skinoren przepisał dermatolog na poczatkowa faze trądziku rózowatego. dodam, ze stosuje krem juz kilka dni i i odnosze wrażenie, ze zaczyna mnie podrażniać, skóra zaczyna byc coraz bardziej zaczerwieniona. czy powinnam zaprzestac stosowania tego kremu?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 16:05   #1094
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Jasna cera-jaki samoopalacz?:)

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Z garniera nie polecam, robi plamy i schodzi płatami.
Z dove można stopniowo uzyskać brązowy koloryt.

Z loreala dobre są samoopalcze w żelu, albo fajny jest taki dwukomorowy Sublime Bronze, widać czy się dokładnie posmaruje, nadaje on kolor od razu.
Ktory z loreala pokazesz zdjecie ? Bo jest duzo tych z loreala.
No chyba sobie kupie ten z dove do jasnej karnacji
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 17:58   #1095
efela969
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
Dot.: plamy na łokciach po samoopalaczu

...

Edytowane przez efela969
Czas edycji: 2009-05-08 o 18:16
efela969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 12:53   #1096
gad
Rozeznanie
 
Avatar gad
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 726
Dot.: Jasna cera-jaki samoopalacz?:)

Hej! ja też mam jasną karnację i wypróbowałam już multum samoopalaczy.. więc może po kolei
- Kolastyna, nie polecam żadnego, robią plamy, strasznie szybko schodzą, nierównomiernie,
- Samoopalacz do twarzy Lirene, do jasnej, efekt ładny, ale zapycha, jest moim zdaniem wyjątkowo tłusty,
- Autohelios, La Roche-Posay, jakość kosmetyku jest super, ale jednocześnie droższy od pozostałych, ale: ma jeden odcień, dla bladolicych efekt może być za mocny, dla mnie był ok, ale mam wrażenie że na mojej twarzy robi się po pewnym czasie sinawy? w każdym razie dla nieco ciemniejszej karnacji będzie świetny,
- teraz mój hit, czyli Samoopalacz Ava dla jasnej karnacji, dostępny w Rosmannach, taniutki, dla mnie świetny, nie śmierdzi, efekt jest naturalny, dzięki olejowi kokosowemu nie wysusza mnie tak bardzo, wydajny, efekt po jednej aplikacji może być bardzo delikatny,
- dobry całkiem jest samoopalacz Garnier z olejkiem z moreli, zdaje się, ale ja go wolę do ciała niż do twarzy, dla mnie ciut za mocny, czasami nierówno schodzi
- do ciała: absolutnie przegenialny Dove Summer Glow do jasnej, jestem nieobiektywna w tym przypadku totalnie, uwielbiam ten balsam, daje piękny kolor,ale wiadomo to balsam brązujący, nie samoopalacz, trzeba więcej aplikacji.
- Garnier do ciała do jasnej,może być ale bez rewelacji,nierówno schodzi, czego nie znoszę..
- dobre są jeszcze chusteczki samoopalające SunOzon Rossmanna, i taki sam samoopalacz, szczególnie w psiukaczu,ale szybko schodzą .

Ze swojej strony najbardziej polecam Avę do twarzy, Dove Summer Glow do ciała oraz na wyjazdy chusteczki SunOzon, taniutkie i praktyczne.

Co by nie zakładać nowego wątku, spytam tutaj, dziewczyny macie może jakiś patent na utrwalenie sztucznej opalenizny podczas wysiłku fizycznego? ostatnia gra w badmintona na dworze skończyła się obtarciem od skarpetki, przy czym opalone ciało + biała stopa wyglądały komicznie myślałam o talku, albo czymś podobnym zapobiegającym poceniu, to może również zapobiec ścieraniu samoopalacza, macie może jakieś pomysły?
gad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 13:11   #1097
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Jasna cera-jaki samoopalacz?:)

Ja polecam jeszcze Sopot ale tylko do ciała! bo krem Sopot do twarzy=pryszcze a jeśli chodzi o Dave do jasnej karnacji,nie polecam opalenizna znikoma,nawet nie poznać,że się czegoś użyło natomiast mi akurat pasuje Garnier do cery śniadej,chociaż mam jasna karnacje przynajmniej widać że skóra jest zabrązowiona...skóra dłużej pozostaje brązowa jak jest dobrze nawilżana inaczej samoopalacz szybciej schodzi pozatym mam ten sam problem i nie ma na to chyba rady
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 21:47   #1098
gad
Rozeznanie
 
Avatar gad
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 726
Dot.: Jasna cera-jaki samoopalacz?:)

Dziwi mnie co mówisz, bo po czterokrotnej aplikacji balsamem Dove poszłam na imprezę i wszyscy pytali o opaleniznę wyglądałam jakbym była na dłuuugim urlopie
gad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 09:54   #1099
olba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 90
samoopalacz

hej! moze to glupie pytanie ale czy to jest prawada ze jezeli uzywa sie samoopalacza to pozniej slonce nie "bierze"?
z gory dzekuje za odpowiedz
olba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-07, 10:08   #1100
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: samoopalacz

Nie, nie prawda.

A przynajmniej się z tym nigdy nie spotkałam.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 13:02   #1101
YYYY9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 83
Dot.: samoopalacz

Pierwsze słyszę, no i nie zauważyłam. Ale nie wiem hmm
YYYY9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 12:20   #1102
jarmuszka
Raczkowanie
 
Avatar jarmuszka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 36
Cool Sublime bronze- NOWOŚĆ L'oreal?

Dziewczyny, ostatnio będąc w Rossmanie, zauważyłam Sublime Bronze L'oreal, ale w takiej nowej buteleczce, jak kosmetyki Derma Genesis. Pytałam się ekspedientki czy to jest samoopalacz czy emulsja, która już sama w sobie, natychmiast nadaje kolor - coś takiego było zasugerowane na etykiecie. Odpowiedziała, że nie wie - swoją drogą, kto jak nie ona powinien wiedzieć - no ale nieważne Wiecie coś o tym? Czekam na wieści
jarmuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 02:47   #1103
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Sublime bronze- NOWOŚĆ L'oreal?

Jarmuszka zamiesc zdjecie tego kosmetyku,albo daj linka gdzie moge go zobaczyc.Mieszkam w USA i kazdego lata Loreal wypuszcza letnie,brazujace,limitowa ne kosmetyki.W zeszlym roku kupilam sobie zloty,brazujacy zel w sloiczku,jest cudowny.Jestem ciekawa co pojawilo sie w Polsce?
Aha,wlasnie sobie przypomnialam.Na stoiskach Loreala mozna znalesc tez True Match emulsje,lub cos w tym rodzaju ze zlotymi drobinkami.Mamy do wyboru kilka odcieni,ale wszystkie sa raczej z przeznaczeniem na opalona twarz.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 18:09   #1104
pszczułka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 37
Samoopalacz a Benzacne

Czy mozna uzywac samoopalacza i masci benzacne jednoczesnie? Chodzi mi o to czy naprzyklad jesli rano uzyję samoopalacza a wieczorem po umyciu twarzy uzyję benzacne to czy w miejscach na które nalozę masc nie powstaną biale placki a reszta twarzy będzie ciemniejsza?
pszczułka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 18:22   #1105
pszczułka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 37
Dot.: Samoopalacz a Benzacne

HELP
pszczułka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 19:12   #1106
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Samoopalacz a Benzacne

Cytat:
Napisane przez pszczułka Pokaż wiadomość
HELP
Ja nieraz używam takiej 'kombinacji' i nic mi nie jest.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 19:34   #1107
pszczułka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 37
Dot.: Samoopalacz a Benzacne

Dziękuję za odpowiedz. W takim razie i ja zaryzykuję.
pszczułka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 12:23   #1108
jarmuszka
Raczkowanie
 
Avatar jarmuszka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 36
Dot.: Sublime bronze- NOWOŚĆ L'oreal?

Candy, nie mam niestety zdjęcia tego kosmetyku, nigdzie nie mogę go namierzyć. Ale jest w dokładnie takim samy pojemniczku 75 ml, jak Derma Genesis L'oreala, tylko środek ma koloru beżowego. Nie wiem może to jakaś odmiana Sublime Bronze, tego z pompką, dwufazowego. Pozdrawiam
jarmuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 12:34   #1109
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Sublime bronze- NOWOŚĆ L'oreal?

Cytat:
Napisane przez jarmuszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ostatnio będąc w Rossmanie, zauważyłam Sublime Bronze L'oreal, ale w takiej nowej buteleczce, jak kosmetyki Derma Genesis. Pytałam się ekspedientki czy to jest samoopalacz czy emulsja, która już sama w sobie, natychmiast nadaje kolor - coś takiego było zasugerowane na etykiecie. Odpowiedziała, że nie wie - swoją drogą, kto jak nie ona powinien wiedzieć - no ale nieważne Wiecie coś o tym? Czekam na wieści

Dobre...
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 11:02   #1110
herezja
Raczkowanie
 
Avatar herezja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 288
Samoopalacz nierówno schodzi

Witam
Moj problem to to, iż posmarowałam się żelem samoopalającym Loreala/ ten barwiący/ no i efekt byl powalający ale co z tego skoro teraz po tyogdniu wyglądam jak lampart ;(, schodzi potwornie nie równomiernie, jestem cała w cętki. Kąpie sie w soli i nic. Czy peeling mi to usunie ? wyglada to potwornie. pomóżcie
herezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-27 17:57:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.